Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 11:44   #1
sally30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Irlandia:)
Wiadomości: 17

Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??


Czesc Dziewczyny

Jutro bede robila kolezance zelowe paznokcie bo ma bardzo brzydkie obgryzione..i zastanawiam sie jak przykleic tipsa bo ona ma bardzo mala plytke paznokcia ...i praktycznie kieszonka tipsa ja zakrywa cala..ze nie widac juuz naturalnej plytki..co robicie???
Obcinacie kieszonke tipsa czy poprostu kleicie i zakrywacie cala naturalna pozostala plytke ..???
Dzieki za porady i odpowiedzi.. POzdrawiam serdecznie
sally30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:47   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Raczej zrób na formie i polecam zrobić kamuflaż
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:35   #3
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

to prawada, pazurki obgryzione zawsze przedłużamy za pomoca formy a nie tipsa, z 2 najwazniejszych powodów:
1) do małej i zdeformowanej przez ryzienie płytki przyklejanie tipsa jest bezsensowne- zakrywa całą powierzchnie;
2)takie pazurki potrzebują przede wszystkim wymodelowania, a tego na tipsie niestety nie da sie zrobic.
i faktycznie przy ogryzkach kamuflaze są nieocenione!
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:39   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Tylko szablon i tylko kamuflaż!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:54   #5
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

I nigdy w żadnym wypadku nie zakrywać całej płytki tipsem!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:38   #6
sally30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Irlandia:)
Wiadomości: 17
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Dzieki za dobre rady..tylko zastanawiam sie dlaczego na szkoleniu mowili nam ze pazurki obgryzione robimy za pomoca tipsa..??hmmm
sally30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:41   #7
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

no to został ci tylko szablon jak dziewczynki ci tutaj podpowiadaja
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 15:17   #8
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Hmmm, wiesz kurs kursowi nie jest równy.
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 15:23   #9
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez sally30 Pokaż wiadomość
Dzieki za dobre rady..tylko zastanawiam sie dlaczego na szkoleniu mowili nam ze pazurki obgryzione robimy za pomoca tipsa..??hmmm
ładne mi szkolenie

paznokci obgryzionych nie da się przedłużyć za pomocą tipsa, pozostaje tylko szablon
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 17:49   #10
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez sally30 Pokaż wiadomość
Dzieki za dobre rady..tylko zastanawiam sie dlaczego na szkoleniu mowili nam ze pazurki obgryzione robimy za pomoca tipsa..??hmmm

nie martw sie, nie jestes sama
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 18:42   #11
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

chcialabym widziec te Panie instruktor przełuzajace ogryzki za pomoca tipsa
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 19:06   #12
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Amazing pewnie wypiłowują kieszonkę do dł. 0,1 mm
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:51   #13
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Kurcze, dziewczyny gdzie wy na te kursy chodzicie? Ja bym się chyba domagała zwrotu kasy jak by mi takie pier...papier gadali

Tylko forma.
Wiem że na tipsie prościej (dla niektórych, bo ja na przykład ich nienawidze), ale ogryzki są bardzo wymagające i żeby wyszły ładne to forma forma forma :/
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:16   #14
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
ładne mi szkolenie

paznokci obgryzionych nie da się przedłużyć za pomocą tipsa, pozostaje tylko szablon

Wy się dziewczyny nie dziwcie. Tak jak pełno się namnożyło pseudostylistek, tak i pełno jest pseudoinstruktorek na pseudokursach.

Raz przyszło do mnie dziewczę i na wstępie zakomunikowało, że "Ja też jestem po kursie stylizacji paznokci, ale mi się produkty skończyły, a muszę sobie szybko założyć paznokcie na Sylwestra". No ok. Myślę sobie - no to pięknie, tylko mi tu drugiej stylistki potrzeba

Ale nic, biorę się do roboty. Laska miała totalnie obgryzione paznokcie, więc się jej pytam jak robi sobie paznokcie. A ona mi na to: "No normalnie, na tipsie"
Moja reakcja: yyyyyy?!

Jak się zaczęłam bardziej dopytywać o szczegóły wiedzy jaką wyniosła z kursu, lekko oniemiałam. Za 1,5 tys. na siedmiodniowym kursie nauczyła się (?) robić paznokcie jedynie na tipsie, o kamuflażu w życiu nie słyszała, krzywa C i tunel były dla niej pojęciami obcymi, dopóki nie poczytała sobie o nich w necie, a utwardzanie naturalków żelem wg pani instruktorki polega na malowaniu ich zwykłym lakierem i przejechaniu po wierzchu żelem glossem.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:23   #15
aannuussiiaa1987
Rozeznanie
 
Avatar aannuussiiaa1987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 636
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Wy się dziewczyny nie dziwcie. Tak jak pełno się namnożyło pseudostylistek, tak i pełno jest pseudoinstruktorek na pseudokursach.

Raz przyszło do mnie dziewczę i na wstępie zakomunikowało, że "Ja też jestem po kursie stylizacji paznokci, ale mi się produkty skończyły, a muszę sobie szybko założyć paznokcie na Sylwestra". No ok. Myślę sobie - no to pięknie, tylko mi tu drugiej stylistki potrzeba

Ale nic, biorę się do roboty. Laska miała totalnie obgryzione paznokcie, więc się jej pytam jak robi sobie paznokcie. A ona mi na to: "No normalnie, na tipsie"
Moja reakcja: yyyyyy?!

Jak się zaczęłam bardziej dopytywać o szczegóły wiedzy jaką wyniosła z kursu, lekko oniemiałam. Za 1,5 tys. na siedmiodniowym kursie nauczyła się (?) robić paznokcie jedynie na tipsie, o kamuflażu w życiu nie słyszała, krzywa C i tunel były dla niej pojęciami obcymi, dopóki nie poczytała sobie o nich w necie, a utwardzanie naturalków żelem wg pani instruktorki polega na malowaniu ich zwykłym lakierem i przejechaniu po wierzchu żelem glossem.





aha.. no lakier na naturalki i gloss ha ha ha masakra
aannuussiiaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:56   #16
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Jak ma bardzo obgryzione pazurki,a Ty nie umiesz robić pazurków na formach, weź zastosuj tipsy klasyczne mleczne z krótką kieszonką (koniecznie mleczne - nie szklane i broń Boże nie białe). Sprawdź czy taka kieszonka nie zakrywa więcej niż połowę długości naturalnego pazurka. Jeśli nie zakrywa to pół biedy, może się da przykleić.
Druga ważna rzecz: maksymalnie odsuń skórki, a najlepiej w przededniu stylizacji usuń jej skorki przy pomocy removera i ewentualnie popraw cążkami (tylko nie pokalecz skórek). Im bardziej je odsuniesz tym dłuższy będzie pazurek naturalny.
Trzecia kwestia: nie rób żadnych kombinacji, wtapianek, ozdóbek i innych gadżetów, tylko mleczny tips i zwykły żel (przezroczysty albo mleczny róz, albo kamuflaż).
Zostaw taką długość wolnego brzegu jak długość naturalnej płytki podzielona na 2. Czyli jak ma np. 7 mm długość pazurka to wolny brzeg musi mieć max 3,5mm. Jak pazurek ma 5mm długości - zostaw wolny brzeg 2,5mm. Jak będzie dłuższy to się wyłamie i to dosyć szybko. I dopiero narobi się problemów.
I ja bym zrobiła prosto: mleczne tipsy, zwykły żel. Potem po prostu ładnie polakierowałabym pazurki i już. Ewentualnie zdobiłabym coś na lakierze.
Ozdoby mimo wszystko osłabiają trwałośc spoin.

No a jak umiesz na formach - to zrób na formach - tak jest właściwie i fachowo
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:43   #17
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

nastepna oklamali, banda polskich decydentow...

forma i kamuflaz.. a jak nie to tak jak dobra rada napisala... ale jednak forma i kamuflaz...
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:51   #18
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez Zizione Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny gdzie wy na te kursy chodzicie? Ja bym się chyba domagała zwrotu kasy jak by mi takie pier...papier gadali

Tylko forma.
Wiem że na tipsie prościej (dla niektórych, bo ja na przykład ich nienawidze), ale ogryzki są bardzo wymagające i żeby wyszły ładne to forma forma forma :/


http://www.hamankiewicz.com.pl/?kontak,6
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 14:15   #19
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Wy się dziewczyny nie dziwcie. Tak jak pełno się namnożyło pseudostylistek, tak i pełno jest pseudoinstruktorek na pseudokursach.
zgadzam się. sama trafiłam na taki pseudo kurs a myślałam że eurofashion robi dobre kursy myślałam o tym żeby złożyć reklamację ale wątpię że coś by to dało... a ja głupia zapłaciłam za dwa kursy na raz. przedłużanie metodą żelową i zdobienie kolorowym żelem za które dałam 300 zł a pani za to pokazała mi z 5 beznadziejnych wzorków kolorowym żelem. żałuje ze zrobiłam ten kurs ze zdobienia żelem bo przed kursem też wiedziałam ze można namalować kropki albo kreski i przeciągnąć je igłą i wyjdzie jakiś wzorek... kursu z przedłużania paznokci lepiej nie opisuje bo aż się przykro robi jak to sobie przypomnę...
ania86ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 14:21   #20
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Eurofashion juz dawno przestalo byc dobre. Nie dosc ze kursy slabe to i sklep wyposazony w wiekszosci w chinska tandete.
Co do przedluzania na obgryzionych to jak najbardziej szablon i cover. Czasem da sie przedluzyc tipsem z krotka kieszonka ale wszystko zalezy od tego jak bardzo klientka "wgryzla" sie w swoje naturalki
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 15:48   #21
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Też na obgryzione paznokcie polecam formy, choc, ja przy tym coverze bym sie tak strasznie nie upierała Przy odrobinie zmysłu artystycznego mozna też wyczarowac fajny wzorek, który optycznie wydłuży płytke paznokciai jednoczesnie zasłoni nieestetyczny wolny brzeg.
Mozecie mi zaufac- koffam robić obgryzki! Szkoda tylko, że wiele moich prac jest... zgryzana po jakimś czasie do czego klientka na mekach piekielnych nie chce sie przyznac. Rekordzistka odwiedza nasz salon raz w tygodniu i każdorazowo robi sobie nowe.
Ostanio jedna z moich klientek pdzwoni, że chce sie umówić na wizytę. Pytam "A jak tam paznokietki, 3 dni temu jak byłas u nas z wizytą świąteczną, to było oki". A Ona mi na to "Tak, ale nie wzięłaś pod uwage, że uczyłam sie do sesji- zostały 3...."

Co do kursów. Niestety, kiedys, gdy ja chciałąm zostac instruktorką trzeba było mieć udokumentowane minimum 2 lata pracy w zawodzie i dyplomy z warsztatów, pokazów itp (dyplom mistrzowski mile widziany ), oraz ogromna wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczna. Potem był kurs instruktorski zakończony egzaminem bez możliwości poprawki.

Tak było. Dzis. Dziś by zostac instruktorem wystarczy by minął rok od ukończenia kursu, mał która firma sprawdza prace w zawodzie, egzaminy instruktorskie stały sie banalnie łatwe, albo nie ma ich wcale, a o szkoleniach na instruktora mozna zapominec. Do tego jesty masa dziewczyn, ktore same sie nazwały instruktrkami (nie reprezentują zadnej marki) i szkolą. Do kompletu dzis mamy kupę "mistrzostw", a to mistrzostwa Mazur, Malopolski, Wielkopolski, Pomorza, kilka "mistrzostw Polski" itp.... Praktycznie na kazdych targach odbywają sie jakieś mistrzostwa, w związku z czym i mistrzyń mamy na kopy.

No i sa efekty....
Są szkolenia lepsze i gorsze, są lepsze i gorsze instruktorki...
Niestey.

Dlatego nim ktoś wybierze kurs warto poczytac opinie osób, które go ukończyły i nie sugerowac sie ceną, czy tym, ze bedziemy miec blisko...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:30   #22
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Albertynko, Paulina (Paulakrk) - nie reprezentuje żadnej marki (i chwała jej za to - bo stara się być bezstronna i obiektywna), nie ukończyła kursu dla Instruktorek, sama się zrobiła Instruktorką a ja z całym szacunkiem dla Ciebie - bez najmniejszych problemów poszłabym do niej na doszkolenie i naprawdę polecam ją moim Dziewczynkom z mojego forum, chyba nie kwestionujesz jej fachowości jako Instruktora? Bo ja na pewno nie. Widzę jak uczy, można pooglądać efekty jej pracy w jej galerii, sposób przygotowania jej do tej funkcji jest po prostu ultrafachowy. Jest świetnie przygotowana, ma świetne opracowania, skrypty i inne pomoce dla Kursantek, nie trzyma się jednej firmy tylko uczy na wielu firmach, co jest moim zdaniem PERFEKCYJNE.

Bo jak powinno być: jak skończę prawo jazdy jeżdżąc na kursie na Fiacie Punto to jak mi mąż kupi Audi to nie wsiądę do niego? Bo przecież szkoliłam się na Fiacie

A może mnie nie stać na Fiata Punto tylko na malucha i to na dodatek 20-latka?

Więc jak zwykle twierdzę : nie da się wszystkich wrzucić do jednego wora. To dokładnie identycznie jak ze Stylistkami z kursem i bez kursu. Zdarzają się wyjątki i na pewno nie można twierdzić, że wszystkie Instruktorki "niefirmowe" są partaczami.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:50   #23
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Albertynko, Paulina (Paulakrk) - nie reprezentuje żadnej marki (i chwała jej za to - bo stara się być bezstronna i obiektywna), nie ukończyła kursu dla Instruktorek, sama się zrobiła Instruktorką a ja z całym szacunkiem dla Ciebie - bez najmniejszych problemów poszłabym do niej na doszkolenie i naprawdę polecam ją moim Dziewczynkom z mojego forum, chyba nie kwestionujesz jej fachowości jako Instruktora? Bo ja na pewno nie. Widzę jak uczy, można pooglądać efekty jej pracy w jej galerii, sposób przygotowania jej do tej funkcji jest po prostu ultrafachowy. Jest świetnie przygotowana, ma świetne opracowania, skrypty i inne pomoce dla Kursantek, nie trzyma się jednej firmy tylko uczy na wielu firmach, co jest moim zdaniem PERFEKCYJNE.

Ohhh Beatko, nie wiem co powiedzieć! Spłonię się zatem rumieńcem i powiem tylko,że nie czułabym się ani o jotę lepszym instruktorem, gdybym przyjęła ofertę jednej z kilku firm, które chciały mnie u siebie widzieć.
A różnica bylaby widoczna gołym okiem - wplacilabym 3 tysiące zł, dostała duży dyplom od osoby, ktora prawdopodobnie równie samozwańczo zalożyła swoja firemkę.
Wmawiałabym kursantkom,że moja firma jest NAJ, bo od sprzedaży dostawałabym prowizję. Za koleżanki na równorzędnych stanowiskach miałabym powyciągane z jakichś dziur stylistki - bo trzeba przecież powiększać sieć dystrybcji.
Praca na szkoleniach - tylko na wlasnych rękach. Zakaz przyprowadzania modelek.
O wypróbowywaniu na szkoleniu kilkunastu firm, ślęczeniu z kursantkami w necie i szukaniu fajnych ofert i wspólnych rajdach po krakowskich hurtowniach..można by zapomnieć.

A kompetencje? Widać gołym okiem jakie kto robi paznokcie.
Dlatego wybierając instrktora sugerujemy się jego pracami!
I patrzymy czy traktuje swoj zawód jako pasję - i wtedy owszem byle mistrzostwa, zawody i konkursiki ( w dodatku wygrane) maja znaczenie - czy tez podchodzi do tego jak do zwyczajnej formy zarobkowania.
Wybor nalezy do kursantek.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:19   #24
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Ja zrobiłam kurs w EF i początkowo byłam zachwycona - naprawdę. Niestety przy każdym nowym problemie - np. obgryzki, różne dopełnienia - lepsze, gorsze, trudna tłusta płytka, krótka itd itd dochodziłam do wniosku, że ten polecany kurs był - do bani . Zrobiłam żel na tipsie, na formie i kolor i dzięuję Bogu że zrobiłam od razu akrylu... Bo wiem, że zrobię go zupełnie gdzie indziej. Ale z drugiej strony dzisiaj wiem na co zwracać uwagę - mam taka nazieje, przy wborze instruktora. Dodam też że zrobiłam zakupy za pokaźną sumę i wiem, że wiele rzeczy jest mi zbędnych - ale im k kiesę nabiłam . Trudno. Mam nadzieję, że inne dziewczyny będą się uczyły na cudzych błędach.
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:50   #25
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

podepnę się tu, bo o ogryzki chodzi.

no więc que pasa - jutro idę sobie w końcu zrobić ładne ręce. problem w tym, że moje pazurki są okrutnie połamane, płytka ma w iektórych przypadkach jakieś pół cm długości (na najmniejszych palcach) i choć jest równa, bo problemów z ogryzaniem nie mam większych niż przeciętny człowiek, to jednak mam obawy, czy będzie to wystarczające, żeby preparat (pewnie żel) wystarczająco mocno złapał.
od razu zastrzegam, że nie interesuje mnie długość na jolę rutowicz, a maksymalnie naturalny efekt z paznokciem wystającym lekko poza opuszek.

myślicie, że nie będzie problemów czy lepiej się wstrzymać i podhodować trochę te moje szczątki?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2009-01-21 o 17:51
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:56   #26
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
myślicie, że nie będzie problemów czy lepiej się wstrzymać i podhodować trochę te moje szczątki?

Jak trafisz do profesjonalistki, to na 100% nie będzie problemów
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:03   #27
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

No i jak te pazurki wyszły?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:20   #28
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

uff to nie będę przekładać
pani jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem, a chyba najlepszym potwierdzeniem jakości jest fakt, że jak zasięgnęłam opinii w zupełnie różnych kręgach znajomych, to się okazało, że 80% dziewczyn trafia właśnie do niej i poleca ją z czystym sumieniem.
tak więc jutro idę! jeśli mój bracki nie podkradł aparatu to wstawię zdjęcie przed i po, jeśli podkradł - to za jakiś czas sam efekt

dzięki za wyjaśnienie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:21   #29
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

moze jakas fotke?
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:34   #30
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Paznokcie obgryzione..jak przykleic tipsa??

paulakrk Za koleżanki na równorzędnych stanowiskach miałabym powyciągane z jakichś dziur stylistki - bo trzeba przecież powiększać sieć dystrybcji.


hmmm???? heh, a ja sobie tak po cichutku marzyłam ze kiedys kiedys moze sie uda wszystko jakos poukładac i po latach pracy nad sobą zostanę ...wyciągnięta z dziury stylistką....
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.