CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-23, 20:19   #2041
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam Boleslawca i sobie daruje, bo tesciowa zbiera

Liczysz na spadek? Czy nie chcesz sie poodbna do tesciowej zrobic?


Ja mam spadkowy... dzbanuszek boleslawiecki ze spadkowego mieszkania kumpla mojego meza. Mieszkanie po jego ciotce lekarce bylo.
Dzbanuszek z historia
Mam jeszcze kilka skarbow po jego ciotce. Np. rteciowy cisnieniomierz. Nowka sztuka niesmigany. Wiele rsadochy mi ten spadek sprawil chociaz glupio to tak.


Mariolu, Lubuś jak chcecie sie doprowadzc do formy?

I teraz do Stazji, mojego wlosowego guru
Znasz jakies fajne psikadlo odzywkowe do wlosy? W sensie odzywke bez splukiwania w spray-u.
Wieki takich psikaczy nie uzywalam a mnie wlasnie naszlo, ze chce a nie wiem co konkretnie.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 21:46   #2042
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Wiem ze do Stazji było ale ja mam dobrego psikacza Artego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ghtweight.html swietnie nawilża i nie obciąża nic a nic. W ogóle ta firma to moje odkrycie znalazłam idealne kosmetyki do moich wiecznie puszących się włosów.

Byłam na "Młodości" Sorrentino. Wspaniała uczta dla oka i ducha! Właściwie to nie mogło być inaczej
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 22:05   #2043
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość

Byłam na "Młodości" Sorrentino. Wspaniała uczta dla oka i ducha! Właściwie to nie mogło być inaczej
i ja byłam
piekna cisza była w kinie po skończonym seansie
fajne sa takie momenty
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 23:10   #2044
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Też się muszę wybrać na "Młodość". Zwłaszcza jak Wam się podobało.



Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Rawito, wczoraj sie posmarowalam tym serumem z bingo spa i owinelam folia, smieszne, sprobuj W ogole nalozylam maseczke na twarzoczaszke, farbe na wlosy i folie na inne partie ciala, przyszlo dziecko i umarlo ze smiechu jak mnie zobaczylo. A zaraz potem zdalo relacje bratu, jak tez mamunia wyglada
Spróbuję Lubo. Muszę tylko folię zanabyć. Postanowiłam ostatnio zadbać trochę o siebie, bo nawet balsamu do ciała nie chce mi się używać. Skórę mam suchą jak wiór.

W ramach przygotowania do jesieni wybebeszyłam szafę, wyciągnęłam torby z garderobą jesienno-zimową, schowałam letnią. Cały wieczór spędziłam na segregowaniu, przymierzaniu, praniu i układaniu. No i po pierwsze mam bana na sklepy chyba do wiosny, nie powinnam kupować żadnych bluzek, sukienek ani spódnic, bo mam zdecydowanie za dużo, w dodatku fajnych, o których nie pamiętałam. A po drugie to, co było za ciasne, zrobiło się za luźne. To akurat plus.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 23:55   #2045
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Mariolek, ja tez za rok ide na wesele,
beda dokladnie wszyscy nasi blizsi znajomi i przyjaciele i jedna taka co jej nie lubie no i nie moge taka gruba pojsc, wiec sie odchudzam Czlowiek nie ejst jeszcze taki stary jesli ma taka durna motywacje, no nie

czy to znaczy, ze ja powinnam miec motywacje taka, ze przyszla tesciowa mojego brata jest tylko 5 lat starsza ode mnie i musze lepiej od niej wygladac
w koncu tak staro sie nie czuje, bo mam male dzieci

Szczesciara z tesciowa

Mskladaczku, dieta taka zdroworozsadkowa i cwiczenia, ktore nie wiem kiedy i gdzie ma wcisnac do mojego rozkladu dnia
na razie jem mniej, bo zdrowo to juz od dawna i mysle nad tymi cwiczeniami.

Cytat:
W ramach przygotowania do jesieni wybebeszyłam szafę, wyciągnęłam torby z garderobą jesienno-zimową, schowałam letnią. Cały wieczór spędziłam na segregowaniu, przymierzaniu, praniu i układaniu. No i po pierwsze mam bana na sklepy chyba do wiosny, nie powinnam kupować żadnych bluzek, sukienek ani spódnic, bo mam zdecydowanie za dużo, w dodatku fajnych, o których nie pamiętałam. A po drugie to, co było za ciasne, zrobiło się za luźne. To akurat plus.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 04:26   #2046
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI




Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 05:57   #2047
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Liczysz na spadek? Czy nie chcesz sie poodbna do tesciowej zrobic?


Ja mam spadkowy... dzbanuszek boleslawiecki ze spadkowego mieszkania kumpla mojego meza. Mieszkanie po jego ciotce lekarce bylo.
Dzbanuszek z historia
Mam jeszcze kilka skarbow po jego ciotce. Np. rteciowy cisnieniomierz. Nowka sztuka niesmigany. Wiele rsadochy mi ten spadek sprawil chociaz glupio to tak.


Mariolu, Lubuś jak chcecie sie doprowadzc do formy?

I teraz do Stazji, mojego wlosowego guru
Znasz jakies fajne psikadlo odzywkowe do wlosy? W sensie odzywke bez splukiwania w spray-u.
Wieki takich psikaczy nie uzywalam a mnie wlasnie naszlo, ze chce a nie wiem co konkretnie.
Nie musze liczyc na spadek, ona juz za zycia oddaje nam po trochu dobytek
Z fajniejszych rzeczy to mam przedwojenne polmiski babc Daniela i obrazy tesciow, obrazy nie jakies cenne, ale fajne, zawsze mi sie podobaly. Z mniej fajnych to kurde, mam jedna szafke zawalona trzema kompletami do kawy Po co jej bylo az tyle zestawow pozostanie slodka tajemnica tesciowej

Magdus, ja poszlam najzwyczajniej w swiecie do dietetyka. Bo juz nie bardzo wiedzialam co robic, jem zdrowo a tyje. Kazal porobic badania, nic zlego nie wyszlo szczesliwie i potem ulozyl mi jadlospis. Nie jest to dieta, bo jestem najedzona, zarelko dobre, wzial pod uwage moje preferencje ale juz wiem, ze moim wrogiem sa slodycze i przegryzki w rodzaju slonych orzeszkow, ktore jadlam rzadko ale jednak. odstawialam calkowicie i chudne przepisowy kilogram na tydzien, mniej wiecej.

Popieram Tymke, ta firma o ktorej pisala jest fajna, kiedys tez kupilam na probe takie cus, zeby sie wlosy nie puszyly i teraz sobie bez tego zycia nie wyobrazam.


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

czy to znaczy, ze ja powinnam miec motywacje taka, ze przyszla tesciowa mojego brata jest tylko 5 lat starsza ode mnie i musze lepiej od niej wygladac
w koncu tak staro sie nie czuje, bo mam male dzieci

Szczesciara z tesciowa

Mskladaczku, dieta taka zdroworozsadkowa i cwiczenia, ktore nie wiem kiedy i gdzie ma wcisnac do mojego rozkladu dnia
na razie jem mniej, bo zdrowo to juz od dawna i mysle nad tymi cwiczeniami.


Mariolek, kazda motywacja jest dobra


Miejcie sie!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 07:45   #2048
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Ja tak jak Luba, jestem pod opieką dietetyka i zgubiłam już 9 kg Sama bym nigdy nie osiągnęła takiego wyniku także każdemu kto ma problem z wagą będę polecała wizytę u specjalisty
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 10:00   #2049
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Znalezienie dobrego dietetyka to też czasem problem zwłaszcza, jak się na inne dolegliwości niż tylko chęć schudnięcia ja najpierw trafiłam do dwóch, którzy w necie szukali informacji na temat diety dla osób z problemami nerkowymi dopiero trzecia dała radę, przygotowała co jak kiedy i z czym jeść tera po prostu sama korzystam z tego co mi dała w różnych konfiguracjach.


Poza tym często problemy z chudnięciem należy sprawdzić u endokrynologa.


Miłego dnia wewątki
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 10:18   #2050
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja tak jak Luba, jestem pod opieką dietetyka i zgubiłam już 9 kg Sama bym nigdy nie osiągnęła takiego wyniku także każdemu kto ma problem z wagą będę polecała wizytę u specjalisty
Niby nic mi nie powiedziala nowego a jednak. Te dania, ktore ona mi poleca, czy jadlospis jest na tyle dobrze chyba ulozony, ze po prostu dziala.


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość


Poza tym często problemy z chudnięciem należy sprawdzić u endokrynologa.


Miłego dnia wewątki
Mnie dietetyczka poslala na badania
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 10:29   #2051
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

To wszystko prawda. Miałam to szczęście, że trafiłam dobrze za pierwszym razem. No i nie mam dodatkowych problemów zdrowotnych ale musiałam zrobić badania łącznie z hormonami i usg jamy brzusznej zanim zaczęłyśmy odchudzanie.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

No własnie niby nic nowego a jednak podzieliła mi posiłki na określone godziny ze wskazaniem posiłków głównych i przekąsek, podała proporcje węglowodanów i białek i jakoś zleciały kilogramy

Teraz chodzę do niej co 2 miesiące na ważenie i z każdą wizytą jest mnie trochę mniej chociaż nie trzymam się już tak restrykcyjnie jadłospisu.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Poza tym ja nie jestem głodna! a kiedyś jak sama próbowałam się odchudzać to zawsze ale to zawsze odczuwałam głód
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 10:40   #2052
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

gratuluję Wam Dziewczonki spadku masy ja zaprzestałam rolek, bo teraz nie mam kiedy i bardzo mi tego wysiłku brakuje


przywiozłam nowe blaty i widać światełko w tunelu jeszcze montaż, który wcale nie będzie łatwy i koniec właściwie remont był przeprowadzony niewielkim kosztem, ale olbrzymim nakładem pracy stare fronty szafek odnowiliśmy i pomalowaliśmy boazerię i z tym było najwięcej roboty, ale efekt będą foty, później
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 11:24   #2053
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Kseniu super! Bardzo jestem ciekawa, jak Wam wyszło i czekam na zdjęcia. Uwielbiam oglądać efekty remontów
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 14:48   #2054
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Moze i wybiore sie do tego dietetka. Da mi kopa.

Chociaz ja wiem, co by mnie uratowalo.
Ja zawsze chudne jak jem regularnie, niekoniecznie mniej... może ciut
'Zdrowo' jem od przed ciazy jeszcze, nic przetworzonego, glownie eko... To samo co dzieć właściwie [no,czekolady on nie je].


Luba, moge o tych "Twoich" uchodzcach zacytowac kumplowi (z klasy i studiow jednoczesnie ) na fb?
Caly czas takie tendencyjne linki wkleja na temat uchodzcow, ze juz nie moge...
BTW kumpel mieszka w Niemczech

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2015-09-24 o 15:12
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 15:04   #2055
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Mskładaczku


Jak tam T.?? Dużo urósł i zmężniał od kwietnia? (byś pokazała nowe foty)
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 15:28   #2056
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Mskładaczku


Jak tam T.?? Dużo urósł i zmężniał od kwietnia? (byś pokazała nowe foty)


łap mmsa
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 15:40   #2057
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość


łap mmsa



__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 16:47   #2058
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość

Luba, moge o tych "Twoich" uchodzcach zacytowac kumplowi (z klasy i studiow jednoczesnie ) na fb?
Caly czas takie tendencyjne linki wkleja na temat uchodzcow, ze juz nie moge...
BTW kumpel mieszka w Niemczech
Mozesz, chpociaz nie wiem czy cos to da, bo ja sie juz naczytalam, ze tacy ludzie jak ja, czyli nie psioczacy na uchodzcow to idioci, ktory swiata i zycia nie znaja i przez takich jak ja wszystkich nas muzulmanie wybija i zagwalaca. itd. Chociaz ja uwazam, ze jestem umiarkowanie glupia bo widze i zagrozenia, ale to i tak nic, jesli nie wrzeszcze glosno przeciwko, to znaczy, ze jestem "za" bez zadnych zastrzezen.

Ale powiem Ci, ze nie jestes jedyna, ktora czyta denerwujace komentarze i linki wstawiane przez znajomych.
Ostatnio moj syn mnie totalnie zaskoczyl, bo wstawil chyba swoj pierwszy komentarz po polsku na fb.

mlody tez ma dosc bo napisal:

"Ostatnio zauwazylem, jak duzo nienawisci i generalisacji istnieje na swiecie i niestety szczegolnie w internecie!
na wielu popularnych portalach widze obrazki i karykatury wspierajace strach, stereotypowe myslenie i dyskriminacje!
ciesze sie ze wreszcie ktos zauwazyl ten problem braku tolerancji i wstawil video wspierajace tych cichych tolerancyjnych, kochajacych ludzi, ktorzy nie maja ochoty na dyskusje w komentarzach facebooka z ludzmi z brakiem tolerancji i informacji!
Live and let live!
Niewazne gdzie sie urodziles i gdzie mieszkasz: Don't be a nazi!"










Tak, wiem, ma braki jesli chodzi o pisanie w j. polskim, ale uczyl sie tylko w domu
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 19:29   #2059
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Dobry
Melduję,że żyję


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
A do mnie przyleciała kieca super materiał, długość i krój

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
I teraz do Stazji, mojego wlosowego guru
Znasz jakies fajne psikadlo odzywkowe do wlosy? W sensie odzywke bez splukiwania w spray-u.
Wieki takich psikaczy nie uzywalam a mnie wlasnie naszlo, ze chce a nie wiem co konkretnie.
Aż sie zaczerwieniłam

Za psikaczami nie przepadam.
I w sumie nie znam wielu...z Gliss Kura czasem używam, ale bez specjalnego zastanawiania jaki. Znaczy lapę z polki jak mam kupić ten co w promocji. One wszystkie przeladowane proteinami więc i tak do używania raz na jakiś czas, nie co każde mycie czy w żadnym wypadku codziennie ....także ten, nie bardzo pomogłam

A henna Ci sluży?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Wiem ze do Stazji było ale ja mam dobrego psikacza Artego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ghtweight.html swietnie nawilża i nie obciąża nic a nic. W ogóle ta firma to moje odkrycie znalazłam idealne kosmetyki do moich wiecznie puszących się włosów.
:
Przez Ciebie wciągnęłam na listę do testowania. Kiedyś



Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
gratuluję Wam Dziewczonki spadku masy ja zaprzestałam rolek, bo teraz nie mam kiedy i bardzo mi tego wysiłku brakuje


przywiozłam nowe blaty i widać światełko w tunelu jeszcze montaż, który wcale nie będzie łatwy i koniec właściwie remont był przeprowadzony niewielkim kosztem, ale olbrzymim nakładem pracy stare fronty szafek odnowiliśmy i pomalowaliśmy boazerię i z tym było najwięcej roboty, ale efekt będą foty, później
No
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Moze i wybiore sie do tego dietetka. Da mi kopa.

Chociaz ja wiem, co by mnie uratowalo.
Ja zawsze chudne jak jem regularnie, niekoniecznie mniej... może ciut
'Zdrowo' jem od przed ciazy jeszcze, nic przetworzonego, glownie eko... To samo co dzieć właściwie [no,czekolady on nie je].

Ja jak jadłam regularnie też miałam fajniejszy spadek wagi..no a tak się zawiesiłam, mimo że zdrowo. Tylko o porach dziwnych.

Moja mam w ciągu trochę ponad roku schudła już 17 kg, bez diety, tylko wywaliła slodycze. I smażaninę. Ale por posilków pilnuje z zegarkiem w ręku. I je bardzo dużo. Dwie buły dziennie, takie zwykle pszenne wciąga. Jedną na śniadanie, drugą na kolację. A waga leci ciągle. Tylko już dużo wolniej.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Luba, moge o tych "Twoich" uchodzcach zacytowac kumplowi (z klasy i studiow jednoczesnie ) na fb?
Caly czas takie tendencyjne linki wkleja na temat uchodzcow, ze juz nie moge...
BTW kumpel mieszka w Niemczech
Mam takiego kumpla, znaczy miałam ( już były kumpel), tylko z Anglii. Też non stop wkleja jakieś dziwne linki itd na fb. Mało tego kazdy okrasza swoim komentarzem, co on by z takimi robił, gdzie ich miejsce, it itp...nawet kilka dni temu pod jednym zaczęlam
pisać co o nim myślę dzięki tym komentarzo, ale...uznałam że nie chce mi się dyskutować z rasistą z morderczymi zapendami. Szkoda moch nerw. Po prostu już nie jest kolegą.


Kurde ja nie ukrywam,że się boję takiego napływu uchodżców, islamistow..boję sie jak to będzie wygladało w praktyce, uważam że tego kraju nie stać żeby pomagać na taką skalę,boję się że trafi się wśród tych ludzi kilku terrorystów i akurat ja czy moi bliscy trafią na nich. Się poprostu boję o swój tyłek, ale w życiu by mi nie przyszło do glowy twierdzić że wszyscy walą tu ,żeby ścinać glowy niewiernym




I se kupilam trochę nowych szmat ostatnio.
Mega obcisłe dżinsy w ktorych wygladam mega, bojfrendy nad kostkę, dziurawe w których wyglądam ciekawie
I najlepszy zakup w tym roku,
uwaga, uwaga,

uwaga

fanfary....

koszulę męską flanelową, w czarno niebieską kratę.
Na rynku, na stoisku z artykułami robotniczymi.
Za całe 15 zł.
I jest za☠☠☠ista , z kolorowymi szpilami, koszulką i dżinsami moimi nowymi wygląda świetnie.
Sobie dokupię zielona jeszcze , a co
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 19:41   #2060
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Ja hejterow fejsbukowych wyrzucilam ze znajomych.

Justyno gratuluję zakupów. Fajne rzeczy można czasem znaleźć w niespodziewanych miejscach. Moje ulubione okulary słoneczne to profesjonalne okulary spawacza za 30 zł. Filtr mają genialny, świat wygląda jak po katastrofie atomowej.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 20:12   #2061
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
. Chociaz ja uwazam, ze jestem umiarkowanie glupia bo widze i zagrozenia, ale to i tak nic, jesli nie wrzeszcze glosno przeciwko, to znaczy, ze jestem "za" bez zadnych zastrzezen.

podobnie glupie jestesmy

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Aż sie zaczerwieniłam


A henna Ci sluży?


...uznałam że nie chce mi się dyskutować z rasistą z morderczymi zapendami. Szkoda moch nerw. Po prostu już nie jest kolegą.




Henna służyła moim włosom [ w sensie ich kondycji], ale nie do końca dawała radę siwulcom. Miałam toroche tego dosyc i wrociłam do farb chemicznych, ale mysle o powrocie do henny. Tylko jeszczze nie teraz.. :-P

A mój kolega to jendak bardziej kulturalnie i bez morderczych zapedow.
Tylko tendencyjnie, stronniczo a prawda pewnie taka wlasnie po srodku...

[Usnać go nie usunę, bo go zwyczajnie lubię. I zbyt dlugo znam i za inne sprawy szanuje]
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 23:55   #2062
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

co do uchodźców, wciąż nie zmieniam zdania: trzeba ludziom pomóc, bo jakze tak, udawać, ze nic się nie dzieje.

nie zmienię tez niestety zdania co do islamu.
nawet w 'glupiej' wikipedii, pod haslem szariat stoi wyraźnie:

Cytat:
Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina. Prawo to jest sprzeczne z prawem wolności religijnej[1][2].
nigdy nie pogodze sie z otwarta dyskryminacja kobiet. imo nie mozna dopuścić do absurdalnej sytuacji, gdy w imię tolerancji religijnej dopuszcza się lamanie prawa wewnątrz społeczności muzulmanskich, na terenie krajow europejskich.

nie wiem, jak politycznie poprawna Szwecja poradzi sobie z takim paradoxem: nie wolno tu krytykowac zadnej religii, w tym islamu, ktory jawnie potępia inne wyznania.
Szwecja walczy z dyskryminacja kobiet, a muzulmanin otwarcie uwaza je za podludzi. i mu wolno.
prawa dziecka to sprawa wrecz święta, a muzulmanin moze znecac sie nad swoim potomstwem, bo przecież to jego wolność religijna i sposob życia.

i nie, nie boję sie terrorystów z bombami. w ogole nie boje się 'o siebie'. boję sie enklaw na terenie Europy, w ktorych jawnie będą łamane prawa kobiet i dziewczynek, a ja bede musiala siedziec cicho, bo inaczej będę miała klopoty i dostanę łatkę ksenofoba.

nie wiem, jak feministki mogą nie widziec tego problemu.

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2015-09-24 o 23:59
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 04:20   #2063
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI




Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 05:51   #2064
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Kattko, zgadzam sie, bo juz teraz, pewnie tak jak Ty u siebie, widze w Niemczech takie enklawy i mnie to przeraza.
Niemcy sie odrobine otrzasneli pare lat temu, kiedy glosna stala sie sprawa wyroku uniewinniajacego meza, ktory zamordowal swoja zone, modr honorowy. I sedzina (sedzina!) w uzasadnieniu wyroku napisala, ze maz mial prawo zabic zone, bo tak nakazuja jego zwyczaje. Rodzina kobiety bardzo to naglosnila i wiekszosc Niemcow odkryla nagle, ze maja w kraju dwa prawa, jedno dla siebie a drugie dla muzulmanow. Nie bylo to dla nich mile ani latwe, ale zaczeli pojmowac, ze calkowita tolerancja cudzych zwyczajow nie jest zawsze dobra. Nawet Merkelowa stwierdzila, ze multikulti w takim ksztalcie bylo pomylka.

Zmieniajac temat, czytalam o filmie "Obce niebo", chcialabym obejrzec i bardzo ciekawa jestem tez Twojego zdania na jego temat, masz zamiar obejrzec?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 06:43   #2065
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Lubo, to przerażające, bo przy takim absurdalnym podejściu już NIKT nie stoi po stronie tych uciskanych kobiet, nawet w Europie, i ja sie na to nie zgadzam.
i cieszę się, że się rozumiemy. i nie odsadzasz mnie od czci i wiary, że ośmielam być niepoprawna politycznie, krytykując islam.

filmu nie widziałam

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

juz sobie wygooglalam i z opisu widze, ze dotyka jednego z największych problemów szwedzkiej machiny biurokratycznej, działającej jak w panstwach totalitarnych
niestety znam takie przypadki, choćby dzieci mojego obecnego partnera. przeszedl przez piekło, z powodu klamstwa jego bylej żony. w ten sposob oboje stracili dzieci, ktore od 2 lat sa w rodzinie zastepczej. i to oczywiście dla dobra dzieci...
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:21   #2066
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

czesio, Wywątki

Wiedziałam, że tak będzie. Stazja poratowała mnie odlewką Pereł . I teraz musiałam kupić flaszkę.
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 08:33   #2067
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

milego dnia
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 08:56   #2068
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

znad kaszlu
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:29   #2069
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
znad kaszlu


u mnie, niestety, też gorzej ...od soboty ...ech....czekam aż przejdzie
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:38   #2070
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VI

Oj Figar mnie Tabcin przynajmniej rozmiękcza i herbata z miodem malinowym
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-13 09:24:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.