Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 19:40   #1501
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Kiedyś opalałam sie szybciej teraz wolniej,na brązowo (nie mam etapu czerwonej skóry )

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy niebieskie z ciemniejszą obwódką


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi mam,mało ale takie lekkie ,jakbym opalała twarz "kropkowo"


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

niepotrafie tego określić. zawsze mówie ze ejstem blada. rumieńce raczej różowe

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny blond


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta raczej różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


w białym mi nieładnie. i w takich fluorescencyjnych kolorach też niebardzo


dołączam zdjęcia bedzie łatwiej ;]

Edytowane przez 1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Czas edycji: 2012-01-29 o 01:11
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 20:14   #1502
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Przepraszam za założenie nowego wątku, ale ten znalazłam później...No więc:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Opalam się szybko, na czerwono, później opalenizna przechodzi w taki czerwony brąz(anie nie szary, ani nie złoty)


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Jasne, niebieskie oczy. Obwódka granatowa. Oprawa oczu bardzo ciemna - zarówno brwi i rzęsy jak i skóra powiek


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Kilka małych szaro-brązowych, ale raczej niewidoczne są


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Chłodny, szarawy, ani nie ciemny ani nie jasny, rumienię się na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Czarny naturalny, mimo że końcówki są ciemnobrązowe to włosy np we fleszu aparatu mają granatowe refleksy.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Nasycony, ale bardziej ciemny róż, ewentualnie koral - nie czerwień i nie brzoskwinia.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
źle w beżowym, różowym i ogólnie jasnym, dobrze w czarnym, niebieskim(turkus), zielonym khaki

No, to czekam na opinie
I prosiłabym też o dobranie maijażu Sczególnie kolor pomadki i cieni do powiek
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 21:06   #1503
bystrzaque
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - ciężko,na czerwonoróżowo, czyli raczka . Sklanialabym sie do opalenizny ciepłej, złotej, ale ciężko mi to stwierdzić, bo prawie zawsze jestem blada albo czerwona


2. Kolor oczu - szaroniebieskie, oprawa nie bardzo zdecydowana, ale to bardzo ciemny blond (ostatnio mi ściemniały po używaniu olejku rycynowego)


3. Piegi -raczej nie widuję, mam za to mnostwo znamion i pieprzykow w kolorze brązu

4. Cera - jasny, chłodny, wpadajacy w róż kolor, rumienię się i czerwienieje na zimnie


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z naturalnymi pasemkami (wszyscy sie mnie pytaja, gdzie robilam)


6. Kolor ust -jasny, ale nie bardzo jasny róż, mam na ich punkcie kompleks, ponieważ są bardzo wąskie i małe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię kolor morski, w nim kolor moich oczu staje się żywszy, czarny, brązowy. Źle wyglądam w jasnych, pastelowych kolorach, bo podkreslaja bladosć

Bardzo proszę o wskazówki, bo ile można chodzić w tych samych kolorachm a na twarzy bać się eksperymentować z czyms innym niż neutralne beże?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7301831 (Medium).jpg (24,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7301995 (Medium).jpg (25,8 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez bystrzaque
Czas edycji: 2008-11-21 o 21:11
bystrzaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 21:27   #1504
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

kochanie wizażanki bardzo proszę powiedzcie jakim typem urody

Bo chyba jakimś mieszańcem.

oczy: ciemny brąz, ciemne ale nie czarne brwi dość mocno zarysowane

cera: jasna ale nie bardzo jasna

opalam się: normalnie nie strasznie szybko i niewolno i nie mampoparzeń słonecznych, po opalaniu mam czasem na nosie takie rudawo brązowe piegi, ale nie dużo, normalnie ich nie mam

włosy: szatynka taka jaśniejsza , inaczej jasny brąz
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:23   #1505
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
to nie ja sie oburzylam tylko ty w momencie kiedy ja wyrazalam swoja opinie...przeczytaj kilka swoich postow wyzej...nie skonczylam 1 szkoly wizazu i w nie 1 szkoleniu bralam udzial...wiem jakie moga byc wiosny,jesienie itp..,ale ty ewidentnie mylisz zime z jesienia...niestety to ty sie zachowujesz jakbys miala doktorat z tej dziedziny-czego nie widac...szkoda forum na takie gadki...zycze milego doradzania...
gdybym miala o sobie taki mniemanie jak ty, to chyba nie prosilabym nikogo o odpowiedzi na dodatkowe pytanie czy robienie testow z kolorami i bizuteria, troche logiki kobieto

wpadasz i nie widzac osoby na zywo, nie analizujac, tego co napisala o sobie, twierdzisz, ze cos jest pewne na 100%, nie podajac nawet argumentow.

nie przypominam sobie, zebym Zielonej Oliwce napisala, ze na pewno jest Jesienia, a Marcie, ze na pewno Wiosna, tylko zasugerowalam zrobienie testow z kolorami, bo to co napisaly o sobie, moglo wskazywac na typ cieply

Cytat:
Latwo mozna Cie przestylizowac na inne pory roku-cieple czyli wiosne i jesien
oburzylo mnie to, ze ktos twierdzi, ze zime poludniowa mozna łatwo przerobic na Wiosne, przeciez to jakas totalna bzdura, a nie to, ze napisalas, ze Oliwka jest zima, myslalam, ze to oczywiste

nie roszczę sobie praw to tytulu nieomylnej i fajnie jezeli ktos ma cos do dodania w temacie, inaczej typuje pore roku itp ale twierdzenie, ze dany typ da sie z latwoscia przerobic na inny to nieprawda

zima poludniowa, z naturalnie ciemnymi wlosami i oczami, przefarbowana na zloty blond i ubrana w ciuchy koloru zielonego jablka
nie wiem, ktory szanujacy sie wizazysta uznalby to za mądre posuniecie...

pamietam jak Zeta Jones kiedys zafarbowala sie na zloty blond, to przepiekna kobieta, typowa zima poludniowa, ale wygladala fatalnie, na szczescie szybko wrocila do swoich kolorow

wiadomo, ze ładnemu we wszystkim ładnie i piekna kobieta nawet zgolona na lyso i w worku po kartoflach piekna pozostanie, ale po co tak kombinowac

zdjecia moga przeklamywac, a poza tym do analizy nadaja sie tylko foty robione w swietle dziennym i bez mocnego makijazu.

jezeli foty sa nieodpowiednie, to sugeruje sie opisem i zawsze kaze robic testy z kolorami, niech kazdy sam zweryfikuje.

wydawalo mi sie, ze dla kazdego czlowieka o conajmniej przecietnej inteligencji bedzie to oczywiste i nie potraktuje moich sugestii jako werdyktu, ale zycie zadziwia mnie niezmiernie

Maaarrrtaaa1, z tego co napisalas wynika, ze jestes typem jesien-lato-wiosna-zima,, a to jakis absurd, wymienilas kolory korzystne i niekorzystne dla wszystkich 4, wszystko jest ze soba sprzeczne, chyba bedziesz musiala poprosic kogos o opinie na zywo

a co do reszty osob proszacych o analize: poczytajcie watek pare stron wstecz o kolorach korzystnych dla danego typu, robcie testy z kolorami, pytajcie znajomych itp, taka metoda chyba daje najmniejsza mozliwosc pomylki

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-21 o 23:41
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 01:40   #1506
hukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A jaki ma typ urody Sophie Marceau? Tu i tu,albo na tym zdjęciu.
hukukuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 10:46   #1507
kaasiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Proszę o pomoc w określeniu typu, bo sama nie wiem co o sobie myśleć

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się ciężko, opalenizna nigdy nie jest czerwona, od razu robi się leciutko złotawa i nie trzyma się długo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

kolor oczu-szaro-niebieskie, raczej bez plamek.Oprawa oczu jest zdecydowana, brwi mam znacznie ciemniejsze od naturalnego koloru włosów,rzęsy czarne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Mam kilka piegów na nosie, są złotawe i ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jest jasna, czesto słyszę ,,ale ty jesteś blada''.Wydaje mi się że jest żółtawa, na pewno nie różowawa.Nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Obecnie schodzę do naturalnego koloru z ciepłego jasnego brazu(lekko rudawego), a mój naturalny jest raczej mysi.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta blade i bardzo jasne, jak nie pomaluje to wyglądam chorobliwe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuję się dobrze w ciepłych odcieniach, ale to może ze względu na farbowane na ciepły kolor włosy...Lubię brązowy, zielony(ale bardziej przygaszony) i czarny.Raczej nie pasuje mi biały, żółty, a także bezowy.

robiłam test z kolorami i lepiej wyglądam w pomarańczowym, a w biżuterii chyba złotej.

I co o tym myślicie?
kaasiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 12:05   #1508
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[quote=truskawkowawiosna;9 815163]gdybym miala o sobie taki mniemanie jak ty, to chyba nie prosilabym nikogo o odpowiedzi na dodatkowe pytanie czy robienie testow z kolorami i bizuteria, troche logiki kobieto

wpadasz i nie widzac osoby na zywo, nie analizujac, tego co napisala o sobie, twierdzisz, ze cos jest pewne na 100%, nie podajac nawet argumentow.

nie przypominam sobie, zebym Zielonej Oliwce napisala, ze na pewno jest Jesienia, a Marcie, ze na pewno Wiosna, tylko zasugerowalam zrobienie testow z kolorami, bo to co napisaly o sobie, moglo wskazywac na typ cieply


oburzylo mnie to, ze ktos twierdzi, ze zime poludniowa mozna łatwo przerobic na Wiosne, przeciez to jakas totalna bzdura, a nie to, ze napisalas, ze Oliwka jest zima, myslalam, ze to oczywiste

nie roszczę sobie praw to tytulu nieomylnej i fajnie jezeli ktos ma cos do dodania w temacie, inaczej typuje pore roku itp ale twierdzenie, ze dany typ da sie z latwoscia przerobic na inny to nieprawda

zima poludniowa, z naturalnie ciemnymi wlosami i oczami, przefarbowana na zloty blond i ubrana w ciuchy koloru zielonego jablka
nie wiem, ktory szanujacy sie wizazysta uznalby to za mądre posuniecie...

pamietam jak Zeta Jones kiedys zafarbowala sie na zloty blond, to przepiekna kobieta, typowa zima poludniowa, ale wygladala fatalnie, na szczescie szybko wrocila do swoich kolorow

wiadomo, ze ładnemu we wszystkim ładnie i piekna kobieta nawet zgolona na lyso i w worku po kartoflach piekna pozostanie, ale po co tak kombinowac

zdjecia moga przeklamywac, a poza tym do analizy nadaja sie tylko foty robione w swietle dziennym i bez mocnego makijazu.

jezeli foty sa nieodpowiednie, to sugeruje sie opisem i zawsze kaze robic testy z kolorami, niech kazdy sam zweryfikuje.

wydawalo mi sie, ze dla kazdego czlowieka o conajmniej przecietnej inteligencji bedzie to oczywiste i nie potraktuje moich sugestii jako werdyktu, ale zycie zadziwia mnie niezmiernie

Maaarrrtaaa1, z tego co napisalas wynika, ze jestes typem jesien-lato-wiosna-zima,, a to jakis absurd, wymienilas kolory korzystne i niekorzystne dla wszystkich 4, wszystko jest ze soba sprzeczne, chyba bedziesz musiala poprosic kogos o opinie na zywo

a co do reszty osob proszacych o analize: poczytajcie watek pare stron wstecz o kolorach korzystnych dla danego typu, robcie testy z kolorami, pytajcie znajomych itp, taka metoda chyba daje najmniejsza mozliwosc pomylki[/quote

Prawdziwy wizazysta nie ma problemu okresleniem typu urody od razu i nie myli typow tak jak ty np:jesieni z zima, czy wiosny z latem.Nie jestes w ogole kreatywna osoba jesli twierdzisz,ze nie mozna przestylizowac zimy poludniowej(to wskazuje na Twoj brak profesjonalizmu),trzeba byc niestety bardziej "na czasie" i korzystac ze szkolen... nie ublizaj osobom, ktore maja pojecie o tym co robia, najwyrazniej czekasz na jedna odpowiedz:MASZ RACJE we wszystkim co piszesz...i chyba na tym poprzestane,bo szkoda mojego czasu na czytanie takich bzdur jakie tu wypisujesz odnosnie moich postow i miejsca na forum jak juz pisalalm...
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:30   #1509
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość

Prawdziwy wizazysta nie ma problemu okresleniem typu urody od razu i nie myli typow tak jak ty np:jesieni z zima, czy wiosny z latem.Nie jestes w ogole kreatywna osoba jesli twierdzisz,ze nie mozna przestylizowac zimy poludniowej(to wskazuje na Twoj brak profesjonalizmu),trzeba byc niestety bardziej "na czasie" i korzystac ze szkolen... nie ublizaj osobom, ktore maja pojecie o tym co robia, najwyrazniej czekasz na jedna odpowiedz:MASZ RACJE we wszystkim co piszesz...i chyba na tym poprzestane,bo szkoda mojego czasu na czytanie takich bzdur jakie tu wypisujesz odnosnie moich postow i miejsca na forum jak juz pisalalm...
Miałam kiedyś ana żywo do czynienia z ,,profesjonalną wizażystką,, . Tak na prawdę obok profesjonalisty to on nawet nie stała A chwaliła się dyplomami, szkołami, które ukończyła

Kursy i szkolenia nie czynią człowieka nieomylnym geniuszem

Ale skoro Ty potrafisz przez internet, na podstawie kiepskich zdjęć i opisów w 100 % określić typ kolorystyczny to gratuluję wspaniałych umiejętności
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:44   #1510
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Nindża, proszę Cię, daruj sobie... Profesjonalny wizażysta nigdy nie ma problemów z określeniem typu urody? Od kiedy? Nikt nie jest nieomylny! Dla mnie wizażysta, który nie ma nigdy żadnego problemu z oceną i zawsze jest pewien na 100%, w dodatku od pierwszego rzutu oka, to nie żaden profesjonalista, tylko osoba, która pozjadała wszystkie rozumy
Poza tym zwróć uwagę, że w tym wątku ocenia się tylko po opisie i po zdjęciach, a to na pewno nie jest łatwe...

Przerabianie się na inny typ urody to nie żadne "bycie na czasie", tylko głupota i brak gustu
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:58   #1511
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Również poproszę o określenie typu wydaje mi się,że jestem typem mieszanym jesień-zima,ale nie mam pewności

1. Opalam się na ciepły brąz lub brzoskwinię (w zależności od intensywności opalenizny)

2. Oczy mam brązowe,czysto biała gałka oczna,ciemniejsza obwódka w okół tęczówki i czarne brwi i rzęsy

3. Nie mam piegów

4. Cera dosyć jasna,ale w odcieniu żółtawym

5. Naturalnego nie pamiętam za dobrze ale napewno jakiś średni brąz,gdy rozjaśniały się od słońca miały odcień złotawy,a włosy,który po lecie odrosły były nawet dosyć ciemne i raczej chłodny odcień,obecnie farbuję na czerń lub ciemny brąz

6. Usta mam zdecydowanie czerwone,lecz ich barwa nie jest aż tak intensywna

7. Dobrze wyglądam w brązach,czerwieni (przede wszystkim taka soczysta,w kolorze truskawki),czerni,z bielą różnie bywa,nie zawsze mi pasuje,bo czasem wygladam blado,kolory beżowe,piaskowe,jasny róż,niebieski (większość odcieni). Myślę,że wystarczy,proszę o odpowiedź
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 17:13   #1512
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Słabo sie opalam, ja już mnie słońce złapie to tylko ręce (jasny brązik)

2. Oczy zielono-brązowe, gałka oczna- pożółknięta, ale to wynik choroby, ciemno zielna obwódka w okół tęczówki i czarne brwi i rzęsy

3. Nie mam piegów

4. Cera - czasami blada, zarózowiona

5. Ciemny brąz, czasem nawet czarny, ale to zależy od światła

6. Usta - delikatnie czerwone

7. Uwielbiam czarny, czerwony, fioletowy, ciemny granat, czy szary - mocne, zdecydowane kolory...

Jestem zimą?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (7,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,3 KB, 4 załadowań)
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:54   #1513
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
1. Słabo sie opalam, ja już mnie słońce złapie to tylko ręce (jasny brązik)

2. Oczy zielono-brązowe, gałka oczna- pożółknięta, ale to wynik choroby, ciemno zielna obwódka w okół tęczówki i czarne brwi i rzęsy

3. Nie mam piegów

4. Cera - czasami blada, zarózowiona

5. Ciemny brąz, czasem nawet czarny, ale to zależy od światła

6. Usta - delikatnie czerwone

7. Uwielbiam czarny, czerwony, fioletowy, ciemny granat, czy szary - mocne, zdecydowane kolory...

Jestem zimą?
Moim zdaniem zdecydowanie
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 20:20   #1514
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Moje drogie jak najbardziej zgadzam sie,ze szkoly to nie wszystko...przerabianie sie to nie jest brak gustu tylko chec zmiany i wydobycia czegos innego niz do tej pory ,bo gdyby nie to wszystkie bylybysmy podobne... nie chodzi mi o trudne typy,"100%" mowie,pisze jak wiem i widze charakterystyczne cechy danego typu,nie jest mi trudno tez przyznac sie do bledu,dlatego,gdybym wiedziala,ze cos zle napisalam przyznalabym racje truskawkowejwiosnie...zre szta nie raz juz zauwazylam,ze na wizazowym forum nie mozna sie do konca wypowiedziec zgodnie ze swoim przekonaniem,bo zaraz znajduje sie kilka wizazanek,ktore uwielbaja krytykowac. na podstawie opisu i zdjec mozna okreslic typ pobieznie,ale trzeba zwrocic uwage na najwazniejsze rzeczy....kazecie robic testy czy ladnie komus w srebrnym czy zlotym,ale jesli zima kocha zloto to nie przyzna,ze w srebrze jej lepiej,wiec to tez sie mija z celem...i udowadnia,ze nie mozna sztywno trzymac sie regul tylko zmieniac cos od czasu do czasu-moim zdaniem o to chodzi,podkreslam moim zdaniem...
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 22:31   #1515
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
Moje drogie jak najbardziej zgadzam sie,ze szkoly to nie wszystko...przerabianie sie to nie jest brak gustu tylko chec zmiany i wydobycia czegos innego niz do tej pory
Wydobycia czego? Niedoskonałości cery? Podkrążonych oczu? Zmęczenia?
Jak sobie pomyślę o Latach przerobionych na Jesienie, czy Zimach przerobionych na Wiosny to...

Cytat:
kazecie robic testy czy ladnie komus w srebrnym czy zlotym,ale jesli zima kocha zloto to nie przyzna,ze w srebrze jej lepiej,wiec to tez sie mija z celem...
Skoro nie potrafi tego przyznać, to jej problem Jeśli komuś naprawdę zależy na informacji jakim jest typem kolorystycznym, to powinien zdobyć się na obiektywizm Ja kocham srebro, ale przyznaję, że jednak bardziej pasuje mi złoto - a ponieważ go nie lubię, wybieram srebrne kolczyki z kamieniami w ciepłych odcieniach (koralowe, bursztynowe etc.) i już
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 10:57   #1516
annikka82
Przyczajenie
 
Avatar annikka82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hej hej,tez mam pytanie o swoj typ urody do truskawkowejwiosny.Waham sie miedzy latem a jesienia i ciezko mi sie na ktorykolwiek typ zdecydowac.Kiedys w jakims internetowym tescie wyszlo mi,ze jestem wiosna.Pomieszanie z poplataniem

1)Opalam sie najpierw na czerwono,potem powoli brazowieje.Mam sklonnosc do poparzen na sloncu.Od slonca wyskakuja mi piegi i schodza razem z opalenizna.

2)Oczy niebieskie,czyste,bez plamek,z ciemnoniebieska obwodka.

3)Mam piegi na calym ciele,ale nie sa zlotawe jak u typowej jesieni-maja lekko przykurzony kolor.

4)Cera jasna,na zdjeciu w niebieskiej bluzce jestem troche opalona.Czy odcien skory zimny czy cieply-nie mam pojecia:/

5)Naturalny kolor wlosow to mysi blond z rudym polyskiem.Jako dziecko wlosy mialam jasniejsze i z czasem sciemnialy.

6)Kolor ust-rozowy (tak mi sie wydaje )

7)Lubie czerwien,mocny niebieski,ciemny szary,fioletowy,ecru,swie za zielen.Ulubionym kolorem jest czarny,chociaz wydaje mi sie,ze wygladam w nim troche blado.Zle sie czuje w pomaranczowym,khaki i bialym.

Zalaczylam kilka zdjec-mam nadzieje,ze dzialaja.Z gory dzieki za odpowiedz

A,co do zlota i serbra,to nie moge sie jednoznacznie wypowiedziec.Zawsze wolalam zloto,ale srebro tez od czasu do czasu nosze.

Edytowane przez annikka82
Czas edycji: 2008-11-30 o 09:08
annikka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 11:09   #1517
annikka82
Przyczajenie
 
Avatar annikka82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Pomyslalam o tym nieszczesnym zlocie i mysle,ze dosyc ladnie mi w bialym zlocie,a jakbym miala wybrac pomiedzy zoltym zlotem a srebrem,to jednak wybralabym zloto.Co do zdjec,to dodam jeszcze-o ile to pomoze-ze pod oczami mam since,odkad bylam dzieckiem.
annikka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 11:41   #1518
milka1
Raczkowanie
 
Avatar milka1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 81
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Proszę o pomoc

1.opalam się dość szybko ale najpierw na czerwono na następny dzień przechodzi w ciepły - złotawo-brązowawy

2. Oczy niebieskie z żółtymi plamkami, tęczówki mają ciemniejszą obwódke. Oprawa oczu ciemna.

3.Piegów brak, ale mam skłonność do piepszyków w ciepłym brązie.

4.Oliwkowo-złotawy ale w jasnej tonacji. Rumienie się na różowo.

5.Jako dziecko mialam jasne popielate, ale z wiekiem ciemnieja. Obecnie mam ciemny blond ze złotymi refleksami.

6.brzoskwiniowo - koralowy

7. dobrze czuje się w kolorach w załączniku. Pasuje mi też czerń i kolor złoto-beżowy. źle mi w brudnym różu, intensywnym pomarańczu.

Tak nieśmialo myślę, że jestem mieszanką typu chłodnego i ciepłego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory 006.jpg (74,8 KB, 18 załadowań)
milka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 13:33   #1519
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez annikka82 Pokaż wiadomość
Pomyslalam o tym nieszczesnym zlocie i mysle,ze dosyc ladnie mi w bialym zlocie,a jakbym miala wybrac pomiedzy zoltym zlotem a srebrem,to jednak wybralabym zloto.Co do zdjec,to dodam jeszcze-o ile to pomoze-ze pod oczami mam since,odkad bylam dzieckiem.

dla mnie jesteś Wiosną, ale czekaj na opinie bardziej zaznajomionych w temacie, ja sugeruję się podobieństwem do mnie, też wiosny
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 19:23   #1520
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ok rozumiem Jednak uwazam,ze mozna bawic sie analiza i kolorami i jednoczesnie odkrywac ukryte zalety.
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:27   #1521
annikka82
Przyczajenie
 
Avatar annikka82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dla mnie jesteś Wiosną, ale czekaj na opinie bardziej zaznajomionych w temacie, ja sugeruję się podobieństwem do mnie, też wiosny
Za namowa truskawkowejwiosny poprobowalam z roznymi kolorami i doszlam do wniosku (maz tez ),ze najlepiej wygladam w kolorach wiosennych.Niby mi sie wszystko wczesniej z wiosna zgadzalo,ale myslalam,ze mam raczej zimny odcien cery i stad obralam kierunek na lato.Heh,dobrze czuc sie w koncu uswiadomiona
annikka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:36   #1522
milka1
Raczkowanie
 
Avatar milka1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 81
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

up
milka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:10   #1523
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez milka1 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc

1.opalam się dość szybko ale najpierw na czerwono na następny dzień przechodzi w ciepły - złotawo-brązowawy

2. Oczy niebieskie z żółtymi plamkami, tęczówki mają ciemniejszą obwódke. Oprawa oczu ciemna.

3.Piegów brak, ale mam skłonność do piepszyków w ciepłym brązie.

4.Oliwkowo-złotawy ale w jasnej tonacji. Rumienie się na różowo.

5.Jako dziecko mialam jasne popielate, ale z wiekiem ciemnieja. Obecnie mam ciemny blond ze złotymi refleksami.

6.brzoskwiniowo - koralowy

7. dobrze czuje się w kolorach w załączniku. Pasuje mi też czerń i kolor złoto-beżowy. źle mi w brudnym różu, intensywnym pomarańczu.

Tak nieśmialo myślę, że jestem mieszanką typu chłodnego i ciepłego
Wydaje mi się, że jesteś wiosną z tendencją do jesieni... Ale głowy nie dam.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 22:49   #1524
emkaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Jestem tu nowa Też bym chciała dowiedzieć się o swom typie urody

1. Opalam się bardzo szybko (różowo) na złoto- brązowy kolor.

2. Oczy zielone- taka typowa kocia zieleń- tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Sam kolor oczu jest czysty. Oprawa oczu jest ciemna- kolor czarny.

3. Piegi nie występują

4. Skóra ma odcień oliwkowy, rumienię się na czerwono :P

5. Kolor włosów to bardzo ciemny brąz z przebłyskami- wpadającymi w kolor "kasztanowy".

6. Nasycona czerwień

7. Dobrze czuję się w brązach, czerni, fioletach, zieleni w odcieniach czerwonego również. Źle czuję się różach, jasnych beżac- ogólnie w bardzo jasnych i jaskrawych kolorach.

Edytowane przez emkaaaaa
Czas edycji: 2008-11-24 o 22:50
emkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 13:48   #1525
milka1
Raczkowanie
 
Avatar milka1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 81
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

LadyMagnolia bardzo dziękuje

Może ktoś jeszcze potwierdzi?
milka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 16:25   #1526
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To ja też ślicznie proszę o ocenę,a raczej potwierdzenie przez profesjonalistki,że chyba jestem jesienią nie opalam się,jeśli już to na czerwono zdjęcia zrobione bez makijażu,w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez makijażu.jpg (20,0 KB, 82 załadowań)
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 18:37   #1527
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

czy mi ktoś też pomoże?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? : opalam się dość szybko na złotawo brązowy kolor


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? , kolor oczu piwne , kolor czysty


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? : brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? , kolor brzoskwiniowy


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? : ciemny blond , przebłyski jasnego


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? : yy dość jasny


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: dobrze się czuję w czarnym , białym , ogólnie w ciemnych kolorach . Nie lubię różowego , źle się w nim czuję

Moje zdjęcie

http://i36.tinypic.com/syqct3.jpg
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 02:14   #1528
Martynka_000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też bym poprosiła o pomoc bo nie mam pojęcia czy jestem zimą (typ południowy) czy jesienią.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, kolor złotawo brązwowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy orzechowe, z ciemniejszą obwódka i plamkami ciemniejszymi.
Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi występują po opalaniu, raczej ciepłe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Gdy się nie opalam, moja skóra jest jasna, ale nie porcelanowa. Zaliczyłabym ją raczej do oliwkowej. Nie rumienie się (ewentualnie bardzo rzadko


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny brąz, mysi odcień


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

ciepły, koralowy/czerwony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze wyglądam w czarnym, białym, kanarkowym żółtym, ciepłym różowym
Nie ciekawie w czerwonym, we wzorkach wyglądam nijako. Preferuje jednokolorowe ubrania.

UWAGI: dużo osób mówi mi, że wyglądam jak Włoszka/Hiszpanka.
Nie czuje się dobrze w czarnym kolorze włosów. W blądzie wyglądałabym okropnie.
Obecnie mam kasztanowy kolor i czuję się w miarę dobrze, ale czegoś mi brakuje.

POMOCY
Martynka_000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 14:35   #1529
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

TruskawkowaWiosno mamy nadzieję że nie zraziłaś się czyimiś niepochlebnymi opiniami, moim zdaniem zupełnie bzdurnymi i nadal będziesz nam pomagać.. Proooosimy!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:57   #1530
fruzia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

cześć dziewczęta
czy możecie pomóc mi w określeniu mojego typu kolorystycznego?

1.Opalanie: przeciętne, skóra najpierw jest czerwona, poparzona, po kilku dniach (2-3) brązowieje

2. Oczy dwukolorowe: brąz przy źrenicy, ciemna oliwkowa zieleń na zewnątrz tęczówki (nie wiem jak takie oczy się nazywają)

3.Piegów na twarzy brak

4. cera blada z leciutkimi zaróżowieniami, sińce pod oczami; rumieńce mam tylko po wysiłku i są raczej w czerwonym odcieniu

5.ciemny brąz z jaśniejszymi miedzianymi refleksami

6.bardzo blady róż

7. dobrze czuje się w kolorach intensywnych: pomarańczowym, miodowym, czerwonym; nie lubię kolorów "bladych" bo podkreślają jasną cerę, a w szczególności seledynowego

Waham się między zimą a ciemną jesienią... z jednej strony opalam się, mam bladą cerę, z drugiej te ciepłe oczy i włosy....

proszę, pomóżcie
fruzia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.