Dokuczają mi bo jestem... chuda!! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 17:43   #781
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

tez nie zalapuje sie do tej tabeli teraz jeszcze schudlam kilka kg ale to przez stres:/ kazdy mnie posadza o anoreksje,chore to jest:/ teraz waze 52kg i mam 178cm.Wygladam za chudo i chcialabym przytyc troche
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 17:49   #782
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez blueania
tez nie zalapuje sie do tej tabeli teraz jeszcze schudlam kilka kg ale to przez stres:/ kazdy mnie posadza o anoreksje,chore to jest:/ teraz waze 52kg i mam 178cm.Wygladam za chudo i chcialabym przytyc troche
o jeja to naprawde jestes szczupła jak zreszta kazdna z nas tutaj a ile masz lat?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 17:50   #783
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

18 w dodatku zdarzaja mi sie omdlenia:/
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 18:08   #784
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez blueania
18 w dodatku zdarzaja mi sie omdlenia:/
a moze powinnas zrobic jakies badania mi tez sie to zdarza, tzn nie omdlenia ale zawroty głowy i takie mroczki w oczach, musze sie wybrac na badania, mialam kiedys anemie... oby nie powrocila
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 18:09   #785
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

mysle o badaniach i chyba musze je zrobic.Tez mam mroczki przed oczami i zawroty glowy,czesto slabo sie czuje
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 19:41   #786
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ja też nie mieszczę się w normach ale co tam nikt nie jest idealny

PS.Właśnie zjadłam prawie całą miskę bitej śmietany, pyyycha Może przytyję?
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 22:23   #787
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Noi ja się nie mieszcze w tabeli,chyba zniknełysmy z pola widzenia hehe Chude jest piękne a co Wystarczy popatrzec na modelki
A oglądałyscie ten program na tv2-top models,czy jakoś tak.....??
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 00:45   #788
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Hej, to ja tylko wam wtrącę link do świetnego wpisu, który znalazłam w sieci:

http://www.xl-pozytywnie.pl/arch/grubapolska.htm

Warto przeczytać, to taka druga strona lustra.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 22:19   #789
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Często Was czytam. Sprawdziłam się w tabeli i wyszło ,że jestem szczupła Wypisuję się z tego forum. Jestem bardzo zadowolona ,że moje wymiary (166 cm,48 kg, 26 lat)zaliczają się do sylwtki szczupłej Powodzenia Dziewczyny z walką z kilogramami. Łapcie je łyżkami , widelcami czym się da Pozdrawiam serdecznie
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 15:18   #790
citrine
Raczkowanie
 
Avatar citrine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
GG do citrine
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

hahaha co do tabeli hiihi to w kategori wagowej tez jestem poza, ale mam takie same wymiary jak przy budowie szczupłej dziwna sprawa...

Wiecie co? Nie chce mi sie juz przejmowac ludzkimi spojrzeniami, że o komentarzach nie wspomnę. ąz tak chuda nie jestem. zreszta dlaczego mam sie czuć winna za cos czego nie zrobiłam? Czemu mam sie martwic skoro żadnej anoreksji nie mam i nigdy nie mialam. Po co? szkoda zycia. Zazdrośnice wtłoczyły mnie w kompleksy. Jestem chuda, blada i... dobrze mi z t ym. dziś.Wiecie co mnie najbardziej denerwuję? jak slysze od kobiety przy kości że ona w przeciwieństwie do mnie czekoladowego batonika sobie nie odmawia. No szlag mnie trafia jak cos takiego słysze.ale koniec z tym. Koniec kompleksów. dziewczyny mamy swietne figury!!!Szczupłe( NIE CHUDE!!!!), piekne, smukłe. a na dodatek- calkiem za darmo!!!zero wkładu w to. możemy jeśc co chcemy i ile chcemy. wiadomo, tu i ówdzie troche tłuszczyku by sie przydalo i nie watpie że kiedys jeszcze będziemy chciały sie go pozbyć.raz sie zyje. To nam ma byc ze soba dobrze nie innym ludziom. a ludzie są podli, jak sepy. Tylko żeby kogoś dobić, zmieszać z błotem, ponizyc. ale my sie usmiechajmy do wszystkich " zyczliwych", bo to oni maja problem nie my.Maja swój tłuszczyk niech się cieszą.ale nigdy nie zrozumiem dlaczego oni to robią...
pozdrawiam cieplutko wszystkie chudziaszki. Ide się zmierzyć z kompleksami

Edytowane przez citrine
Czas edycji: 2006-08-20 o 19:10
citrine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 22:13   #791
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez citrine
hahaha co do tabeli hiihi to w kategori wagowej tez jestem poza, ale mam takie same wymiary jak przy budowie szczupłej dziwna sprawa...

Wiecie co? Nie chce mi sie juz przejmowac ludzkimi spojrzeniami, że o komentarzach nie wspomnę. ąz tak chuda nie jestem. zreszta dlaczego mam sie czuć winna za cos czego nie zrobiłam? Czemu mam sie martwic skoro żadnej anoreksji nie mam i nigdy nie mialam. Po co? szkoda zycia. Zazdrośnice wtłoczyły mnie w kompleksy. Jestem chuda, blada i... dobrze mi z t ym. dziś.Wiecie co mnie najbardziej denerwuję? jak slysze od kobiety przy kości że ona w przeciwieństwie do mnie czekoladowego batonika sobie nie odmawia. No szlag mnie trafia jak cos takiego słysze.ale koniec z tym. Koniec kompleksów. dziewczyny mamy swietne figury!!!Szczupłe( NIE CHUDE!!!!), piekne, smukłe. a na dodatek- calkiem za darmo!!!zero wkładu w to. możemy jeśc co chcemy i ile chcemy. wiadomo, tu i ówdzie troche tłuszczyku by sie przydalo i nie watpie że kiedys jeszcze będziemy chciały sie go pozbyć.raz sie zyje. To nam ma byc ze soba dobrze nie innym ludziom. a ludzie są podli, jak sepy. Tylko żeby kogoś dobić, zmieszać z błotem, ponizyc. ale my sie usmiechajmy do wszystkich " zyczliwych", bo to oni maja problem nie my.Maja swój tłuszczyk niech się cieszą.ale nigdy nie zrozumiem dlaczego oni to robią...
pozdrawiam cieplutko wszystkie chudziaszki. Ide się zmierzyć z kompleksami
ah piekne
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 07:36   #792
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

JESTEM!
Byłam na wakacjach. Wreszcie. I spotkałam się po dwóch tygodniach z TŻ.
O pobocznych przygodach pisała nie będę, bo nie warto ale... TŻ stwierdził, że przytyłam Ja tam nadal nic nie widze poza tym, że zabrałam siostrze (znacznie grubszej) dwie pary spodni w swoje jedne juz sie ledwo mieszcze (chodze z rozpiętym guzikiem i zamkiem do połowy ) Ahhh fajnie.
Czy waga faktycznie sie zmieniła - nie wiem, nie mam wagi w domu. Ale ostatnio wszyscy, ktorzy mnie nie widzieli jakis czas mowia ze chyba przytylam. szczegolnie uda.
Mozliwe. Wymiarowo jak sie mierzylam nic sie nie zmienilo a jak zmienilo to na minus bez sensu, ale ja juz tak mam

AGUŚ pytałaś się jakie tabletki biorę. Już trzeci miesiąc regulon. Wcześniej brałam harmonet.

A, i jeszcze jedno. rodzinka powiedziała mi, ze więcej jem a już myślałam, że więcej się nie da

Pozdrówka dla was moje kobietki
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 07:48   #793
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Przypomniało mi się coś

Na wakacjach wszedzie traktowali mnie jak małolatę
bez makijażu, grzeczna kitka bo nie bylo czasu ani ochoty na czesanie się... ludzie dawali mi nawet 15 lat Wiem, ze jestem drobna, ale że aż tak... Chyba bardziej musze obroczke wyeksponować
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 08:58   #794
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ja tez wlasnie wrocilam z wakacji z Mazur I mialam tam jedna nie mila przygode jak jakies dwie dziewczyny (mocno przy kosci) na polu campingowym gdzie bylam ze znajomymi, jak przechodzilam obok ich namiotu powiedzialy " O! ida te zwloki czlowieka".. Ale tak w sumie to sie nie przejelam, one stanowczo mialy za duzo gdzieniegdzie heh i pewnie zazdroscily ..(jest czego?)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 09:10   #795
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Lolitka na pewno zazdrość ich zżerała, bo nie będą nigdy wyglądać tak jak ty.One nie założą krótkiej spódniczki a ty tak
Ja też ostatnio szłam ulica i szedł taki chłopak z kolegami nie wiem ile miał lat chyba trochę młodszy ode mnie i ja przechodzę a oni "fajna, ale strasznie chuda" no dzięki wielkie.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 09:37   #796
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Ehh.. jak nam zazdroszczą to niech to robią dyskretnie albo w sposób typowy, tj. "ale fajnie wyglądasz.. co robisz ze masz takie szczuple cialko"..
bo takie docinki to bardziej w kompleksy wprowadzaja niz pomagaja.

Sama juz przestaje zwracać uwagę na nieprzyjemne teksty, ale czasem sie nei da. Ciesze sie, ze jestem jaka jestem, bo tak mi dobrze. Jak wyobrazilam siebie z 10 kg więcej... złapałam się za głowę i powiedziałam "ja miałabym być taka gruba?! czułabym sie jak w nie swoim ciele!"
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 09:50   #797
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

jja tez sie nie mieszcze. a patrzcie pod ta tabela te idelane wymiary. ale porazka.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 09:57   #798
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ja na te tabelke się JESZCZE nie łapię
za mało ważę Jak zawsze jestem z siebie dumna, a jak
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 10:00   #799
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Karocia

a regulon jest jedno czy dwufazowy a moze trzy

Ja wlqasnie ide we wrzesniu jakos po dwufazowe bo powoduja tycie haha ale nie tylko dlatewgo,,, mam tak bolesne miesiączki ze ten moj Novynette moge sobie wsadzic w d.. :///
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 10:05   #800
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
Karocia

a regulon jest jedno czy dwufazowy a moze trzy

Ja wlqasnie ide we wrzesniu jakos po dwufazowe bo powoduja tycie haha ale nie tylko dlatewgo,,, mam tak bolesne miesiączki ze ten moj Novynette moge sobie wsadzic w d.. :///
zwykłe dwuskładnikowe tabletki anty... gdzieś są dwa wątki o regulonie jeden załozony przeze mnie. ale jakos wątpię, ze te tabletki maja jakis zwiazek z moim przybraniem na wadze. Jak będe w domku wyszukam jakas fote z wakacji i wkleję. stwierdzilam, ze w stroju kąpielowym wygladam całkiem fajnie hihihi ale w ubraniu moje rece wyglądaja jak dwa patyki to akurat widac bo mam szersza spodnice i kapok (kamizelke ratunkową)... i takie dwa patyczki
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 12:26   #801
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ah odbiegając wkoncu od tematu wagi u chudości..

Ostatnio postanowiłam zmienic swoj Image i oczywiscie skonczylo sie to katastrofa norma Miałam na całej głowie śliczne blond pasemka... i postanowiłam zrobic w nie pare czarnych. Taa u Frzyjera Piko Belo przyszłąm do domu umyłam głowe... i całe włosy miałam czarne myłam 4 razy i sie zmyło ;/ az sie poryczalam jak zobaczylam siebie w lustrze nie ma co chudym czarne klaki nie pasuja poszłam znow zrobic se blond ah i znow daja mi 16 lat cii pochwali sie foto w nowych włosach w czarnych lipa by była co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gtrh.JPG (15,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trhy.JPG (16,1 KB, 82 załadowań)
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 12:34   #802
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Aguś świetna z ciebie laseczka fiu fiu.Tylko prosze mnie o coś nie podejrzewac,bo nie ejstem ani les,ani bi hehe tylko hetero

karolca no to extra,że udało ci się przytyć. k:
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 12:43   #803
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
ah odbiegając wkoncu od tematu wagi u chudości..

Ostatnio postanowiłam zmienic swoj Image i oczywiscie skonczylo sie to katastrofa norma Miałam na całej głowie śliczne blond pasemka... i postanowiłam zrobic w nie pare czarnych. Taa u Frzyjera Piko Belo przyszłąm do domu umyłam głowe... i całe włosy miałam czarne myłam 4 razy i sie zmyło ;/ az sie poryczalam jak zobaczylam siebie w lustrze nie ma co chudym czarne klaki nie pasuja poszłam znow zrobic se blond ah i znow daja mi 16 lat cii pochwali sie foto w nowych włosach w czarnych lipa by była co
Fajne włoski
Ja tam lubie sie w czarnych ale w czerwcu zaczelam sie nimi bawic i zaczelam rozjaśniac. Mam teraz to, co chcialam pol roku temu tylko fryzjerka powiedziala ze mi tak nie zrobi bo "bede wyglądala jak papuga" :/ mi się tam podoba fakt, mam jasną cere, do tego estem chuda i czarne wlosy powodowaly, ze nieciekawie wyglądalam jak sie nie pomalowałam. Teraz chce "wyrównać" kolor jakims ladnym jasnym brązem, ale nie chce aby kolor był rownomierny tylko dal ciekawy efekt =] w ogole lubie miec "kolorowo" na glowie. Gdzies na wizażu są moje "nowe" włosy. może w przyszlym miesiacu cos ze sobą zrobie bo w tym już mnie nawet na farbe nie stać tak mnie wakacje wykosztowały a co mnie w pierwszy dzień nerów kosztowaly.. az cud, ze udało mi sie wypocząć.
W kazdym razie miałam taką nerwówkę, ze prawie nic nie jadłam przez 2 dni :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 13:37   #804
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
ah odbiegając wkoncu od tematu wagi u chudości..

Ostatnio postanowiłam zmienic swoj Image i oczywiscie skonczylo sie to katastrofa norma Miałam na całej głowie śliczne blond pasemka... i postanowiłam zrobic w nie pare czarnych. Taa u Frzyjera Piko Belo przyszłąm do domu umyłam głowe... i całe włosy miałam czarne myłam 4 razy i sie zmyło ;/ az sie poryczalam jak zobaczylam siebie w lustrze nie ma co chudym czarne klaki nie pasuja poszłam znow zrobic se blond ah i znow daja mi 16 lat cii pochwali sie foto w nowych włosach w czarnych lipa by była co
Aguś fajan fryzurka i ta bluzeczka mm sliczna ;-)
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 15:33   #805
isiaczek
Zadomowienie
 
Avatar isiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: tam gdzie jest moje serce
Wiadomości: 1 153
GG do isiaczek
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
ah odbiegając wkoncu od tematu wagi u chudości..

Ostatnio postanowiłam zmienic swoj Image i oczywiscie skonczylo sie to katastrofa norma Miałam na całej głowie śliczne blond pasemka... i postanowiłam zrobic w nie pare czarnych. Taa u Frzyjera Piko Belo przyszłąm do domu umyłam głowe... i całe włosy miałam czarne myłam 4 razy i sie zmyło ;/ az sie poryczalam jak zobaczylam siebie w lustrze nie ma co chudym czarne klaki nie pasuja poszłam znow zrobic se blond ah i znow daja mi 16 lat cii pochwali sie foto w nowych włosach w czarnych lipa by była co
agus ale z ciebie laska...świetna fryzurka
__________________
http://suwaczek.com/200704202438.png





Chyba się zakochalam na maaaaxaaaa


isiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 21:40   #806
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

ah wy to jestescie KOCHANE !

słodzicie mi lepiej jak moj TŻ nie no zart a moze nie

ide na kolacYje
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 10:11   #807
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez karolca
Fajne włoski
Ja tam lubie sie w czarnych ale w czerwcu zaczelam sie nimi bawic i zaczelam rozjaśniac. Mam teraz to, co chcialam pol roku temu tylko fryzjerka powiedziala ze mi tak nie zrobi bo "bede wyglądala jak papuga" :/ mi się tam podoba fakt, mam jasną cere, do tego estem chuda i czarne wlosy powodowaly, ze nieciekawie wyglądalam jak sie nie pomalowałam. Teraz chce "wyrównać" kolor jakims ladnym jasnym brązem, ale nie chce aby kolor był rownomierny tylko dal ciekawy efekt =] w ogole lubie miec "kolorowo" na glowie. Gdzies na wizażu są moje "nowe" włosy. może w przyszlym miesiacu cos ze sobą zrobie bo w tym już mnie nawet na farbe nie stać tak mnie wakacje wykosztowały a co mnie w pierwszy dzień nerów kosztowaly.. az cud, ze udało mi sie wypocząć.
W kazdym razie miałam taką nerwówkę, ze prawie nic nie jadłam przez 2 dni :/
a wlasnie zapomnialam sie spytac z jakiego to powodu mialas taka nerwowke przeciez bylas na wakacjach
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 10:26   #808
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87
a wlasnie zapomnialam sie spytac z jakiego to powodu mialas taka nerwowke przeciez bylas na wakacjach
jak masz konto na WP, zapraszam do przeczytania historii na moim blogu (2 notki pt. Wakacje w Mielnie).
http://karolca.bloog.pl

miłego czytania
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 10:45   #809
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Jeśłi jesteś taka chuda to mozesz to zatuszowac... nie mecz sie tym przytywaniem bo to moze sie odbic na Twoim zdrowiu Ludzie,ktorzy sa zbyt szczupli(nie chudzi!!)powinni sie ubierac na cebulke Jakies ladne bluzy na to np. kamizelka najlepiej rozpieta jakis szal.Wyglada to b. fajnie Pozdro
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 10:58   #810
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez NaRtEcZkA
Jeśłi jesteś taka chuda to mozesz to zatuszowac... nie mecz sie tym przytywaniem bo to moze sie odbic na Twoim zdrowiu Ludzie,ktorzy sa zbyt szczupli(nie chudzi!!)powinni sie ubierac na cebulke Jakies ladne bluzy na to np. kamizelka najlepiej rozpieta jakis szal.Wyglada to b. fajnie Pozdro
to ubierz się "na cebulkę" jak jest ciepło:/
Łatwo mówić, ze mozna ubraniem zatuszować. Ja np. nie noszę bluzek z dlugim rękawem, ktory jest przylegający do skóry. Wole ubrać coś z krótkim i na sweterek z nieco luźniejszym rękawem, ale dopasowany do figury.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.