Meridianki łączmy się! - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 15:14   #3451
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

elfik dziękować

Co do diety o której pisze elfik, też się zgodzę, bo stosuję taką samą No i do tego stosowałam tabletki Linea, które bardzo pomogły
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 18:56   #3452
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridianki łączmy się!

danai 65kg to naprawdę taka tragedia?wiem,że każdy odbiera swój wygląd inaczej, ale może to nie problem z ciałem, a bardziej z samoakceptacją?jak będę ważyć 65 to będę szczęśliwa jak nigdychociaż teraz tez lubię swoje ciało. musisz zmienić swoje myślenie, trzymam za ciebie kiciuki
__________________
81->75->72.5->71.7(26.05)->70,3(3.08)-> 64 cel
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 23:23   #3453
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez szpurka Pokaż wiadomość
danai 65kg to naprawdę taka tragedia?wiem,że każdy odbiera swój wygląd inaczej, ale może to nie problem z ciałem, a bardziej z samoakceptacją?jak będę ważyć 65 to będę szczęśliwa jak nigdychociaż teraz tez lubię swoje ciało. musisz zmienić swoje myślenie, trzymam za ciebie kiciuki
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :

Dzięki Szpurka
Poprawiłaś mi nastrój Może masz rację?Jest tak,że wiele kobiet po ciążach tracą swoje walory estetyczne i nic nie można na to poradzić
Pocieszyłaś mnie i już nie mam takich wyrzutów sumienia
No nic od rana zacznę nowy dzień z nową dietą jak to już któraś napisała j.p.(jedz połowę)
Wiem,że może Wam się towydawać śmieszne i,że przesadzam ale całe swoje życie ważyłam 52 kg.tak,że do obecnej wagi nie mogę przywyknąć.To na pewno jest brak samoakceptacji.Podziwiam Cię za takie podejście do problemu
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:32   #3454
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridianki łączmy się!

to bardzo się cieszę,że poczułaś się lepiej dzięki mnie
ja też wiem jak to jest czuć się źle sama ze swoim ciałem, ale mam nadzieje,że ten okres w moim życiu już jest za mna, chociąż bywają gorsze dni kiedy mam ochote zmienić swoją twarz
próbowałaś diety south beach? ja zaczęłam ponad rok temu i do tej pory trzymam się jej zasad i nie mam efektu jojo, teraz dodatkowo nie mogę jeść, bo mam aparat na zębach...dopiero zaczynam nosić
mykam już, bo w pracy jestem i będę do 21
do wieczora
__________________
81->75->72.5->71.7(26.05)->70,3(3.08)-> 64 cel
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 15:50   #3455
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
: roza::r oza::ro za::roz a::roza :

Dzięki Szpurka
Poprawiłaś mi nastrój Może masz rację?Jest tak,że wiele kobiet po ciążach tracą swoje walory estetyczne i nic nie można na to poradzić
Pocieszyłaś mnie i już nie mam takich wyrzutów sumienia
No nic od rana zacznę nowy dzień z nową dietą jak to już któraś napisała j.p.(jedz połowę)
Wiem,że może Wam się towydawać śmieszne i,że przesadzam ale całe swoje życie ważyłam 52 kg.tak,że do obecnej wagi nie mogę przywyknąć.To na pewno jest brak samoakceptacji.Podziwiam Cię za takie podejście do problemu
Myslałam zupełnie tak jak Ty całe życie ważyłam 47kg a doszłam do 73,5 dzisiaj waże 56,9 dążę do 53kg i naprawde da się, nie biore meridii stosuje diete MŻ+WR a co do fałd skóry na brzuchu po ciążach - masakra była u mnie. Miałam takie fałdy że majtki same zawijały mi się pod spód a teraz ćwicze od 13 sierpnia i fajde mam naprawde małą w porównaniu do niektórych diewczyn które nawet dziecka nie urodziły oczywiście stosuje jeszcze kremy + ćwiczenia i z dnia na dzień jest coraz lepiej ale trzeba być wytrwałym

Trzymam kciuki i powodzenia
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:15   #3456
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

[QUOTE=szpurka;15644819]to bardzo się cieszę,że poczułaś się lepiej dzięki mnie
ja też wiem jak to jest czuć się źle sama ze swoim ciałem, ale mam nadzieje,że ten okres w moim życiu już jest za mna, chociąż bywają gorsze dni kiedy mam ochote zmienić swoją twarz
próbowałaś diety south beach? ja zaczęłam ponad rok temu i do tej pory trzymam się jej zasad i nie mam efektu jojo, teraz dodatkowo nie mogę jeść, bo mam aparat na zębach...dopiero zaczynam nosić
mykam już, bo w pracy jestem i będę do 21
do wieczora[/QUOTE
-----------------------------------------------------------------
Nic nie słyszałam o tej diecie ale zaraz poszperam sobie w necie.
Co do aparatu to bardzo dobrze cię rozumiem bo ja kożystając z okazji zrobiłam sobie porcelanowe koronki na wszystkich zębach.Myślałam,że mi to pomoże w diecie ale niestety nie.Przynajmniej uśmiech mam ładny
Aparat w moim wieku już mi niestety nie pomoże ale wiem jak to boli bo moja siostra ma.
Pozdrowionka i miłej pracy
----------------------------------------------------------------
Cytat:
Napisane przez JL80 Pokaż wiadomość
Myslałam zupełnie tak jak Ty całe życie ważyłam 47kg a doszłam do 73,5 dzisiaj waże 56,9 dążę do 53kg i naprawde da się, nie biore meridii stosuje diete MŻ+WR a co do fałd skóry na brzuchu po ciążach - masakra była u mnie. Miałam takie fałdy że majtki same zawijały mi się pod spód a teraz ćwicze od 13 sierpnia i fajde mam naprawde małą w porównaniu do niektórych diewczyn które nawet dziecka nie urodziły oczywiście stosuje jeszcze kremy + ćwiczenia i z dnia na dzień jest coraz lepiej ale trzeba być wytrwałym

Trzymam kciuki i powodzenia
----------------------------------------------------------

Jak ci się udało tego dokonać i w jakim czasie?
Mnie się wydaje,że waga zatrzymała się i ani kroku.
u mnie stwierdzono po trzecim dziecku rozszczep mięsni brzucha i nic mi nie pomoże.cwiczyć bardzo lubię i jak mogę to idę na siłownię ale przy moich bąblach to nic pewnego.
Cieszę się,że będę miała tą operację brzucha bo powiedzieli mi,że będą mogli trochę wymodelowac mi sylwetkę.A co tam jak szaleć to szaleć.
Dzisiaj dowiedziałam się,że przy tej operacji traci się nawet do 6-u kg.
Czekam jeszcze tylko na odpowiedz z kliniki i w czerwcu siuuuup

---------------------------------------------------------------
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:19   #3457
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

danai wszystko jest możliwe, ale nie można się poddawać!!!
Będzie dobrze!!! Może ta operacja da Ci motywację do odchudzania !!!

Ja kiedyś ważyłam prawie 90 kg a teraz 61kg, więc da się!!!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 17:24   #3458
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Meridianki łączmy się!

No a ja korzystając z okazji, wtrące się do wypowiedzi danai39 i dołączam się do jej pytania
JL8o jesteś chyba rekordzistką Jak Ty to zrobiłaś??
Ja chodzę na fitness, ale on wcale nie sprawia że lecą mi kilogramy,a wręcz waga się nie zmienia bo mięśnie się wzmacniają, a już nie wspomnę o tym że po ćwiczeniach wzmaga mi się apetyt...
Jaką diete stosujesz?? bo nie rozumiem skrótów MŻ+WR hehe
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:28   #3459
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

[QUOTE=danai39;15648541]
Cytat:
Napisane przez szpurka Pokaż wiadomość
to bardzo się cieszę,że poczułaś się lepiej dzięki mnie
ja też wiem jak to jest czuć się źle sama ze swoim ciałem, ale mam nadzieje,że ten okres w moim życiu już jest za mna, chociąż bywają gorsze dni kiedy mam ochote zmienić swoją twarz
próbowałaś diety south beach? ja zaczęłam ponad rok temu i do tej pory trzymam się jej zasad i nie mam efektu jojo, teraz dodatkowo nie mogę jeść, bo mam aparat na zębach...dopiero zaczynam nosić
mykam już, bo w pracy jestem i będę do 21
do wieczora[/QUOTE
-----------------------------------------------------------------
Nic nie słyszałam o tej diecie ale zaraz poszperam sobie w necie.
Co do aparatu to bardzo dobrze cię rozumiem bo ja kożystając z okazji zrobiłam sobie porcelanowe koronki na wszystkich zębach.Myślałam,że mi to pomoże w diecie ale niestety nie.Przynajmniej uśmiech mam ładny
Aparat w moim wieku już mi niestety nie pomoże ale wiem jak to boli bo moja siostra ma.
Pozdrowionka i miłej pracy
----------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------

Jak ci się udało tego dokonać i w jakim czasie?
Mnie się wydaje,że waga zatrzymała się i ani kroku.
u mnie stwierdzono po trzecim dziecku rozszczep mięsni brzucha i nic mi nie pomoże.cwiczyć bardzo lubię i jak mogę to idę na siłownię ale przy moich bąblach to nic pewnego.
Cieszę się,że będę miała tą operację brzucha bo powiedzieli mi,że będą mogli trochę wymodelowac mi sylwetkę.A co tam jak szaleć to szaleć.
Dzisiaj dowiedziałam się,że przy tej operacji traci się nawet do 6-u kg.
Czekam jeszcze tylko na odpowiedz z kliniki i w czerwcu siuuuup

---------------------------------------------------------------

walcze od 13 sierpnia a dodam że lubie jeść więc ciężko sie opanowywać co do cwiczeń to przy moich szkrabach rteż nie jest łatwo mam dwoje dzieci chorych przewlekle wię mam co robić ale na początku wystarczało mi 15 minut ćwiczeń dziennie i efekty były a teraz zależy od dnia czasami 30 minut pobiegam, 30 minut orbitrek, czasami rowerek 30 minut, czasami hula hop 30 minut i około od 100-500 brzuszków

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
No a ja korzystając z okazji, wtrące się do wypowiedzi danai39 i dołączam się do jej pytania
JL8o jesteś chyba rekordzistką Jak Ty to zrobiłaś??
Ja chodzę na fitness, ale on wcale nie sprawia że lecą mi kilogramy,a wręcz waga się nie zmienia bo mięśnie się wzmacniają, a już nie wspomnę o tym że po ćwiczeniach wzmaga mi się apetyt...
Jaką diete stosujesz?? bo nie rozumiem skrótów MŻ+WR hehe

Moje szkraby marudzą postaram sie napisać troche konkretniej później jak ich uspokoje bo czas spania MŻ to mniej żreć = WR więcej ruchu
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:28   #3460
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
No a ja korzystając z okazji, wtrące się do wypowiedzi danai39 i dołączam się do jej pytania
JL8o jesteś chyba rekordzistką Jak Ty to zrobiłaś??
Ja chodzę na fitness, ale on wcale nie sprawia że lecą mi kilogramy,a wręcz waga się nie zmienia bo mięśnie się wzmacniają, a już nie wspomnę o tym że po ćwiczeniach wzmaga mi się apetyt...
Jaką diete stosujesz?? bo nie rozumiem skrótów MŻ+WR hehe

Mniej żreć + więcej ruchu No i JLO pisała coś o Linea proszkach - dobre są!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:34   #3461
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Meridianki łączmy się!

Hehehe no podoba mi się ta dewiza

Ale i tak JL8o jak będziesz miała chwilę to przybliż nam swoją metodę, będe wdzięczna Dzięki
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 17:53   #3462
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

Mnie przykro powiedziec ale bardzo dopisuje apetyt i jest mi bardzo cieżko się opanować.Jeszcze fakt,że mieszkam w Grecji też mi nie pomaga bo tutaj życie zaczyna się po 20-tej i wtedy się JE.Wszyscy nic innego nie robią tylko JEDZĄ. Jak ja bym tak jadła jak oni to już bym była jak szafa trzydrzwiowa.
Śródziemnomorska dieta niby jest dobra ale nie dla mnie.Osobiście nie lubię mleczy a oni się tutaj tym zajadają.Stosuję dietę po prostu mniej kalorii i staram się tego trzymać.

Tak wygladam teraz a tak wyglądałam kiedyś
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg

Edytowane przez danai39
Czas edycji: 2009-12-03 o 18:05 Powód: chcę dodać plik
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:06   #3463
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

A więc spróbuje ale juz nie pamiętam bo tak tym wszystkim żongluje i na wage wchodze codziennie wiem że się nie powinno dlatego na pasku zmieniam co sobote tylko ale łatwiej mi kontrolować jedzonko i ćwiczonka.

Zaćzęłam 13 sierpnia jak zobaczyłam swoje zdjęcia z dziećmi wsiadłam na rowerek stacjonarny bo takowy posiadałam i pojeździłam około 15 minut i tak codziennie co do jedzonka to nie jem regularnie choć wiem że się powinno 5 małych posiłków co 3 godzinki ale nie mam na to czasu - efekt jem około 2-3 posiłków.
Zaczęłam łykać Linea i pić AuaSlim i zmuszałam się do wypicia tych 1,5 litra wody dziennie (piła około 2,5 misiąca) a po skończeniu opakowania Linea waga przestała spadac więc zmieniałam na redufat czy cos takiego i waga leciała dalej. Codziennie ćwiczyłam około 30 minut rowerka i 30 brzuszków przez 2 miesiące i waga spadła jakieś 8 kilo.
Później organizm mi się przyzwyczaił i musiałam znowu cos zmienić więc kupiłam najtańszego orbitreka i ćwiczyłam 30 minut dziennie i około 60 brzuszków zamiast AuaSlim zjadałam około 2 grejfrutów dziennie. Następnie znowu przestała waga spadac i znowu trzeba było coś zmienić. I tak aż do dziś ciągle coś zmieniam jak tylko waga stanie albo zaczyna wzrastać. Na spadek w talii kupiłam hula hop z masażerem i centymetry lecą a wcale duzo nie kręce i nie codziennie co drugi dzień 30 minut tak plus minus. Zauważyłam że nawet reaguje jak za mało zjem w ciągu dnia to waga albo stoi albo nawet idzie do góry pomimo ćwiczeń i też zaobserwowałam że czym więcej wody wypije w ciągu dnia tym waga lepiej spada.
Na dzień dzisiejszy wypijam minimum 2,5L wody dziennie - 4 litrów. Na czczo woda z cytryna i miodem pół litra a potem przez cały dzień woda z cytryną, łykam błonnik z ananasem ćwicze np 30 minutek biegania+30 minutem orbitrek i z 200 brzuszków.
Moje dzisiejsze menu:
na czoczo woda z cytryna i miodem 0,5litra
śniadanie: pół kostki twarogu chudego + pomidor+ bułka grahamka
podjadanie: 4 plasterki szynki
podjadanie po dziecku: naleśnik z powidłami sliwkowymi własnej roboty
podjadanie po dziecku: 2 chrupki kukurydziane
obiad: warzywa na patelnię 750 gram z ziołami smażone na maśle

moje wczorajsze menu:
na czoczo woda z cytryna i miodem 0,5litra
śniadanie: kubek 400ml płatki musli+płatki owsiane+otręby pszenne z mlekiem 0,5%
obiad: naleśniki z otrębami jagodowymi + kopiec powideł śliwkowych
podjadanie: banan, chrupki około 3, 4 plasterki szynki(wbrew pozorom sama ta szynka około 100kcal)

łącznie 2,5L wody
1 kawa czarna gorzka
ćwiczenia 60 minut w tym 400 brzuszków


Nie wiem co Wam jeszcze napisać chyba obecne i poprzednie wymiary

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
Mnie przykro powiedziec ale bardzo dopisuje apetyt i jest mi bardzo cieżko się opanować.Jeszcze fakt,że mieszkam w Grecji też mi nie pomaga bo tutaj życie zaczyna się po 20-tej i wtedy się JE.Wszyscy nic innego nie robią tylko JEDZĄ. Jak ja bym tak jadła jak oni to już bym była jak szafa trzydrzwiowa.
Śródziemnomorska dieta niby jest dobra ale nie dla mnie.Osobiście nie lubię mleczy a oni się tutaj tym zajadają.Stosuję dietę po prostu mniej kalorii i staram się tego trzymać.

Tak wygladam teraz a tak wyglądałam kiedyś

Szkoda ze zepsuł mi się aparat mam tylko zdjęcia i to w ubraniu jak miałam 73,5kg i jak miałam 60kg
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:11   #3464
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

JLO powtarzam się, ale zazdroszczę samozaparcia. Ja to w sumie, nie jem dużo Ale nie ćwiczę i takie efekty, że waga stoi na 61-62kg więc nie najgorzej. Ale musze zrzucić do 58 kg i amen!

donai to drugie foto chyba nie weszło...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:14   #3465
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
JLO powtarzam się, ale zazdroszczę samozaparcia. Ja to w sumie, nie jem dużo Ale nie ćwiczę i takie efekty, że waga stoi na 61-62kg więc nie najgorzej. Ale musze zrzucić do 58 kg i amen!

donai to drugie foto chyba nie weszło...
No poprawiłam je.
Teraz rozumiecie o czym mówię?
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:18   #3466
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

danai ja miałam jeszcze dodatkowy wał skóry pod cyckami do brzucha i taki wał jak Ty a teraz mam taki że jak stoje to prawie nie widać no wiadomo brzusio jest ale mi już tak nie wisi chyba że się nachyle albo usiąde
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:23   #3467
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez JL80 Pokaż wiadomość
danai ja miałam jeszcze dodatkowy wał skóry pod cyckami do brzucha i taki wał jak Ty a teraz mam taki że jak stoje to prawie nie widać no wiadomo brzusio jest ale mi już tak nie wisi chyba że się nachyle albo usiąde
A u mnie jest tak na stoąco i bardzo mi to przeszkadza.Ktoś może powiedzieć,że 65 kg.to nie jest taka tragedia.No to zobaczcie ile tłuszczu jest na taki ciele
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:23   #3468
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

danai ja to byłam większa od Ciebie!!! A w ciąży nigdy nie byłam
I jak osoba jest drobniutka, to niestety te nadprogramowe kg widać...


Jak pomyślę, co będzie po ciąży to po prostu masakra będzie...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:27   #3469
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Meridianki łączmy się!

JL8o no widzę, że ostro jedziesz z tematem Również gratuluje samozaparcia
A słuchaj, nie nudzi Ci się ta dieta?? Bo ja zrobiłam tak, że zamieniłam chleb na pieczywo chrupkie i ono nawet mi smakuje, tylko ja tak nie za bardzo wiem z czym taką kanapke robić hehe Bo gdy nie trzymałam diety podjadałam sobie to co chciałam, a teraz jak przychodzi czas na kanapke to w myślach mam to chrupkie pieczywo z jakąś szynką, serem, pomidorem czy ogórkiem, czyli ograniczone pole manerwu, a na dłuższą mete to nudne danie, więc musze pomyśleć co mi urozmaici menu heh :P ...najlepiej coś na szybko :P

danai39 no różnica jest spora, ale nie bądź dla siebie zbyt surowa, masz przecież 3 dzieci.... zrzucisz z nami parę kg to od razu poczujesz się dużo lepiej, a i operacja zwieńczy dzieło
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 18:31   #3470
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
danai ja to byłam większa od Ciebie!!! A w ciąży nigdy nie byłam
I jak osoba jest drobniutka, to niestety te nadprogramowe kg widać...


Jak pomyślę, co będzie po ciąży to po prostu masakra będzie...
dziuba nie myśl tak bo ja osobiście znam panią która jako panienka była dosyć puszysta a po urodzeniu dziecka wysuptelniała jej sylwetka

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
JL8o no widzę, że ostro jedziesz z tematem Również gratuluje samozaparcia
A słuchaj, nie nudzi Ci się ta dieta?? Bo ja zrobiłam tak, że zamieniłam chleb na pieczywo chrupkie i ono nawet mi smakuje, tylko ja tak nie za bardzo wiem z czym taką kanapke robić hehe Bo gdy nie trzymałam diety podjadałam sobie to co chciałam, a teraz jak przychodzi czas na kanapke to w myślach mam to chrupkie pieczywo z jakąś szynką, serem, pomidorem czy ogórkiem, czyli ograniczone pole manerwu, a na dłuższą mete to nudne danie, więc musze pomyśleć co mi urozmaici menu heh :P ...najlepiej coś na szybko :P

danai39 no różnica jest spora, ale nie bądź dla siebie zbyt surowa, masz przecież 3 dzieci.... zrzucisz z nami parę kg to od razu poczujesz się dużo lepiej, a i operacja zwieńczy dzieło
Ja taki pieczywko jem z serkiem almette i pomidorkiem.Rano 3 kromeczki
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:33   #3471
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

Mnie zaciekawiły u JLO te naleśniki z powidłami (ile Ty ich zjadłaś???). - smacznie mi się zrobiło, ost. sama miałam TŻowi zrobić...
A robię bez tłuszczu

danai w mojej rodzinie kobitki sporo tyją... po 20kg Tylko ja mam zupełnie inną budowę od wszystkich babek w rodzinie jestem wyższa i mam spore biodra a reszta kobitek jest niska bądź średniego wzrostu i ma małe biodra (ale należę na pewno do rodziny ).
Sama nie wiem, ja chudłam kilka lat... bo od 15 do 23 roku życia miałam albo nadwagę albo otyła byłam, dopiero od niedawna jak się wzięłam to schudłam...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:40   #3472
danai39
Raczkowanie
 
Avatar danai39
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 170
GG do danai39 Send a message via Skype™ to danai39
Dot.: Meridianki łączmy się!

Dziewczyny zrywam się na razie bo muszę rodzinę nakarmić.Pózniej zajrzę do Was.narka
__________________
164 cm. Było 52 kg. stało się 75 kg.teraz 65 kg.
----cel 58 kg.----
14\12\09------64,2 kg.
20\12\09------63,5 kg.

Motylem byłam ale utyłam.Dzisiaj wyrzuciłam wagę ......i już........
61kg
danai39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:42   #3473
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Meridianki łączmy się!

A no ja też nieraz robię sobie z almette ale i tak musze coś wymyśleć hehe :P
Może właśnie jakieś warzywa na patelnie
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:25   #3474
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

elfik ja napisałam tylko przykładowe 2 dni nie jem codziennie tego samego np jem normalna jajecznice z kiełbasa, cebula, smazona na tłuszczu a pieczywa też nie jem codziennie tak z 3 razy w tygodniu może. Albo jajak na twardo, albo parówki, albo kiełbase grzaną różnie jak mi pasuje

dziuba wstyd się przyznać ale ostatnio wciągnęłam 4 i to spore ale przeważnie zjem 2 spore jak dodam otręby jagodowe bo wtedy mnie zapycha bardziej jakieś bardziej syte są
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:38   #3475
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez JL80 Pokaż wiadomość
elfik ja napisałam tylko przykładowe 2 dni nie jem codziennie tego samego np jem normalna jajecznice z kiełbasa, cebula, smazona na tłuszczu a pieczywa też nie jem codziennie tak z 3 razy w tygodniu może. Albo jajak na twardo, albo parówki, albo kiełbase grzaną różnie jak mi pasuje

dziuba wstyd się przyznać ale ostatnio wciągnęłam 4 i to spore ale przeważnie zjem 2 spore jak dodam otręby jagodowe bo wtedy mnie zapycha bardziej jakieś bardziej syte są
Nooo to mnie pocieszyłaś Bo ja mam też taki z sobą problem, że jak wciągne coś, co nie było w planie to jakoś mnie to troche podłamuje, w sensie że mam wrażenie że trace swój czas skoro ciężko jest mi utrzymać fason :P
...różnie to bywa w zależności jaki mam dzień xD
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:28   #3476
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Nooo to mnie pocieszyłaś Bo ja mam też taki z sobą problem, że jak wciągne coś, co nie było w planie to jakoś mnie to troche podłamuje, w sensie że mam wrażenie że trace swój czas skoro ciężko jest mi utrzymać fason :P
...różnie to bywa w zależności jaki mam dzień xD

Mnie dołują te moje podjadania, o ale skoro podjadam a i tak waga leci w dół no to w nosie to mam dzisiaj rano miałam 56,4kg mimo wczorajszych naleśników i wyjadania szynki z lodówki, banana po dzieciach i chrupkach
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:32   #3477
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

JLO
Normalnie zazdroszczęę!!! Ale mnie się wydaje, że jak organizm przyzwyczajony do niższej wagi, bo przez wiele lat się tyle ważyło to powinno szybciej lecieć, ja zawsze grubas byłam,...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:39   #3478
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
JLO
Normalnie zazdroszczęę!!! Ale mnie się wydaje, że jak organizm przyzwyczajony do niższej wagi, bo przez wiele lat się tyle ważyło to powinno szybciej lecieć, ja zawsze grubas byłam,...

Ja do około 20 roku życia ważyłam około 65kg zawsze byłam pulchniejszym dzieckiem może nie grubas ale ciałka miałam po 20 roku zycia tak schudłam do 47kg i tak mi się trzymało aż nie zaszłam w ciążę jak miałam 24 lata wię cnie zawsze byłam szczuplutka
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:46   #3479
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridianki łączmy się!

To jak Ci tak spadło nagle do tych 47 kg???
Mnie to dopiero jak zaczęłam się odchudzać to spadło poniżej 65 kg.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 20:54   #3480
JL80
Raczkowanie
 
Avatar JL80
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 140
Dot.: Meridianki łączmy się!

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
To jak Ci tak spadło nagle do tych 47 kg???
Mnie to dopiero jak zaczęłam się odchudzać to spadło poniżej 65 kg.

Nie mam pojęcia, nigdy nie przywiązywałam do tego wagi i nie zwracałam na to uwagi a że ubierałam się w tzw. worki to tego niezauważyłam aż do dnia jak zaczęłam studia i trzeba było troche inaczej się ubierać i spodnie rozmiar 36 spadały w z du............... no a potem jeszcze praca i tak waga sobie była pomimo mojego obżarstwa bo zawsze lubiłam zjeśc i dzień bez słodyczy był dla mnie dniem straconym
__________________
WRESZCIE UPRAGNIONA WAGA 52 KG
SUKCES OSIĄGNIĘTY
20 LUTEGO 2010
DIETA ROZPOCZĘTA Z WAGĄ 73,5
13 SIERPNIA 2009
JL80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.