cudowne tabletki na zmarszczki ? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 16:05   #421
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Ile bierzecie ogórecznika
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 23:40   #422
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez _mina_
Witajcie!
Piti rozszyfruj mi prosze ten skrót MSM
Chodzi o ten produkt (tak przynajmniej kojarzę):
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=3261

A.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 00:54   #423
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez _mina_
Witajcie!
Piti rozszyfruj mi prosze ten skrót MSM

MSM-metylosulfonylometan

W wątku już się to przewijało z tego co pamiętam
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 07:51   #424
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dzieki przyznaje sie ze nie chcialo mi sie czytac 15 stron tylko po to zeby sie tego dowiedziec, bo len jestem straszny
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:05   #425
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez _mina_
Dzieki przyznaje sie ze nie chcialo mi sie czytac 15 stron tylko po to zeby sie tego dowiedziec, bo len jestem straszny
A nam ma się chcieć po 10 razy odpisywać na te same pytania??
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:43   #426
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez agusia_1
A nam ma się chcieć po 10 razy odpisywać na te same pytania??
Bardzo proszę - nie piszcie do mnie PW z prośbami o informacje czegoś nt wit E czy omegi 3 itd. To, co miałam do powiedzenia na ten temat powiedziałam w tym wątku i prosze korzystać z tego. Nie mam czasu bawić się w wyszukiwarkę.
Macie wyszukiwarkę google na stronie google.pl i na wizazu, prosze korzystajcie również z tego.
Nie rozumiem takiego rozumowania - nie che mi się czytać długiego wątku ani poszukać w sieci czegoś czego potrzebuje to napisze np. do Piti - ona na pewno ma czas i chęci zeby mi na PW wlanąc wypracowanko na zadany temat.
Niejakiej pannie nikicie z cyferkami odpisałam teraz że nie mam na to czasu to jeszcze mi napisała, ze przecież jest początkująca na tym forum... No i że ja nie jestem miła, skoro odmawiam.
Tak więc ponawiam prośbę jw; jednoczesnie informuję, ze na tego typu pytania w ogóle nie będę pisać już żadnych odpowiedzi. Dość tego.
Pozdrawiam.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 14:16   #427
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez agusia_1
A nam ma się chcieć po 10 razy odpisywać na te same pytania??
Nie no jasne ze nie Od dzis walcze z lenistwem
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-17, 13:54   #428
CAMILLA11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Ja tez od dawna łykam OMEGE 3 i miałam wrazenie ze jest ok,ale ostatnio kolezanka w pracy mi powiedziała ,że czytała jakis artykuł,w którym przestrzegali przed braniem tego specyfiku,gdyz powoduje choroby nowotworowe,posiada bowiem duzą zawartość rtęci i innych ciezkich metali ,które znajdują się w rybach morskich.
słyszałyście cos moze na ten temat?
CAMILLA11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 15:06   #429
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Z wielką przykrością wracam do porusznego już temetu:
użytkowniczka o danych w tym linku:
http://www.wizaz.pl/forum/member.php?u=69803
nazwała mnie bezczelną - wałsnie dlatego, ze nie chciałam napisac jej wypracowanka o omedze 3 i wit E.
Zgodnie z nowym regulaminem forum, nie moge tu zacytować otrzymanego od niej PW, a szkoda wielka.
Licze na to, ze władze zrobią z tym porządek; nie warto jak widać udzielać się na forum i służyć innym swoją wiedzą, bo mozna za to tylko dostac po głowie.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 16:34   #430
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Piti olej to po prostu i już.
Przyznam, że gdy trafiłam na wizaż to też czułam się zagubiona. Nie tylko ze względu na ilość wątków i tematów, ale raczej ze względu na to, że poruszane tematy były często dla mnie obce. Poza tym była mowa o biochemii, o Basi itd. – czułam jakbym była w innym świecie w pewnym stopniu. I pewnie pierwsze moje pytania też były idiotyczne. Zaczęłam czytać biochemię i stopniowo się wdrażać. Ale jak do tej pory minął już miesiąc, a ja przebrnęłam dopiero przez jakąś 1/3 biochemii. Staram się czytać ją po kolei, wątek po wątku, a i tak zawsze mi coś umyka, coś zapomnę i nadal jestem pod wrażeniem wiedzy dziewczyn, które tam pisały.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 16:54   #431
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

No własnie Omega 3 to tran, czy nie lepiej sobie zakupić butelczynę tranu?!
Moja pani doktor powiedziała, że dorosłe osoby tylko w skrajnych przypadkach (u mnie była to bardzo silna grypa) mogą go zażywać, przy okazji napomkneła, że oleje te mogą przyczynić się do wyniszczenia wątroby
Co o tym myslicie?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 11:06   #432
nikita371
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: piaseczno
Wiadomości: 7
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

do Pitipel

Zostałam przez Ciebie zmuszona do odpowiedzi na twój post związany z moją osobą.
Po 1 nie jestem niejaką panną tylko 38 letnią kobietą z 14 letnim stażem małżenskim i dwójką dzieci, dlatego wypraszam sobie tak protekcjonalne potraktowanie mojej osoby.
Po 2 jeśli próbujesz umieszczać moje listy, to może umieść też swoje (nie specjalnie kulturalne), wtedy ktoś ma szansę być obiektywny.
Po 3 myślałam że forum działa na takiej zasadzie, że osoby uważane w pewnym sensie za fachowców służą poradą takim "laikom" jak ja, dlatego poprosiłam Cię o pomoc. Sama działając na innym forum dla kobiet z małymi piersiami, wielokrotnie odpowiadałam na różne pytania i wątpliwości dotyczące masażu, gimnastyki itp, i nie pamięatm abym kogoś potraktowała tak niesympatycznie jak Ty potraktowałaś mnie.
Nie rozumiem twojej agresji wobec mojej osoby.
Tak czy inaczej ze smutkiem żegnam się z tym forum, ponieważ do póki ty tutaj działasz na nic miłego nie mogę liczyć. Na szczęście znalazł się ktoś życzliwszy i poradził mi jak odszukać potrzebne mi informacje.
nikita371 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 16:03   #433
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Nikito, z całą sympatią ale chyba przesadzasz trochę.
Zapraszam na
http://www.phpbbserver.com/biochemiaurody/
oraz do korzystania z google.pl
poza tym w wątku o suplementach jest o tym mowa
pozdrawiam
Cytat:
A zastanowiłaś sie nad tym - dlaczego miałabym specjalnie dla Ciebie pisać wypracowania? Masz internet, masz google - w treści wątku zamieszczałam też artykuł o wit. E, poczytaj sobie.
Tobie się nie chce szukać potrzebnych Ci informacji, a mnie ma się chcieć pisać o czymś czego nie potrzebuję???
Wprawiasz mnie w zażenowanie po prostu swoim podejściem.
Jesteś początkująca, więc mam poświęcać swój czas na wyszukiwanie potrzebnych Ci informacji???
Doprawdy wiem skąd się biorą dzieci - ale skąd Ty sie urwałaś to po prostu pojecia nie mam.
BTW - potrzebuje coś nt. Lodovico Moro Sforza - zwłaszcza w kontekście jego związków z Isabel D'Este.
poszukaj mi czegoś, co?
Listów nikity nie cytuję
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 09:08   #434
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez CAMILLA11
Ja tez od dawna łykam OMEGE 3 i miałam wrazenie ze jest ok,ale ostatnio kolezanka w pracy mi powiedziała ,że czytała jakis artykuł,w którym przestrzegali przed braniem tego specyfiku,gdyz powoduje choroby nowotworowe,posiada bowiem duzą zawartość rtęci i innych ciezkich metali ,które znajdują się w rybach morskich.
słyszałyście cos moze na ten temat?
Przecież olej rybi zanim trafi do aptek musi być przecież przebadany, nie mogą tam zamieścić wszystkiego co popadnie. I jeszcze nawiązując do tego artykułu, trzeba byłoby wogóle przestać jeść ryby. Z tego co wiem, nie należy jadać ryb z niewiadomego źródła, czyli łowić sobie w jakiś bajorkach, ponieważ nie wiadomo co zawiera ta woda
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 23:54   #435
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Question Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziewczynki drogie i ja przebrnęłam przez wszystkie posty, wprawdzie na raty, bo dostałam misz-masz w głowie, ale jednak z sukcesem Dziekuję Wam za wszystkie te cenne porady
Zakupiłam juz Omegę3forte Hasco Leku i wit.E i mam takie dwa pytanka, może ktos mi pomoże, na co liczę i za co z góry dziekuję
Mam cerę naczynkową, mieszaną i oprócz w/w tableciorów biorę tran w kapsułkach i wit.PP, powinnam tez coś z rutyna, a lubie latem i wiosna i wczesną jesienią łykać betakaroten, więc się zastanawiam nad wymienionym już tu wczesniej preparatem Dermorutin firmy Polfarmex, która ma w sobie i betakaroten i witaminki i rutyne właśnie, to dobry czy sredni preparat i lepiej łykać sam rutinoscorbin plus betakaroten sam, czy może jednak te tabletki ??
Drugie pytanie dotyczy tzw.tabletek na skórę, włosy i paznokcie. Czego ja to nie łykałam efekty raz lepsze były raz gorsze, proszę o doradzenie mi pod względem ceny i wartości czegos dobrego. Najlepiej jakbym łykała tylko jedną tabletkę, bo łyknę wtedy wszystkie rano i po problemie, a potem to różnie bywa. Najbardziej skłaniam się ku Skrzypowi polnemu z witaminami, choć mnie nie powalił, ale może ktos podpowie cosik ???
Będę baaardzo wdzięczna za rozjaśnienie skołowanego umysłu i wszelkie porady
Buziaki
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 08:30   #436
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

czesc Dziewczyny
czytam i widze ze troche zmian w swoich supelmentach musze zrobic. Od dłuzszego czasu wcinam kapsułki z wiesiołka i tokovit 200 -(na 400 zadano recepty, ale pani mgr była ogólnie w złym humorze, to pewnie dlatego )
pytan naraize nie mam , bo na biezaco znajduje tu odpowiedzi
pozdrawiam
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 08:43   #437
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Paula07
Przecież olej rybi zanim trafi do aptek musi być przecież przebadany, nie mogą tam zamieścić wszystkiego co popadnie.
niby tak. ale większość preparatów tego typu to niestety jedynie suplementy diety, a nie leki. supelementy prawie nie są kontrolowane i musimy zaufać, że firma jest uczciwa. a wcale nie musi... bardziej ufam suplementom dużych firm produkujących też leki (powiedzmy Hasco), ale czy mam rację?
natomiast produkty o statusie leków (mało ich) podlegają surowej kontroli i tu już bym się nimi nie niepokoiła.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 08:44   #438
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz
Zakupiłam juz Omegę3forte Hasco Leku i wit.E i mam takie dwa pytanka, może ktos mi pomoże, na co liczę i za co z góry dziekuję
Mam cerę naczynkową, mieszaną i oprócz w/w tableciorów biorę tran w kapsułkach i wit.PP, powinnam tez coś z rutyna, a lubie latem i wiosna i wczesną jesienią łykać betakaroten, więc się zastanawiam nad wymienionym już tu wczesniej preparatem Dermorutin firmy Polfarmex, która ma w sobie i betakaroten i witaminki i rutyne właśnie, to dobry czy sredni preparat i lepiej łykać sam rutinoscorbin plus betakaroten sam, czy może jednak te tabletki ??
Drugie pytanie dotyczy tzw.tabletek na skórę, włosy i paznokcie. Czego ja to nie łykałam efekty raz lepsze były raz gorsze, proszę o doradzenie mi pod względem ceny i wartości czegos dobrego. Najlepiej jakbym łykała tylko jedną tabletkę, bo łyknę wtedy wszystkie rano i po problemie, a potem to różnie bywa. Najbardziej skłaniam się ku Skrzypowi polnemu z witaminami, choć mnie nie powalił, ale może ktos podpowie cosik ???
Będę baaardzo wdzięczna za rozjaśnienie skołowanego umysłu i wszelkie porady
Buziaki
Aby wybrać lepszy preperat z rutyną , wit. C musisz po prostu porównać skład, czyli gdzie znajduje się więcej tych składników i co wyjdzie taniej i skuteczniej. Jak najbardziej wskazane jest łykanie betakarotwnu wiosną i laten, ponieważ uodparnia nas na działanie promieni słonecznych, dosytarcza witaminę i przy okazji lekko ozłąca skórę.

Co do tabletek na skórę, to Omega 3 , wit. E także działą bardzo pozytywnie na skórę, możesz dodatkowo łykać Skrzypowitę ponieważ posiada biotynę, któa korzystnie działa na skórę, włosy , paznokcie, oprócz tego posiada troszkę witamin i wyciągi z roślin.
Dobre efekty mozna zaobserwować juz wspomnianym wcześniej preparacie MSM, który wzmacnia włosy, paznokcie .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 09:22   #439
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz
Dziewczynki drogie i ja przebrnęłam przez wszystkie posty, wprawdzie na raty, bo dostałam misz-masz w głowie, ale jednak z sukcesem Dziekuję Wam za wszystkie te cenne porady
Zakupiłam juz Omegę3forte Hasco Leku i wit.E i mam takie dwa pytanka, może ktos mi pomoże, na co liczę i za co z góry dziekuję
Mam cerę naczynkową, mieszaną i oprócz w/w tableciorów biorę tran w kapsułkach i wit.PP, powinnam tez coś z rutyna, a lubie latem i wiosna i wczesną jesienią łykać betakaroten, więc się zastanawiam nad wymienionym już tu wczesniej preparatem Dermorutin firmy Polfarmex, która ma w sobie i betakaroten i witaminki i rutyne właśnie, to dobry czy sredni preparat i lepiej łykać sam rutinoscorbin plus betakaroten sam, czy może jednak te tabletki ??
Drugie pytanie dotyczy tzw.tabletek na skórę, włosy i paznokcie. Czego ja to nie łykałam efekty raz lepsze były raz gorsze, proszę o doradzenie mi pod względem ceny i wartości czegos dobrego. Najlepiej jakbym łykała tylko jedną tabletkę, bo łyknę wtedy wszystkie rano i po problemie, a potem to różnie bywa. Najbardziej skłaniam się ku Skrzypowi polnemu z witaminami, choć mnie nie powalił, ale może ktos podpowie cosik ???
Będę baaardzo wdzięczna za rozjaśnienie skołowanego umysłu i wszelkie porady
Buziaki
Polceam to samo co Paula - Skrzypowitę. Łykam tak od 3tyg. i póki co wiedze rezultaty w posaci szaleńczo rosnących paznokci - mogę je opiłowywać co 3 dni. CZekam jeszcze, coby wołosy podrosły [na tym mi najbardziej zależy].
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 10:13   #440
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz
Mam cerę naczynkową, mieszaną i oprócz w/w tableciorów biorę tran w kapsułkach i wit.PP, powinnam tez coś z rutyna, a lubie latem i wiosna i wczesną jesienią łykać betakaroten, więc się zastanawiam nad wymienionym już tu wczesniej preparatem Dermorutin firmy Polfarmex, która ma w sobie i betakaroten i witaminki i rutyne właśnie, to dobry czy sredni preparat i lepiej łykać sam rutinoscorbin plus betakaroten sam, czy może jednak te tabletki ??
ja biore Dermorutin, i jesli chodzi o beta karoten to napewno działa bo skóra zmieniła zabarwienie,a jesli chodzi o rytyne to nie jestem w stanie stwierdzić,czy działa bo zazwyczaj rezulatatów nie ma spektakularnych od razu.
Pozdro
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 13:06   #441
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

[quote=Iwonalodz]Dziewczynki drogie i ja przebrnęłam przez wszystkie posty, wprawdzie na raty, bo dostałam misz-masz w głowie, ale jednak z sukcesem Dziekuję Wam za wszystkie te cenne porady
Zakupiłam juz Omegę3forte Hasco Leku i wit.E i mam takie dwa pytanka, może ktos mi pomoże, na co liczę i za co z góry dziekuję
Mam cerę naczynkową, mieszaną i oprócz w/w tableciorów biorę tran w kapsułkach i wit.PP,...

Iwona ile razy dziennie bierzesz PP? Pomaga Ci na naczynka i sucha skóre? Lekarka mi je przepisała na...bóle głowy
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 17:30   #442
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Smile Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziekuję wszystkim za pomoc ))
Zdecyduje się jednak na ten preparat z betakarotenem i rutyną- Dermorutin wypróbowałam juz ich tyle, że może ten będzie całkiem fajny
Brałam juz kiedyś, jak juz pisałam te preparaty z witaminami na włosy, skórę i paznokcie i najlepiej mi służył i efekty były fajne Merz Special, drogie dosyć, ale efekty widoczne, Skrzypowity nie łykałam tylko Skrzyp polny z witaminami i ten dawał u mnie efekt średni. Spróbuję Skrzypowitę
Co do wit. PP to łykam ja raz dziennie i taka dawke też kupuję, są opakowania mniejsze gdzie się łyka dawkę mniejszą. Swego czasu przy nasileniu mojego trądziku różowatego łykałam 3 razy dziennie po 1 tabletce i wszystkim osobom z rumieniem polecam je, bo rumień mi się bardzo uspokoił, a ja aż tak nie dbam bardzo o buzie, bo różne eksperymenty lubię wit.PP jest na receptę, ale w zaprzyjaźnionej aptece dostarczam je od czasu do czasu, a poza tym sprzedają mi już ją bez tego.
To tyle ode mnie i czekam na Wasze spostrzeżenia albo inne ciekawostki
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 20:52   #443
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

chciałam kupic tabsy Anti Age -Active Life - znalazłam i przeczytałam ich skład:fosforan dwuwapniowy (substancja wiążąca), kwas stearynowy (nośnik), pycnogenol, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, amorficzny dwutlenek krzemu), sól sodowa karboksymetylocela (zagęstnik), hydfoksypropylometylocelu loza (substancja do stosowania na powieizchni), polidekstroza (substancja wypełniająca) dwutlemnek tytanu, indygotyna, żółcień pomarańczowa FCF, czerwień Altora AC (barwniki).

nie "przerazaja" Was te zagestniki, barwniki, dwutlenki ?? czy one sa...hm ok?
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 21:25   #444
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Właśnie miałam go kupić ale nie chcę się truć, a naczytałam się o jego super działaniu, zobacz tutaj http://www.phpbbserver.com/biochemia...biochemiaurody
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 21:34   #445
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

chyba sie wstrzymam jeszcze z kupnem
Dziewczyny zazywajace activ dłuzej - nie macie jakis skutków ubocznych, alergii?
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:02   #446
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Kacha30
chyba sie wstrzymam jeszcze z kupnem
Dziewczyny zazywajace activ dłuzej - nie macie jakis skutków ubocznych, alergii?
Ja biorę Anti-age od połowy grudnia i nie zauważyłam skutków ubocznych
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 20:13   #447
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Ja biorę Anti-age od ponad miesiąca i też nie zauważyłam niczego złego.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:05   #448
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Smile Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Skrzypovita już zakupiona jako dodatek do reszty tableciorów. Pozostał mi jeszcze wybór betakarotenu Chciałabym się dopytać Was Dziewczynki o ten betakaroten. Bo nie wiem, jaka jest dawka tego dzienna?? chyba 6mg z tego, co wyczytałam gdzieś, a w tych tabletkach Dermorutin jest dawka 10 mg i zalecają te tabletki barć 2 razy dziennie, a w porywach dni słonecznych bardziej nawet i 4 razy. Czy ktoś mógłby mnie oświecić jeszcze w tym betakarotenie?? tym bardziej, że ja biorę jeszcze tran w kapsułkach.
Dziękuję baaardzo
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 22:04   #449
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Witam serdecznie. Tak Was podgladam od dluzszego czasu i zakupilam omega3 oraz tokovitE. Jako przeciwutleniacz mam pycnogenol 25mg firmy Unia. Zna ktos? Biore tez Calcium vitrum Unipharmu, to wapno z muszli ostryg. Ponoc przeciw osteoporozie i zeby na starosc zachowac zabki
Bardzo mnie cieszy istnienie tego tematu, wiele sie nauczylam od Was. I mam nadzieje, ze to dziala. Mam zmarszczki mimiczne w kacikach oczu. Do tej pory mnie nie martwily, byly tam zawsze. Ale ostatnio bardziej je widzac. Nie wiem czy poglebily sie czy (mam nadzieje) wzrok mi sie wyostrza na stare lata
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:44   #450
IWA_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Smile Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cześć KOBIETKI. Przez przypadek trafiłam na to forum gdy w wyszukiwarce wstukałam beta karoten. I........ muszę powiedzeć, że zostałam porażona tymi wszystkimi informacjami. Jedyne co mi przyszło do głowy to wydrukowanie całego wątku. Siedziałam całą niedzielę nad 55-cioma stronami i zaznaczałam, zaznaczałam, zaznaczałam. Później próba zalogowania po bólach (sama nie wiem dlaczego miałam z tym problem) zakończona sukcesem . Oto jestem . Chciałam Wam wszystkim gorąco podziękować za podzielenie się swoją wiedzą. Nadmienię że już skomponowałam własny zestaw specyfików i zaczynam od jutra pięknieć (przynajmniej mam taką nadzieję). Do kolejnego

P.S. Oby tekst pokazał się tam gdzie planowałam, bo jeszcze "raczkuję" i nie jestem pewna czy będzie ok.
IWA_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 15:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.