Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 14:02   #1
Patricia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3

Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.


W lutym zaczęłam brać REGULON i po kilku miesiącach przytyłam tak, że nie mogę się dopiąć w żadnych spodniach. Od miesiąca przeszłam na YASMINELLE bo podobno nie zatrzymują wody w organizmie. Dziewczyny czy miałyście przybranie na wadze po tabletkach? Czy po Yasminelle moja waga powinna wrócić do poprzedniej (przytyłam około 5kg) i po jakim czasie?
Patricia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 15:20   #2
Sweet Sue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nowy Świat
Wiadomości: 42
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Witam

Ja również miałam problem z wagą po tabletkach anty. Ginekolog przepisyłam mi Cyprest na nieregularne miesiączki. Po pierwszym opakowaniu było OK ale później okazało się, że tabletki były źle dobrane, bo skupiały się bardziej na leczeniu hisurtyzmu, którego nie mam (!) i zatrzymywały wodę w organizmie, co było moim głównym problemem (!). W efekcie miałam tak nabrzmiały piersi i brzuch jak piłka, ze nie dopinałam się w żadną bluzkę Lekarz zmienił mi tabsy na Yaz i waga pokazała 2 kg mniej, więc może w twoim przypadku też wszystko wróci do normy, ale radzę również uważać na wagę i nie szaleć, bo wiele kobiet tyje od tabletek anty.
Pozdrawiam
Sweet Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 15:23   #3
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Ja też tyłam i tyłam po Novynette, w sumie w 1,5 roku z 52kg zrobiło się 62. Odstawiłam tabletki w tym miesiącu i już się czuję lżejsza, choć waga tego nie pokazuje,ale chyba jestem mniej spuchnięta. Ja w każdym razie już raczej nie schudnę-tak sama z siebie, nie te lata
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 15:29   #4
Patricia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Sweet Sue po jakim czasie od zmiany tabletek zaczęłaś zauważać mniejszą wagę?
Patricia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:43   #5
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Ja nie przytyłam od tabletek ale mam tak koszmarny cellulitis (mimo młodego wieku szczupłej sylwetki i aktywnego trybu życia) że o klękajcie narody. Nigdy ale to nigdy go nie miałam, teraz wyglądam jak... no nie wiem jak :/ nie umiem znaleźć aż porównania
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:03   #6
Sweet Sue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nowy Świat
Wiadomości: 42
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Biorę nowe tabsy - Yaz od 5 dni i juz widzę poprawę
Sweet Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:45   #7
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Ja tez tak mam .I powiem,ze jestem teraz na diecie i bardzo trudno mi się odchudzić,poniewaz właśnie tabletki zatrzymują wode w organizmie !
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 21:57   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja nie przytyłam od tabletek ale mam tak koszmarny cellulitis (mimo młodego wieku szczupłej sylwetki i aktywnego trybu życia) że o klękajcie narody. Nigdy ale to nigdy go nie miałam, teraz wyglądam jak... no nie wiem jak :/ nie umiem znaleźć aż porównania
A muszynianka jak zwykle przesadza
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 23:01   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Oj no dobra :C ale cellulitis to dla moich niegdyś gładziutkich jak brzuszek niemowlaczka ud to szok taki, rozumiesz
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 07:36   #10
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Mi na początku brania tabletek doszły 2 kg - miałam opuchnięte piersi i wydęty brzuch. A potem, po miesiącu i pierwszym krwawieniu waga poszła w dół. I wciąż idzie Biorę Yaz.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 08:19   #11
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

tabletki same w sobie nie powodują tycia. moze niewielkie poprzez zatrzymanie sie wody w organizmie, chcoiaz teraz te najnowsze tabletki ten skutek uboczny mają zlikwidowany.

tabletki powodują natomiast wzrost laknienia. nauczcie sie wiec go opanowac, nie lapac za jedzenie kiedy tylko czujecie głód, nie napychac sie do syta, jesc mniej kalorycznie.

Bralam w zyciu 4 rodzaje tabletek (i biore wciaz) zadne nie spowodowały u mnie tycia. Ale znaczny wzrost łaknienia odczuwałam. Kontrolowalam to i staralam sie przeciwdziałac.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 13:56   #12
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Biorę nowe tabsy - Yaz od 5 dni i juz widzę poprawę
Nie ciesz sie za wczesnie, tylko pamietaj o tym, ze organizm ma 3miesiace na zaakceptowanie nowej sytuacji- branie hormonow i w tym czasie moga sie rozne rzeczy dziac.

Ogolnie przytyc jest latwo, gorzej ze schudnieciem. Mnie pierwsze 3 meisiace brania novynette daly 5kg wiecej, jednak potych 3 miesiacach wszystko powoli wracalo do normy. Wiele tez zalezy od trybu zycia, sposobu odzywiania sie i innych czynnikow. Poza tym kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje.
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."
napoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 00:11   #13
no_elle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Ja po Cyprest czuję się bardzo dobrze. Nie przytyłam..Wręcz przeciwnie, bo schudłam Woda w organizmie też mi się jakoś znacznie nie zatrzymała. Może na początku miałam obrzmiałe piersi, ale nic więcej Ale w sumie to i tak kwestia organizmu. Innym te tabletki służą, innym nie.
no_elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:17   #14
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

U mnie tabletki YAZ dały wzrost łaknienia, co sprawiło, że więcej jadłam i przytyłam :P Cellulitis też mam okrutny, zmieniłam tabsy na Cilesty i czekam na efekty
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:58   #15
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
tabletki same w sobie nie powodują tycia. moze niewielkie poprzez zatrzymanie sie wody w organizmie, chcoiaz teraz te najnowsze tabletki ten skutek uboczny mają zlikwidowany.

tabletki powodują natomiast wzrost laknienia. nauczcie sie wiec go opanowac, nie lapac za jedzenie kiedy tylko czujecie głód, nie napychac sie do syta, jesc mniej kalorycznie.

Bralam w zyciu 4 rodzaje tabletek (i biore wciaz) zadne nie spowodowały u mnie tycia. Ale znaczny wzrost łaknienia odczuwałam. Kontrolowalam to i staralam sie przeciwdziałac.
podpisuję się pod tym obiema rekami! Ile z was, twierdzących, że przytyło na pigułkach robiło cokolwiek, by przeciwdziałać nadwadze? Ile z was ćwiczy regularnie? Czy wszystkie jesteście pewne, że wasz bilans wychodzi na zero?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
U mnie tabletki YAZ dały wzrost łaknienia, co sprawiło, że więcej jadłam i przytyłam :P Cellulitis też mam okrutny, zmieniłam tabsy na Cilesty i czekam na efekty
ja miałam cellulit zanim zaczęłam brać pigułki (czyli w wieku 16 lat) i nie jestem naiwna myśląc, że im będę starsza, tym będzie go mniej... I nie obwiniam o to pigułek, ale tryb życia (rozpłaszczanie pupy na krześle) i niekoniecznie dobrą dietę...
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:11   #16
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
U mnie tabletki YAZ dały wzrost łaknienia, co sprawiło, że więcej jadłam i przytyłam :P Cellulitis też mam okrutny, zmieniłam tabsy na Cilesty i czekam na efekty

ja bym sie nie cieszyla, cilest ma wiecej hormonow niż Yaz wiec prawdopodobienstwo ze cellulit sie utrzyma jest spore.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:35   #17
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Napisane przez Patricia25 Pokaż wiadomość
W lutym zaczęłam brać REGULON i po kilku miesiącach przytyłam tak, że nie mogę się dopiąć w żadnych spodniach. Od miesiąca przeszłam na YASMINELLE bo podobno nie zatrzymują wody w organizmie. Dziewczyny czy miałyście przybranie na wadze po tabletkach? Czy po Yasminelle moja waga powinna wrócić do poprzedniej (przytyłam około 5kg) i po jakim czasie?
Jadłam Cilest i przytyłam koło 5-6 kg, przerzuciałam się na YAZ i niestety kg zostały, może nawet jeszcze kg przytyłam, dopiero po zastosowaniu rygorystycznej diety udało mi się zrzucić 6 kg, po sobie mogę powiedzieć,że YAZ co najwyżej ochudza ale tylko portfel
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:46   #18
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
podpisuję się pod tym obiema rekami! Ile z was, twierdzących, że przytyło na pigułkach robiło cokolwiek, by przeciwdziałać nadwadze? Ile z was ćwiczy regularnie? Czy wszystkie jesteście pewne, że wasz bilans wychodzi na zero?
Ja
Nigdy nie miałam cellulitu i byłam raczej szczupłą osobą. 4 razy w tygodniu chodzę na basen, 2 razy na aerobik, jeżdżę na rowerze, rolkach i staram się dużo chodzić. Białe pieczywko omijam szerokim łukiem, nie słodzę, nie pijam w ogóle słodkich napojów, kawę rzadko, nie jem słodyczy, nie obżeram się - nie w ramach diety, po prostu tego nie lubię.
Mam 164cm wzrostu i zawsze ważyłam ok. 47kg. Zaczęłam brać microgynon, ważyłam 60kg, nabawiłam się cellulitu i byłam napuchnięta. Nie zauważyłam wzrostu łaknienia ani nie zmieniłam nawyków żywieniowych. Postanowiłam zmienić microgynon (po roku) i zrobiłam sobie trzymiesięczną przerwę w trakcie której moja waga spadła do 52 kg, nogi mam normalnych rozmiarów i nie wyglądam jak balon, chociaż resztek cellulitu i rozstępów nigdy się nie pozbędę. Teraz przerzucam się na harmonet. Zobaczę jak to będzie, kiedyś go brałam i było ok.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:09   #19
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

trivial,
zakładając, że to wszystko prawda, nie mogę w takim razie nadziwić, jak mogłaś pozwolić, żeby twoja masa wzrosła o prawie 30% zanim zaczęłaś coś z tym robić...
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 08:45   #20
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ja bym sie nie cieszyla, cilest ma wiecej hormonow niż Yaz wiec prawdopodobienstwo ze cellulit sie utrzyma jest spore.
No tu masz rację, ale staram się z nim walczyć. Ściskam, masuję, wcieram co trzeba i zobaczymy Może uda się!
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 09:30   #21
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
No tu masz rację, ale staram się z nim walczyć. Ściskam, masuję, wcieram co trzeba i zobaczymy Może uda się!

na basen i plywac! nic nie dziala lepiej jak regularne plywanie + kremiki masaże.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:36   #22
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Żebym jeszcze miała kiedy ;D Od 7 w pracy i tak do 22 bo kurs po drodze haha ;D
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 07:17   #23
Kasia2706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Ja przez okres brania tabletek (2 lata) nie przytyłam (166cm i 50-52kg). Po ślubie odstawiłam cilest, ponieważ leczyłam atopowe zapalenie skóry i nie chciałam dodatkowo się faszerować chemią i... z moich 52 kg zrobiło się 68kg i to w 3-4 miesiące. Siedziałam i beczałam bo w życiu tak grubo się nie czułam i nie wyglądałam. Do tego przez rok nie miałam normalnego okresu (2 wywołałam Luteiną). Musiałam wrócić do tabletek i treningi. Codziennie chodziłam na basen na 1-2 godz. Schudłam do 60 kg i przestałam pływać, ale nadal trwałam przy zdrowej żywności i uważałam na to ile jem. Wtedy zaczęłam znowu tyć. Tłuszcz odkładał się tam, gdzie wcześniej miałam mięśnie od pływania (łapska jak niedźwiedź- no może niedźwiedziątko , plecy jakieś oklapłe ). Ale jak tylko przytyłam 2 kg to znów dietka i siłownia. W bólach doszłam znów do60kg. Dietę nadal trzymam ale teraz zaczęłąm treningi na piłce gimnastycznej. Zobaczymy efekty. Mam nadzieję, że gorzej nie będzie, bo 3 dni temu rzuciłam tablety (po kolejnym roku brania) w pierony! Mam dość łykania chemii, bólów brzucha i wiecznych depresji czy kiedyś normalnie ureguluje mi się cykl i będę miała dzidzię nie ,,robioną" przy pomocy chemicznych wspomagaczy. A najgorsze, że sama sobie rozwaliłam cykl biorąc pierwszą tabletę.
Kasia2706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:34   #24
abc1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Cytat:
Napisane przez Patricia25 Pokaż wiadomość
W lutym zaczęłam brać REGULON i po kilku miesiącach przytyłam tak, że nie mogę się dopiąć w żadnych spodniach. Od miesiąca przeszłam na YASMINELLE bo podobno nie zatrzymują wody w organizmie. Dziewczyny czy miałyście przybranie na wadze po tabletkach? Czy po Yasminelle moja waga powinna wrócić do poprzedniej (przytyłam około 5kg) i po jakim czasie?
Yasminelle nie zatrzymują wody w organizmie. Ja po nich nawet schudłam (oczywiście trochę zmieniłam dietę, ale nie była to radykalna zmiana - nadal jem czekoladę i ciastka) ok. 10 kg.
Już po miesiącu zauważyłam lekką zmianę - zeszła ze mnie woda
Powodzenia

teraz zaczynam brać Artizię i mam nadzieję, że nie przytyję po niej

Edytowane przez abc1987
Czas edycji: 2011-07-26 o 10:34 Powód: post pod postem
abc1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:41   #25
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Wszystko kwestią indywidualną ja po Yasminelle mialam taki apetyt ze moglabym jesc bez konca fakt nie przytyłam bo sie kontrolowałam, ale gdybym jadła tyle na ile mialam ochotę to bym 10kg po miesiacu wiecej miała

Zmieniłam dlatego ze w polowie dnia czulam sie wymęczona jakbym 3 dni nie spała
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 21:51   #26
Oluniunia
Raczkowanie
 
Avatar Oluniunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Hej! Ja po tabletkach przytyłam ok 10 kg, w lutym miałam operacje jajników i po tym lekarz doradził mi 3 miesiące z narayą, musiałam kontynuować to niestety z przyczyn zdrowotnych, szybko odwiedziłam basen (chyba z 2 miesiące po operacji) i siłą mnie musieli stamtąd wyciągać ale waga zaczęła rosnąć.. z 50 kg zrobiło się 55 kg i zaczął pojawiać się celulit na udach ( bardzo delikatny) przeszłam na nuvaring ponieważ trakcie stosunku czułam się jakby wylatywał ze mnie z garnek wody poważnie.. cała pościel wiecznie uświniona w jakimś płynie bleee.. cóż nuvaring też nie pomógł od 3 miesięcy chodzę na zajęcia fitness i wynalazki tj rolletic i wiecie co ? Waga skoczyła do 60 kg, celulit widzę u siebie na żebrach, przytyłam 5cm w talji i w pupie a 3 cm w udach, czuje się okropnie i dalej mam że tak powiem "mokre przypadki podczas stosunku" za 2 tyg rezygnuje z tego całkowicie i nikt nigdy w życiu nie namówi mnie na hormony!!!
Oluniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 20:01   #27
Karolina07777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 12
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

cześć dziewczyny ja też biorę yaz praktycznie 4-5 opakowanie i
początkowo strasznie przytyłam 6 kg . teraz zauważam małe zmiany po4-5 opakowaniu tak jakbym schudła,
Mam tez do was pytanie z troszkę innej beczki
A wiec wzięłam tabletkę yaz w drugim dniu miesiączki przez pierwsze 14 dni dodatkowo używaliśmy prezerwatyw. ale później już niczego i dziś wzięłam ostanią jasno-różową tabletkę i mój śluz jest taki biały ciągnący sie . kompletnie nie wiem co to może znaczyć wcześniej wcale nie zauważałam u siebie śluzu albo praktycznie go nie było, czytałam też na różnych stronach o tych śluzach ale wszędzie coś innego piszą . Czy może miałyście tak już czy to mogą być oznaki ciąży . mimo młodego wieku dziecko wcale by mi nie przeszkadzało . Ale jednak chciałabym sie waz poradzić czy to może oznaczać ciąże?
__________________
Pączek
Karolina07777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 06:50   #28
Guniella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 113
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Ja brałam Yasminelle przez 4 miesiące i mam 5kg więcej. Czy jak odstawię teraz tabletki to uda mi się to zrzucić bez jakiejś ostrej diety, czy te kg zostaną ze mną na stałe?
__________________
62kg
cel: 58kg
Guniella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 19:29   #29
Karolina07777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 12
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

wydaje mi sie że tak szybko ich nie zrzucisz. ja na twoim miejscu poszła bym do lekarza i poprosiła o inne tabletki
__________________
Pączek
Karolina07777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 23:02   #30
NiefortunneZdarzenie
Raczkowanie
 
Avatar NiefortunneZdarzenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Przytyłam po tabletkach antykoncepcyjnych i nie mogę schudnąć.

Kurde, straszycie dziewczyny Ka wybieram się w środę po pierwsze tabletki i chyba się potnę jak przytyje... :/
Oby nie!!!!
__________________
  • 20.02.2011r - Razem przez życie!
  • Chudniemy !!! - 68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-55.

    ... studentka resocjalizacji ...
NiefortunneZdarzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-20 15:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.