Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-05, 10:11   #361
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Dziewczyny! Potrzebuję szybkiej odpowiedzi! Czy któraś z Was czytała książkę Maurice'a Debesse'a-Etapy wychowania. Jeśli tak to proszę wyjaśnijcie mi dlaczego wiem 3-7 jest nazwany wiekiem koziołka, skąd ta nazwa!
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 11:02   #362
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

„Wiek koziołka” – 3-7 roku życia – dziecko zaciera granice między rzeczywistością, a wytworami własnej fantazji. Dominuje zabawa. Utożsamia się cnotę z posłuszeństwem.

"Wiek koziołka", to czas, kiedy rola osoby wychowującej sprowadza się do pobudzania ciekawości dziecka, które jest wówczas żądne poznawania świata całym sobą: każdym zmysłem, ruchem, wyobraźnią.

"Dziecko - mały koziołek może stwarzać sobie i nam złudzenie, iż podskakuje na wzór małego zwierzątka na wysokiej trawie na łące. Ale nastawmy ucha: to co usłyszymy nie jest głuchym tupaniem rozdwojonych kopyt i bezdźwięcznym śmiechem Oegipina. Jest to radosny szczebiot duszy, która otwiera się ku światu".

Wiek przedszkolny (3-7 lat). Dziecko jest bardzo chłonne, chce poznawać świat na wszystkie możliwe sposoby (dotyka, wącha, smakuje). Stara się zaspakajać swoją ciekawość. Najwięcej czasu poświęca zabawie. W okresie tym następuje szybki rozwój psychiczny, emocjonalny

i intelektualny dziecka, naśladuje ono pewne wzorce zachowania, sposób mówienia, reakcje na środowisko zewnętrzne. To pobudza wyobraźnię, a ta daje efekt tzw. fantazjowania.

Google ;] I streszczenie owej książki.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 15:25   #363
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
do osób z UWM w Olsztynie
mialyscie lub macie takie przedmiot jak media w edukacji?? bo bym miała wtedy male pytanko
Nie ma na UWM tego przedmiotu. No, może na magisterskich uzupełniających? Albo na dawnych 5 letnich? Na obecnych licencjatach nie ma.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 16:15   #364
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Nie ma na UWM tego przedmiotu. No, może na magisterskich uzupełniających? Albo na dawnych 5 letnich? Na obecnych licencjatach nie ma.
ja jestem własnie na 5 roku magisterskich (tych jednolitych)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 18:00   #365
Pati1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez magiczne ciasteczko Pokaż wiadomość
To pewnie z patologiami jest to samo. Ale sądzę, że do tego trzeba mieć bardzo mocną psychikę.
wg mnie trzeba. bardzo chciałam studiować resocjalizację, jednak doszłam do wniosku, że mam za słabą psychikę.



Ja nie jestem z Olsztyna i jeszcze nie mam takiego przedmiotu jak media w edukacji, będzie w następnych latach
__________________
good girl gone bad
Pati1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 22:23   #366
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 22:39
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 15:40   #367
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

DZIEWCZYNY, czy któraś z Was pracuje z ludźmi dorosłymi: jest np. pedagogiem, doradcą zawodowym, wykładowcą? A moze znacie kogoś takiego?
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 14:40   #368
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Od października:
resocjalizacja i profilaktyka społeczna
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:36   #369
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Zwracam się z prośbą do wszystkich pedagożek . Potrzebuje pomocy. Jedno z zagadnień na egzamin z teorii wychowania brzmi - techniki wychowania. Nie wiem od czego wyjść, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi technikami. Pomyślałam o nagradzaniu i karaniu jednak pytanie o to pojawia się we wcześniejszym zagadnieniu a poza tym to są chyba metody wychowania. W takim razie jakie to są techniki wychowania??? . Proszę Was o pomoc jeśli tylko znacie odpowiedź
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:00   #370
ssylwija
Raczkowanie
 
Avatar ssylwija
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 35
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Witam was dziewczyny
Czytałam, przeczytałam i dołączam się do wątku Co prawda studiowanie pedagogiki zakończyłam w czerwcu (Uniwersytet Łódzki - pedagogika wieku dziecięcego i pedagogika opiekuńczo - wychowawcza). Ale tak mi się miło czytało wasze posty :P Fajnie tak sobie przypomnieć wykłady z historii wychowania ;p
A teraz sobie pracuję w szkole (już drugi rok), w kształceniu zintegrowanym. Praca wspaniała - polecam, choć pewnie nie muszę :P

pozdrawiam
ssylwija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:03   #371
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Witam!

praca socjalna i resocjalizacja rok II

hmm....sporo Nas

wątek przeczytam po sesji-obiecuję
__________________

natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 10:14   #372
stajniamaltanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

witam poszukuję opiekuna na czas wakacji do kameralnego gospodarstwa agroturystycznego, zapewniam wyżywienie, nocleg i płacę.

miła atmosfera i max dziesięcioro dzieci na turnusie.

nie za wiele pracy, dzieci maja rano, popołudniu i wieczorem zajęcia związane z końmi.

Preferowane osoby nie bojace sie koni!!!
stajniamaltanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 14:56   #373
Ann_ka
Raczkowanie
 
Avatar Ann_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 171
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Witam! Zwracam się do Was dziewczyny z prośbą o pomoc .
Otóż muszę zrobić na zaliczenie jakąś pomoc dydaktyczną, która zostanie przekazana do przedszkola lub szkoły. Macie może jakieś ciekawe i w miarę wykonalne pomysły?? W rozmowie z koleżankami usłyszałam już o kalendarzu pogody i planszach symulacyjnych (?). Co jeszcze innego można zrobić?? Co przydałoby się nauczycielkom w pracy z dziećmi?? Jestem dopiero na 2 roku ped. wczesnoszkolnej i wych. przedszkolnego i mój zasób doświadczeń jest póki co znikomy, dlatego baaardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam!!
Ann_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:20   #374
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Anka, a zdolności plastyczne masz?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:24   #375
Ann_ka
Raczkowanie
 
Avatar Ann_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 171
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

no właśnie zdolności plastyczne na średnim poziomie, a masz jakieś pomysły??
Ann_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 22:29   #376
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

hmhm, jutro po południu coś mam nadzieję napiszę. pogadam jeszcze z osobą, która wraz ze mną prowadzi grupę i zastanowimy się, co nam by się najbardziej przydało
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:01   #377
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Witajcie
Ja także studiuję pedagogikę, jestem na V roku, do dziś byłam z tego dumna, bo zawsze wpajano mi na uniwerku, że to wspaniały kierunek najbardziej naturalny dla człowieka... do odszukania Waszego wątku skłoniło mnie pewne zdarzenie, ostatnio założyłam na wizażu wątek na temat moich perypetii w podstawówce i tam od słowa do słowa usłyszałam wiele przykrych słów na temat naszych studiów, jednaj wypowiedź jednej z dziewczyn spowodowała, że zeszło ze mnie powietrze.
Napisała ona:

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość

Tak naprawdę, studiowanie pedagogiki to nie jest żaden wyczyn, a już na pewno nie taki, żeby iść do swojej starej sorbony i machać im papierkiem w/w uczelni
zabawne
cały wątek jest tu https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6437783

czy zgadzacie się, że pedagogika jest taka jak opisują ją dziewczyny z tamtego wątku? Zdołowało mnie to strasznie, jestem aktualnie na etapie pisania najcięższej części pracy magisterskiej - metodologii ale po czymś takim wszelkie siły mi odebrało, nie wiem czy w ogóle ma sens kończenie tych studiów :/
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:44   #378
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Ja myślę, że nie warto przejmować się opinią jednej osoby, która napisała, ze to zaden wyczyn. Niech spróbuje i wtedy się wypowiada, a nie głupie gadanie na temat spraw, o których się nie ma zielonego pojęcia.
Myśl pozytywnie i tak samo, jka przez 5 lat studiowania pedagogiki. Nie przejmuj się opinią, kogoś kogo w ogóle nie znasz.

Mnie nie interesuje opinia innych ludzi, studiuje to co chcę, gdzie chcę i moja sprawa po co to studiuje.
Więc serio, nie przejmujemy się takimi opiniami.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:52   #379
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez Daria_P Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nie warto przejmować się opinią jednej osoby, która napisała, ze to zaden wyczyn. Niech spróbuje i wtedy się wypowiada, a nie głupie gadanie na temat spraw, o których się nie ma zielonego pojęcia.

.
Zgadzam się ja tez jestem na 5 roku
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 11:05   #380
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

oj rozumiemCie doskonale.
Moja siostra i szwagier ciagle "sie ze mnie smieja" ze wybralam taki kierunek...
a ze to malo platne, a ze malo ciekawe, a ze psychologia ciekawsza (jestem na 1 roku jestem wiec b.mloda, a oni sa starsi po ok.10 lat i chyba chca mi przefosrowac ich zdanie!)
Natomiast kiedy moja siostra dowiedziala sie ile wynosi etat nauczyciela, ze teraz maja byc podwyzki itd.. to rzucila bardzo niemile slowa "To po co oni chca podwyzki?! Za co? Skoro inni siedza po 40h w pracy i maja podobne zarobki?" a pozniej "To Ty idziesz do pracy w ktorej sie nic nie narobisz?!"


I jak widzisz to jest najbardziej mylne zalozenie osoby ktora nie ma pojecia wlasnie o pedagogice i naszej przyszlosciowej pracy.

Ja daze do swojego celu bo akurat mam takie a nie inne powolanie.

Zreszta zawsze sie mowi ze to nauczyciel od 1-3 i pedagog jest najmadrzejszym nauczycielem i najbardziej wszechstronnie ukierunkowanym Slyszalam to wielokrotnie


A dla osob ktore mowia ze to nic trudnego to niech sie zastanowia czemu to nie one ucza swoje dzieci w domu? Jedni sa tak ambitni i zapracowani ze "robia trudniejsze i ciekawsze zajecia".. A inni o czym sie zdazylam przekonac - nie potrafia czasem najprostszych rzeczy z podstawowki a tymbardziej wtytlumaczyc tego wlasnym dzieciom!! (pewna wychowawczyni od 1-3 wlasnie opowiadala mi o takich rodzicach )

Ja bym sie nie przejmowala taka opinia Kazdy ma inne powolanie..i tego sie trzymam

Zreszta pomysl co moze dac Ci wiecej radosci niz "praca" (czyt. spedzanie czasu z dzieciaczkami?)
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:24   #381
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

A wiecie co, macie rację. Nie będziemy sie przejmowały kimś kto nie wie o czym pisze. I samo to, że nie potrafią zachować taktu jest objawem niewłaściwego wychowania
Na jakie tematy piszecie swoje pace magisterskie? Bo ja wcale nie piszę o dzieciach Mój temat to "Realizacja zadań rozwojowych ludzi starych w DPS". Całkiem ciekawy temacik, uczy dużo szacunku dla starszych i dla życia
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:39   #382
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

ja tam jestem zadowolona z tego kierunku i nie obchodzi mnie, co myślą na ten temat inni. dostałam się na kierunek, na który chciałam być, a nie jak większość moich znajomych "bo akurat tam się dostali".
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:42   #383
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Na jakie tematy piszecie swoje pace magisterskie? Bo ja wcale nie piszę o dzieciach Mój temat to "Realizacja zadań rozwojowych ludzi starych w DPS". Całkiem ciekawy temacik, uczy dużo szacunku dla starszych i dla życia
Ja będę za rok pisać licencjata. Moja specjalizacja to "ped. pracy i dorosłego człowieka" czyli o dzieciach też pisac zamiaru nie mam Bardzo ciekawy temat masz pracy. Ostatnio naszym zadaniem na gerontologię było opracowanie jednej placówki dla ludzi starszych. Bardzo dużo ludzi było w DPSach. Ja jeszcze tematu nie mam, nawet pomysłu nie mam... a powinno już cos powoli świtac w głowie.


Jaki wątek powstał, załozony przez dziewczynę, która uważa pedagogikę za żaden wyczyn https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233661
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:09   #384
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Laska ma chyba problemy ze sobą albo to jakieś dzidzi, które nie wie co z czasem w ferie robić Bo przecież człowiek wykształcony nie pisałby takich głupot, jakie wypisywała na moim wątku
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:17   #385
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Ja też studiuję pedagogikę (na 2 roku). Spotkałam się już z podobnymi opiniami na temat tego kierunku, ale nie rusza mnie to
Teksty typu: "Uczysz się??? Na pedagogice? To tam w ogóle trzeba się czegoś uczyć???" (a naprawdę słyszałam takie ) nie najlepiej świadczą o osobie, która je wypowiada. Takie nabijanie się świadczy tylko o braku szacunku do innych ludzi i ich wyborów.

Wybrałam pedagogikę całkowicie świadomie i nie obchodzi mnie czy są to łatwe studia czy trudne (z resztą łatwość/trudność to pojęcia względne). Chcę w przyszłości pracować z dziećmi, czuję do tego powołanie. Taką możliwość da mi ukończenie pedagogiki i dlatego właśnie ten kierunek wybrałam.

Nie ma sensu przejmować się zdaniem innych ludzi w takiej kwestii
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:19   #386
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Ta dziewczyna studiuje resocjalizację
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 13:59   #387
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

szczerze mówiąc toteż uważam, że pedagogika nie jest trudna... nad książkami spędzam bardzo mało czasu. wiadomo, że to dopiero 1 semestr, ale byłam pozytywnie zaskoczona, że jest tak mało egzaminów, zaliczeń itp. znajomi na innych kierunkach mają tego full...

a nabijanie się innych może świadczyć zwyczajnie o zazdrości- ty jesteś zadowolona ze swoich studiów, on ze swoich niekoniecznie, a się do tego nie przyzna uczy się tego, co go nie ciekawi i śmieje się z innych, że mają łatwiej, bo uczą się tego, czego chcą.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:42   #388
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc toteż uważam, że pedagogika nie jest trudna... nad książkami spędzam bardzo mało czasu. wiadomo, że to dopiero 1 semestr, ale byłam pozytywnie zaskoczona, że jest tak mało egzaminów, zaliczeń itp. znajomi na innych kierunkach mają tego full...

a nabijanie się innych może świadczyć zwyczajnie o zazdrości- ty jesteś zadowolona ze swoich studiów, on ze swoich niekoniecznie, a się do tego nie przyzna uczy się tego, co go nie ciekawi i śmieje się z innych, że mają łatwiej, bo uczą się tego, czego chcą.
Po jednym semestrze możesz takie wnioski wysunąć
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:52   #389
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

wiem, ale ten 1 semestr był dla mnie przyjemny troszkę stresu było, wiadomo, ale ogólnie to sympatycznie, fajna atmosfera.
dalej na pewno będzie ciężej, no ale nie będę się poddawać, w końcu sama sobie te studia wybrałam

a tak wogóle- super text z tą pandą
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:58   #390
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Pedagodzy, studentki i studenci pedagogiki

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość

a tak wogóle- super text z tą pandą
Dzięki A tak jakoś mi się skojarzyło
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-02 13:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.