Zuzana Light - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 16:01   #2071
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zuzana Light

U mnie dziś zwow 20.
Szybki, na rozruszanie
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:41   #2072
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie są konieczne Konieczne jest porządne odżywianie i dobry siłowy. A pomiędzy wstaw to co lubisz - zwowy lub aeroby

a lepiej je wykonywać w inne dni, czy zaraz po silowym no i czy te 3-4 zwowy w tyg na redukcji plus trening silowy starcza
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:44   #2073
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Mnie zwykle wystarcza sam siłowy 3-4 x w tygodniu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:54   #2074
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Zgodnie z moimi planami dzisiaj zaczęłam swój drugi 'butt week'. Zrobiłam więc pierwszy raz zwow #63. Jest zdecydowanie mniej wymagający niż jego poprzednik. Bardziej też pracują mięśnie dwugłowe niż pośladkowe. W szczególności w trzecim ćwiczeniu, nigdy przedtem nie czułam żeby tak mnie paliło z tyłu nad zgięciem nogi. Następnym razem na pewno wezmę większe obciążenie, tym razem martwy ciąg robiłam z 11 kg, a pozostałe ćwiczenia z 5 kg. Generalnie zwow bardzo fajny, cieszę się na ten tydzień z nim.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 18:19   #2075
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Zuzana Light

W których zwowach jest największy nacisk na ręce ? Bo potrzebuję dzisiaj czegoś szybkiego na łapska
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:18   #2076
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mnie zwykle wystarcza sam siłowy 3-4 x w tygodniu
i w ten sposób redukujesz? a ile tra u Ciebie siłowy? bo ja jestem rozleniwiona przez zuzke i teraz to tak 40-60 min max. Tak na marginesie możecie polecić jakieś DVD lub kanały na youtube gdzie znajdę rozsądne treningi siłowe? mam już hantle,a nie lubię ćwiczyć sama - przyzwyczaiłam się, że zawsze ktoś ze mną jest choćby na monitorze w laptopie. teraz wypróbowuje bodybeast ale to nie do końca jest to
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:49   #2077
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
i w ten sposób redukujesz? a ile tra u Ciebie siłowy? bo ja jestem rozleniwiona przez zuzke i teraz to tak 40-60 min max. Tak na marginesie możecie polecić jakieś DVD lub kanały na youtube gdzie znajdę rozsądne treningi siłowe? mam już hantle,a nie lubię ćwiczyć sama - przyzwyczaiłam się, że zawsze ktoś ze mną jest choćby na monitorze w laptopie. teraz wypróbowuje bodybeast ale to nie do końca jest to
Zwykle 30-55 minut
Ja treningi sama sobie układam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 20:24   #2078
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
i w ten sposób redukujesz? a ile tra u Ciebie siłowy? bo ja jestem rozleniwiona przez zuzke i teraz to tak 40-60 min max. Tak na marginesie możecie polecić jakieś DVD lub kanały na youtube gdzie znajdę rozsądne treningi siłowe? mam już hantle,a nie lubię ćwiczyć sama - przyzwyczaiłam się, że zawsze ktoś ze mną jest choćby na monitorze w laptopie. teraz wypróbowuje bodybeast ale to nie do końca jest to
Nie wiem na jakim poziomie jesteś z siłowymi. Ale możesz zerknąć na Body Revolution, Chalean Extreme lub p90x/p90x2. BR jest w mojej opinii najlżejsze, CE jest tak pośrodku, a p90 to w sumie takie najbardziej kompleksowe.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 22:03   #2079
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Zgodnie z moimi planami dzisiaj zaczęłam swój drugi 'butt week'. Zrobiłam więc pierwszy raz zwow #63. Jest zdecydowanie mniej wymagający niż jego poprzednik. Bardziej też pracują mięśnie dwugłowe niż pośladkowe. W szczególności w trzecim ćwiczeniu, nigdy przedtem nie czułam żeby tak mnie paliło z tyłu nad zgięciem nogi. Następnym razem na pewno wezmę większe obciążenie, tym razem martwy ciąg robiłam z 11 kg, a pozostałe ćwiczenia z 5 kg. Generalnie zwow bardzo fajny, cieszę się na ten tydzień z nim.
powodzenia z Twoim planem buttowym- fajny patent na pupę! (że ten sam Zwow przez tydzień) A to, że poczułaś dwugłowe bardziej od samych pośladków to bardzo dobrze- coś musi te pośladki podtrzymywać

u mnie dziś Zwow 57- ooooooh, jak ja lubię podstawowe ćwiczenia, które tak działają i tak męczą nie potrzeba sprzętu, a trening przyzwoity jest
Trixxi- ja bym nie dała rady dolożyć tu 10 burpees x4 (rundy)
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 06:08   #2080
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie wiem na jakim poziomie jesteś z siłowymi. Ale możesz zerknąć na Body Revolution, Chalean Extreme lub p90x/p90x2. BR jest w mojej opinii najlżejsze, CE jest tak pośrodku, a p90 to w sumie takie najbardziej kompleksowe.
kojarzę te wszytkie programy, chalean extreme nawet ćwiczyłam, ale zawsze wydawało mi się, że one są bardziej wytrzymałościowe niż siłowe
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:34   #2081
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

A ja jestem niezmiennie zachwycona Zuzką:
zwow 41, obciążenie było i dużo pompek
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 10:47   #2082
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Ja się czymś przytrułam więc już 2 dni bez treningu Nienawidzę takich przymusowych przerw. Mam nadzieję że do wieczora mi się polepszy!!
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:07   #2083
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja się czymś przytrułam więc już 2 dni bez treningu Nienawidzę takich przymusowych przerw. Mam nadzieję że do wieczora mi się polepszy!!
Buuu, czyżby znowu impreza weekendowa?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:51   #2084
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Buuu, czyżby znowu impreza weekendowa?
nie bardzo właśnie. No chyba że to się mści zjedzony w niedzielę kajmak+ ciastko z kremem czekoladowym

Moje ciało już odrzuca taki syf
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:06   #2085
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

a u mnie tak ciężko z motywacją w zimie źle- bo słońca brak, teraz źle- bo przesilenie wiosenne (organizm doznał szoku) no ale 'wymęczyłam' Zwow 14sty Uwielbiam to uczucie po treningu, bo to jedyne u mnie ostatnio momenty z szalejacymi endorfinami
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 07:58   #2086
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
nie bardzo właśnie. No chyba że to się mści zjedzony w niedzielę kajmak+ ciastko z kremem czekoladowym

Moje ciało już odrzuca taki syf
Przeszło? Bo jak nie to może...

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
a u mnie tak ciężko z motywacją w zimie źle- bo słońca brak, teraz źle- bo przesilenie wiosenne (organizm doznał szoku) no ale 'wymęczyłam' Zwow 14sty Uwielbiam to uczucie po treningu, bo to jedyne u mnie ostatnio momenty z szalejacymi endorfinami


Ja wczoraj nie wyrobiłam normy, wróciliśmy do domu po 20-stej i mały sajgon był dzisiaj biorę jakiś 30 minutowy...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:21   #2087
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
kojarzę te wszytkie programy, chalean extreme nawet ćwiczyłam, ale zawsze wydawało mi się, że one są bardziej wytrzymałościowe niż siłowe
Nie. Są bardziej siłowe. Tyle, że ich poziom zaawansowania jest różny, dlatego np. BR będzie lżejsze niż np. p90x. Ale jeżeli nie chcesz normalnego siłowego, tylko muszą być filmiki, to coś z tego bym polecała. Bo takich stricte faktycznie siłowych tak, jak wykonujesz normalny trening x serii po x powtórzeń to nie widziałam
Wytrzymałościowe, to bardziej Insanity jest.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:29   #2088
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Zrobiony zwow 22, Zuzka wyjątkowo wolno w nim ćwiczy, tym razem utrudniłam sobie i robiłam co minutę 5 burpees i skończyłam równo z nią
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 08:36   #2089
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Zrobiony zwow 22, Zuzka wyjątkowo wolno w nim ćwiczy, tym razem utrudniłam sobie i robiłam co minutę 5 burpees i skończyłam równo z nią
zuzka w tym treningu jest jakas taka malo koncentrowana
a Ty za to jestes ambitna
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 08:52   #2090
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Przeszło? Bo jak nie to może...




Ja wczoraj nie wyrobiłam normy, wróciliśmy do domu po 20-stej i mały sajgon był dzisiaj biorę jakiś 30 minutowy...
Niestety jeszcze wczoraj strasznie mnie brzuch zarzynał.
Nie dało rady ani ćwiczyć ani jeść

Ale postanowiłam już że ćwiczę CE na zmianę z Zuzką.
Dziś będzie CE
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:46   #2091
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Zuzana Light

Wlasnie dostalam jej dvd zcut, niech Junior pojdzie spac t zaczynam
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:06   #2092
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

ale zazdroszcze
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 12:19   #2093
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie. Są bardziej siłowe. Tyle, że ich poziom zaawansowania jest różny, dlatego np. BR będzie lżejsze niż np. p90x. Ale jeżeli nie chcesz normalnego siłowego, tylko muszą być filmiki, to coś z tego bym polecała. Bo takich stricte faktycznie siłowych tak, jak wykonujesz normalny trening x serii po x powtórzeń to nie widziałam
Wytrzymałościowe, to bardziej Insanity jest.
a mogłabyś polecić jakiś konkretny trening na całe ciało z p90x? totalbody? ja 2 razy w tyg ćwiczę na siłowni, chciałabym dołączyć jeszcze jakiś jeden trening w domu.
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:50   #2094
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość




Ja wczoraj nie wyrobiłam normy, wróciliśmy do domu po 20-stej i mały sajgon był dzisiaj biorę jakiś 30 minutowy...
dzięki! dziś lepiej z motywacją- porwałam się na Zwow 4! ..i myślałam o Tobie, że też walczysz z dłuższym ciężkim Zwowem który zrobiłaś???

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam jej dvd zcut, niech Junior pojdzie spac t zaczynam
Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ale zazdroszcze
la figa- youtube nie jest takie złe
wiolqn- fajnie Ci! daj znać jak ci się podoba całe dvd
[gratuluję dobrej organizacji czasu- dziecko(słodziak), treningi i prowadzenie 3 blogów]
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 07:11   #2095
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

hmmm, jak dołożyłam siłowy, to jakoś mi brakuje Zuzki przyzwyczaiłam się, że jest prawie codziennie, a jeszcze ostatnio coś mi z czasem cienko...
dlatego szukam na dziś jakiegoś fajnego krótkiego zwowa, do 12 minut, taki, żeby się porządnie zmęczyć... i żeby brzuch najwięcej pracował polecicie coś?

Edytowane przez mara30
Czas edycji: 2013-04-18 o 07:12
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 14:48   #2096
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
hmmm, jak dołożyłam siłowy, to jakoś mi brakuje Zuzki przyzwyczaiłam się, że jest prawie codziennie, a jeszcze ostatnio coś mi z czasem cienko...
dlatego szukam na dziś jakiegoś fajnego krótkiego zwowa, do 12 minut, taki, żeby się porządnie zmęczyć... i żeby brzuch najwięcej pracował polecicie coś?
ja zrobiłam dziś 43- fajny, krótki (12min ) męczący i ostatnie ćwiczenie działa na brzuch bardzo, o ile skupisz się mięśniach brzucha a nie na bolących nadgarstkach
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:05   #2097
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Nie spodobało mi się CE Ogólnie program, babka prowadząca a szczególnie to że trzeba co cwiczenie zmieniać obciążenie więc trening zajął mi 55 min a ja się nawet nie spociłam (chodz dziś zakwsy były)
Dziś dalam sobie popalić zwow 1. W końcu do niego podeszłam i jestem w szoku że już tak bardzo poprawiła mi się siła i kondycja.

A mąż powiedział " od razu mi się to CE nie spodobało. Zuzka jest Zuzka- efekty widać -po co kombinujesz?"
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 09:39   #2098
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
dzięki! dziś lepiej z motywacją- porwałam się na Zwow 4! ..i myślałam o Tobie, że też walczysz z dłuższym ciężkim Zwowem który zrobiłaś???
sarrayy
U mnie sajgonu część dalsza... mamy w domu mały remoncik i klima założona ale nie dłam rady wczoraj poćwiczyć
Dziś robię 18, nie moge się doczekać!


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Nie spodobało mi się CE Ogólnie program, babka prowadząca a szczególnie to że trzeba co cwiczenie zmieniać obciążenie więc trening zajął mi 55 min a ja się nawet nie spociłam (chodz dziś zakwsy były)
Dziś dalam sobie popalić zwow 1. W końcu do niego podeszłam i jestem w szoku że już tak bardzo poprawiła mi się siła i kondycja.
To jaki plan? Zostajesz z nami?

Ja nie ukrywam, że czasowy wymiar treningów zuzy i stosunek nakładów do poniesionych kosztów działa u mnie bardzo na plus. Przy małym dziecku i pracy i wszystkim tym dookoła ciesze się że jest taka zuzka i że w takim czasie, w którym mogę na razie wygospodarować ona proponuje mi naprawdę fajny trening.
Poza tym nie podobają mi się aż tak atletyczne i muskularne sylwetki na które nakęcone są niektóre dziewczyny. A delikatną "rzeźbe" i ujędrnienie ciała i żeby nie wyglądać jak "parówa" wydaje mi się że z Zuzą mogę osiągnąć

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
A mąż powiedział " od razu mi się to CE nie spodobało. Zuzka jest Zuzka- efekty widać -po co kombinujesz?"
No właśnie po co?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-04-19 o 09:41
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 10:33   #2099
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
sarrayy
U mnie sajgonu część dalsza... mamy w domu mały remoncik i klima założona ale nie dłam rady wczoraj poćwiczyć
Dziś robię 18, nie moge się doczekać!



To jaki plan? Zostajesz z nami?

Ja nie ukrywam, że czasowy wymiar treningów zuzy i stosunek nakładów do poniesionych kosztów działa u mnie bardzo na plus. Przy małym dziecku i pracy i wszystkim tym dookoła ciesze się że jest taka zuzka i że w takim czasie, w którym mogę na razie wygospodarować ona proponuje mi naprawdę fajny trening.
Poza tym nie podobają mi się aż tak atletyczne i muskularne sylwetki na które nakęcone są niektóre dziewczyny. A delikatną "rzeźbe" i ujędrnienie ciała i żeby nie wyglądać jak "parówa" wydaje mi się że z Zuzą mogę osiągnąć


No właśnie po co?
Lubie 18

Klime masz!!! ZAZDROŚĆ!!!!

No zostaje zostaje- nie planowałam opuścić bo Zuzkę wielbię. Myślałam tylko nad łączeniem jej z siłówką. Ale mi sie jednak nie chce.

Powody- takie jak u Ciebie- brak czasu i brak parcia na mocno umięśnioną sylwetkę. Chcę się jedynie ujędrnić i myślę że Zuzka mi wystarcz.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 10:44   #2100
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Zuzana Light

Dziewczyny jeśli to ma sie wiązać z jakimiś utrudnieniami to nie musicie na razie sięgać po siłowy, chyba ze ktoś lubi ćwiczenia z Zuzką powinny wystaczyć na 1-2 lata efektów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.