nerki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 12:39   #1
strzyga30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 145

nerki


mialam cos z nereczkami, przed leczeniem wyniki fatalne po leczeniu tzn tygodniu lepsze.....a nereczki dalej dokuczaja, czy ja mam moze nerwice. lekarka ostatnio na mnie spojrzala z wyrzutem sluchajac tego co mowie a jednoczesnie patrzac na wyniki
strzyga30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 23:50   #2
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: nerki

Co masz na myśli pisząc wyniki fatalne? Jakie mialaś robione badania i czym Cie leczono?
Ps.Ja mam usuniętą jedną nerkę i pierwsze słyszę ze nerwica ma coś z nimi wspólnego.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:01   #3
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: nerki

Proszę napisz, jak to było kiedy usunęli Ci nerkę. Mi to też grozi wiec wolę wiedzieć. Miałam już nie raz przygodę z nerkami a rok temu o mało jej nie wycięli.
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:25   #4
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: nerki

Dotka,mogę Ci polecić genialnego chirurga od nerek.Ja z Łodzi pojechałm do niego az do Bydgoszczy do szpitala.Normalnie nacięcie przy usuwaniu nerek jest ogromne,tną cały bok i w niektórych przypadkach chcą usuwać zebra-tak było w moim przypadku,szukałam lekarza chirurga 4 lata..Na szczęście znalazłam tego lekarza i dokonał majstersztyku,rozłączając moje zrośnięte nerki i usuwając jedną.Mam nacięcie niecałe 10 cm,wygląda jak zadrapanie kotka.No i najwazniejsze ten lekarz nie bierze pieniądzy! Przyjmuje w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:49   #5
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: nerki

Bardzo serdecznie Ci dziękuję z a odpowiedź. Na szczęście teraz nie muszę, ale było już tak, rok temu. Dostałam nagły atak, to długa historia. Nerka przestała działać, uzbierała się w niej ropa. I już mnie wieźli na stół z tym zamiarem, ale na szczęście kiedy się zbudziłam nerka była na swoim miejscu, chociaż z drenami i woreczkiem. Tylko że przed powrotem do domu lekarz kazał mi wziąć pod uwagę że kiedyś może zajść taka konieczność. Teraz już wiem dokąd w razie czego mam się kierować.
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:51   #6
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: nerki

A blizn już się nie boję. Jestem pocięta wzdłuż i wszerz. W sumie miałam już 4 operacje, nie licząc 2 cesarek.
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:52   #7
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: nerki

Oby taka konieczność niegdy nie zaszła.Zapomniałam napisać,ze doktor to Stanisław Stępień,znakomity fachowiec i człowiek wysokiej kultury.Oby wszyscy lekarze byli tacy jak on..marzenie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 22:12   #8
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: nerki

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Oby taka konieczność niegdy nie zaszła.Zapomniałam napisać,ze doktor to Stanisław Stępień,znakomity fachowiec i człowiek wysokiej kultury.Oby wszyscy lekarze byli tacy jak on..marzenie.
Dziękuję za to życzenie, też nie mam na to ochoty. Dobrze ze są na tym świecie ludzcy lekarze. A znam takich paru. Jak byłam w klinice we Wrocławiu, tam byli jak z tego serialu ,,Na dobre i na złe". Tylko się cieszyć. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:13   #9
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: nerki

Ja tez zyczę duuzo zdrowia i zebyśmy juz nigdy ni musiały "pałętać" się po szpitalach.POzdrawiam Cię serdecznie.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:32   #10
Dotka19
Przyczajenie
 
Avatar Dotka19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: nerki

I ja też Ci tego życzę. Żebyśmy mogły obie zapomnieć o nieprzyjemnych sprawach z nerkami. Również serdecznie pozdrawiam. )
Dotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.