Obiad poślubny - Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 22:12   #1
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136

Obiad poślubny - Lublin


Witam serdecznie,
Szukam przytulnej restauracji w Lublinie na skromny obiad poślubny w mikro gronie najbliższych - ok. 10 osób. Zależy mi na tym, żeby ceny nie były kosmiczne. Nie musimy mieć osobnej sali, ale dobrze byłoby, gdyby było kameralnie - niektóre restauracje mają rozwiązania typu loża (nie chciałabym wzbudzać sensacji białą suknią w dużej sali pełnej przypadkowych ludzi).
Obiad miałby potrwać ok. 4 godzin.

Czy ktoś ma coś do polecenia?
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:15   #2
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

"Ulice Miasta" obok Bramy Krak.-na pięterku bardzo przytulnie.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:45   #3
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

Znam "Ulice miasta" i bardzo lubię ich menu, ale wystrój średnio mi się podoba. Ale biorę ich bardzo poważnie pod uwagę.
A hiszpańska restauracja Carmen? Czy ktoś może urządzał u nich małe przyjęcie i mógłby coś opowiedzieć?
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 22:10   #4
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

czysmakuje.blogspot.com ocenia Carmen bardzo pozytywnie.na blogu jest sporo recenzji lubelskich lokali, jeszcze więcej opisów znajdziesz na gastronauci.pl .ja szukając lokalu na wesele najpierw zrobiłam przegląd w necie,a dopiero po poczytaniu opinii i obejrzeniu zdjęc wnętrz zrobiłam ostrą selekcję i 3/4 lokali odpadło.do objechania zostało mi dosłownie kilka.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 02:06   #5
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

No właśnie chyba też tak zrobię, na gastronautów często wpadam i podczytuję
A "Magia"? Rzeczywiście tak dobra, jak się słyszy? Nigdy tam nie byłam

Daj znać jak dokonasz wyboru A kiedy data?
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 16:04   #6
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

dla uściślenia:ja jestem mamą PM-ki.córka z narzeczonym mieszkają w Anglii,ja jestem tyklko "wykonawcą"ich życzeń.ślub 21.06.2014.mejsce już mamy wybrane od zeszlego roku,bo slub miał być w 2013,ale z powodów zdrowotnych musieliśmy przesuąć wszystko o rok .wesele na ok.80 osób będzie w restauracji"W Młynie "w Jakubowicach Murowanch(na pograniczu Lublina i Wólki Lub.).wybór okazał się dość prosty,bo córka chciała lokal w stylu wiejskim/rustykalnym,ale nie typowy zajazd typu góralska chata.ten lokal spelnia i jej i moje oczekiwania.jak będzie?zobaczymyi tak cię nie minie pzrejcie po wybraych lokalach,bo opinie opiniami,zawsze może się trafić jakiś złośliwiec,trzeba pójść na kawę"ncognito",popatrzeć ,jak obsługują klientów,jak z zapachami z kuchni,bo to może byc różnie,w jakim stanie wc(czy czysto i pachnąco),ot takie niby drobiazgi ,a przecież tworzą ogólne wrażenie lokalu,pozytywne lub nie.jeden lokal na Starym Mieście odstraszył mnie niedobrą kawą i "zebraniem"personelu za barem,głośno dyskutującym na temat ich płac i grafiku itp.a klient slysząc jak się obmawia właściciela, wysnuwa wnioski..
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 19:44   #7
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

Wiem, który to lokal, trafiłam na niego przeglądając okoliczne restauracje i sale Ja dzisiaj obdzwoniłam kilka restauracji, ciekawą ofertę (w miarę tanio, dobre menu i wystrój, który mi odpowiada) mają w Magii. Kolejnym plusem jest to, że restauracja składa się z kompleksu większych i mniejszych sal - bardzo spodobała mi się przytulna sala w podziemiu z kominkiem, będzie chyba akurat na taką małą imprezkę w listopadzie - pewnie już będzie chłodno, więc kominek będzie na miejscu

Na pewno pójdziemy z narzeczonym tam coś zjeść i wypić, a jeśli wszystko będzie jak trzeba, to umówimy się z menadżerem na spotkanie. Awaryjnie zawsze zostają "Ulice miasta", bo chociaż wystrój średni (te sztuczne bluszcze są koszmarne), to wiem, że na jedzeniu się nie zawiodę

Dobrze ma Twoja córka z Tobą - też bym chciała, żeby ktoś wszystko za mnie pozałatwiał
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 21:26   #8
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

no to zyczę owocnych negocjacji z managerem Magia widzę skutecznie czaruje! napisz,jak było,zawsze to jedna opinia więcej.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 23:49   #9
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

Trebolita - jednak zrezygnuję z magii na rzecz ulic miasta - urzekł mnie profesjonalizm. Polecono mi skontaktować się z managerem mailowo - i już następnego dnia miałam na mailu przykładowe menu skomponowane z uwzględnieniem moich uwag, z doliczonymi napojami, winem i dekoracją stołu i krzeseł, w dodatku w bardzo dobrej, wyważonej cenie
Wszystkie inne restauracje mówiły "to zależy od menu", "trudno powiedzieć" - a ulice miasta jako jedyne po prostu siadły i zrobiły przykładową wycenę imprezy wg moich oczekiwań. Jestem bardzo zadowolona i tam będziemy jeść poślubny obiad - wystrój wystrojem, ale cenię profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 21:25   #10
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

ha! no to jestem zaskoczona podwójnie;raz(niemile),ze magia odpadła ,na wlasne zresztą zyczenie,a dwa(mile),ze u.m.popisaly się profesjonalizmem. a te sztuczne bluszcze to na pięterku czy w piwnicach straszą?) bo mnie się w oczy nie rzuciły,ale jak wynajmujesz salkę to poproś o zdjęcie tego badziewia na te kilka godzin.nie sądzę ,zeby był z tym problem.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 01:34   #11
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

W piwnicach - nie jestem pewna, czy one są sztuczne czy namalowane na ścianach, teraz już głowy nie dam, ale jakiś taki brzydki motyw bluszczu mi utkwił w głowie. Po prostu wystrój nie trafia w moje gusta, ale tragedii nie ma. Przy organizacji przyjęcia była mowa o tej sali na dole - sala biblioteczna, ona jest do 20 osób więc będzie w porządku - zresztą tam chyba najczęściej robią takie imprezy, bo już mi się zdarzyło natknąć na przygotowany stolik kiedy jadłam tam obiad

A Magia - no cóż, pewnie gdybyśmy tam poszli osobiście rozmawiać z menadżerem to sprawa wyglądałaby inaczej, niemniej osoba odbierająca telefon w restauracji (telefon specjalnie wyszczególniony do rezerwacji) powinna potrafić zrobić dobre wrażenie

Czekam jeszcze na wstępne potwierdzenie obecności 2 osób, żeby wiedzieć mniej więcej jaka ilość osób, bo z 10 zrobiło nam się 14... I jak tylko potwierdzą to idziemy dopełniać rezerwacji
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 16:52   #12
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

Wiem, że wątek z ubiegłego roku ale.. my również planujemy "wesele" na ok. 30 osób w Lublinie. Ile wcześniej należałoby szukać salki (takiej, że było miejsce również do tańczenia)?
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:13   #13
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Wiem, że wątek z ubiegłego roku ale.. my również planujemy "wesele" na ok. 30 osób w Lublinie. Ile wcześniej należałoby szukać salki (takiej, że było miejsce również do tańczenia)?
Hej
wszystko zależy od tego, jaki klimat Ci odpowiada... ale w Lublinie nie brakuje miejsc odpowiednich do tego typu imprez
jeśli szukasz czegoś z kontrolowanym luzem, to polecam "Pub u Szewca" - na pewno można sie dogadać z managerem żeby zaaranżować jedną salę na siedzenie, a drugą na tańce jest tam bardzo klimatycznie

A jeśli poszukujecie czegoś bardziej eleganckiego, to może browar? W sensie Bracka?
albo "Magia"? Tam jest bardzo ładnie i przestronnie

a jeśli wesele latem, to może Atrium? W środku jest piękne otwarte Patio - bardzo romantyczne

jeśli chodzi o terminy - mysle ze w kazdej knajpie trzeba pytać indywidualnie ale przypuszczam,ze miesiąc lub dwa wczesniej powinno byc wystraczająco
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 08:20   #14
kasiaec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lub
Wiadomości: 13
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

I jak sie udało wesele W Młynie? planuję tam swój ślub w 2014, będę wdzięczna za info
kasiaec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 13:50   #15
jagawizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 21
Dot.: Obiad poślubny - Lublin

Naprawdę tak odradzacie Magię? Niedługo wybieramy się właśnie tam na wieczór panieński jednej z koleżanek, robimy całkiem dużą imprezę i żadnych trudności nie było. Zdarzyło mi się tam kilka razy spotykać ze znajomymi na kawce i byłam zadowolona, ale może dlatego, że byłam pod wrażeniem klimatycznego wystroju. Raz trafiłyśmy na gburowatego kelnera, ale może miał zły dzień.
jagawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-07 14:50:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.