Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 12:33   #721
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Co to jest balejaż a co refleksy??

Cytat:
Napisane przez Ninexa Pokaż wiadomość
Być może masz dłuższe włosy i wcześniej robiła Ci na czepku a teraz przy uzyciu folii fryzjerskiej?
Poprzednio jak i teraz były robione na folii fryzjerskiej a długos się niezmieniła tak strasznie przez 4 miesiace
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 13:27   #722
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: Co to jest balejaż a co refleksy??

byc moze tym razem wykonala więcej pasemek.
__________________
Przyszła Fryzjerka <3
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 14:37   #723
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Co to jest balejaż a co refleksy??

balejaz jest to nakladanie roznych kolorow farb na wlosy
refleksy inaczej jak ja to mowie przeblyski jednej farby na wlosach robione pasemkami
jedno i drugie (balejaz , refleksy)robione sa na folie
zwykle pasemka tez sie robi na folie lub czepek ale to juz zalezy od fryzjera

poprzegladaj sobie te stronke http://www.studio-image.pl/fryzjerstwo.html#id02

Edytowane przez Dezzire
Czas edycji: 2008-12-23 o 14:41
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 16:01   #724
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Co to jest balejaż a co refleksy??

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
balejaz jest to nakladanie roznych kolorow farb na wlosy
refleksy inaczej jak ja to mowie przeblyski jednej farby na wlosach robione pasemkami
jedno i drugie (balejaz , refleksy)robione sa na folie
zwykle pasemka tez sie robi na folie lub czepek ale to juz zalezy od fryzjera

poprzegladaj sobie te stronke http://www.studio-image.pl/fryzjerstwo.html#id02
Tez mi sie tak wydawało ale jak spytałam to powiedziała ze refleksy sa robione tylko po wierzchu a baljaz po całosci włosów? Ale jak pytała co robimy to jak powiedziałam ze refleksy takie jak mam zrobione to nic nie powiedziała że według niej to balejaz. Więc myslałam ze jest jasne co mam być.
Więc chciałam sie upewnicz czy mi sie coś nie pomieszało. Własnie mam jeden kolor zrobiony na moich naturalnych Cuż trzeba poszykac inego fryzjera. Szkoda ze niemoge chodzic tam gdzie wczesniej ( niete godziny pracy ).
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 17:34   #725
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Co to jest balejaż a co refleksy??

Uważam, że pierwszą rzeczą wchodząc do fryzjera powinno być dokładne uzgodnienie usługi i jej ceny, właśnie żeby potem uniknąć takich nieporozumień. Zwszłaszcza, jeśli idziesz do jakiegoś renomowanego salonu, żeby nie paść na zawał jak zaśpiewają 5 stów a Ty nie wiesz, za co.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 08:59   #726
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: Co to jest balejaż a co refleksy??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Uważam, że pierwszą rzeczą wchodząc do fryzjera powinno być dokładne uzgodnienie usługi i jej ceny, właśnie żeby potem uniknąć takich nieporozumień. Zwszłaszcza, jeśli idziesz do jakiegoś renomowanego salonu, żeby nie paść na zawał jak zaśpiewają 5 stów a Ty nie wiesz, za co.
zgadzam się.
__________________
Przyszła Fryzjerka <3
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:33   #727
eviko
Przyczajenie
 
Avatar eviko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Question Dot.: poszukiwane fotki baleyage

A co powiecie na to ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images2.jpg (3,2 KB, 744 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (2,9 KB, 743 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5060062.jpg (23,3 KB, 80 załadowań)
__________________
Nie trać czasu na krytykowanie innych, ganienie ich dzieł; pracuj nad swoim, poświęcaj mu wszystkie godziny. Reszta to czcza gadanina albo wymysł. Trzymaj się tego, co w tobie prawdziwe albo nawet „wieczne”.....
eviko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 12:35   #728
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: poszukiwane fotki baleyage

wiesz ze to watek sprzed 3 lat??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 10:57   #729
kaska1145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

Cytat:
Napisane przez yoaska Pokaż wiadomość
moze pokaze moj kolorek robione mialam we wrzesniu fotka z tego okresu kolorki troszke sie wyplukaly wiec juz nie sa takie kontrastowe
witam wybieram sie do fryzjera i barzo interesujące są te kolory jednak nie moge zobaczyc twojej fotki
kaska1145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:58   #730
kermitka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Balejaż

WitamPierwszy raz tutaj piszę i jestem nowa,więc proszę o cierpliwość A jednocześnie o pomoc!
Zafarbowałam wczoraj włosy farba palette sredni braz.wyszedl bardziej ciemny braz,ale ona sie ciutke zmyje.chcialam dzis zrobic sobie pasemka blond tez palette super blond me1(jakos tak to sie zwie),przez czepek.Jednak osoba ktora miala mi to robic doradzila balejaz.nie chce blond jasnego baleazju na ciemnym brazie.myslalam bardziej o karmelu.widzialam kiedys takie foto.ciemny braz plus balejaz 1 kolorek i karmel czy toffi.pieknie to sie komponowalo.boje sie tylko ze jak pojde do fryzjerki i powiem,ze farbowalam palette to mi powie od razu,ze moze nie wysjc balejaz,albo zacznie mi narzekac.zdaje sobie sprawe ze palette to ciezka farba i ogromnie trudna do zdjecia i fryzjerzy narzekaja na nia,ale chyba karmelowy balejaz to nic okropnie ciezkiego,zwazywszy na to iz nie mam czarnych wloskowa moze jakis inny kolor balejazu do ciemnego brazu?bardzo prosze o pomoc i podpowiedziMnie osobiscie najbardziej rajcuje karmelPozdrawiam wszystkie wizażanki

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Błagam o pomoc!!!!!!!!!
kermitka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:39   #731
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Balejaż

Cytat:
Napisane przez kermitka1986 Pokaż wiadomość
WitamPierwszy raz tutaj piszę i jestem nowa,więc proszę o cierpliwość A jednocześnie o pomoc!
Zafarbowałam wczoraj włosy farba palette sredni braz.wyszedl bardziej ciemny braz,ale ona sie ciutke zmyje.chcialam dzis zrobic sobie pasemka blond tez palette super blond me1(jakos tak to sie zwie),przez czepek.Jednak osoba ktora miala mi to robic doradzila balejaz.nie chce blond jasnego baleazju na ciemnym brazie.myslalam bardziej o karmelu.widzialam kiedys takie foto.ciemny braz plus balejaz 1 kolorek i karmel czy toffi.pieknie to sie komponowalo.boje sie tylko ze jak pojde do fryzjerki i powiem,ze farbowalam palette to mi powie od razu,ze moze nie wysjc balejaz,albo zacznie mi narzekac.zdaje sobie sprawe ze palette to ciezka farba i ogromnie trudna do zdjecia i fryzjerzy narzekaja na nia,ale chyba karmelowy balejaz to nic okropnie ciezkiego,zwazywszy na to iz nie mam czarnych wloskowa moze jakis inny kolor balejazu do ciemnego brazu?bardzo prosze o pomoc i podpowiedziMnie osobiscie najbardziej rajcuje karmelPozdrawiam wszystkie wizażanki

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Błagam o pomoc!!!!!!!!!
1) nie liczyłabym na Twoim miejscu na to, że ta farba się nawet ciutke zmyje

2) już chyba lepiej jakbyś miał czarne włosy innej firmy niż jakiekolwiek ciemne z palette

3) jedyna opcja w Twoim wypadku to rozjasnianie włosów po którym pewnie ci wyjdzie pomarańcz i żeby go przykryć trzeba by dopiero kłaść farbę ( np. te karmel.. ale wątpie żeby to zakryło i tak a do tego zmywać się szybko będzie po rozjaśnianiu) - inna sprawa to to, że cudem by było ładnie nałożyć farbę na już rozjaśnione pasemka po balejażu na to samo co się rozjaśniało


podsumowując - trzeba było najpierw pomyśleć a potem kupowac palette a jak chcesz cos kombinować to najlepiej sama nie ruszaj bo zrobisz sobie wsciekle pasemka i nikt ci z tym już nie zrobi nic
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 12:41   #732
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Balejaż

Palette najbardziej niszczäca farba do wlosöw.
Odczekaj az farba sie splucze calkowicie i nie röb sobie pasemek sama czy za pomocä kolezanki.Lepiej wydac troche wiecej i wybrac sie do renomowanego salonu.
Zniszczysz sobie wlosy,a co bedzie jak wyjdzie za przeproszeniem sraczka na glowie..??
Jesli chcesz carmelkowe pasemka/balejaz to poszukaj sobie zdjecia i wydrukuj i zanies fryzjerce do pokazania.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:03   #733
kermitka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Balejaż

Jutro zamierzam przejsc sie do fryzjerki i zapytac co mi radzi.Moze niekoniecznie karmel,moze jakis inny odcien?Palette sa ciezkie i niszczace,ale przyznaje szczerze i bez bicia,ze tylko tej firmy farbki najdluzej i najladniej sie trzymaja na moich wloskach.Stad akurat decyzja o palette.Wella,Garnier czy nawet Loreal bardzo szybko sie wyplukuja z moich wlosow.Jedynie palette ladnie i dlugo sie trzyma,blyszczy.Dzieki za pomoc
kermitka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:10   #734
joanna_kw82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
GG do joanna_kw82
Dot.: balejaż na czarnych włosach!!!

Witam Kochane

Podlaczam sie pod watek, bo tez mam czarne wlosy i chcialabym zrobic jakies pasemka badz baleyage z fioletem...
Dolaczam zdjecie jednego ktory bardzo mi sie podoba. Tylko moje pytanie- czy bedzie ciezko uzyskac cos takiego na farbowanych czarnych wlosach?
Ps z gory dziekuje za rady!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7792569.jpg (30,6 KB, 162 załadowań)
joanna_kw82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:10   #735
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: balejaż na czarnych włosach!!!

jeśli masz włosy w dobrej kondycji to wystarczy,że rozjaśnisz wybrane pasemka a później nałożysz na nie farbę w wybranym kolorze. powinno być ok... powodzenia
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:02   #736
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: poszukiwane fotki baleyage

Dziewczyny wiem, że był wątek, gdzie były zdjecia baleyage, ale szukam juz od godziny i nie mogę znaleść Jeśli macie na niego namiary to bardzo proszę
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:20   #737
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Balejaż/pasemka - kolor. proszę o radę. :)

Witajcie Drogie Wizażanki. : )
wraz z wkroczeniem w pełnoletniość, postanowiłam się pokusić o malą zmianę w kolorze moich włosków.
nie chcę ich farbować na jeden kolor - marzą mi się pasemka, ewentualnie balejaż.
no i tutaj pojawia sie problem - nie wiem jakie kolorki ze sobą połączyć i w ogóle, czy w jaśniejszych, czy w ciemniejszych odcieniach będzie mi lepiej?
osobiście bardzo chciałabym coś ciemniejszego.

proszę o rade baaardzo
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c900760737.jpg (92,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ad948293f6.jpg (89,7 KB, 91 załadowań)
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 10:35   #738
badi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 29
Dot.: Balejaż/pasemka - kolor. proszę o radę. :)

W ciemnym Ci bedzie lepiej. Mnie sie podobasz w jednolitym kolorze i na Twoim miejscu bym juz taki zostawila a jesli tak bardzo ci zalezy na balejazu to moze orzech laskowy i czekolada ?
badi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:08   #739
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Balejaż/pasemka - kolor. proszę o radę. :)

no ten orzech laskowy mi się podoba baaaardzo, ale chyba musiałabym go raczej delikatnie zaakcentować, prawda?
i teraz, pasemka czy balejaż?

btw piszcie swoje propozycje naaaadal. ;D
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 18:25   #740
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Balejaż/pasemka - kolor. proszę o radę. :)

hmm.. a może gdzie niegdzie jasne pasemka..?
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:27   #741
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Balejaż/pasemka - kolor. proszę o radę. :)

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
hmm.. a może gdzie niegdzie jasne pasemka..?
myślałam raczej o ciemniejszych. ; )
co powiecie na kasztan + delikatne bordo/wiśnia?
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:25   #742
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: Balejaż/pasemka - kolor. proszę o radę. :)

Cytat:
Napisane przez flawless2903 Pokaż wiadomość
myślałam raczej o ciemniejszych. ; )
co powiecie na kasztan + delikatne bordo/wiśnia?
moim zdaniem pasemka-refleksy będa lepsze, np. w jakims cieplym kolorze, moja kolerzanka miała czerwone pasemka robione u fryzjera i bardzo szybko sie zmywaly do przydkiego wyblaklego koloru
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:12   #743
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Balejaż.....

Kochane Wizażanki

Czy moge prosić o jakies fotki z balejażem w takich kolorach:
-fiolettj.oberży na,bakłażan itp.
-platyna

Koleżanka ma mi robić w takich kolorach i twierdzi że wyglaa cudnie ale chcialabym to najpierw zobaczec
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:43   #744
butterlyquen91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Thumbs down nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

fioletowy?! i jeszcze balejaż ?! hmm....raczej nie.
butterlyquen91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:54   #745
PrincessBebe
Raczkowanie
 
Avatar PrincessBebe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 80
za ciemny balejaz,co robić??

Witam! otóż wczoraj byłam u fryzjerki,poprosiłam o balejaz platyna + czekoladowy brąz(z wiekszoscia blondu), ostatecznie wyszło tak,że platynowych pasemek nie wiele widac bo sie zlewaja z pasemkami moich poprzednio farbowanych włosów które nie wiedziec czemu fryzjerka zostawiła. I jeszcze te czekoladowe pasemka..wszystko to wyglada,że tak powiem jak bym miała wymieszane 3 kolory zupełnie nie pasujace do siebie. Gdyby to była sama platyna i braz nie miałabym nic przeciwko ale ten mój poprzedni kolor psuje cały efekt i wyglada okropnie(poprzedni kolor to słoneczny blond, a chciałam żeby to był jasny balejaz. wiem,że nie moge teraz ich pomalowac bo zniszcze sobie do konca włosy. Co moge zrobić? nie chce ich ponownie rozjasniac,moze jakas farba superrozjasniajaca? tylko czy załapie te brazowe pasemka?? eh pomóżcie
PrincessBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:10   #746
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: za ciemny balejaz,co robić??

wątpie żeby farba wzięła ci brąz a jeżeli już to pewnie na żółto, a co do balejażu to mi fryzjerka zawsze wybierała włosy tak ze troche mojego koloru zostawiała, może spróbuj jakiejś płukanki
żeby cię pocieszyć napisze, że kiedys w salonie fryzjerka robiąc mi balejaż z platyny i czeni z niebieskim połyskiem spłukała mi obie farby jednocześnie i białe rozjaśnione pasemka zamalowała na błekito miejscami na zielono :-(
wiec nie martw się moze się przyzwyczaisz do koloru
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:50   #747
dalidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 45
Dot.: za ciemny balejaz,co robić??

Hmmm... rozumiem cię.
Jakieś 2 tygodnie temu byłam w identycznej sytuacji. Ponadto ciemne pasemka spłukały się do rudego!!! Tragedia....
10 razy pytałam się fryzjerki co robi bo wiedziałam, że mam przetrawione włosy i efekt będzie taki - prosiłam jedynie o zrobienie odrostów w balejażu.
Ostatecznie, po kilku dniach, poszłam do innego fryzjera (byłam łącznie u 3 ale nie chcieli się podjąć poprawek...) i pani po prostu rosjaśniła mi te okropne rudo-czarne pasemka też za pomocą folii (zrobila mi coś takiego jak balejaż taki gęsty)
Cały zabieg trwał dłużej niż ten nieszczęsny poprzedni, bo prawie 5 godzin... no ale cóż... teraz cieszę się ładnymi włoskami i jestem zadowolona.
Nie zauwazyłam, żeby włosy mi się bardziej poniszczyły
(Fryzjerka kilkakrotnie spłukiwała rozjaśniacz i używała wody o mniejszym stężeniu), dodam, że dodatkowo pani "zlitowała" się nademna i dostałam zabieg - saunę na włosy - gratis
Tobię radzę tak samo... Po pierwsze dobry specjalista i dobre produkty, po drugie regeneracja.
dalidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:29   #748
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: za ciemny balejaz,co robić??

Jedyne co mogę Ci polecić to zakup Farouk Biosilk Silver Lights szampon 350ml za ok 30zl jego działanie:
Idealny szampon do włosów rozjaśnianych, siwych i w naturalnym kolorze jasnego blondu. Usuwa żółtawy odcień na włosach i nadaje im chłodny kolor platynowo-srebrny. Sprawia, że pasemka są bardziej widoczne, a włosy pięknie odbijają światło.
Moja fryzjerka stosowala mi go przy brazie z blond pasmami...dziala on też dobrze na brąz bo ochładza jego kolor i dzieki niemu może twoje poprzednie blony nie będą takie żółte i dostaną chłodny odcień.
Chciałam zauważyć, że skoro zdecydowałaś sie na platyne + czekolada to wiesz napewno,że ta czekolada będzi puszczać kolor na platyne i nie będzie ona taka jasna(zżółknieje) i dlatego polecam Ci ten szampon,on powinien zapobiec temu zjawisku...jest to profesjonalny produkt więc powinien działać.
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:45   #749
JA987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: Baleyage na ciemnych wlosach?

no ja też się zastanawiam nad jakimś balejażem. Mam ciemno brązowe włosy i balejaż chciałabym z kolorem blond,jasny brąz itp i nie wiem jak to by wyglądałoi nie wiem czy wyszłyby kolory jakie bym chciała
JA987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:33   #750
karr654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Witam ostatnio znalazlam na tej stronie baleyage ktory mi sie bardzo spodobal Chcialabym sobie zrobic taki ale mam problem Nie wiem czy kolor platynowy by wyszedl za pierwszym razem na moich wlosach Chcialabym baleyage z 3 kolorow ciemny braz , czekoladowy braz oraz platyna

ciemny braz to kolor ktory mam aktualnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t_5_674.jpg (25,2 KB, 191 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-04-25 o 14:14 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
karr654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 07:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.