dziewice czy doświadczone? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-21, 17:25   #1
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231

dziewice czy doświadczone?


Jak myślicie faceci wola dziewice czy doświadczone kobiety...bo często sie słyszy że nie chcą sie kochać z dziewicami..ja jestem i boje sie troche facetowi którego pokocham to powiedzieć ale jestem z tego dumna..Boje sie jego reakcji
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 17:55   #2
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Oj przecież to chyba dla faceta zakochanego jest obojętne
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 18:36   #3
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Myślę, że jak będzie Cię kochał to to nie będzie dla niego przeszkodą, wręcz przeciwnie, będzie dumny, że to on był Twoim pierwszym. Dziewice przeszkadzają tym facetom, którzy szukają "dupy na jedną noc".
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 18:45   #4
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Niczym się nie przejmuj. Dziewictwo to wspaniały prezent dla ukochanego mężczyzny.Ty jesteś z tego dumna i on też będzie
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 19:00   #5
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: dziewice czy doświadczone?

I dobrze, że jesteś z tego dumna.Twój mężczyzna na pewno to doceni, jeśli będzie Ciebie wart.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 19:04   #6
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Ja również jestem zdania, że to właśnie powinno cieszyć faceta, że kobieta z którą sie kocha jest dziewicą. Powinnien byc z tego dumny, bo to naprawde wielki skarb. Jednak prawda jest też taka, że może to być odebrane przez faceta... "to ja byłem pierwszy, to ja ją rozdziewiczyłem", ale wydaje mi się , że to nie zdarza się za często, a jeśli już to facet jest do niczego. A tak poza tym, to dziewic nie lubią faceci szukajacy jedynie "panienki na jedną noc", bo akurat tacy boją się tylko tego, że dana kobieta się za bardzo może później do nich "przykleić".
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:07   #7
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: dziewice czy doświadczone?

jak widac jestem facetem, ale potwierdze slowa moich przedmowczyni, dla faceta ktory cos do ciebie czuje jest to obojetne. A nawet lepiej ze jestes dziewica, bo nei bedzie w jego glowie pytan "bylem lepszy czy gorszy od jej poprzednich facetow?" Nie martw sie tym tak.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 20:16   #8
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231
Dot.: dziewice czy doświadczone?

dzieki..ja sie tylko tak zastanawiałam..bo niektórych facetów to ciężko zrozumieć..wiecie jak jest w tych czasach..mam prawie 18 lat i dla nie których to jest dziwne i śmieszne że jestem jeszcze dziewicą..(no wiecie oprócz pieszcze itp.).
Do fceta na pustyni: dobrze że napisałeś co o tym myslisz..dobrze jest znać zdanie faceta..dzięki
no i oczywiście wam dziewczyny
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:29   #9
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Są faceci, którzy lubią być pierwszymi, bo czują się wtedy wyjątkowi i nie ma niebezpieczeństwa, że będą z kimś porównywani i wypadną kiepsko. Są faceci, którzy lubią doświadczone, bo wolą, by kobieta wiedziała już "jak to się robi" i się nie bała. A dla mężczyzny, który naprawdę kocha, doświaczenie kobiety lub jego brak nie będzie miało żadnego znaczenia, bo on bedzie chciał się z nią kochać, a nie uprawiać seks.
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:47   #10
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231
Dot.: dziewice czy doświadczone?

no tak rozumiem ale to i tak jest dziwne..ja sie nie boje z nim kochać tylko jego reakcji..chyba jestem jakaś przewrażliwiona..dzięki jeszcze z dwa tygodnie i napisze wam jak zareagował hehe pa buziaki
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 21:23   #11
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: dziewice czy doświadczone?

tylko powiedz mu o tym wczesniej, a nie przed samym stosunkiem
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 21:30   #12
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Ja też miałam takie obawy, po czym się okazało, że trafiłam na doświadczonego mężczyznę (mojego TŻ oczywiście ). Natychmiast rozwiał wszystkie moje obawy, ogromnie docenił to, że jest dla mnie pierwszy. A mnie z kolei jakoś szczególnie jego doświadczenie nie przeszkadza - tzn daleka jestem od wyobrażania sobie w łóżku jak to mu było kiedys z kimś
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 22:42   #13
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: dziewice czy doświadczone?

mi również się wydaje, że jeśli facet kocha, to będzie zadowolony. poza tym wydaje mi się, że dziewictwo przeszkadza takim, którzy chcą tylko sexu.

a swoją drogą to prawie 18 lat nie jest przecież "ogromnym" wiekiem.
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 23:58   #14
Artur_z_daleka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 59
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Jesli facet chce tylko przygod, to bedzie wolal doswiadczona partnerke, chyba, ze sprawia mu satysfakcje zdobywanie dziewic. Oczywiscie moze sie tez obawiac, ze dziewica za mocno sie przyklei.
W Twoim przypadku - chcecie byc ze soba z milosci. Wazna jest bliskosc miedzy Wami a nie poziom Twoich umiejetnosci. Mysle, ze chetnie podzieli sie z Toba swoim doswiadczeniem i bedzie zadowolony, ze to on wprowadzi Cie w ten swiat. Jesli bedziesz otwarta, szybko nadrobisz zaleglosci, wiec nie ma zmartwienia. Napewno Twoj facet powinien miec troche czasu na oswojenie sie z mysla jaki masz dla niego prezent.
Artur_z_daleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:13   #15
facecik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
Dot.: dziewice czy doświadczone?

najlepszym wyjsciem dla faceta byloby, gdyby kobieta byla doswiadczona w seksie, tak aby mogl czerpac z seksu z nia jak najwiecej przyjemnosci... a zarazem musi byc dziewica, zeby mogl byc dumny z tego, ze jest tym pierwszym. taki ot... zwykly meski egoizm. Szczerze mowiac to chyba raczej faceci wola dziewice. Dlaczego? Facet czuje sie wtedy "meski" - jako ten pierwszy, nauczyciel wprowadzajacy swa wybranke w swiat seksu. Jezeli chodzi o kobiety doświadczone, to raczej zbytnie doswiadczenie kojarzy sie mezczyznom z rozwiazloscia i obawiaja sie, ze taka kobieta bedzie miala wieksze potrzeby nie koniecznie jakosciowe, a ilosciowe i moze nie byc jedynym ogrodnikiem, ktory "plewi ten ogródek".
facecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 09:42   #16
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
Napisane przez facecik
najlepszym wyjsciem dla faceta byloby, gdyby kobieta byla doswiadczona w seksie, tak aby mogl czerpac z seksu z nia jak najwiecej przyjemnosci... a zarazem musi byc dziewica, zeby mogl byc dumny z tego, ze jest tym pierwszym. taki ot... zwykly meski egoizm. Szczerze mowiac to chyba raczej faceci wola dziewice. Dlaczego? Facet czuje sie wtedy "meski" - jako ten pierwszy, nauczyciel wprowadzajacy swa wybranke w swiat seksu. Jezeli chodzi o kobiety doświadczone, to raczej zbytnie doswiadczenie kojarzy sie mezczyznom z rozwiazloscia i obawiaja sie, ze taka kobieta bedzie miala wieksze potrzeby nie koniecznie jakosciowe, a ilosciowe i moze nie byc jedynym ogrodnikiem, ktory "plewi ten ogródek".
Ciekawe podejście... Czyżby panowie obawiali się, że nie sprostają wygórowanym wymaganiom "ilościowym" doświadczonej kobiety ? Naprawdę zdarza się, że mężczyźni boją się z togo powodu doświadczonych kobiet?

Równie dobrze można tę wypowiedź odwrócić i powiedzieć tak, że to jest jednak strach przed tym, że poprzedni partner mógł być mówiąc wprost "lepszy w łóżku". A chodzi o jakość, a nie o ilość. Na pewno nie o ilość...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 10:18   #17
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
Napisane przez facecik
najlepszym wyjsciem dla faceta byloby, gdyby kobieta byla doswiadczona w seksie, tak aby mogl czerpac z seksu z nia jak najwiecej przyjemnosci... a zarazem musi byc dziewica, zeby mogl byc dumny z tego, ze jest tym pierwszym. taki ot... zwykly meski egoizm. Szczerze mowiac to chyba raczej faceci wola dziewice. Dlaczego? Facet czuje sie wtedy "meski" - jako ten pierwszy, nauczyciel wprowadzajacy swa wybranke w swiat seksu. Jezeli chodzi o kobiety doświadczone, to raczej zbytnie doswiadczenie kojarzy sie mezczyznom z rozwiazloscia i obawiaja sie, ze taka kobieta bedzie miala wieksze potrzeby nie koniecznie jakosciowe, a ilosciowe i moze nie byc jedynym ogrodnikiem, ktory "plewi ten ogródek".
Dokładnie, zgadzam się z NAN, tutaj nie chodzi o ilość ale o jakoś. Nie bardzo rozumie podejścia dlaczego facet "czuje się męski" gdy rozdziewiczy kobiete. Napewno nie chodzi w tym momencie o doswiadczenie faceta. Doswiadczenie zdobywa się razem, przecież każdy mężczyzna i każda kobieta maja inne temperamenty, potrzeby no i przede wszystkim kazda kobieta jest inna. No chyba że wrzuca się kobiety do jednego worka wg zasady kazda lubi to i tamto.

A wracając do ilości... nie zycze nikomu takiego podejścia, bo to naprawde najmnej istotne.
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 10:20   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: dziewice czy doświadczone?

nie oszukujmy sie ,ile z nas mial tylko 1 faceta?
szczegolnie jesli jest sie doroslym ,dojrzalym czlowiekiem ludzie chodza do łózka nie tylko z wielkiem milosci. ,co nie znaczy ze szukaja tylko przygodny na 1 noc (chociaz i tacy sa)a jednoczesnie nic nie obiecuja i nikogo nie krzywdza.

moj znajomy zawsze twierdzu ze z dziewcicami to meczarnia chca ale sie boją ,itp.
no wiadomo doswiadczona kobieta wie o co chodzi i jak to smakuje.

mysle ze dla zakoachanego faceta nie ma to znaczenia czy dziewica czy nie.

osobiscie nei wyobrazam sobie byc tylko z 1 facetem ,i ani ja ani mój TŻ nie bylismy swoimi pierwszymi partnerami ,pasuje nam to i to najwazniejsze
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 11:00   #19
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Dziwne i śmieszne być dziewicą w wieku 18 lat??? Ja swój pierwszy raz przeżyłam po miesiąc po 22 urodzinach
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-22, 11:01   #20
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
Napisane przez Sanderek
Dokładnie, zgadzam się z NAN, tutaj nie chodzi o ilość ale o jakoś. Nie bardzo rozumie podejścia dlaczego facet "czuje się męski" gdy rozdziewiczy kobiete. Napewno nie chodzi w tym momencie o doswiadczenie faceta. Doswiadczenie zdobywa się razem, przecież każdy mężczyzna i każda kobieta maja inne temperamenty, potrzeby no i przede wszystkim kazda kobieta jest inna. No chyba że wrzuca się kobiety do jednego worka wg zasady kazda lubi to i tamto.

A wracając do ilości... nie zycze nikomu takiego podejścia, bo to naprawde najmnej istotne.
Bardzo dobre pytanie. Dlaczego? Chyba wynika to z tego, że jak świat światem z kobiecego dziewictwa robiło się wielkie halo. Zawsze miało ogromne znaczenie religijne (nie tylko w chrześcijaństwie, przypomnijmy sobie choćby rzymskie westalki) i obyczajowe (przypomina mi się nasza dyskusja na tym forum na temat "czystości"). W wielu kulturach (choćby w islamie) dziewictwo kobiety przed zamążpójściem jest kwestią bardzo istotną, podobnie jak kobieca wierność (czasem jest to kwestia życia i śmierci, w sensie całkowicie dosłownym). Powodów jest mnóstwo, ale chodzi przede wszystkim o przynależność kobiety do danego mężczyzny, a co za tym idzie pewność, że dzieci urodzone w danym małżeństwie są na pewno dziećmi męża, a nie innego faceta. Może i trywializuję, ale tylko taka odpowiedź przychodzi mi do głowy. Mężczyzna, który "rozdziewiczy" kobietę czuje się poniekąd jej zdobywcą. Atawizm, czy coś zupełnie innego? Tego nie wiem.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 11:03   #21
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
Napisane przez paula78
nie oszukujmy sie ,ile z nas mial tylko 1 faceta?
szczegolnie jesli jest sie doroslym ,dojrzalym czlowiekiem ludzie chodza do łózka nie tylko z wielkiem milosci. ,co nie znaczy ze szukaja tylko przygodny na 1 noc (chociaz i tacy sa)a jednoczesnie nic nie obiecuja i nikogo nie krzywdza.

moj znajomy zawsze twierdzu ze z dziewcicami to meczarnia chca ale sie boją ,itp.
no wiadomo doswiadczona kobieta wie o co chodzi i jak to smakuje.

mysle ze dla zakoachanego faceta nie ma to znaczenia czy dziewica czy nie.

osobiscie nei wyobrazam sobie byc tylko z 1 facetem ,i ani ja ani mój TŻ nie bylismy swoimi pierwszymi partnerami ,pasuje nam to i to najwazniejsze
Hm... a ja nie wyobrażam sobie, żeby miał mnie dotknąć ''w taki sposób'' ktoś inny niż mój TŻ... może to wynik młodego wieku, może zakochania...ale byliśmy dla siebie''pierwsi'' i tak już ma pozostać, , ale oczywiście co przyniesie przyszłość-zobaczymy
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 11:18   #22
facecik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
Napisane przez nan
Ciekawe podejście... Czyżby panowie obawiali się, że nie sprostają wygórowanym wymaganiom "ilościowym" doświadczonej kobiety ? Naprawdę zdarza się, że mężczyźni boją się z togo powodu doświadczonych kobiet?

Równie dobrze można tę wypowiedź odwrócić i powiedzieć tak, że to jest jednak strach przed tym, że poprzedni partner mógł być mówiąc wprost "lepszy w łóżku". A chodzi o jakość, a nie o ilość. Na pewno nie o ilość...
nie chodzi mi o ilosc, czy jakosc stosunkow z jedna kobieta, tylko o ilosc partnerow. Mezczyzni raczej obawiaja sie tego, ze bedzie jeszcze ktos, niz tego, ze nie sprostaja. No i tez, ze nie beda mieli pewnosci, co do tego, czy dziecko (ewentualne) jest jego, czy tylko swiadczy uslugi ojcopodobne.
facecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 11:26   #23
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
Napisane przez facecik
nie chodzi mi o ilosc, czy jakosc stosunkow z jedna kobieta, tylko o ilosc partnerow. Mezczyzni raczej obawiaja sie tego, ze bedzie jeszcze ktos, niz tego, ze nie sprostaja. No i tez, ze nie beda mieli pewnosci, co do tego, czy dziecko (ewentualne) jest jego, czy tylko swiadczy uslugi ojcopodobne.
Zawsze może być "jeszcze ktoś" - tyle, że nie bardzo rozumiem, czy chodzi o tego kogoś w trakcie związku, czy po jego zakończeniu. Zależy to w dużej mierze (większej niż się zwykle panom wydaje) od mężczyzny i tego jak postępuje z kobietą. Jeżeli będzie mu zależało, by zaspokajać potrzeby kobiety - i emocjonalne i seksualne, to nie powinien mieć powodów do obaw i o wierność kobiety i o ewentualne ojcostwo. Jeżeli nie będzie mu zależało, to niestety, ale nawet rozdziewiczenie partnerki nie da mu prawa wieczystego jej użytkowania
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 11:45   #24
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: dziewice czy doświadczone?

W nowym Cosmo jest artykuł na ten temat (prawie jakbym ja go napisała ) i rzeczywiście faceci, którzy szukają panienki na jedną noc nie chcą dziewic, bo po nich nie można spodziewać się gorącego seksu, natomiast facet, który Cię kocha będzie dumny z tego, że jest Twoim pierwszym i ma możliwości nauczyć Cię wszystkiego...

Przyznam szczerze, że po przeczytaniu tego artykułu odetchnęła troszkę z ulgą
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 11:55   #25
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
Napisane przez tricomi
W nowym Cosmo jest artykuł na ten temat (prawie jakbym ja go napisała ) i rzeczywiście faceci, którzy szukają panienki na jedną noc nie chcą dziewic, bo po nich nie można spodziewać się gorącego seksu, natomiast facet, który Cię kocha będzie dumny z tego, że jest Twoim pierwszym i ma możliwości nauczyć Cię wszystkiego...
... a ten, który jest Twoim kolejnym mężczyzną, powinien być dumny, że go taka doświadczona kobieta wybrała i że w porównaniu z innymi facetami w jej życiu okazał się wart jej zainteresowania, miłości i stałego miejsca w jej łóżku.

Coś mi się widzi, że na ten temat można w nieskończoność...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 16:54   #26
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Cytat:
mam prawie 18 lat i dla nie których to jest dziwne i śmieszne że jestem jeszcze dziewicą..
No sorry, dla mnie to jest normalne, a przynajmniej powinno być. Zazdroszczę Ci, na pewno możesz być z tego domna i cieszyć się, że tym pierwszym facetem będzie ten właściwy (naprawdę się o to postaraj, dzięki temu nie będziesz w przyszłości nic żałować)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 17:01   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: dziewice czy doświadczone?

mnie czekanie na tego idalnego kojarzy sie z 40 letnią dziewica wierząca w milosc idealna i jedyna

oczywiscie robiac to z jakims facetem wydaje nam sie on w tym momencie idealnym.czy tak jest okazuje sie po czasie.

najwazniejsze to aby ten moment po latach nie okazal sie wielkim błedem i aby nie czuc do siebie obrzydzenia.

osobiscie nie przezywalam jakos szczgolnie tego pierwszego razu ,moze dlatego iz nie przywiazywalam do tego wielkiej wagi ,nie byla to wielka milosc tylko bardzo dobry przyjaciel ,ktorego na swoj sposob kochałam i bylam kochana.
nie bylo jak w romansach ,trzęsienia ziemi raczej stresik,zaklopotanie ale taki nie paraliżujący
teraz po latach wspominam to z uśmiechem i nie żałuje tego.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 18:25   #28
Cienista
Przyczajenie
 
Avatar Cienista
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: dziewice czy doświadczone?

to jakiej kobiety szuka mezczyzna napewno zalezy od jego wieku, doswiadczen i oczekiwań.
faktycznie jesli kobieta sie z kims zwiazuje to moze byc dla niego wielki dar gdy jest jej pierwszym. nie masz sie co bac reakcji, w tych sprawach mezczyzni naprawde sa bardzo tolerancyjni
Cienista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 20:06   #29
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Ja mam 19 lat i jestem dziewica. Jeszcze nie spotkalam Tego Mężczyzny ktoremu moglabym ofiarowac ten dar. Wierze ze jak sie pojawi to sie ucieszy, jesli mnie oczywiscie bedzie prawdziwie kochal. Ci co nie kochaja i nie zalezy im na stalym zwiazku wola doswiadczone panienki i traktuja to jako "zabawe na 1 noc" niestety...albo zaliczyc dziewice to tez dla nich wyzwanie tylko zeby ja potem jak najszybciej splawic. Mam nadzieje ze spotkam kogos cudownego... pozdrowienia i zycze Wam tego samego
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 13:18   #30
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231
Dot.: dziewice czy doświadczone?

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi..no ja też tak myśle..ale wiecie bo u mnie to jest troszke inaczej)inna sytuacja)..ja miałam okazje aby to zrobić i chciałam(teraz żałuje) ale miałam pewien lęk bo kiedyś ktoś chciał mi zrobić krzywde(ale na szczęście uciekłam) no i troche sie bałam...teraz to już przeszło..chociaż ślad w wspomnieniach na zawsze zostaje..
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 10:25:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.