Infantylny wizaz... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 21:48   #91
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Infantylny wizaz...

nie zwracam na to uwagi. zwłaszcza że sama mam debilny nick, konto zakładałam 100 lat temu żeby móc pooglądać załączniki jak coś googlałam ;p
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 22:57   #92
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Infantylny wizaz...

Wiesz, to otwarta spoleczność, ja raczej nie trafiam na takie wątki, bo ich nie szukam
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 23:06   #93
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez witaminko Pokaż wiadomość
Na wizazu jestem od nie tak dawna, ale oprocz tego, ze wiele watkow zamienia sie w slowne przepychanki (jak to bywa przy zbyt duzym zageszczeniu kobiet w jednym miejscu ), to jeszcze jedna rzecz bije po oczach, a mianowice jak slodziaszne bywa to forum. Dla mnie zenujace sa te tytuly watkow, jakies smieszne wierszyki rodem z przedszkola...to nie to, ze od pewnego wieku to nie przystoi, ale to wszystko jest takie infantylne. Nie bede teraz przytaczac, bo o tego typu tematy i tak nie sposob sie nie potknac przegladajac forum.

Inna sprawa to suwaczki i okraszone buziaczkami wyznania milosci, ktore tez mnie nieco bawia. Ok, podpis fajna rzecz, mozna cos tam sobie walnac, ale niektore tak ociekaja slodycza, ze az sie slabo robi.

Czy tylko ja jestem taka sztywniara, ktora mdli od takich rzeczy? Co sadzicie o zabawnych tytulach czy odliczaniem, na jak dlugo juz sie udalo Misiaczka przyszpilic?
Mnie bardzo wkurzają nazwy, nawet nie tyle infantylne co zwyczajnie nic nie mówiące o temacie tego wątku. Szukam sobie w jakimś dziale czegoś co by mnie zainteresowało a tam same tytuły z upy i człowiek się tylko zastanawia o czym mowa..I co najfajniejsze, często wchodzi przeczytać pierwszą wiadomość by z niej się czegoś dowiedzieć a tam jakieś wierszyki wyliczanki, regulaminy a wyjaśnienia brak. Najczęściej spotykam to przy kontynuacjach innych wątków.

I mnie też irytują suwaczki etc, a to tylko dlatego bo żyję w przekonaniu, że nawet po 30 latach może się coś spieprz.. więc ja się nie chwalę na ZAŚ
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 00:17   #94
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
No co ty! Jak mozesz tego nie lubić?






A mnie to nie razi, czuję się wtedy jakbyśmy były jakąś rodziną czy coś w tym stylu
Oj, jakie to słodkie
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 06:54   #95
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
niektórzy nie powinni mieć dostępu do współczesnych technologii
Dokładnie tak...
Ludzie są na prawdę delikatnie mówiąc dziwni!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość


A była szefowa mojej kuzynki zaprosiła ją i jej współpracowników na film... ze swojego porodu.
Nie wiem co lepsze.
Jak to mówią "czego to ludzie nie wymyślą".
Teraz to padłam....

Mój kolea ostatnio na nieszczęsnym Facebooku zamieścił zdjęcie nóżek swojego nowo narodzonego dziecka, nóżki oczywiście umazane krwią.... Ludzie na prawdę nie rozumieją, że inni mogą nie chcieć takich widoków? że ich własne dzieci są ósmymi cudami świata, ale TYLKO dla nich? Wrzucają 123875635327 praktycznie takich samych fot dzieci i co sobie myślą? Że wszyscy padną przed nimi na twarz i będą składać hołd najpiękniejszym dzieciom na tej planecie?

Na prawdę nie pojmuję jak można tak dzielić się każdą sekundą życia swojego dziecka z całym światem, Marysia właśnie opuściła łono,Marysia robi kupkę, Marysia śpi, Marysia się uśmiecha, Marysia płacze, Marysia podnosi nóżki, Marysia podnosi rączkę, Marysi urósł ząbek

Cytat:
Napisane przez happyswallow Pokaż wiadomość
Mnie nie irytują podpisy i wątki z dziwnymi rymami, bo nie muszę na nie zwracać uwagi. Jeśli użytkowniczki chcą mieć jakąś ważną datę w podpisie, albo chcą gadać o nocnikach, to nie mam nic przeciwko. Irytuje mnie, jak w wątku, w którym się udzielam, udzielają się również osoby, które piszą pościk o używaniu kremików ze sklepiku, ostatnio sobie kupiły oliweczkę, oliweczkują włoski i są tak słodziutkie, że muszą używać samych zdrobnień. Czekam, aż ludzie w końcu zrozumieją, że nie są uroczy zdrabniając każde słowo do granic możliwości.
Ludzie tego nie zrozumieją, bo ludzie to tylko z pozoru istoty rozumne.
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 07:18   #96
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Infantylny wizaz...

Bo infantylny wizaż to wykładnia infantylizacji całego społeczeństwa (czy w ogóle - naszej kultury), a to dlatego, że żyjemy w czasach "pajdokracji", czyli takich, w których prym wiedzie dzieciństwo i młodość, wyraża się to też w języku codziennym i przez to w zdziecinniałym opisie rzeczywistości. Cool jest być młodym, jak najmłodszym i używać jak najmłodszego języka. Dojrzałość, starość - a gdzie to jest? Pochowane po domach Kto np. ogląda programy publicystyczne, czy czyta "cięższe" gazety ? Niewielki procent dorosłych.

Stąd np. pracownicy banku potrafią nawijać o pieniążkach, a panie w sklepie w bielizną o majteczkach, staniczkach i haleczkach, a wielu za stosowne uznaje wywlekanie najintymniejszych spraw na publiczne fora świecąc po oczach kupką swojej Marysi. Czego to objaw niby ? Braku myślenia, przewidywania - zdziecinnienia jednym słowem.
A wczoraj byłam u mechanika ze swoim grzmotem i myślałam, że się posikam jak facet pod 50tkę, chłop jak dąb zapodawał teksty w stylu: a teraz sprawdzimy światełka, ciekawe czy sprzęgiełko dobrze działa, i inne tego typu

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-08-31 o 07:26
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 07:37   #97
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Tak mi się od razu przypomniało... widziałam ostatnio taki przypadek, że pewna mamusia wstawiła na Facebooka zdjęcie nocnika z pierwszą kupą swojej pociechy
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość


A była szefowa mojej kuzynki zaprosiła ją i jej współpracowników na film... ze swojego porodu.
Nie wiem co lepsze.
Jak to mówią "czego to ludzie nie wymyślą".
JA PIE***********OLEeeeeeeee !!! Takich ludzi serio powinno się kijkiem w mordeczkę (jak to już ktoś wcześniej sugerował).

Nie potrafię też zrozumieć wstawiania na portale społecznościowe zdjęć nagich dzieci i to frontem wiecie czym Pierwszy powód, żeby znienawidzić rodziców już od pierwszych chwil życia. Już nie mówiąc o tym, że nie mamy absolutnie żadnej gwaracji, że ktoś z fejsbukowym znajomych sprzed wielu wielu lat, nie postanowił zostać zboczeńcem :/ A często nawet nie blokują zdjęc dla obcych.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 09:38   #98
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Nie potrafię też zrozumieć wstawiania na portale społecznościowe zdjęć nagich dzieci i to frontem wiecie czym Pierwszy powód, żeby znienawidzić rodziców już od pierwszych chwil życia. Już nie mówiąc o tym, że nie mamy absolutnie żadnej gwaracji, że ktoś z fejsbukowym znajomych sprzed wielu wielu lat, nie postanowił zostać zboczeńcem :/ A często nawet nie blokują zdjęc dla obcych.
Też mnie to przeraża.
A niestety wśród moich znajomych teraz wysyp Marysiek, Kasieniek i innych, toteż fejsbukowy spam kupkami, zupkami i innymi jest olbrzymi.
Mam wrażenie, że niektóre matki kompletnie nie myślą. Jak można goły zadek swojego dziecka wrzucać na portal społecznościowy.

Trochę offtop ale jestem tak zniesmaczona, że aż Wam opowiem
Wychodzę sobie wczoraj z psiakiem z klatki a na środku trawnika, w koło którego stoi kilka bloków (w tym mój) , stoi mały chłopiec z instrumentem na wierzchu i sobie siusia ( centralnie przodem do chodnika i przechodzących ludzi) . Mamusia stoi parę metrów dalej i czeka na synka aż ten na środku osiedlowego podwórka załatwi swoją potrzebę. Przechodzący ludzie zerkali tylko nieco zniesmaczeni... Nie wiem- może mamusia uznała, że to urocze. Nie wnikam.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:47   #99
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość

Trochę offtop ale jestem tak zniesmaczona, że aż Wam opowiem
Wychodzę sobie wczoraj z psiakiem z klatki a na środku trawnika, w koło którego stoi kilka bloków (w tym mój) , stoi mały chłopiec z instrumentem na wierzchu i sobie siusia ( centralnie przodem do chodnika i przechodzących ludzi) . Mamusia stoi parę metrów dalej i czeka na synka aż ten na środku osiedlowego podwórka załatwi swoją potrzebę. Przechodzący ludzie zerkali tylko nieco zniesmaczeni... Nie wiem- może mamusia uznała, że to urocze. Nie wnikam.
Spoko. Ja widziałam dziewczynkę załatwiającą potrzebę fiz. na schodach. Takich zewnętrznych, do bloku np. Mamusia (zadowolona) obok.

Nie ogarniam.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:05   #100
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Infantylny wizaz...

Delikatnie irytują mnie te wszystkie wyliczanki i kalendarze w podpisach, ale generalnie jestem do przesady tolerancyjna. Popatrzę, poczytam, czasami się uśmieję do monitora i tyle.

Ważne, że autorki 'zabawnych' tytułów mają ubaw. Krzywdy też nikomu nie robią.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:35   #101
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Delikatnie irytują mnie te wszystkie wyliczanki i kalendarze w podpisach, ale generalnie jestem do przesady tolerancyjna. Popatrzę, poczytam, czasami się uśmieję do monitora i tyle.

Ważne, że autorki 'zabawnych' tytułów mają ubaw. Krzywdy też nikomu nie robią.
dokładnie

jedno co mnie na wizażu meega denerwuje to to, ze czasami jest ten jakiś X watek na społecznościowym, który pasuje do nas akurat, przykładowo idziemy na studia, czy wątek z Twoim rocznikiem czy cokolwiek. dajmy na to jest 32457 jego cześć no i znajduję go, piszę czy można też się przyłączyć czy coś, gadka szmatka a tu później wychodzi że jesteś intruzem bo niektóre są już od 1 części forum to forum, chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć.

a, no i 38475 wątków na temat 'jaki kierunek studiów wybrać' nie można zrobić jakiś jeden porządny wątek z tego typu pytaniami? poza tym to my mamy komuś wybierać kierunek? luudzie rozumiem poradzić coś ale bez przesady.
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 10:35   #102
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Infantylny wizaz...

Pal licho, jak własne dziecko się zdrabnia, to jest przecież normalne, że do 2letniej dziewczynki nie będziemy wołać "Katarzyno", ale... W zamierzchłych czasach, gdy jeszcze miałam nk, był wysyp dorosłych kobiet- Kasieńka Iksińska, Emilka Nowak, Agniesia Kowalska, Madzia Jakaśtam. STARE BABY, a mentalnośc przedszkolaka.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:42   #103
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Też mnie to przeraża.
A niestety wśród moich znajomych teraz wysyp Marysiek, Kasieniek i innych, toteż fejsbukowy spam kupkami, zupkami i innymi jest olbrzymi.
Mam wrażenie, że niektóre matki kompletnie nie myślą. Jak można goły zadek swojego dziecka wrzucać na portal społecznościowy.

Trochę offtop ale jestem tak zniesmaczona, że aż Wam opowiem
Wychodzę sobie wczoraj z psiakiem z klatki a na środku trawnika, w koło którego stoi kilka bloków (w tym mój) , stoi mały chłopiec z instrumentem na wierzchu i sobie siusia ( centralnie przodem do chodnika i przechodzących ludzi) . Mamusia stoi parę metrów dalej i czeka na synka aż ten na środku osiedlowego podwórka załatwi swoją potrzebę. Przechodzący ludzie zerkali tylko nieco zniesmaczeni... Nie wiem- może mamusia uznała, że to urocze. Nie wnikam.
Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Spoko. Ja widziałam dziewczynkę załatwiającą potrzebę fiz. na schodach. Takich zewnętrznych, do bloku np. Mamusia (zadowolona) obok.

Nie ogarniam.
Bezstresowe wychowanie ...albo patologia... sama już nie wiem
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:00   #104
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A wczoraj byłam u mechanika ze swoim grzmotem i myślałam, że się posikam jak facet pod 50tkę, chłop jak dąb zapodawał teksty w stylu: a teraz sprawdzimy światełka, ciekawe czy sprzęgiełko dobrze działa, i inne tego typu
Może stwierdził, że tak trzeba mówić do kobiet o samochodach, bo inaczej nie zrozumieją

Też nie rozumiem tych dziecinnych rymowanek w tytułach wątku albo juz sławnych zafasolkowanych,didi itd. (chociaż tu wydaje mi się, że to są takie kobiety, które cały czas myślą o słodkich dzieciaczkach blablabla i jakoś im się udziela takie postrzeganie świata, no, ale co kto lubi), ale z kolei sama mam suwaczek: tyle, że założyłam go parę lat temu i odliczał czas do końca wakacyjnej roboty
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:02   #105
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak...
Ludzie są na prawdę delikatnie mówiąc dziwni!



Teraz to padłam....

Mój kolea ostatnio na nieszczęsnym Facebooku zamieścił zdjęcie nóżek swojego nowo narodzonego dziecka, nóżki oczywiście umazane krwią.... Ludzie na prawdę nie rozumieją, że inni mogą nie chcieć takich widoków? że ich własne dzieci są ósmymi cudami świata, ale TYLKO dla nich? Wrzucają 123875635327 praktycznie takich samych fot dzieci i co sobie myślą? Że wszyscy padną przed nimi na twarz i będą składać hołd najpiękniejszym dzieciom na tej planecie?

Na prawdę nie pojmuję jak można tak dzielić się każdą sekundą życia swojego dziecka z całym światem, Marysia właśnie opuściła łono,Marysia robi kupkę, Marysia śpi, Marysia się uśmiecha, Marysia płacze, Marysia podnosi nóżki, Marysia podnosi rączkę, Marysi urósł ząbek



Ludzie tego nie zrozumieją, bo ludzie to tylko z pozoru istoty rozumne.

gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:03   #106
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Pal licho, jak własne dziecko się zdrabnia, to jest przecież normalne, że do 2letniej dziewczynki nie będziemy wołać "Katarzyno", ale... W zamierzchłych czasach, gdy jeszcze miałam nk, był wysyp dorosłych kobiet- Kasieńka Iksińska, Emilka Nowak, Agniesia Kowalska, Madzia Jakaśtam. STARE BABY, a mentalnośc przedszkolaka.
Imiona to jedno,ale kiedyś z nudów przeglądałysmy z koleżnką nk i znalazłyśmy mnóstwo profili babek koło 50, 60, 70 ubierających się jak gimnazjum, robiących dziubki itd. To trzeba miec jużcoś nie tak z głową
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:12   #107
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Infantylny wizaz...

Ja lubię suwaczki Zwłaszcza ciążowe, fajnie tak jakoś

Jednej rzeczy tylko nie rozumiem - dlaczego zamknięte społeczniaki nie używają zamkniętych klubów zamiast publicznych wątków

I jeszcze pisanie koloroffymi niestandardowymi czcionkami w postach
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:12   #108
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
Imiona to jedno,ale kiedyś z nudów przeglądałysmy z koleżnką nk i znalazłyśmy mnóstwo profili babek koło 50, 60, 70 ubierających się jak gimnazjum, robiących dziubki itd. To trzeba miec jużcoś nie tak z głową
Babcia mojego kumpla- kobita ok 65-70 lat założyła sobie nk ( generalnie śmiga na kompie nieźle). Zaprasza oczywiście wszystkich znajomych wnuka. Przyjęłam z grzeczności zaproszenie- poza tym znam ją osobiście dość dobrze.
Kobita ma ok 500 fot. Wszystkie to jakieś słitaśne obrazki, łańcuszki, jakieś misie pysie i inne W dodatku spamuje jakimiś łańcuszkami w komentarzach u wszystkich. Przerabia sobie jakoś zdjęcia, np jest sobie słodki miś, trzyma serduszko a w tym serduszku jej głowa
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 11:27   #109
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Babcia mojego kumpla- kobita ok 65-70 lat założyła sobie nk ( generalnie śmiga na kompie nieźle). Zaprasza oczywiście wszystkich znajomych wnuka. Przyjęłam z grzeczności zaproszenie- poza tym znam ją osobiście dość dobrze.
Kobita ma ok 500 fot. Wszystkie to jakieś słitaśne obrazki, łańcuszki, jakieś misie pysie i inne W dodatku spamuje jakimiś łańcuszkami w komentarzach u wszystkich. Przerabia sobie jakoś zdjęcia, np jest sobie słodki miś, trzyma serduszko a w tym serduszku jej głowa
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 11:31   #110
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Babcia mojego kumpla- kobita ok 65-70 lat założyła sobie nk ( generalnie śmiga na kompie nieźle). Zaprasza oczywiście wszystkich znajomych wnuka. Przyjęłam z grzeczności zaproszenie- poza tym znam ją osobiście dość dobrze.
Kobita ma ok 500 fot. Wszystkie to jakieś słitaśne obrazki, łańcuszki, jakieś misie pysie i inne W dodatku spamuje jakimiś łańcuszkami w komentarzach u wszystkich. Przerabia sobie jakoś zdjęcia, np jest sobie słodki miś, trzyma serduszko a w tym serduszku jej głowa


Niektórzy na starość dziecinnieją, jeszcze inni w ogóle nie dojrzewają, takie czasy
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:02   #111
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Infantylny wizaz...

Fajnie, że babcia tak śmiga na kompie. To, że ma słitaśne fotki, to nic złego. Nikomu krzywdy nie robi. Ja nie lubię żadnych skrajności. Przesadna infantylność dla mnie jest tak samo dziwna, jak bycie dosadnie poważnym człowiekiem, uważającym, że oglądanie np. Comedy Central to rozrywka dla debili .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:28   #112
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Oj, jakie to słodkie
Wiedziałam, że się przekonasz

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Pal licho, jak własne dziecko się zdrabnia, to jest przecież normalne, że do 2letniej dziewczynki nie będziemy wołać "Katarzyno", ale... W zamierzchłych czasach, gdy jeszcze miałam nk, był wysyp dorosłych kobiet- Kasieńka Iksińska, Emilka Nowak, Agniesia Kowalska, Madzia Jakaśtam. STARE BABY, a mentalnośc przedszkolaka.
W sensie - tak mialy wpisane w profilach? Bo gdyby znajomi tak do nich mówili to rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Babcia mojego kumpla- kobita ok 65-70 lat założyła sobie nk ( generalnie śmiga na kompie nieźle). Zaprasza oczywiście wszystkich znajomych wnuka. Przyjęłam z grzeczności zaproszenie- poza tym znam ją osobiście dość dobrze.
Kobita ma ok 500 fot. Wszystkie to jakieś słitaśne obrazki, łańcuszki, jakieś misie pysie i inne W dodatku spamuje jakimiś łańcuszkami w komentarzach u wszystkich. Przerabia sobie jakoś zdjęcia, np jest sobie słodki miś, trzyma serduszko a w tym serduszku jej głowa
Siostra mojej babci też tak robi

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Fajnie, że babcia tak śmiga na kompie. To, że ma słitaśne fotki, to nic złego. Nikomu krzywdy nie robi. Ja nie lubię żadnych skrajności. Przesadna infantylność dla mnie jest tak samo dziwna, jak bycie dosadnie poważnym człowiekiem, uważającym, że oglądanie np. Comedy Central to rozrywka dla debili .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:45   #113
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
W sensie - tak mialy wpisane w profilach? Bo gdyby znajomi tak do nich mówili to rozumiem...
Tak. Do tego jakieś serduszka, motylki, nutki między imieniem i nazwiskiem...
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:48   #114
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
dokładnie

jedno co mnie na wizażu meega denerwuje to to, ze czasami jest ten jakiś X watek na społecznościowym, który pasuje do nas akurat, przykładowo idziemy na studia, czy wątek z Twoim rocznikiem czy cokolwiek. dajmy na to jest 32457 jego cześć no i znajduję go, piszę czy można też się przyłączyć czy coś, gadka szmatka a tu później wychodzi że jesteś intruzem bo niektóre są już od 1 części forum to forum, chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć.
.

Że tak powiem,wtrącę się

Mnie wkurza to, kiedy wejdę sobie załóżmy na wątek: "Sucha cera, jak sobie z nią radzić" (to jest tylko przykład oczywiście) pełna nadziei,że Wizażanki rozmawiają o tym, radzą itp.

Klikam "ostatnia strona"...
...
...
...
Przewijam w dół...
...
...
...
Patrzę, a tu gadka szmatka
"no.. my ostatnio z Tż wybraliśmy się do parku linowego. Spotkaliśmy tam moją teściową z siostrzenicą i kuzynką brata Tż-ta. Później ( i tu również wspomniane zdrobnienia ) zorganizowałam malutki wieczorek z moim Misiem. Było zjawiskowo. Zjedliśmy ciasteczka i wypiliśmy szampana z soczkiem"

No szlak mnie trafia
A tak podczytując te wasze suwaczki,to chyba też sobie założę na przekór,ale takiego słodkiego,że sama będę tą słodyczą rzygać
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:53   #115
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Fajnie, że babcia tak śmiga na kompie. To, że ma słitaśne fotki, to nic złego. Nikomu krzywdy nie robi. Ja nie lubię żadnych skrajności. Przesadna infantylność dla mnie jest tak samo dziwna, jak bycie dosadnie poważnym człowiekiem, uważającym, że oglądanie np. Comedy Central to rozrywka dla debili .
Ależ oczywiście, że to nic złego To po prostu dość komiczne ale czasem się uśmieję z tych niektórych fot Ale jak jej to sprawia radochę to czemu nie.

Ja np nienawidzę kabaretów. Nie bawią mnie totalnie. Natomiast dużo moich znajomych uwielbia- mi tam nic do tego.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:06   #116
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Że tak powiem,wtrącę się

Mnie wkurza to, kiedy wejdę sobie załóżmy na wątek: "Sucha cera, jak sobie z nią radzić" (to jest tylko przykład oczywiście) pełna nadziei,że Wizażanki rozmawiają o tym, radzą itp.

Klikam "ostatnia strona"...
...
...
...
Przewijam w dół...
...
...
...
Patrzę, a tu gadka szmatka
"no.. my ostatnio z Tż wybraliśmy się do parku linowego. Spotkaliśmy tam moją teściową z siostrzenicą i kuzynką brata Tż-ta. Później ( i tu również wspomniane zdrobnienia ) zorganizowałam malutki wieczorek z moim Misiem. Było zjawiskowo. Zjedliśmy ciasteczka i wypiliśmy szampana z soczkiem"

No szlak mnie trafia
A tak podczytując te wasze suwaczki,to chyba też sobie założę na przekór,ale takiego słodkiego,że sama będę tą słodyczą rzygać
to już swoją drogą a jak zapytasz o coś dotyczącego tego prawdziwego tematu to Cię oleją
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:12   #117
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Infantylny wizaz...

A ja nie widzę żadnych suwaczków, mądrych sentencji, wierszyków, bo to była jedna z pierwszych rzeczy, które ustawiłam sobie na forum: mają mi tego nie pokazywać, więc ustawiłam tak i nic nie widzę, więc wkurzać się na czyjś infantylizm nie muszę. Lubię to w wizażu, że ma możliwości różnych fajnych ustawień.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:25   #118
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Infantylny wizaz...

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
to już swoją drogą a jak zapytasz o coś dotyczącego tego prawdziwego tematu to Cię oleją

no dokładnie
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:04   #119
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Infantylny wizaz...

była mowa o dodawaniu miliona zdjęć swoich dzieci na różnych portalach, mnie jeszcze wkurza jak widzę zamienianie swojego zdjęcia profilowego na zdjęcie dziecka
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:06   #120
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Infantylny wizaz...

Dupa goła kawy woła ... Pytongi, wódka i kiełbasa, maturzystki pierwsza klasa - tytuły wątków z wizażu. Nie wiem po ilu kielonkach zakładane, ale na trzeźwo to chyba wstyd tam wejść.
Na forum są tysiące użytkowników, w różnym wieku i poziomie, jeżeli kogoś to cieszy to widać musi tak być, dlatego ja na Społeczności nie wchodzę
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.