WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-03, 13:10   #1891
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez paradiso Poka¿ wiadomo¶æ
A jakich u¿ywasz od¿ywek?Bo je¶li z silikonami,albo jaki¶ jedwab z silikonami,to mo¿e po prostu silikony siê nadbudowa³y na w³osach i musisz u¿yæ jakiego¶ silniejszego szamponu,¿eby je oczy¶ciæ.
U¿ywam od¿ywki rzepa z joanny na zmianê z kompresem mleczno-miodowym te¿ joanny. Z tego, co przeczyta³am na forum nie maj± silikonów. A raz na 3-4 mycia u¿ywam szamponu head&shoulders, dopóki mi siê nie skoñczy.
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 14:34   #1892
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Neril kupiony od dzi¶ zaczynam kuracje
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 14:43   #1893
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Neril kupiony od dzi¶ zaczynam kuracje
3mam kciuki
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 15:22   #1894
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

dzieki ale mam wra¿enie ¿e nie wtar³am go dok³adnie, ¿e nie wszêdzie ;/ ale mo¿e to tylko z³udzenie
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 16:40   #1895
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Neril kupiony od dzi¶ zaczynam kuracje
czy to cudo jest produktem aptecznym>? w sensie do dostania w aptekach? I teraz jak dla mnie istotne, ka¿dy z szamponów garniera które kiedy¶ u¿ywa³am, zanim zaczê³am ³ysieæ, to by³ niesamowity syf, do mycia dywanu nawet bym nie wziê³a, czy wiêc Neril siê od nich czym¶ ró¿ni?Du¿o osób o nim wspomina, przynajmniej na forum, ale czy to jest co¶ na zasadzie np. Vichy Decros?
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 16:48   #1896
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 753
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki ale mam wra¿enie ¿e nie wtar³am go dok³adnie, ¿e nie wszêdzie ;/ ale mo¿e to tylko z³udzenie
Ciê¿ko jest go dok³adnie wetrzeæ w ka¿de miejsce..bo on po prostu p³ynie po palcach
__________________
...:::¯ycie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieli¶my sobie Tak ...




ona911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 17:02   #1897
Aguu
Rozeznanie
 
Avatar Aguu
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 904
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Apropos aplikacji wcierek wszelakich - ja na swoj± (wcieram naftê kosmetyczn±) znalaz³am sposób.
U¿ywam buteleczki po rzepowej kuracji Joanny - wygl±da identycznie jak na zdjêciu poni¿ej.
Nie mam ¿adnych problemów z dotarciem do skalpu.
Tak¿e rozejrzyjcie siê za czym¶ podobnym mo¿e albo kupcie kuracjê (swoj± drog± naprawdê niez³y specyfik m.in. na wypadanie w³osów - przetestowa³am) i wykorzystajcie pó¼niej aplikator - jest genialny
__________________
Prawdziwa kobieta powinna byæ dam± na salonach, kuchark± w kuchni i dziwk± w sypialni.

Aguu jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 17:07   #1898
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez ona911 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciê¿ko jest go dok³adnie wetrzeæ w ka¿de miejsce..bo on po prostu p³ynie po palcach

ja maczam w nim wacik i wacikiem tre skalp ;> ale tragicznie sie wciera
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 18:14   #1899
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez etha Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywam od¿ywki rzepa z joanny na zmianê z kompresem mleczno-miodowym te¿ joanny. Z tego, co przeczyta³am na forum nie maj± silikonów. A raz na 3-4 mycia u¿ywam szamponu head&shoulders, dopóki mi siê nie skoñczy.
Kompres ma silikon,dimethicone.Tak¿e mo¿e spróbuj raz na jaki¶ czas dodaæ sody oczyszczonej do szamponu,dziêki czemu bêdziesz wtedy oczyszczaæ w³osy z silkonów.Mi to pomog³o
__________________
M¯+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:23   #1900
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 5 516
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam.
Mam pewne pytanie i bardzo prosi³abym o odpowied¼, je¶li siê orientujecie: otó¿ czy istniej± suplementy na wzmocnienie w³osów NIE maj±ce w sk³adzie witaminy b12?
Sprawdza³am sk³ady tych najpopularniejszych (capivit, ha-pantoten, itp.) i niestety wszystkie maj±. A mnie niestety przy przyjmowaniu jakichkolwiek suplementów z wit. b12 masakrycznie wysypuje na twarzy, czego oczywi¶cie wola³abym unikn±æ.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:12   #1901
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez paradiso Poka¿ wiadomo¶æ
Kompres ma silikon,dimethicone.Tak¿e mo¿e spróbuj raz na jaki¶ czas dodaæ sody oczyszczonej do szamponu,dziêki czemu bêdziesz wtedy oczyszczaæ w³osy z silkonów.Mi to pomog³o
babydream zawiera cocoamidopropyl betaine, co zgodnie z informacj± zawart± tutaj [klik] powinno zmywaæ dimethicone. Poczekam jeszcze jakie¶ 2 tygodnie, mo¿e faktycznie skóra g³owy musi siê przyzwyczaiæ do braku szamponów na przet³uszczaj±ce siê w³osy..

Ale dziêkujê za pomoc
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 21:16   #1902
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Mam pewne pytanie i bardzo prosi³abym o odpowied¼, je¶li siê orientujecie: otó¿ czy istniej± suplementy na wzmocnienie w³osów NIE maj±ce w sk³adzie witaminy b12?
Sprawdza³am sk³ady tych najpopularniejszych (capivit, ha-pantoten, itp.) i niestety wszystkie maj±. A mnie niestety przy przyjmowaniu jakichkolwiek suplementów z wit. b12 masakrycznie wysypuje na twarzy, czego oczywi¶cie wola³abym unikn±æ.
z tego co wiem to Onozis,Inneov nie maja w sk³adzie wit.B12
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-04, 00:32   #1903
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Mam pewne pytanie i bardzo prosi³abym o odpowied¼, je¶li siê orientujecie: otó¿ czy istniej± suplementy na wzmocnienie w³osów NIE maj±ce w sk³adzie witaminy b12?
Sprawdza³am sk³ady tych najpopularniejszych (capivit, ha-pantoten, itp.) i niestety wszystkie maj±. A mnie niestety przy przyjmowaniu jakichkolwiek suplementów z wit. b12 masakrycznie wysypuje na twarzy, czego oczywi¶cie wola³abym unikn±æ.
A mo¿e zamiast tabletek picie pokrzywy, dro¿d¿y? Albo który¶ wariant Humavitu. Albo witaminki dla kobiet typu Falvit, zawieraj± wszystko, witminy b12 nie maj± (chyba, sama to biorê i mnie nie wysypuje), a za ma³o, ¿eby zaszkodzi³o
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:25   #1904
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

potwierdzam dzia³anie zaproponowanej przeze mnie kuracji .Stosujê j± krótko a ju¿ wypadanie w³osów zosta³o mocno ograniczone.S± mocniejsze i nie zostaj± mi ju¿ na rêce gdy je przeczeszê .Jestem bardzo zadowolona
__________________

"Wiêkszo¶æ z nas kryje siê za egocentryczn± sk³onno¶ci± do tworzenia iluzji w³asnej wyj±tkowo¶ci"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:42   #1905
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 14 498
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Poemadka Poka¿ wiadomo¶æ
potwierdzam dzia³anie zaproponowanej przeze mnie kuracji .Stosujê j± krótko a ju¿ wypadanie w³osów zosta³o mocno ograniczone.S± mocniejsze i nie zostaj± mi ju¿ na rêce gdy je przeczeszê .Jestem bardzo zadowolona
Poemadko, a co to za kuracja lub gdzie mogê znale¼æ cos na jej temat ?

Dziewczyny czy to mo¿liwe, ¿e suplementy diety jak te np. na w³osy to pic na wode? Ostatnio czyta³am w Focusie artyku³ na ten temat gdzie wlasnie obalali mit leczniczego dzialania takich tabletek szczegolnie na wlosy i odchudzanie Zaczelam sie nad tym powaznie zastanawiac, bo sama przerobilam z 6 roznych suplementow i zaden mi nie pomogl
iwona200 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-04, 14:08   #1906
kotka20093
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Poka¿ wiadomo¶æ
Poemadko, a co to za kuracja lub gdzie mogê znale¼æ cos na jej temat ?

Dziewczyny czy to mo¿liwe, ¿e suplementy diety jak te np. na w³osy to pic na wode? Ostatnio czyta³am w Focusie artyku³ na ten temat gdzie wlasnie obalali mit leczniczego dzialania takich tabletek szczegolnie na wlosy i odchudzanie Zaczelam sie nad tym powaznie zastanawiac, bo sama przerobilam z 6 roznych suplementow i zaden mi nie pomogl
myslê, ¿e to ca³kiem mo¿liwe , jak skoñczy³am ostatnie pude³ko merz special i juz nie mam zamiaru kupowac niczego innego.
kotka20093 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:36   #1907
Normalnie_Nienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Czy która¶ z Was stosowa³a mo¿e tak± maskê na wypadaj±ce w³osy?
-2 ³y¿ki nafty oczyszczonej
-1 ³y¿ka olejku rycynowego
-1 ¿ó³tko
-sok z cytryny
Maskê wmasowaæ w skórê g³owy i pozostawiæ na godzinê.

My¶licie, ¿e to dzia³a?

Jak na razie ³ykam jedynie Humavit.
__________________
Pamiêtaj dziewczyno, jak ch³opu zale¿y, to ¿eby ska³y sra³y, a mury pêka³y, to znajdzie czas i sposób, ¿eby siê z Tob± skontaktowaæ. Wiêc przestañ tu siedzieæ jak ten ostatni osio³ z telefonem w rêce tylko id¼ i zapomnij o nim i przestañ siê ³udziæ .

Normalnie_Nienormalna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-04, 19:39   #1908
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 4 453
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê w 100%, ¿e zdrowe pozytywne nastawienie do sprawy jest najwa¿niejsze. Moja znajoma mia³a ³ysienie plackowate, a w³a¶ciwie ma, i g³ówn± przyczyna wypadania w³osów by³ przewlek³y stres. Najgorsze jest to, ¿e mi np ze stresem nie ¿yje siê ¼le. Wiem ¿e brzmi to surrealnie, ale mi on w funkcjonowaniu nie przeszkadza, wiêc skoro mi nie przeszkadza, to dlaczego moje w³osy maj± jakie¶ "ale". Te¿ ciê¿ko siê nie stresowaæ, jak robi siê cuda na kiju, ¿eby sobie pomóc a to nie przynosi rezultatów. Chocia¿ jak nic nie robiê, to jest dramat wiêkszy, wiêc powoli wracam do dbania o siebie. Podstawa, zdrowe od¿ywianie. A ja tak lubiê krówki, i ciasteczko do kawy zje¶æ I fajurka zapaliæ na przerwie w pracy...no dobra na tym akurat ka¿dy mój organ skorzysta, jak rzucê ca³kowicie
znam podobny przypadek -znajoma przez stres mia³a ³ysienie plackowate, potem gdy pierwotna przyczyna stresu ju¿ zniknê³a to dziewczyna by³a zestresowana swoim ³ysieniem i ko³o siê zamyka cie¿ko jest jej siê nie stresowaæ, gdy dotknê³a ja taka choroba.

Cytat:
Napisane przez Normalnie_Nienormalna Poka¿ wiadomo¶æ
Czy która¶ z Was stosowa³a mo¿e tak± maskê na wypadaj±ce w³osy?
-2 ³y¿ki nafty oczyszczonej
-1 ³y¿ka olejku rycynowego
-1 ¿ó³tko
-sok z cytryny
Maskê wmasowaæ w skórê g³owy i pozostawiæ na godzinê.

My¶licie, ¿e to dzia³a?
moja mama co¶ takiego stosowa³a, nie jestem pewna czy by³ tam ten olejek, ale 3 pozosta³e sk³adniki na pewno. niestety jej nie pomog³o.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:33   #1909
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez iwona200 Poka¿ wiadomo¶æ
Poemadko, a co to za kuracja lub gdzie mogê znale¼æ cos na jej temat ?
Revalid+szampon Dercos wzmacianj±cy +Tran +Wit.a plus e +belissa "
__________________

"Wiêkszo¶æ z nas kryje siê za egocentryczn± sk³onno¶ci± do tworzenia iluzji w³asnej wyj±tkowo¶ci"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 22:11   #1910
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Iwona200 mi te¿ suplementy ze skrzypem nie pomaga³y, wiêc mo¿e co¶ w tym jest.

A dzisiaj rozmawia³am z moj± mam± o wypadaj±cych w³osach i powiedzia³a mi, ¿e na wypadanie po porodzie pomóg³ jej wosk pszczeli taki w p³ynie, do kupienia w aptekach albo sklepach zielarskich. Wciera siê to w skórê g³owy, owija siê czepkiem i rêcznikiem, i trzyma na skórze 20 minut. Tak± kuracjê robi siê co kilka dni. Mo¿e której¶ z was pomo¿e, ja wosku pszczelego w p³ynie niestety nigdzie nie widzê..
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:26   #1911
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

hm mialam kiedy¶ ¶wieczkê z wosku pszczelego... my¶le, ¿e mo¿esz poszukaæ w sklepach zielarskich, w aptekach mo¿e byæ ciê¿ko. ale na pewno wosk w p³ynie? O takim czym¶ to s³ysza³am ale do mebli
A mo¿e chodzi o propolis? na ******* jest dostepny w kropelkach ale w sk³adzie ma spirytus rektyfikowany i 3%propolisu wiec to mo¿e podrazniac glowe, a na w³osy to juz w ogole balabym siê daæ. Natomiast puder propolisowy jest genialny na krostki, podra¿nienia, rany.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 12:59   #1912
Madzialeczka
Przyczajenie
 
Avatar Madzialeczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Witam Was!

Jestem tu nowa ale borykam siê z takim problemem jak Wy.

3 lata temu okropnie mi wypada³y w³osy , stosowa³am pe³no ró¿nych specyfików i drogeryjnych i aptecznych i sama nie wiem po czym w koñcu przesta³y mi wypadaæ. Nawet nie wiecie jak bardzo siê cieszy³am , ale nic co dobre nie trwa wiecznie. Od kilku miesiêcy znów zaczê³y mi mocniej wypadaæ , niestety na pocz±tku to zbagatelizowa³am. Obwinia³am o to farbê , os³abienie od prostowania, tapirowanie ale od miesi±ca staram siê tego nie nadu¿ywaæ a one dalej lec± wiêc wybra³am siê do apteki i zakupi³am szampon seboradin niger i p³yn przeciw wypadanie pokrzepol . Stosowa³a to która¶ z was ? pomog³o?
Tak zastanawiam siê tez czy na wypadanie w³osów ma wp³yw woda? bo przez 10 miesiêcy mia³am styczno¶æ z woda chlorowan± i np podczas czesania po myciu mi tylko max 10 w³osów wypada³o a teraz odkad zaczê³y mi siê wakacje mam kontakt z twarda wod±, bez ¿adnego chloru i w³osów po czesaniu mam ponad 20 plus te które mi podczas mycia wypadaj± czyli razem ok 60 ( myjê w³osy codziennie).
Madzialeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 13:19   #1913
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Poka¿ wiadomo¶æ
hm mialam kiedy¶ ¶wieczkê z wosku pszczelego... my¶le, ¿e mo¿esz poszukaæ w sklepach zielarskich, w aptekach mo¿e byæ ciê¿ko. ale na pewno wosk w p³ynie? O takim czym¶ to s³ysza³am ale do mebli
A mo¿e chodzi o propolis? na ******* jest dostepny w kropelkach ale w sk³adzie ma spirytus rektyfikowany i 3%propolisu wiec to mo¿e podrazniac glowe, a na w³osy to juz w ogole balabym siê daæ. Natomiast puder propolisowy jest genialny na krostki, podra¿nienia, rany.
Tak, na pewno chodzi o wosk pszczeli w p³ynie, specjanie siê dopytywa³am, bo ja te¿ s³ysza³am tylko o ¶wieczkach. Mo¿e i jest tam alkohol, nie wiem, to by³o ponad 20 lat temu i mama nie pamiêta



tyneczko, a jak u ciebie z w³osami po odstawieniu anty? Wypadaj± tak samo? Mniej? Bardziej? Jakie pigu³ki bra³a¶?
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6


Edytowane przez etha
Czas edycji: 2010-09-05 o 13:22
etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 15:17   #1914
Wulkaniczna
Raczkowanie
 
Avatar Wulkaniczna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 190
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Muszê do³±czyæ do waszego w±tku. Zawsze mia³am d³ugie, b³yszcz±ce, gêste w³osy bez szczególnych zabiegów.
Od jakiego¶ miesi±ca zaczê³o siê masowe wypadanie. Najgorzej jest po umyciu, wtedy za ka¿dym poci±gniêciem grzebienia wypada ich przera¿aj±ca ilo¶æ.
Zrezygnowa³am z suszarki, gumek do w³osów(¿eby ich nie ³amaæ), kupi³am skrzypovitê ale efektów oczywi¶cie nie ma.
Nie rozumiem tego nag³ego wypadania. Mo¿e to efekt stresu?

Biorê siê za czytanie w±tku i zapisywanie polecanych produktów. Bêdê testowaæ, jestem zdesperowana.
__________________
"Dobrze, ¿e spotka³em tylu ich
Wyj±tkowych, zwyk³ych - tak jak ja
I opowiedzieli mi
¯e bez marzeñ, pragnieñ tych
¯ycie wtedy traci sens."
Wulkaniczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 16:24   #1915
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Madzialeczka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was!


Tak zastanawiam siê tez czy na wypadanie w³osów ma wp³yw woda? bo przez 10 miesiêcy mia³am styczno¶æ z woda chlorowan± i np podczas czesania po myciu mi tylko max 10 w³osów wypada³o a teraz odkad zaczê³y mi siê wakacje mam kontakt z twarda wod±, bez ¿adnego chloru i w³osów po czesaniu mam ponad 20 plus te które mi podczas mycia wypadaj± czyli razem ok 60 ( myjê w³osy codziennie).
Wydaje mi siê, ¿e nie. Sama równiez przed 10 mcy (studia) mia³am do czynienia z wod± z bloku, chlorowan±.. i pazdziernik, listopad wypada³y (okropnie!), pó¼niej ca³± zimê by³ spokój do lutego, marca no i w marcu znowu na wiosne wypada³y. A teraz jak wróci³am na wakacje(woda bez chloru), to czerwiec, lipiec nie wypada³y, a w sierpniu zaczê³y lecieæ jak szalone, i lec± do dzi¶
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 18:38   #1916
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 385
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja maczam w nim wacik i wacikiem tre skalp ;> ale tragicznie sie wciera


a strzykawkê próbowa³y¶cie? Ja z wypadaniem siê ju¿ upora³am, ale po myciu ostrzykujê skórê g³owy seboradinem niger lotion, lepsze ni¿ spryskiwaæ sprayem
__________________
.
Sweet Chocolate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 18:49   #1917
etha
Raczkowanie
 
Avatar etha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Sweet Chocolate Poka¿ wiadomo¶æ
a strzykawkê próbowa³y¶cie? Ja z wypadaniem siê ju¿ upora³am, ale po myciu ostrzykujê skórê g³owy seboradinem niger lotion, lepsze ni¿ spryskiwaæ sprayem
Upora³a¶ siê z wypadaniem w³a¶nie za pomoc± tego lotionu, czy jeszcze czego¶?
__________________
| | | || |


Je¶li nie masz nic m±drego do powiedzenia, to nie pisz w w±tku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedy¶ bêd± przegl±da³y temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 18:56   #1918
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 008
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Sweet Chocolate Poka¿ wiadomo¶æ
a strzykawkê próbowa³y¶cie? Ja z wypadaniem siê ju¿ upora³am, ale po myciu ostrzykujê skórê g³owy seboradinem niger lotion, lepsze ni¿ spryskiwaæ sprayem
ale jak strzykawk±? tak± zwyk³±? wydaje mi sie, ¿e to sie rozlewaæ bedzie po skórze g³owy ;> czy nie?
_Sarenka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 19:41   #1919
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez etha Poka¿ wiadomo¶æ

tyneczko, a jak u ciebie z w³osami po odstawieniu anty? Wypadaj± tak samo? Mniej? Bardziej? Jakie pigu³ki bra³a¶?
Odstawi³am tabletki, ale tylko na 6 dni, po czym znowu zaczê³am braæ, bo musia³am uregulowaæ okres na zabieg. Dosta³am inne tabletki Qlaire, po ktorych jak na razie nie mam skutków ubocznych jak po innych które bra³am, wiêc z odstawieniem na razie siê powstrzymuje. Ale z kolei chce zbadaæ poziom testosteronu i inne hormony, wiêc przyda³oby siê odstawiæ. Czekam na wizytê do gina i mam nadziejê, ¿e mi co¶ poradzi.
__________________

tyneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-05, 20:26   #1920
pluto17-17
Zadomowienie
 
Avatar pluto17-17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: polska
Wiadomo¶ci: 1 936
Dot.: WYPADAJ¡CE W£OSY - czê¶æ III

jutro ide robiæ badania krwi .... aaaaa boje siê
na pewno morfologia i ob, zastanawiam siê nad cynkiem, orientuje siê ktora¶ z was ile mniej wiêcej kosztuje badanie cynku we krwi??
a tak w ogóle to jaki jeszcze pierwiastek sprawdziæ ??
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10696630 &posted=1#post10696630 CIUSZKI

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10816597 KSI¡ZKI
pluto17-17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.