Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 23:27   #2251
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dla odmiany mogę Ci powiedzieć, że HI jest boski i idealny.
Rozumiem

Czyli jednak trzeba przetestować- z tuszami to standard. Ale na pewno nie kupię od razu całego opakowania Raczej miniaturkę.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 23:32   #2252
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Przy tuszach ogólnie ciężko się sugerować zdaniem innych, w końcu każdy ma inne rzęsy, każdy inaczej trzyma szczoteczkę itd.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 00:26   #2253
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Czyli HI mogę wykreślić ze swojej listy? Szkoda


Pakosta masz miniaturkę czy od razu kupiłaś cały?
Kupiłam cały, ale nie żałuję bo to tylko 38 sł mi wyszło

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przy tuszach ogólnie ciężko się sugerować zdaniem innych, w końcu każdy ma inne rzęsy, każdy inaczej trzyma szczoteczkę itd.
No niestety muszę się zgodzić.
Ja lubię tusze które dają gładkie, jakby śliskie rzęsy, mogą być nawet sztywne (DiorShow, Telescopic CD, Lash Stylist Maybelline), takie dlikatne, kruche tusze są raczej nie dla mnie.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 01:11   #2254
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam wg przepisu Ziz, który wrzucała w pierwszej części wątku. Plus wrzuciłam pociachaną czekoladę i skórkę pomarańczową. Następnym razem może poszukam innego przepisu albo dam mniej cukru.
A masz ten przepis pod ręką gdzieś? Bo nie chce mi się szukać

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Zizou, MagJa - HI mi nie pasuje, bo....

... jest kiepki

Mam po nim żadne rzęsy. Raz, za pierwszym podejściem, udało mi się wyczarowac fajne firanki, i, niestety, tyle Dwie warstwy są widoczne, ale ani to grube szczególnie ani długie... I sypie się, szkoda

Szkoda że mój ideał Diorshow Unlimited tak szybko wysycha....
Normalnie jakbym o innym tuszu czytała. Mój HI robi co innego, tak jak wcześniej opisywały mi go dziewczyny, jest podobny do 2000 Calorie MF, ale pod każdym względem lepszy. I bardziej wyrazisty, i bardziej kremowy, i bardziej gładki w nakładaniu, i w ogóle lepszy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dla odmiany mogę Ci powiedzieć, że HI jest boski i idealny.
A ja się mogę pod tym podpisać

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Rozumiem

Czyli jednak trzeba przetestować- z tuszami to standard. Ale na pewno nie kupię od razu całego opakowania Raczej miniaturkę.
Dokładnie, najlepiej sprawdzić na sobie. Ja tam się za bardzo kiepskimi opiniami nie przerażam. No chyba, że tak jak w przypadku Virtuoza wszystkie mi tu piszą, że jest strasznie suchy i gorszy niż HI, to odpuściłam, ale jakby się udało miniaturkę dorwać, to i tak się skuszę.
Już niejeden tusz, który ma kiepskie opinie na KWC mnie samej służył doskonale

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przy tuszach ogólnie ciężko się sugerować zdaniem innych, w końcu każdy ma inne rzęsy, każdy inaczej trzyma szczoteczkę itd.
Otóż to.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 06:47   #2255
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Rozumiem

Czyli jednak trzeba przetestować- z tuszami to standard. Ale na pewno nie kupię od razu całego opakowania Raczej miniaturkę.
Z miniaturkami HI też trzeba uważać, ja za pierwszym razem dostałam wyschniętą (ale skąd miałam wiedzieć, że to nie jest po prostu "suchy tusz"). Efektu żadnego, wystawiłam mu 1 na KWC i zraziłam się bardzo.
Dostałam drugą miniaturkę, wypróbowałam i wow Firanki a nie rzęsy
Ja również polecam HI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przy tuszach ogólnie ciężko się sugerować zdaniem innych, w końcu każdy ma inne rzęsy, każdy inaczej trzyma szczoteczkę itd.
Dokładnie, tu cieńsze, tam dłuższe, tam bardziej gęste i u każdego inny efekt
A pakosta chyba przoduje w nielubieniu tuszy generalnie lubianych w tym wątku (np. Virtuose czy HI )

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A masz ten przepis pod ręką gdzieś? Bo nie chce mi się szukać
Ja mam w głowie

Mokre: 125g masła, jajko, szklanka mleka
Suche: 2 szklanki mąki, 3/4 szklanki cukru, 2 płaskie łyżeczki cukru waniliowego, 2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia, 1/4 łyżeczki soli

Rozpuszczasz masło, dolewasz do niego mleko i rozbełtane jajko.
Suche mieszasz, łączysz z mokrym, mieszasz ponownie i voila
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 07:32   #2256
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

A wy znowu o jedzeniu no Nie mówcie o słodkościach, bo kupiłam nowe spodnie i ledwo się wcisnęłam w mój 28. rozmiar H&M-owski(a zawsze kupuję ten rozmiar, bo idealnie leży) Nie wiem czemu ja mam taką gupią figurę - nogi jak patyki, biust prawie płaski a brzuszysko wystające mam

SiS bardzo ładny avatarek, nie wiem czemu, ale mi się kojarzysz z Olą Kwaśniewską
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 07:39   #2257
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Dziewczyny wczoraj w aptece byłam na badaniu cery. Myślałam, że padnę- mam cerę suchą!
Na policzkach mi Pani mierzyła oraz na czole w strefie T. Akurat nie odkryła Ameryki, że muszę używać nawilżającej pielęgnacji, ale że mam suchą to bym w życiu nie pomyślała


A ja tak dbam o skórę, już nie wiem co robić więcej......
Nie przejmuj się. Jak ja robiłam takie testy w aptece, to również wyszło, ze skórę mam przesuszoną, a kosmetyczka i dermatolog co innego mówili
Jaka firma robiła te testy Vichy ?
Ha,ha,ha, pewnie jakaś linia kosmetyków znów okazała się rynkowym niewypałem , albo bedą coś nowego wprowadzać

A propos av- śliczna jesteś

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość



Dokładnie, tu cieńsze, tam dłuższe, tam bardziej gęste i u każdego inny efekt
A pakosta chyba przoduje w nielubieniu tuszy generalnie lubianych w tym wątku (np. Virtuose czy HI )
Odpadłam.
Ja w takim razie przyłączam się do pakostowej opozycji. Nie lubię tuszów Clinique! Virtuose po testach też odpadł.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 07:52   #2258
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Odpadłam.
Ja w takim razie przyłączam się do pakostowej opozycji. Nie lubię tuszów Clinique! Virtuose po testach też odpadł.


To może macie z pakostą podobne rzęsy i lubicie podobne tusze Podobnie z nielubianymi

-------------------------------------------


Właśnie nakupiłam pełno papilotek i innych bajerków do wielkanocnych casteczek, mam nadzieję, że szybko dojdą do mnie, bo zdarzało mi się po 3 tyg. czekac na paczki
Nie moge doczekać się pieczenia
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 09:37   #2259
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pochwal się tym KA, co za robocika sobie sprawiłaś
moj kuchnny kompan bede miec takiego szarego jak na drugim zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kitchenaid_mixer.jpg (24,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KitchenAidPro600_L.jpg (23,9 KB, 22 załadowań)
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 09:49   #2260
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ziz aleeeee fajny!

Ile kosztuje?

edit: Już wiem, dla mnie za dużo
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:23   #2261
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
moj kuchnny kompan bede miec takiego szarego jak na drugim zdjeciu
Fajny
Ja z technicznych urządzeń chcę odtwarzacz MP3 Postanowiłam, że wreszcie muszę jakiś kupić, bo powyciągałam moje stare płyty i sobie słucham(dziś mam "fazę" na Guano Apes ) i tak się rozmarzyłam..., chciałabym iPOD-a, ale za drogi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 10:28   #2262
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

isa Sony ma też chyba całkiem niezłe odtwarzacze, tez w kształcie takich prostokątów
Ja mam iPoda, mój TŻ miał takiego samego, ale sprzedał go i kupił sobie Sony


A poza tym, to chciałam Cię pocieszyć, że doskonale Cie rozumiem, jeśli chodzi o sprawy żoładkowe - bardzo wielu rzeczy nie mogę jeść, albo źle się po nich czuję i mam brzuch jak w ciąży Kiedyś po wszystkim z mlekiem miałam wysypke, teraz już nie... Ale testy alerg. nic nie wykazały...
Niestety nikt nie potrafi mi wskazać przyczyny, ja typuję jelito nadwrażliwe, ale tak naprawde żeby się dowiedziec, musiałabym zrobić gastroskopię, a nie chcę

I też jestem szczupła (chociaż wolałabym być chudsza ) i wyglądam idiotycznie, tez mam mały biust i tylko ten brzuch wstrętny. A rano jak się budze jest super
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:37   #2263
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

A poza tym, to chciałam Cię pocieszyć, że doskonale Cie rozumiem, jeśli chodzi o sprawy żoładkowe - bardzo wielu rzeczy nie mogę jeść, albo źle się po nich czuję i mam brzuch jak w ciąży Kiedyś po wszystkim z mlekiem miałam wysypke, teraz już nie... Ale testy alerg. nic nie wykazały...
Niestety nikt nie potrafi mi wskazać przyczyny, ja typuję jelito nadwrażliwe, ale tak naprawde żeby się dowiedziec, musiałabym zrobić gastroskopię, a nie chcę

I też jestem szczupła (chociaż wolałabym być chudsza ) i wyglądam idiotycznie, tez mam mały biust i tylko ten brzuch wstrętny. A rano jak się budze jest super
Snow, ja mam niestety zespół jelita nadwrażliwego , ale się tym nie przejmuję, jakoś jem i żyję normalnie .
Wg objawy jakie opisujesz to raczej nie ZJN .
A propos ZJN diagnozuje się poprzez kolono i rektoskopię i nie wiem co gorsze ( zestaw który ja miałam czy gasto) .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:43   #2264
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Snow, ja mam niestety zespół jelita nadwrażliwego , ale się tym nie przejmuję, jakoś jem i żyję normalnie .
Wg objawy jakie opisujesz to raczej nie ZJN .
A propos ZJN diagnozuje się poprzez kolono i rektoskopię i nie wiem co gorsze ( zestaw który ja miałam czy gasto) .
No widzisz, mnie każdy lekarz mówi co innego, ja już miałam tyle podejrzewanych schorzeń (alergie, ZJN, coś z wątroba i jeszcze coś, nawet nazwy nie pamiętam), że sama się gubię Generalnie ZJN typował mi jeden lekarz na podstawie objawów parę lat temu, ale co lekarz to opinia...
Może był niekompetentny Takich już tez spotkałam.

Ja też jem i żyję normalnie, ale jest to dla mnie spory dyskomfort...
No cóż, może to nie ZJN, więc czym mam się martwić


A czy mogę spytać, czym objawia się u Ciebie? Możesz mi napisać na PW, żeby wątku nie zasmiecać takimi super informacjami
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:45   #2265
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

snow u mnie to chyba nerwica żołądkowa, jak jestem zestresowana to raz jem co popadnie a innym razem nawet kęsa nie przełknę
Poza tym za czasów, gdy byłam nastolatką nigdy nie jadałam w szkole(brałam kanapki a i tak nic nie jadłam, bo nie czułam się głodna ) a po powrocie do domu pochłaniałam co mi w ręce wpadło: obiad, potem słodycze, czipsy...i sobie zrobiłam z żołądka śmietnik a dodatkowo jadałam często bardzo ostre przyprawy i teraz chyba to odchorowuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:46   #2266
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No widzisz, mnie każdy lekarz mówi co innego, ja już miałam tyle podejrzewanych schorzeń (alergie, ZJN, coś z wątroba i jeszcze coś, nawet nazwy nie pamiętam), że sama się gubię Generalnie ZJN typował mi jeden lekarz na podstawie objawów parę lat temu, ale co lekarz to opinia...
Może był niekompetentny Takich już tez spotkałam.

Ja też jem i żyję normalnie, ale jest to dla mnie spory dyskomfort...
No cóż, może to nie ZJN, więc czym mam się martwić


A czy mogę spytać, czym objawia się u Ciebie? Możesz mi napisać na PW, żeby wątku nie zasmiecać takimi super informacjami
U mnie typowali najpierw raka jelita grubego . Chetnie opiszę Ci na PW, ale troszkę później, jak znajdę chwilę, bo teraz znów siedzę nad przetargami
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:57   #2267
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow u mnie to chyba nerwica żołądkowa, jak jestem zestresowana to raz jem co popadnie a innym razem nawet kęsa nie przełknę
Poza tym za czasów, gdy byłam nastolatką nigdy nie jadałam w szkole(brałam kanapki a i tak nic nie jadłam, bo nie czułam się głodna ) a po powrocie do domu pochłaniałam co mi w ręce wpadło: obiad, potem słodycze, czipsy...i sobie zrobiłam z żołądka śmietnik a dodatkowo jadałam często bardzo ostre przyprawy i teraz chyba to odchorowuję
Hm, ja tak nie mam. Jako dziecko byłam bardzo chuda (ważyłam momentami 42 kg przy wzroście 172 cm, zazwyczaj ok. 45 kg). Jadłam zawsze normalnie, jadłam kanapki w szkole, zdrowe obiady, itp. Owszem, czasami różne przekąski, ale ja lubię czasami coś chrupnąć Ostrych przypraw też jadłam sporo i jem do dziś.

Moje problemy zaczeły się, jak w wieku 13 lat łykałam b. silny antybiotyk przez ponad 3 tygodnie i nie dostałam odpowiedniej osłony.

A odkąd zaczełam pracę i studia jednocześnie, zaczęłam tez łykać tabletki anty, to trochę przytyłam, ale też zaczęłam się dużo gorzej czuć po wielu rodzajach jedzenia

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
U mnie typowali najpierw raka jelita grubego . Chetnie opiszę Ci na PW, ale troszkę później, jak znajdę chwilę, bo teraz znów siedzę nad przetargami
Kurczę, to szczęście w nieszczęściu, że skończyło się nad ZJN!

Wiem, co to znaczy siedzieć nad przetargami, sama tego nie robię, ale czasami nie mam się do kogo odezwać, bo wiele osób w biurze jest tym zajętych
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 10:59   #2268
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A masz ten przepis pod ręką gdzieś? Bo nie chce mi się szukać
Już biegłam szukać, ale widzę, że Snow zna.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Normalnie jakbym o innym tuszu czytała. Mój HI robi co innego, tak jak wcześniej opisywały mi go dziewczyny, jest podobny do 2000 Calorie MF, ale pod każdym względem lepszy. I bardziej wyrazisty, i bardziej kremowy, i bardziej gładki w nakładaniu, i w ogóle lepszy.
No ja na początku byłam rozczarowana HI, bardzo nieładnie mi wyszło pierwsze malowanie. Ale jak już się nauczyłam go używać, tak z zadowoleniem patrzę w lustro za każdym razem, jak mam go na rzęsach.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dokładnie, tu cieńsze, tam dłuższe, tam bardziej gęste i u każdego inny efekt
A HI dodatkowo robi niesamowicie różne efekty w zależności od sposobu malowania. Przynajmniej u mnie. Żaden tusz nie fundował mi takich niespodzianek.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:26   #2269
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam w głowie

Mokre: 125g masła, jajko, szklanka mleka
Suche: 2 szklanki mąki, 3/4 szklanki cukru, 2 płaskie łyżeczki cukru waniliowego, 2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia, 1/4 łyżeczki soli

Rozpuszczasz masło, dolewasz do niego mleko i rozbełtane jajko.
Suche mieszasz, łączysz z mokrym, mieszasz ponownie i voila
Thx

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
SiS bardzo ładny avatarek, nie wiem czemu, ale mi się kojarzysz z Olą Kwaśniewską
Faktycznie, i ja widzę podobieństwo. W ogóle jak tylko zobaczyłam ava wiedziałam, że skądś znam tą twarz, tylko nie wiedziałam skąd. Teraz już jasne

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
moj kuchnny kompan bede miec takiego szarego jak na drugim zdjeciu
Ładny, taki retro. Ale czerwony ładniejszy


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
isa Sony ma też chyba całkiem niezłe odtwarzacze, tez w kształcie takich prostokątów
Ja mam iPoda, mój TŻ miał takiego samego, ale sprzedał go i kupił sobie Sony
A ja polecam iRiver Sama mam T10, ale on już ciężki do dostania, bo wycofany z produkcji. Kupowałam go w MP3 Store na miejscu w Krakowie, ale w cenach i modelach można się zorientować w ich sklepie internetowym. No i mają tam też fajne forum, pomocne przy zakupie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Już biegłam szukać, ale widzę, że Snow zna.


*****************

Doszły moje mini Superbalmy, ale na razie jeszcze dużo powiedzieć o nich nie mogę, bo to, co nałożyłam na usta już zjadłam ze śniadaniem
W ogóle zdziwiła mnie ich konsystencja, są takie jakby nabąbelkowane / rozwarstwione ale po zdjęciach Organzzy i evitki widzę, że ich podobnie. Pełnowymiarowe też tak mają

No i kliknęłam już odżywkę Tigi Curls Rock, bo skoro mam odstawić tę z YR, to coś innego mieć muszę i to szybko, a Hexx mi jeszcze powiedziałam, że ta odżywka z YR ma jakieś dwa, mogące drażnić wrażliwą skórę, składniki

Tym sposobem lecą do mnie 4 paczki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 11:35   #2270
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ziz aleeeee fajny!

Ile kosztuje?

edit: Już wiem, dla mnie za dużo
drogi drogi, ja go dostaje w prezencie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ładny, taki retro. Ale czerwony ładniejszy
czerwony mi do kuchni nie pasuje - kuchnie mam w odcienaich szarosci
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:51   #2271
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A HI dodatkowo robi niesamowicie różne efekty w zależności od sposobu malowania. Przynajmniej u mnie. Żaden tusz nie fundował mi takich niespodzianek.
To prawda, podpisuję się pod tym - na moich rzęsach też mogę osiągnąć różne efekty

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
drogi drogi, ja go dostaje w prezencie
Fajny prezent, tylko pozazdrościć

Musisz mieć fantastyczną kuchnię
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:52   #2272
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Mag, mój Superbalm nie jest ani rozwarstwiony, ani nic.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 11:58   #2273
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Mag - przegapiłam pytanie - ja mam Lilac i nie jest rozwarstwiony. Babelków też nie dostrzegłam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 12:03   #2274
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Dziewczyny eureka!!!

Znalazłam swój kosmetyk do demakijażu tuszu wodoodpornego Pisałam wczoraj, że byłam w Super Pharm by kupić płyn Ziaji, ale babka mi poleciła emulsję Olay.

No i co? Cudo! To jest pierwszy płyn który mi wreszcie rozpuszcza a nie kruszy Bourjois Volume Clubbing. VC mimo, że nie jest napisane że wodoodporny to uważam, że taki właśnie jest. Inne tego typu tusze tak ciężko nie schodziły jak on.

Miałam dwufazowy L'oreal, Lancome, Yves Rocher- mogą się schować, szczególnie Lancome który jest kompletnie do kitu

Dokładnie to jest ten kosmetyk:
Olay, Gentle Cleansers, Łagodna emulsja do demakijażu oczu
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=22469

Już wiem, że u mnie ma 5 gwiazdek
Wreszcie nie musiałam zmywać oczu przez 5 minut i wyciągać spod powiek okruszków tuszu..... Pięknie zmywa, nie podrażnia (jak wlałam sobie go do oka- w ramach testów - to trochę łzawiło ale nie szczypało). Ma super konsystencję, takiej lekkiej, gęstej śmietanki, nie spływa do oka.

Super



EDIT:
Dziewczyny naprawdę jestem podobna do Oli Kwaśniewskiej?
Pierwszy raz to słyszę.....
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-03-03 o 12:27
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:04   #2275
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Dziewczyny, które tusze tak wychwalacie? Jakbym mogła prosić o pełne nazwy, bo np HI nic mi nie mówi a moje rzęsy są ostatnio w opłakanym stanie i żaden tusz, którego używam sobie z nimi nie radzi, odżywka i olejek rycynowy też nie, ciągle są cienkie i byle jakie i myślę w jaki tusz by tu zainwestować ja te, które jeszcze mam, wykończę

dzisiaj idę poniuchać Davidoffa Cool Water Wave. Znacie ten zapach? Możecie go porównać do zwykłego Cool Watera? Bo mam możliwość zamówienia go taniej już dzisiaj jak mi się spodoba, a na swojego zwyklego CW musiałabym czekać. A tu już kilkanaście psików zostało


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
drogi drogi, ja go dostaje w prezencie
mojej Mamie się taki marzy nie powiem, mi też, ale ja i tak się cieszyłam jak dziecko jak na gwiazdkę zwykłego robota dostałam planujemy z Tatą sprawić Mamie takie cacko prawdopodobnie na urodziny Także pisz jak się sprawuje, bo teraz zbieram opinie
a, gdzie kupowałaś? nie mogę się dokopać czy już to pisałaś tzn, nie Ty, darczyńca (czy jakoś tak )
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:09   #2276
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

cmoksia chodzi o Clinique High Impact Mascara

Nie wiem, jakie jeszcze padały, Virtuose to Lancome, a VC to Volume Clubbing Bourjois (pewnie wiesz, ale napisac nie zaszkodzi )

SiS mnie ją odrobinę przypominałaś w takim avatarze, gdzie była Twoja twarz z boku, chyba był czarno-biały. Może po prostu aparat tak uchwyca Twoje rysy, może to kwestia fryzury.
Ale na pewno jesteś ładniejsza
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:09   #2277
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
EDIT:
Dziewczyny naprawdę jestem podobna do Oli Kwaśniewskiej?
Pierwszy raz to słyszę.....
Moim zdaniem ani trochę nie jesteś do niej podobna.

Cmoksia
, HI to Clinique High Impact.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:09   #2278
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

EDIT:
Dziewczyny naprawdę jestem podobna do Oli Kwaśniewskiej?
Pierwszy raz to słyszę.....
mnie 'Olenki' nie przypoimniasz jestes od niej duzo ladniejsza

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które tusze tak wychwalacie? Jakbym mogła prosić o pełne nazwy, bo np HI nic mi nie mówi a moje rzęsy są ostatnio w opłakanym stanie i żaden tusz, którego używam sobie z nimi nie radzi, odżywka i olejek rycynowy też nie, ciągle są cienkie i byle jakie i myślę w jaki tusz by tu zainwestować ja te, które jeszcze mam, wykończę
HI = High Impact CLinique ja ze swojej strony moge tez polecic BadGala Benefitu
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:11   #2279
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

SiS może to przez tą fryzurkę takie podobieństwo wyszło

cmoksia Cool Water Wave miałam próbkę i szczerze mnie nie zachwyciła, bo myślałam, że to będzie jakiś "wodny" i świeży zapach a tymczasem jest ciężki i duszny(próbkę używałam latem) Mnie się nie spodobał, nawet na KWC go nie za dobrze oceniłam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:13   #2280
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ziz och nie kuś już nim, bo ja go kupię dopiero w maju

W sumie to jedyna "zachcianka" na jaką wpadłam od wczoraj wieczora Przydalby mi sie jeszcze jakiś lekki podkład, bo 10 Hours zostało niewiele, jak nadejdą cieplejsze dni, a poza tym to chyba odwyk zaczął działać, bo nie mam pomysłów

Chciałabym krem na dzien z serii Redness Solutions Clinique, ale to jak wykończe tony próbek (więc pewnie też okolice maja_ no i to pielęgnacja, a nie kolorówka...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.