Clinique puder sypki - DORADZCIE !! PLIIIIIZ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-14, 18:09   #1
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415

Clinique puder sypki - DORADZCIE !! PLIIIIIZ


Napaliłam sie na gentle light niemniej nigdzie nie mogę znaleźć jego pojemności i składu Na dodatek na forum GW ktos napisał ze zawiera on mikę - podejrzewałam, ze to własnie ona mnie podrazniła w sypkiej Viperze. czy mika jest we wszystkich pudrach roswietlajacych?? teraz jestem w wielkiej KROPCE clinique teoretycznie jest OK dla alergikow, nie mam pewnosci czy to mika w Viperze mi zrobiła kuku, a z drugiej strony... Moze kupic ten drugi sypki puder clinique? pomóżcie!
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 11:12   #2
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
podciągam... pomóżcie proszę! n/t

merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 17:22   #3
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: Clinique puder sypki - DORADZCIE !! podrażnia?

bede upierdliwa bo jakoś nikt się nie chce nade mna zlitować :p Nie wiem juz co zrobic, a mam gwaltowna potrzebe cos sobie kupic czy Gentle Light kogos podraznil/ uczulił??
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 13:59   #4
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Clinique puder sypki - DORADZCIE !! podrażnia?

Zarówno Gentle Light jak i ten drugi puder Cliniqua ( Brush, jakoś tak, nie pamiętam dokładnej nazwy) zawierają mice. Ja z micą miałam Shisedo, Dior Z tańszych L`Oreal, Astor, Bourjois. Żadnego z tych nie mogłam używać. Nie wiem czy to wina mici czy czegoś innego. Fakt jestem straszną alergiczką i właściwie sama już niw wiem, co mnie uczula. Daj znać jak kupisz Cliniqua.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 20:19   #5
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: Clinique puder sypki - DORADZCIE !! podrażnia?

dam znac, oczywiscie, chociaz... znow mnie nastraszylas troche tym spektrum pudrow ktore Ci nie podeszly a jak z kosmetykami do oczu? masz z miką? i mozesz używać? - ja mam ją w bazie pod cienie art deco, w cieniach isa dory czy w glittering shimmer sephory i nic mi sie nie dzieje!
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 14:03   #6
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Clinique puder sypki - DORADZCIE !! podrażnia?

Fakt trochę tego mam, ale ciągle jestem na etapie szukania. Kiedyś L`Oreal miał puder nie pamiętam nazwy, w takiej małej fioletowej puderniczce. Jaśniutki, transparentny „zwykły” puderek, ale mnie odpowiadał i dopóki go nie wycofali używałam go przez lata beż żadnych skórnych sensacji. Niestety, zachciało im się udoskonalać pudry w drobinki rozpraszające światło, czyli mice, z tego, co widzę strasznie modne. Niestety nie dla mnie a chciałabym, bo to faktycznie ładnie wygląda. Co do cieni to nie używam. Tusz do rzęs sporadycznie i mówiąc szczerze nigdy nie zwracałam uwagę na skład,. Zresztą nie jestem pewna na 100% czy to mica mnie uczula. Chociaż od tej pory, kiedy wycofali w/w L`orela żaden puder mi nie służył. Więc jak nie mica to, co?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 20:28   #7
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: Clinique puder sypki - DORADZCIE !! mam!

witaj, jestem szczesliwa posiadaczka tego pudru. wreszcie! najwazniejsza wiadomosc- uzylam go juz kilka razy i nic mi sie od niego nie dzieje! nie podraznia, nie wysusza, nie tworza sie zadne niespodzianki! wiec jest OK. tyle ze chyba jeszcze nie wyprobowalam do konca jego mozliwosci, obecnie nakladam go odrobinke na puder creme puff. wyglada ladnie, testuje dalej
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-10, 14:08   #8
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Clinique puder sypki - DORADZCIE !! mam!

Właśnie wróciłam z Sephory i w torebce mam świeżo zakupiony puder Cliniqua blended face nr.01. Przez całą drogę myślałam czy dobrze zrobiłam, czy znowu nie będę żałować a puder nie wyląduje na targowisku. Po przeczytaniu Twojej wiadomości trochę się uspokoiłam, ale nadal jestem przed 1-wszym "maźnięciem". Mam nadzieje ze wszystko będzie o.k. Miałam dylemat czy kupić Cliniqua czy Guerlaina. Clinique zawiera mice, ale jest bezzapachowy natomiast Guerlin jest perfumowany, ale mici nie ma w składzie (sprawdzałam). Czy mój wybór był trafny okaże się po pierwszym przypudrowaniu
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 18:23   #9
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415
Re: Clinique puder sypki - i jak?:)

jak tam blended face? wszystko OK?
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 18:51   #10
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Re: Clinique puder sypki - i jak?:)

Widać kobietki o wrażliwej cerze mają podobne pomysły, bo u mnie też dzisiaj zagośł Clinique i to ten sam, co u vilandry tylko odcien 02, a nie ten najjasniejszy. Prawde mowiac nie ma porowniania z tym, co do tej pory mi sie trafialo, jesli chodzi o to, jak wyglada na twarzyczce. No ale juz na privia vilandrze pisalam, ze nalozony na prawie gola skore (tylko ze lekka eulsyjka z filterkiem) jako niedobrze sie nosi. Mam takie ciut dziwne uczucie sciagniecia, moze nie jest to az pieczenie, ale... Z tym ze gdy twarzyczka minimalnie tylko mi sie zaczela blyszczec, to uczucie zniknelo, wiec moze to kwestia jakiego
przesuszenia jakiegos. Ale sprobuje jeszcze na podklad.
Zadnych podraznien za to jak na razie nie zaobserwowalam. Zobaczymy, co bedzie dalej.
Pozdrawiam
Misia
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-13, 14:22   #11
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Clinique puder sypki - i jak?:)

Nie wiem jak z tym pudrem. Wczoraj przypudrowałam sie pierwszy raz i wszystko było o.k. Dzisiaj mnie ciągnie i w jednym miejscu na buzi piecze. Będę próbować dalej, przecież to PUDER DLA ALERGIKÓW!! Może mój pysio w końcu to zrozumie.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.