Ploty, ploteczki cz. 3 :) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-30, 14:08   #4261
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Fajna bluza Jaką pomadkę kupiłaś? Ja się zastanawiam czy coś kupować do ust
bardzo lubię ubrania z napisami, które oddają to jaka jestem a ta bluza będzie idealna na zimę bo jest długa i ciepła
pomadkę kupiłam million dollar z wibo już przy poprzedniej promo się na nią czaiłam ale wszystkie wykupili a tym razem dorwałam ostatnią
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 16:58   #4262
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
taaa... ja teraz przy każdym już czuję, że to strata czasu jakoś nie trafił się facet przy którym zwyczajnie chcę spróbować no ale ja mam takie doświadczenie, że z każdym traciłam czas
a jak mówisz, że ten tak się stara i Ci się podoba to może, może... porandkować można


jedyne miejsce, którego nie próbowałam i jakoś tak się cykam xD że trafię na kolejnego pajaca...




niby każdy inny ale wychodzi na to samo niestety to doświadczenia nas kształtują i ja teraz żadnemu facetowi nie wierzę jak mówi, że jest sam, że nie ma dziewczyny/żony... ale muszę powiedzieć, że moja intuicja jest bezbłędna Jak kiedyś poznałam kolesia, który miał narzeczoną i dziecko to po dłuższej rozmowie byłam pewna, że się rozstaną minął rok... nie są już razem Ostatnio poznałam gościa w klubie... tak latał, tak się chciał umówić, tak zapewniał, że ma wielkie szczęście, że mnie poznał a ja oczywiście "taaa... jasne" i co? miałam rację xD nie odezwał się ale wczoraj od jeszcze innego usłyszałam "bo Ty szukasz księcia z bajki a taki nie istnieje" tak, księcia... tylko ten typ jest tak szkaradny, że nawet charakterem nie nadrabia i tu go boli... ma 23lata a wygląda na 35 jest gruby i śmierdzi potem no i jest desperatem bo mi na siłę próbuje wmówić, że tak fantastycznie do siebie pasujemy a ja chcę tylko aby facet był spoko i mi się podobał nie polecę na byle portki bo pan łaskawie raczył się mną zainteresować
To tak apropo tych niedobitków

niby mam jednego fajnego na oku no ale... są bariery trudne do przeskoczenia jak żyć?
jak mówię wprost facetowi, ,że nie jest w moim typie to też to słyszę, albo że jestem wybredna

ale ja już nie mam czasu na bycie, bo bycie

zrobiłam dziś około 8 km na pieszo, jestem z siebie dumna
poszłam wymienić bluzkę na inny rozmiar, wczoraj jeszcze był, ale dziś już nie...i musiałam oddać
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 17:47   #4263
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
jak mówię wprost facetowi, ,że nie jest w moim typie to też to słyszę, albo że jestem wybredna

ale ja już nie mam czasu na bycie, bo bycie

zrobiłam dziś około 8 km na pieszo, jestem z siebie dumna
poszłam wymienić bluzkę na inny rozmiar, wczoraj jeszcze był, ale dziś już nie...i musiałam oddać
porażka na maxa facetom to się wydaje, że są tacy zarąbiści, że powinny nam gacie spadać z wrażenia bo jaśnie pan raczył chcieć się z nami umówić ale cały czas wierzę, że jakiś normalny gdzieś jest
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 18:46   #4264
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

[QUOTE=asik1503;65889296]porażka na maxa facetom to się wydaje, że są tacy zarąbiści, że powinny nam gacie spadać z wrażenia bo jaśnie pan raczył chcieć się z nami umówić ale cały czas wierzę, że jakiś normalny gdzieś jest

W sumie na normalnych też trafiam, no ale i tak zawsze coś nie tak a to już 25 lat na karku...
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 21:19   #4265
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość

W sumie na normalnych też trafiam, no ale i tak zawsze coś nie tak a to już 25 lat na karku...
no ale jak coś zawsze było to chyba jednak nie do końca xD Ty 25 ja 26 xD więc już w ogóle poracha
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 21:48   #4266
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez renia92 Pokaż wiadomość
Dostalam ta prace musze szybko zrobic badania i od srody zaczynam dlugo sie wahalam, ale sie ciesze, wreszcie jakies zmiany.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
gratulacje, świetna wiadomosć

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

asik nellady przecież jeszcze młode jesteście a jak się trafi na właściwego faceta to już wszystko szybko pójdzie
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 07:46   #4267
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
gratulacje, świetna wiadomosć

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

asik nellady przecież jeszcze młode jesteście a jak się trafi na właściwego faceta to już wszystko szybko pójdzie
O ile się trafi fajnie się tak gada szczególnie jak się kogoś ma ale realia już mogą być inne
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-01, 10:23   #4268
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cześć! 🙋



Renia, gratulacje! 😊



Wróciłam od TŻa, bo poszedł z tatą do lasu. Po południu się zobaczymy. 😍 Wieczorem może do klubu skoczymy. 😊
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 10:34   #4269
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

ja dzisiaj mam w planie dokończyć porządki w pokoju na szczęście zostało mi już tylko ułożenie wszystkiego w nowych miejscach ale jakoś nie mogę się za to zabrać... mam jakiegoś koszmarnego lenia
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 12:03   #4270
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Ja gotuję obiad, ok. 15-16 jadę do TŻa. 😊
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 13:55   #4271
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Dzień doby Nie chcę wracać na uczelnię
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-01, 14:06   #4272
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Dzień doby Nie chcę wracać na uczelnię
piona ja też
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 14:35   #4273
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
O ile się trafi fajnie się tak gada szczególnie jak się kogoś ma ale realia już mogą być inne
Ale też nie można się załamywać i od razu się nastawiać że nikogo się nie znajdzie

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Ja gotuję obiad, ok. 15-16 jadę do TŻa. 😊
Miłego spotkania
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-01, 22:26   #4274
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
no ale jak coś zawsze było to chyba jednak nie do końca xD Ty 25 ja 26 xD więc już w ogóle poracha
tak, bo albo wygląd, albo jakieś tam wady, a nikt nie jest idealny mi się wydaję, że problem jest u mnie, co się facet stara to ja uważam, że to nie to i uciekam, a jeszcze go poznać dobrze nie zdązyłam ale może po prostu jeszcze nie czas i tyle pss też mi coś rok różnicy...cała wiecznośc

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
gratulacje, świetna wiadomosć


asik nellady przecież jeszcze młode jesteście a jak się trafi na właściwego faceta to już wszystko szybko pójdzie
no taa młode, zwłaszcza, że się samym zostało wśród znajomych ( koleżanki mają dzieci albo przynajmniej stałe związki) i się już nawet tematy rozmów rozmywają.


Chociaż mi w sumie wcale źle samej nie jest, mogę się spotykać z facetami przynajmniej

kupiłam dziś w rossie fajną pomadkę z eveline, super kolor dla mnie plus szary lakier do paznokci i 2 utwardzacze i mam nadzieję, że na tym koniec zakupów, bo mam jeszcze pełno kosmetyków z poprzedniej promocji, muszę to wytracić w końcu no może kupię mój ulubiony tusz do rzęs
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 09:32   #4275
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
tak, bo albo wygląd, albo jakieś tam wady, a nikt nie jest idealny mi się wydaję, że problem jest u mnie, co się facet stara to ja uważam, że to nie to i uciekam, a jeszcze go poznać dobrze nie zdązyłam ale może po prostu jeszcze nie czas i tyle pss też mi coś rok różnicy...cała wiecznośc
no ale jeśli mimo starań uważasz, że to nie to to po kiego grzyba się męczyć? a brać byle co żeby tylko był? nikt nie jest idealny, oczywiście ale są rzeczy, które możemy zaakceptować a innych nie i to już zależy od charakteru jakby któryś faktycznie był taki super to myślę, że byś nie uciekła
no rok w naszym przypadku to może być dużo kilka koleżanek w ciągu roku poznało faceta, zaręczyło się i jest w trakcie przygotowań do ślubu


Cytat:
no taa młode, zwłaszcza, że się samym zostało wśród znajomych ( koleżanki mają dzieci albo przynajmniej stałe związki) i się już nawet tematy rozmów rozmywają.


Chociaż mi w sumie wcale źle samej nie jest, mogę się spotykać z facetami przynajmniej

kupiłam dziś w rossie fajną pomadkę z eveline, super kolor dla mnie plus szary lakier do paznokci i 2 utwardzacze i mam nadzieję, że na tym koniec zakupów, bo mam jeszcze pełno kosmetyków z poprzedniej promocji, muszę to wytracić w końcu no może kupię mój ulubiony tusz do rzęs
o to, to w punkt ja się czasem czuję jak jakaś trędowata -.- bo tylko ja nie mam faceta ale ja nie zamierzam brać byle chłopa, który okaże łaskę mnie jest dobrze samej ze sobą wiadomo, że fajnie by było mieć kogoś bliskiego ale nie byle kogo bo i tak szybko bym się kogoś takiego pozbyła bo bym go nie zniosła xD

ja kupiłam tylko pomadkę i planuję potem jeszcze kupić odżywkę do rzęs i jakiś podkład i tyle będzie moich zakupów w rossie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 10:08   #4276
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Dzień dobry Piękna dziś pogoda jak na październik
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 11:13   #4277
renia92
Zakorzenienie
 
Avatar renia92
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 268
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Hej

Znajomi nas dziś zapraszali, a mnie się nie chce jechać. Zastanawiam się, czy nie odwołać
__________________
renia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 13:51   #4278
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez renia92 Pokaż wiadomość
Dostalam ta prace musze szybko zrobic badania i od srody zaczynam dlugo sie wahalam, ale sie ciesze, wreszcie jakies zmiany.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Super kochana

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

A my z TŻ mieliśmy mala sprzeczkę. On zawinił ,a wielce się nie odzywa.... A ja mam ochotę porozmawiać ,bo chcialabym zeby było dobrze ale z drugiej strony,to on powinien się postarać.
Mieliśmy jechac na zakupy i do jego rodziców i nie wiem... Ja siedze w jednym pokoju. On w drugim i zachowuje się jskbym to ja mu zrobiła przykrość.
Co za niedziela
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:20   #4279
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
no ale jeśli mimo starań uważasz, że to nie to to po kiego grzyba się męczyć? a brać byle co żeby tylko był? nikt nie jest idealny, oczywiście ale są rzeczy, które możemy zaakceptować a innych nie i to już zależy od charakteru jakby któryś faktycznie był taki super to myślę, że byś nie uciekła
no rok w naszym przypadku to może być dużo kilka koleżanek w ciągu roku poznało faceta, zaręczyło się i jest w trakcie przygotowań do ślubu
ale ja przecież się nigdy nie męczyłam i nie byłam z kimś na siłę...

właśnie chodzi o to, że ja nawet od super facetów uciekam, a niby taka wygadana i towarzyska;/ po prostu złe doświadczenia (miałam kiedyś faceta cud miód i orzeszki, wszystkie koleżanki mi zazdrościły, wygadany, czuły i mega przystojny...i co, okazało się wielką klapą. Dlatego boję się znów wejść w związek najwyraźniej, a nie dlatego, że złych spotykam facetów, to dwie różne sprawy.

Hahah w ciągu roku są już przygotowania do ślubu? ja rozumiem jedna, czy dwie, ale żeby już kilka? dla mnie dziwne, że aż tyle:P u mnie są ostrożniejsze;P
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 14:44   #4280
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
ale ja przecież się nigdy nie męczyłam i nie byłam z kimś na siłę...

właśnie chodzi o to, że ja nawet od super facetów uciekam, a niby taka wygadana i towarzyska;/ po prostu złe doświadczenia (miałam kiedyś faceta cud miód i orzeszki, wszystkie koleżanki mi zazdrościły, wygadany, czuły i mega przystojny...i co, okazało się wielką klapą. Dlatego boję się znów wejść w związek najwyraźniej, a nie dlatego, że złych spotykam facetów, to dwie różne sprawy.

Hahah w ciągu roku są już przygotowania do ślubu? ja rozumiem jedna, czy dwie, ale żeby już kilka? dla mnie dziwne, że aż tyle:P u mnie są ostrożniejsze;P
A gdzie ja napisałam, że się męczyłaś? to ja trochę nie rozumiem... z tego co piszesz wynika, że chcesz kogoś mieć a teraz piszesz, że przez doswiadczenie odrzucasz fajnych to może sobie na razie odpuść i daj czas na pozbieranie się bo w taki sposób może Ci przejść koło nosa bardzo fajny facet
Nie wiem co w tym złego, że ludzie po prostu od razu wiedzą czy to TO to nie nastolatkowie, że muszą być ze sobą wiele lat aby się upewnić czy chcą wziąć ślub
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 14:48   #4281
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
A gdzie ja napisałam, że się męczyłaś? to ja trochę nie rozumiem... z tego co piszesz wynika, że chcesz kogoś mieć a teraz piszesz, że przez doswiadczenie odrzucasz fajnych to może sobie na razie odpuść i daj czas na pozbieranie się bo w taki sposób może Ci przejść koło nosa bardzo fajny facet
Nie wiem co w tym złego, że ludzie po prostu od razu wiedzą czy to TO to nie nastolatkowie, że muszą być ze sobą wiele lat aby się upewnić czy chcą wziąć ślub
no właśnie taki to jest u mnie paradoks sama nie potrafię tego wyjaśnić, we wszystkim jestem zdecydowana, tylko nie w tym. chcę a odrzucam i pewnie, niejeden już mi przeszedł, ale żyje się dalej
no to już minęło kilka lat, byli jeszcze inni po tym, widocznie jeszcze nie czas i tyle, może wyjadę za granicę nawet, więc czas pokaże

nie mówię, że dziwne, czy złe, tylko po prostu porównuje z moimi i tyle, że się tak nie spieszą.
A po drugie moi znajomi się rozwiedli praktycznie od razu po ślubie, idąc właśnie tym tokiem co Twoi, że dość szybko. A i żeby nie było znowu- nie mówię, że tak będzie u Twoich tylko mówię jak jest u moich hahah
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.

Edytowane przez nellady
Czas edycji: 2016-10-02 o 14:51
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 15:13   #4282
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
no właśnie taki to jest u mnie paradoks sama nie potrafię tego wyjaśnić, we wszystkim jestem zdecydowana, tylko nie w tym. chcę a odrzucam i pewnie, niejeden już mi przeszedł, ale żyje się dalej
no to już minęło kilka lat, byli jeszcze inni po tym, widocznie jeszcze nie czas i tyle, może wyjadę za granicę nawet, więc czas pokaże

nie mówię, że dziwne, czy złe, tylko po prostu porównuje z moimi i tyle, że się tak nie spieszą.
A po drugie moi znajomi się rozwiedli praktycznie od razu po ślubie, idąc właśnie tym tokiem co Twoi, że dość szybko. A i żeby nie było znowu- nie mówię, że tak będzie u Twoich tylko mówię jak jest u moich hahah
Faktycznie dość pogmatwane ale grunt żebyś się pozbierała i zaufała ostatecznie odpowiedniemu mężczyźnie
Szczerze to ja bardzo luźno na to patrzę skoro są tacy pewni to wszystkiego dobrego oby jak najdłużej a rozwód czy rozstanie może być i po wielu latach związku
Ja z jednej strony nie jestem fanką szybkiego ślubu, z drugiej... sama bym teraz nie chciała rozpocząć związku i czekać na zaręczyny i ślubu kilka lat xD ale, że mnie to nie dotyczy to o tym na razie nie myslę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 16:20   #4283
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Faktycznie dość pogmatwane ale grunt żebyś się pozbierała i zaufała ostatecznie odpowiedniemu mężczyźnie
Szczerze to ja bardzo luźno na to patrzę skoro są tacy pewni to wszystkiego dobrego oby jak najdłużej a rozwód czy rozstanie może być i po wielu latach związku
Ja z jednej strony nie jestem fanką szybkiego ślubu, z drugiej... sama bym teraz nie chciała rozpocząć związku i czekać na zaręczyny i ślubu kilka lat xD ale, że mnie to nie dotyczy to o tym na razie nie myslę
no niestety ale też mam taką nadzieję Tobie też życzę żeby się ułożyło

dokładnie rozwód może być i po kilku latach, albo kilkunastu a może być tak, że szybki ślub i żyją ze sobą do końca...nie ma na to reguły, gdyby była to pewnie byłoby łatwiej

ja kilka lat też nie chcę, ale tak minimum po 2 latach byłoby dla mnie chyba ok ale dokładnie nie ma co myśleć, mnie też to nie dotyczy

lecę do pracy, miłej nocy i reszty dnia
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.

Edytowane przez nellady
Czas edycji: 2016-10-02 o 16:34
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 17:15   #4284
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

nell dzięki oby spokojnej nocy

ja muszę zaraz zrobić paznokcie, potem przygotować rzeczy na uczelnię i do spania
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-02, 20:09   #4285
renia92
Zakorzenienie
 
Avatar renia92
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 268
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Ja dziś miałam cały dzień w biegu, znajomi robili mi niespodziankę i kupili tort urodzinowy, strasznie było mi miło

Jutro ostatni dzień w starej pracy...
__________________
renia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 06:50   #4286
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Dzień dobry! 😊

Wybaczcie - nie nadrobię Was. 😘



TŻ dzisiaj wyjeżdża. 😓 Za szybko minęły te dni razem. 😔
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:06   #4287
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez renia92 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam cały dzień w biegu, znajomi robili mi niespodziankę i kupili tort urodzinowy, strasznie było mi miło

Jutro ostatni dzień w starej pracy...
Wszystkiego najlepszego!
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:18   #4288
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Spaaać!
Czekam na TŻa, bo pojechał na zakupy i chyba zasnę na siedząco.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 12:54   #4289
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! 😊

Wybaczcie - nie nadrobię Was. 😘



TŻ dzisiaj wyjeżdża. 😓 Za szybko minęły te dni razem. 😔
niestety, ale dobre chwile zawsze mijaja za szybko kiedy kolejny raz sie zobaczycie?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 13:30   #4290
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Ploty, ploteczki cz. 3 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
niestety, ale dobre chwile zawsze mijaja za szybko kiedy kolejny raz sie zobaczycie?


Za jakieś 4 tygodnie, przed 1 listopada na pewno.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-11 09:18:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.