Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 07:08   #4051
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V


wypacykowałam się na iwostin (przepisowa ilość) rewelka bez porównania z wczoraj trzeba odczekać coby sie dobrze wchłonął a nakładam ciężki podkład diora sculpta i na to puderek sypki clarinsa WOW WOW Tak to ja mogę zastepuje świetnie bazę której już nie trzeba. Nie świeci nie roluje bajka próbować bo drogi nie jest....to miłość od pierwszego uzycia
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:18   #4052
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V



Ja też mam dziś 2ml roca na twarzy. Przy ustach wygląda to nieciekawie. Reszta ujdzie. Ale skakała nie będę z radości I po godzinie mów do mnie latarnia
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:21   #4053
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość


Ja też mam dziś 2ml roca na twarzy. Przy ustach wygląda to nieciekawie. Reszta ujdzie. Ale skakała nie będę z radości I po godzinie mów do mnie latarnia
Poczekaj niedługo puderk dostaniesz to będziesz skakć do góry (jak kangury) IV spróbuj tego Iwostinu ..... (wysłać ci???)
Teraz lecę do potem papapa
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:32   #4054
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzień dobry dziewczynki - ale paskudna pogoda od razu łapie się jakiegoś dołka... Posłuchajcie - czy możecie napisać jakich kosmetyków używacie do codziennego makijażu - filtr, podkład, puder, bo jest tego tyle, ceny też kosmiczne, a muszę coś wybrać. Co to za Iwostin? Skrobnijcie coś dziewczęta. I mimo tej pluchy - miłego dnia
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:34   #4055
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Iv przecież Ty przede wszystkim powinnaś tego Iwostina używać, tak jak do Ciebie należała czwarta częśc pamiętnika Ja mam już naszykowaną próbkę i czekam aż mi wsiąknie Redermic.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:41   #4056
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki - ale paskudna pogoda od razu łapie się jakiegoś dołka... Posłuchajcie - czy możecie napisać jakich kosmetyków używacie do codziennego makijażu - filtr, podkład, puder, bo jest tego tyle, ceny też kosmiczne, a muszę coś wybrać. Co to za Iwostin? Skrobnijcie coś dziewczęta. I mimo tej pluchy - miłego dnia

Hej Maallaa Iwostin - piszemy o nim od kilku dni, ostatnio pisała o nim wczoraj Masima o 22:30. Użyj zakładki w prawym górnym rogu "Przeszukaj wątek" albo czytaj na bieżąco bo wygląda na to, że od kilku dni nie jesteś w temacie właśnie tyle czasu będąc z nami Reszta dotycząca tego jakich kosmetyków używamy nie wiem czy Ci pomoże, każda ma inną cerę.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:46   #4057
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzien dobry

Kwiatuszku wnusiu moja kochanadziekuje ze pamietalas o babcinowym swiecie

Mnie natchnelo wlasnie.Pamietacie jak pisalam,ze po botoksie powstaja plamy? Wygladaja symetrycznie.I tak sobie mysle,ze moze Mollcia dostala tych plam wlasnie przez niego

A ja dzisiaj wygladam calkiem normalnie.Prawie,bo siniaczek sie ostal jeszcze,ale jego moge czyms zakryc.
Zero gor i pagorkow
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 07:47   #4058
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzień Dobry moje Kropki Kochane, wszystkie co do jednej

maleństwo:
już Ci piszę czego ja używam

IWOSTIN -
cenowo bardzo przystępna polska firma apteczna, posiadająca w swojej ofercie serie kremów do skóry suchej i odwodnionej, z której ja używam : maseczki, kremu odżywczego, żelu do mycia.
Podaję Ci link do apteki, gdzie kupisz wszystko NAJTANIEJ :
http://aptekaslonik.pl/index.php?c=152

Czytając ten pamiętnik niestety zapewnie Ciebie to też dopadnie... ja musiałam kupić dodatkową szafkę do łazienki na ... nowe kosmetyki

Z filtrów uzywam:
Aven SPF +50 lub
SVR teintee ( koloryzujący ( jednak choelra trochę na prosiaczka bladego) SPF +50, zastępuje mi on czasami podkład.

mam w szafce rownież IWOSTIN SPF +50 ( ktory mnie za bardzo bieli i świecę się po nim jak psu ...ja) więc zużyję go na moje dzieci latem Niech Gadziny się bielą i świecą )

Podkład, ktory uwielbiam to Estee Lauder Double Wear nr 39

do tego od Madzi mojej 1973 - Clinique brązujący

Tusz polecany od buczynki - YSL maskara everlong - debeściarka , chciaż buczka już Chanelkę jakąś kocha namiętnie

No własnie buczka - jak twoje gule

Saguś- a Mały lepiej ?????
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:50   #4059
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

dzień dobry

w pierwszych słowach mego listu pragne wyrazić swoje uczucia do Was wszystkich,
w drugich ucałować słodkiego Anturka za troske o mnie i syna mego jedynego

a w trzecich przyznać się, że dzisiaj nie mam dwóch ml. filtra tylko trochę więcej niż jeden. No nie da rady ! Naprawde spocona Gejsza
Madziu - Ty masz dzisiaj tylko iwostin - krem, ale suchą skórę, a Ty Ivuś - skóra jaka ?
I jak Wam sie udaje jeszcze na te kremy polozyć podkład ? Ja kladąc sypki puder mam schizę, że fitr zmazuję I czy Wy sprawdzalyście, jak byście wyglądały z filtrem i tylko pudrem ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:57   #4060
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Novi na allegro ? Toż w aptece na wojska polskiego są wszystkie produkty tej firmy, do wyboru, do koloru, na twarz, ręce, nogi, cztery litery, słownie wszystkie. Przecież to firma Iwonicka to gdzie bedą jak nie u nas dostępne. Ci z allegro to od nas kupują. O maj god normalnie.
wczoraj byłam akurat w tej aptece i nie zauwazyłam Ivostinu- może ja ślepa jestem- stara w końcu
aż podjade sparwdzić czy nie przepłaciłam za ten filtr
a ta apteka niestety nie nalezy do najtańszych u nas
ja kupuje najczęsciej w pigule
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 07:58   #4061
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Przybywają!!!

Buczulka niemożliwe! Już? Tak szybciutko szczyty się wchłonęły? No i jak zmarchy? Siniak się nie liczy, masz 2,5kg różnych korektorów
Domek ja nadal szukam swojego KWC, próbowałaś tego Iwostinu? Jak Maksio?
Kamilia mnie pocałowała Kończysz zlecenie?
Listeczku a jak u Ciebie z końcówką pracy? Czy Ciebie szczypie Redermic przezd pierwszą chwilkę po nałożeniu? Tak poza tą niedogodnością to chyba mi odpowiada A to przez Ciebie wiesz?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 08:01   #4062
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

OOOOO moja żóna ukochana

wiesz, że zaczynam myśleć o tym samym czy przypadkiem nie zacząć używać tylko filtra na twarz, bez kremu ... nakładając tyle wartsw, mam wrażenie, ze zaraz mi któraś odpanie


Novraczek .... a mnie się śniło, ze odkryłam aptekę obok mojego domu ...takąąąąąąąąąą duuuuuuuuuuużą aptekęęęęęę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:05   #4063
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

kami : no własnie daleczgo się calujesz z Antkiem Czy .... Ty mnie zdradzasz


Antura : ja śnię o filtrze CUDOWNYM, ktory:
NIE ŚWIECI,
NAWILŻA, czyli zastąpi mi krem
KOLORYZUJE JAK ESTTE LAUDER DOUBLE WEAR 39
CHRONI

...czyli co dupa blada i brak szans

Max- ok ... Kuba skończył gorączkować i leją się wlasnie ... nie ma to jak szpital w domu na ferie , acha by było weselej Niania Karola nam się rozchorowala a ja muszę do Dziewczynek dzisiaj
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:06   #4064
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No i szlag trafil moja wymarzona torebke.Pokazalam TZ cene,postukal sie palcem po czole.Nie to nie

Antus no mowie Ci,ze gladka jestem pod oczami.Zmarszczki jeszcze widze


A ja nakladam filtr bez dodatkowych kremow.Inaczej bym zwariowala!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:06   #4065
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dubelek
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:07   #4066
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Przybywają!!!

Buczulka niemożliwe! Już? Tak szybciutko szczyty się wchłonęły? No i jak zmarchy? Siniak się nie liczy, masz 2,5kg różnych korektorów
Domek ja nadal szukam swojego KWC, próbowałaś tego Iwostinu? Jak Maksio?
Kamilia mnie pocałowała Kończysz zlecenie?
Listeczku a jak u Ciebie z końcówką pracy? Czy Ciebie szczypie Redermic przezd pierwszą chwilkę po nałożeniu? Tak poza tą niedogodnością to chyba mi odpowiada A to przez Ciebie wiesz?
Nie, o Słodka Ty ma, nie kończę . Mam weekend z głowy i przyszły tydzień podobny Ale co tam, jeżeli nie będę chora i nic sie złego nie bedzie działo ,to jakoś to przejdę. Takie życie Ja na szczeście swój zawód uprawiam w róznych formach więc nie robię cały czas tego samego i wobec tego aż tak mnie to nie nuży. Bo gdybym miała robić cały czas to samo, to wtedy bym oszalała bom kręcona natura
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:11   #4067
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Domek wszystko jest w normie, nie bądź zaborcza

Ja też puszczam wodze fantazji i tak wydaje mi się, że jestem blisko Myślę, że kobiety z tłustą cerą powinny pomijać kremy pod filtry, w końcu one naprawdę świetnie nawilżają i natłuszczają (z wyjątkiem SVR). Ja ostatecznie mogę się obyć bez koloru, bardzo podoba mi się mój obecny. Jak zadziałą Iwostin, to kupię puder sypki Shiseido i koniec maziania. Pielęgnacyjnie Flavo C z BU lub Redermic, peeling enz. i Dermosan kładę jak maskę.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:12   #4068
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
OOOOO moja żóna ukochana

wiesz, że zaczynam myśleć o tym samym czy przypadkiem nie zacząć używać tylko filtra na twarz, bez kremu ... nakładając tyle wartsw, mam wrażenie, ze zaraz mi któraś odpanie


Novraczek .... a mnie się śniło, ze odkryłam aptekę obok mojego domu ...takąąąąąąąąąą duuuuuuuuuuużą aptekęęęęęę

ja Domuś wymysliłam, że im będziesz cieplej, tym szybciej te kremy zaczną się na nas pocić - bośmy dwie np. nie suchulce, ale ponieważ cos wysusza, to nawilżać nada. I teraz będe szukać jakiegoś zwyklego nawilżacza w żelu ,a na to potem fitr. Może zwykly żel z hial. z BU lub mazideł .

Anturku - prawda, że dermosan jako maska jest super ? a nie chcialyście mi uwierzyć, że to takie skuteczne. I ja lubię ten zapach.

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-22 o 08:13
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:16   #4069
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witajcie kochane.

Ale gwarno tu od rana, to nastawiam dużo kawki, żeby nikomu nie zabrakło.
Pogoda -koszmar nie moge sie obudzić, myśle ze mocna mmała czarna postawi mnie na nogi.


Wiosenne i ślubne odlicznia: pozostało 58 dni
__________________
Mój zabieg Cosmelan
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 08:19   #4070
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Przybywają!!!

Buczulka niemożliwe! Już? Tak szybciutko szczyty się wchłonęły? No i jak zmarchy? Siniak się nie liczy, masz 2,5kg różnych korektorów
Domek ja nadal szukam swojego KWC, próbowałaś tego Iwostinu? Jak Maksio?
Kamilia mnie pocałowała Kończysz zlecenie?
Listeczku a jak u Ciebie z końcówką pracy? Czy Ciebie szczypie Redermic przezd pierwszą chwilkę po nałożeniu? Tak poza tą niedogodnością to chyba mi odpowiada A to przez Ciebie wiesz?

Kwiateczku- dzięki ze zapytałaś, bo wszyscy się tylko nad biedną Kamilcią użalają ze ma tyle pracy, a ja też mam dużo i nocki zarywam i się nie wysypiam i nikt mnie nie pozałuje
No kończę- do jutra powinnam mieć z głowy...ale stos papierów już czeka i choinkę musze rozebrać i prasowanie oj nie posiedze z wami w weekend za duzo, oj
Ja chyba nie mam tego Redermica To nie ja Kwiatku
Dzisiaj się nałozyłam Roc-a od Sagusi- chyba mnie bieli bardziej od LRP - musiałam pudrem sypkim bo wygladałam jak swiecąca gejsza - realy
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:20   #4071
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane.

Ale gwarno tu od rana, to nastawiam dużo kawki, żeby nikomu nie zabrakło.
Pogoda -koszmar nie moge sie obudzić, myśle ze mocna mmała czarna postawi mnie na nogi.


Wiosenne i ślubne odlicznia: pozostało 58 dni

Tym odliczaniem mobilizujesz mnie Madziusiu do zatroszczenie się o ciało me, które trza będzie odsłonić niedługo Wakacje
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:20   #4072
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No i szlag trafil moja wymarzona torebke.Pokazalam TZ cene,postukal sie palcem po czole.Nie to nie

Antus no mowie Ci,ze gladka jestem pod oczami.Zmarszczki jeszcze widze


A ja nakladam filtr bez dodatkowych kremow.Inaczej bym zwariowala!

Buczka- wymarzoną?! Znalazłaś ją ze dwa dni temu Jak to dobrze, że Ty się jednak na ten botox nie zdecydowałaś A jakby Ci plamiska wylazły Myślęl, że nawet jeśli dziś widzisz jakieś zmarszczki to mikromaleńkie i za kilka dni znikną - ale Ci będzie dobrze. Poza tym masz jeszcze przed sobą chyba dwa takie zabiegi?

Domek jeśli dzieciaczki się już biją to znak, że są zdrowe Daj im robotę np. mopy i niech jeżdżą.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:20   #4073
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
dzień dobry

a w trzecich przyznać się, że dzisiaj nie mam dwóch ml. filtra tylko trochę więcej niż jeden. No nie da rady ! Naprawde spocona Gejsza
Madziu - Ty masz dzisiaj tylko iwostin - krem, ale suchą skórę, a Ty Ivuś - skóra jaka ?
I jak Wam sie udaje jeszcze na te kremy polozyć podkład ? Ja kladąc sypki puder mam schizę, że fitr zmazuję I czy Wy sprawdzalyście, jak byście wyglądały z filtrem i tylko pudrem ?
Kamilka ja dzis zaczełam od myjącego olejku z BU, hydrolat kocankowy, potem strivectin (malutko) potem flavo z BU i po chwili Krem iwostin (mnie nic a nic nie bieli) zjadłam sniadanko dopiłam kawkę. Nałożyłam ten mój podkład bardzo bogaty ale mało (on też niby ma filtr 20) paluszkiem wklepuję. Chwila i puderek sypany pędzlem (inglota - duzym rewelacja) róż, mascara i trochę rozświetlacza i tyle (nie czuje maski - bo czasami tak miałam....).
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:22   #4074
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Kwiateczku- dzięki ze zapytałaś, bo wszyscy się tylko nad biedną Kamilcią użalają ze ma tyle pracy, a ja też mam dużo i nocki zarywam i się nie wysypiam i nikt mnie nie pozałuje
No kończę- do jutra powinnam mieć z głowy...ale stos papierów już czeka i choinkę musze rozebrać i prasowanie oj nie posiedze z wami w weekend za duzo, oj
Ja chyba nie mam tego Redermica To nie ja Kwiatku
Dzisiaj się nałozyłam Roc-a od Sagusi- chyba mnie bieli bardziej od LRP - musiałam pudrem sypkim bo wygladałam jak swiecąca gejsza - realy

oż Ty Niedopieszczeńcu ja cały czas o Tobie myslę, że nie tylko ja taka biedna a Ty mi tu takie sceny zazdrosci.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:25   #4075
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kamilka ja dzis zaczełam od myjącego olejku z BU, hydrolat kocankowy, potem strivectin (malutko) potem flavo z BU i po chwili Krem iwostin (mnie nic a nic nie bieli) zjadłam sniadanko dopiłam kawkę. Nałożyłam ten mój podkład bardzo bogaty ale mało (on też niby ma filtr 20) paluszkiem wklepuję. Chwila i puderek sypany pędzlem (inglota - duzym rewelacja) róż, mascara i trochę rozświetlacza i tyle (nie czuje maski - bo czasami tak miałam....).
policzylam - musiałabym wstać wczesniej, żeby to wszystko nałozyć, albo zrezygnowac z kawy, z którą lubie te 5-10 min spokojnie posiedzieć rano. Albo nie nakarmić psa i kota.Albo syna. Albo się nie umyć.
i teraz nie wiem, czy dokonałam włąciwego wyboru
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:25   #4076
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
oż Ty Niedopieszczeńcu ja cały czas o Tobie myslę, że nie tylko ja taka biedna a Ty mi tu takie sceny zazdrosci.
Kamilka Nowi mam nadzieję ze wkrótce do was z robotą dołączę (akurat się cieszę) negocjuję dobrą fuchę - trzymać kciuki poproszę
Kamilia ja wstaję pół godz. wcześniej hihihihi (ale czego to sie nie robi)
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:26   #4077
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
oż Ty Niedopieszczeńcu ja cały czas o Tobie myslę, że nie tylko ja taka biedna a Ty mi tu takie sceny zazdrosci.
nie Tobie Kamis- ja wiem że ty pamiętaszi że my razem ten wózek niedoli ciągniemy
Tak tylko się ucieszyłam ze i Antek pamięta
Kwiatku- ja uzywam LRP- Anthelios 50+ i nie bieli- tylko świeci- ale wczoraj nie użyłam pudeu
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-22 o 08:29
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:28   #4078
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Listeczku a ja próbki z apteki garściami brałam widząc Ciebie z Redermiciem na twarzy O ja nieszczęsna, widać że może to być zrządzenie losu i pewnie masz sobie nabyć Moja choinkia jeszcze stoi i nie martwię się tym, Ty też odstaw temat na później, po zakończeniu zlecenia w piątek nałóż maskę, poleż w wannie i do "chleba powszedniego" leć naładować akumulatorki, a w sobotę powolutku jak Castrolka mądrze radzi

Tak, tak Kami ja od Ciebie odgapiałam i kazałam Domkowi szybko kupić bo zachwycona nim jestem Zapach przypomina mi wakacje kiedy byłam jeszcze dzieckiem, jest cudny.

Listeczku ja też używam LRP Anthelios +50 ale szczypie mnie w oczy

MagdziaM ja już zaczynam trzymać kciuki, praca jest baaaardzo ważna!

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-22 o 08:31
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:28   #4079
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kamilka Nowi mam nadzieję ze wkrótce do was z robotą dołączę (akurat się cieszę) negocjuję dobrą fuchę - trzymać kciuki poproszę
Kamilia ja wstaję pół godz. wcześniej hihihihi (ale czego to sie nie robi)
Pewnie że trzymam- bo dobra fucha, za dobre pieniądze, to niezle mobilizuje do pracy. Będziesz miec na te szafy kosmetyków
Ja za to wczoraj- dowiedzialam sie od klienta- który od roku juz przeciaga podpisanie umowy, że najpierw koncepcja (czyt. za darmo), a jak mu się spodoba to umowa podpisana.
Wiecie co mu jutro na spotkaniu powiem???
........................
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:32   #4080
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Pewnie że trzymam- bo dobra fucha, za dobre pieniądze, to niezle mobilizuje do pracy. Będziesz miec na te szafy kosmetyków
Ja za to wczoraj- dowiedzialam sie od klienta- który od roku juz przeciaga podpisanie umowy, że najpierw koncepcja (czyt. za darmo), a jak mu się spodoba to umowa podpisana.
Wiecie co mu jutro na spotkaniu powiem???
........................


coooooo ??????????? muuuuuu powiesz????


Madziu - to ja trzymam kciuki za fuchę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.