Terapia dla mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 14:47   #1
problematyczny3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3

Terapia dla mężczyzny


Cześć!

Chciałbym zapisać się na jakąś terapię, ale zupełnie nie wiem jak to miałoby wyglądać, gdzie miałbym się zgłosić, czy terapie są płatne czy nie. Dlatego proszę was o pomoc.

Konkretniej chodzi o mój podły charakter. Potrafię cieszyć się z cudzego nieszczęścia i chciałbym zacząć z tym walkę. Przykładów jest mnóstwo. Pamiętacie aferę z Simonem Molem? Cieszyłem się jak pozarażał te kobiety i przy wielu innych sytuacjach zazwyczaj wynikających z tego, że ktoś sam sobie był winny. Wiem, że to głupie i chcę się zminić, więc proszę was o informacje odnośnie terapii.
problematyczny3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:56   #2
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez problematyczny3 Pokaż wiadomość
Cześć!

Chciałbym zapisać się na jakąś terapię, ale zupełnie nie wiem jak to miałoby wyglądać, gdzie miałbym się zgłosić, czy terapie są płatne czy nie. Dlatego proszę was o pomoc.

Konkretniej chodzi o mój podły charakter. Potrafię cieszyć się z cudzego nieszczęścia i chciałbym zacząć z tym walkę. Przykładów jest mnóstwo. Pamiętacie aferę z Simonem Molem? Cieszyłem się jak pozarażał te kobiety i przy wielu innych sytuacjach zazwyczaj wynikających z tego, że ktoś sam sobie był winny. Wiem, że to głupie i chcę się zminić, więc proszę was o informacje odnośnie terapii.
Najlepszą terapią w takim przypadku jest czyjś śmiech, kiedy nam przydarzy się poważne nieszczęście (a prędzej czy później każdemu się przydarzy, życie już tak jest ułożone). Twój charakter zawsze taki był, czy zauważyłeś to po jakimś konkretnym zdarzeniu, może coś na Ciebie wpłynęło w niewłaściwy sposób? Niestety na terapiach się nie znam ale może ktoś będzie wiedział jak pomóc.
PS Też uważam kobiety od Mola za mało rozgarnięte, jednak i tak im współczuję bo AIDS to coś niewyobrażalnie koszmarnego. Chyba nie dałabym rady z czymś takim żyć mając świadomość swojej głupoty i nieostrożności...
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:58   #3
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Terapia dla mężczyzny

psychoterapia jest refundowana przez NFZ, potrzebne jest skierowanie, najlepiej od psychiatry. Psychiatrzy też przyjmują na NFZ, nie jest potrzebne skierowanie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:02   #4
problematyczny3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Najlepszą terapią w takim przypadku jest czyjś śmiech, kiedy nam przydarzy się poważne nieszczęście (a prędzej czy później każdemu się przydarzy, życie już tak jest ułożone). Twój charakter zawsze taki był, czy zauważyłeś to po jakimś konkretnym zdarzeniu, może coś na Ciebie wpłynęło w niewłaściwy sposób? Niestety na terapiach się nie znam ale może ktoś będzie wiedział jak pomóc.
PS Też uważam kobiety od Mola za mało rozgarnięte, jednak i tak im współczuję bo AIDS to coś niewyobrażalnie koszmarnego. Chyba nie dałabym rady z czymś takim żyć mając świadomość swojej głupoty i nieostrożności...
Nigdy nie cieszę się z przyczyn losowych. Każdemu może zdarzyć się choroba, wypadek, nieszczęście. Sam byłem wolontariuszem, brałem udział w kwestach i darzę wspołczuciem osoby, które są w trudnej sytuacji. Mój podły charakter koncentruje się na osobach, które mają źle z powodu własnych wyborów czyli np. kobieta zaciążyła, a pijany tatuś odszedl i nie ma pieniędzy na wychowanie. Albo odnośnie ćpunów itd.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
psychoterapia jest refundowana przez NFZ, potrzebne jest skierowanie, najlepiej od psychiatry. Psychiatrzy też przyjmują na NFZ, nie jest potrzebne skierowanie.
Czyli mam pójść do psychiatry i opowiedzieć o problemie? Co będzie dalej?
problematyczny3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:06   #5
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Nie wiem jaki masz problem. Ale ogólnie to wygląda to tak, że idziesz do psychiatry, mówisz o objawach, lekarz przeprowadza porządny wywiad lekarski, stawia diagnozę, przepisuje leki i/lub daje skierowanie na psychoterapię.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:13   #6
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez problematyczny3 Pokaż wiadomość
Nigdy nie cieszę się z przyczyn losowych. Każdemu może zdarzyć się choroba, wypadek, nieszczęście. Sam byłem wolontariuszem, brałem udział w kwestach i darzę wspołczuciem osoby, które są w trudnej sytuacji. Mój podły charakter koncentruje się na osobach, które mają źle z powodu własnych wyborów czyli np. kobieta zaciążyła, a pijany tatuś odszedl i nie ma pieniędzy na wychowanie. Albo odnośnie ćpunów itd.
Chociaż tyle dobrego. Wiesz, zawsze możesz pomyśleć-może ta samotna kobieta z dzieckiem nie jest niczemu winna, facet może na początku był ok, ona zakochana a życie ułożyło się tak a nie inaczej. Może te osoby które biorą narkotyki były w depresji lub innym złym stanie psychicznym i dlatego się uzależniły. Do każdego trzeba wyciągnąć rękę. Świat z jednej strony jest piękny, natura, zwierzęta, sztuka, architektura zapierają dech w piersiach-z drugiej strony pełen zła, z którym każdy musi się zmierzyć. Tak naprawdę to życie jest tylko próbą.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:19   #7
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Często takiego charakteru nie można już zmienić.
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 16:18   #8
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Terapia dla mężczyzny

A jestes pewien, ze potrzebujesz terapii, a nie jestes po prostu zwykłym kawałem ch...?
Bo sorry, ale śmianie sie z cudzego nieszczęścia to raczej nie powód. Chyba ze ogólnie jestes psychopata.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:45   #9
Anastazja T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Powinna pomóc utrata prawictwa,
skoro wyraźnie widać, że Twój problem oscyluje wokół kobiet ponoszących negatywne konsekwencje odbywania stosunków seksualnych.

Uważaj, żebyś nie ewoluował w seryjniaka.

Jak relacje z matką ?

Edytowane przez Anastazja T
Czas edycji: 2014-11-30 o 17:46
Anastazja T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:53   #10
problematyczny3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Prawiczkiem nie jestem, poza tym mam dziewczynę. Problem nie kręci się wyłącznie w okół kobiet, ale chyba u kobiet widzę najwięcej głupoty. Podobnie cieszę się z różnego rodzaju ćpunów, degeneratów i gołodupców. Relacje z matką w normie.
problematyczny3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:53   #11
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Sugerujesz, że Autor ma jakiś problem z seksualnością (lub akceptacją jej u innych ludzi)?
Edit: zobaczyłam, że jest odpowiedź.
Nie wydaje mi się, myślę że to kwestia ogólnie podejścia do pewnych spraw dotyczących ludzi. Powiedz mi Autorze jak z Twoim otoczeniem, jesteś lubiany? Masz przyjaciół z którymi masz bliski kontakt?
ja też bywam wkurzona na świat, ale przyjaciele wiedzą że jest na mnie niezawodny sposób-bardzo lubię być głaskana i wygadać się (nawet jeżeli nikt nie słucha:p, takie coś sprawia że zamieniam się w potulnego kotka i przestaję fukać na ludzi. Może Tobie też to potrzebne

Edytowane przez 201707171132
Czas edycji: 2014-11-30 o 18:04
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 18:03   #12
Anastazja T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że Autor ma jakiś problem z seksualnością (lub akceptacją jej u innych ludzi)?
Pierwsze, co mi przyszło do głowy, taki zacietrzewiony pogromca "puszczalskich".

Wątek jak dla mnie jest raczej dla hecy.
Anastazja T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 22:59   #13
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Terapia dla mężczyzny

Cytat:
Chociaż tyle dobrego. Wiesz, zawsze możesz pomyśleć-może ta samotna kobieta z dzieckiem nie jest niczemu winna, facet może na początku był ok, ona zakochana a życie ułożyło się tak a nie inaczej (...)
Myślę, że chodziło tutaj o kobiety, które mimo, że cierpią, nie odchodzą od kłamliwych/zapijaczonych/zaćpanych/ najgorszych elementów, bo "kochają" i jeszcze świadomie płodzą dzieci. Lub mniej świadomie, ale bez zabezpieczeń.

Ale za pana wyżej się nie wypowiadam, tylko tak myślę.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-30 23:59:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.