KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 20:05   #1861
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Mi sie pomyliło że Ty masz Hanię a nie szperr i sobie myślę "Ale ta Hania wygląda jak chłopak "
Hehe, to juz chyba Oli wyglada bardziej jak dziewczynka - Moona mnie zabije, jak to napisze, ale wierzcie mi - on ma buzke jak laleczka, wieeelkie oczy i do tego takie loczki... Sliczny jest

Zrobilam te lazanki... ale dobre wyszly a tu na obiadek - piatkowo - rybka. I z bomba kaloryczna trzeba poczekac do jutra.
Dzisiaj w Tesco mialam szczescie, bo przecenili wszystkie "zywe" ziola - do 25-15p., to nakupowalam pietruszki bazylii, papryczek chilli, slicznie mi teraz w kuchni pachnie

I nie martwcie sie - zakupy swietnie na mnie wplynely, czuje sie suuuper i pewnie ten "skurcz" to bylo twardnienie brzucha, jak Szperrr napisala
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:18   #1862
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
"Ale ta Hania wygląda jak chłopak "

idz no sobie obejrzyj na FB

lapek mi strajkuje.. a tak mi tu wygodnie.. chyba koniec internetu na dzis
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:27   #1863
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
idz no sobie obejrzyj na FB

lapek mi strajkuje.. a tak mi tu wygodnie.. chyba koniec internetu na dzis
Ale to zdanie pojawiło mi sie jak zdjęcie Oliego zobaczyłam....Normalnie dziecka pomyliłam noooo
Hania śliczna i na Twoich zdjęciach i na Kofikowych ze spotkania.

A Oli rzeczywiście długie włoski ma, lekko kręcone więc jakoś mi tak się skojarzyło...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-25 o 20:30
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:34   #1864
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Hehe, to juz chyba Oli wyglada bardziej jak dziewczynka - Moona mnie zabije, jak to napisze, ale wierzcie mi - on ma buzke jak laleczka, wieeelkie oczy i do tego takie loczki... Sliczny jest

Zrobilam te lazanki... ale dobre wyszly a tu na obiadek - piatkowo - rybka. I z bomba kaloryczna trzeba poczekac do jutra.
Dzisiaj w Tesco mialam szczescie, bo przecenili wszystkie "zywe" ziola - do 25-15p., to nakupowalam pietruszki bazylii, papryczek chilli, slicznie mi teraz w kuchni pachnie

I nie martwcie sie - zakupy swietnie na mnie wplynely, czuje sie suuuper i pewnie ten "skurcz" to bylo twardnienie brzucha, jak Szperrr napisala
To prawda zarowno Oli jak i Hania maja przesliczne buzki, pozazdroscic takich dzieciaczkow. I prosze mi wierzyc, bo ja nie komentuje zdjec jak mi sie nie podobaja. Np na naszej klasie ktos wstawi zdjecie gdzie wyglada jak ''pozal sie Boze'' a wszyscy pisza jak pieknie wygladasz, laseczka i takie typu teksty. No masakra. Ja nie lubie klamac wiec sobie daruje komentarze.

Vedma uwielbiam swieze ziola, szczegolnie bazylie i miete. I trzymaj sie z tym porodem. Zreszta mozemy sobie gadac, jak Adas postanowi wyjsc to go nie zatrzymasz.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:39   #1865
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

taaaaaaaaaaaaaaa to trzeba przyznac udaly sie dzieciaczki tym naszym wizazankowym mamuskom

I Hanka i Oli - cud miod i orzeszki ( ciocia kofi przesyla caluski muuuuaaaaa )

szperrr i deanerys z wszych przepisow zrobilam jeden .....
bo oczywiscie jak wyruszylam na miasto to jeszcze o sklepy zahaczylam i o fryzjera na zrobienie brwi i podciecie koncowek ..... a ze jak to u fryzjera ..... byla kawka i papierosek to do domu wrocilam na 18ta :mdeje:
zatem hummus, salse, warzywka i kurczaka wpakowalam do tortilli i bylo serio pychaaaaaaaaaaaaaa
teraz pekam z przejedzenia

aaaa olka to tz wypatrzyl ta szafke .... to chyba nasz 2 nabytek z ikei .... ja lubie ich rzeczy a szafka wyglada na solidna .... poprostu chyba ktos z impetem nia rzucal (po tym jak ja 3 razy probowali do nas dostarczyc) aaaa za taka "porzadna" szafke to raczej musialabym pare stowek dolozyc bo jesli by to bylo tylko 50 F to bym sie nie zastanawiala

vedma kiedy ty masz termin ? 23 lipca ? oj bedzie sie dzialo .... a ona tyle pary jeszcze ma
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-06-25 o 20:43
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:39   #1866
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
T I prosze mi wierzyc, bo ja nie komentuje zdjec jak mi sie nie podobaja. Np na naszej klasie ktos wstawi zdjecie gdzie wyglada jak ''pozal sie Boze'' a wszyscy pisza jak pieknie wygladasz, laseczka i takie typu teksty. No masakra. Ja nie lubie klamac wiec sobie daruje komentarze.
.

Ja to samo. Dlatego mój TZ znalazł doskonałe stwierdzenie na określenie mojej osobowości. Dostępne zresztą poniżej .. I żeby było śmieszniej całkowicie się z nim zgadzam (rzadko się to zdarza...)

Kofi fakt faktem ciężko jest dostać dobre drewniane meble w okazyjnych cenach... Nie wiem czy takowe jeszcze produkują ...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-25 o 20:50
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:27   #1867
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

ale popisałyście o tym jedzeniu tylko mi smaka narobiłyście...
a ja przecież na diecie
chociaż to moja pierwsza w życiu dieta i tż już dziś zagadywał, kiedy kończę, bo on mnie zna wie, że mam słabą silną wolę i długo nie wytrzymam....
ale wiolqn podrzuca mi przepisy, to mogę długo pociągnąć
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 22:51   #1868
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Hania śliczna i na Twoich zdjęciach i na Kofikowych ze spotkania.
Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
To prawda zarowno Oli jak i Hania maja przesliczne buzki, pozazdroscic takich dzieciaczkow. I prosze mi wierzyc, bo ja nie komentuje zdjec jak mi sie nie podobaja.
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
taaaaaaaaaaaaaaa to trzeba przyznac udaly sie dzieciaczki tym naszym wizazankowym mamuskom

I Hanka i Oli - cud miod i orzeszki ( ciocia kofi przesyla caluski muuuuaaaaa )
matczyna duma mile polechtana
Olka, udalo Ci sie (tym razem) wylgac z tej sytuacji Cioci Kofi i Sylwuni muuuaaa

Vedma, ja tak ostroznie, bo kiedys pewnej ciezarowce powiedzialam dobrodusznie, ze bedzie dobrze, nic sie nie dzieje, to na mnie nawrzeszczala ze skad ja moge wiedziec, moze ona juz rodzi Kazda kobieta ma inny stosunek do ciazy, inaczej ja przechodzi, wole nie ryzykowac od tamtego czasu A dorsz brzmi mniammm...

Ola, tzn. ze trzymasz sie Dukana? Duzo planujesz zrzucic? Powodzenia
Moja siostra podobno kilka kilo na tym stracila, a ona jest szczupla i na co dzien je zdrowo, chodzi na silke, rower co weekend, wiec ciezko jej cos zrzucic dodatkowo. Za to jej corka ma niezly apetyt (po cioci ) i na diecie byly razem.. i mlodej sie podobno prawie waga nie ruszyla.
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-06-25 o 22:56
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:44   #1869
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Ola, tzn. ze trzymasz sie Dukana? Duzo planujesz zrzucic? Powodzenia
Moja siostra podobno kilka kilo na tym stracila, a ona jest szczupla i na co dzien je zdrowo, chodzi na silke, rower co weekend, wiec ciezko jej cos zrzucic dodatkowo. Za to jej corka ma niezly apetyt (po cioci ) i na diecie byly razem.. i mlodej sie podobno prawie waga nie ruszyla.
witajcie w tą piękną sobotę!
wszystkie pewnie wybyłyście z domku nacieszyć się pogodą. my mamy w planie birthday party u 5-latki
tak, to już tydzień na Dukanie. zrzuciłam na razie 2 kilo
jeszcze tylko 5kg i będę bardzo zadowolona, to będzie moja waga sprzed drugiej ciąży, tzn. 54kg.
najbardziej mi brakuje owoców tych sezonowych... już nie mogłam sobie lepiej wybrać terminu na dietę
dodatkowo trochę pływam, wieczorami jak mam czas i chęci, co przy dwójce dzieci rzadko się zdarza...
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:28   #1870
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

ale cisza.......
wszystkie chyba pupy na plazy wyleguja
ja jade jutro i wlasnie robie sobie paznokietki u gory i u dołu
zjadlam 3 galaretki z truskawkami i ogolnie sie relaksuje .....
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:53   #1871
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

A co to sie dzialo tu wczoraj
No ale to fakt, moj malec wyglada jak dziewczynka, nawet ostatnio przy kupnie butow pani zmierzyla mu noge, sprawdzila rozmiar i przyniosla z zaplecza .... sandalki rozowe i z kwiatkami

Kofi: ja tez sie relaksuje, dzien zaczelismy wczesnie, farma, jeziorko, place zabaw, piknik na trawie. Jeden juz spi, drugi wybyl do kolegi, ja mam kawe, bombonierke i plany telewizyjno-czytelnicze na wieczor

a Kasienka kiedy miala slub? dzis chyba, co
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 20:23   #1872
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

a nie w zeszłym tygodniu?
u mnie boski serniczek Dukana i chyba się skuszę na odrobinę Baileysa
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:29   #1873
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
bierzemy ślub w Polsce- 26 czerwca
dzis!!!
Kasienko, mam nadzieje, ze wszystko poszlo dobrze i teraz tancujecie juz jako Maz i Zona
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:41   #1874
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Czesc Kawarenki.
Cisza bo sie wszystkie na sloncu wyleguja. Ja rano wybylam na zakupy, zaopatrzylam sie w nowa bielizne, Nawet TZ nie wspomnialam, bo on twierdzi, ze mi sie juz w szufladach nie miesci.
A potem spedzilam dzisiaj pol dnia w kuchni, zrobilam zupe stracciatelle (wyglada okropnie ale dobrze smakuje), piersi z kurczaka na ostro i ciasto z wisniami. To po ostanim gadaniu o jedzeniu tak mnie wzielo na gotowanie. Nie moglam sie wygrzewac na sloncu, bo bylam na solarium. Juz sie opalilam tyle ile chcialam, teraz tylko bede chodzic sporadycznie zeby utrzymac kolor do slubu. Codziennie sie Zubmbuje. Czuje sie o niebo lepiej po takiej dawce cwiczen, ale miesnie brzucha mnie tak bola,ze sie nawet smiac nie moge.
Mam nadzieje, ze jutro tez bedzie cieplo, bo mama przyjezdza i mamy ochote na grilla.
A i umowilam sie na probny makijaz i czesanie w ten sam dzien co mierze sukienke, wiec bede mogla zobaczyc co mi nie pasuje.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:10   #1875
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

kofi Ty to masz przejśca z tą szafką
A dentysta jak zobaczył, że ma Cię na liście to wizytę odwołał - bo się Ciebie boi

maatra mnie Age Concer poinstrukturowało abym nigdy nie podawała klientom leków. Trzeba było powiedzieć, że Tobie leków nie wolno podawać. Pozwolą Tobie nie iść tam więcej?




Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
oj kobialki! serdecznie wspolczuje chyba bym sie wsciekla na waszym miejscu!!!

kofi - czasami w zamknietym i nie zniszczonym pudelku bubla znajdziesz w ikei - ja tez sie kilka razy nacielam
maatra - to uczy ludzi ze nie ma po co pomagac i miec wielkie serce - bo i tak wyjdziesz z tym jak zablocki na mydle, najlepiej tyle ile jest w rozpisce

mam nadzieje ze chlusnelyscie sobie po driniu i jest lepiej

u mnie chwilowy zachrzan w pracy, po pracy silownia i doprowadzanie domu na przyjazd gosci (i po chinczykach) takze wizazowo zwolnilam
w srode zabralam sie ambitnie za wietnamskie zarcie ( to po koculkowej restauracji za mna tak chodzilo) i przypalilam cukier, wiec mi troche swiniak zgorzknial - musze nad tym popracowac ale calkiem ciekawe jedzenie (caramelised pork)

Tata byl u lekarza - operacja za 1.5 roku - chyba ze sie termin zwolni

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Koculku, ale tak dzien w dzien to samo?
ale mi się to jeszcze nie znudziło, a w weekendy jem co innego
A moje śniadanko przygotowuje rano w domku i jem w pracy

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Matko to juz rok od smierci MJ
szybko ten rok zleciał, obejrzyj sobie to:
http://www.youtube.com/watch?v=C5Nl09rh2HQ&NR=1


Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Bede robic zupy sama dla siebie.
gotuj gotuj!!


nam się blender zepsuł a konkretnie coś tajemniczego stało się z nożem, bo się nie chce więcej obracać. A za ten blender to ponad 150 żeśmy w zeszłym roku wydali i nie użyłam go więcej niż 15 razy. Miesiąc temu wszystko ok a wczoraj chciałam zrobić smoothie i nie chce się obracać (nóż, bo silnik chodzi). Tż rozkręcił ale niestety nic to nie pomogło.


Pogoda dziś super była, wybraliśmy się do Windsor Park na piknik
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:19   #1876
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2028719 0]dzis!!!
Kasienko, mam nadzieje, ze wszystko poszlo dobrze i teraz tancujecie juz jako Maz i Zona [/QUOTE]
dolaczam sie do zyczen
Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Czesc Kawarenki.
Cisza bo sie wszystkie na sloncu wyleguja. Ja rano wybylam na zakupy, zaopatrzylam sie w nowa bielizne, Nawet TZ nie wspomnialam, bo on twierdzi, ze mi sie juz w szufladach nie miesci.
A potem spedzilam dzisiaj pol dnia w kuchni, zrobilam zupe stracciatelle (wyglada okropnie ale dobrze smakuje), piersi z kurczaka na ostro i ciasto z wisniami. To po ostanim gadaniu o jedzeniu tak mnie wzielo na gotowanie. Nie moglam sie wygrzewac na sloncu, bo bylam na solarium. Juz sie opalilam tyle ile chcialam, teraz tylko bede chodzic sporadycznie zeby utrzymac kolor do slubu. Codziennie sie Zubmbuje. Czuje sie o niebo lepiej po takiej dawce cwiczen, ale miesnie brzucha mnie tak bola,ze sie nawet smiac nie moge.
Mam nadzieje, ze jutro tez bedzie cieplo, bo mama przyjezdza i mamy ochote na grilla.
mowisz,ze ta zumba tak dziala ?? moja nadal lezy, po tyg ja odłożyłam, bo simon nie rozumial idei tych cwiczen myslal,ze go gonie po pokoju
podziwiam z gotowaniem, bo ja od kilku dni nie tknelam palcem w kuchni. wczoraj pobilam rekord i kupilam sobie gotowa zupe wczesniej jadlam taka z papierka,jeszcze wczesniej krakersy na sucho, bo nawet mi sie smarowac nie chcialo.dobrze,ze Tz grilluje i tylko pyta,co chce : rybka,krewetki,kurczaczek ....

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

maatra mnie Age Concer poinstrukturowało abym nigdy nie podawała klientom leków. Trzeba było powiedzieć, że Tobie leków nie wolno podawać. Pozwolą Tobie nie iść tam więcej?
Koculku nie moge powiedziec,ze nie podaje lekow. przecież od tego jestem. mam wszystkie treningi itp. poprostu u tej pani w planie opieki nie bylo ani slowa o lekach.nawet paluchy musze dziurawić jak sprawdzam cukier w krwi,ale musi byc w ksiazce odnotowane,ze to moj obowiazek.
tak zabrali mi ja w weekend z trasy. od razu powiedzialam,ze napisze raport o verbal abuse,jak mnie zechca tam poslac
**********************
Szperrr, to danie z kurakiem, czyli fajitas,zawsze zamawiam w meksykanskiej restauracji. glupio mi ,bo to banalne jest w przygotowaniu.takiego mi smaka narobilas,ze juz zapowiedzialam Tz ,ze szykuje to zaraz po powrocie.
w rest tez podaja z serem,salsa,avokado dip ,papryka chilli,salatkami,majoneze m itp.

milej niedzieli. jutro do pracy i pakowanie,a pozniej bede caly tydz ksiazki czytac, pic koktajle owocowe i ... biegac rano z psem do parku
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:34   #1877
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
mowisz,ze ta zumba tak dziala ?? moja nadal lezy, po tyg ja odłożyłam, bo simon nie rozumial idei tych cwiczen myslal,ze go gonie po pokoju
Ja robie jedynie cwiczenia na brzuch, na poczatku myslalam, ze pewnie nic z tego, bo wygaladaja na banalnie proste, ale jak sie przylozysz to czujesz kazdy miesien. A przy tym fajna zabawa.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:26   #1878
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
tak, to już tydzień na Dukanie. zrzuciłam na razie 2 kilo
Gratulacje
U mnie waga stoi na dosc zadowalajacej liczbie, bo ruscy przyjechali i moja konsupcja alkoholu jest pewnie ponad wszystkimi limitatmi w ostatnich tygodniach Ech, to lato!!!

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ale cisza.......
wszystkie chyba pupy na plazy wyleguja
Wyleguja wyleguja. Ludzi tlumy. Dzisiaj tez plazowanie a potem mecz ze znajomymi

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
a nie w zeszłym tygodniu?
u mnie boski serniczek Dukana i chyba się skuszę na odrobinę Baileysa
Poprosze o ten przepis na sernik bo ja probowalam, ami wy wyszedl do

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

mowisz,ze ta zumba tak dziala ?? moja nadal lezy, po tyg ja odłożyłam, bo simon nie rozumial idei tych cwiczen myslal,ze go gonie po pokoju


Milego dnia!!!
__________________


Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-06-27 o 09:28
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 13:46   #1879
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
vedma kiedy ty masz termin ? 23 lipca ? oj bedzie sie dzialo .... a ona tyle pary jeszcze ma
25-go
Wyczytalam, ze jesli tylko sie da, nalezy utrzymywac wysoki poziom aktywnosci do samego konca. Ponoc bardzo pozytywnie wplywa to na organizm przyszlej mamy
Ja wiem z autopsji, ze poczucie dobrze spelnionego obowiazku pod koniec dnia podwyzsza mi zdecydowanie poziom serotoniny

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Vedma, ja tak ostroznie, bo kiedys pewnej ciezarowce powiedzialam dobrodusznie, ze bedzie dobrze, nic sie nie dzieje, to na mnie nawrzeszczala ze skad ja moge wiedziec, moze ona juz rodzi Kazda kobieta ma inny stosunek do ciazy, inaczej ja przechodzi, wole nie ryzykowac od tamtego czasu A dorsz brzmi mniammm...
No dorsz wyszedl naprawde, naprawde smaczny - musial mi sie trafic jakis wyjatkowo swiezy egzemplarz. A co do wrzeszczenia - to nie mam najmniejszego zamiaru, wrecz przeciwnie, wole slyszec, ze wszystko bedzie dobrze i co najlepsze - szczerze w to wierzę

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2028637 9]A co to sie dzialo tu wczoraj
No ale to fakt, moj malec wyglada jak dziewczynka, nawet ostatnio przy kupnie butow pani zmierzyla mu noge, sprawdzila rozmiar i przyniosla z zaplecza .... sandalki rozowe i z kwiatkami
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
A potem spedzilam dzisiaj pol dnia w kuchni, zrobilam zupe stracciatelle (wyglada okropnie ale dobrze smakuje), piersi z kurczaka na ostro i ciasto z wisniami.
Uwielbiam!!!
A jakie konkretnie? [chociaz ja chyba lubie KAŻDE]

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
milej niedzieli. jutro do pracy i pakowanie,a pozniej bede caly tydz ksiazki czytac, pic koktajle owocowe i ... biegac rano z psem do parku
Mmmm... prawdziwa idylla! Mam nadzieje, ze pogoda dopisze

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Wyleguja wyleguja. Ludzi tlumy. Dzisiaj tez plazowanie a potem mecz ze znajomymi
A ja siedze w domu TZ sie zbuntowal i powiedzial, ze nie moge jechac na zadna plaze, w ogole nigdzie nie moge isc (Moona chcialam przynajmniej podjechac do Matalanu zobaczyc te kocyki), mam lezec w lozku (LOL), pic sok a jak mi goraco, to on mi naleje chlodnej wody do wanny. Wyobrazacie sobie? Co ja mam zrobic? Nudzi mi sie! Przeciez sama nie pojade... Zrobilam sobie pedicure (barbie-róż ze swietlistymi drobinkami, chyba pierwszy raz w zyciu mam na paznokciach TAKI kolor), posprzatalam kuchnie, obiad mam ugotowany...
A wczoraj byl taki mily dzien - przyjechali do nas znajomi, oblecielismy lokalne atrakcje i posiedzielismy przy barbecue i wiaderku sangrii
Tylko wyobrazcie sobie, ze nie sposob bylo kupic worka lodu w calym miescie!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 14:12   #1880
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Uwielbiam!!!
A jakie konkretnie? [chociaz ja chyba lubie KAŻDE]
Ciemny biszkopt, masa budyniowa, na to kisiel ugotowany z soku wisniowego z wisniami, bialy biszkopt- nasaczony alkoholem, masa budyniowa, znowu wisnie, ciemny biszkopt i polewa czekoladowa (jak dla mnie musi byc slodka). Biszkopty mi tak porosly, ze musialam zostawic,pol bialego i 1/3 ciemnego bo ciasto byloby za wysokie.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:26   #1881
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Ciemny biszkopt, masa budyniowa, na to kisiel ugotowany z soku wisniowego z wisniami, bialy biszkopt- nasaczony alkoholem, masa budyniowa, znowu wisnie, ciemny biszkopt i polewa czekoladowa (jak dla mnie musi byc slodka). Biszkopty mi tak porosly, ze musialam zostawic,pol bialego i 1/3 ciemnego bo ciasto byloby za wysokie.
Szkoda, ze tak daleko mieszkasz, bo juz bylabym w drodze do Ciebie, hyhy! Strasznie skomplikowanie brzmi to ciasto, ale zaloze sie, ze jest przepyszne!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:52   #1882
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Szkoda, ze tak daleko mieszkasz, bo juz bylabym w drodze do Ciebie, hyhy! Strasznie skomplikowanie brzmi to ciasto, ale zaloze sie, ze jest przepyszne!
No szkoda, moglabys wpsc na kawke.
Ciasto jest naprawde bardzo proste, 2 biszkopty, zwykla masa budyniowa i kisiel (normalny z torebki, tylko zamiast wody uzywa sie soku z wisni). TZ nie bardzo przepada za ciastami z masa ale to mu smakuje. Jest nas tylko dwoje, za duzo dla nas, wiec jutro zabieram troche do pracy, uraczyc nim moich wspolpracownikow.

Zaraz zaczyna sie meczyk, TZ sie na mnie krzywo patrzy, bo stwierdzilam, ze bedzie 1-0 dla Niemiec.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:27   #1883
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Czesc Kawarenki.
Cisza bo sie wszystkie na sloncu wyleguja. Ja rano wybylam na zakupy, zaopatrzylam sie w nowa bielizne, Nawet TZ nie wspomnialam, bo on twierdzi, ze mi sie juz w szufladach nie miesci.

A i umowilam sie na probny makijaz i czesanie w ten sam dzien co mierze sukienke, wiec bede mogla zobaczyc co mi nie pasuje.
moja kolekcja bielizny jest bardzo uboga: kilka par białych i czarnych majtek, 3 czarne staniki, 1 niebieski, 1 srebrny i 1 biały. Mam tylko 3 komplety a reszta to mix & match. Mam koleżankę w pracy (byłej) co nosiła tylko komplety.

a kiedy przymiarka?

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
mowisz,ze ta zumba tak dziala ?? moja nadal lezy, po tyg ja odłożyłam, bo simon nie rozumial idei tych cwiczen myslal,ze go gonie po pokoju




Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
25-go
Wyczytalam, ze jesli tylko sie da, nalezy utrzymywac wysoki poziom aktywnosci do samego konca. Ponoc bardzo pozytywnie wplywa to na organizm przyszlej mamy
Ja wiem z autopsji, ze poczucie dobrze spelnionego obowiazku pod koniec dnia podwyzsza mi zdecydowanie poziom serotoniny



A ja siedze w domu TZ sie zbuntowal i powiedzial, ze nie moge jechac na zadna plaze, w ogole nigdzie nie moge isc (Moona chcialam przynajmniej podjechac do Matalanu zobaczyc te kocyki), mam lezec w lozku (LOL), pic sok a jak mi goraco, to on mi naleje chlodnej wody do wanny. Wyobrazacie sobie? Co ja mam zrobic? Nudzi mi sie!
aktywna bądź, a jak! nie wiadomo czy po urodzeniu będziesz miała energię na bycie aktywną
ja chciałabym być aktywna do końca moich dni - jak mijam starszych ludzi na ulicy i widzę z jakim trudem się poruszają naprawdę mi ich żal. Mam nadzieję, że bycie aktywną zwiększy moje szanse na utrzymanie dobrej kondycji do końca moich dni.

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Zaraz zaczyna sie meczyk, TZ sie na mnie krzywo patrzy, bo stwierdzilam, ze bedzie 1-0 dla Niemiec.
jak narazie 2-1
ja popieram Niemcy!

ale dziś fajnie gorąco. byłam w cliniqe w selfridge - obsługa tam jest po prostu super! Pani dobrała mi kolor podkładu i nie zmuszała do kupna niczego jak ta baba z Hammersmith.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

hahah 4-1 :yuppi:
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:28   #1884
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
moja kolekcja bielizny jest bardzo uboga: kilka par białych i czarnych majtek, 3 czarne staniki, 1 niebieski, 1 srebrny i 1 biały. Mam tylko 3 komplety a reszta to mix & match. Mam koleżankę w pracy (byłej) co nosiła tylko komplety.

a kiedy przymiarka?









aktywna bądź, a jak! nie wiadomo czy po urodzeniu będziesz miała energię na bycie aktywną
ja chciałabym być aktywna do końca moich dni - jak mijam starszych ludzi na ulicy i widzę z jakim trudem się poruszają naprawdę mi ich żal. Mam nadzieję, że bycie aktywną zwiększy moje szanse na utrzymanie dobrej kondycji do końca moich dni.



jak narazie 2-1
ja popieram Niemcy!

.
Ja mam pare kompletow, ale wiekszosc to tez taki mix.

Przymiarka 10lipca, bede robic zdjecia
ja tez bym chciala byc aktywna do konca moich dni, nie chcialabym byc dla nikogo ciezarem. Mojego kuzyna babcia ma 90 lat i potrafi caly dzien spedzic u siebie w ogrodku plewiac truskawki, dodam, ze na dworze moze byc ponad 30 stopni. Jest w swietnej kondycji.

4-1 dla Niemiec
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:47   #1885
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Ja mam pare kompletow, ale wiekszosc to tez taki mix.

Przymiarka 10lipca, bede robic zdjecia
ja tez bym chciala byc aktywna do konca moich dni, nie chcialabym byc dla nikogo ciezarem. Mojego kuzyna babcia ma 90 lat i potrafi caly dzien spedzic u siebie w ogrodku plewiac truskawki, dodam, ze na dworze moze byc ponad 30 stopni. Jest w swietnej kondycji.

4-1 dla Niemiec
mam nadzieję, ze pozwolą robić Tobie zdjęcia
chciałabym być taka aktywna jak babcia Twojego kuzyna

no wynik się już chyba nie zmieni Anglicy będ wieczorem w drodze do domu
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:15   #1886
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

o rany! ale upal! czuje sie tak napompowana ze szok, jakby ktos mi rurke w ... wsadzil i nadmuchal
ciezarna jak upal zniosla?

odwalilam 8 godzin prasowania plus zarlam jak najeta - niepodobne to do mnie w taki gorac jesc zjadlam dwie porcje makraony z jogurtem i truskawakami, loda, kanapke, mloda kapustke na swince - 70kg na wadze a piac

przykro mi ze Angole odpadli, Niemcy byli swietni w grze i zasluzyli na wygrana - szkoda ze tak szybko sie trafili Angolom, bo troche ta atmosfera opadnie
ale wlasnie podpatruje Argentyne z Meksykiem - zupelnie inny poziom gry, nie jak te europejskie primadonny

gdzie lori? w domciu?

moja kolekcja bielizny to az wstyd - ostatnio gacie wisla krakow w odwrotnym koleze do stelazu poza tym powinnam wymienic te snujace sie starocie - ale jakos nie mam serca - zawsze jest nastepnym razem

teraz mam piffko i siedze na ogrodzie - pogoda jest cudna
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:51   #1887
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

odwalilam 8 godzin prasowania plus zarlam jak najeta - niepodobne to do mnie w taki gorac jesc zjadlam dwie porcje makraony z jogurtem i truskawakami, loda, kanapke, mloda kapustke na swince - 70kg na wadze a piac
Glupia
Upal jak nie wiem co, ciezko sie chodzi, wszystko sie do mnie lepi brrrrrr

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
moja kolekcja bielizny jest bardzo uboga: kilka par białych i czarnych majtek, 3 czarne staniki, 1 niebieski, 1 srebrny i 1 biały. Mam tylko 3 komplety a reszta to mix & match. Mam koleżankę w pracy (byłej) co nosiła tylko komplety.
Widze ze o majtaskach gadacie Ja kocham bielizne i wszystko co sexy. Kolory dominujace to odcienie rozu Czasami mi sie wydaje, ze bielizny mam wiecej niz ubran bo gdziekolwiek nie wejde do sklepu, to zawsze wychodze z jakas piekna koronka albo inna kokardka w torebce

Aj, cienko cienko Anglia Ale mecz byc bardzo ciekawy, duzo sie dzialo na boisko. Pimms na plazy nie do pobicia

Czemu jutro nie moze byc Bank Holiday?????
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:58   #1888
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
1. Widze ze o majtaskach gadacie Ja kocham bielizne i wszystko co sexy. Kolory dominujace to odcienie rozu Czasami mi sie wydaje, ze bielizny mam wiecej niz ubran bo gdziekolwiek nie wejde do sklepu, to zawsze wychodze z jakas piekna koronka albo inna kokardka w torebce



2. Czemu jutro nie moze byc Bank Holiday?????
odnośnie 2 - Belle na premieraklaski : dobrze gada, dać jej kawy

odnośnie 1 - skoro już o bieliźnie, to majtków ci u mnie dostatek, najwięcej różowych, fioletowych i turkusowych, rzadko w komplecie z górą, bo bardzo ciężko mi się kupuje staniki: każda firma ma inną rozmiarówkę jak już w TK Maxxie nabiorę 6-7 do mierzenia, to czasami jeden kupię, ale czasami.... a jak ostatnio (kilka miesięcy temu) trafiłam na przeceny w M&S to kupiłam chyba ze 3 !
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:38   #1889
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2028637 9]
Kofi: ja tez sie relaksuje, dzien zaczelismy wczesnie, farma, jeziorko, place zabaw, piknik na trawie. Jeden juz spi, drugi wybyl do kolegi, ja mam kawe, bombonierke i plany telewizyjno-czytelnicze na wieczor
[/QUOTE]

mmmm bombonieraka

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
kofi Ty to masz przejśca z tą szafką
A dentysta jak zobaczył, że ma Cię na liście to wizytę odwołał - bo się Ciebie boi [COLOR=Silver][COLOR=Black]
no mam mam ale podobno nowa ma byc na miejscu 30 czerwca
a dentyste udusze .... w poniedzialek nastepny

Cytat:
szybko ten rok zleciał, obejrzyj sobie to:
http://www.youtube.com/watch?v=C5Nl09rh2HQ&NR=1
autentycznie sie wzruszylam

Cytat:
nam się blender zepsuł a konkretnie coś tajemniczego stało się z nożem, bo się nie chce więcej obracać. A za ten blender to ponad 150 żeśmy w zeszłym roku wydali i nie użyłam go więcej niż 15 razy. Miesiąc temu wszystko ok a wczoraj chciałam zrobić smoothie i nie chce się obracać (nóż, bo silnik chodzi). Tż rozkręcił ale niestety nic to nie pomogło.
bo takie "cus" to trzeba tanio kupowac aby potem nie było szkoda wyp****
ja mam taki za 18F kupiłam jakies 7 mies temu poki co dziala bez zastrzezen

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
mowisz,ze ta zumba tak dziala ?? moja nadal lezy, po tyg ja odłożyłam, bo simon nie rozumial idei tych cwiczen myslal,ze go gonie po pokoju


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
milej niedzieli. jutro do pracy i pakowanie,a pozniej bede caly tydz ksiazki czytac, pic koktajle owocowe i ... biegac rano z psem do parku
mmmmm sielankowo.... baw sie dobrze ...

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
25-go
Wyczytalam, ze jesli tylko sie da, nalezy utrzymywac wysoki poziom aktywnosci do samego konca. Ponoc bardzo pozytywnie wplywa to na organizm przyszlej mamy
Ja wiem z autopsji, ze poczucie dobrze spelnionego obowiazku pod koniec dnia podwyzsza mi zdecydowanie poziom serotoniny
dobre rady zawsze w cenie ..... bede pamietac jakby co

Cytat:
A ja siedze w domu TZ sie zbuntowal i powiedzial, ze nie moge jechac na zadna plaze, w ogole nigdzie nie moge isc (Moona chcialam przynajmniej podjechac do Matalanu zobaczyc te kocyki), mam lezec w lozku (LOL), pic sok a jak mi goraco, to on mi naleje chlodnej wody do wanny. Wyobrazacie sobie? Co ja mam zrobic? Nudzi mi sie!
oj..... bede wredas ale zaluj ze tz nie przekonalas.... nad morzem bylo cudnie .... wprawdzie upal ale morska bryza przyjemnie chlodzila, a pod parasolkiem ..... bys miala jak u Pana Boga.....
no coz moze za tydzien zatem zdolasz go namowic ????

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
moja kolekcja bielizny jest bardzo uboga: kilka par białych i czarnych majtek, 3 czarne staniki, 1 niebieski, 1 srebrny i 1 biały. Mam tylko 3 komplety a reszta to mix & match. Mam koleżankę w pracy (byłej) co nosiła tylko komplety.
a u mnie to takze konkretny mix & match - mało mam kompletow
a majty i cycniki nosze we szystkich kolorach teczy
Cytat:
ale dziś fajnie gorąco. byłam w cliniqe w selfridge - obsługa tam jest po prostu super! Pani dobrała mi kolor podkładu i nie zmuszała do kupna niczego jak ta baba z Hammersmith.
no... nie ma to jak zadowolony klient

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
o rany! ale upal! czuje sie tak napompowana ze szok, jakby ktos mi rurke w ... wsadzil i nadmuchal
ciezarna jak upal zniosla?

odwalilam 8 godzin prasowania plus zarlam jak najeta - niepodobne to do mnie w taki gorac jesc zjadlam dwie porcje makraony z jogurtem i truskawakami, loda, kanapke, mloda kapustke na swince - 70kg na wadze a piac
mloda kapustaka
no to aktywny weekend miala.....
Cytat:
gdzie lori? w domciu?

Cytat:
teraz mam piffko i siedze na ogrodzie - pogoda jest cudna
no i chyba zalatwilas sie tym piffkiem bo juz po 21ej tel nie bylas w stanie odebrac


*****
czesc i czolem pytacie skad sie wziełam
jestem .... mam lenia i moj prywatny Bank Holiday
pogoda piekna.... zreszta jest podobnie jak wczoraj nad morzem ......
mmmmmm ja chce jeszcze ........

nie wiem co dzis bede robic pewnie za jakis czas silownia i basen
bo w domu nie idzie wysiedziec...

ps CZY KTORAS WIE COS NA TEMAT ODWOLANYCH LOTOW W TEN WEEKND AND WHY???
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:07   #1890
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

ps CZY KTORAS WIE COS NA TEMAT ODWOLANYCH LOTOW W TEN WEEKND AND WHY???
what!!!? do mnie goscie przyjezdzaja
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.