Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 18:46   #331
ktosikija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16
Dot.: golenie miejsc intymnych

ja jestem za tym, żeby golic miejsa intymne. no bo jak tam bedzie jakas sytacja intymna i wogle no to dziewczyna zjara jak bedzie miala dzunglę w kroku. "wiec gol sie rozumiesz gol sie" <-- TEDE JOŁ popieram jego zdanie;] ja sama uwielbiam sie golic bo to sprawia ze czuje sie jak dziewczyna a nie jak zarośnieta małpa ;/ wiec dziewczyny nie martwcie sie jest depilator do tych spraw. stancie sie bardziej kobiece a nie ... a co do chłopcow to nie wiem jak to jest.chyba jajek sie nie goli ? hahha a co do sprzetu to hmm ja bym se nie golila. fajnie miec CHOINKE hahahhaha pozdrawiam
ktosikija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 01:01   #332
.lonestar.
Raczkowanie
 
Avatar .lonestar.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 75
GG do .lonestar. Send a message via Skype™ to .lonestar.
Dot.: golenie miejsc intymnych

Mój TŻ podcina sobie nieco włoski Ale żeby całkiem na łysoooo...nieeeee, o wiele ładniej z niż bez
.lonestar. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 01:00   #333
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: golenie miejsc intymnych

Hmmm, w czasach, kiedy jeszcze nie mialam TZ uwazalam za rzecz oczywista golenie sie, badz co najmniej podcinanie sie pod pachami i w miejscach intymnych. Dotyczylo to w szczegolnosci mezczyzn.
Kiedy natomiast poznalam lubego i zaczelam oswajac sie z jego cialem to tak jak kocham jego wnetrze tak kocham jego cialo a wiec i wloski Ma calkiem spory buszyk pod paszkami Na poczatku czulam lekki niesmak, ale z czasem mi przeszlo. Podobnie bylo tez ze strefami intymnymi. Obecnie nie wyobrazam go sobie calkiem wydepilowanego Dopiero wtedy wygladalaby niemesko Wlosy nie przeszkadzaja mi rowniez w uprawianiu milosci oralnej, to kwestia wprawy Poza tym lubie sie czasem wtulic w jego kochane cialko tuz przed zasnieciem i pogmerac w jego klaczkach A najbardziej kocham jego owlosiony tyleczek Z reszta meskie posladki to moj fetysz Fajnie jest sie przytulic do jego posladkow. Nie dosc, ze cieplutki to jeszcze wlochaty jak pluszaczek Ech... Rozmarzylam sie...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 01:20   #334
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: golenie miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego golenie sie kobiet w XXI wieku jest normalne, a facetow nie..A takze: powiedzcie mi co meskiego jest w owlosieniu..? Bleah..

Zalezy o jaki owłosieniu mówimy, jeśli natura sobie nie żałowała i facet jest obrąśnięty jak ... goryl to rzeczywiście sytuacja nie ciekawa.W innym przypadku owe owłosienie dodaje mężczyźnie męskości.Nie wyobrazam sobie, zeby mój partner miał sie golic np na zero na nogach, pod pachami Bóg wie gdzie.. miałabym wrażenie jakby stał sie nastolatkiem, który dopiero dojrzewa Owłosienie w rozsądnych granicach jest jak najbardziej okej
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:04   #335
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: golenie miejsc intymnych

.
__________________

Edytowane przez AalutkaA
Czas edycji: 2008-05-02 o 18:56
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 21:24   #336
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: golenie miejsc intymnych

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65477

Łączę wątki!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 14:22   #337
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: golenie miejsc intymnych

mi tak u mojego TŻ raczej nie przeszkadzają jego włosy, czy to pod pachami, czy to między nogami.. na nogach, na klacie czy coś Zależy co kumo pasuję.. bo niektórzy faceci, to normalnie golą CAŁE swoje cialo! Plecy, pachy, nogi... hehe.... Czasami sugeruję mojemu tŻ żeby chociarz przycioł te włoski przy ptaszku ale on stanowczo odmawia no trudno.. obojętne mi to jest.. ja jako dziewczyna wolę być wygolona pod pachami i tam na dole.. nóg nie depiluję, bo mam malutki, cieniutki i jaśniutkie włoski, których nie widać.. Mój TŻ nie lubi raczej jak jestem TaM łysa.. Zawsze wtedy mówi, że jest tam "lipa". on woli jk mam tam takie minimalne wloski... i tak sobie mysle że może nie będę się tam goliła na zero, tylko żeby te wloski tylko podcinać.. ale zastanaiwam się .. jak to? nożyczkami? kiedyś próbowałam i tu były dłuższe włoski.. tu krutsze.. Eh. a Wy w jaki sposób podcinacie wloski??
Dziśidę na basen.. Jednak ogolę się tam na zero żeby niczego spod bikini nie było widac] Chcę przecież coś sobą reprezetować, a nie jakieś busz
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 19:36   #338
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: golenie miejsc intymnych

Ja uwielbiam włosy na klacie mojego TŻ Z ogolonami np. nogami wyglądałby głupio ma też miejscami włoski na plecach i oczywiście na posladkach, wszystkie je lubię Natomiast usuwa włosy spod pach, twierdzi, że to estetyczne, brzydzi go jak do włosów przykleja się antyperspirant w sztyfcie.W sumie, ja tam bym wolała, żeby ich nie golił, ale skoro mu z tym dobrze...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:07   #339
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam włosy na klacie mojego TŻ Z ogolonami np. nogami wyglądałby głupio ma też miejscami włoski na plecach i oczywiście na posladkach, wszystkie je lubię Natomiast usuwa włosy spod pach, twierdzi, że to estetyczne, brzydzi go jak do włosów przykleja się antyperspirant w sztyfcie.W sumie, ja tam bym wolała, żeby ich nie golił, ale skoro mu z tym dobrze...
Wiesz, sztyft to jeszcze..Ale jak widze "cos" takiego pod pacha w lecie przy 30 stopniowych upalach, to az mnie...wrrrrr...

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Zalezy o jaki owłosieniu mówimy, jeśli natura sobie nie żałowała i facet jest obrąśnięty jak ... goryl to rzeczywiście sytuacja nie ciekawa.W innym przypadku owe owłosienie dodaje mężczyźnie męskości.Nie wyobrazam sobie, zeby mój partner miał sie golic np na zero na nogach, pod pachami Bóg wie gdzie.. miałabym wrażenie jakby stał sie nastolatkiem, który dopiero dojrzewa Owłosienie w rozsądnych granicach jest jak najbardziej okej
Rozumiem, tylko troszke mnie irytuje stwierdzenie, ze "u kobiety to normalne w tym wieku" Wiem, ze nie kazda dziewczyna lubi ogolone meskie cialo, ale po co tak uogolniac?

Poza tym nie uwazam, zeby klaczki dodawaly meskosci. W sumie gdyby moj partner je mial, to wydaje mi sie, ze mniej by mnie pociagal. Paradoks czy kwestia przyzwyczajenia?

Sa takze skrajne przypadki, takie jak golenie nog i tu sie absolutnie z Wami zgadzam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:25   #340
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Oj, przyzwyczajenie... ja z wydepilowanym mężem czułabym się po prostu źle. Dla mnie facet czymś się musi róznic od kobiety-a włosy na klacie są dla mnie ujmujące(u mojego męża)
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 10:26   #341
zgrywuska
Raczkowanie
 
Avatar zgrywuska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

jesli chodzi o TŻta to jak kazdy facet owłosiony jest ale nie za bardzo co do fryzurek intymnych to kiedys korciło Go zeby sie zgolic na poczatku głupio sie czuł ale pozneij Mu sie spodobało i przycina sie ciagle juz a co do mnie to lubie sobie poeksperymentowac ostatnio miałam serducho, a jescze wczesniej pierwsza literke Jego imienia mam ochote na gwiazdke ale nie wiem czy mi wyjdzie
__________________
Zakochałam sie po uszy!

Ciągle z głową w chmurach - co za bzdura!
Miłosno mi, gdy mandolina brzmi.
Zagraj mi znów!
... nuty bez słów.

zgrywuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 12:39   #342
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Hehhe zgrywuska, super pomysl, ze tez mi to wczesniej nie przyszlo do glowy
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 09:05   #343
zgrywuska
Raczkowanie
 
Avatar zgrywuska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

mojemu TŻowi tez sie podobało za to jak dziwnie pani ginekolog sie patrzyła na to serducho moze tak wyrazała swoj zachwyt
__________________
Zakochałam sie po uszy!

Ciągle z głową w chmurach - co za bzdura!
Miłosno mi, gdy mandolina brzmi.
Zagraj mi znów!
... nuty bez słów.

zgrywuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 14:19   #344
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

a jak to robisz? masz jakas specjalna maszynke?
czytalam o jakichs takich cieniutkich maszynkach ale nigdzie niestety nieczego takiego nie widzialam.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 20:07   #345
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Hmm to sie czasami nie nazywa trymer..? Cos gdzies slyszalam..
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 21:00   #346
zgrywuska
Raczkowanie
 
Avatar zgrywuska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
a jak to robisz? masz jakas specjalna maszynke?
czytalam o jakichs takich cieniutkich maszynkach ale nigdzie niestety nieczego takiego nie widzialam.
ja mam nasadke na depilator taka maszynkowatą i wąłsnie tym za pierwszym razem było trudno, ale wprawa robi swoje
__________________
Zakochałam sie po uszy!

Ciągle z głową w chmurach - co za bzdura!
Miłosno mi, gdy mandolina brzmi.
Zagraj mi znów!
... nuty bez słów.

zgrywuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 23:58   #347
helane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

a ja moze bardzo popularna nie bede ...

przchodzilam przez wszytskie etapy - bez wplywu kogokolwiek na moje decyzje - bardziej aby sprobowac roznych wersji.
moj partner przyznal sie ze on lubi calkiem zarosniete kobiety (nie, nie jest starej daty)... hmm no wiec wrocialm czasowo do natury i musze mu podziekowac! - kiedy pozbylam sie wszytskic golarek, plynow do higieny intymnej, zeli etc. skonczyly sie tez infekcje ktore wczesniej ciagle wracaly. kiedys tylko dostalam kolejna gdy zalozylam stringi (sic!) po dluzszej przerwie... wiec rowniez ich unikam.
nie chce nikogo przekonywac ale mam przeczucie ze to wszytsko reklama i biznes. takie moje wtracenia.
helane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 00:22   #348
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

widzialyscie film King Kong? te wloski na klacie! te wloski pod pachami! te wloski w rowku!!!!!ohyda takie ogolone cialo!
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 08:51   #349
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez helane Pokaż wiadomość
hmm no wiec wrocialm czasowo do natury i musze mu podziekowac! - kiedy pozbylam sie wszytskic golarek, plynow do higieny intymnej, zeli etc. skonczyly sie tez infekcje ktore wczesniej ciagle wracaly. kiedys tylko dostalam kolejna gdy zalozylam stringi (sic!) po dluzszej przerwie... wiec rowniez ich unikam.
nie chce nikogo przekonywac ale mam przeczucie ze to wszytsko reklama i biznes. takie moje wtracenia.
reklama czego? jaki biznes?
ja tam zadnych infekcji nie mam ani od depilacji ani od stringow.
poprostu wygoda
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 07:10   #350
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Próbowałam i całkiem na łyso i paseczek i trójkącik. Jednak mam tak wrażliwą skórę w miejscach intymnych, że zawsze drugiego dnia po goleniu myślałam, że się wścieknę: swędziało i było pełno czerwonych krostek. Tak więc golenie większych powierzchni odpada. Acha, jak byłam całkiem wygolona to bardzo się obtarłam podczas stosunku, okropnie to wspominam.
Po próbach mniej i bardziej udanych doszłam do tego, że najlepiej czuję się z trójkącikiem bardzo krótko przystrzyżonych włosków. Czasem golę włosy na wargach sromowych, a przynajmniej mocno skracam, no i od czasu do czasu usunę te spomiędzy pośladków (całe szczęście wolno rosną). Włosy, które mogłyby wystawać spod bielizny golę lub depiluję depilatorem elektrycznym (jak się dobrze skórę naciągnie to nie boli).
Mój mąż natomiast ma istną manię na punkcie pozbywania się włosów właśnie spomiędzy pośladków. Tam jest zawsze na zero, a przód również skraca, ale nie za bardzo, bo wtedy mnie drapie. No i włosy pod pachami lubi mieć ogolone i ja też takie u niego wolę.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 23:14   #351
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona Pokaż wiadomość
a ja mam odwrocony trojkacik bo chciałam zrobic strzałke ale mi nie wyszło :P kurka szkoda ze jakis wzorow nie ma :p albo szablonow przykładasz i wycinasz
Też mam ochotę na wzorki . Najbardziej na serducho lub pierwszą literkę imienia TŻ (tylko, że to akurat nie jest prosta literka ).
Preferuję całkowite golenie z zostawionym paskiem/wzorkiem .
Co do facetów, to lubię ciemne włosy na klacie, rękach, nogach . Podnieca mnie to . Ale pod pachami już podcięte, na dole za to lubię dwojako - przystrzyżone lub zero
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 09:55   #352
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ja preferuje z moim TZ na 0 , kiedys robilam paseczek ,pierwsza literke jego imienia i tak doszlam do wygodnego zera, TZ kiedys sobie ogolil cale lono i jajkaale go gilgotalo i tak nie robi juz, wloski pod pachami goli koniecznie bo nie lubimy owlosionych pach
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 13:03   #353
wiolcia 44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

witam i wszystkich pozdrawiam, dziewczyny wasze odpowiedzi są interesujace ale powiedzcie czym najlepiej zrobić depilację w miejscach intymnych.....
wiolcia 44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:23   #354
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

ja sie podpisuje pod pytaniem ale jakos cisza z odpowiedzia a mnie czeka randka w hotelu w sobote i nieiwem jak sie ogolic radzica ale szybko
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 06:59   #355
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Mój woli paseczek . Parę razy zgoliłam wszystko i powiedział, że jest ok, ale z paseczkiem lepiej . Sama też nie najlepiej się czułam, łyso
U faceta natomiast podoba mi się, jeśli ogoli się na 0...i po 2-3 dniach ma takie króciutkie Takie mogłyby byc zawsze A jeśli nie to na 0.

Edit: teraz przeczytałam parę postów przed moim, hm, ciekawa ta literka z imienia
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 07:43   #356
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
ja sie podpisuje pod pytaniem ale jakos cisza z odpowiedzia a mnie czeka randka w hotelu w sobote i nieiwem jak sie ogolic radzica ale szybko
hmmm uwazam ze najlepszy był jak dla mnie krem do depilacji z veeta tylko pamietaj zeby kupic krem do skóry wrazliwej wtedy jest delikatniejszy i mniej podrazni skóre. Po depilacji uzywam zawsze kremu dla dzieci np bambino albo oliwki i nie robia mi sie czerwone kropeczki
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 07:45   #357
gaculu
Przyczajenie
 
Avatar gaculu
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

golenie swędzi bleeeee a moja lubi jak mam boberka
gaculu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 12:12   #358
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

miejscia intymne traktuję tylko i wyłącznie kremem do depilacji (Veet- dla wrażliwej skóry), pozostawiam cieniutki paseczek..

niestety inne metody u mnie odpadają.... jedynie woskiem było też fajnie ale ten ból

dziewczyny co oprócz oliwki i kremu stosujecie by nie mieć potem uczulenia?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 13:03   #359
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Sudocrem
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 13:04   #360
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Depilacja, golenie i fryzurki intymne - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Sudocrem
akurat mam w domu

muszę wypróbować
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.