Scent Bar LII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 07:07   #2491
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Polly: Nie no obiad w lokalu dla takich imprez to dla mnie jest rzecz normalna, zwłaszcza jak ktoś nie ma domu tylko mieszkanie.
Z ta szopką chodziło konkretnie o przypadek Maii gdzie zaprzęgają ja do roboty juz kilka dni wcześniej by się wyrobić z pieczeniem itp.
Tu chodzi o komunie na którą się szykuje imprezę jak na 100 osobowe wesele.

Sama mam w planach komunię Młodej zrobić w restauracji.

Ad rozkmin ubraniowych itp.
Jedyne w moim rejonie przedszkole w którym są opiekunki "przeszkolone" do opieki nad dziećmi z problemami to prywatne i z "opinia najlepszego". I albo sa tam dzieci z lekkimi problemami albo dzieci regionalnej elyty. Nie mam wpływu na to jacy sa inni rodzice i jakie wartości przekazują swoim dzieciom. Nawet jeżeli dzieci robią to nieświadomie to w przedszkolu przenoszą cześć sytuacji z domu.
W jednym przedszkolu bedzie szał na ubrania z Angry Birdsami w innym na ubrania Nike, adidasa czy z krokodylem. W jednym przedszkolu będzie szał na hulajnogi w innym na lalki Monster High.
Staram się moje dziecko dobrze wychowywać ale nie uniknę wpływu jakie na nią wywiera przedszkole. Sa rzeczy których sie po prostu nie da uniknąć. Nie będę tez w zaparte szła ze jak chce spódniczkę to będę ja wciskać w spodnie. Bo ani mnie ani dziecku zapewne na dobre to nie wyjdzie. Sa rzeczy w kwestii których mam swoje kategoryczne NIE, jak np. nie odpowiednie bajki i zabawki np. MonsterHigh (laptop czy tablet) ale są element w których jej trochę pobłażam. Nie sadze by posiadanie przez moje dziecko np. porządnych butów w jakiś sposób je "skrzywiło".
Cała ta przeze mnie przytoczona sytuacja dot. dzieci i zmian preferencji ubierania jest raczej w lekkim tonie. Przecież jak dziecko mi krzyknie ze chce ciuch "taki i owaki" to nie pędzę nie lecę do sklepu i nie kupuję. Tak samo jest z zabawkami.

Odnośnie myśli. Całość tego o sie dzieje wśród dzieci tez mnie nie nastraja pozytywnie (przeraza mnie tempo postępowania tego zjawiska). Przeraza mnie stopień "konsumpcjonizmu" u dzieciaków. Przeraza mnie to jak wartościują inne dzieciaki na podstawie tego co maja (a nie jakie są). Nie winię za takie postępowanie dzieci bo one same tego nie wymyśliły ktoś je musiał tego nauczyć.



Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!
Super!
Lubie z rana czytac takie dobre wiadomosci


Fitam!
i macham z nad suszenia się, lekkiego przemarznięcia i chęci położenia się spać.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2014-04-10 o 10:42
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 07:53   #2492
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Dobry

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

A cenowo nie wyjdzie Cię drożej zrobienie?


Chyba porównywalnie do ceny sklepowej, ale co tam....napalilam sie na bordowy a te robia tylko szare i beżowe.....
Tylko to machanie drutami mnie przeraża..może babcię namowię
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Na starożytnych bogów, co za dzień... Od rana ekipa się nie stawiała, ciotka do mnie dzwoniła, czy coś wiem, ja na szkoleniu, wychodzę, dzwonię do ekipy, a oni telefony wyłączone... To ja do kolegi -ich sąsiada, czy może u nich jakieś złe rzeczy się dzieją, bo dziecko chorowało... Kolega, że nie wie, bo go w kraju nie ma, ale się dowie... Zanim coś się udało ustalić, przyjechali, ale po 10.
Ciotka mówi, że ciągle znikali, niby coś robili, ale praca w miejscu... To za którymś razem, jak wyszli wynieść śmieci i nie było ich pół godziny, ciotka wyszła i zamknęła drzwi... Wróciła, już byli. Opie....liła ich -jak to sama ujęła, to się przyznali, że nie przyszli, bo zapili i jednego żona z domu wywaliła, ale przysięgać zaczęli,że do piątku skończą...
I na to wszystko, jak już poszli, ciotka dzwoni, że chyba zabrali klucz, bo nie ma. Ja za telefon i do nich -nie mają... A drzwi jakieś dziwne, co to bez zezwolenia klucza nie można dorobić itp. Ciotka, jak jest twarda, jak skała, w płacz... My z roboty, na sygnale do domu, bo ona ma straszne problemy z ciśnieniem. Po drodze szukamy kogoś, kto nam drzwi zrobi. Po 2 godzinach znalazł się ktoś, kto potrafi, ale za 400 zł...
Trudno, zamawiamy, jedzie. I co? I się okazało, że panowie powiesili klucz ze swoimi rzeczami,.. Na szczęście zdążyłam odwołać pogotowie kluczowe, ale mam już serio dość remontu.


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
[



i się pochwalę, bo w końcu mam tsh na poziomie 1,030
za tydzień, tak na wszelki powtórzę badanie, ale dziś się cieszę, bardzo schudnę może

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Maju


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 08:28   #2493
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!
gratuluję, oby jak najwięcej takich niusów w barze


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
klask i:
To mne skłania do wreszcie umówienia się u endo

no wiedziałam z czym do baru przyjść, trzymam Cię za słowo

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Flo -super! Bardzo się cieszę


Dziś cholera się nie da ogarnąć komunikacji w Warszawie... Już wszędzie informacje są, że "w związku z organizacją zgromadzenia pod Pałacem Prezydenckim"... Bym poszła ich wszystkich wodą oblać! Choć już chyba ktoś o tym pomyślał, bo pada




Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość





to komu jeszcze całusa?




dzień dobry

co by nie było tak zbyt piknie to zaginęła przesyłka z all z moimi nowymi kulkami w związku z czym od 2 tyg. jestem bez i jakoś dziwnie się czuję, czegoś mi brakuje
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:22   #2494
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Maja, podobnie jak Eenax od tej mentalnej szopki i zaściankowości jest mi słabo, nawet nie komentuję, bo szkoda słów.
(...)
Ogólnie śpię na siedziąco
dzięki
Z chłopem pogadałam i się znów ułożyło. Choć na gadanie o komunii już nie starczyło siły i czasu, bo inne problemy trzeba było omówić
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
I podsumowując- w niektórych przypadkach (nie napiszę, że w wielu, choć może tak jest) co niektórzy zapominają po co jest Komunia czy Sakrament Małżeństwa Komunia powinna inaczej wyglądać, a nie robi się z tego to co robi I prześciganie się kto dostał na komunię eee samochód Amsakreska

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Dużo sił dla Majuty

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przecież wiadomo, że dzień ślubu to Dzień Autopromocji Panny Młodej. Dlatego wszystko powinno być idealnie bo to Jej Wielki Dzień Najważniejszy w Życiu i dlatego właśnie gościom nie wolno ubrać się na biało czy czarno bo ją przyćmią albo będzie jej przykro

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Co do prezentów.......zastaw się, żryj trawę przez pól roku ale postaw się, kup wypaśny prezent bo co rodzina pomyśli! no i nie ić w starej sukience bo..........nie wypada ja się teraz śmieje ale mam podobnie z moją rodzinką

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Maja - trzymam za jutro


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
niemniej Majek straaasznie Ci współczuję tego ☠☠☠☠☠☠☠nika weselnokomuniowoświąteczn ego trzymaj się, przetrwaj


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Maju


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Ju
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-04-10 o 09:25
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 09:30   #2495
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Joł snad krówki


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
:

co by nie było tak zbyt piknie to zaginęła przesyłka z all z moimi nowymi kulkami w związku z czym od 2 tyg. jestem bez i jakoś dziwnie się czuję, czegoś mi brakuje
A moja piłka jeszcze nie dojszła...Bo ... Uwaga....Poczta odesłała ją do nadawcy Sortownia die pomyliła i dała paczkę na Wolską ale to nic Wolska nie mogła dać na Płocką choć to ze 200-300 metrów dystansu, postąpiła według procedury i odesłała paczkę na Ursynów hahahhahahahhahahahhahaha hahhah
A Panienka z okienka na moje pytanie czy nie mogą sprowadzić mojej paczki zaadresowanej na Wolę do urzędu wolskiego , zdziwiła się i zapytała jak? Mam do nich zadzwonić prześlijcie mi przesyłkę?
Dla mnie to logiczne bo to ich pomyłka i nie rozumiem problemu z przesyłem paczki między urzędami w jednej firmie.
Na szczęście Pan kontroler był podobnego zdania co ja
I piła ma być na piątek

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Maju


U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!


---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

aaa właśnie, czy aby, pisanego na biało, wg forumowego bon tonu,
nie powinno się nie cytować????? (uwielbiam podwójne zaprzeczenia w j p)
Ja nie wiedziałam niechaj się ktoś wypowie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:05   #2496
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Na starożytnych bogów, co za dzień... Od rana ekipa się nie stawiała, ciotka do mnie dzwoniła, czy coś wiem, ja na szkoleniu, wychodzę, dzwonię do ekipy, a oni telefony wyłączone... To ja do kolegi -ich sąsiada, czy może u nich jakieś złe rzeczy się dzieją, bo dziecko chorowało... Kolega, że nie wie, bo go w kraju nie ma, ale się dowie... Zanim coś się udało ustalić, przyjechali, ale po 10.
Ciotka mówi, że ciągle znikali, niby coś robili, ale praca w miejscu... To za którymś razem, jak wyszli wynieść śmieci i nie było ich pół godziny, ciotka wyszła i zamknęła drzwi... Wróciła, już byli. Opie....liła ich -jak to sama ujęła, to się przyznali, że nie przyszli, bo zapili i jednego żona z domu wywaliła, ale przysięgać zaczęli,że do piątku skończą...
I na to wszystko, jak już poszli, ciotka dzwoni, że chyba zabrali klucz, bo nie ma. Ja za telefon i do nich -nie mają... A drzwi jakieś dziwne, co to bez zezwolenia klucza nie można dorobić itp. Ciotka, jak jest twarda, jak skała, w płacz... My z roboty, na sygnale do domu, bo ona ma straszne problemy z ciśnieniem. Po drodze szukamy kogoś, kto nam drzwi zrobi. Po 2 godzinach znalazł się ktoś, kto potrafi, ale za 400 zł...
Trudno, zamawiamy, jedzie. I co? I się okazało, że panowie powiesili klucz ze swoimi rzeczami,.. Na szczęście zdążyłam odwołać pogotowie kluczowe, ale mam już serio dość remontu.
Ja nie wiem, chyna przyciągasz takich robotników ale faktem jest że zeby znaleźć kogoś porządnego od dawna graniczy z cudemdlatego co możemy to sami robimy no ale wszystkiego nie umiemy lub nie damy rady. Chuop tak położył kafelki że odpaść nie chciały i facet pyta: co to za fachowiec tak super kafelki położył? a TŻ: ja, perwszy raz w życiu
Ja bym im chyba obcięła też troszkę kaski za takie akcje

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

aaa właśnie, czy aby, pisanego na biało, wg forumowego bon tonu,
nie powinno się nie cytować????? (uwielbiam podwójne zaprzeczenia w j p)

i się pochwalę, bo w końcu mam tsh na poziomie 1,030
za tydzień, tak na wszelki powtórzę badanie, ale dziś się cieszę, bardzo schudnę może
Hmmm, chyba nie ma znaczenia bo to już poszło w eter ale nie wiem

to trzymamy mocno kciukasy
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
U mnie - ZWYCIĘSTWO!!!
Płatności Wojtka przedawnione!!!
Alleluja!!!
Dziękuję Wam!!!!
super
musiałam emotki odjąć bo mi nie puszczało wiadomości

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Chyba porównywalnie do ceny sklepowej, ale co tam....napalilam sie na bordowy a te robia tylko szare i beżowe.....
Tylko to machanie drutami mnie przeraża..może babcię namowię
Machanie drutami jest super, ja uwielbiam robić ale włóczka za drogano chyba że jak u Ciebie nie robią danego koloru drugi pluś że robisz na swój dokładny wymiar

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A moja piłka jeszcze nie dojszła...Bo ... Uwaga....Poczta odesłała ją do nadawcy Sortownia die pomyliła i dała paczkę na Wolską ale to nic Wolska nie mogła dać na Płocką choć to ze 200-300 metrów dystansu, postąpiła według procedury i odesłała paczkę na Ursynów hahahhahahahhahahahhahaha hahhah
A Panienka z okienka na moje pytanie czy nie mogą sprowadzić mojej paczki zaadresowanej na Wolę do urzędu wolskiego , zdziwiła się i zapytała jak? Mam do nich zadzwonić prześlijcie mi przesyłkę?
Dla mnie to logiczne bo to ich pomyłka i nie rozumiem problemu z przesyłem paczki między urzędami w jednej firmie.
Na szczęście Pan kontroler był podobnego zdania co ja
I piła ma być na piątek
A do mnie przesyłki przychodzą coraz później

U mnie remontu ciąg dalszy tylko że teraz dopiero syf będę mieć

__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:07   #2497
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Tata dzwonił, że już po zabiegu i na razie wszystko ok, może jutro wyjdzie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2014-04-10 o 10:09
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 10:20   #2498
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tata dzwonił, że już po zabiegu i na razie wszystko ok, może jutro wyjdzie
noremalnie Bar Dobrych Wieści?

No poza piłkami i innymi kulkamy

Chodzę dziś do tyłu, ważę tyle co słoń, oczywiście o samopoczuciu nawet nie zaczynam mędzić I przeczytałam w poście Ewusi Znad kawy i kawy

I chcę kwiatowych perfum, tą razą NIE delikatnych
Słodkich. Świat się kończy.

Notabene wskutek wymianki z Bogusią mam wreszcie kwieciuszka delikatniuszka czyli Omnia Crystalline

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-04-10 o 10:21
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:22   #2499
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tata dzwonił, że już po zabiegu i na razie wszystko ok, może jutro wyjdzie
Super

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
noremalnie Bar Dobrych Wieści?
Nooo, już dawno tu tyle dobrych wieści nie było
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:42   #2500
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, chyna przyciągasz takich robotników ale faktem jest że zeby znaleźć kogoś porządnego od dawna graniczy z cudemdlatego co możemy to sami robimy no ale wszystkiego nie umiemy lub nie damy rady. Chuop tak położył kafelki że odpaść nie chciały i facet pyta: co to za fachowiec tak super kafelki położył? a TŻ: ja, perwszy raz w życiu
Ja bym im chyba obcięła też troszkę kaski za takie akcje
Ja dziś specjalnie do pracy na 7 przyszłam, żeby ich dopaść, zanim wyjdą i im jesień średniowiecza zafunduję... A przynajmniej przygrywkę,żeby mi świni nie zdążyli podłożyć
Też myślę o obcięciu kasiorki...
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tata dzwonił, że już po zabiegu i na razie wszystko ok, może jutro wyjdzie
Super
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:45   #2501
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
noremalnie Bar Dobrych Wieści?

No poza piłkami i innymi kulkamy

Chodzę dziś do tyłu, ważę tyle co słoń, oczywiście o samopoczuciu nawet nie zaczynam mędzić I przeczytałam w poście Ewusi Znad kawy i kawy
mi chłop wczoraj zasugerował, że może mam niedobory żelaza, że od kilku tygodni śpię po 10godzin i ciągle jestem zmęczona i rozkojarzona magnez żrę od kilku miesięcy, więc to raczej nie to
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
I chcę kwiatowych perfum, tą razą NIE delikatnych
Słodkich. Świat się kończy.
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 11:25   #2502
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Zna ktoś z Was autentycznie nawilżający i koloryzujący na blaaaaaaado krem do twarzy?
Nie BB
Nie podkład.
Niepomarańczowy.
Niekomedogenny.
Nieszkodzący.
Najlepiej w miarę zdrowy dla skóry, w sensie nie szajs napchany silikonami z drogerii.

Przeguglowałam już pół sieci i jedynie Aqusublime Galenic pasuje, ale już dawno go miałam, za radą mojej dermy no i nie szkodził to fakt, ale też i nic nie robił.


Są dni kiedy odrzuca mnei an samą myśl o tapecie, pudrach, minerałach, WSZYSTKO na cerze źle siedzi/leży i wówczas przydałby się jakiś miły, naturalny nawilżacz, odżywiacz, który jednocześnie skorygowałby zaczerwienienia. Bebiki to jednak ciężki kaliber jeśli chodzi o skłąd.

Szukam dalej sama, ale chyba brak czegoś takiego na naszym rynku.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:30   #2503
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII

Ju cieszę się ogromnie

ja jutro idę walczyć z biurwokracją

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mi chłop wczoraj zasugerował, że może mam niedobory żelaza, że od kilku tygodni śpię po 10godzin i ciągle jestem zmęczona i rozkojarzona magnez żrę od kilku miesięcy, więc to raczej nie to

no to zrób morfo

ze szpitala pamiętam, że laski, które miały podawany magnez na podtrzymanie ciąży, też takie ospałe były

ale podłe sny miałam
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:36   #2504
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tata dzwonił, że już po zabiegu i na razie wszystko ok, może jutro wyjdzie
Super!
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Zna ktoś z Was autentycznie nawilżający i koloryzujący na blaaaaaaado krem do twarzy?
Nie BB
Nie podkład.
Niepomarańczowy.
Niekomedogenny.
Nieszkodzący.
Najlepiej w miarę zdrowy dla skóry, w sensie nie szajs napchany silikonami z drogerii.
Szukam dalej sama, ale chyba brak czegoś takiego na naszym rynku.
DayWear Sheer Tint Release Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF 15 (nazwe wziełam z neta bo az tak dobrej pamieci nie mam). To chyba jest nowa wersja lub cos podobnego do tego co kiedyś miałam.
Składu nie pamietam. Koloryzował baaardzo delikatnie, nakładał się miło, ładnie pachniał, nawilzał (mnie zadowalajaco).
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2014-04-10 o 11:38
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:46   #2505
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A moja piłka jeszcze nie dojszła...Bo ... Uwaga....Poczta odesłała ją do nadawcy Sortownia die pomyliła i dała paczkę na Wolską ale to nic Wolska nie mogła dać na Płocką choć to ze 200-300 metrów dystansu, postąpiła według procedury i odesłała paczkę na Ursynów hahahhahahahhahahahhahaha hahhah
A Panienka z okienka na moje pytanie czy nie mogą sprowadzić mojej paczki zaadresowanej na Wolę do urzędu wolskiego , zdziwiła się i zapytała jak? Mam do nich zadzwonić prześlijcie mi przesyłkę?
Dla mnie to logiczne bo to ich pomyłka i nie rozumiem problemu z przesyłem paczki między urzędami w jednej firmie.
Na szczęście Pan kontroler był podobnego zdania co ja
I piła ma być na piątek

o bosze, niezły burdello


Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, chyna przyciągasz takich robotników ale faktem jest że zeby znaleźć kogoś porządnego od dawna graniczy z cudemdlatego co możemy to sami robimy no ale wszystkiego nie umiemy lub nie damy rady. Chuop tak położył kafelki że odpaść nie chciały i facet pyta: co to za fachowiec tak super kafelki położył? a TŻ: ja, perwszy raz w życiu
Ja bym im chyba obcięła też troszkę kaski za takie akcje


Hmmm, chyba nie ma znaczenia bo to już poszło w eter ale nie wiem
no to Tż ma nowy fach w ręku , byt zapewniony

no niby tak, ale też nie wiem

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tata dzwonił, że już po zabiegu i na razie wszystko ok, może jutro wyjdzie
super nius

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Chodzę dziś do tyłu, ważę tyle co słoń, oczywiście o samopoczuciu nawet nie zaczynam mędzić I przeczytałam w poście Ewusi Znad kawy i kawy
o to tak jak ja

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ale podłe sny miałam
o to też tak jak ja
będzie na biało, bo to serio chore było

a więc śnił mi się koń z podciętym gardłem powieszony za zadnie nogi, a zrobił to mój ojciec dostałam histerii, ale nie mogłam wydobyć z siebie głosu
i jeszcze randka z niby byłym, ale tak nie do końca, bo dopiero go poznałam, chodziliśmy po jakimś dziwnym miejscu typu ośrodek wczasowy/lunapark i wszędzie spotykaliśmy innych moich byłych

dopra spadam do lekarza, nie, nie do psychiatry, choć chyba powinnam
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:52   #2506
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

ale podłe sny miałam


Straszne uczucie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Super!


DayWear Sheer Tint Release Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Moisturizer SPF 15 (nazwe wziełam z neta bo az tak dobrej pamieci nie mam). To chyba jest nowa wersja lub cos podobnego do tego co kiedyś miałam.
Składu nie pamietam. Koloryzował baaardzo delikatnie, nakładał się miło, ładnie pachniał, nawilzał (mnie zadowalajaco).
Hmmm dzięki To pewnie EL jak kojarzę nazwę DayWear. EL ma coś w swoich bazach co MNIE zapycha, omijam ich szerokim łukiem. Czaiłam się na Origins i ich Vitazing czy jakoś tak, ale drooożyzna i pomarańczowy. Pewnie wkrótce wejdzie (ale kiedy?) na nasz rynek coś w ten deseń od Garniera, no ale nie spodziewam się dobroci dla skóry w składzie

Szukam po Nuxach Caudalie itp, ich kosmetyki mi służą, ale mają pomarańczkeu
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:08   #2507
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

a fuble
myślałam, że widziałam już wszelkie brzydkie buty, ale wizaż wciąż zadziwia
https://wizaz.pl/szafa/wieszak,45124...lu-vamp-zara-d
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:19   #2508
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ja dziś specjalnie do pracy na 7 przyszłam, żeby ich dopaść, zanim wyjdą i im jesień średniowiecza zafunduję... A przynajmniej przygrywkę,żeby mi świni nie zdążyli podłożyć
Też myślę o obcięciu kasiorki...
Pewnie nic to ich nie nauczy na przyszłość, ale czemu masz się godzić potulnie na takie traktowanie
No i kara jakaś musi być więc obcięcie kaski się przyda
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mi chłop wczoraj zasugerował, że może mam niedobory żelaza, że od kilku tygodni śpię po 10godzin i ciągle jestem zmęczona i rozkojarzona magnez żrę od kilku miesięcy, więc to raczej nie to
Ale czy magnez uzupełnia niedobory żelaza? nie znam się
Ale badania zrób
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Zna ktoś z Was autentycznie nawilżający i koloryzujący na blaaaaaaado krem do twarzy?
Nie BB
Nie podkład.
Niepomarańczowy.
Niekomedogenny.
Nieszkodzący.
Najlepiej w miarę zdrowy dla skóry, w sensie nie szajs napchany silikonami z drogerii.
ja teraz po twarzy się maziam tym balsamem . Co prawda jest do ciała ale jeszcze mi gęba nie odpadła. Super konsystencja, taka gładka i szybko się wchłaniaMam do jasnej karnacji i tworzy naprawdę fajny kolorek, dzięki niemu nie używam podkładów
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ale podłe sny miałam

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
no to Tż ma nowy fach w ręku , byt zapewniony
Nigdy w życiu ! nienawidzi remontów jakichkolwiek, drze się przez to na wszystkich, gdyby taki miał fach to ktoś z nas by tego nie przeżył
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
będzie na biało, bo to serio chore było
Skąd się biorą takie sny? może to jakieś lęki
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2014-04-10 o 12:23
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:41   #2509
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Szat - dzięki, ale ja chcę się wręcz rozjaśnić

Flo - Twojego snu nawet nie czytałam, szybko uciekłam wzrokiem, z moimi chorymi snami nie mogę sobie produkować nowych wizji w głowie
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 12:42   #2510
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Rachel: O fidzisz! A mi EL służy dość dobrze.

Za to ostatnio testuję filtr Ziajii z tej serii MED. Mam antyzmarcha i do cery mieszanej.
Nie podobia mnie sie za bardzo, chyba muszę się ciut przyzwyczaić do filtra który wsiąka 10 minut w paszcze i nie robi to do sucha tylko pozostawia powłoczkę. Nosz kuna nie można sie po nich maziać minerałami go sie nie rozprowadzają za równo.

Ad porąbanych snów: chyba była dziś jakaś felerna noc.
Mnie sie śniło ze pokłóciłam sie tak bardzo z moim P. ze z fochem ogromnym zaczęłam pakować walizki, robiąc to bardziej popisowo (by on to na pewno zobaczył) niż serio.
A pokłociłam sie z nim TA DA! o to ze nie zasunął po sobie krzesła pod stół mimo ze do 3 razy prosiłam a zrobić to musiał za niego mój kolega z podstawówki S. (nie wiem skąd sie on tam wziął bo nie widziałam sie z nim chyba z 20 lat). I dobre było w tym to ze ja sama nie mogłam sobie poradzić z wsunięciem tego krzesła. (krzesło zwykłe proste stołowe, drewniane)
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2014-04-10 o 12:46
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:55   #2511
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Rachel: O fidzisz! A mi EL służy dość dobrze.

Za to ostatnio testuję filtr Ziajii z tej serii MED. Mam antyzmarcha i do cery mieszanej.
Nie podobia mnie sie za bardzo, chyba muszę się ciut przyzwyczaić do filtra który wsiąka 10 minut w paszcze i nie robi to do sucha tylko pozostawia powłoczkę. Nosz kuna nie można sie po nich maziać minerałami go sie nie rozprowadzają za równo.
1. Zupełnie mnie to nie dziwi, gdyż ponieważ ludziom o beztrądowej twarzy jak najbardziej służą ichnie kosmetyki. To nei wina EL, tylko mojej problematycznej cery :

2. Kurtka w mordeu, dobrze, że piszesz, thnx, bo miałam w ramach programu oszczędnościowego go kupić i teścić z mamą na pół. To u mnie odpada na 100 %. Ale mama w sumie potrzebuje tylko na Kanary i inne wycieczki, no i ona nie używa mejkapu zatem może da radę. Dzięki za relacje.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:27   #2512
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Scent Bar LII

bry

Gratki wszystkim szczęściarom za pomyślne rozwiązania

Mursz wez no jaki wałek i pogoń ''fachowców'' ,masakra jak teraz budowlańcy olewają robotę,tez bym co nieco ucięła z kasiury

Betty


Rejcz ,cieszę się, że coś się dla Cię trafione zapachowo okazało
dzie moja przekupa ?

Maju
będzie dobrze, trzymam kciukasy żeby szybko zleciały te imprezki.

Od siebie dodam że komunię robiłam didce w domu, najbliższa rodzina tylko więc było nas ok 20 osób.Żarcie dowiozła kuzynka, prowadzi bar z żarełkiem ale tylko z dowózką do domu/biura itp.Ach, jak jej mąż gotuje ..Było skromnie, bezalkoholowo itp itd tak jak moim zdaniem na Komiunii być powinno. Siorki owszem pomagały, tak ja i u nich podczas takich okoliczności.Kwestia tego że my zawsze w takich sytuacjach nawzajem sobie pomagamy. Nawet wczoraj siorki dzwoniły czy mają z kasy wyskakiwać bo wiedzą że potrzebuję na już 600 zł na rezonans magnetyczny głowy córki.Podejrzenie fakomatozy a termin z NFZ to 26 LISTOPAD No i badanie dna oka w poszukiwaniu jakichś guzków Lischa...

Póki co się nie nakręcam..
__________________
[*] IWNFY

Edytowane przez bogusia32
Czas edycji: 2014-04-10 o 13:55
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:45   #2513
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Tata dzwonił, że już po zabiegu i na razie wszystko ok, może jutro wyjdzie
Super!!!!

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

I chcę kwiatowych perfum, tą razą NIE delikatnych
Słodkich. Świat się kończy.
Może Eden
A lubisz zapachy YR?Oni mają dużo kwiecia mocarnego

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

A do mnie przesyłki przychodzą coraz później

:
Do mnie też bo zmienili nam listonosza

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a fuble
myślałam, że widziałam już wszelkie brzydkie buty, ale wizaż wciąż zadziwia
https://wizaz.pl/szafa/wieszak,45124...lu-vamp-zara-d
No co chcesz teraz moda na takie czubki w butach i wszystkie tak będą miały....

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Szat - dzięki, ale ja chcę się wręcz rozjaśnić
Wiesz co ja zaniechałam podkładu jakoś tak puder tylko w robocie

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Rachel: O fidzisz! A mi EL służy dość dobrze.

Za to ostatnio testuję filtr Ziajii z tej serii MED. Mam antyzmarcha i do cery mieszanej.
Nie podobia mnie sie za bardzo, chyba muszę się ciut przyzwyczaić do filtra który wsiąka 10 minut w paszcze i nie robi to do sucha tylko pozostawia powłoczkę. Nosz kuna nie można sie po nich maziać minerałami go sie nie rozprowadzają za równo.
Ciekawi mnie ten filter

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mi chłop wczoraj zasugerował, że może mam niedobory żelaza, że od kilku tygodni śpię po 10godzin i ciągle jestem zmęczona i rozkojarzona magnez żrę od kilku miesięcy, więc to raczej nie to

Z magnezem to nie jest takla prosta sprawa jak go brak to trza bardzo długo go brać a do tego nie pić kawy i alkoholu. W mojej tężyczce dopiero po 6 mc regularnego brania były jakieś efekty. A na marginesie przy robieniu badań wyszedł mi bardzo duży niedobór B12 i zastrzyki w dupala bo niby z tabletek kiepsko się wchłania ...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:45   #2514
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Szat - dzięki, ale ja chcę się wręcz rozjaśnić
Myślałam ze chcesz ukryć przebarwienia czy cuś, ja się wiecznie przyciemniam więc nie posłużę radą
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Za to ostatnio testuję filtr Ziajii z tej serii MED. Mam antyzmarcha i do cery mieszanej.
Nie podobia mnie sie za bardzo, chyba muszę się ciut przyzwyczaić do filtra który wsiąka 10 minut w paszcze i nie robi to do sucha tylko pozostawia powłoczkę. Nosz kuna nie można sie po nich maziać minerałami go sie nie rozprowadzają za równo.
Mnie Ziaja Med nie bardzo służy, jakieś takie tępe są na mnie te kremy:/
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:11   #2515
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
Rejcz ,cieszę się, że coś się dla Cię trafione zapachowo okazało
dzie moja przekupa ?[I][B]

Nawet wczoraj siorki dzwoniły czy mają z kasy wyskakiwać bo wiedzą że potrzebuję na już 600 zł na rezonans magnetyczny głowy córki.Podejrzenie fakomatozy a termin z NFZ to 26 LISTOPAD No i badanie dna oka w poszukiwaniu jakichś guzków Lischa...

Póki co się nie nakręcam..
1. No własnie nie wim jak Nie trza tam dawać linka do transakcji ? a myśmy chyba official nic tam w wątku nie dilowały

2. I słusznie, podziwiam Cię za sensowne podejście.
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Może Eden

A lubisz zapachy YR?Oni mają dużo kwiecia mocarnego

Wiesz co ja zaniechałam podkładu jakoś tak puder tylko w robocie


Z magnezem to nie jest takla prosta sprawa jak go brak to trza bardzo długo go brać a do tego nie pić kawy i alkoholu. W mojej tężyczce dopiero po 6 mc regularnego brania były jakieś efekty. A na marginesie przy robieniu badań wyszedł mi bardzo duży niedobór B12 i zastrzyki w dupala bo niby z tabletek kiepsko się wchłania ...
1. hyhy Raczy Pani żartować Nie takiego kwiecia, czegoś saute.

2. Koło YR Neroli oraz Jaśminu się kręcę ale to też nie to Tzn nie porrrrwały mię

3. Kiedy na TE GORSZE nietwarzowe dni to i pudr chamsko wszystko uwidacznia, każdy krater. Wtedy potrzebuję właśnie najbardziej meeeeega nawilżenia, ale przydałby się blady kolor na stonowanie czerwonego pyska Takiego oto.

4. Niedobór B12, albo raczej upośledzone wchłanianie (poprawcie mnie jeśli mylę pojęcia) to częsty kompan takich dolegliwości, wiele niedomagań jest nim uwarunkowane, a mało który lekarz na to wpada by zbadać

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Myślałam ze chcesz ukryć przebarwienia czy cuś, ja się wiecznie przyciemniam więc nie posłużę radą

Mnie Ziaja Med nie bardzo służy, jakieś takie tępe są na mnie te kremy:/
1. No tak, a najlepiej ukrywa się je pod jasnym bladym żółtym pigmentem Brąz tylko pogarsza sprawę.

2. Ooooo to już dla mnie wszystko jasne, doświadczyłam tego od innych Ziajowych kremów, bleeeeeh. Szzkoda bo miałam w planie po taniości. Została jeszce ta Eva Natura do steszczenia.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:22   #2516
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

1. hyhy Raczy Pani żartować Nie takiego kwiecia, czegoś saute.

2. Koło YR Neroli oraz Jaśminu się kręcę ale to też nie to Tzn nie porrrrwały mię

3. Kiedy na TE GORSZE nietwarzowe dni to i pudr chamsko wszystko uwidacznia, każdy krater. Wtedy potrzebuję właśnie najbardziej meeeeega nawilżenia, ale przydałby się blady kolor na stonowanie czerwonego pyska Takiego oto.

4. Niedobór B12, albo raczej upośledzone wchłanianie (poprawcie mnie jeśli mylę pojęcia) to częsty kompan takich dolegliwości, wiele niedomagań jest nim uwarunkowane, a mało który lekarz na to wpada by zbadać




2. Ooooo to już dla mnie wszystko jasne, doświadczyłam tego od innych Ziajowych kremów, bleeeeeh. Szzkoda bo miałam w planie po taniości. Została jeszce ta Eva Natura do steszczenia.
1 to jakiego?
2 kwiecia jednowymiarowego czy bukietu kwiatów , bardziej słodkiego czy wytrawnego, irys YR mega kfffijat.
3 Ta b12 wyjszła mi przy diagnozowaniu tężyczki ale dostałam zastrzyki i poziom się wyrównał bo był kilkukrotnie sprawdzany...

Też się zasadzam na Evę miałam 30 tkę w zesjszłum, roku na dekold była ok ale w Hiszpanii już się nie sprawdziła za słaba była. No i wiadomo to nie 50 tka a 50 tka może zapchać.

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-04-10 o 14:24
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:31   #2517
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
1 to jakiego?
2 kwiecia jednowymiarowego czy bukietu kwiatów , bardziej słodkiego czy wytrawnego, irys YR mega kfffijat.
YR - Irys miałam, piękny był ale znudził misie puściłamw świat.

Teraz trudno powiedzieć, po raz pierwszy w życiu skłaniam się ku kwiatom, z jaśminem, odwiecznym moim problemem na czele .

Chyba coś pachnącego mniodowo? pomarańczowo? Kombinacja słodkości jaśminu, akacji z kwiatem pomarańczy (neroli) i może gardenią? Just Cavali obczajam

Chcę zapach kwiatów drzew. Wczoraj wąchałam kwiat śliwki w ogródku

Amarige Mariage mi się podobało. Tylko chcę coś bardziej oddającego naturę, chcę neimożliwego?

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-04-10 o 14:33
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:34   #2518
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
YR - Irys miałam, piękny był ale znudził misie puściłamw świat.

Teraz trudno powiedzieć, po raz pierwszy w życiu skłaniam się ku kwiatom, z jaśminem, odwiecznym problemem na czele .

Chyba coś pachnącego mniodowo? pomarańczowo? Kombinacja słodkości jaśminu, akacji z kwiatem pomarańczy i może gardenią? Just Cavali obczajam

Chcę zapach kwiatów drzew. Wczoraj wąchałam kwiat śliwki w ogródku

Amarige Mariage mi się podobało. Tylko chcę coś bardziej oddającego naturę, chcę neimożliwego?
A może givenchy dahlia noir

Dla mnie zapach gardenii i drzew to miss dior cherie l eau
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:44   #2519
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. Ooooo to już dla mnie wszystko jasne, doświadczyłam tego od innych Ziajowych kremów, bleeeeeh. Szzkoda bo miałam w planie po taniości. Została jeszce ta Eva Natura do steszczenia.
Ja też myślałam że zaskąpię trochę ale ni jak się nie chcą współpracować
Filtr Evy jest fajny

Znów kuszenie KLIK używam peelingu z kawy ale czasem nie chcę mi się go robić, choć to tylko zalanie wodyale teraz będę mieć nową wannę i wiem że kawa potrafi kolorek zostawić więc będę musiała z niego zrezygnować
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 14:44   #2520
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A może givenchy dahlia noir

Dla mnie zapach gardenii i drzew to miss dior cherie l eau
1. Wąchałam i nie tędy droga. Róża i różowy pieprz odpadają po całości. Róża, bo mam dosyć, przesyt, a pieprz, bo brzydko na mnie zalatuje, w każdym zestawie zapachowym, jako i liczi. Coś strasznego tworzy na mojej skórze, ohydną mieszankę, brrrr.

2. kwiaty drzew, nie zapach drzew mam na myśli.
MDC l'eau - hmmmm, chyba go nie pamiętam, wiem że wszystkie Cherie to na mnie kompoty i inne pochodne fermentacji truskawkowej, ale zaciekawiłaś mnie. Sama bym do niego nawet nie podeszła.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.