Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 19:59   #931
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Magda czytasz mnie nie dokladnie Balkon to jest takie miejsce, kolo schodow i kolo glownych drzwi wejsciowych.Chyba bede musiala ci pokazac fote
Haha jol men, ja mam byc jol women A no lansowalam sie, dlubalam slonecznik i siedzialam w kapturze jak na prawdziwego kibica przystalo potem pod koniec meczu juz mi bylo zimno.
Niestety przegralismy 3 do 1, ale co to tylko towarzyski mecz.Normalnie kolo mnie tak blisko szli pilkarze floty swinoujscie Jeden mial wlosy jak Kuba
A no i najwazniejsze Pamietacie Grzesia? Ten co w krk w damskich ciuchach latal?
No to on robil dzisiaj za fotografa, chodzil robil zdjecia meczu,pilkarzom, publicznosci, no i widzialam ze robi foty lewej stronie, potem tyly,znowu lewa i tak sie czai czy rboci prawej (ja tam siedzialam) haha no ale w koncu zrobil ale bedzie jazda jak mnie dadza gdzies na neta
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 08:00   #932
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
witajcie dziewczynki ależ sie za Wami stęskniłam...ale nawet nie wiem czy mnie pamiętacie jeszcze dopiero co podłączyli mi neta i od razu weszłąm na forum a tu patrze i patrze i oczom nie wierze jakie zmiany - zamkneli forum ale jesteście tutaj więc też dobrze nie zdążyłam jeszcze preczytać, tego co napisałyście pod moją nieobecność a niedługo lecą na miasto więc jak tylko wrócę mam długą lekturę przed sobą tylko mam nadzieję, ża tym razem net już bedzie ;/dobra może zdążę jeszcze coś poczytać więc już zacznę a wpadłam tu, żeby się z Wami wszyściutkimi przywitać tylko jak zwykle nikogo nie ma buziaki
witaj sis nareszcie jesteś



Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość



Jutro znowu mecze juz sie ciesze
Wiec 2 fotki Fifka z trenigu i Owena
dzieki, tylko Ty jedna sie mną przejmujesz

foty sweet, co za kolory




Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
zaczelam czytac posty jeszcze za czasow jak ostatnio nie mialam neta.strasznie wam dziewczynki chcialam podziekowac za urodzinowe zyczenia i za sliczne prezenciki ktore juz umiescilam sobie na telefoniku no tak moja sis sie wygadala ze stara jestem
Madziu dziekuje za wlasnoreczny urodzinowy avek sliczny

ide czytac dalej na szybcika
musiałam powiedzieć





witam ehhh wszystko mi sie teraz tak dziwnie układa, chyba sama sobie motam to życie
wczoraj wrócił Wiesiek, spotkaliśmy sie, na początku było fatalnie bo gadaliśmy o tym zerwaniu i strasznie sie czułam wiedząc że go trace ...
wiem, to była moja wina, ale ostatnio zaczęłam tak dziwnie czuć że mi już na nim nie zależy, że go nie kocham i dlatego zerwałam ... wydawało mi sie że to nie ma sensu, ale kiedy z nim wczoraj gadałam to zdałam sobie sprawe że nie chce żeby to sie tak skończyło, że niszcze sobie sama życie ... i że nie warto i pogodziliśmy sie
później spotkałam sie z Mateuszem bo mnie prosił ciągle o to spotkanie, zapytał sie wprost czy do niego wróce ... ghe, przytkało mnie bo nie spodziewałam sie że jeszcze kiedyś będzie chciał do mnie wrócić ...
same wiecie jak cierpiałam po tym jak mnie rzucił, jak nie pozwalał sobie pomóc, jak czułam sie nikim ... teraz mam świetną okazje żeby sie zemścić za wszystkie krzywdy ... siłą rzeczy wybaczyłam mu tamto ale nigdy nie zapomniałam i nie zapomne nie mam pewności że teraz będzie inaczej, że znowu mnie nie zostawi ...
i chyba ( bo wciąż nie jestem pewna ) to Wiesiek jest najważniejszy ...
nie powiem, troche mam mętlik w głowie, dotychczas nigdy nie walczyło o mnie dwóch facetów gdybym była zimną suką za jaką mnie niektórzy mają () pewnie grałabym na dwa fronty, nie przejmując sie niczym ... ale ja tak nie potrafie ...
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 09:33   #933
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejka

Dzisiaj mecz dzisiaj mez POOOOOOLSKA GOOOOOLAAAA
czytalam dzisiaj ze trener Armenii zmarl na raka jelit
A urodziny, 31 lat konczy, Maciek Zurawski w Sto lat Maciek!! I sto bramek w kadrze

Luna ja Ci wiele razy mowilam co o tym sadze.Jezeli teraz pogodzilas sie z Wieskiem to zostaw to tak jak jest. A Mateuszowi bym powiedziala stanowcze NIE. Bo nie zasluguje na Ciebie.
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:31   #934
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
ja tam nie widzę żadnego podobieństwa
ale muszę przyznać, że Damięcki coś w sobie ma, nie podoba mi się wizualnie, ale jest w nim coś pociągającego, chyba głos i sposób mówienia powodują, że jest znacznie atrakcyjniejszy niż w rzeczywistości
Też to zauważyłam .

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
a ja wogole jaki dzisiaj odpal w szkole mialam, najpierw stoje se na przerwie kolo okna, patrze Wojtek idzie do szkoly, no to dzida kolo drzwi zeby mu dziendobry powiedziec, podlecialam tak ze w drzwiach stanelam patrze na balkonie stoi Mateusz z kumpel i takimi dwiema dziewczynami, ja sie spojrzalam na nich i w brecht a ten zrobil taka mine jakby sie na mnie zemsil ze ich zobaczylam No i Wojtek nadchodzi ja pale gupa ze czytam regulamin i do niego Dziendobry i usmiech On to samo dowzajemnil mial dzisiaj bluze Pogoni, ale sie lansowal
A potem na religii gadalam z moim kolega i gadalismy cos o meczu, a on sie mnie pyta o ktorej, to mu powiedzialam, a potem sie pyta jaki wynik bedzie.Ja mowie "3 do 0 dla nas" a on "a kto strzeli" a ja mowie "nie wiem, okaze sie jutro" a on "jak to nie wiesz?przeciez jestes ekspert!" powalil mnie tym
teraz jestem ekspertem
W TYCH sprawach to na pewno jesteś ekspertem .

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Wiec 2 fotki Fifka z trenigu i Owena
Owen ok,ale Cristiano i tak jest ładniejszy .


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
aaa wiecie co? :P niemki futbolistki wygraly z argentyną 11:0 XD lol, normalnie prawie jak niemcy san marino XD w wydaniu meskim fkors ;d
WOW



Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejka

Dzisiaj mecz dzisiaj mez POOOOOOLSKA GOOOOOLAAAA
A urodziny, 31 lat konczy, Maciek Zurawski w Sto lat Maciek!! I sto bramek w kadrze
Kurde,mam nadzieje,że nasi wygr4ają,bo nie przeżyje,kiedy Finlandia pojedzie na ME .Mówie NIE wąskoustnym Finom! .

Żuraw - cheers!
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:42   #935
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Brzos fajne to zdjecie Crisa z dziewczynka, tak btw ciekawe czy sie sptokali z tym polskim chlopcem
OL,ja już sama nie wiem co o nim mam myśleć.ON jest nieprzewidywalny (zwłaszcza po aferze z tymi starymi flądrami).
Też jestem ciekawa,czy spełni marzenie tego malca.Byłoby miło z jego strony.
chyba sama do niego wkrótce napisze i zaproponuje spotkanie .Myślicie,że sie zgodzi?
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:04   #936
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Brzos podaj sie za mala dziewczynke
w tych to znaczy w jakich? on mial na mysli pilkarskie


I cisne do szkoly
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:55   #937
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

o widze ze nikogo nie ma wpadlam tylko napisac kilka slow i zmykam coz zjesc udalo mi sie wreszcie doczytac poprzedni watek widzialam troche nowych osobek ,niektore czaily sie na naszych mezow.ale chyba wszystko ok

dziekuje Lunka za dopilnowanie mojego Davidka Villi kochana sis

dzieki ze pilyscie za moja zdana maturke
tyle mam teraz zaleglosci w watku nie wiem co tu sie dzieje i wogole...i nie wiem jak ja to wszytko nadrobie bede sie starac to co ja zmykam za jakies żarełko bo umieram z głodu milego dnia laski
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 14:00   #938
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Brzos podaj sie za mala dziewczynke
w tych to znaczy w jakich? on mial na mysli pilkarskie
Taaaaaa........jasne.Hmm. ..ciekawa jaka byłaby jego reakcja na mój widok .
OL,ja żem od razi wiedziała ,że to o piłke chodzi...
A o co mnie podejrzewałaś ?

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość

tyle mam teraz zaleglosci w watku nie wiem co tu sie dzieje i wogole...i nie wiem jak ja to wszytko nadrobie bede sie starac
Eeeeeeeee.........tam.Nie przesadzaj,że nie nadrobisz.
U nas na wątku po staremu,czyli --------->







__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:18   #939
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Magda czytasz mnie nie dokladnie Balkon to jest takie miejsce, kolo schodow i kolo glownych drzwi wejsciowych.Chyba bede musiala ci pokazac fote
Haha jol men, ja mam byc jol women A no lansowalam sie, dlubalam slonecznik i siedzialam w kapturze jak na prawdziwego kibica przystalo potem pod koniec meczu juz mi bylo zimno.
Niestety przegralismy 3 do 1, ale co to tylko towarzyski mecz.Normalnie kolo mnie tak blisko szli pilkarze floty swinoujscie Jeden mial wlosy jak Kuba
A no i najwazniejsze : Pamietacie Grzesia? Ten co w krk w damskich ciuchach latal?
No to on robil dzisiaj za fotografa, chodzil robil zdjecia meczu,pilkarzom, publicznosci, no i widzialam ze robi foty lewej stronie, potem tyly,znowu lewa i tak sie czai czy rboci prawej (ja tam siedzialam) haha no ale w koncu zrobil ale bedzie jazda jak mnie dadza gdzies na neta
oooo fotka by sie przydala, b nie moge sobie tego wyobrazic
czytam, czytam... nawet fotobloga xD i w ogole wsio ;p

hehe, juz bylas raz w necie...to co ci szkodzi drugi raz


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
witaj sis nareszcie jesteś


dzieki, tylko Ty jedna sie mną przejmujesz

witam ehhh wszystko mi sie teraz tak dziwnie układa, chyba sama sobie motam to życie
wczoraj wrócił Wiesiek, spotkaliśmy sie, na początku było fatalnie bo gadaliśmy o tym zerwaniu i strasznie sie czułam wiedząc że go trace ...
wiem, to była moja wina, ale ostatnio zaczęłam tak dziwnie czuć że mi już na nim nie zależy, że go nie kocham i dlatego zerwałam ... wydawało mi sie że to nie ma sensu, ale kiedy z nim wczoraj gadałam to zdałam sobie sprawe że nie chce żeby to sie tak skończyło, że niszcze sobie sama życie ... i że nie warto i pogodziliśmy sie
później spotkałam si z Mateuszem bo mnie prosił ciągle o to spotkanie, zapytał sie wprost czy do niego wróce ... ghe, przytkało mnie bo nie spodziewałam sie że jeszcze kiedyś będzie chciał do mnie wrócić ...
same wiecie jak cierpiałam po tym jak mnie rzucił, jak nie pozwalał sobie pomóc, jak czułam sie nikim ... teraz mam świetną okazje żeby sie zemścić za wszystkie krzywdy ... siłą rzeczy wybaczyłam mu tamto ale nigdy nie zapomniałam i nie zapomne nie mam pewności że teraz będzie inaczej, że znowu mnie nie zostawi ...
i chyba ( bo wciąż nie jestem pewna ) to Wiesiek jest najważniejszy ...
nie powiem, troche mam mętlik w głowie, dotychczas nigdy nie walczyło o mnie dwóch facetów gdybym była zimną suką za jaką mnie niektórzy mają pewnie grałabym na dwa fronty, nie przejmując sie niczym ... ale ja tak nie potrafie ...
o bosz... przeczytalam: witaj zwis

wiesz co, uwazam, ze przesadzasz. my piszemy Ci co o tym wszystkim sadzimy, nie olewamy Cie na kazdym kroku ani nie wydaje mi sie, zebysmy robily cos w kierunku innym niz wsparcie Ciebie...a ty uwazasz, ze my sie nie przejmujemy? sorry, ale naprawde teraz to doszlam do wniosku, ze chyba naprawde przestane sie udzielac w tych tematach, skoro ty nie zauwazasz nawet tych intencji.

nie wiem, czy to dobrze, czy zle, ze do siebie wrociliscie, ale to wiecie na pewno dobrze sami i nie potrzeba tu osob trzecich.
jedyne co pozostaje to zyczyc szczescia...i jakiegos znaku z gory, ktory powie Ci czy to ten jedyny czy nie...
co do mateusza, to uwazam, ze powinnas zostawic go w spokoju. nie warto stawac sie podobnym do ludzi, ktorzy nas skrzywdzili, bo wtedy nie roznimy sie od nich, chociaz jeszcze jakis czas temu uwazalismy, ze są najpodlejszymi ludzmi na swiecie.
olać go.

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Brzos podaj sie za mala dziewczynke
w tych to znaczy w jakich? on mial na mysli pilkarskie
hahaha...
robicie z niego pedofila czy co? XD
cris lubi tylko male dziewczynki?



u la la ... w koncu minely te lekcyje ;D musze sobie odpoczac, az spac mi sie chce , cieplo na dworku i w ogole fajnie. dobrze, ze dzis meczyk
dzis mialam pierwszy sprawdzianik ;p luhu... z angola, ale chyba nie bylo zle
pewnie juz dzis na kompa nie wejde, bo bede musiala sie pouczyc a pozniej mecz wiec nie bedzie kiedy, albo bedzie ale akurat moj brat bedzie zalegał tu ;p

hihi... na wfie mamy pilke reczną xD o lol, jakie wygibasy ... w gimie mialam 5 z tych chwytow, ruchow itp. z recznej ;p ciekawe jak tym razem mi pojdzie... poki co robimy podstawy i mam beke

nie wiem co wam tu jeszcze bazgrnąć ;p soł, jak mi cos przyjdzie do glowy to edytuje...a jak nie to do jutra ;D (no chyba, ze po napisaniu posta ujrze kogos ;p bo jak zaczynalam pisac to bylam samiutenka)

łuhu, a wiecie co cieszy mnie najbardziej w tych ostatnich meczach quali? XD ze mecze polski i niemiec nie kolidują ze soba...juz drugi raz jejejejeje...

OŁ JEEEEE POLSKAAAAA !!!

nie mialam gdzie zapisac sobie godziny i programy meczowe, wiec na dloni sobie zapisalam

ok, ide lekcje moze zrobic...bo 2 mecze przede mna czasu nie bedzie
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 19:23   #940
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

trchę z przymróżeniem oka

Boruc schudł dzięki Szamotulskiemu?

Artur Boruc chudnie w oczach. W meczu z Portugalią widać było, że gdzieś zniknęły charakterystyczne pucuowate policzki, a zza spodenek nie wylewał się już tłusty brzuch. I proszę - od razu było lepiej niż w Armenii, gdzie ociężały "McArtur" rzucał się do piłki z gracją hipopotama.

Skąd ta zmiana? Boruc po prostu przestraszył się, że może stracić miano najlepszego bramkarza w lidze szkockiej na rzecz Grzegorza Szamotulskiego (31 l.). A tego na pewno by nie zniósł - pisze "Fakt".

Jeszcze kilka miesięcy temu na zgrupowaniu kadry Boruc potrafił stanąć przed lustrem, wypiąć brzuch, poklepać się po nim i ze śmiechem stwierdzić - "To niemożliwe, że taki grubas jak ja grał w reprezentacji. Teraz to już przeszłość - polski bramkarz zmienił dietę, a wieczorami wykonuje ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha. Wszystko dlatego, że najmniej straconych bramek w lidze szkockiej ma Dundee United, w którym broni... Szamotulski. "Szamo" na pięć meczów aż cztery razy zachował czyste konto i cztery razy trafiał do jedenastki kolejki.

Tego dla Artura było już za wiele. Wziął się za siebie, bo nie chce dawać dawnemu konkurentowi z Legii satysfakcji. Jak wieść niesie, Boruc za Szamotulskim nie przepada, odkąd spotkali się w Legii - wówczas "Szamo" nie traktował go poważnie. Zdarzało się nawet, że wybierał, kto ma być jego zmiennikiem na ławce rezerwowych. I wtedy wskazywał na kogoś innego, Boruca odsyłając na trybuny.

Artur jest pamiętliwy. Generalnie piłka nożna go nie interesuje, a i do własnej gry ma duży dystans. Ale gdy zobaczył, jakie noty zbiera chudy jak patyk Szamotulski w Szkocji, krew go zalała. I teraz haruje jak wół, byle tylko pozbyć się brzucha.
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 21:40   #941
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejooo

O matko, zebranie skonczylo sie o 17.40 wiec Olka dzida do domu.Ale i tak na hymny sie spoznilam
Co do meczu to czuje niedosyt ze tylko zremisowalismy.Zal slupka Saganowskiego.No i Artek niezle nam tyleczki ratowal

Brzos--> napisalas "tych" to trzeba bylo odrazu powiedziec ze o pile chodzi
Magda jezeli moj telefon dalej sie bedzie rypal to ci fotki nie pokaze.Ale postaram sie zrobic jutro jak nie zapomne
Gdzie bylam raz w necie? oprocz mego prywatnego fotologa i wizazu?he? ale tak na serio to jestem na stronie sparty.Wyszlam jak krasnal bo mi kaptur tak stal potem wrzuce fo foto.
Luna zgadzam sie z Magda.
Magda ja nie znam upodoban Crisa
Tri moze z przymruzeniem oka ale mnie cholernie DENERWUJA te uwagi dotyczace tuszy Artura.Nie powiem kto wiele razy ratowal nam tylki Ale nie oczywiscie dziennikarze naglupszej gazety na swiecie FAKTU musza pisac takie gowna bo nie maja w tej redakcji nic innego do roboty.Idioci

No i ja zmykam.Jutro czeka mnie ciezki dzien. A potem w piatek do szpitala
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 22:03   #942
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

dobra, macie

http://spartagryfice.w.interia.pl/fo...a/IM000613.JPG ola jako krasnal
tylko sie nie brechtajcie
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 22:03   #943
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Ja tylko na chwilke

Owen strzelił 2 gole dzis i wygrali 3:0, a przy 3 asystował
uwielbiam go

I Włochy tez wygrały 2:1ale fifi nie grał

Ale i tak super jest i chyba tak sie nie bede bała spac bo bylam na horrorze

__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 06:40   #944
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejka

Dzisiaj mecz dzisiaj mez POOOOOOLSKA GOOOOOLAAAA
czytalam dzisiaj ze trener Armenii zmarl na raka jelit
A urodziny, 31 lat konczy, Maciek Zurawski w Sto lat Maciek!! I sto bramek w kadrze

Luna ja Ci wiele razy mowilam co o tym sadze.Jezeli teraz pogodzilas sie z Wieskiem to zostaw to tak jak jest. A Mateuszowi bym powiedziala stanowcze NIE. Bo nie zasluguje na Ciebie.
straszne [*]


za Maćka


Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość

dziekuje Lunka za dopilnowanie mojego Davidka Villi kochana sis
nmzc



Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość



o bosz... przeczytalam: witaj zwis

wiesz co, uwazam, ze przesadzasz. my piszemy Ci co o tym wszystkim sadzimy, nie olewamy Cie na kazdym kroku ani nie wydaje mi sie, zebysmy robily cos w kierunku innym niz wsparcie Ciebie...a ty uwazasz, ze my sie nie przejmujemy? sorry, ale naprawde teraz to doszlam do wniosku, ze chyba naprawde przestane sie udzielac w tych tematach, skoro ty nie zauwazasz nawet tych intencji.

nie wiem, czy to dobrze, czy zle, ze do siebie wrociliscie, ale to wiecie na pewno dobrze sami i nie potrzeba tu osob trzecich.
jedyne co pozostaje to zyczyc szczescia...i jakiegos znaku z gory, ktory powie Ci czy to ten jedyny czy nie...
co do mateusza, to uwazam, ze powinnas zostawic go w spokoju. nie warto stawac sie podobnym do ludzi, ktorzy nas skrzywdzili, bo wtedy nie roznimy sie od nich, chociaz jeszcze jakis czas temu uwazalismy, ze są najpodlejszymi ludzmi na swiecie.
olać go.

zawsze wydawało mi sie że Iza mnie rozumie bo Ty np. piszesz że nie znasz sie na związkach więc dlatego tak napisałam.

masz racje, nie warto


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra, macie

http://spartagryfice.w.interia.pl/fo...a/IM000613.JPG ola jako krasnal
tylko sie nie brechtajcie
bardzo ładnie wyszłaś


Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilke

Owen strzelił 2 gole dzis i wygrali 3:0, a przy 3 asystował
uwielbiam go

I Włochy tez wygrały 2:1ale fifi nie grał

Ale i tak super jest i chyba tak sie nie bede bała spac bo bylam na horrorze

podwójny powód do picia




Meczu wczoraj oglądać nie zdążyłam bo wyszłam jak sie zaczął ale później słyszałam w radiu że zremisowali. Moim zdaniem to i lepiej bo lepszy remis niż przegrana
Co do Wieśka i Mateusza to już wiem co mam robić. Ale nie chce już o nich tu pisać Powiem za to że spodobałam sie barmanowi z baru w którym często siedzimy z Anką przystojny gość, też mi sie spodobał a dziś mi sie śnił
Cała ja

Izuś, przypomina Ci ten facet kogoś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bscap0015dm6.jpeg (24,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2007-09-13 o 07:12
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 09:29   #945
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
witam ehhh wszystko mi sie teraz tak dziwnie układa, chyba sama sobie motam to życie
wczoraj wrócił Wiesiek, spotkaliśmy sie, na początku było fatalnie bo gadaliśmy o tym zerwaniu i strasznie sie czułam wiedząc że go trace ...
wiem, to była moja wina, ale ostatnio zaczęłam tak dziwnie czuć że mi już na nim nie zależy, że go nie kocham i dlatego zerwałam ... wydawało mi sie że to nie ma sensu, ale kiedy z nim wczoraj gadałam to zdałam sobie sprawe że nie chce żeby to sie tak skończyło, że niszcze sobie sama życie ... i że nie warto i pogodziliśmy sie
później spotkałam sie z Mateuszem bo mnie prosił ciągle o to spotkanie, zapytał sie wprost czy do niego wróce ... ghe, przytkało mnie bo nie spodziewałam sie że jeszcze kiedyś będzie chciał do mnie wrócić ...
same wiecie jak cierpiałam po tym jak mnie rzucił, jak nie pozwalał sobie pomóc, jak czułam sie nikim ... teraz mam świetną okazje żeby sie zemścić za wszystkie krzywdy ... siłą rzeczy wybaczyłam mu tamto ale nigdy nie zapomniałam i nie zapomne nie mam pewności że teraz będzie inaczej, że znowu mnie nie zostawi ...
i chyba ( bo wciąż nie jestem pewna ) to Wiesiek jest najważniejszy ...
nie powiem, troche mam mętlik w głowie, dotychczas nigdy nie walczyło o mnie dwóch facetów gdybym była zimną suką za jaką mnie niektórzy mają () pewnie grałabym na dwa fronty, nie przejmując sie niczym ... ale ja tak nie potrafie ...
sis moim zdaniem powinnas zdecydowanie dac sobie spokoj z tym Mateuszem!!nie warto mimo tego, ze jeszcze nie jestes pewna czy Wiesiek to ten wlasciwy facet - daj mu szanse, bo z tego moze wyjsc cos naprawde fajnego.moze warto sprobowac


Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
czytalam dzisiaj ze trener Armenii zmarl na raka jelit
.
[*][*][*]


Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość

Eeeeeeeee.........tam.Nie przesadzaj,że nie nadrobisz.
U nas na wątku po staremu,czyli --------->

hehe po staremu mowisz widac widac eeeeeeeeeee.....tam masz racje nadrobie




Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
trchę z przymróżeniem oka

Boruc schudł dzięki Szamotulskiemu?

Artur Boruc chudnie w oczach. W meczu z Portugalią widać było, że gdzieś zniknęły charakterystyczne pucuowate policzki, a zza spodenek nie wylewał się już tłusty brzuch. I proszę - od razu było lepiej niż w Armenii, gdzie ociężały "McArtur" rzucał się do piłki z gracją hipopotama.

Skąd ta zmiana? Boruc po prostu przestraszył się, że może stracić miano najlepszego bramkarza w lidze szkockiej na rzecz Grzegorza Szamotulskiego (31 l.). A tego na pewno by nie zniósł - pisze "Fakt".

Jeszcze kilka miesięcy temu na zgrupowaniu kadry Boruc potrafił stanąć przed lustrem, wypiąć brzuch, poklepać się po nim i ze śmiechem stwierdzić - "To niemożliwe, że taki grubas jak ja grał w reprezentacji. Teraz to już przeszłość - polski bramkarz zmienił dietę, a wieczorami wykonuje ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha. Wszystko dlatego, że najmniej straconych bramek w lidze szkockiej ma Dundee United, w którym broni... Szamotulski. "Szamo" na pięć meczów aż cztery razy zachował czyste konto i cztery razy trafiał do jedenastki kolejki.

Tego dla Artura było już za wiele. Wziął się za siebie, bo nie chce dawać dawnemu konkurentowi z Legii satysfakcji. Jak wieść niesie, Boruc za Szamotulskim nie przepada, odkąd spotkali się w Legii - wówczas "Szamo" nie traktował go poważnie. Zdarzało się nawet, że wybierał, kto ma być jego zmiennikiem na ławce rezerwowych. I wtedy wskazywał na kogoś innego, Boruca odsyłając na trybuny.

Artur jest pamiętliwy. Generalnie piłka nożna go nie interesuje, a i do własnej gry ma duży dystans. Ale gdy zobaczył, jakie noty zbiera chudy jak patyk Szamotulski w Szkocji, krew go zalała. I teraz haruje jak wół, byle tylko pozbyć się brzucha.
nie ma co Artur jest super



Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra, macie

http://spartagryfice.w.interia.pl/fo...a/IM000613.JPG ola jako krasnal
tylko sie nie brechtajcie

hehe Ola swietna fotka taka rasowa


Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość

Owen strzelił 2 gole dzis i wygrali 3:0, a przy 3 asystował
uwielbiam go

I Włochy tez wygrały 2:1ale fifi nie grał

za Owena i za Włochy
a ja tak dawno widzialam meczyk Valencii


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Meczu wczoraj oglądać nie zdążyłam bo wyszłam jak sie zaczął ale później słyszałam w radiu że zremisowali. Moim zdaniem to i lepiej bo lepszy remis niż przegrana
Co do Wieśka i Mateusza to już wiem co mam robić. Ale nie chce już o nich tu pisać Powiem za to że spodobałam sie barmanowi z baru w którym często siedzimy z Anką przystojny gość, też mi sie spodobał a dziś mi sie śnił
Cała ja
tez mysle, ze lepszy remis niz przegrana
bardzo dobrze ze wiesz co robic 3mam kciuki za ciebie hehe ty barmanowi a ja takiemu gosciowi co u mnie remont robia mowil ze nie wolno mi isc do zakonu bo to grzech wielki bedzie i takiemu drugiemu co kaloryfery sprzedaje niosl ten kaloryfer do samochodu i mowi ze tez sobie z mila checia siadnie kolo mnie glupi faktycznie siadl ale moja mama go wysmiala i poszedl
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 09:46   #946
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Dziewczyny,jestemn załamana......
Najpierw piolscy siatkarze przegrali,potem remis z Finlandią,
a na koniec jeszcze tooooooooooooo http://sport.onet.pl/0,0,1604722,wiadomosc.html
Co się dzieje z moją Portugalią??????????????
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 10:25   #947
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jestemn załamana......
Najpierw piolscy siatkarze przegrali,potem remis z Finlandią,
a na koniec jeszcze tooooooooooooo http://sport.onet.pl/0,0,1604722,wiadomosc.html
Co się dzieje z moją Portugalią??????????????

wiesz ja tez bardzo lubie Portugalie, kibicuje im oby sie podniesli
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 10:59   #948
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość


o kurde, juz jutro...faktycznie ;p mam nadzieje, ze mi nie dowalą jeszcze wiecej kucia, bo padne xD a jeszcze u nas w kosciele misje (raz na 10 lat) i mama mi kaze isc XD znaczy... mowi, ze to moja decyzja czy pojde, czyli presja psychiczna...zawsze skutkuje ...

ale ten fifcio chudzinka...o rajuśku ;d




Chudzinka? chyba mi go tam nie zywia dobrze do domku musi wroci


Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
ja tez sie strasznie ciesze, ze moge tu byc nie wiem jak dlugo ale narazie jestem
oby jak najdłuzej

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
nom, np. olcia nasza to sie oburzala, ze mowie do niej jol men...bo ona chce byc jol woman (pozdrowienia dla oli, ktora teraz na spartuni sie lansuje XD)

no nic...mialo byc w sensie...nic wiecej do dodania

skoro juz znowu cos napisalam to wrzuce jakies foty ;d

1 - ottiś
2 - poldzio ]:->
3 - lahmcio mordka usmiechnieta
4 - konfera ...w koncu poldiego wzieli
5 - moje chłopaczyska ;p
6 - jak ktos nie byl na moim LJu jak podawalam linka to oto moj banner, ktory zrobilam 'pod wplywem' ...czyli po remisie z portugalią hihihi... (zwqazywszy na to, ze obrazy 500kb nie wchodzą na wizaz... musialam go zmniejszyc i przerobic na jpg, przez co kolory stracily na jakosci... pełny oryginalny twój : fairytalepl.livejournal.c om)
Fajne foty

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość

dzieki, tylko Ty jedna sie mną przejmujesz

foty sweet, co za kolory



witam ehhh wszystko mi sie teraz tak dziwnie układa, chyba sama sobie motam to życie
wczoraj wrócił Wiesiek, spotkaliśmy sie, na początku było fatalnie bo gadaliśmy o tym zerwaniu i strasznie sie czułam wiedząc że go trace ...
wiem, to była moja wina, ale ostatnio zaczęłam tak dziwnie czuć że mi już na nim nie zależy, że go nie kocham i dlatego zerwałam ... wydawało mi sie że to nie ma sensu, ale kiedy z nim wczoraj gadałam to zdałam sobie sprawe że nie chce żeby to sie tak skończyło, że niszcze sobie sama życie ... i że nie warto i pogodziliśmy sie
później spotkałam sie z Mateuszem bo mnie prosił ciągle o to spotkanie, zapytał sie wprost czy do niego wróce ... ghe, przytkało mnie bo nie spodziewałam sie że jeszcze kiedyś będzie chciał do mnie wrócić ...
same wiecie jak cierpiałam po tym jak mnie rzucił, jak nie pozwalał sobie pomóc, jak czułam sie nikim ... teraz mam świetną okazje żeby sie zemścić za wszystkie krzywdy ... siłą rzeczy wybaczyłam mu tamto ale nigdy nie zapomniałam i nie zapomne nie mam pewności że teraz będzie inaczej, że znowu mnie nie zostawi ...
i chyba ( bo wciąż nie jestem pewna ) to Wiesiek jest najważniejszy ...
nie powiem, troche mam mętlik w głowie, dotychczas nigdy nie walczyło o mnie dwóch facetów gdybym była zimną suką za jaką mnie niektórzy mają () pewnie grałabym na dwa fronty, nie przejmując sie niczym ... ale ja tak nie potrafie ...
Nie tylko ja tylko moze kazdy na wlasny sposob

Dzieki

Fajnie ze sie pogodziliscie a co do Matusza to ja bym go olała po tym co zrobił.
Ale decyzja nalezy do Ciebie

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejka

Dzisiaj mecz dzisiaj mez POOOOOOLSKA GOOOOOLAAAA
czytalam dzisiaj ze trener Armenii zmarl na raka jelit
A urodziny, 31 lat konczy, Maciek Zurawski w Sto lat Maciek!! I sto bramek w kadrze

Luna ja Ci wiele razy mowilam co o tym sadze.Jezeli teraz pogodzilas sie z Wieskiem to zostaw to tak jak jest. A Mateuszowi bym powiedziala stanowcze NIE. Bo nie zasluguje na Ciebie.
straszne[*]

To za solenizanta

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość

Owen ok,ale Cristiano i tak jest ładniejszy .


Ja jestem innego zdania ale to dobrze bo kazdy powinnien miec własny gust
Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra, macie

http://spartagryfice.w.interia.pl/fo...a/IM000613.JPG ola jako krasnal
tylko sie nie brechtajcie
Fajne

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość

podwójny powód do picia



Izuś, przypomina Ci ten facet kogoś
Oj tak

Przypomina z jakiej to telenoweli bo moze zaczne ogladac

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość



za Owena i za Włochy
a ja tak dawno widzialam meczyk Valencii










Ale ja mam humor Mike jest nieoceniony
I jeszce tak dpbrze zobaczyc stary dobry atak Mike i Emil
Mam foty a bramki pozniej pokaze
Rozstrzelał sie Mike tylko tak dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (44,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (34,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (41,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (41,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (36,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1072902.picture.jpg (41,6 KB, 2 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 11:08   #949
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 11:13   #950
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

I jeszce pare bo zapoamniała pokaza cudna fotke fifka z lotniska w Kijowie
Wiec Owen i Fifi i jeszce Roqus

Juz miała dawno wam pokazac reklame z Fifim, 2 czesc bo 1 juz widziałysci Ibrahimovicem. Tylko ze mam bez głosu wiec jak tylko na youtube sie pojawi to pokaze bo fajna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1a0.jpg (36,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1072969.picture.jpg (38,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1065540.picture.jpg (44,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0,,10303~3396853,00.jpg (69,6 KB, 3 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:00   #951
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejooo

O matko, zebranie skonczylo sie o 17.40 wiec Olka dzida do domu.Ale i tak na hymny sie spoznilam
Co do meczu to czuje niedosyt ze tylko zremisowalismy.Zal slupka Saganowskiego.No i Artek niezle nam tyleczki ratowal

Brzos--> napisalas "tych" to trzeba bylo odrazu powiedziec ze o pile chodzi
Magda jezeli moj telefon dalej sie bedzie rypal to ci fotki nie pokaze.Ale postaram sie zrobic jutro jak nie zapomne
Gdzie bylam raz w necie? oprocz mego prywatnego fotologa i wizazu?he? ale tak na serio to jestem na stronie sparty.Wyszlam jak krasnal bo mi kaptur tak stal potem wrzuce fo foto.
Luna zgadzam sie z Magda.
Magda ja nie znam upodoban Crisa
Tri moze z przymruzeniem oka ale mnie cholernie DENERWUJA te uwagi dotyczace tuszy Artura.Nie powiem kto wiele razy ratowal nam tylki Ale nie oczywiscie dziennikarze naglupszej gazety na swiecie FAKTU musza pisac takie gowna bo nie maja w tej redakcji nic innego do roboty.Idioci

No i ja zmykam.Jutro czeka mnie ciezki dzien. A potem w piatek do szpitala
mnie też wkurza, że dziennikarze wiecznie się czepiają tuszy Artura, albo wymyślają wywiady np z Euzebiuszem, które pojawiają się prawie codziennie, Fuckt to jednak ma wyobraźnie

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra, macie

http://spartagryfice.w.interia.pl/fo...a/IM000613.JPG ola jako krasnal
tylko sie nie brechtajcie
fajnie tutaj wyszłaś, czego chcesz? tak słodko


no to za nasz remis z Finlandią i remis Port-Serb
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:09   #952
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:17   #953
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejooo

O matko, zebranie skonczylo sie o 17.40 wiec Olka dzida do domu.Ale i tak na hymny sie spoznilam
Co do meczu to czuje niedosyt ze tylko zremisowalismy.Zal slupka Saganowskiego.No i Artek niezle nam tyleczki ratowal

Magda jezeli moj telefon dalej sie bedzie rypal to ci fotki nie pokaze.Ale postaram sie zrobic jutro jak nie zapomne
Gdzie bylam raz w necie? oprocz mego prywatnego fotologa i wizazu?he? ale tak na serio to jestem na stronie sparty.Wyszlam jak krasnal bo mi kaptur tak stal potem wrzuce fo foto.

Tri moze z przymruzeniem oka ale mnie cholernie DENERWUJA te uwagi dotyczace tuszy Artura.Nie powiem kto wiele razy ratowal nam tylki Ale nie oczywiscie dziennikarze naglupszej gazety na swiecie FAKTU musza pisac takie gowna bo nie maja w tej redakcji nic innego do roboty.Idioci
ja tez nie trafilam na hymn... lekcje musialam odrabiac do ostatniej chwili...a nawet w trakcie

ja tez nie widze tej tuszy artura xD upatrują jej tam gdzie jej nie ma ;p
poza tym, co za roznica czy mielibysmy pilkarzy bardziej masywnych czy nie...wazne, ze jest z nich pozytek i duma kibicow a arti na pewno taki jest.

kiedys mi na gadu wysylalas... ale jakies inne foty...chociaz tez mi sie wydawalo, ze ze sparty XD znaczy byla twoja reka ... i cos tam jeszcze hhaha... wlasnie do tego sie odnosilam w swojej wypowiedzi

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra, macie

http://spartagryfice.w.interia.pl/fo...a/IM000613.JPG ola jako krasnal
tylko sie nie brechtajcie
hihihi...jaka ola ;p

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilke

Owen strzelił 2 gole dzis wygrali 3:0, a przy 3 asystował
uwielbiam go

I Włochy tez wygrały 2:1:ale fifi nie grał
brawo
chociaz za wlochami to ja wcale niekoniecznie ale pewnie sire nalezy.

ja tylko widzialam na eurosporcie mecz francji ze szkocją bodajze...oczywiscie w przerwie meczu dojczkow ;D i jak ogladalam to bylo 0:0...nie wiem kto wygral na koniec xD bo juz nie patrzylam...bylam zbyt podekscytowana wygraną moich niuniów

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
zawsze wydawało mi sie że Iza mnie rozumie bo Ty np. piszesz że nie znasz sie na związkach więc dlatego tak napisałam.

masz racje, nie warto

Meczu wczoraj oglądać nie zdążyłam bo wyszłam jak sie zaczął ale później słyszałam w radiu że zremisowali. Moim zdaniem to i lepiej bo lepszy remis niż przegrana
Co do Wieśka i Mateusza to już wiem co mam robić. Ale nie chce już o nich tu pisać Powiem za to że spodobałam sie barmanowi z baru w którym często siedzimy z Anką przystojny gość, też mi sie spodobał a dziś mi sie śnił
Cała ja

Izuś, przypomina Ci ten facet kogoś
rozumiem, ze mozesz miec indywidualne odczucia mocniejsze i slabsze do roznych ludzi.
owszem, pisze, ze nie wiem jak to jest w 100%, bo nie wiem... mam sciemniac? ale zawsze staram sie powiedziec co o tym sądze...mimo tego co wyzej. gdybysmy nie pisaly nic... to tez byc uwazala, ze tylko jedna osoba ci gadulkuje...gdy pisze kazda... to jest to samo. wiec poprostu chyba nie potrzebne są tu moje zbedne slowa i sie w nich postanowilam ograniczyc. tyle.

ojejcia, jejcia...kolejny przystojniak na drodze...i w snach ... chyba ja jestem ślepa na moje 5 par oczu xD albo zwyczajnie na polnocy nie ma fajnych facetow i na poludnie emigrowac trzeba ;p

e, bez beki... ja to myslalam, nie naciskajac na powiekszenie foty, ze to fifko... dopiero pozniej wchodze a tu zonk ;d

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jestemn załamana.....
Najpierw piolscy siatkarze przegrali,potem remis z Finlandią,
a na koniec jeszcze tooooooooooooo http://sport.onet.pl/0,0,1604722,wiadomosc.html
Co się dzieje z moją Portugalią??????????????
siatkę ogladam od swieta ;p i nie interesuje sie nią ponad przecietną, czyli wykraczajac poza ogladanie meczu, o ktorym glosno w tv i necie XD wiec jakos wiadomosc o naszej przegranej mnie nie ruszyla. wygrywamy, to swietnie...przegrywamy... to trudno xD

jesli chodzi o portugalie to szkoda...bo faktycznie cos jest nie tak. a szkoda by bylo, gdyby nie bylo ich na EM...
oczywiscie ciesze sie, ze Nasi zaszli tak daleko i ze nadal mamy realne szanse na EM i ze wygrywamy i remisujemy z portugalia...i tak wlasciwie to nie mialam jeszcze okazji wstawic sie za portugalią, bo oczywistym chyba jest, ze na WM wolalam, zeby maly final wygrali dojczki a quali polacy, jednak na dzien dzisiejszy fajnie by bylo gdyby przeszla polska i portugalia.

ale nie martw sie na zapas jeszcze maja szanse wszystko odrobic. 4. zespol swiata na pewno nie podda sie tak latwo. nie w ich stylu.

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość


Chudzinka? chyba mi go tam nie zywia dobrze do domku musi wroci

Ale ja mam humor Mike jest nieoceniony
I jeszce tak dpbrze zobaczyc stary dobry atak Mike i Emil
Mam foty a bramki pozniej pokaze
Rozstrzelał sie Mike tylko tak dalej
ty sie nie smiej XD bo to tragedia rodzinna ... moja mama ma zasady xD nie zmuszać dziecka do niczego... czyli: nie zmuszam cie zebys szla, ale masz isc ...
wczoraj zamiast pojsc na te misje to sie wzielam za lekcje, zeby miec wolne na mecz... to mi z wyrzutem mowi, ze moje kolezanki z klasy to byly a ja nie ... no... szkoda tylko, ze tylko jedna kolezanka (ghe...taaaa bardzo) z mojej klasy mieszka w mojej okolicy i ewentualnie mogla sie ppofatygowac do kosciola xD
a jak powiedzialam, co o tym mysle... o szantazu emocjonalnym i tak dalej to mnie wysmiala ... ale coz. moja mama zawsze sie wypiera, chociaz dobrze wie, ze nie ma racji i sciemnia XD po kims to mam ... charater zdecydowanie po mamie. dlatego nie mamy spokoju ze soba

nom, podkarm go czipsami, czekoladą, mcdonaldsami...raz dwa bedzie w formie ;D

hehe, ogladam fotki i mi patrzac na te ich minki mi sie przypomnial wierszyk z dziecinstwa: wielka radosc w domu gucia...(nie bede konczyc, bo jak dla dzieci to bylo bardzo niecenzurale , chociaz w dzisiejszych czasach to zadne dziecko by sie nie przejelo xD)

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
I jeszce pare bo zapoamniała pokaza cudna fotke fifka z lotniska w Kijowie
Wiec Owen i Fifi: i jeszce Roqus

Juz miała dawno wam pokazac reklame z Fifim, 2 czesc bo 1 juz widziałysci Ibrahimovicem. Tylko ze mam bez głosu wiec jak tylko na youtube sie pojawi to pokaze bo fajna
fifi jaki bandito XD
a roqus ... tęsknie za nim... i nie tylko za nim

Cytat:
Napisane przez _Brzoskwinka_ Pokaż wiadomość
nie płaczkaj



ufff... jeszcze tylko jutro i weekendzik czekam na niego ;p haha... bo mam nadzieje, obejrzec w koncu...po dwutygodniowej przerwie neu...czyli janka w tv dlaczego on ma tylko 2 programy i tylko jeden moge ogladac? XD uszzz...poskarze sie do vivy... chyba pojde strajkowac ;P

wlasnie zajadam sobie ryz na mleku....z czekoladą... niezly, ale zdecydowanie lepszy z owockami

u mnie dzis cieplo na dworku i w ogole fajnie.

powiem wam, ze jestem w pelni zadowolona z mojej plytki timbalanada ;p i teraz po kilku dniach zdecydowanie moge polecic jesli ktos wiec lubi takie klimaty... i poszczegolne piosenki, ktore do tej pory ukazaly sie z clipami (przynajmniej na viva de xD) to cala plyta mu sie spodoba.

wroce do wczorajszego dnia, bo jeszcze nie mialam okazji publicznie wypowiedziec sie ;p w smsach oczywiscie juz emocje na bieząco byly haha

jesli chodzi o mecz Polski, to zgadzam sie z waszymi wypowiedziami...z kazdą po trochu... bo i troszke zal, ze nie bylismy w stanie zdobyc 3 punktow, na co liczylam i mysle, ze trzeba sie cieszyc z tego co jest. z realnych nadziei na awans
coz wiecej pisac? nie byl to zbytnio ciekawy mecz, bo zwyczajnie w czasie ogladania zaczelam robic inne rzeczy... a wtedy znaczy to, ze mnie nudzi ...
boruc pokazuje klasę...i tyle.


o meczu dojczkow moze wypowiem sie troszke wiecej, bo mnie bardziej ekscytowal xD wiecej sie dzialo, chociaz poczatek zapowiadal sie fatalnie.
co prawda nie byl to mecz quali, ale dla mnie wazny

juz w poczatkowych minutach rumunia wbila nam gola , na bramce stal timo, bo jens na treningach cos zaniemogl... timo widac bylo, ze nie moze sobie poradzic...po golu zupelnie sie rozwalil i byl kryzys...
pozniej na szczescie byla ladna akcja bastka i schnixa... w ktorej basti zaliczyl asyste a bernd strzelil gola od tej pory zaczelo sie ukladac.
sklad byl niecodzienny, ale dosc zrozumialy, nie byly to quali wiec jogi ne wystawil ani miro ani kevina, ktorzy siedzieli do konca meczu na lawce.
grali za to trochuś, mani friedrich, helmes, poldi od poczatku w koncu grał :P
mecz odbywal sie w koeln (rodzinne miasto poldzia, koeln to byl jego byly klub - przed bayernem, takze klub helmesa) i wlasciwie to chlopaki z koeln - poldi i helmes dawalic popalic przeciwnikowi
mieli kilka groznych akcji...ktore jakims cudem nie zakonczyly sie golami. ale w koncu sie udalo...gola dla dojczkow strzelil poldi !!!
super miny po tym robil haha i w ogole beka z niego ;p
a w ogole w drugiej polowie jogi puscil do gry odiego (zszedl schnix) i wtedy (nie powiem, ze sie rozmarzylam, bo nie bylo moim marzeniem, zeby odi przyczynil sie do wbicia gola Polsce na WM XD, lecz jakos zaczelam wspominac wlasnie ten czas) ... niedlugo pozniej strzelil brameczke.super!
na koniec, po meczu poldi chodzil i ciagle klaskal...dziekujac swojej rodzimej publicznosci w pewnym momencie zaczal zdejmowac trykot i wskazal reką na cos... kamera pokazala, ze byl to chlopiec...w ktorego strone rzucil ten swoj opocony trykot XDszczesciarz z tego malca ;p

gole moich pieknych tutaj:
http://www.meczyki.pl/readarticle.php?article_id=1076
pozniej obejrzalam jeszcze wywiady z chlopakami i poszlam spac XD
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:13   #954
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
brawo
chociaz za wlochami to ja wcale niekoniecznie ale pewnie sire nalezy.

ja tylko widzialam na eurosporcie mecz francji ze szkocją bodajze...oczywiscie w przerwie meczu dojczkow ;D i jak ogladalam to bylo 0:0...nie wiem kto wygral na koniec xD bo juz nie patrzylam...bylam zbyt podekscytowana wygraną moich niuniów

e, bez beki... ja to myslalam, nie naciskajac na powiekszenie foty, ze to fifko... dopiero pozniej wchodze a tu zonk ;d



ty sie nie smiej XD bo to tragedia rodzinna ... moja mama ma zasady xD nie zmuszać dziecka do niczego... czyli: nie zmuszam cie zebys szla, ale masz isc ...
wczoraj zamiast pojsc na te misje to sie wzielam za lekcje, zeby miec wolne na mecz... to mi z wyrzutem mowi, ze moje kolezanki z klasy to byly a ja nie ... no... szkoda tylko, ze tylko jedna kolezanka (ghe...taaaa bardzo) z mojej klasy mieszka w mojej okolicy i ewentualnie mogla sie ppofatygowac do kosciola xD
a jak powiedzialam, co o tym mysle... o szantazu emocjonalnym i tak dalej to mnie wysmiala ... ale coz. moja mama zawsze sie wypiera, chociaz dobrze wie, ze nie ma racji i sciemnia XD po kims to mam ... charater zdecydowanie po mamie. dlatego nie mamy spokoju ze soba

nom, podkarm go czipsami, czekoladą, mcdonaldsami...raz dwa bedzie w formie ;D

hehe, ogladam fotki i mi patrzac na te ich minki mi sie przypomnial wierszyk z dziecinstwa: wielka radosc w domu gucia...(nie bede konczyc, bo jak dla dzieci to bylo bardzo niecenzurale , chociaz w dzisiejszych czasach to zadne dziecko by sie nie przejelo xD)


fifi jaki bandito XD
a roqus ... tęsknie za nim... i nie tylko za nim



o meczu dojczkow moze wypowiem sie troszke wiecej, bo mnie bardziej ekscytowal xD wiecej sie dzialo, chociaz poczatek zapowiadal sie fatalnie.
co prawda nie byl to mecz quali, ale dla mnie wazny

juz w poczatkowych minutach rumunia wbila nam gola , na bramce stal timo, bo jens na treningach cos zaniemogl... timo widac bylo, ze nie moze sobie poradzic...po golu zupelnie sie rozwalil i byl kryzys...
pozniej na szczescie byla ladna akcja bastka i schnixa... w ktorej basti zaliczyl asyste a bernd strzelil gola od tej pory zaczelo sie ukladac.
sklad byl niecodzienny, ale dosc zrozumialy, nie byly to quali wiec jogi ne wystawil ani miro ani kevina, ktorzy siedzieli do konca meczu na lawce.
grali za to trochuś, mani friedrich, helmes, poldi od poczatku w koncu grał :P
mecz odbywal sie w koeln (rodzinne miasto poldzia, koeln to byl jego byly klub - przed bayernem, takze klub helmesa) i wlasciwie to chlopaki z koeln - poldi i helmes dawalic popalic przeciwnikowi
mieli kilka groznych akcji...ktore jakims cudem nie zakonczyly sie golami. ale w koncu sie udalo...gola dla dojczkow strzelil poldi !!!
super miny po tym robil haha i w ogole beka z niego ;p
a w ogole w drugiej polowie jogi puscil do gry odiego (zszedl schnix) i wtedy (nie powiem, ze sie rozmarzylam, bo nie bylo moim marzeniem, zeby odi przyczynil sie do wbicia gola Polsce na WM XD, lecz jakos zaczelam wspominac wlasnie ten czas) ... niedlugo pozniej strzelil brameczke.super!
na koniec, po meczu poldi chodzil i ciagle klaskal...dziekujac swojej rodzimej publicznosci w pewnym momencie zaczal zdejmowac trykot i wskazal reką na cos... kamera pokazala, ze byl to chlopiec...w ktorego strone rzucil ten swoj opocony trykot XDszczesciarz z tego malca ;p

gole moich pieknych tutaj:
http://www.meczyki.pl/readarticle.php?article_id=1076
pozniej obejrzalam jeszcze wywiady z chlopakami i poszlam spac XD


Ja tez troche patrzyłam i bardzo sie ucieszyłam ze przegrali

Bez powiekszenia Fifi jak sie patrzy

Wiem ze tragedia, taki szantaz ale to nie tylko twoja mam stosuje

tak czekolada i fast food zrobi swoje



Bandito
Roqus słodko wyszedł aha ale on ogolnie jest słodki:P


To Poldi bramke strzelił super to trzeba zobaczyc


daje 2 barmki Owena
http://uk.youtube.com/watch?v=FamKz6DHMyY
http://uk.youtube.com/watch?v=RJgeNE8Mw1o
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:23   #955
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Hejka

Bosz moj anglista wymiata siedze sobie dzisiaj na lekcji i on cos tam gadal a w pewnej chwili mowi "te Ola, ale twoj chlopak to niezle wczoraj bronil" ja taki look i w brecht A potem moja kolezanka mowi cos do niego "prosze pana a slyszalam pan ze rydzyk kupil sobie audi a6?, moglby Karolinie kupic q7 a mi jakies bmw" a ja mowie " a mi Boruca na jedna noc" i dechyyy
Haha dzisiaj widzialam mojego drugiego fagasa zaraz po Borucu haha chyba o tym nie wie ale to szczegol byl w swoim dresie Pogoni, super wygladal powiedzialam mu dziendobry ale serce mi sie kroilo kiedy wiedzialam ze jutro nie bede na tych wf z nim
No wiec tak, jutro ide do tego szpitala bleee Cholernie mi sie nie chce. Wyjde z niego dopiero w srode rano a potem pojedziemy gdzies na szczecin wiec pewno wroce wieczorem. Oczywiscie bedziemy smsmowac Ja mam tylko 17zl na koncie.Mam nadzieje ze mi na ten pobyt starczy.
No i oczywiscie wielka prosba do Was abyscie podsylaly mi info co sie dzieje w sporcie, kiedy beda bilety na mecz, wyniki spotkan OE, i pucharu Polski bo bodajze teraz startuje mam nadzieje ze mnie tak nie zostawicie samotnie.
Huhu dobrze ze w mp3 mam radio to bede wiedziec bynajmniej co sie dzieje na swiecie

Izka dzisiaj popoludniu widzialam kawalek powtorki tego meczu, Bufcio w bordowej koszulce Fajne foty.
Brzos slyszlalam o siatkarzach.Nie wiem co z nimi sie dzieje czyzby brak Gruszki i Wlazlego?
Lunka dzieki
Ooooo co do tego fagasa to wlasnie widzialam go ostatnie na tvnie! I tak sie gapie "on cholernie do Fifka podobny"
Aniusia rasowa?
Tri no mnie tez to strasznie irytuje.Niech sie zajma swoimi sprawami.Na szczescie Artus to luzak i gwizdze na nich
Slodko? slodki krasnal

Magda no ja tez nie widze tej "grubosci" Za to uwielbiam jak Arczi ma na meczu te sliskie, srebrne spodenki, aj
Aaaaaa juz kojarze te foty.To byly zdjecia z meczu w szn Pogon kontra Belchatow
No co? co jaka Ola?!
Lubie Timbalanda
No nie moglam jak mi relacjonowalas meczyk a ja nie chciclam odpisywac zeby moz z Wami popisac przez te kolejnych 5 dni. Ale fajnie ze wygrali Och ja musze zdobyc koszulke Artka
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:49   #956
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

dobra dziewczyny.wpadlam sie pozegnac.bede w czwartek.buziaki
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 06:44   #957
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez aniusia-vcf Pokaż wiadomość
sis moim zdaniem powinnas zdecydowanie dac sobie spokoj z tym Mateuszem!!nie warto mimo tego, ze jeszcze nie jestes pewna czy Wiesiek to ten wlasciwy facet - daj mu szanse, bo z tego moze wyjsc cos naprawde fajnego.moze warto sprobowac




tez mysle, ze lepszy remis niz przegrana
bardzo dobrze ze wiesz co robic 3mam kciuki za ciebie hehe ty barmanowi a ja takiemu gosciowi co u mnie remont robia mowil ze nie wolno mi isc do zakonu bo to grzech wielki bedzie i takiemu drugiemu co kaloryfery sprzedaje niosl ten kaloryfer do samochodu i mowi ze tez sobie z mila checia siadnie kolo mnie glupi faktycznie siadl ale moja mama go wysmiala i poszedl
Dzięki siostra nie to że mnie jestem pewna czy Wiesiek to ten właściwy ale to wszystko sie tak ułożyło ...
co do Mateusza to wiem co zrobic ale wczoraj znowu sie spotkalismy ...
to ja widzie że też masz powodzenie, widać to rodzinne


Izuś, wiem wiem
Marina, godzina 15.15, TVN
jak sie cieszy chłopaczyna
jaki zlizany Roque


wszystkie brameczki ładne



Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość




rozumiem, ze mozesz miec indywidualne odczucia mocniejsze i slabsze do roznych ludzi.
owszem, pisze, ze nie wiem jak to jest w 100%, bo nie wiem... mam sciemniac? ale zawsze staram sie powiedziec co o tym sądze...mimo tego co wyzej. gdybysmy nie pisaly nic... to tez byc uwazala, ze tylko jedna osoba ci gadulkuje...gdy pisze kazda... to jest to samo. wiec poprostu chyba nie potrzebne są tu moje zbedne slowa i sie w nich postanowilam ograniczyc. tyle.

ojejcia, jejcia...kolejny przystojniak na drodze...i w snach ... chyba ja jestem ślepa na moje 5 par oczu xD albo zwyczajnie na polnocy nie ma fajnych facetow i na poludnie emigrowac trzeba ;p

e, bez beki... ja to myslalam, nie naciskajac na powiekszenie foty, ze to fifko... dopiero pozniej wchodze a tu zonk ;d




i za to Ci dziekuje ;cmok:
hah bo to trzeba mieć we krrwwi żeby spotkać przystojniaków ale zapraszam do siebie
jak 5 par oczu
a widzisz jaki zonk



Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejka

Ooooo co do tego fagasa to wlasnie widzialam go ostatnie na tvnie! I tak sie gapie "on cholernie do Fifka podobny"
niezły nie

trzymaj sie i szybko do nas wracaj





Eszzz wczoraj nie było Krystiana w pracy kurcze no, coraz bardziej mi sie zaczyna podobać
a z Wieśkiem ... nie to że go nie kocham, ale mi sie zawsze podobali inni faceci
dlatego chyba lepiej być samej i mieć wolną ręke co do flirtów i miłostek niż być z kimś i ranić go bo nie potrafi sie całej miłości skumulować na tej jednej osobie ...
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2007-09-14 o 09:36 Powód: literówka
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 10:12   #958
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Izka dzisiaj popoludniu widzialam kawalek powtorki tego meczu, Bufcio w bordowej koszulce Fajne foty.
Brzos slyszlalam o siatkarzach.Nie wiem co z nimi sie dzieje czyzby brak Gruszki i Wlazlego?
Lunka dzieki
Ooooo co do tego fagasa to wlasnie widzialam go ostatnie na tvnie! I tak sie gapie "on cholernie do Fifka podobny"
Aniusia rasowa?
Tri no mnie tez to strasznie irytuje.Niech sie zajma swoimi sprawami.Na szczescie Artus to luzak i gwizdze na nich
Slodko? slodki krasnal

Magda no ja tez nie widze tej "grubosci" Za to uwielbiam jak Arczi ma na meczu te sliskie, srebrne spodenki, aj
Aaaaaa juz kojarze te foty.To byly zdjecia z meczu w szn Pogon kontra Belchatow
No co? co jaka Ola?!
Lubie Timbalanda
No nie moglam jak mi relacjonowalas meczyk a ja nie chciclam odpisywac zeby moz z Wami popisac przez te kolejnych 5 dni. Ale fajnie ze wygrali Och ja musze zdobyc koszulke Artka
dzieki

Ja wczoraj ogladam sport w TVN i było cos o Polskiej reprezentacji i wypowiadała sie Boruc i cos tam mowi o naszych szansa i ze jakbysmy tego nie wykorzystali to za przeproszeniem bylibysmy niesamowitymi pierdołami padłam az sobie musiałam to zapisac


Widze ze musze zaczac ogladac ta telenowele nie ma co

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny.wpadlam sie pozegnac.bede w czwartek.buziaki
tzrymaj sie i szybko wracaj

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość

Izuś, wiem wiem
Marina, godzina 15.15, TVN
jak sie cieszy chłopaczyna
jaki zlizany Roque


wszystkie brameczki ładne






Eszzz wczoraj nie było Krystiana w pracy kurcze no, coraz bardziej mi sie zaczyna podobać
a z Wieśkiem ... nie to że go nie kocham, ale mi sie zawsze podobali inni faceci
dlatego chyba lepiej być samej i mieć wolną ręke co do flirtów i miłostek niż być z kimś i ranić go bo nie potrafi sie całej miłości skumulować na tej jednej osobie ...


A tak myslałam i nawet ostanio cos ogladałam teraz trzeba czasciej

Ja ci dam zlizany

Bo Mike jest zdolny


Musisz osadzic co bedzie dla Ciebie najlepsze





Jaka ja mam polew od wczoraj z Fifika on jest genialny, Zrzucam sobie jego fotki z meczu z Francja i patrze sa jak robili pamiatkowe zdjecie przed meczem. I wszyscy sie ustawili tylko buffon jeszcze dochodził i na nastepnej fifi staje zaczyna kalskac i dochodzic a chłopkai do niego wołaja, fifi w tył wzrot i wraca jeszcze raz bo buffona nie bylo
musze poszukac czy tak filmiku, nie ma z tym bo to musiałao genialnie wygladac:P jak nie znajde to pokarze te fotki:p

Znalałma reklame z fifi
http://www.youtube.com/watch?v=CXCXn3JT7CY
I mam pare cudnych fot sa to zmeczu z Francja i z jakiegos wywiadu te mi sie najbardziej podobaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 185459_637739282_xkbemcgu.jpg (20,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 185459_1223829517_pfjxwjwe.jpg (19,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 204.jpg (19,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 205.jpg (86,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 176.jpg (33,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 196.jpg (23,6 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 10:15   #959
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość



oby jak najdłuzej

dzieki



Rozstrzelał sie Mike tylko tak dale
oby




Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejka

Bosz moj anglista wymiata siedze sobie dzisiaj na lekcji i on cos tam gadal a w pewnej chwili mowi "te Ola, ale twoj chlopak to niezle wczoraj bronil" ja taki look i w brecht A potem moja kolezanka mowi cos do niego "prosze pana a slyszalam pan ze rydzyk kupil sobie audi a6?, moglby Karolinie kupic q7 a mi jakies bmw" a ja mowie " a mi Boruca na jedna noc" i dechyyy \
Haha dzisiaj widzialam mojego drugiego fagasa zaraz po Borucu haha chyba o tym nie wie ale to szczegol byl w swoim dresie Pogoni, super wygladal powiedzialam mu dziendobry ale serce mi sie kroilo kiedy wiedzialam ze jutro nie bede na tych wf z nim
No wiec tak, jutro ide do tego szpitala bleee Cholernie mi sie nie chce. Wyjde z niego dopiero w srode rano a potem pojedziemy gdzies na szczecin wiec pewno wroce wieczorem. Oczywiscie bedziemy smsmowac Ja mam tylko 17zl na koncie.Mam nadzieje ze mi na ten pobyt starczy.
No i oczywiscie wielka prosba do Was abyscie podsylaly mi info co sie dzieje w sporcie, kiedy beda bilety na mecz, wyniki spotkan OE, i pucharu Polski bo bodajze teraz startuje mam nadzieje ze mnie tak nie zostawicie samotnie.
Huhu dobrze ze w mp3 mam radio to bede wiedziec bynajmniej co sie dzieje na swiecie

Aniusia rasowa?
genialne ale co to jedna noc chociaz tak niby jedna noc niby jeden dzien a i tak zostal by na stale

ojj biedna

rasowa rasowa




Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny.wpadlam sie pozegnac.bede w czwartek.buziaki
czekamy wracaj szybko




Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Dzięki siostra nie to że mnie jestem pewna czy Wiesiek to ten właściwy ale to wszystko sie tak ułożyło ...
co do Mateusza to wiem co zrobic ale wczoraj znowu sie spotkalismy ...
to ja widzie że też masz powodzenie, widać to rodzinne



Eszzz wczoraj nie było Krystiana w pracy kurcze no, coraz bardziej mi sie zaczyna podobać
a z Wieśkiem ... nie to że go nie kocham, ale mi sie zawsze podobali inni faceci
dlatego chyba lepiej być samej i mieć wolną ręke co do flirtów i miłostek niż być z kimś i ranić go bo nie potrafi sie całej miłości skumulować na tej jednej osobie ...
nmzc od czego masz siostre
a gdziez tam powodzenie zaraz to tak jakos poprostu wychodzi ale widac ze rodzinne - dziwisz sie?

to z facetami tez n as lczy, bo ja tez sie nie moge tak na jednego zdecydowac na 100%... masz racje i lepiej nikogo nie ranic bo to jest tylko zabawa uczuciami.ja jestem np sama bo chce, bo nie potrafie (przynajmniej narazie) wiazac sie z kims tak na serio.mlodosc ma to do siebie ze jest czas rowniez na zabawe zeby z kims poflirtowac i miec spokojne sumienie bo wiesz ze nikogo nie ranisz.mi narazie takie zycie odpowiada a Ty tez sama musisz zdecydowac co bedzie dobre dla Ciebie.ale to rodzinne wiec wiem ze tez sobie poradzisz
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 10:20   #960
aniusia-vcf
Raczkowanie
 
Avatar aniusia-vcf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 200
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość



oby jak najdłuzej

dzieki



Rozstrzelał sie Mike tylko tak dale
oby




Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Hejka

Bosz moj anglista wymiata siedze sobie dzisiaj na lekcji i on cos tam gadal a w pewnej chwili mowi "te Ola, ale twoj chlopak to niezle wczoraj bronil" ja taki look i w brecht A potem moja kolezanka mowi cos do niego "prosze pana a slyszalam pan ze rydzyk kupil sobie audi a6?, moglby Karolinie kupic q7 a mi jakies bmw" a ja mowie " a mi Boruca na jedna noc" i dechyyy \
Haha dzisiaj widzialam mojego drugiego fagasa zaraz po Borucu haha chyba o tym nie wie ale to szczegol byl w swoim dresie Pogoni, super wygladal powiedzialam mu dziendobry ale serce mi sie kroilo kiedy wiedzialam ze jutro nie bede na tych wf z nim
No wiec tak, jutro ide do tego szpitala bleee Cholernie mi sie nie chce. Wyjde z niego dopiero w srode rano a potem pojedziemy gdzies na szczecin wiec pewno wroce wieczorem. Oczywiscie bedziemy smsmowac Ja mam tylko 17zl na koncie.Mam nadzieje ze mi na ten pobyt starczy.
No i oczywiscie wielka prosba do Was abyscie podsylaly mi info co sie dzieje w sporcie, kiedy beda bilety na mecz, wyniki spotkan OE, i pucharu Polski bo bodajze teraz startuje mam nadzieje ze mnie tak nie zostawicie samotnie.
Huhu dobrze ze w mp3 mam radio to bede wiedziec bynajmniej co sie dzieje na swiecie

Aniusia rasowa?
genialne ale co to jedna noc chociaz tak niby jedna noc niby jeden dzien a i tak zostal by na stale

ojj biedna

rasowa rasowa




Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny.wpadlam sie pozegnac.bede w czwartek.buziaki
czekamy wracaj szybko




Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Dzięki siostra nie to że mnie jestem pewna czy Wiesiek to ten właściwy ale to wszystko sie tak ułożyło ...
co do Mateusza to wiem co zrobic ale wczoraj znowu sie spotkalismy ...
to ja widzie że też masz powodzenie, widać to rodzinne



Eszzz wczoraj nie było Krystiana w pracy kurcze no, coraz bardziej mi sie zaczyna podobać
a z Wieśkiem ... nie to że go nie kocham, ale mi sie zawsze podobali inni faceci
dlatego chyba lepiej być samej i mieć wolną ręke co do flirtów i miłostek niż być z kimś i ranić go bo nie potrafi sie całej miłości skumulować na tej jednej osobie ...
nmzc od czego masz siostre
a gdziez tam powodzenie zaraz to tak jakos poprostu wychodzi ale widac ze rodzinne - dziwisz sie?

to z facetami tez n as lczy, bo ja tez sie nie moge tak na jednego zdecydowac na 100%... masz racje i lepiej nikogo nie ranic bo to jest tylko zabawa uczuciami.ja jestem np sama bo chce, bo nie potrafie (przynajmniej narazie) wiazac sie z kims tak na serio.mlodosc ma to do siebie ze jest czas rowniez na zabawe zeby z kims poflirtowac i miec spokojne sumienie bo wiesz ze nikogo nie ranisz.mi narazie takie zycie odpowiada a Ty tez sama musisz zdecydowac co bedzie dobre dla Ciebie.ale to rodzinne wiec wiem ze tez sobie poradzisz
__________________
Przeżyj każdy dzień tak, jakby był twoim ostatnim...




studentka politologii
aniusia-vcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.