Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-08, 12:23   #1471
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Nie wydaje mi się, by cena miała związek ze skutecznością tabletek.
Jeżeli po ich zażywaniu zauważysz jakieś niepokojące objawy zawsze możesz pójść do ginekologa po zmianę hormonów
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 14:00   #1472
aguleczka2
Raczkowanie
 
Avatar aguleczka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 38
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Mam zapewne glupie pytanie, ale wole je zadac, bo po co mam sie denerwowac Jesli podczas stosunku doszlo do wytrysku,chociaz stosowalismy obok dobrej prezerwatywy stos. przerywany, mimo wszytsko mzoe sie cos przebic przez prezerwatywe? Nie byla ona w zasadzie uszkodzona, ale mam na mysli to,iz przed samym wytryskiem moze cos sie jzu wydobyc:P A do tego bylam w samym srodku cyklu... Raczej znam odpowiedz na to pyatnie, ale chetnie poznam Wasze opinie Pozdrawiam
aguleczka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 14:06   #1473
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aguleczka2 Pokaż wiadomość
Mam zapewne glupie pytanie, ale wole je zadac, bo po co mam sie denerwowac Jesli podczas stosunku doszlo do wytrysku,chociaz stosowalismy obok dobrej prezerwatywy stos. przerywany, mimo wszytsko mzoe sie cos przebic przez prezerwatywe? Nie byla ona w zasadzie uszkodzona, ale mam na mysli to,iz przed samym wytryskiem moze cos sie jzu wydobyc:P A do tego bylam w samym srodku cyklu... Raczej znam odpowiedz na to pyatnie, ale chetnie poznam Wasze opinie Pozdrawiam
teoretycznie nie powinno nic sie stac jednak jest pewne ale... chodzi o to, ze czasem w prezerwatywach zdazaja sie mikrouszkodzenia, ktore nie zostaly wykryte podczas ich testowania (kazda gumka przed zapakowaniem w oslonki i umieszczona w pudelku przechodzi cszereg testow ). Jak widac zawsze jest ryzyko, ale te ryzyko wystepuje rowniez podczas zazywania tabsow, wiec nie powinnas sie martwic
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 14:51   #1474
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy te tabletki mi nie zaszkodza?!

Cytat:
Napisane przez Karolcia_Tomeczka Pokaż wiadomość
Mam pewien problem.Ostatnio konieczna byla moja wizyta u ginekologa,podczas stosunku pekla prezerwatywa,wyliczylam ze to sa moje dni plodne wiec musialam siegnac po Postinor,zawsze zabezpieczalismy sie prezerwatywa,jak widac ta metoda okazala sie nie sakuteczna,dlatego Postionor zazywalam kilka razy(ok.5),podczas kolejnej wizyty u ginekologa,lekarz przepisal mi tabletki antykoncepcyjna,gdy poszlam do apteki okazalo sie ze kosztuja cos ok 7,5(Microgynon),troche zdziwila mnie cena,bo wiedzialam ze takie tabletki kosztuja ponad 30 zl. Lekarz zapisal mi takie tanie,pewnie dlatego ze widzial w karcie ile razy potrzebowalam Postionoru.Mam wiec obawy?czy tak tanie tabletki sa skuteczne?czy dawka hormonow nie jest grozna dla organizmu?nie spowoduje tycia i innych skutkow ubocznych?
używam ich i bardzo mi służą. Wcześniej używałam drogiego Logestu który zrobił mi wiele szkód w orgzniźmie i fatalnie się po nim czułam. Zresztą skorzystaj z wyszukiwarki, jest temat o Microgynonie. Na dodatek powiem coś lepszego: jeśli dostajesz receptę na trzy opakowania to poszukaj apteki gdzie możesz kupić specjalną trzyblistrową porcyjkę- pudełeczko i kosztuje bodajże 21zł na recepcie
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 16:10   #1475
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Czy te tabletki mi nie zaszkodza?!

[quote=side85;2671793]używam ich i bardzo mi służą. Wcześniej używałam drogiego Logestu który zrobił mi wiele szkód w orgzniźmie i fatalnie się po nim czułam. Zresztą skorzystaj z wyszukiwarki, jest temat o Microgynonie. Na dodatek powiem coś lepszego: jeśli dostajesz receptę na trzy opakowania to poszukaj apteki gdzie możesz kupić specjalną trzyblistrową porcyjkę- pudełeczko i kosztuje bodajże 21zł na recepcie

dziekiwidac,ze cena nie swiadczy o jakosci i skutecznoscie leku
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 17:02   #1476
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Czy te tabletki mi nie zaszkodza?!

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Wcześniej używałam drogiego Logestu który zrobił mi wiele szkód w orgzniźmie
można wiedzieć jakich? sama uzywam i sie teraz wystraszyłam
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 17:49   #1477
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy te tabletki mi nie zaszkodza?!

to wszystko zalezy od organizmu,nie ma reguly.mnie np logest bardzo pasowal ,nie mialam zadnych skutkow ubocznych tylko ta cena mi przeszkadzala:/
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 21:07   #1478
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Czy te tabletki mi nie zaszkodza?!

a po ile jest logest?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 21:10   #1479
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy te tabletki mi nie zaszkodza?!

teraz to nie wiem ale pare lat temu 30pare zloty z tego co pamietam
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 21:17   #1480
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Czy te tabletki mi nie zaszkodza?!

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
a po ile jest logest?
w Warszawie miedzy 30 a 38 zl
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 12:35   #1481
Mysia00
Przyczajenie
 
Avatar Mysia00
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Witam dziewczyny
28 siepnia miałam okres (bardziej skąpy niż zawsze) i od tego czasu do dzisiaj mam brązowe upławy. Nie biore tabletek antykoncepcyjnych. Byłam u ginekologa powiedział mi ze to wygląda na wczesną ciąże i kazał zrobić test i dostałam skierowanie na usg. Czy któraś z was miała takie objawy? Nierobiłam jeszcze testu, mam zamiar zrobić jutero rano, moze wszystko sie wyjaśni.
Mysia00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 07:48   #1482
Antonetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Wiesz, co kiedys miala, takze bardzo skapy okres,a wiecej w nim bylo brazowych plamien, wowczas to nie byla ciaza. Przy czym radze zrobic test ciazowy, poniewaz ja obecnie jestem w 14 tyg ciazy i w terminach miesiaczek mam brazowe plamienia. Zycze jednak powodzenia, no chyba, ze ciaza jest oczekiwana. Pozdrawiam.
Antonetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 10:55   #1483
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

no to teraz ja. Czekam na ukamieniowanie. Nie stosuje antykoncepcji, tylko stosunek przerywany od 3 miesięcy. Oczywiście ze względu na obsesję co 5 minut robie sobie test ciążowy Jak narazie wszystko oki. Mój facet ma tylko 1 czynne jądro, nie wiem czy to jakiś powód, żeby nie brać tabletek. Wiecie może czy istnieje duże ryzyko podczas stosunku przerywanego gdy jestem pewna na bank, że facet zrobi swoje na zewnątrz? I to nei na ostatnią chwile. Z góry dzięki za medyczne wytłumaczenie
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 11:12   #1484
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

moja kolezanka tez stosowala ,dosc dlugo jej sie udawalo (o wiele dluzej niz 3 mies.ale nie pamietam dokladnie ile )i tez byla pewna ze facet sie wycofuje ,no i skoro tyle sie udawalo nic jej nie grozi,az pewnego dnia bęc i w efekcie musiala zrobic zabieg
po takiej traumie dopiero zaczela brac pigulki lub stosowac gumki,z tego co wiem do przerywanego nigdy juz nie wrocila
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 12:06   #1485
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
no to teraz ja. Czekam na ukamieniowanie. Nie stosuje antykoncepcji, tylko stosunek przerywany od 3 miesięcy. Oczywiście ze względu na obsesję co 5 minut robie sobie test ciążowy Jak narazie wszystko oki. Mój facet ma tylko 1 czynne jądro, nie wiem czy to jakiś powód, żeby nie brać tabletek. Wiecie może czy istnieje duże ryzyko podczas stosunku przerywanego gdy jestem pewna na bank, że facet zrobi swoje na zewnątrz? I to nei na ostatnią chwile. Z góry dzięki za medyczne wytłumaczenie
Stosunek przerywany to ŻADNE zabezpieczenie. W kropelce, która wydobywa się z penisa podczas stosunku TEŻ znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia.
A to, że partner ma czynne tylko jedno jądro aż tak nie obniża możliwości zajścia w ciąże. Drugie również produkuje plemniki zdolne do zapłodnienia.

Radziłabym jednak zastosować jakąś SKUTECZNĄ metodę antykoncepcyjną jeśli nie chcecie mieć jeszcze dziecka!
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 17:59   #1486
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

dzieki dziewczynki , ja chyba jakas lekko nienormalna jestem. dzieciaka boje sie jak ognia, a tutaj taka nieodpowiedzialnosc!!!! OD DZISIAJ GUMKI I DALEJ PRZERYWANY W GUMKACH OCZYWISCIE!!!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 18:14   #1487
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

anastazjaa, to, ze facet ma jedno jadro nie musi oznaczac, ze jest mniej plodny, to samo dotyczy jajnikow u kobiet. Czesto bowiem bywa tak, ze mimo iz ma sie jeden narzad to pracuje on na zwiekszonych obrotach "zmniejszajac luke" po utraconym organie. Nie zawsze to jest, bo zalezy to od organizmy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 19:02   #1488
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
dzieki dziewczynki , ja chyba jakas lekko nienormalna jestem. dzieciaka boje sie jak ognia, a tutaj taka nieodpowiedzialnosc!!!! OD DZISIAJ GUMKI I DALEJ PRZERYWANY W GUMKACH OCZYWISCIE!!!!
Skoro w gumkach to dalczego przerywany ??
Gumki same w sobie zapobiegają w ciąży, więc możecie się rozkoszować "do końca". A jak będziecie tak przerywać, to się jeszcze chłopak nabawi jakiejś nerwicy
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 21:37   #1489
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Skoro w gumkach to dalczego przerywany ??
Gumki same w sobie zapobiegają w ciąży, więc możecie się rozkoszować "do końca". A jak będziecie tak przerywać, to się jeszcze chłopak nabawi jakiejś nerwicy

anastazjaa, jesli nadal sie boisz to sprobuj gumek ze srodkiem plemnikobojczym, badz gumki o grubszych sciankach, np. durex extra safe (nie dosc, ze sa grubsze, to maja dodatkowo lubrykant), badz wraz ze zwyklymi gumkami stosowac globulki z tym srodkiem, np. patentex oval. Skutecznoscia polaczenie tych obu srodkow dorownuja pigulce Dla przykladu, stosowanie tylko globulek dopochwowych w czasie dni plodnych = wskaznik Pearla 20
wskaznik pearla dla prezerwatych 3 (wraz ze srodkiem plemnikobojczym) - 14 (sama gumka)
wskaznik pearla dla hormonalnych pigulek antyk. 0,1 - 8
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 21:45   #1490
iza16
Przyczajenie
 
Avatar iza16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Czesc Dziewczyny. Mam pytanie- czy moge miec jakies obawy jezeli bede miala stosunek z prezerwatywa i z Patentexem Oval ? Czy takie zabezpeiczenie wystarczy, tym bardziej w dniach plodnych? I czy mozna polegac na prezerwatywach supercienkich ze srodkiem plemnikobojczym, czy sa one slabsze niz inne?
iza16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 21:56   #1491
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iza16 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Mam pytanie- czy moge miec jakies obawy jezeli bede miala stosunek z prezerwatywa i z Patentexem Oval ? Czy takie zabezpeiczenie wystarczy, tym bardziej w dniach plodnych? I czy mozna polegac na prezerwatywach supercienkich ze srodkiem plemnikobojczym, czy sa one slabsze niz inne?
cóż za banalne pytanie-wszystko jest w porządku, przeciez zabezpieczylas sie podwojnie i nic sie nie stalo wiec skąd obawy?
produkują prezerwatywy supercienkie-widocznie po to by ich używać i pewnie nie są gorsze od innych...
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 21:57   #1492
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iza16 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Mam pytanie- czy moge miec jakies obawy jezeli bede miala stosunek z prezerwatywa i z Patentexem Oval ? Czy takie zabezpeiczenie wystarczy, tym bardziej w dniach plodnych? I czy mozna polegac na prezerwatywach supercienkich ze srodkiem plemnikobojczym, czy sa one slabsze niz inne?
nie powinnas sie martwic jesli zabezpieczalas sie stosujac gumki ze srodkiem plemnikobojczyl + dodatkowo globulki t ryzyko zajscia w ciaze jest mniejsze niz 4% Oczywiscie, jesli nie bylo oznak pekniecia kondomu. Dla pewnosci w terminie spodziewanej miesiaczki mozesz zrobic test bobo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 22:13   #1493
iza16
Przyczajenie
 
Avatar iza16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

dzieki za odpowiedzi. Ja jeszcze nie zdarzylam nawet niczego z tgeo uzyc, bo najpierw chcialam sie upewnic czy to bedzie bezpieczne. Tylko zastanawia mnie to, czy skoro sa one supercienkie, to czy nie pekna...
iza16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 22:18   #1494
iza16
Przyczajenie
 
Avatar iza16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

aha i jeszcze jedno... ;P moje pytanie wyplynelo z tad, ze teoretycznei zaluzmy ze pekla ta prezerwatywa, globulki zbyt wielkiej ochrony nie daja, bo sa chyba tylko dodatkiem(przynajmniej tak mi sie wydaje) i do tego jesli mialabym wtedy dni plodne, to chyba byloby kiepsko...prawda? Czy moze sie myle?
iza16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 22:42   #1495
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

no ja bym nie ufała tym pantenexom na 100%-a skoro tak to po co je brać? Nawet jeśli miałabys dni niepłodne to tez kiepskoBo nigdy nie wiadomo co organizm moze spłatać a pamietajmy ze plemniki mogą przetrwac nawet 3 doby!
Wtedy to juz trzeba sie zglosić po tabletke 'po' do ginekologa.Ale jesli prezerwatywa bedzie zalozona prawidlowo-nie ma prawa sie nic stac.
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 22:45   #1496
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
.Ale jesli prezerwatywa bedzie zalozona prawidlowo-nie ma prawa sie nic stac.
no chyba ze nie bedzie
najlepszy srodek to w ogole sie powstrzymac od sexu
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 23:08   #1497
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iza16 Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno... ;P moje pytanie wyplynelo z tad, ze teoretycznei zaluzmy ze pekla ta prezerwatywa, globulki zbyt wielkiej ochrony nie daja, bo sa chyba tylko dodatkiem(przynajmniej tak mi sie wydaje) i do tego jesli mialabym wtedy dni plodne, to chyba byloby kiepsko...prawda? Czy moze sie myle?
chyba kiepsko przeczytalas moje posty, w ktorych jasno napisalam, ze przy stosunku w dni plodne, stosujac TYLKO globulki, ryzyko zajscia w ciaze wynosi 20%, czyli, ze ten wynik nie jest wcale taki zly Oczywiscie trzeba pamietac, ze do stosunku moze dojsc tylko, gdy od chwili wprowadzenia globulki uplynelo minimum 10 min! Oraz, ze stosunek nie moze trwac dluzej jak godzine, bo po tym czasie nonoxynol9 znajdujacy sie w globulkach calkowicie sie wchlania do krwi i skutecznosc tego srodka jest wowczas zadna!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 09:14   #1498
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

Czy podczas pierwszego stosowania tabletek anty... juz po kilku dniach brania ich ryzyko zajscia w ciaze jest wieksze niz np.po miesiacu zazywania tabletek ,czy to nie zalezy od tego od kiedy bierze sie tabletki?
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 09:20   #1499
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

od pierwszego dnia zażywania jesteś zabezpieczona. jeśli o to Ci chodzi
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 10:04   #1500
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy.

tak o to,dziekuje bardzo
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.