Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 13:30   #841
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ok teraz mojego bloga diabeltkwiwszczegolach.bl ogspot.com mozna komentowac :P nawet bez konta


patrzcie XD

Wypił piwo, przykrył się rowerem i udawał, że go nie ma
- dodane 1 godzinę i 35 minut temu

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 15–letniego mieszkańca gminy Tuczępy, który na widok radiowozu wjechał rowerem do przydrożnego rowu i udawał, że go nie ma.


hahah...to dopiero faza ;p

znalazłam wlasnie kilka najnowszych fotek bayernowych wiec wrzuce je, bo nie moge sie oprzec poldzio ma boską nową kurteczke

1,5 - otti ...agrrr slicznie mu
2 - lahmcio słiiit
3,4 - poldi amrrrauuu, bosko
6 0 schlaudi super kolorek bluzki, moje chlopaki zawsze stajlowe ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 308-25.jpg (78,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 308-27.jpg (106,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 308-28.jpg (90,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 308-29.jpg (84,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 308-24.jpg (104,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 308-30.jpg (102,9 KB, 1 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:42   #842
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Witam w ten przepiękny dzień joke, wiem że większość z was idzie dziś znów do szkoły ja bym w sumie jeszcze poszła, ale z drugiej storny dodatkowy wolny miesiąc kuuusi


Wczoraj stanowczo przegięłam wypiłam jedno piwo, później 5 kielonków Finlandii pod rząd ( sama, bo kolezanka nie chciała pić ) przepitych drugim piwem co ja tam robiłam, nie pamiętam, wiem tylko że zygałam na stojąco u koleżanki w ogródku
pierwszy raz sie chyba tak upiłam więcej nie pije
wróciłam do domu i poszłam spać, o 3 nad ranem obudziłam sie bo mnie suszyło, zaraz zwymiotowałam całą wode, wzięłam tabletke na ból glowy, zwymiotowałam drugi raz, wzięłam drugą tabletke i z potwornym bólem głowy zasnęłam cud że sie nie odwodniłam jeszcze rano tak mi sie kręciło w głowie, bo wczoraj nawet nie dałam rady iść prosto, tak sie zawracałam wiem, przegięłam straszliwie

Wczoraj zapomniałam Wam powiedzieć że w kościele spotkałam sie z Anką i taką jedną Magdą ( właściwie to nie taką jedną bo to dla niej kiedyś rzucił mnie mój chłopak ) zapraszała mnie na wieczór phiii, chyba śniła dziewczyna że przyjde do niej co prawda myśli że jej to wybaczyłam ale no właśnie ... tylko tak myśli w sumie to mogłam iść bo z drugiej strony przyjaciół trzeba mieć blisko a wrogów jeszcze bliżej i dlatego udaje że jej wybaczyłam
w każdym razie nie poszłam

Co do sprawy z Wieśkiem :

Tak jak Magda mówi każdy związek ma jakieś przeszkody i nigdy nie jest kolorowo u nas to by było za proste bo wystarczyło że kilka razy pojawiłam sie w tym parku, Wiesiek mnie wypatrzył (z resztą ja jego też ) a za kilka dni on najzwyczajniej podszedł i sie poznaliśmy więc jeśli start był łatwy, teraz też sie dogadujemy i jest super więc musi być też jakiś minus
To bardzo ładne że ludzie przez 20 lat potrafią czekać
Oczywiście jeśli mam wybrać między szczęściem ale z trudnościami a samotnością wybieram szczęście choć wiem że będe musiała mieć dużo sił by wytrwać i sie nie poddać i myśle że jeśli to jest prawdziwa miłość to pokona ona wszystkie trudności
Ola sie pytała czy Wiesiek wyjechał na miesiąc i i wróci i czy to będzie tak częściej. No więc tak, jego praca polega na tym że z ekipą jeżdzą po różnych miastach bo tak szef ich wysyła. Czasem będzie tak że jak gdzieś daleko pojadą i np. na miesiąc to cały miesiąc tam przesiedzą a czasem jeśli gdzieś tu bliżej to przyjadą na weekend więc kolorowo to nie wygląda Magda powiedziała że tak nie zawsze będzie. Możliwe że będzie bo to jego praca, chyba że ją zmieni A ja naprawde zaczynam czuć że to może być na dłużej niż na chwile i może chciałabym ułożyć sobie z nim życie
Izuś, strasznie spodobało mi sie to co powiedziałaś że nie powinnam wymagać od życia wielu rzeczy naraz otworzyłaś mi oczy bo tak naprawde nie patrzyłam na to pod tym kątem masz racje, nie powinnam powinnam sie cieszyć tym co mam

Oszczedzaj sie, bo wiesz ze to nie wyjdzie ci na zdrowie

O to widze ze choc raz cos madrek mi sie powiedziła i to po imprezie... a tak na powarznie, wydaje mi sie ze tak jest najlepiej bo gdy w zyciu na raz wszystko chcemy zeby bylo dobrze i sie ułozyło to to nie wychodzi, wszytsko ma swoj czas i nie zawsze dobrze go poganiac. Cieszyc sie tym co jest własnie teraz jak jestes z kims to cieszyc sie tym, jak samotna to tez bo to nie zwsze oznacza cos złego.


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość



dzieki

wszędize te dozynki a Ty nie poszłaś ?
ładniusie focie tylko ten pasiak mi nie pasuje
za Simonka

Nie ja tam nie chdze na wiejskie imprezy:p ide w srode na otawrcie Fokus Park i maja byc koncerty i bedzie Doda, Stachursky, to sie wybiore

jak dla mnie Mkiemu we wszsytkim slicznie:d ale wolałam go w innym trykocie ale coz...


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
oczywiscie ;p ja innych nie biore XD

hehe, nmoze jak ja na studiach bede to tez nam sie jakos uda zebrac ekipe...np. z podstawowki ;p

użyc sobie musi hohoho... dożynki to co to jest? XD byłam raz na dożynkach kiedys ;p ale generalnie to pamietam, ze bylo piwo, jakies wiejskie granie i konkursy ;D

hihihi... jaki knypek ;p przypomnial mi sie zaraz meczyk Niemiec z Czechami ;p jak Koller sie podsmiewal z Lahmcia....jak mu się miotał pod nogami, zeby pilke zdobyc ;D

za simonka

Tak jak ja

No musicie sie postarac bo warto:d

Dozynki to swieto na zakonczenie zbiorów. Taka wiejska zabawa. czyli na tym co byłas

ja ci dam Knypek




Zaprezentowano okładke Pro Evolution Soccer 2008 i Owen sie slicznie prezentuje

Dzis Milan gra i Fifi powinien zagrac został takze powołany do reprezentacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1kmkc7b3b1ese9a.jpg (121,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3gjq081c5cdxy0a.jpg (116,9 KB, 4 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 14:45   #843
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo dziewczyny

Ja juz dawwwwno po rozpoczeciu nasmialam sie jak cholera Widzialam Mateusza, haha jak sie lampil, ale jak to sie mowi "star na buraka nie patrzy" ( nie no czasami trzeba )
I widzialam mojego Boskiego Wojtka!!!!!!! ah, cale wakacje go nie widzialam ale nie zmienil sie nic, dostal nawet klase Aj trzeba bedzie do niego zagadac jak mu minely wakacje i wypytac gdzie byl
Dziewczyny wybaczcie ale chyba pomalu zaczynaja sie moje szkolne akcje

Magda to ty nie mialas nic do szkoly? ja juz wszystko mam na szczescie,juz nawet mam plecak mini spakowany jutro na 8 do 12.35
Plan tez mam niezly ale w srode mam na 12.35 do 17.05 dobrze ze nie w piatek ciekawe o ktorej bedzie mecz z Finlandia bo jak wczesniej niz 17.30 to bede musiala sie zwolnic z ostatniej lekcji
Lunka przestan tyle pic!!! Ja Ci to mowie ze to dobrze dla Ciebie nie wrocy.Ogranicz sie troche.
A co do Twojego posta to nie wyobrazam sobie gdyby ktos znajomy zaczal czytac co ja tutaj pisze/tzn co pisalam
"Mazia" Podolska od dzisiaj mowie na Ciebie Mazia
Uhuuuu Talcia a co wy tam robiliscie
Magda zaloz sobie konto na fotologu
Luna jaki sen uwazaj zeby nie byl czasem proroczy
Magda wy piszecie matury a ja bede pisac testy takze razem bedziemy sie wspierac Probne mam w grudniu a normalne 22 i 23 kwietnia.
Magda dodam Ciebie do linkow zaraz A tenkoles, jaki ziomaaaal
Ogladajac fote Lahmika przypomnialo mi sie jak powiedzialas mi ze Mateusz jest do niego podobny
Izka fajna okladka


o shit ale sie rozpisalam
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 19:56   #844
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejo dziewczyny

Ja juz dawwwwno po rozpoczeciu nasmialam sie jak cholera Widzialam Mateusza, haha jak sie lampil, ale jak to sie mowi "star na buraka nie patrzy" ( nie no czasami trzeba )
I widzialam mojego Boskiego Wojtka!!!!!!! ah, cale wakacje go nie widzialam ale nie zmienil sie nic, dostal nawet klase Aj trzeba bedzie do niego zagadac jak mu minely wakacje i wypytac gdzie byl
Dziewczyny wybaczcie ale chyba pomalu zaczynaja sie moje szkolne akcje

Magda to ty nie mialas nic do szkoly? ja juz wszystko mam na szczescie,juz nawet mam plecak mini spakowany jutro na 8 do 12.35
Plan tez mam niezly ale w srode mam na 12.35 do 17.05 dobrze ze nie w piatek ciekawe o ktorej bedzie mecz z Finlandia bo jak wczesniej niz 17.30 to bede musiala sie zwolnic z ostatniej lekcji

"Mazia" Podolska od dzisiaj mowie na Ciebie Mazia
Magda zaloz sobie konto na fotologu
Magda wy piszecie matury a ja bede pisac testy takze razem bedziemy sie wspierac Probne mam w grudniu a normalne 22 i 23 kwietnia.
Magda dodam Ciebie do linkow zaraz A tenkoles, jaki ziomaaaal
Ogladajac fote Lahmika przypomnialo mi sie jak powiedzialas mi ze Mateusz jest do niego podobny
oj tam...popatrzec zawsze mozna na kazdego ;p ale juz zadawac sie to nie trzeba

szkolne akcje pozazdroscic ;p mi sie szkola kojarzy z nauka XD nie ta mlodosc juz

no nic a nic...ksiazek tez nie mam ;D
nom teraz mam zeszyty XD ... kilka olowkow...i dlugopisow
jak bylam mlodsza to juz z miesiac wczesniej mialam wszystko ;p a teraz to mi wsio rybka

o ja o ja...konczysz jutro wczensiej niz ja...ale ja mam na 9.50 hihih... i koncze o 13.30 ;D normalnie prawie codziennie (oprocz pon) bede sie czula jakbym caly tydzien miala wtorek (bo w tamtym roku mialam tylko we wtorki takwczesne konczenie...czyli o 13.30 xD i to bylo piekne ;p)

mazia odlotowo xD podoba mi sie to... tak wyczepiście wyglądam w twoich linkach

nom pomysle nad tym fotoblogiem ;p ale jak juz sie uporam z myspace :P bo poki co to od dwoch dni tylko szablon wstawilam xD a mialam tyyyle rzeczy zrobic ;p ale kurde ciagle cos mnie na tym kompie zajmie jak juz siade XD i nie da rady ;p

nom jak ty bedziesz pisac to ja juz bede miec wakejszyn bo spodziewam sie, ze nikt do skula nie bedzie chodzil 2 dni przed koncem roku oł je oł je...



szukalam fotek janka z ostatnich imprez, na ktorych dj'ował... i nic nie ma tylko dwie... ktore juz dawno znalazłam xD ehhhh... co za życie ;D
to sobie poogladam fotki ładnych aktorek i sie zmotywuje...zeby na wakacje przyszłe jakoś wyględniej wyglądac , chociaz nie jest zle ;p ale zawsze lepiej byc moze XD
chociaz przy tym maturalnym stresie to pewnie schudne xD
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 06:44   #845
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
ok teraz mojego bloga diabeltkwiwszczegolach.bl ogspot.com mozna komentowac :P nawet bez konta


patrzcie XD

Wypił piwo, przykrył się rowerem i udawał, że go nie ma
- dodane 1 godzinę i 35 minut temu

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 15–letniego mieszkańca gminy Tuczępy, który na widok radiowozu wjechał rowerem do przydrożnego rowu i udawał, że go nie ma.

hahah...to dopiero faza ;p

znalazłam wlasnie kilka najnowszych fotek bayernowych wiec wrzuce je, bo nie moge sie oprzec poldzio ma boską nową kurteczke

1,5 - otti ...agrrr slicznie mu
2 - lahmcio słiiit
3,4 - poldi amrrrauuu, bosko
6 0 schlaudi super kolorek bluzki, moje chlopaki zawsze stajlowe ;p
i to sie chwali
boski chłopak a ajki pomysłowy
ale same dupy wrzuciłaś


Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Oszczedzaj sie, bo wiesz ze to nie wyjdzie ci na zdrowie

O to widze ze choc raz cos madrek mi sie powiedziła i to po imprezie... a tak na powarznie, wydaje mi sie ze tak jest najlepiej bo gdy w zyciu na raz wszystko chcemy zeby bylo dobrze i sie ułozyło to to nie wychodzi, wszytsko ma swoj czas i nie zawsze dobrze go poganiac. Cieszyc sie tym co jest własnie teraz jak jestes z kims to cieszyc sie tym, jak samotna to tez bo to nie zwsze oznacza cos złego.





Nie ja tam nie chdze na wiejskie imprezy:p ide w srode na otawrcie Fokus Park i maja byc koncerty i bedzie Doda, Stachursky, to sie wybiore



Zaprezentowano okładke Pro Evolution Soccer 2008 i Owen sie slicznie prezentuje

Dzis Milan gra i Fifi powinien zagrac został takze powołany do reprezentacji

dobrze kiedyś będe musiała zacząć
tak będe robić
też nie chodze a ta Twoja może być fajna

fajna okładka
za mecz


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejo dziewczyny

Ja juz dawwwwno po rozpoczeciu nasmialam sie jak cholera Widzialam Mateusza, haha jak sie lampil, ale jak to sie mowi "star na buraka nie patrzy" ( nie no czasami trzeba )
I widzialam mojego Boskiego Wojtka!!!!!!! ah, cale wakacje go nie widzialam ale nie zmienil sie nic, dostal nawet klase Aj trzeba bedzie do niego zagadac jak mu minely wakacje i wypytac gdzie byl
Dziewczyny wybaczcie ale chyba pomalu zaczynaja sie moje szkolne akcje


Lunka przestan tyle pic!!! Ja Ci to mowie ze to dobrze dla Ciebie nie wrocy.Ogranicz sie troche.
A co do Twojego posta to nie wyobrazam sobie gdyby ktos znajomy zaczal czytac co ja tutaj pisze/tzn co pisalam
"Mazia" Podolska od dzisiaj mowie na Ciebie Mazia

Luna jaki sen uwazaj zeby nie byl czasem proroczy
Ola w swoim żywiole
nie krzycz :jezyk:
mi to rybka jeśli by ktoś czytał ale wolałabym o tym wiedzieć
no co, pomyliło mi sie
znając mnie wszystko jes możliwe, i tego sie troche obawiam



Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość


mazia odlotowo xD podoba mi sie to... tak wyczepiście wyglądam w twoich linkach



szukalam fotek janka z ostatnich imprez, na ktorych dj'ował... i nic nie ma tylko dwie... ktore juz dawno znalazłam xD ehhhh... co za życie ;D
to sobie poogladam fotki ładnych aktorek i sie zmotywuje...zeby na wakacje przyszłe jakoś wyględniej wyglądac , chociaz nie jest zle ;p ale zawsze lepiej byc moze XD
chociaz przy tym maturalnym stresie to pewnie schudne xD

pomyliłam sie :

Ty już jesteś chuda, nie przesadzaj


Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
hejo

trochę mnie tu nie było ale przebłagałam rodziców i puścili mnie na 4 istatnie dni wakacji z miśkiem do Sopotu wię byłam zabiegana

a dzisiaj znów do szkoły buuu....i matura w tym roku czuję ze maga ciężko będzie
zazdroszcze tego wypadu
dasz rade z maturą


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
haaa... i mam zeszyty z kubicą ibmw sauber skubnełam dwa bratu ;p też mam takie fajne z twarzami na okladkach, ktore mają namalowane (na tych twarzach) flagi swojego kraju i jest napis np. mexican child albo congo child XD tez fajne są ;p



haha, zebym to ja miala w sierpniu taka motywacje... bede wstawac o 6, zeby sie wprawic do szkoly haha XD o rajuśku...noł łej.

widzisz...mam nadzieje, ze te wnioski to tak na dluzej
ja sie nigdy nie upijam na fest XD bo przezywam ciezkie godziny jak ledwo co łykne...az strach pomyslec co by bylo... :p

zdrówko najwazniejsze, wiec zeby to ostatni razy mi bylo

nom co do wieska to moim zdaniem roznie w zyciu bywa...i ja przynajmniej wypowiadajac sie mialam na mysli bardziej odległą przyszlosc...po studiach i te pe...wtedy zapewne zalozycie rodzine i zamieszkacie gdzies razem. gdzies gdzie nie bedzie ani za daleko do pracy jego i twojej, ani zeby nie mialo to jakichs wiuekszych skutkow ubocznych w waszym zyciu na pewno sie da chcieć to móc.
a w ogole wiesiek pracuje jako robotnik na budowie? dobrze zrozumialam? XD bo juz od dluzszego czasu sie krecimy w kolo niego a ja nigdy sie nie upewnilam ;p


haha, to zaspiewam jankowi ją kiedys ... i powiem, ze to juz minelo xD
a nom waldemar to moj dedi xD moj dziadek, taty tata tez waldzio
a no to dobrze...dobry tata z niego bedzie
hihihi...spytam ;p ja sobie masowania nie wyobrazam xD dobrze poki przychodzą fajne młode MESKIE dupy ;p ale co jak jakis oblech ... i jeszcze stop nigdy w zyciu nikomu nei wymasuje hahahaha
bardzo sie ciesze wiec czekam na komenty ;p
nom niektorzy lubią jesien xD ja nie lubie fuj fuj fuj.
podam, podam...jak tylko sobie wymysle nazwe odjechaną na tego myspace ;p
ale swoją droga to jak zalozycie to wiecie gdzie szukac mnie ...friend zawsze do uslug ;D



a no...u nas plan lekcji juz od jakiegos czasu na stronie szkoly widnieje XD ale bałam sie zajrzec, zeby sobie wakacji nie psuc na sam koniec ... jednak nie jest zle.


haha usz ty usz ty ;p dla mnie? byś mi jakiegoś pieknego janka znalazła co go jeszce nie widzialam .... achhhh... a nie jakiegoś wsiowego buraka xD

hihii... jaki sen glodnemu chleb na mysli

co do gosi to wiem, ze byla na dzialce z mamą :P i nie miala kompika...
brzos nie mam pojecia...
a mav.... mav to juz tyyyle czasu nie bylo. ja to tylko myslę, ze ona nadal za granica.



aaaa jeszcze do lunki:
mowilas, ze mowisz do wiekszosci o tej szkole... no ja jednak po zastanowieniu dochodze do wniosku, ze my jestesmy chyba teraz mniejszościa ;D
jaaaaa, też chce na formułowym też mają a ja nigdzie nie widziałam
coż motywacja zawsze sie znajdzie tylko trzeba jej poszukać
ja sie pierwszy raz upiłam na fest, aż mnie później wątroba bolała ale będe musiała przestać
chciałabym sobie z nim ułożyć życie i zaczynam poważnie myśleć o tym
tak, Wiesiek z ekipą układa kostke

a faktycznie, mówiłaś że tak sie faceci w Twoim domu nazywają
stóp to ja bym też nie masowała
eeee, to moja szkoła 10 lat za murzynami
to ja myślałam że Ci sie spodoba, a Ty wybrzydzasz ? osz Ty
jaki chleb
to czekamy na nie
nie bo Ty, Ola i Talcia chodzicie do szkoły a ja z Izką nie więc jest 3 na 2
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 07:10   #846
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Jezusie co sie wczoraj działo zaczne od tego że zgubiłam dowód osobisty a nie byłam aż tak pijana, byłam po dwóch piwach ale na szczęście przed chwilą jakaś dobra kobieta zadzwoniła do mnie że znalazła mój dowód i żebym sobie go odebrała u niej Jezu jak sie ciesze bo już szukałam kasy na nowy
a teraz opisze co sie wczoraj działo
sołłłł, byłyśmy z Anką na pizzy w barze przychodzimy, są tylko dwie wolne ławki, naokoło sami faceci w tym kilku z wojska no to idziemy siąść koło tych z wojska siedzimy, jemy, i Anka mi mówi że jeden wojskowy sie ciągle na mnie patrzy zjadłyśmy tą pizze, wypiłyśmy po piwie, kilka fajek wypaliłyśmy i siedzimy nagle dwóch wojskowych do nas podchodzi, w tym ten co sie na mnie gapił przedstawiają sie, Paweł i Jarek no i siedzimy postwili nam po piwie i poszłyśmy ich odprowadzić oczywiście ja z Pawłem, zaczął mnie obejmować Jarek z Anką to samo idziemy, patrze a tu mój były idzie odprowadziłyśmy ich do jednostki i wracamy, patrze a ja dowodu nie mam no to nic, szukamy na ulicy ale nie ma i to był minus wczorajszego dnia ale już jestem spokojna bo ta kobieta go znalazła, więc nie musze nowego wyrabiać
a Paweł już dziś rano pisał bo mu dałam numer

taak, teraz mam troche kaca moralnego, bo czuje sie jakbym zdradzała Wieśka choć to tylko niewinny flirt wiem, pomyślicie że jestem okropna, że lece na wszystkich facetów ale ja zawsze taka byłam, kiedyś miałam dwóch facetów na raz, a jeszcze wcześniej jak mój chłopak poszedł do spzitala to poznałam drugiego i też chodziłam z dwoma na raz wiem że to okropne co robie, ale taka już jestem i sie chyba nie zmienie pozatym zawsze mówiłam że nie wiem jak wytrzymam z jednym facetem, bo mi sie zawsze kilku na raz podoba
powiecie pewnie że kiedyś będe przez to cierpieć pewnie i tak

teraz sie troche zastanawiam co dalej, nie chce skrzywdzić Wieśka, nie zrobie mu tego co poprzednia dziewczyna ( rzuciła go dla innego i później już nigdy nie miał innej panny)
nie moge też dopuścić żeby doszło do czegoś między mną a Pawłem

ehh, czasem jestem zła na siebie że jestem zdolna zdradzić
ale odkąd rzucił mnie Paweł ( drugi chłopak) przysięgłam sobie że odtąd to ja będe ranić, zdradzać i rzucać, że nigdy nie pozwole sie skrzywdzić, że to ja będe tą złą teraz chyba tak jest, i jakoś nie za bardzo mnie to cieszy
teraz zaczynam widzieć jaka jestem zła, ile mam zepsutej w sobie krwi

edit: właśnie wróciłam z dowodzikiem:jupI: dobra pani mi go oddała :d
chyba mam cholerne szczęście :d:d
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2007-09-04 o 08:40
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:50   #847
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
ok teraz mojego bloga diabeltkwiwszczegolach.bl ogspot.com mozna komentowac :P nawet bez konta


patrzcie XD

Wypił piwo, przykrył się rowerem i udawał, że go nie ma
- dodane 1 godzinę i 35 minut temu

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 15–letniego mieszkańca gminy Tuczępy, który na widok radiowozu wjechał rowerem do przydrożnego rowu i udawał, że go nie ma.

hahah...to dopiero faza ;p

znalazłam wlasnie kilka najnowszych fotek bayernowych wiec wrzuce je, bo nie moge sie oprzec poldzio ma boską nową kurteczke

1,5 - otti ...agrrr slicznie mu
2 - lahmcio słiiit
3,4 - poldi amrrrauuu, bosko
6 0 schlaudi super kolorek bluzki, moje chlopaki zawsze stajlowe ;p
Ale fotki słit
Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość


dobrze kiedyś będe musiała zacząć
tak będe robić
też nie chodze a ta Twoja może być fajna

fajna okładka
za mecz




nie bo Ty, Ola i Talcia chodzicie do szkoły a ja z Izką nie więc jest 3 na 2
Nie kiedys tylko jak najszybciej

Mam nadzieje


Kurcze był remis 1:1 wrr nie tak mialo byc


No my sie obijamy jeszcze


Ale miałam wczoraj wieczór od 21.45 do 1.10 gadałam z kumplem z ogniska klasowego na gg i najlepsze ze chce mnie porwac i do tego z zaskoczenia aaa
Chyba dawno nie miałam tak dobre humoru

Zanlazłam 2 fotki Simonka z mecz sukces
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ata_parma_03.jpg (105,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ata_parma_13.JPG (95,9 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 11:39   #848
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

hej dziewczynki.ja juz po szkole.mialam na 8 i tylko 4 lekcje zaraz cisne do kumpeli bo co tutaj robic jak nikogo nie ma?
a wogole w szkole jakie beeeki, hahaha przesada normalnie byl placz, brak powietrza i bol brzucha od tego
na religii kumpela dala nam takie olowki z postaciami na gorze to sie tym bawilysmy, oczywiscie byl zolty i czerwony wiec reklama mmsow.potem druga kolezanka miala temperowke statek, to sie bawilysmy w titanica
ale najwieksze beki byly ana angielskim.po wczorajszym szymonie majewskim show tak sie nabijalysmy a mianowicie po jego serii "magda m 20lat pozniej" i cos tam zaczelysmy sie wydurniac, brechtac, moja kumpela zaczela udawac magde m w pewnej chwili przystopowala i na gostka pokazuje i mowi "piotr!" (on ma tak na imie ) no i w smiech bo w magdzie tez byl piotr
potem dalej sie nabijalysmy ze "swiatelka w oczach magdy m" (zawsze piotr tak gadal do niej w serialu ) i ja czegos nie skapowalam a kumpela do mnie "olka ale ty jestes ciemna" a ja do niej "chcesz to moge zapalic ci switelko w oczach" i znowu dechy, normalnie nie moglysmy sie uspokoic
Mateusz sobie dzisiaj wlosy na zel postawil haha ale smiesznie wygladal, kazdy w inna strone
Albo jak widzialam na jednej przerwie Majkela to cos jadl.Potem na drugiej stoimy z kolezanka a on schodzi ze schodow i znowu cos jadl a moja kumpela "patrz znowu cos wpier dala"
o ja, ale boski ten dzien w szkole

Magda jestem jeszcze wczesniej niz mialam byc za to jutro do 16.10 albo 17.05
Hahaha Podolska robi lans :Sol:
Lunka a no w swoim zywiole. I za tym bede najbardziej tesknic jak opuszcze ta szkole
Musze krzyczec!!!
Ale ze co, chcesz miec dziecko z Wieskiem? czy juz ten teges i jestes w ciazy???
I pilnuj dowodu.Kiedys slyszlalam w wiadomosciach ze ktos wlasnie wzial czyjs dowod i pobral kredyty na dana osobe i teraz ta co zgubila musiala za wszytsko placic.jeszcze tyle nieprzyjemnosci miala :/
Nie szalej tak z tym Palwem bo masz Wieska
Izka ale ten Simonek podobny do Pipka


i lece
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 12:32   #849
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

hellooooU ewrybady

dziewczyny nie wiem jak Was, ale mnie już dopadła reprezentacyjna gorączką od wczoraj chodzę z bananem na twarzy i już nie mogę się doczekać soboty rozmyślam, czy iść w jakieś publiczne miejsce oglądać ten mecz, czy może lepiej zostać w domowym zaciszu, bo jak zaczniemy im strzelać gole, to ja nie ręczę za swoje reakcje i może być różnie

Ola Twoja płyta jeszcze nie przyszła a zamówiłaś już koszulkę reprezentacyjną?

aleeeee mi zimno! nawet mi paluszki skostniały :trzęsie się z zimna:
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 13:49   #850
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
hellooooU ewrybady

dziewczyny nie wiem jak Was, ale mnie już dopadła reprezentacyjna gorączką od wczoraj chodzę z bananem na twarzy i już nie mogę się doczekać soboty rozmyślam, czy iść w jakieś publiczne miejsce oglądać ten mecz, czy może lepiej zostać w domowym zaciszu, bo jak zaczniemy im strzelać gole, to ja nie ręczę za swoje reakcje i może być różnie

Ola Twoja płyta jeszcze nie przyszła a zamówiłaś już koszulkę reprezentacyjną?

aleeeee mi zimno! nawet mi paluszki skostniały :trzęsie się z zimna:
A mnie jeszcze jakos nie dopada ta goraczka wczoraj widzialam w wiadomosciach i sportowym wieczorze nasza kadre jak trenowala.Byl usmiechniety Ebi i Artek pilki lapal
Ja bede ogladac w domku.Moze kupie se redsa i jakies paluszki
Hmmmm.w tym tygosniu powinna byc.
Nie jeszcze nie zamawialam nie mam teraz kasy a musze sobie kupic jakies dzinsy,buty,bluze, plecak i mundurek
a mi cieplo, teraz moge nawet powiedziec ze goraca
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 14:19   #851
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
i to sie chwali
ale same dupy wrzuciłaś

Ty już jesteś chuda, nie przesadzaj

jaaaaa, też chce na formułowym też mają a ja nigdzie nie widziałam
a faktycznie, mówiłaś że tak sie faceci w Twoim domu nazywają
to ja myślałam że Ci sie spodoba, a Ty wybrzydzasz ? osz Ty
jaki chleb
nie bo Ty, Ola i Talcia chodzicie do szkoły a ja z Izką nie więc jest 3 na 2
nom chwali sie chwali...jak ktos to czytal bedzie xD
nom same same, a co mialam półdupki wrzucac? :P moje to co mialo byc? ;D same pieknosci hihih

nom w udach zawsze mozna by schudnąc ;p

nom ja to calkiem przypadkiem ... i mama wziela mojemu bratu wszystkie formułowe, na odwal się i wszystkie takei same haha...tylko, ze dwa rodzaje ;D

nom mam tate, dziadka i duuuzo wujkow XD

bo on mi sie kojarzy zle...z tą dziewczyną... ;p
gdybyś mi janka mojego dała to bym ci nawet stopy wymasowala

taki chleb ...wiesław ma na imie ;D

patrzac pod tym kontem to masz racje ;P

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Jezusie co sie wczoraj działo zaczne od tego że zgubiłam dowód osobisty a nie byłam aż tak pijana, byłam po dwóch piwach ale na szczęście przed chwilą jakaś dobra kobieta zadzwoniła do mnie że znalazła mój dowód i żebym sobie go odebrała u niej Jezu jak sie ciesze bo już szukałam kasy na nowy
a teraz opisze co sie wczoraj działo
sołłłł, byłyśmy z Anką na pizzy w barze przychodzimy, są tylko dwie wolne ławki, naokoło sami faceci w tym kilku z wojska no to idziemy siąść koło tych z wojska siedzimy, jemy, i Anka mi mówi że jeden wojskowy sie ciągle na mnie patrzy zjadłyśmy tą pizze, wypiłyśmy po piwie, kilka fajek wypaliłyśmy i siedzimy nagle dwóch wojskowych do nas podchodzi, w tym ten co sie na mnie gapił przedstawiają sie, Paweł i Jarek no i siedzimy postwili nam po piwie i poszłyśmy ich odprowadzić oczywiście ja z Pawłem, zaczął mnie obejmować Jarek z Anką to samo idziemy, patrze a tu mój były idzie odprowadziłyśmy ich do jednostki i wracamy, patrze a ja dowodu nie mam no to nic, szukamy na ulicy ale nie ma i to był minus wczorajszego dnia ale już jestem spokojna bo ta kobieta go znalazła, więc nie musze nowego wyrabiać
a Paweł już dziś rano pisał bo mu dałam numer

taak, teraz mam troche kaca moralnego, bo czuje sie jakbym zdradzała Wieśka choć to tylko niewinny flirt wiem, pomyślicie że jestem okropna, że lece na wszystkich facetów ale ja zawsze taka byłam, kiedyś miałam dwóch facetów na raz, a jeszcze wcześniej jak mój chłopak poszedł do spzitala to poznałam drugiego i też chodziłam z dwoma na raz wiem że to okropne co robie, ale taka już jestem i sie chyba nie zmienie pozatym zawsze mówiłam że nie wiem jak wytrzymam z jednym facetem, bo mi sie zawsze kilku na raz podoba
powiecie pewnie że kiedyś będe przez to cierpieć pewnie i tak

teraz sie troche zastanawiam co dalej, nie chce skrzywdzić Wieśka, nie zrobie mu tego co poprzednia dziewczyna ( rzuciła go dla innego i później już nigdy nie miał innej panny)
nie moge też dopuścić żeby doszło do czegoś między mną a Pawłem

ehh, czasem jestem zła na siebie że jestem zdolna zdradzić
ale odkąd rzucił mnie Paweł ( drugi chłopak) przysięgłam sobie że odtąd to ja będe ranić, zdradzać i rzucać, że nigdy nie pozwole sie skrzywdzić, że to ja będe tą złą teraz chyba tak jest, i jakoś nie za bardzo mnie to cieszy
teraz zaczynam widzieć jaka jestem zła, ile mam zepsutej w sobie krwi

edit: właśnie wróciłam z dowodzikiem dobra pani mi go oddała
chyba mam cholerne szczęście
kurde, znalazl sie... a chcialam sobie pouzywac i wmawiac Ci, ze ta kobieta to na pewno jakiś oszust ;p zwabia Cię, bo ladne zdjecie na dowodzie ;P *dżołk*

ja ci kazan prawic nie bede ;p i osobiscie nie bede Ci mowic co jest zle a co nie... tak jak uwazalas, ze postapimy...jak powszechnie wiadomo mnie z miloscią nic nie laczy xD wiec nie wiem jak postapilabym w sytuacji takiej lub innej...a decyzja i tak zalezy zawsze od Ciebie. pozniej mozesz rowniez miec pretensje wylacznie do siebie bądź dziekowac sobie, ze cos zrobilas.

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Ale miałam wczoraj wieczór od 21.45 do 1.10 gadałam z kumplem z ogniska klasowego na gg i najlepsze ze chce mnie porwac i do tego z zaskoczenia aaa
Chyba dawno nie miałam tak dobre humoru

Zanlazłam 2 fotki Simonka z mecz sukces
o ludziska...o tej porze to ja spalam XD łuhuhu...znaczy o 1 a nie o 22 XD

ładny simo ;D

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki.ja juz po szkole.mialam na 8 i tylko 4 lekcje zaraz cisne do kumpeli bo co tutaj robic jak nikogo nie ma?
a wogole w szkole jakie beeeki, hahaha przesada normalniebyl placz, brak powietrza i bol brzucha od tego
na religii kumpela dala nam takie olowki z postaciami na gorze to sie tym bawilysmy, oczywiscie byl zolty i czerwony wiec reklama mmsow.potem druga kolezanka miala temperowke statek, to sie bawilysmy w titanica
ale najwieksze beki byly ana angielskim.po wczorajszym szymonie majewskim show tak sie nabijalysmy a mianowicie po jego serii "magda m 20lat pozniej" i cos tam zaczelysmy sie wydurniac, brechtac, moja kumpela zaczela udawac magde m w pewnej chwili przystopowala i na gostka pokazuje i mowi "piotr!" (on ma tak na imie ) no i w smiech bo w magdzie tez byl piotr
potem dalej sie nabijalysmy ze "swiatelka w oczach magdy m" (zawsze piotr tak gadal do niej w serialu ) i ja czegos nie skapowalam a kumpela do mnie "olka ale ty jestes ciemna" a ja do niej "chcesz to moge zapalic ci switelko w oczach" i znowu dechy, normalnie nie moglysmy sie uspokoic
Mateusz sobie dzisiaj wlosy na zel postawil haha ale smiesznie wygladal, kazdy w inna strone
Albo jak widzialam na jednej przerwie Majkela to cos jadl.Potem na drugiej stoimy z kolezanka a on schodzi ze schodow i znowu cos jadl a moja kumpela "patrz znowu cos wpier dala"
o ja, ale boski ten dzien w szkole

Magda jestem jeszcze wczesniej niz mialam byc za to jutro do 16.10 albo 17.05
Hahaha Podolska robi lans
fajnie macie
beczka na całego ;p

jejku 4 lekcje na 8? to jak poszlam na 3. godzine lekcyjną do szkoly...tez na 4 lekcje ;D mielismy kiermasz ksiazek wiec tez beczke troche pokrecilismy ;p
a w ogole to szłam sobie piechotką ;D

nom trzeba się lansowac ;D wiec dzieki dzieki , spotkamy sie kiedys... to juz wszyscy powiedzą ' a to ta twoja kolezanka podolska... a nie ta kolezanka magda ' ;P choc tak wlasciwie to szwajnsztajga podolska... köppen

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
hellooooU ewrybady

dziewczyny nie wiem jak Was, ale mnie już dopadła reprezentacyjna gorączką od wczoraj chodzę z bananem na twarzy i już nie mogę się doczekać soboty rozmyślam, czy iść w jakieś publiczne miejsce oglądać ten mecz, czy może lepiej zostać w domowym zaciszu, bo jak zaczniemy im strzelać gole, to ja nie ręczę za swoje reakcje i może być różnie

aleeeee mi zimno! nawet mi paluszki skostniały :trzęsie się z zimna:
ja to nie wiem skad tacy ludzie sie biorą (*dżołk*)

szkoła sie zaczela to o szkole mysle ;P wczoraj myslalam o meczach repry...wygladalo to mniej wiecej tak: oooch...głupia buda...ktory dzis? 3 wrzesien...zanim te mecze bedą to się zamecze w tej szkole...koniec

u mnie tez zimniutko ;d w domku...bo na dworze to ujdzie...oczywiscie nie jak w lato ;D ale da sie przezyc
widze, ze ljowe nawyki Ci się udzielają ;D całe zdania w : : ;P

hola amigos...latino bandito się klania
biorę sie znowu za rasowanie myspace...bo oczywiscie nic sie nie zmienilo w tej materii przez szkole ;d potem bede musiala przepisac lekcje, bo caly dzien pisalam w brudnopisie XD ludziska.... juz na matmie przy tablicy byłam... i mam 2 lekturki zadane...olaboga...ratunk u haha XD
a babka od matmy w ogole mowi: powinniscie od dzis juz zaczac sie uczyc do matury...kilka godzin dziennie i spokojnie zdacie...
błagam was... powiedzcie mi kochane kilka milszych slow...powiedzcie... kiedy wy zaczelyscie sie uczyc? tak od razu wraz z pierwszym dniem szkoly? XD


aaa w ogole do czyjegos postu mialam jeszcze sie odniesc... i napisac, ze moim zdaniem simo nie jest podobny do fifka (na tych foto przynajmniej ;P) ale jakos zagubilam sie w tym komentowaniu wiec an koncu pisze


Ola nie martw sie...ja tam tez bez kaski xD niby mam tysiąc złotych...ale jakbym go nie miala ... bo tata powiedzial, ze kompa mi kupi nowego jak sie dołoze xD cóż... zgodzilam sie, bo mama powiedziala, ze i tak jak bede miala isc na studia to bedziemy musieli kupic trzeciego
a wydatkow mnostwo ;p
co prawda mundurek odpada XD.... ale....

a w ogole te małolatki z gima sport. ode mnie z budy dzis nie mialy mundurków !!! co to ma byc
a Ci z mojego gima, do ktorego ja chodzilam, to juz noszą
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 14:39   #852
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Haha Magda ja niestety Ci nie pomoge przy maturze bo jej jeszcze nie pisalam
Ale jak pisalam testy w 6klasie to sie nic nie uczylam ;-p
No to do mnie.Bo ja pisalam ze sa podobni
No ja nie wiem skad mam kase wytrzepac a jeszcze na mecz chcialabym pojechac Bieda w kraju!
U nas w szkole to widzialam tylko 3 osoby w mundurkach w tym dwie z mojej klasy W sumie to mamy czas zeby go kupic do 14 wrzesnia wiec wszyscy korzystaja jeszcze
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 15:52   #853
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość


Nie kiedys tylko jak najszybciej

Mam nadzieje


Kurcze był remis 1:1 wrr nie tak mialo byc


No my sie obijamy jeszcze


Ale miałam wczoraj wieczór od 21.45 do 1.10 gadałam z kumplem z ogniska klasowego na gg i najlepsze ze chce mnie porwac i do tego z zaskoczenia aaa
Chyba dawno nie miałam tak dobre humoru

Zanlazłam 2 fotki Simonka z mecz sukces
kiedyś :P
szkoda
kocham takie obijanie sie
to za Twój dobry humor i za znalezienie fot


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki.ja juz po szkole.mialam na 8 i tylko 4 lekcje zaraz cisne do kumpeli bo co tutaj robic jak nikogo nie ma?
a wogole w szkole jakie beeeki, hahaha przesada normalnie byl placz, brak powietrza i bol brzucha od tego
na religii kumpela dala nam takie olowki z postaciami na gorze to sie tym bawilysmy, oczywiscie byl zolty i czerwony wiec reklama mmsow.potem druga kolezanka miala temperowke statek, to sie bawilysmy w titanica
ale najwieksze beki byly ana angielskim.po wczorajszym szymonie majewskim show tak sie nabijalysmy a mianowicie po jego serii "magda m 20lat pozniej" i cos tam zaczelysmy sie wydurniac, brechtac, moja kumpela zaczela udawac magde m w pewnej chwili przystopowala i na gostka pokazuje i mowi "piotr!" (on ma tak na imie ) no i w smiech bo w magdzie tez byl piotr
potem dalej sie nabijalysmy ze "swiatelka w oczach magdy m" (zawsze piotr tak gadal do niej w serialu ) i ja czegos nie skapowalam a kumpela do mnie "olka ale ty jestes ciemna" a ja do niej "chcesz to moge zapalic ci switelko w oczach" i znowu dechy, normalnie nie moglysmy sie uspokoic
Mateusz sobie dzisiaj wlosy na zel postawil haha ale smiesznie wygladal, kazdy w inna strone
Albo jak widzialam na jednej przerwie Majkela to cos jadl.Potem na drugiej stoimy z kolezanka a on schodzi ze schodow i znowu cos jadl a moja kumpela "patrz znowu cos wpier dala"
o ja, ale boski ten dzien w szkole


Lunka a no w swoim zywiole. I za tym bede najbardziej tesknic jak opuszcze ta szkole
Musze krzyczec!!!
Ale ze co, chcesz miec dziecko z Wieskiem? czy juz ten teges i jestes w ciazy???
I pilnuj dowodu.Kiedys slyszlalam w wiadomosciach ze ktos wlasnie wzial czyjs dowod i pobral kredyty na dana osobe i teraz ta co zgubila musiala za wszytsko placic.jeszcze tyle nieprzyjemnosci miala :/
Nie szalej tak z tym Palwem bo masz Wieska

jak zwykle beka
to korzystaj póki możesz
Olka !!! za kogo Ty mnie masz to że flirtuje z każdym napotkanym facetem nie znaczy że ide zaraz z nim do łóżka a chodziło mi o to że znając siebie, wywine jakiś numer Wieśkowi i wyśniłam sobie to, bo wczoraj flirtowałam z Pawłem
ale ja nie miałam żadnego konta


Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
hellooooU ewrybady

dziewczyny nie wiem jak Was, ale mnie już dopadła reprezentacyjna gorączką od wczoraj chodzę z bananem na twarzy i już nie mogę się doczekać soboty rozmyślam, czy iść w jakieś publiczne miejsce oglądać ten mecz, czy może lepiej zostać w domowym zaciszu, bo jak zaczniemy im strzelać gole, to ja nie ręczę za swoje reakcje i może być różnie

Ola Twoja płyta jeszcze nie przyszła a zamówiłaś już koszulkę reprezentacyjną?

aleeeee mi zimno! nawet mi paluszki skostniały :trzęsie się z zimna:

ja też nie moge sie doczekać soboty Wiesiek wraca ale na mecz też czekam

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
nom chwali sie chwali...jak ktos to czytal bedzie xD
nom same same, a co mialam półdupki wrzucac? :P moje to co mialo byc? ;D same pieknosci hihih

nom w udach zawsze mozna by schudnąc ;p

nom ja to calkiem przypadkiem ... i mama wziela mojemu bratu wszystkie formułowe, na odwal się i wszystkie takei same haha...tylko, ze dwa rodzaje ;D

nom mam tate, dziadka i duuuzo wujkow XD

bo on mi sie kojarzy zle...z tą dziewczyną... ;p
gdybyś mi janka mojego dała to bym ci nawet stopy wymasowala

taki chleb ...wiesław ma na imie ;D

patrzac pod tym kontem to masz racje ;P


kurde, znalazl sie... a chcialam sobie pouzywac i wmawiac Ci, ze ta kobieta to na pewno jakiś oszust ;p zwabia Cię, bo ladne zdjecie na dowodzie ;P *dżołk*

ja ci kazan prawic nie bede ;p i osobiscie nie bede Ci mowic co jest zle a co nie... tak jak uwazalas, ze postapimy...jak powszechnie wiadomo mnie z miloscią nic nie laczy xD wiec nie wiem jak postapilabym w sytuacji takiej lub innej...a decyzja i tak zalezy zawsze od Ciebie. pozniej mozesz rowniez miec pretensje wylacznie do siebie bądź dziekowac sobie, ze cos zrobilas.







hola amigos...latino bandito się klania
biorę sie znowu za rasowanie myspace...bo oczywiscie nic sie nie zmienilo w tej materii przez szkole ;d potem bede musiala przepisac lekcje, bo caly dzien pisalam w brudnopisie XD ludziska.... juz na matmie przy tablicy byłam... i mam 2 lekturki zadane...olaboga...ratunk u haha XD
a babka od matmy w ogole mowi: powinniscie od dzis juz zaczac sie uczyc do matury...kilka godzin dziennie i spokojnie zdacie...
błagam was... powiedzcie mi kochane kilka milszych slow...powiedzcie... kiedy wy zaczelyscie sie uczyc? tak od razu wraz z pierwszym dniem szkoly? XD

ja będe
półódupki to nie Twoje Twoje
uda masz dobre
zazdroszcze Twojemu bratu
ale ja ledwo znam Twojego Janka a na serio bys mi stopy masowała ?
a taki chleb to ja bardzo chętnie
pewnie że mam
oszzz Ty niedobra :aty: jak mogłaś chcieć sobie na mnie poużywać a zdjęcie akuarat w dowodzie mam brzydkie także nic z tego i pani zadzwoniła a nie oszust
ja wiem że jestem zła i już sie chyba nie zmienie
Madzia, ja Cie nie chce dobijać ale pani matematyczka ma racje im szybciej zaczniesz tym później będziesz miała łatwiej
ja jako że byłam na profilu języcznym więc angola uczyłam sie cały czas, polskiego też, a bioli( trzeci przedmiot) dopiero w weekend majowy
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 16:01   #854
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
A mnie jeszcze jakos nie dopada ta goraczka wczoraj widzialam w wiadomosciach i sportowym wieczorze nasza kadre jak trenowala.Byl usmiechniety Ebi i Artek pilki lapal
Ja bede ogladac w domku.Moze kupie se redsa i jakies paluszki
Hmmmm.w tym tygosniu powinna byc.
Nie jeszcze nie zamawialam nie mam teraz kasy a musze sobie kupic jakies dzinsy,buty,bluze, plecak i mundurek
a mi cieplo, teraz moge nawet powiedziec ze goraca
ja mam jeszcze wakacje, więc sobie mogę bujać w obłokach i myśleć tylko o sobotnim meczu

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
nom chwali sie chwali...jak ktos to czytal bedzie xD
nom same same, a co mialam półdupki wrzucac? :P moje to co mialo byc? ;D same pieknosci hihih

nom w udach zawsze mozna by schudnąc ;p

nom ja to calkiem przypadkiem ... i mama wziela mojemu bratu wszystkie formułowe, na odwal się i wszystkie takei same haha...tylko, ze dwa rodzaje ;D

nom mam tate, dziadka i duuuzo wujkow XD

bo on mi sie kojarzy zle...z tą dziewczyną... ;p
gdybyś mi janka mojego dała to bym ci nawet stopy wymasowala

taki chleb ...wiesław ma na imie ;D

patrzac pod tym kontem to masz racje ;P


kurde, znalazl sie... a chcialam sobie pouzywac i wmawiac Ci, ze ta kobieta to na pewno jakiś oszust ;p zwabia Cię, bo ladne zdjecie na dowodzie ;P *dżołk*

ja ci kazan prawic nie bede ;p i osobiscie nie bede Ci mowic co jest zle a co nie... tak jak uwazalas, ze postapimy...jak powszechnie wiadomo mnie z miloscią nic nie laczy xD wiec nie wiem jak postapilabym w sytuacji takiej lub innej...a decyzja i tak zalezy zawsze od Ciebie. pozniej mozesz rowniez miec pretensje wylacznie do siebie bądź dziekowac sobie, ze cos zrobilas.


o ludziska...o tej porze to ja spalam XD łuhuhu...znaczy o 1 a nie o 22 XD

ładny simo ;D


fajnie macie
beczka na całego ;p

jejku 4 lekcje na 8? to jak poszlam na 3. godzine lekcyjną do szkoly...tez na 4 lekcje ;D mielismy kiermasz ksiazek wiec tez beczke troche pokrecilismy ;p
a w ogole to szłam sobie piechotką ;D

nom trzeba się lansowac ;D wiec dzieki dzieki , spotkamy sie kiedys... to juz wszyscy powiedzą ' a to ta twoja kolezanka podolska... a nie ta kolezanka magda ' ;P choc tak wlasciwie to szwajnsztajga podolska... köppen


ja to nie wiem skad tacy ludzie sie biorą (*dżołk*)

szkoła sie zaczela to o szkole mysle ;P wczoraj myslalam o meczach repry...wygladalo to mniej wiecej tak: oooch...głupia buda...ktory dzis? 3 wrzesien...zanim te mecze bedą to się zamecze w tej szkole...koniec

u mnie tez zimniutko ;d w domku...bo na dworze to ujdzie...oczywiscie nie jak w lato ;D ale da sie przezyc
widze, ze ljowe nawyki Ci się udzielają ;D całe zdania w : : ;P

hola amigos...latino bandito się klania
biorę sie znowu za rasowanie myspace...bo oczywiscie nic sie nie zmienilo w tej materii przez szkole ;d potem bede musiala przepisac lekcje, bo caly dzien pisalam w brudnopisie XD ludziska.... juz na matmie przy tablicy byłam... i mam 2 lekturki zadane...olaboga...ratunk u haha XD
a babka od matmy w ogole mowi: powinniscie od dzis juz zaczac sie uczyc do matury...kilka godzin dziennie i spokojnie zdacie...
błagam was... powiedzcie mi kochane kilka milszych slow...powiedzcie... kiedy wy zaczelyscie sie uczyc? tak od razu wraz z pierwszym dniem szkoly? XD


aaa w ogole do czyjegos postu mialam jeszcze sie odniesc... i napisac, ze moim zdaniem simo nie jest podobny do fifka (na tych foto przynajmniej ;P) ale jakos zagubilam sie w tym komentowaniu wiec an koncu pisze


Ola nie martw sie...ja tam tez bez kaski xD niby mam tysiąc złotych...ale jakbym go nie miala ... bo tata powiedzial, ze kompa mi kupi nowego jak sie dołoze xD cóż... zgodzilam sie, bo mama powiedziala, ze i tak jak bede miala isc na studia to bedziemy musieli kupic trzeciego
a wydatkow mnostwo ;p
co prawda mundurek odpada XD.... ale....

a w ogole te małolatki z gima sport. ode mnie z budy dzis nie mialy mundurków !!! co to ma byc
a Ci z mojego gima, do ktorego ja chodzilam, to juz noszą
no jak skąd? jak Cie zaraz

hyhhy, jeśli chodzi o maturę, to mogę Ci powiedzieć, że w mojej szkole każdy zaczynał się uczyć po studniówce ale my byliśmy ostatnim rocznikiem, który zdawał starą maturę, wiec do maja było więcej czasu, wy zakończenie macie już w kwietniu
generalnie każdy zostawia dużą część na ostatnią chwilę, ale nie polecam tej metody pamiętam jak siedziałam po nocach i wkuwałam!
na ustną z polskiego to w ogóle uczyłam się dosłownie dzień wcześniej, skończyłam o 5 rano, położyłam się spać, a po 3 godzinach koleżanka obudziła mnie telefonem, żeby trochę popanikować, że nic nie umie oczywiście już nie zasnęłam, ale całe szczęście nawet nieźle mi poszło
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 16:01   #855
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Troche dziś myślałam i uświadomiłam sobie że nie zostawie Wieśka dla jakiegoś żołnierza możecie wierzyć albo nie ale za bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie już życia bez niego tylko przy nim czuje sie tak wyjątkowo
i postaram sie dla niego zmienić, rzucić fajki, picie ( przez to tylko gubie różne rzeczy, np. dowód i parasol) brać wszystkie leki i zacząć sie leczyć
wczoraj byłam u urologa, powiedział że to może jakiś kamyk w nerce ale nie robił USG, tylko dał leki i powiedział że jak dalej będzie boleć to będe musiała sie zgłosić do szpitala ani mi sie śni znowu tam wracać

ale jestem z siebie dumna
dziś zaczęłam robić ćwiczenia z angola bo stwierdziłam że jak zaczne już we wrzesniu to będe miała lepszy start w pierwszym semestrze no i postanowiłam też że będe najlepsza w grupie znacie moje ambicje ale w tamtym roku postanowiłam że będe zdawać rozszerzony angol i pójde na te studia i sie udało
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:44   #856
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

na początek: JA PIERDZIU !!!!!
wiecie jak basti teraz wyglada? XD o mamusiu ratuj mnie, trzymaj i co tylko...cały łeb sobie pofarbował na blond... taki biały blond o dziiiiizzzz...
bo mam fotki ze zgrupowania ;p wiecie kto jest? ... pandzia
a oto link to jednej z fotek basta (nie chce mi sie robic zalacznikow, bo sie mecze nad myspace wiec tu link od kogos xD)
http://img6.shareavenue.com/image.ph...223afdd144dafa


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Haha Magda ja niestety Ci nie pomoge przy maturze bo jej jeszcze nie pisalam
Ale jak pisalam testy w 6klasie to sie nic nie uczylam
No to do mnie.Bo ja pisalam ze sa podobni
No ja nie wiem skad mam kase wytrzepac a jeszcze na mecz chcialabym pojechac Bieda w kraju!
U nas w szkole to widzialam tylko 3 osoby w mundurkach w tym dwie z mojej klasyW sumie to mamy czas zeby go kupic do 14 wrzesnia wiec wszyscy korzystaja jeszcze
haha... no co ty... ja tez pisalam w 6 klasie xD ;p ale to byla rzeź ;p
heh, ja tez nie wiem skąd kase skombinuje ;d szczegolnie, ze w weekend prawdopodobnie jade do gdanska wiec nieomieszkam czegos upolowac XD
nom pokaz sie na fotoblogu w mundziu jak cos

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
kocham takie obijanie sie

uda masz dobre
zazdroszcze Twojemu bratu
ale ja ledwo znam Twojego Janka a na serio bys mi stopy masowała ?

oszzz Ty niedobra jak mogłaś chcieć sobie na mnie poużywać a zdjęcie akuarat w dowodzie mam brzydkie także nic z tego i pani zadzwoniła a nie oszust
ja wiem że jestem zła i już sie chyba nie zmienie
Madzia, ja Cie nie chce dobijać ale pani matematyczka ma racje im szybciej zaczniesz tym później będziesz miała łatwiej
ja jako że byłam na profilu języcznym więc angola uczyłam sie cały czas, polskiego też, a bioli( trzeci przedmiot) dopiero w weekend majowy
heh, tak sobie bylam z psem na spacerze dzis i normalnie myslalam, ze zamarzne XD i widzialam dziewczyne, ktora jeszcze w tamtym roku chodzila do nas do budy ;p i pomyslalam, ze wcale nie wiem czy takie wolne w taką pogode to dobre XD bo mnie dobija takie cos... jak ja mam wolne a taka paskudna pogoda...lepiej by przełozyli, ze czerwiec wolny a nie pazdziernik akurat sie zalapie od nastepnych wakach

podgladalas mnie pod prysznicem moze? ;> albo masz jakichs informatorow? haha
moze popros go to ci odda jeden xD (ale nie wiem, bo on pazerniak ;p)
oj tam, poznacie się lepiej...kiedys najpierw my sie musimy dobrze poznac ... ale jak mowilam...pracuje nad tym
nie wiem czy wiesz, ale pewnie wiesz dłonie i stopy są dwoma moimi skrajnymi maniami jesli chodzi o ludzkie członki xD piekne dłonie to najfajniejsza męska czesc ... stopy...obojetnie czy piekne czy nie są dla mnie okropne xD nie do zniesienia !!! :p
tak wiec...mysle, ze jesli bys mi zalatwila spotkanie z jankiem... to moze udaloby sie zrealizowac to masowanie

ale zastanow sie... ...skad jakas przemila, urocza pani miala twoj numer telefonu? haaaaa... na pewno pedofilka (*dzołk* oczywiscie sobie żarcikuje ;D nie umniejszam zaslug pani ;D)

kochana, moim zdaniem oceniasz siebie zbyt surowo ;p nie takich zlych ludzi mamy na swiecie.
jednak poprostu uwrazliwiam cie na to, ze kazdy odpowiada za to co zrobi czy tego chce czy nie... nawet jesli nie fizycznie to na pewno psychicznie. wiec trzeba przemyslec wszysrtkie za i przeciw zanim zrobi się ten czy inny krok. aby miec jak najwiecej szans na to, ze decyzja okaze sie sluszna.

ojejciuniu... faktycznie nie pociesza ;p ale myslicie, ze jak wrzesien sobie odpuszcze (przynajmniej do czasu az na 100% zdecyduje co chce zdawac) to bedzie bardzo zle?
bo narazie nie wiem co mam zdawac...polski podstawe, angol podstawe, biologie podstawe i wos rozszerzony...ale to bardzo nieostateczna decyzja poki co xD i boje się, ze nie podołam... a znowu jak rozmawialam z moja znajomą, to ona bierze chyba ze 4 albo 5 rozszerzen i sie czuje jak gupek xD

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze wakacje, więc sobie mogę bujać w obłokach i myśleć tylko o sobotnim meczu

no jak skąd? jak Cie zaraz

hyhhy, jeśli chodzi o maturę, to mogę Ci powiedzieć, że w mojej szkole każdy zaczynał się uczyć po studniówce ale my byliśmy ostatnim rocznikiem, który zdawał starą maturę, wiec do maja było więcej czasu, wy zakończenie macie już w kwietniu
generalnie każdy zostawia dużą część na ostatnią chwilę, ale nie polecam tej metody pamiętam jak siedziałam po nocach i wkuwałam!
na ustną z polskiego to w ogóle uczyłam się dosłownie dzień wcześniej, skończyłam o 5 rano, położyłam się spać, a po 3 godzinach koleżanka obudziła mnie telefonem, żeby trochę popanikować, że nic nie umie oczywiście już nie zasnęłam, ale całe szczęście nawet nieźle mi poszło
kurcze...nie mowcie mi, ze te mecze to w tą sobote XD ja bede w gdansku...kurka... musze jakos juz na wstepie zapowiedziec, ze zamawiam sobie jeden tv ;D a najlepiej wiem... bede spała w salonie ... gud ajdija najwiekszy tv ;p i w ogole spoko loko ;p
chociaz pamietam, ze jak ostatni raz ogladalam mecz repry w gda to tak mnie łeb bolał, ze masakra to był mecz z dania danniś grał hihihih

haha, tak sobie gadułkuję

nie no... do studniowki to ja czekac nie zamierzam ;p
bo w takim wypadku zgine smiercia tragiczna xD

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
ale jestem z siebie dumna
dziś zaczęłam robić ćwiczenia z angola bo stwierdziłam że jak zaczne już we wrzesniu to będe miała lepszy start w pierwszym semestrze no i postanowiłam też że będe najlepsza w grupie znacie moje ambicje ale w tamtym roku postanowiłam że będe zdawać rozszerzony angol i pójde na te studia i sie udało
no moja droga jak to mowilas... motywacja zawsze sie znajdzie :P
chyba jestem twoim przeciwienstwem, bo ja zawsze na ostatnią chwile...nie moge sie zmusic np. do nauki wtedy kiedy jeszcze nie musze xD

jednak z tym byciem najlepsza...ja bym takich wyzwan sobie nie stawiala. mialam ogromny problem w lo z tym ;d bo w gimie bylam jedną z najlepszych w klasie (ale znowu moja klasanie byla jakas kujoniarska i mega zdolna )... nie mialam 3 praktycznie...
a w lo? hoho...ciezko mi bylo... ale mama mowila, ze nie mozna zawsze byc tym najlepszym. ze trzeba sie brac w garsc ale nic na sile...
wiem, ze jestes wrazliwa (z resztą jak ja...) i wiem, ze takie cele mogą miec odwrotny skutek do zamierzonego. chociaz zycze ci wszystkiego dobrego
najlepiej poprzeczke podnosic sobie po troszku :P wraz z kolejnymi sukcesami...majac jednak ciagle w pamieci to, ze czasem moze powinac sie noga... i tez umiec to zniesc.
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:03   #857
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

uwaga, chciałam ogłosić, ze ebisiowy wątek w dniu dzisiejszym otrzymał nową nazwę: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek)

a przed chwilą miała miejsce osobliwa sytuacja
jakiś ktoś pisał do mnie na you tube jak mam na imie i wiecie co przeczytałam w odpowiedzi z odmowe? "jakie pytanie! K**** zapytałam sie jak masz na imie!!! Tak trutno odpoweidzieć!!!!!"
brak mi słów po prostu
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:12   #858
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Izka ale ten Simonek podobny do Pipka


i lece
Sa podobni nie na wszsytkich fotach ale zdarza sie

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
o ludziska...o tej porze to ja spalam XD łuhuhu...znaczy o 1 a nie o 22 XD

ładny simo ;D

Ja noramlnie tez spie ale wczoraja bylo inaczej

Sie wie

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
kiedyś :P
szkoda
kocham takie obijanie sie
to za Twój dobry humor i za znalezienie fot



Ja tez


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Troche dziś myślałam i uświadomiłam sobie że nie zostawie Wieśka dla jakiegoś żołnierza możecie wierzyć albo nie ale za bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie już życia bez niego tylko przy nim czuje sie tak wyjątkowo
i postaram sie dla niego zmienić, rzucić fajki, picie ( przez to tylko gubie różne rzeczy, np. dowód i parasol) brać wszystkie leki i zacząć sie leczyć
wczoraj byłam u urologa, powiedział że to może jakiś kamyk w nerce ale nie robił USG, tylko dał leki i powiedział że jak dalej będzie boleć to będe musiała sie zgłosić do szpitala ani mi sie śni znowu tam wracać

ale jestem z siebie dumna
dziś zaczęłam robić ćwiczenia z angola bo stwierdziłam że jak zaczne już we wrzesniu to będe miała lepszy start w pierwszym semestrze no i postanowiłam też że będe najlepsza w grupie znacie moje ambicje ale w tamtym roku postanowiłam że będe zdawać rozszerzony angol i pójde na te studia i sie udało
To dobrze badz z nim i badz szczesliwa

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
na początek: JA PIERDZIU !!!!!
wiecie jak basti teraz wyglada? XD o mamusiu ratuj mnie, trzymaj i co tylko...cały łeb sobie pofarbował na blond... taki biały blond o dziiiiizzzz...
bo mam fotki ze zgrupowania ;p wiecie kto jest? ... pandzia
a oto link to jednej z fotek basta (nie chce mi sie robic zalacznikow, bo sie mecze nad myspace wiec tu link od kogos xD)
http://img6.shareavenue.com/image.ph...223afdd144dafa


Ja nie moge padłam co on ze soba zrobił


Ja tez mam foty ze zgrupowania Angilków i odrazu posmutniałam bo patrez a Mike ma cos z raczka zabandazowana mam nadzieje ze to nic powaznego


Jaki ja cudny szlik widziłam 'czajna tauny' go miały z napisem Grazie Pippo ja chce taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76498921.jpg (40,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 76498435.jpg (37,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 76498681.jpg (48,9 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:30   #859
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
uwaga, chciałam ogłosić, ze ebisiowy wątek w dniu dzisiejszym otrzymał nową nazwę: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek)

a przed chwilą miała miejsce osobliwa sytuacja
jakiś ktoś pisał do mnie na you tube jak mam na imie i wiecie co przeczytałam w odpowiedzi z odmowe? "jakie pytanie! K**** zapytałam sie jak masz na imie!!! Tak trutno odpoweidzieć!!!!!"
brak mi słów po prostu
Fajna nazwa

Ale sie zbulwersował
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 20:49   #860
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

co do tri
to wypowiedzialam sie na gadu co mysle o tych ludkach z youtube xD

co do izy...
zeszpecil sie nie? XD tak kurcze... myslalam, ze jak bedzie mial laske modelke to się wprawi i bedzie jeszcze bardziej seksi men fajna dupa ;p i jesli chodzi o ciuchy to zostal przy swoim stylu (akurat zadna w tym zasluga tej panny)... a ona mu chyba jakies idiotyzmy do glowy wbija...najpierw malowanie paznokci na czarno...teraz głowy na biało... jeju... do czego to doszlo xD


aaa... tak sobie pomyslalam...lunka narzekasz, ze sie za malo znasz z jankiem? otóż poznajcie się troszke blizej :haahha:
jak narazie to tylko ola sie poznala blizej jakis czas temu ;p pewnie mnie wyklina za to do tej pory , bo jej trajkotalam całą rozmowe o moich pieknych fotkach xD hahaha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 500x375.jpg (57,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jan3.jpg (45,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_19ea6a64c950ebd0bf4a61f342bf9420.jpg (55,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_62d61b788a495b4c5b4e1352494345d0.jpg (32,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg y1p45BwY_Hrd89fC3dBRiIv35oGGGObLE5GzytorqkcFhFOphleAYaCgVdTRgAhmjYXbkU6rOF3Nic.jpeg (28,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg janko.JPG (64,6 KB, 3 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 21:13   #861
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
co do tri
to wypowiedzialam sie na gadu co mysle o tych ludkach z youtube xD

co do izy...
zeszpecil sie nie? XD tak kurcze... myslalam, ze jak bedzie mial laske modelke to się wprawi i bedzie jeszcze bardziej seksi men fajna dupa ;p i jesli chodzi o ciuchy to zostal przy swoim stylu (akurat zadna w tym zasluga tej panny)... a ona mu chyba jakies idiotyzmy do glowy wbija...najpierw malowanie paznokci na czarno...teraz głowy na biało... jeju... do czego to doszlo xD


aaa... tak sobie pomyslalam...lunka narzekasz, ze sie za malo znasz z jankiem? otóż poznajcie się troszke blizej :haahha:
jak narazie to tylko ola sie poznala blizej jakis czas temu ;p pewnie mnie wyklina za to do tej pory , bo jej trajkotalam całą rozmowe o moich pieknych fotkach xD hahaha
Starsznie, taki fajny był. To dziewczyna ma pomysły nie ma co

Ten Janek to niezła dupa. Fajnie tak w całej okazałosci go zobaczyc
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 21:32   #862
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Starsznie, taki fajny był. To dziewczyna ma pomysły nie ma co

Ten Janek to niezła dupa. Fajnie tak w całej okazałosci go zobaczyc
nom zobaczymy jak to sie potoczy...z danielą tez myslalam, ze bedzie i koniec ;p a tu bach...jakas tam sandra sara czy nie wiem jak ona tam sie nazywa XD
i wiochy mu narobila...sie zrobil z niego dziwny kolo ... i musze chyba przeczekac te bledy mlodosci bastusia ;p

a w tym czasie do janeczka powzdycham
prawda, ze fajniusi ja to umiem sobie znalezc odpowiednie obiekty XD

ja lece trzeba zabki umyc i do łozka...jeszcze chce sobie glamoura przejrzec ;D

si ja laseczki jutro o 13.30 koncze ;p tak wiec ...widzimy sie
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 21:35   #863
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
nom zobaczymy jak to sie potoczy...z danielą tez myslalam, ze bedzie i koniec ;p a tu bach...jakas tam sandra sara czy nie wiem jak ona tam sie nazywa XD
i wiochy mu narobila...sie zrobil z niego dziwny kolo ... i musze chyba przeczekac te bledy mlodosci bastusia ;p

a w tym czasie do janeczka powzdycham
prawda, ze fajniusi ja to umiem sobie znalezc odpowiednie obiekty XD

ja lece trzeba zabki umyc i do łozka...jeszcze chce sobie glamoura przejrzec ;D

si ja laseczki jutro o 13.30 koncze ;p tak wiec ...widzimy sie
Troche wiochy mu zrobiła. Nie masz wyjscia tylko przeczekac

Oj umisz

Dobranoc
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 06:04   #864
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

szkoooola....zonk.... XD nie ma to jak zaczac dzien od wstania o 6.30 ;D jeju myslalam, ze rozwale ten budzik na miejscu ;p
ciezko mi sie wstaje...

lece zaraz na busik papapa do zoba
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 06:43   #865
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
na początek: JA PIERDZIU !!!!!
wiecie jak basti teraz wyglada? XD o mamusiu ratuj mnie, trzymaj i co tylko...cały łeb sobie pofarbował na blond... taki biały blond o dziiiiizzzz...
bo mam fotki ze zgrupowania ;p wiecie kto jest? ... pandzia
a oto link to jednej z fotek basta (nie chce mi sie robic zalacznikow, bo sie mecze nad myspace wiec tu link od kogos xD)
http://img6.shareavenue.com/image.ph...223afdd144dafa



heh, tak sobie bylam z psem na spacerze dzis i normalnie myslalam, ze zamarzne XD i widzialam dziewczyne, ktora jeszcze w tamtym roku chodzila do nas do budy ;p i pomyslalam, ze wcale nie wiem czy takie wolne w taką pogode to dobre XD bo mnie dobija takie cos... jak ja mam wolne a taka paskudna pogoda...lepiej by przełozyli, ze czerwiec wolny a nie pazdziernik akurat sie zalapie od nastepnych wakach

podgladalas mnie pod prysznicem moze? ;> albo masz jakichs informatorow? haha
moze popros go to ci odda jeden xD (ale nie wiem, bo on pazerniak ;p)
oj tam, poznacie się lepiej...kiedys najpierw my sie musimy dobrze poznac ... ale jak mowilam...pracuje nad tym
nie wiem czy wiesz, ale pewnie wiesz dłonie i stopy są dwoma moimi skrajnymi maniami jesli chodzi o ludzkie członki xD piekne dłonie to najfajniejsza męska czesc ... stopy...obojetnie czy piekne czy nie są dla mnie okropne xD nie do zniesienia !!! :p
tak wiec...mysle, ze jesli bys mi zalatwila spotkanie z jankiem... to moze udaloby sie zrealizowac to masowanie

ale zastanow sie... ...skad jakas przemila, urocza pani miala twoj numer telefonu? haaaaa... na pewno pedofilka (*dzołk* oczywiscie sobie żarcikuje ;D nie umniejszam zaslug pani ;D)

kochana, moim zdaniem oceniasz siebie zbyt surowo ;p nie takich zlych ludzi mamy na swiecie.
jednak poprostu uwrazliwiam cie na to, ze kazdy odpowiada za to co zrobi czy tego chce czy nie... nawet jesli nie fizycznie to na pewno psychicznie. wiec trzeba przemyslec wszysrtkie za i przeciw zanim zrobi się ten czy inny krok. aby miec jak najwiecej szans na to, ze decyzja okaze sie sluszna.

ojejciuniu... faktycznie nie pociesza ;p ale myslicie, ze jak wrzesien sobie odpuszcze (przynajmniej do czasu az na 100% zdecyduje co chce zdawac) to bedzie bardzo zle?
bo narazie nie wiem co mam zdawac...polski podstawe, angol podstawe, biologie podstawe i wos rozszerzony...ale to bardzo nieostateczna decyzja poki co xD i boje się, ze nie podołam... a znowu jak rozmawialam z moja znajomą, to ona bierze chyba ze 4 albo 5 rozszerzen i sie czuje jak gupek xD





no moja droga jak to mowilas... motywacja zawsze sie znajdzie :P
chyba jestem twoim przeciwienstwem, bo ja zawsze na ostatnią chwile...nie moge sie zmusic np. do nauki wtedy kiedy jeszcze nie musze xD

jednak z tym byciem najlepsza...ja bym takich wyzwan sobie nie stawiala. mialam ogromny problem w lo z tym ;d bo w gimie bylam jedną z najlepszych w klasie (ale znowu moja klasanie byla jakas kujoniarska i mega zdolna )... nie mialam 3 praktycznie...
a w lo? hoho...ciezko mi bylo... ale mama mowila, ze nie mozna zawsze byc tym najlepszym. ze trzeba sie brac w garsc ale nic na sile...
wiem, ze jestes wrazliwa (z resztą jak ja...) i wiem, ze takie cele mogą miec odwrotny skutek do zamierzonego. chociaz zycze ci wszystkiego dobrego
najlepiej poprzeczke podnosic sobie po troszku :P wraz z kolejnymi sukcesami...majac jednak ciagle w pamieci to, ze czasem moze powinac sie noga... i tez umiec to zniesc.
hah zleje sie zaraz bosko wygląda
zazdrosć przez Ciebie przemawia ja sobie zawsze znajde coś do robienia, nawet w taką pogode, bo kocham taką
nie, ale pamietam zdjęcia :P
jak pazerniak to nie odda
dobrze to pracuj, bo ja czekam
nie wiedziałam dobra, to bede sie starać
żadna pedofilka
nie oceniam siebie zbyt surowo tylko tak jest
masz racje każdy odpowiada za siebie
wrzesień możesz sobie odpuścić ale później już solidna nauka
to weźmiesz przedmiot dodatkowy ?
a jak nie to trzeba tej motywacji poszukać
ja postanowiłam że zaczne wszystko wcześniej też robie rzeczy na ostatnią chwile wiec żadne przeciwieństwo
Mazia .... wiesz że ja mam wygórowane ambicje

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
uwaga, chciałam ogłosić, ze ebisiowy wątek w dniu dzisiejszym otrzymał nową nazwę: Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek)

a przed chwilą miała miejsce osobliwa sytuacja
jakiś ktoś pisał do mnie na you tube jak mam na imie i wiecie co przeczytałam w odpowiedzi z odmowe? "jakie pytanie! K**** zapytałam sie jak masz na imie!!! Tak trutno odpoweidzieć!!!!!"
brak mi słów po prostu
to za new nazwe

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość



To dobrze badz z nim i badz szczesliwa






Ja tez mam foty ze zgrupowania Angilków i odrazu posmutniałam bo patrez a Mike ma cos z raczka zabandazowana mam nadzieje ze to nic powaznego


Jaki ja cudny szlik widziłam 'czajna tauny' go miały z napisem Grazie Pippo ja chce taki
będe z całych sił

sweet to drugie
" czajna tauny"

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

aaa... tak sobie pomyslalam...lunka narzekasz, ze sie za malo znasz z jankiem? otóż poznajcie się troszke blizej :haahha:
jak narazie to tylko ola sie poznala blizej jakis czas temu ;p pewnie mnie wyklina za to do tej pory , bo jej trajkotalam całą rozmowe o moich pieknych fotkach xD hahaha
ahhh, Janku miło mi jestem Lunka, Baszczowa żona



Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
szkoooola....zonk.... XD nie ma to jak zaczac dzien od wstania o 6.30 ;D jeju myslalam, ze rozwale ten budzik na miejscu ;p
ciezko mi sie wstaje...

lece zaraz na busik papapa do zoba
bidulka ale przyzwyczaisz sie
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 06:57   #866
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Brrr ale u mnie zimno ale właściwie lubie taką pogode, jestem pesymistką i pewnie dlatego lubie ciemne, zimne i ponure dni
wczoraj nic ciekawego sie nie działo, byłyśmy z Anką w barze, tym razem bez piwa bo postanowiłam wczoraj nie pić z tego względu że boli mnie wątroba

już sie nie moge doczekać soboty jak Wiesiek wróci już niigdzie go nie wypuszcze

właśnie zrobiłam sobie tosty z serem i szynką, mniam czyli typowe moje dawne śniadanie za czasów szkoły i matury
PS. troche dziwnie sie czuje jak wszyscy są w szkole tylko nie ja
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 09:48   #867
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Witam Kochane,ciekawa jestem czy któraś z Was jeszcze o mnie pamięta?
Przepraszam,że Was zaniedbałam,ale nie miałam czasu na Wizaż .

Wszystkie egzaminy pozdawane,a w semestrze zimowym będe miała "jedynie" 10 "cojest: .
Ale na razie mam jeszcze miesiąc wakacji i nie zamierzam go zmarnować .

Piękny ostatnio coś narozrabiał .Nawet w radiu o tym mówili .
http://sport.onet.pl/0,0,1598776,wiadomosc.html
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 18:32   #868
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejo Na poczatku, mam zamulonego kompa normalnie mam ochote wywalic go przez okno!!! Kurde zimno strasznie, pogoda do kitu normalnie A dzisiaj widzialam foty z Zakopanego, tam snieg jest A wczoraj ogladalam nowy serial na tvn z Malszynskim. "twarza w twarz" sie nazywa,zapowiada sie ciekawie.No i tam byly boskie widoki gor w Szwajcarii
W szkole widzialam dzisiaj Majkela (tzn nie w szkole a w Biedronce )Prawie bym na niego wpadla, mial na sobie taka oczo***na pomaranczowa koszulke
I widzialam tez Matiego jak szlam do Stonki.On szedl przed nami z jakims kolega a ja z kolezankami, no i w pewnej chwili odwracaja sie a ten jego kumpel do nas "czeeeesc dziewczyyyny" A Mati sobie trzepnal taki czekoladowy sweterek dzisiaj

Lunka ja nie powiedzialam ze z kazdym idziesz do lozka. Chodzilo mi o to ze tak to napisalas wiec myslalam ze ty z Wieskiem mieliscie jakas wpadke czy co Jak cie urazilam to sorry
Ja juz Ci mowilam ze masz rzucic picie i palenie.Teraz trzeba czekac na efekty
Tri mnie tez juz pomalu lapie goraczka meczowa jedyne co to moge sie nia z wami podzielic Mecz z Portugalia jest o 22 a o 20.45 na PS leci mecz Wlochy-Francja (czyzby szykowal sie mini mundial? ) trzeba bedzie ogladac.Szykuje sie mi piekna, meczowa, sobota
Magda --> Szwajni w tych wlosach O nie, przeeee nie pokaze sie w tym mundurke nigdzie
Tri jaki mocny ktos a czemu nie podalas imienia?
Oj Magda nie przesadzaj! Ja sie tylko nabijalam z twojego "podniecenia" o Janku Ale te fotki czarno biale sa sliczne
A ja dzisiaj mialam do szkoly na 12 35 wstalam o 10 ale i tak bylam zamulona na ostatniej lekcji a jutro na 8 (najfajniej bo najwiecej fajnych ludzi w szkole ) i do 14.20
Lunka ostatnio robilam sobie tosty z serem i szynka wiem kiedy! jak byly grand prix i Malysz skakal w zakopanem pycha byly, chelebk tostowy, szyneczka, na to serek ktory sie pieknie stopil i znow cheleb.Potem oblane keczupem kurde zachcialo mi sie tostow
Brzos ja pytalam pare razy na watku dlaczego ciebie nie ma.Ale dobrze ze wszystko masz zdane i juz wrocilas
No slyszlalm o Ronaldo.Nieladnie nieladnie ale tak to jest jak jest sie kims slawnym.Nic sie nie zachowa.

A jutro rozpoczynaja sie mistrzostwa europy w siatkowce Polacy graja.Pierwszy mecz bodajze z Belgia o 12.50.Ja bede w szkole wiec jak ktoras mialaby dostepn do wynikow to prosilabym o smsa
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 19:05   #869
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
hah zleje sie zaraz bosko wygląda
zazdrosć przez Ciebie przemawia ja sobie zawsze znajde coś do robienia, nawet w taką pogode, bo kocham taką
nie, ale pamietam zdjęcia
jak pazerniak to nie odda
nie oceniam siebie zbyt surowo tylko tak jest
masz racje każdy odpowiada za siebie
wrzesień możesz sobie odpuścić ale później już solidna nauka
to weźmiesz przedmiot dodatkowy ?
a jak nie to trzeba tej motywacji poszukać
ja postanowiłam że zaczne wszystko wcześniej też robie rzeczy na ostatnią chwile wiec żadne przeciwieństwo
Mazia .... wiesz że ja mam wygórowane ambicje


ahhh, Janku miło mi jestem Lunka, Baszczowa żona
no no, owszem basti wyglada dosc komicznie xD a na bildzie nawet porównują go do dziadka ... i mówia na niego silber-schweini (srebrny schweini) , ale nei smiejcie sie ;p mowilam...bledy mlodosci xD

nie no zazdrosc... juz pogodzilam sie z tym, ze szkola jest ;D bo wszystko wrocilo do normy... moje znienawidzone wstawanie rano, okropne lekcje... i w ogole ;p jakby wakacji nie bylo xD
chociaz, wiadomo, fajnie by bylo miec wakacje dluzsze. ale mnie dobija taka pogoda w wakacje i jak nic nie robie to gorzej sie czuje.

aj tam, poki co to sie nie zapowiada, ze schudne, bo w taką pogodę jakos chyba gromadze zapasy na zime haha...bo slodycze jak tylko są w domu to podjadam wieczorkiem ;p eszz

nom, jak dobrze się zakręcisz to ci odda ;p ale musisz miec talent

ja uwazam jednak, ze zbyt surowo

no ja myslalam, ze sobie odpuszcze, ale juz to widze XD babka z bioli juz zadala nam pewną partie materialu do przypomnienia sobie do matury o żesz xD ale przynajmniej ktos mnie motywuje do tej nauki ;p
a z reli juz nam podala tematy do pracy semestralnej ;p łoł...zmienili nam katech. ksiedza mielismy fajnego i oczywiscie akurat jak rela do sredniej weszla to sobie poszedl wredota ;d
u nas klasa w ogole nie chce chodzic na rele teraz XD jak mamy kuć rele kosztem innych zajec XD ale babka dała nam 2 tygodnie na zastanowienie ;D

nom prawdopodobnie wezme biole podst. i dodatkowy wos...mam tylko nadzieje, ze uda mi sie ten wos zdac XD nasz pan profesor doktor nauk historycznych jakos opornie mnie motywuje do tego , ale juz sie rozgladam za korepetycjami dobrymi ;p
narazie poprostu patrze jakie przedmioty jestem w stanie zdac, bo wiem, ze jakos sie zmotywuje do ich uczenia ;p aczkolwiek nie wiem na co mnie wezmą z tymi przedmiotami xD

mazia też ma... XD ale stara sie je troche stopowac ;p bo mazia sie stresuje za trzech ;D wiec to mnie czasem przerasta ;p



januś mowi, ze bardzo mu milo xD w snie mi to oczywiscie powiedzial...bo jak mowie... nad realem wciaz pracuje ;d


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Brrr ale u mnie zimno :ale właściwie lubie taką pogode, jestem pesymistką i pewnie dlatego lubie ciemne, zimne i ponure dni
wczoraj nic ciekawego sie nie działo, byłyśmy z Anką w barze, tym razem bez piwa bo postanowiłam wczoraj nie pić z tego względu że boli mnie wątroba

już sie nie moge doczekać soboty jak Wiesiek wróci już niigdzie go nie wypuszcze

właśnie zrobiłam sobie tosty z serem i szynką, mniam czyli typowe moje dawne śniadanie za czasów szkoły i matury
PS. troche dziwnie sie czuje jak wszyscy są w szkole tylko nie ja
u mnie tez zimno...deszcz pada...ponuro...

nom jak tata wróci to powiedz, zeby juz mi zamawiał ten trykot haha

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Witam Kochane,ciekawa jestem czy któraś z Was jeszcze o mnie pamięta?
Przepraszam,że Was zaniedbałam,ale nie miałam czasu na Wizaż

Wszystkie egzaminy pozdawane,a w semestrze zimowym będe miała "jedynie" 10 " .
Ale na razie mam jeszcze miesiąc wakacji i nie zamierzam go zmarnować

Piękny ostatnio coś narozrabiał .Nawet w radiu o tym mówili.
http://sport.onet.pl/0,0,1598776,wiadomosc.html
Nom zastanawiamy się jak kogos nam ubywa ;P i pamiętamy o was

Ja jeszcze mam troche czasu wiec bywam na watku ile się da ;p ale wiem, ze to się szybko zmieni… po weekendzie. Ojojoj.

Gdzies słyszałam wlasnie o tym bibowaniu roniego ;D hehe… zaszaleli chłopaki xD



na dworze zimnica a w domku ciepelko wlasnie zajadam sobie kaszke z biedronki ;p mniami...z dodatkiem soczku, bo oczywiscie sama kaszka smakowo jakos nie podchodzi mi xD

w budzie jak to w budzie...lekcje, ktore sie juz powtorzyly oczywiscie byly normalnie a te po raz pierwszy to laba ;p PSO i te bzdety ;d na niemcu musialam gadac co robilam w wakacje xD co roku o te same glupoty sie pytaja... wiec swoją gadke na pamiec znam haha...skoro ciagle nad morzem jestem w wakacje xD łuhuuuu...no chociaz nie...w 1 klasie lo moglam powiedziec, ze bylam w dojczlandzie i nad morzem xD i musialam gadac o berlinie ;p
w drugiej, ze bylam w gorach i nad morzem...a nom w tym roku tylko nad morzem ;p
historia mi szybko zleciala...sluchalam pana i gapilam sie na rece kolegi przede mną ... jak sobie pomysle, ze tyle historii mam w tygodniu to chyba padne XD
pocieszam sie, bo moj sąsiad mi mowil, ze ma tak duzo lekcji ;d a my tak malo hihihi... i moj brat juz drugi dzein pod rzad konczy pozniej niz ja... co do tej pory bylo niemozliwe...(biorac pod uwage rok poprzedni ;D) tak wiec to mnie troskze pociesza ;p
jednak dzis chyba sobie cos z angola przypomne xD bo sie sztresuje a od jutra zaczynamy normalnie isc z tematami, ehhh...
na wf musimy nosic oddzielną pare butów niż ta do szkoly...czyli teoretycznie musimy nosic dwie... boszz... chyba ich potrabiło do reszty...ciekawe gdzie mam zmiescic 2 pary butów i stroj na zmiane i ksiazki XD dałny... ale cóz... nowa hala oddana do użytku i sralalalal xD dzis przez to ,ze nie wiedzielismy o tych butach to musialysmy na pingla isc ;d a na sale nam nie bylo wolno. heh. ale fajnie jest, bo 3 części hali są oddzielone takimi zaslonami zielonymi... i nikt cie nie podlgada


no i tyle. mam glamoura od dwoch czy trzech dni i dopiero udalo mi sie chyba z 10 stron przejrzec xD masakra. jeszcze nie potrafie sobie tego dnia jakos tak rozplanowac, zeby gdzies mi zostawala luka na nude ;p
za szybko sie pozno robi i spac trzeba a potem za szybko rano i wstac trzeba xD uszzz...

pewnie nie obejrze meczu dojczków z walią jesli pojade do gdanska szkoda... ale pewnie i tak bym ogladala portugalie z polską...chyba tylko wlasnie mecz polska portugalia obejrzalam w calosci jesli kolidowal mi z dojczkami xD lolsko, ale taka prawda ;p
licze jednak, ze nastepny mecz dojczkow juz obejrze



ten post napisalam po szkole, ale probowalam go wyslac 3 razy i nie poszlo. wiec teraz sprobuje ;D


kurcze zle mi z tym, ze weekend bedzie taki krotki ;p i ze obejrze mecz a tu juz zaraz niedziela...a potem znowu szkola...znowu mam to niemile uczucie jakby mi braklo tchu ;p jeju...mowilam juz, ze nienawidze swoich uczuc i tego jak czuje XD uszzz...
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 07:46   #870
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Witam Kochane,ciekawa jestem czy któraś z Was jeszcze o mnie pamięta?
Przepraszam,że Was zaniedbałam,ale nie miałam czasu na Wizaż .

Wszystkie egzaminy pozdawane,a w semestrze zimowym będe miała "jedynie" 10 "cojest: .
Ale na razie mam jeszcze miesiąc wakacji i nie zamierzam go zmarnować .

Piękny ostatnio coś narozrabiał .Nawet w radiu o tym mówili .
http://sport.onet.pl/0,0,1598776,wiadomosc.html
no witaj właśnie ostatnio pytałam co z Tobą
oj nieładnie Cris


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Lunka ja nie powiedzialam ze z kazdym idziesz do lozka. Chodzilo mi o to ze tak to napisalas wiec myslalam ze ty z Wieskiem mieliscie jakas wpadke czy co Jak cie urazilam to sorry


Lunka ostatnio robilam sobie tosty z serem i szynka wiem kiedy! jak byly grand prix i Malysz skakal w zakopanem pycha byly, chelebk tostowy, szyneczka, na to serek ktory sie pieknie stopil i znow cheleb.Potem oblane keczupem kurde zachcialo mi sie tostow


A jutro rozpoczynaja sie mistrzostwa europy w siatkowce Polacy graja.Pierwszy mecz bodajze z Belgia o 12.50.Ja bede w szkole wiec jak ktoras mialaby dostepn do wynikow to prosilabym o smsa
dla mnie zabrzmiało to jakbym była jakąś puszczalską a jeśli chodzi o mnie i Wieśka to nie, nie spałam z nim i narazie nie zamierzam
kocham tosty
ja napisze


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
no no, owszem basti wyglada dosc komicznie xD a na bildzie nawet porównują go do dziadka ... i mówia na niego silber-schweini (srebrny schweini) , ale nei smiejcie sie ;p mowilam...bledy mlodosci xD

nie no zazdrosc... juz pogodzilam sie z tym, ze szkola jest ;D bo wszystko wrocilo do normy... moje znienawidzone wstawanie rano, okropne lekcje... i w ogole ;p jakby wakacji nie bylo xD
chociaz, wiadomo, fajnie by bylo miec wakacje dluzsze. ale mnie dobija taka pogoda w wakacje i jak nic nie robie to gorzej sie czuje.

aj tam, poki co to sie nie zapowiada, ze schudne, bo w taką pogodę jakos chyba gromadze zapasy na zime haha...bo slodycze jak tylko są w domu to podjadam wieczorkiem ;p eszz

nom, jak dobrze się zakręcisz to ci odda ;p ale musisz miec talent

ja uwazam jednak, ze zbyt surowo

no ja myslalam, ze sobie odpuszcze, ale juz to widze XD babka z bioli juz zadala nam pewną partie materialu do przypomnienia sobie do matury o żesz xD ale przynajmniej ktos mnie motywuje do tej nauki ;p
a z reli juz nam podala tematy do pracy semestralnej ;p łoł...zmienili nam katech. ksiedza mielismy fajnego i oczywiscie akurat jak rela do sredniej weszla to sobie poszedl wredota ;d
u nas klasa w ogole nie chce chodzic na rele teraz XD jak mamy kuć rele kosztem innych zajec XD ale babka dała nam 2 tygodnie na zastanowienie ;D

nom prawdopodobnie wezme biole podst. i dodatkowy wos...mam tylko nadzieje, ze uda mi sie ten wos zdac XD nasz pan profesor doktor nauk historycznych jakos opornie mnie motywuje do tego , ale juz sie rozgladam za korepetycjami dobrymi ;p
narazie poprostu patrze jakie przedmioty jestem w stanie zdac, bo wiem, ze jakos sie zmotywuje do ich uczenia ;p aczkolwiek nie wiem na co mnie wezmą z tymi przedmiotami xD

mazia też ma... XD ale stara sie je troche stopowac ;p bo mazia sie stresuje za trzech ;D wiec to mnie czasem przerasta ;p



januś mowi, ze bardzo mu milo xD w snie mi to oczywiscie powiedzial...bo jak mowie... nad realem wciaz pracuje ;d



u mnie tez zimno...deszcz pada...ponuro...

nom jak tata wróci to powiedz, zeby juz mi zamawiał ten trykot haha




na dworze zimnica a w domku ciepelko wlasnie zajadam sobie kaszke z biedronki ;p mniami...z dodatkiem soczku, bo oczywiscie sama kaszka smakowo jakos nie podchodzi mi xD

w budzie jak to w budzie...lekcje, ktore sie juz powtorzyly oczywiscie byly normalnie a te po raz pierwszy to laba ;p PSO i te bzdety ;d na niemcu musialam gadac co robilam w wakacje xD co roku o te same glupoty sie pytaja... wiec swoją gadke na pamiec znam haha...skoro ciagle nad morzem jestem w wakacje xD łuhuuuu...no chociaz nie...w 1 klasie lo moglam powiedziec, ze bylam w dojczlandzie i nad morzem xD i musialam gadac o berlinie ;p
w drugiej, ze bylam w gorach i nad morzem...a nom w tym roku tylko nad morzem ;p
historia mi szybko zleciala...sluchalam pana i gapilam sie na rece kolegi przede mną ... jak sobie pomysle, ze tyle historii mam w tygodniu to chyba padne XD
pocieszam sie, bo moj sąsiad mi mowil, ze ma tak duzo lekcji ;d a my tak malo hihihi... i moj brat juz drugi dzein pod rzad konczy pozniej niz ja... co do tej pory bylo niemozliwe...(biorac pod uwage rok poprzedni ;D) tak wiec to mnie troskze pociesza ;p
jednak dzis chyba sobie cos z angola przypomne xD bo sie sztresuje a od jutra zaczynamy normalnie isc z tematami, ehhh...
na wf musimy nosic oddzielną pare butów niż ta do szkoly...czyli teoretycznie musimy nosic dwie... boszz... chyba ich potrabiło do reszty...ciekawe gdzie mam zmiescic 2 pary butów i stroj na zmiane i ksiazki XD dałny... ale cóz... nowa hala oddana do użytku i sralalalal xD dzis przez to ,ze nie wiedzielismy o tych butach to musialysmy na pingla isc ;d a na sale nam nie bylo wolno. heh. ale fajnie jest, bo 3 części hali są oddzielone takimi zaslonami zielonymi... i nikt cie nie podlgada


no i tyle. mam glamoura od dwoch czy trzech dni i dopiero udalo mi sie chyba z 10 stron przejrzec xD masakra. jeszcze nie potrafie sobie tego dnia jakos tak rozplanowac, zeby gdzies mi zostawala luka na nude ;p
za szybko sie pozno robi i spac trzeba a potem za szybko rano i wstac trzeba xD uszzz...

pewnie nie obejrze meczu dojczków z walią jesli pojade do gdanska szkoda... ale pewnie i tak bym ogladala portugalie z polską...chyba tylko wlasnie mecz polska portugalia obejrzalam w calosci jesli kolidowal mi z dojczkami xD lolsko, ale taka prawda ;p
licze jednak, ze nastepny mecz dojczkow juz obejrze



ten post napisalam po szkole, ale probowalam go wyslac 3 razy i nie poszlo. wiec teraz sprobuje ;D


kurcze zle mi z tym, ze weekend bedzie taki krotki ;p i ze obejrze mecz a tu juz zaraz niedziela...a potem znowu szkola...znowu mam to niemile uczucie jakby mi braklo tchu ;p jeju...mowilam juz, ze nienawidze swoich uczuc i tego jak czuje XD uszzz...

a nie silver ale i tak bosko
każdy to ma, szkoła itepe
ale ty jesteś chuda!
to zobaczymy jak to z moim talentem
to ładnie, napewno wszystko zdasz
powiem o trykocie powiem
ja nie lubie tych kaszek
też musiałam nosić trampki na zmiane, któych jednak nigdy nie miałam
Mazia przyzwyczaisz sie, zobaczysz
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.