W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE???????? - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-03, 12:17   #4291
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: w czym bedzie mi dobrze?

Po pierwsze nie masz wzorstu modelki jak 80% z nas . Po drugie piszesz, że masz małe piersi, ale od czego są push-upy . Po trzecie nie jesteś zbyt zadowolona ze swoich nóg, co nie znaczy, że masz je ukrywać . Tak naprawdę 50% sukcesu wyglądu nóg zależy od butów . Pamiętaj, że szpilki optycznie wydłużają nogi i je wyszczuplają także.
Oto moje propozycje dla Ciebie .
Ps.: Pamiętaj nie rób się na biało bo to nie Ty jesteś panną młodą i nie zaszywaj się w czerni bo to nie pogrzeb . Na tak radosne święto i to w dodatku tak bliskiej osoby jak Twojego braciszka ubierz się kolorowo i młodzieńczo .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (18,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (13,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (13,8 KB, 4 załadowań)
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 12:36   #4292
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: w czym bedzie mi dobrze?

Nie musisz zakrywać szczelnie nóg po kostki. Sukienka może być dłuższa, ale prześwitująca na dole(zobacz - różowa). Do tego buciki na obcasie i już będzie dobrze A przede wszystkim nie myśl o kompleksach, przyjmuj komplementy(bo na pewno będziesz ładnie wyglądać) i baw się dobrze
Moje propozycje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3f0944e_5.jpg (16,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 152548.jpg (54,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SUKIENKApink3.jpg (21,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 171849.jpg (80,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (19,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 265.jpg (20,7 KB, 22 załadowań)
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 12:54   #4293
bulletproof
Raczkowanie
 
Avatar bulletproof
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 37
Dot.: w czym bedzie mi dobrze?

Aangelek witam, ja mam podobny problem. wybieram się na wesele we wrzesniu, ale juz sie zastanawiam nad tym co ubiorę. i chyba mamy podobną budowę ciała. jestem może ciut wyższa, ale też małe piersi i nieładne nogi. i powiem ci, że też trafiłam na to zdjęcie i mi się spodobało więc chyba mamy też podobny gust
była tu w którymś wątku dziewczyna, która na podstawie tego zdjęcia uszyła własną sukienkę i nawet zamieściła swoje zdjęcie. jak to znajdę to ci wkleję linka.
ja myślę, że tego typu sukienka jest nawet ok do naszego typu figury. na pewno optycznie powiększy biust. martwiłabym się jedynie tymi biodrami, bo wiem z własnego doświadczenia, że jak sukienka jest prosta, bez zadnych przeszyć czy falban w pasie, to raczej te biodra i pośladki są wyeksponowane. tym bardziej, że to taki "lejący się" materiał.
polecam też przeszukanie tego wielgachnego wątku o sukienkach na wielkie wyjścia. sama postaram się wkleić zaraz te sukienki o których ja myślałam. pozdrawiam
bulletproof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 13:15   #4294
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: w czym bedzie mi dobrze?

bylabym wdzieczna za tego linkajesli chodzi o dlugosc to sukienka do kostek zdecydowanie odpada-nie wiem dlaczego ale w takich dlugosciach czuje sie jak stara baba.szpileczki na pewno ubiore bo wlasciwie w takich butach chodze okragly rok.buziaki
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 16:33   #4295
bulletproof
Raczkowanie
 
Avatar bulletproof
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 37
Dot.: w czym bedzie mi dobrze?

szukam tego, ale nie mogę znaleźć, bo kompletnie nie pamiętam co to za wątek. ja sobie wtedy zapisałam to zdjęcie, bo poważnie myślę o uszyciu sobie tego typu sukienki. wiec mam to zdjecie, ale nie chcialabym zamieszczac tu zdjecia innej wizazanki, bo moze ona sobie tego nie zyczyc. napisz moze do mnie na priv lub podaj maila, to ci przesle

a poza tym zamieszczam pare fotek, ktore mi sie podobaja i chyba bylyby dobre do naszych figur.

masz ten plus, że jesteś przyzwyczajona do obcasów. ja ich nie znoszę, choć powinnam nosic, zeby moje nogi wygladaly lepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (17,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (26,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (8,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.jpg (7,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (31,7 KB, 17 załadowań)
bulletproof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 16:37   #4296
bulletproof
Raczkowanie
 
Avatar bulletproof
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 37
Dot.: w czym bedzie mi dobrze?

ja sama jestem zakochana w tej ostatniej, z plisami wzdłuż ale raczej nie wyobrażam sobie, żeby można było taką uszyć.
aha, no i ja też nie przepadam jakoś za zupełnie długimi sukienkami. mam warżenie, że mnie skracają (mam 163). więc podoba mi się twój wybór co do długości
bulletproof jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 18:27   #4297
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: W czym na ślub???

Radze przeszukac forum - tematy zwiazane z weselem i slubem pojawiaja sie regularnie
Na gorze strony jest watek z mnostwem zdjec sukienek na rozne okazje - do wyboru, do koloru
Pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 18:30   #4298
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Co Dla Pana

Cytat:
Napisane przez kasia loczek
dziewczyny potrzebuje waszej pomocy, ide z mężem w czerwcu na wesele i chce żeby fajnie wyglądał klasycznie ale modnie czy macie jakieś pomysły może wkleicie pare fotek- z góry dziekuje za rady
CAłUSY
Moze niech dobierze np krawat w kolorze Twojej kreacji Bedziecie fajnie wygladac
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 21:34   #4299
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: W czym na ślub???

Tyle juz watków o tym było
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 22:08   #4300
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: W czym na ślub???

Proszę bardzo, oto przykłady sukienek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (15,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gojane_1848_30189316.jpg (44,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s5.jpg (25,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka4.jpg (25,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czekolada3.jpg (92,5 KB, 45 załadowań)
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 01:26   #4301
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: w czym bedzie mi dobrze?

Cytat:
Napisane przez bulletproof
ja sama jestem zakochana w tej ostatniej, z plisami wzdłuż ale raczej nie wyobrażam sobie, żeby można było taką uszyć.
aha, no i ja też nie przepadam jakoś za zupełnie długimi sukienkami. mam warżenie, że mnie skracają (mam 163). więc podoba mi się twój wybór co do długości
świetne te sukienki, które załączyłaś też właśnie czegoś w podobnym stylu szukam, ale trudno coś znaleść, chyba sobie uszyję u krawcowej
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 11:48   #4302
Eskarino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eskarino
Dot.: W czym na ślub???

Widzialam ze byly watki, ale zauwazylam tez ze dziewczyny zakladaja watki dotyczace konkretnie ich osoby, abyscie Wy- Doświadczone Wizazanki- doradzily w czym akurat im bedzie najlepiej Totez ja zwrocilam sie z podobna prosba

ewa.nea- dzieki serdeczne za te fotki. Najbardziej podoba mi sie ta rozowa (pierwsza po prawej u gory) z kwiatkiem (tylko bez kwiatka )

Jesli ktos ma jeszcze jakis propozycje to czekam na nie z utesknieniem i z gory dziekuje Pozdrawiam

Edytowane przez Eskarino
Czas edycji: 2006-05-05 o 13:05
Eskarino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 01:19   #4303
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: W czym na ślub???

Cytat:
Napisane przez Eskarino
Zeby bylo latwiej to napisze ze jestem blondynka (dlugie wlosy), jasna cera, 173 cm, szczupła, niebieskie oczy, 20 lat...
Dziekuje za wszystkie sugestie w postaci wypowiedzi i zdjec. Pozdrawiam
z opisu wynika, że masz szereg możliwości, (wysoka, szczupła) ja myśle,że fajnie będziesz wygladała w jakieś krótszej kietce (chociaż dłuższe też), kolory zdecydowane, na pewno klasyczna czerń, modny od kilku sezonów brąz, może róż lub turkus? zależy w czym ty czujesz najlepiej, w jakiej długości? w jakich kolorach? załaczam kilka foto...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15287105_640.jpg (5,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15287565_640.jpg (9,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16926003_640.jpg (7,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18996371_640.jpg (7,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18675553_640.jpg (10,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9309642_640.jpg (6,0 KB, 5 załadowań)
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 07:50   #4304
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Red face Dot.: W czym na ślub???

Jesteś blondynką więc ja proponuję coś w żywym kolorze . Idziesz na ślub brata Twojego chłopaka, więc musisz zostać rodzince w pamięci (hihi:P). Ważne jest by suknia nie miała głębokiego dekoltu, ani w ogóle nie była skromna jeśli chodzi o ilość materiału . Będziesz przecież od stóp do głów oglądana . Poza tym odradzam wszelkie strzępy na dole sukienki, raczej linię prostą . Ponieważ to wesele a nie bal ubierz kreację do kolan . Najważniejsze by kreacja była skromna a jednocześnie przyciągała uwagę. Jeśli chcesz kupić to może być ciężko z trafieniem czegoś takiego (zwłaszcza kolor) , ale poradzę jak mniej więcej trzymać się moich wytycznych (może takich troszkę innych niż wszystkie).
Na pierwszej fotce przykład zielonej kreacji. Pytanie czy nie czułabyś się w niej jakby Cię ktoś hermetycznie zamknął ? . Unikaj obcisłości (wujkom nie ma ślinka kapać ). Długość jednak i paseczek jest ok . Tyle, że sukienka raczej na koktajlowe wyjście .
2 ciekawa. Góra bardzo fajna, podkreśla wcięcie w tali, dół także ciekawy.
Jednak sukienka (nie patrz na modelkę) postarza i mimo iż nadaje wyraz oryginalności to wiele osób mogłoby Cię w niej źle odebrać.
Na trójeczce kolor jest zły. Jeśli jednak musisz ubrać czarną to koniecznie rozwesel ją dodatkami. Pamiętaj jednak, że długie korale się nie sprawdzą . Uważaj na dekolt tego typu . Chyba, że pod spodem jest gruba siateczka . Długość i brak rękawów jak najbardziej piękna.
4 uważam najfajniejsza. Najlepiej jakby udało się Tobie znaleść kreację białą w czarne grochy . Paskiem się nie musisz dociskać (bo będzie nie wygodnie), ale wszystko w tej sukience mi się podoba. Zobacz sama Kate Moss ma podobną .
6 też odpowiada. Tylko koniecznie kolor nie ten lub oczywiście jakoś rozładowany. Taka góra zależy od tego jaką masz szyję. Jeśli nie jest długa to nie zamykaj jej bo ją optycznie "wyeliminujesz".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (12,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (32,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (11,9 KB, 19 załadowań)
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 08:10   #4305
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Red face Dot.: W czym na ślub???

Jesteś szczupła, wysoka, zapewne z "interesującym" biustem . Także szukanie dla Ciebie kreacji jest przyjemne . Zresztą też bym się denerwowała jakbym była w Twojej sytuacji .
1. Skromna, ale jaka piękna . Kreacja podkreśla talię. Jest jednak obcisła, ale pisałaś, że jesteś szczupła, więc nie powinno być problemu. Pamiętaj ta sukienka powinna leżeć tak jak na tej modelce. Linia jej idealnie podkreśli Twoją piękną sylwetkę. Góra jak najbardziej cudowna, tymbardziej, że jest podtrzymywana na ramiączkach . Zawsze jednak w sklepie (czy w ogóle) radzę w sukience poskakać, pokręcić się i po nachylać. Wtedy będziesz wiedziała na jakim "gruncie" stoisz . Myślę jednak, że ta góra nie będzie przysparzać kłopotu.
2. Absolutnie mi się nie podoba. Góra poszerze ramiona. Na zdjeciu pani ma rozpuszczone włosy, ale Ty takich nie będziesz mieć. Unikaj takich rękawków, poza tym, że przysparzają wizualnie kłopotów to jeszcze są niewygodne.
3. Podobna jak do 1, ale brak ramiączek. Ja mam wrażenie, że ona zaraz ssunie się z tej modelki.
4.Bardzo ładna, seksowna. Jedynie ma jeden mankament. Miski na biut za bardzo go podkreślają. Ponieważ jest duże wcięcie dla brzuszka optycznie go jeszcze zwiększają. Wszystko zależy od tego jaki masz biust. Ale ja bym się w nią nie ubrała na takie wyjście.
5. Materiały typu satyna są piękne, ale i drogie. Nie ma sensu bawić się w wielkie koszta ... (chyba) ... Buty oczywiście są złe, ale na nie nie patrz. Ja bym w tej kreacji zwróciła uwagę na materiał. On jest bardzo ważny. Tylko pamiętaj zero prześwitów. Sama sukienka jest brzydka. Piersi wydają się w niej wyglądać jak wymiona ...
6. Bardzo fajny dół, chociaż pisałam, żeby był prosty to nie miałam na myśli, żeby nie był ozdobny . Napewno ta kreacja przyciąga uwagę na nogi . Jest na ramiączkach. Napewno dodaje młodzieńczego charakteru i daje gwarancję, że nie pozostaniesz niezauważona . (Przy tak bogatym dole wybieraj sukienki w kolorze jednolitym).
Pozdrawiam serdecznie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (12,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (13,1 KB, 12 załadowań)
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 10:05   #4306
Eskarino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eskarino
Dot.: W czym na ślub???

Cytat:
Napisane przez Iam
zależy w czym ty czujesz najlepiej, w jakiej długości? w jakich kolorach? załaczam kilka foto...
Jeśli chodzi o długość to myślalam, żeby to była sukienka (albo spódnica) tprzed lub tuż za kolano. A jeśli chodzi o kolory to dopuszczam wszystkie byle nie zbyt krzykliwe.

Dziewczyny dzięki serdeczne za wszystkie propozycje i rady
Eskarino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 12:59   #4307
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: W czym na ślub???

jeszcze coś mam jeżeli nie krzykliwe to może jednak warto postawić na brąz lub klasyczną małą czarną, (do tego jakieś dodatki)? chociaż z drugiej strony, o takiej pieknej porze roku może lepiej trochę zaszaleć z kolorem(może nie aż takie jak na 2przedostatnich fotach) a tak w ogóle to masz już coś na oku czy będziesz dopiero szukała po sklepach lub szyła?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FD001681.jpg (8,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FD001635.jpg (8,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1148998.jpg (3,8 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16926014_640.jpg (7,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18936090_640.jpg (10,4 KB, 7 załadowań)
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 09:30   #4308
Eskarino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eskarino
Dot.: W czym na ślub???

Z tym krzykliwym kolorem chodzilo mi o to by nie byl on jakis bardzo jaskrawy (typu turkus, zolty itp).

Sek w tym wlasnie ze nie mam zadnej na oku. Patrzylam juz po paru sklepach ale jakos nic mi sie nie podoba. Chyba musze byc mniej wybredna :P

A jesli chodzi o szycie to tez nad tym myslalam, ale krawcowa kojarzy mi sie zawsze z straszna iloscia pieniedzy (a ja nie chce wydawac na ta kiecke horendalnych kwot). Chyba ze zna ktos jakas dobra krawcowa w przyzwoitej cenie w Krakowie??
Eskarino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 21:21   #4309
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Smile Dot.: Czy wypada na swój ślub cywilny iść w żakiecie i spódniczce? Powklejajcie ciuchy Plis

I też tak właśnie zrobie Gumka.Uszyje albo kupie sukienkę. Po długich przemyśleniach zdecydowałam się odrzucić żakiet. Pomóżcie mi wybrać coś extra i wklejcie jeszcze jakieś sukienki. Bardzo Was prosze
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 14:37   #4310
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Czy wypada na swój ślub cywilny iść w żakiecie i spódniczce? Powklejajcie ciuchy Plis

witaj;*...poszperalam troszke ale za wiele czasu nie mam...wiec tylko kilka propozycji.....ps:gratulu je....;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sirena_t1.jpg (16,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg solana.jpg (17,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jennifer-Berry-oklahoma.jpg (113,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4888-03-b.jpg (14,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img05.jpg (16,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img0large.jpg (45,4 KB, 24 załadowań)
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 11:56   #4311
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Czy wypada na swój ślub cywilny iść w żakiecie i spódniczce? Powklejajcie ciuchy Plis

....ja ide do swojego slubu w bialym zakiecie i spodniach z kancikiem ...
pozdrawiam...
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 09:23   #4312
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Bardzo Was proszę o pomoc Mój chłopak zaprosił mnie na wesele jako osobę towarzyszącą Uroczystość jest już niedługo a ja nie wiem kompletnie jak się ubrać Problem leży min. w tym,że jestem łohohooo o WIELE niższa niż mój chłopak ( ja 162cm on 190) i Chciałabym ubrać coś,co mnie podwyższy i podkreśli figurkę.Jestem szczuplutka i niziutka no taka filigranowa jednym słowem .Może macie jakieś propozycje w co mnie ubrać?
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 11:32   #4313
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Thumbs up Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Kocham kiecki więc chętnie Tobie pomogę . Jeśli masz ładne nogi trzeba to wykorzystać . Długość zdecydowanie przed kolano . Do tego wysokie szpilki i będziesz o wiele wyższa. Kolor najlepiej jasny (biel, kremy, róże, błękity itp). Jeśli będziesz mieć białą sukienkę polecam dobrać sweterek lub żakiecik w ciemniejszym kolorze. Pamiętaj, że to nie Ty jesteś panną młodą i na Tobie nie ma koncentrować się uwaga. Dlatego odradzam mocne, rzucające się w oczy kolory, a także sukienki z mocnym dekoltem. Biżuterię polecam "lżejszą" i odradzam długie korale (mogą się przerwać i napewno będą przeszkadzać przy tańczeniu). Gorąco pozdrawiam i życzę miłej zabawy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (12,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (16,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (13,8 KB, 26 załadowań)
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 11:50   #4314
ag0osia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 489
GG do ag0osia
Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Ja to wszystko mam szczupłe Jednym słowem wieszak ze mnie straszny Myślałam o turkusowym kolorku Mam nadzieję,że znajdzie się w sklepie jakaś ładna kiecka dla mnie Dziękuję za pomoc
ag0osia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 12:59   #4315
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Thumbs up Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

A ja bym proponowała jasno-niebieską . Na zdjęciu zamieściłam bajeczną (jak dla mnie kreację). Ma świetny dekolt (powiększający biust) a dół jest genialny. Do tego mogą być buciki na mniejszym obacsie, torba w starszym stylu i powstanie wspaniała stylizacja .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (57,8 KB, 36 załadowań)
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 13:07   #4316
malmac23
Wtajemniczenie
 
Avatar malmac23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 008
GG do malmac23
Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Turkus, hmm... może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg turkus-seid.jpg (38,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 81305390.jpg (41,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.JPG (22,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (8,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PRD_Doris_S.jpg (24,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Silk_Dress.jpg (11,9 KB, 19 załadowań)
__________________


Sczęście polega na tym, całe szczęście
By z prostych rzeczy nie tworzć
Intelektualnych labiryntów
Pidżama Porno

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006042900300330.png

malmac23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 13:24   #4317
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Cytat:
Napisane przez besciara
Kocham kiecki więc chętnie Tobie pomogę . Jeśli masz ładne nogi trzeba to wykorzystać . Długość zdecydowanie przed kolano . Do tego wysokie szpilki i będziesz o wiele wyższa. Kolor najlepiej jasny (biel, kremy, róże, błękity itp). Jeśli będziesz mieć białą sukienkę polecam dobrać sweterek lub żakiecik w ciemniejszym kolorze. Pamiętaj, że to nie Ty jesteś panną młodą i na Tobie nie ma koncentrować się uwaga. Dlatego odradzam mocne, rzucające się w oczy kolory, a także sukienki z mocnym dekoltem. Biżuterię polecam "lżejszą" i odradzam długie korale (mogą się przerwać i napewno będą przeszkadzać przy tańczeniu). Gorąco pozdrawiam i życzę miłej zabawy .
ta 2 biala co pani jest w czerwonych klapeczkach jest przecudna gdzie ja mozna kupic??
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 16:25   #4318
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Cytat:
Napisane przez princess_m
ta 2 biala co pani jest w czerwonych klapeczkach jest przecudna gdzie ja mozna kupic??
Ona jest ze strony www.asos.com dział dresses .
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 16:29   #4319
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Cytat:
Napisane przez malmac23
Turkus, hmm... może coś takiego?




jeju dziewczyno skad to maaaaaaaaaaaasz : http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1147435527 i: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1147435527 jezuuuu
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 16:52   #4320
malmac23
Wtajemniczenie
 
Avatar malmac23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 008
GG do malmac23
Dot.: Wielka prośba do Was kochane:* Wesele :(

Cytat:
Napisane przez ~Carmen~
szczerze mówiąc to dokladnie nie pamiętam...czasem przeglądam zagraniczne strony z ciuchami i jak coś wpadnie mi w oko to zapisuję na dysk(znam świetną krawcową która uszyje wszystko co zobaczy na fotce )ale nie pamiętam dokładnie skąd pochodzą te konkretne kiecki
__________________


Sczęście polega na tym, całe szczęście
By z prostych rzeczy nie tworzć
Intelektualnych labiryntów
Pidżama Porno

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006042900300330.png

malmac23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.