Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 13:15   #4591
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a, to myślałam że całkiem niedawno go kupiłaś, a już się skończył dlatego się zdziwiłam, że to może mi zbyt wolno schodzą
Nie ale niedawno pisałam że chcę go kupic jak będzie promocja, tyle że tak czekałam czekałam aż się skończył (dobrze że zbiegło się to z dobrą promocją ).

Inna sprawa że ten TM ma też cut inną konsystencję niż ten mój poprzedni, jest gęstszy... Nie wiem czy to kwestia tego, że tamten był nieświeży czy tego, że zmienili formułę, ale też mam go pod obserwacją czy mi w pory nie zacznie włazić, bo się tego ciut obawiam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:37   #4592
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wypróbowałam raz i powracam do tej niby niewłaściwej metody, czyli olejek pod spód. Miałam o wiele gładszą, bardziej miękką i ukojoną skórę rano, niż jak nałożyłam go na krem.

Oby coś ciekawego, trzymam kciuki!

Zapomniałam się pochwalić, że i ja wróciłam do ćwiczeń, na razie Skalpel co drugi dzień - niedziela, wtorek i dziś też będzie Od lutego z powrotem będe miała Multisport i na poważnie wezmę się za siebie. Poza tym zero jakichkolwiek słodyczy, itp. Ten cellulit musi zniknąć!
Dziś kupuję centymentr, mam nadzieję, że będzie w pasmanterii i dokładnie się wymierzę i będe kontrolowac obwody. Oby okazało się to motywujące
Hmm, to ja tez zrobię test dziś

Mam szansę wkręcić się w doradztwo finansowe, ale sama nie wiem, od razu dziś byłam u potencjalnego pracodawcy, jutro maja dzwonić..

A ja wczoraj odpuściłam, i dziś też. Na koszt jedzenia i to właśnie w najgorzej porze na obżarstwo- wieczornej
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiem jak teraz ale jeszcze z tydzień temu obie wersje widziałam pod Biprostalem.

W1 czy W2? W1 tester jest na Sławkowskiej, W2 nie było przedwczoraj, ale wzięłam w ciemno na podstawie porównania buteleczkowego.

Czy będę mogła się usmiechnąć do Ciebie o kropelki tych dwóch do testów.

I olejek Soraya jak na razie bardzo mi się podoba.

Ale też myślałam o obmierzeniu się dokładnym w końcu, bo chcę widzieć że efekty są, a w udach mam teraz co gubić.
To zaryzykuję i jeszcze poczekam

Dzięki, zajrzę i sprawdzę przy okazji.

No jasne

Dobrze rokuje, a jaki ma kolor? Jeżynowy jest pięknie zgniło-zielony

Mi się nie chce mierzyć, przy ilości kg jakiej chcę się pozbyć zmianę będzie widać. Tylko ostatnie 2 dni to jest totalna porażka Ciężko opanować odżywianie jak się nie ma 100% wpływu na codzienne menu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Inna sprawa że ten TM ma też cut inną konsystencję niż ten mój poprzedni, jest gęstszy... Nie wiem czy to kwestia tego, że tamten był nieświeży czy tego, że zmienili formułę, ale też mam go pod obserwacją czy mi w pory nie zacznie włazić, bo się tego ciut obawiam.
To się może też różnić w zależności od kraju, w którym go wyprodukowali- Em mnie uświadomiła o czymś takim w przypadku Rimmela np.

Wracając ze spotkania w sprawie pracy zahaczyłam o Avon- chyba sobie kupię miniaturkę ich BB, w sztucznym świetle 3 pierwsze kolorki ciekawie się przedstawiały, jeszcze w świetle dziennym trzeba sprawdzić. I psiknęłam się edt Sensuelle, której twarzą została M.Socha- ciekawa, niby nie powala oryginalnością, ale i nie zwala z nóg stopniem ciężkości a do lekkich bym jej nie zakwalifikowała. I ładnie się trzyma. I obejrzałam nową serie pielęgnacji do twarzy Anew 25+, jest różowa (chyba chce konkurować z Idealią ) ładnie pachnie i krem dzienny jest milutki. Składów nie czytałam, ale i tak mam ochotę na zestaw miniaturek w następnym katalogu. W ogóle wyczuwam jakiś podstęp, marka kusi mnie strasznie ostatnio
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:43   #4593
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam szansę wkręcić się w doradztwo finansowe, ale sama nie wiem, od razu dziś byłam u potencjalnego pracodawcy, jutro maja dzwonić..
Zawsze to coś ja co prawda jestem nieco zrażona, byłam raz na spotkaniu rekrutacyjnym w takiej firmie, nie dałabym rady tak pracować, wyszłam w połowie. Chyba że to nie ma polegać na wciskaniu usług finansowych to wtedy lepiej.

Trzymam kciuki żeby się udało

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj odpuściłam, i dziś też. Na koszt jedzenia i to właśnie w najgorzej porze na obżarstwo- wieczornej
Ja też wczoraj odpuściłam, wróciłam późno i padłam. Dzisiaj też się nie widzę, obudziłam się ze strasznym bólem głowy i mam wszystkiego dość.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No jasne
Super

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dobrze rokuje, a jaki ma kolor? Jeżynowy jest pięknie zgniło-zielony
Jest bezbarwny. Chcesz odlewkę do testów?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To się może też różnić w zależności od kraju, w którym go wyprodukowali- Em mnie uświadomiła o czymś takim w przypadku Rimmela np.
No może, może... Mój był z Niemiec jeszcze, ale też u Niemców z L'Oreala zwykle jest to co u nas więc może z tej samej produkcji być. No nieważne, ważne że teraz kolory lepsze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:19   #4594
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam szansę wkręcić się w doradztwo finansowe, ale sama nie wiem, od razu dziś byłam u potencjalnego pracodawcy, jutro maja dzwonić..
Myślę, że jeżeli masz szansę dostać tą pracę, to warto spróbować, chyba, że czujesz, że będziesz się w tym koszmarnie czuła. Zawsze to byłoby jakieś doświadczenie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj odpuściłam, i dziś też. Na koszt jedzenia i to właśnie w najgorzej porze na obżarstwo- wieczornej
Mnie na szczęście nigdy nie ciągnęło do jedzenia w porze wieczornej.

Czy ja też mogłabym Cię poprosić o odlewkę 123 Perfect?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba że to nie ma polegać na wciskaniu usług finansowych to wtedy lepiej.
Wciskanie wciskaniu nierówne... Myślę, że nie ma co generalizować. Nie każdy nadaje się do takiej pracy, wiele ludzi wypada w tym sztucznie i niewiarygodnie, ale mam kolegę, który zaczynał od bycia zwykłym, "wciskającym" doradcą, natomiast bardzo poważnie traktował klientów, zawsze starał się o jak najlepsze rozwiązania dla nich. Był bardzo chwalony, miał świetne wyniki i szybko awansował, teraz jest kierownikiem, dobrze zarabia, a początkowo traktował tą pracę jako taką na jakiś czas, na przeczekanie. Myślę, że nie warto zamykać się na żadne opcje, zwłaszcza przy obecnej sytuacji na rynku pracy, o ile warunki są rozsądne.

Poza tym ja jestem zdania, że w tej chwili największa przyszłość jest w branży finansowej i naprawdę zaczynam żałować, że nie poszłam na uczelnię ekonomiczną.
No ale wszystko przede mną, zawsze mogę się dokształcić.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj odpuściłam, wróciłam późno i padłam. Dzisiaj też się nie widzę, obudziłam się ze strasznym bólem głowy i mam wszystkiego dość.
Mam nadzieję, że jednak w miarę upływu dnia samopoczucie Ci się poprawi

Ja poćwiczyłam, umęczyłam się strasznie (wczoraj ogólnie byłam w kiepskiej formie), ale dobrnęłam do końca. Dziś też planuję, ale może dla odmiany odpalę ten trening z gwiazdami albo coś z YT.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2013-01-25 o 09:21
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:43   #4595
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wciskanie wciskaniu nierówne... Myślę, że nie ma co generalizować. Nie każdy nadaje się do takiej pracy, wiele ludzi wypada w tym sztucznie i niewiarygodnie, ale mam kolegę, który zaczynał od bycia zwykłym, "wciskającym" doradcą, natomiast bardzo poważnie traktował klientów, zawsze starał się o jak najlepsze rozwiązania dla nich. Był bardzo chwalony, miał świetne wyniki i szybko awansował, teraz jest kierownikiem, dobrze zarabia, a początkowo traktował tą pracę jako taką na jakiś czas, na przeczekanie. Myślę, że nie warto zamykać się na żadne opcje, zwłaszcza przy obecnej sytuacji na rynku pracy, o ile warunki są rozsądne.

Poza tym ja jestem zdania, że w tej chwili największa przyszłość jest w branży finansowej i naprawdę zaczynam żałować, że nie poszłam na uczelnię ekonomiczną.
No ale wszystko przede mną, zawsze mogę się dokształcić.
Wiem, że wciskanie wciskaniu nierówne, ale ja bym się w takiej pracy cuzła po prostu źle, dlatego jestem nastawiona negatywnie. To jest też taka praca że jak jest wszystko oparte na prowizji i nie masz wyników to jest demotywujące, bo podstawa zwykle niska, a to jednak jest praca do której trzeba mieć pewien dar. Widocznie Twój kolega go miał. Moi wszyscy znajomi którzy tak pracowali szybko rezygnowali, ale mam jednego kolege, który by sie do tego nadawał idealnie i na pewno byłby w tym doskonały, ale on jest po prostu urodzonym sprzedawcą.

A co do wyksztacenia ekonomicznego to ja się zgadzam, u nas po ekonomicznych kierunkach praca jest od ręki, bo jest bardzo dużo outsorcingów rozliczeniowych. Mi też brakuje wiedzy ekonomicznej, może łatwiej by mi był jakbym była prawnikiem z pojęciem o cyferkach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:03   #4596
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mogę wysłać Ci odlewkę, jeśli chcesz przetestować U mnie, jeżeli pojawiają się jakieś przesuszone mijesca, to TM zawsze je podkreśla. Nie jest to widocznie z daleka, ale ja to wiem i widzę. Po prostu trzeba mieć do niego o wiele lepiej wypielęgnowaną cerę...


Moim zdaniem nic specjalnego, muszę przyznać, że z linii Moisture Surge w ogóle mi nic nie pasowało.. Z ich maseczek miło wspominam Turnaroud
dziękuję kochana, ale rano pojechałam do dobrze zaopatrzonego Rossmanna (mieli bajecznie dużą szafę L'Oreala) i się skusiłam stwierdziłam, że za tę cenę mogę spróbować
kupiłam też LM na zapas (+ drugi mamie )
w ogóle zdziwiłam się, bo ceny mają różne (chyba 56 i 59 zł ) a na paragonie mam jednakową cenę - każdy za 33,39zł

była też kobieta, która miała kupić podkład dla córki i przez telefon opisywała jej kolory jednak nie doszły do porozumienia i potem ze sprzedawczynią szukały odpowiedniego zastanawiając się co znaczą literki N,C,W

dla mnie hitem jeśli chodzi o maseczki nawilżające jest Avene
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie ale niedawno pisałam że chcę go kupic jak będzie promocja, tyle że tak czekałam czekałam aż się skończył (dobrze że zbiegło się to z dobrą promocją ).

Inna sprawa że ten TM ma też cut inną konsystencję niż ten mój poprzedni, jest gęstszy... Nie wiem czy to kwestia tego, że tamten był nieświeży czy tego, że zmienili formułę, ale też mam go pod obserwacją czy mi w pory nie zacznie włazić, bo się tego ciut obawiam.
nieźle się złożyło

sprawdziłam i w Ameryce W2 to Light Ivory, dlatego mój poprzedni był taki jasny ciekawe, czy mi podejdzie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja poćwiczyłam, umęczyłam się strasznie (wczoraj ogólnie byłam w kiepskiej formie), ale dobrnęłam do końca. Dziś też planuję, ale może dla odmiany odpalę ten trening z gwiazdami albo coś z YT.
dziś rano w Pytaniu na śniadanie Chodakowska mówiła, że w maju na Narodowym chce zebrać 50 tysięcy ludzi pobijających rekord w takim masowym ćwiczeniu

moje maleństwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (63,6 KB, 36 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:16   #4597
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziękuję kochana, ale rano pojechałam do dobrze zaopatrzonego Rossmanna (mieli bajecznie dużą szafę L'Oreala) i się skusiłam stwierdziłam, że za tę cenę mogę spróbować
Dobra decyzja Koniecznie daj znać, jak Ci się spodoba

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
była też kobieta, która miała kupić podkład dla córki i przez telefon opisywała jej kolory jednak nie doszły do porozumienia i potem ze sprzedawczynią szukały odpowiedniego zastanawiając się co znaczą literki N,C,W
Ach, te promocyjne zakupy w pośpiechu, pod presją...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziś rano w Pytaniu na śniadanie Chodakowska mówiła, że w maju na Narodowym chce zebrać 50 tysięcy ludzi pobijających rekord w takim masowym ćwiczeniu
Czytałam, wcale bym się nie zdziwiła, jakby jej się udało.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
moje maleństwa
Słodkie

Nina widziałam tą sukienkę z Mohito, która Ci się podobała, już w drugiej wersji kolorystycznej, to taki ostry róż. Kosztuje tyle samo co ta pomarańczowa, 199,90 zł, ale materiał wydawał mi się bardzej miękki.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 10:23   #4598
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
była też kobieta, która miała kupić podkład dla córki i przez telefon opisywała jej kolory jednak nie doszły do porozumienia i potem ze sprzedawczynią szukały odpowiedniego zastanawiając się co znaczą literki N,C,W
W takich chwilach zazwyczaj mam ochotę pomóc, ale zwykle tego nie robię. Kiedyś byłam świadkiem jak sprzedawczyni w Rossmannie tłumaczyła klientce, że C to ciepły kolor i przekonywała, że coś z 'rose' w nazwie będzie żółte. I nie było to ten Lumi C4 który Wy macie, tylko coś naprawdę różowego.

Fajne zakupy poczyniłaś.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:26   #4599
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie piszę, ale podczytuję was.

Tak a propos tematów ekonomicznych, właśnie się dowiedziałam, że zdałam pisane wczoraj zaliczenie z Ekonomii II (rozszerzona makroekonomia), której nienawidziłam cały semestr i bałam się jak cholera. Został mi jeszcze egzamin z tego przedmiotu, ale najgorsze za mną. I to na 3,5, normalnie jestem bogiem.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W takich chwilach zazwyczaj mam ochotę pomóc, ale zwykle tego nie robię. Kiedyś byłam świadkiem jak sprzedawczyni w Rossmannie tłumaczyła klientce, że C to ciepły kolor i przekonywała, że coś z 'rose' w nazwie będzie żółte. I nie było to ten Lumi C4 który Wy macie, tylko coś naprawdę różowego.
Przyznam, że sama czasem się wtrącam, jak widzę, że ktoś jest bardzo zagubiony.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:53   #4600
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak a propos tematów ekonomicznych, właśnie się dowiedziałam, że zdałam pisane wczoraj zaliczenie z Ekonomii II (rozszerzona makroekonomia), której nienawidziłam cały semestr i bałam się jak cholera. Został mi jeszcze egzamin z tego przedmiotu, ale najgorsze za mną. I to na 3,5, normalnie jestem bogiem.
Gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przyznam, że sama czasem się wtrącam, jak widzę, że ktoś jest bardzo zagubiony.
Też mi się kilka razy zdarzyło, zwłaszcza, jak widzę, że ktoś ostatecznie podejmuje naprawdę zły wybór. I nigdy nie spotkałam się z inna reakcją niż uśmiech i podziękowanie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 11:19   #4601
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dobra decyzja Koniecznie daj znać, jak Ci się spodoba
pewnie jeszcze dziś wypróbuję
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czytałam, wcale bym się nie zdziwiła, jakby jej się udało.
ani ja, dawno nie było takiego szału na kogoś
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nina widziałam tą sukienkę z Mohito, która Ci się podobała, już w drugiej wersji kolorystycznej, to taki ostry róż. Kosztuje tyle samo co ta pomarańczowa, 199,90 zł, ale materiał wydawał mi się bardzej miękki.
hm, chciałabym zobaczyć na żywo, ale przez weekend jestem uziemiona przez naukę, może w przyszłym tygodniu uda mi się wyrwać
dziękuję za pamięć
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W takich chwilach zazwyczaj mam ochotę pomóc, ale zwykle tego nie robię. Kiedyś byłam świadkiem jak sprzedawczyni w Rossmannie tłumaczyła klientce, że C to ciepły kolor i przekonywała, że coś z 'rose' w nazwie będzie żółte. I nie było to ten Lumi C4 który Wy macie, tylko coś naprawdę różowego.
ja tak samo jakoś głupio mi się odezwać

nie ma to jak obeznanie w temacie
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie piszę, ale podczytuję was.

Tak a propos tematów ekonomicznych, właśnie się dowiedziałam, że zdałam pisane wczoraj zaliczenie z Ekonomii II (rozszerzona makroekonomia), której nienawidziłam cały semestr i bałam się jak cholera. Został mi jeszcze egzamin z tego przedmiotu, ale najgorsze za mną. I to na 3,5, normalnie jestem bogiem.
gratuluję sama w środę pisałam egzamin z ekonomii rozwoju, ale wyniki dopiero na początku lutego, strasznie bym chciała go zdać

nie wiem, czy przeglądacie blog beauty&mac - autorka ma pokój tylko na kosmetyki http://beautyandmac.blogspot.com/sea...y%20pok%C3%B3j szaleństwo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-25 o 11:22
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 11:28   #4602
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dzięki dziewczyny.

U amerykańskich vlogerek takie pokoje tylko na kosmetyki są całkiem popularne. Najbardziej podobał mi się chyba dawny amarixe http://www.youtube.com/watch?v=se5S4e9LCZg, a dziś akurat swoją makijażową kolekcję wrzuciła Dulce Candy (uwaga, powala ) http://www.youtube.com/watch?v=fMfB6nprJ8Y
Sama też chcę mieć kiedyś taki pokój dla siebie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 16:53   #4603
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.

U amerykańskich vlogerek takie pokoje tylko na kosmetyki są całkiem popularne. Najbardziej podobał mi się chyba dawny amarixe http://www.youtube.com/watch?v=se5S4e9LCZg, a dziś akurat swoją makijażową kolekcję wrzuciła Dulce Candy (uwaga, powala ) http://www.youtube.com/watch?v=fMfB6nprJ8Y
Sama też chcę mieć kiedyś taki pokój dla siebie.
nie miałam pojęcia, że to powszechne zjawisko

na tę chwilę myślę, że mi chyba starczyłaby toaletka..

nałożyłam True Match i póki co jest super! zaskoczył mnie, że jest taki jaśniuteńki, w pierwszym momencie pomyślałam, że nawet za bardzo, ale pięknie się wtopił i, póki co, wygląda świetnie na zimę jak znalazł - no i nie podkreślił suchych skórek, więc plus dla Hydrain3 za nawilżenie

i mój ostatni grzech w tym miesiącu (i w następnym, naprawdę powinnam zacząć się ograniczać )
w ogóle odnoszę wrażenie, że większość Sephorianek traktuje mnie jak małolatę, która przychodzi i i tak nic nie kupi dostałam całą jedną próbkę jakieś wody toaletowej S. Dali - pewnie nastolatki nie używają normalnych perfum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg signee1.jpg (44,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg signee2.jpg (63,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg signee3.jpg (43,4 KB, 15 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-25 o 16:57
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 08:42   #4604
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie wiem, czy przeglądacie blog beauty&mac - autorka ma pokój tylko na kosmetyki http://beautyandmac.blogspot.com/sea...y%20pok%C3%B3j szaleństwo
Niezłą ma kolekcję. Ale chyba nie chciałabym mieć aż tyle kosmetyków, żeby potrzebować na nie osobnego pokoju, zamiast osobnego mebla.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i mój ostatni grzech w tym miesiącu (i w następnym, naprawdę powinnam zacząć się ograniczać )
w ogóle odnoszę wrażenie, że większość Sephorianek traktuje mnie
Bardzo ładny zakup.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:05   #4605
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

snow, ucięło mi cytat :/ oczywiście, dostaniesz odlewkę
Dzięki za wysłanie paczuszki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zawsze to coś ja co prawda jestem nieco zrażona, byłam raz na spotkaniu rekrutacyjnym w takiej firmie, nie dałabym rady tak pracować, wyszłam w połowie. Chyba że to nie ma polegać na wciskaniu usług finansowych to wtedy lepiej.
Trzymam kciuki żeby się udało

Jest bezbarwny. Chcesz odlewkę do testów?
Chyba jednak tak to ma wyglądać, pogooglałam o tej firmie i jest bardzo dużo negatywnych opinii, wczoraj jak gość do mnie dzwonił to odmówiłam. Testowałam już wciskanie klientom produktów pracujac jako telemarketerka i wytrzymałam 2 miesiące

Właśnie nie wiem, boję się, że może mi się go odechieć kupić jak wypróbuję chociażby miał być super
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
moje maleństwa
Łaaadne
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak a propos tematów ekonomicznych, właśnie się dowiedziałam, że zdałam pisane wczoraj zaliczenie z Ekonomii II (rozszerzona makroekonomia), której nienawidziłam cały semestr i bałam się jak cholera. Został mi jeszcze egzamin z tego przedmiotu, ale najgorsze za mną.

Przyznam, że sama czasem się wtrącam, jak widzę, że ktoś jest bardzo zagubiony.
Gratulacje

Ja się też czasem odezwę jak widzę, że ekspedientka ewidentnie ściemnia, ale jak już sobie pójdzie na bok
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i mój ostatni grzech w tym miesiącu (i w następnym, naprawdę powinnam zacząć się ograniczać )
pokażesz swatcha?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Niezłą ma kolekcję. Ale chyba nie chciałabym mieć aż tyle kosmetyków, żeby potrzebować na nie osobnego pokoju, zamiast osobnego mebla.
Ja chyba też nie potrzebuję osobnego pokoju na kosmetyki, aczkolwiek generalnie przydałby się taki z lepszym dostępem do światła dziennego

Ale miałam fajny weekend, chciałam spróbować "sportów ekstremalnych" i pojeździć na desce ciągnięta latawcem, po zamarzniętym jeziorze. Niestety wiatr był za słaby, ujechałam pół metra
a w sobotę 2 fajne imprezki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 17:36   #4606
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale miałam fajny weekend, chciałam spróbować "sportów ekstremalnych" i pojeździć na desce ciągnięta latawcem, po zamarzniętym jeziorze. Niestety wiatr był za słaby, ujechałam pół metra
Wow, brzmi ciekawie

Ja sobie w weekend obejrzałam w końcu 2 filmy: Hobbita (fajny nawet, ale momentami zastanawiałam się czy to komedia jest? oglądałam wersję z dubbingiem) i Johna Cartera (lubię sci-fi, więc mi się podobał, to taki Indiana Jones połączony z Gwiezdnymi Wojnami).


Te pokoje na kosmetyki to niezły hardkor jak dla mnie. Chyba też nie wyobrażam sobie mieć aż takiej ilości
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:26   #4607
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Pozdrawiam z nowego domku

poszukuję przepisu na coś ciepłego na obiad/kolację, co nie wymaga ogromnych zdolności kulinarnych i miliona trudno dostępnych składników
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:47   #4608
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z nowego domku

poszukuję przepisu na coś ciepłego na obiad/kolację, co nie wymaga ogromnych zdolności kulinarnych i miliona trudno dostępnych składników
Może to? http://lakierowo.blogspot.com/2013/0...emniakami.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:54   #4609
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nałożyłam True Match i póki co jest super! zaskoczył mnie, że jest taki jaśniuteńki, w pierwszym momencie pomyślałam, że nawet za bardzo, ale pięknie się wtopił i, póki co, wygląda świetnie na zimę jak znalazł - no i nie podkreślił suchych skórek, więc plus dla Hydrain3 za nawilżenie
Fajnie, że Ci się podoba. Ja jestem nim oczarowana, jeśli chodzi o kolor, poza tym podratowałam trochę cerę przez weekend i dziś wyglądał po prostu przepięknie!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i mój ostatni grzech w tym miesiącu (i w następnym, naprawdę powinnam zacząć się ograniczać )
Pięknie wygląda Ja go niestety nie widziałam jeszcze na żywo...

[QUOTE=iceflower;38894826]Ale chyba nie chciałabym mieć aż tyle kosmetyków, żeby potrzebować na nie osobnego pokoju, zamiast osobnego mebla.[/QUOTE

Ja chyba też nie Pomimo całego mojego zamiłowania do kosmetyków, wystarczyłaby mi toaletka i jakaś ładna komoda z szufladkami.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
snow, ucięło mi cytat :/ oczywiście, dostaniesz odlewkę
Dzięki za wysłanie paczuszki
Dziękuję! Mam nadzieję, że dotrze szybko i w całości!

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z nowego domku

poszukuję przepisu na coś ciepłego na obiad/kolację, co nie wymaga ogromnych zdolności kulinarnych i miliona trudno dostępnych składników
Ooo, już u siebie? Super!

Kiedyś wrzucałam przepis na bakłażana z pomidorami, proste i bardzo smaczne, poza tym większość makaronów nie wymaga wielkich nakładów pracy


Ja w weekend też zgrzeszyłam, dowody poniżej Ale jestem absolutnie zakochana we wszystkim...
Na zdjęciu jest kredka z jakiejś nowej linii Sephory - rewelacja! Trzy razy tańsza, a równie dobra wersja kredek Aqua Eyes MUFE - świetnie napigmentowana, miękka, super trwała, czy też nawet wodoodporna - cudo! Na pewno kupię jeszcze jakieś kolory

I upolowałam w końcu Jolly Jewels 103
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (117,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (91,1 KB, 27 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 19:54   #4610
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nałożyłam True Match i póki co jest super! zaskoczył mnie, że jest taki jaśniuteńki, w pierwszym momencie pomyślałam, że nawet za bardzo, ale pięknie się wtopił i, póki co, wygląda świetnie na zimę jak znalazł - no i nie podkreślił suchych skórek, więc plus dla Hydrain3 za nawilżenie
Fajnie, że Ci się podoba. Ja jestem nim oczarowana, jeśli chodzi o kolor, poza tym podratowałam trochę cerę przez weekend i dziś wyglądał po prostu przepięknie!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i mój ostatni grzech w tym miesiącu (i w następnym, naprawdę powinnam zacząć się ograniczać )
Pięknie wygląda Ja go niestety nie widziałam jeszcze na żywo...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale chyba nie chciałabym mieć aż tyle kosmetyków, żeby potrzebować na nie osobnego pokoju, zamiast osobnego mebla.
Ja chyba też nie Pomimo całego mojego zamiłowania do kosmetyków, wystarczyłaby mi toaletka i jakaś ładna komoda z szufladkami.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
snow, ucięło mi cytat :/ oczywiście, dostaniesz odlewkę
Dzięki za wysłanie paczuszki
Dziękuję! Mam nadzieję, że dotrze szybko i w całości!

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z nowego domku

poszukuję przepisu na coś ciepłego na obiad/kolację, co nie wymaga ogromnych zdolności kulinarnych i miliona trudno dostępnych składników
Ooo, już u siebie? Super!

Kiedyś wrzucałam przepis na bakłażana z pomidorami, proste i bardzo smaczne, poza tym większość makaronów nie wymaga wielkich nakładów pracy


Ja w weekend też zgrzeszyłam, dowody poniżej Ale jestem absolutnie zakochana we wszystkim...
Na zdjęciu jest kredka z jakiejś nowej linii Sephory - rewelacja! Trzy razy tańsza, a równie dobra wersja kredek Aqua Eyes MUFE - świetnie napigmentowana, miękka, super trwała, czy też nawet wodoodporna - cudo! Na pewno kupię jeszcze jakieś kolory

I upolowałam w końcu Jolly Jewels 103
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (117,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (91,1 KB, 5 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:41   #4611
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję! Mam nadzieję, że dotrze szybko i w całości!

Kiedyś wrzucałam przepis na bakłażana z pomidorami, proste i bardzo smaczne, poza tym większość makaronów nie wymaga wielkich nakładów pracy


Ja w weekend też zgrzeszyłam, dowody poniżej Ale jestem absolutnie zakochana we wszystkim...
Na zdjęciu jest kredka z jakiejś nowej linii Sephory - rewelacja! Trzy razy tańsza, a równie dobra wersja kredek Aqua Eyes MUFE - świetnie napigmentowana, miękka, super trwała, czy też nawet wodoodporna - cudo! Na pewno kupię jeszcze jakieś kolory
I upolowałam w końcu Jolly Jewels 103
Ja też

Hmm, ja podałabym i ja swój sprawdzony przepis na szybki obiadek, ale Estell chyba nie lubi pieczarek

Ojeej, Gelee Rozświetlacz Sephory to coś nowego niż gwiazdki czy tylko wytłoczki zmienili? I jak się nazywa ta linia kredek i ile kosztują? Poproszę zdjęcia ze swatchami

Nastawiam budzik na rano i jutro focę resztę zbiorów. Nie chce mi się już z tym zwlekać no i potrzebuję wizualnej pomocy w noworocznej inwentaryzacji

Będzie nowa linia od YR- Nutritive Vegetal https://www.facebook.com/media/set/?...5817099&type=3 ciekawa jestem żelu i toniku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:05   #4612
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zakup.
dziękuję
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
pokażesz swatcha?
pokażę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w weekend też zgrzeszyłam, dowody poniżej Ale jestem absolutnie zakochana we wszystkim...
Na zdjęciu jest kredka z jakiejś nowej linii Sephory - rewelacja! Trzy razy tańsza, a równie dobra wersja kredek Aqua Eyes MUFE - świetnie napigmentowana, miękka, super trwała, czy też nawet wodoodporna - cudo! Na pewno kupię jeszcze jakieś kolory
piękności
fajny ten żelek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sign1.jpg (21,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sign2.jpg (13,7 KB, 19 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:35   #4613
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem, boję się, że może mi się go odechieć kupić jak wypróbuję chociażby miał być super
Heh no to się zastanów. Ja zwykle po odlewkach fajnych kosmetyków nabieram na nie tylko większej ochoty.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale miałam fajny weekend, chciałam spróbować "sportów ekstremalnych" i pojeździć na desce ciągnięta latawcem, po zamarzniętym jeziorze. Niestety wiatr był za słaby, ujechałam pół metra
O, to brzmi całkiem ciekawie.

Ja dzisiaj miałam być na nartach, ale zapowiadali odwilż i deszcz i odwołaliśmy, a tu słońce z rana i -3 stopnie i zła jestem bardzo.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kiedyś wrzucałam przepis na bakłażana z pomidorami, proste i bardzo smaczne, poza tym większość makaronów nie wymaga wielkich nakładów pracy
A ja popieram że bakłażan pycha, mam jeszcze zasłoikowany z jesieni.

Mój sprawdzony obiad na bardzo szybko to makaron z sosem pomidorowym, najprostasza rzecz pod słońcem.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja w weekend też zgrzeszyłam, dowody poniżej Ale jestem absolutnie zakochana we wszystkim...
Na zdjęciu jest kredka z jakiejś nowej linii Sephory - rewelacja! Trzy razy tańsza, a równie dobra wersja kredek Aqua Eyes MUFE - świetnie napigmentowana, miękka, super trwała, czy też nawet wodoodporna - cudo! Na pewno kupię jeszcze jakieś kolory
Ale fajne zakupy zazdroszczę! I też jestem ciekawa czy to z Sephory to to samo co z gwiazdkami było? Bo szukam rozświetlacza w kolorze skóry i bez widocznych drobinek niezabijającego ceną.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
I upolowałam w końcu Jolly Jewels 103
Ja go wczoraj zmyłam, bo mi poodpryskiwał jak Beyond Cozy. I dzisiaj mam paluszki golaski.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Będzie nowa linia od YR- Nutritive Vegetal https://www.facebook.com/media/set/?...5817099&type=3 ciekawa jestem żelu i toniku
Dawno nie miałam nic z YR muszę odświeżyć chyba niedługo znajomość z nimi.


A ja postanowiłam pozaciskać trochę pasa w najbliższych miesiącach... Kończy mi się powoli umowa w pracy i nie wiem co dalej, poza tym zanosi się że może zaczniemy budowę wiosną. Do odwyku i kompletnego szlabanu nie czuję się zdolna, więc muszę chyba wyznaczyć sobie jakieś racjonalne limity zakupowe.

Poza tym zaczęłam się martwić o moje stopy, zauważyłam u siebie zaczątki halluksów i zrobiłam jeden błąd, kupiłam sobie kliny między palce. Byłam wczoraj u lekarza i kazał mi kupić wkładki podpierające stopę w podbiciu, w życiu bym nie pomyślała że to tam zaczyna się problem. Poza tym zmartwił mnie, bo kazał mi pilnować wagi i nie tyć najlepiej wcale, bo mam słabe stawy a relatywnie mocno obciążone i powiedział że nie powinnam nosić obcasów wyższych niż 4 cm. Nie mam zamiaru się w 100% stosować, ale ciut mnie to zmartwiło.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:42   #4614
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym zaczęłam się martwić o moje stopy, zauważyłam u siebie zaczątki halluksów i zrobiłam jeden błąd, kupiłam sobie kliny między palce. Byłam wczoraj u lekarza i kazał mi kupić wkładki podpierające stopę w podbiciu, w życiu bym nie pomyślała że to tam zaczyna się problem. Poza tym zmartwił mnie, bo kazał mi pilnować wagi i nie tyć najlepiej wcale, bo mam słabe stawy a relatywnie mocno obciążone i powiedział że nie powinnam nosić obcasów wyższych niż 4 cm. Nie mam zamiaru się w 100% stosować, ale ciut mnie to zmartwiło.
kliny chyba są dobre, jeśli nie nosi się ich do butów (bo wtedy palec wygnie się w bardzo dziwny kształt) - przynajmniej mi ortopeda nie zabronił ich noszenia (byle nie do butów, np. na noc gdy stopa jest "luźna")
mi też zalecił wkładkę z pelotą metatarsalną a obcasy niestety bardzo sprzyjają halluksom - zwłaszcza, że teraz większość dodatkowo ma wąski nosek, co zniekształca stopę (pisałam Wam kiedyś, że jak widzę peep toe'y to jestem przerażona, bo wtedy dokładnie widać jak wykrzywia się paluch )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 08:44   #4615
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Koszyk na henri.pl niebezpiecznie mi się zapełnia
Wartość obecnie to 290 zł

Nie potrafię z niczego zrezygnować, a mogłabym bo mam w nim np. 3 olejki/emulsje do kąpieli i tyle samo preparatów do mycia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:01   #4616
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kliny chyba są dobre, jeśli nie nosi się ich do butów (bo wtedy palec wygnie się w bardzo dziwny kształt) - przynajmniej mi ortopeda nie zabronił ich noszenia (byle nie do butów, np. na noc gdy stopa jest "luźna")
mi też zalecił wkładkę z pelotą metatarsalną a obcasy niestety bardzo sprzyjają halluksom - zwłaszcza, że teraz większość dodatkowo ma wąski nosek, co zniekształca stopę (pisałam Wam kiedyś, że jak widzę peep toe'y to jestem przerażona, bo wtedy dokładnie widać jak wykrzywia się paluch )
No właśnie ja nosiłam 2 dni kliny do butów i miałam opuchnięte palce, wtedy się przestraszyłam, poczytałam w internecie (gdzie większość opinii jest, zeby kliny jednak do butów nosić) i umówiłam się do lekarza. A te wkładki kupiłaś w sklepie normalnym czy jakimś medycznym? Nosisz je tylko do płaciskich butów?
Mi te kliny na noc wydają się nie działać w ogóle.

Ja uwielbiam peep toe. Jak sobie pomyślę że miałabym sobie całkiem odmówić noszenia takich butów to mnie skręca.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:18   #4617
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
dzięki, nie widziałam nigdy ziemniaków w takiej formie


Coś mi się pochrzaniło z cytatami, więc będzie bez cytatów. Przepisu na bakłażana poszukam, pewnie stanie na jakimś prostym makaronie, bo moje zdolności kulinarne są nikłe Rzyrafko jestem pod wrażeniem, że pamiętasz, że nie lubię pieczarek jedyne danie, w którym ich nie wyczuwam to te kotleciki, bardzo polecam, tylko trzeba się namęczyć z krojeniem piersi w drobną kostkę i smażeniem małych kotlecików

Po ile jest kredka i rozświetlacz z Sephory? Ja mam fajną grubą kredkę do ust z tej nowej kolekcji, zerknijcie też na kredki Revlon - boskie!

Hosenko szalejesz a co ciekawego masz w koszyku?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:22   #4618
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No właśnie ja nosiłam 2 dni kliny do butów i miałam opuchnięte palce, wtedy się przestraszyłam, poczytałam w internecie (gdzie większość opinii jest, zeby kliny jednak do butów nosić) i umówiłam się do lekarza. A te wkładki kupiłaś w sklepie normalnym czy jakimś medycznym? Nosisz je tylko do płaciskich butów?
Mi te kliny na noc wydają się nie działać w ogóle.

Ja uwielbiam peep toe. Jak sobie pomyślę że miałabym sobie całkiem odmówić noszenia takich butów to mnie skręca.
mi ortopeda pokazywał co by było w bucie - u podstawy palec gdzieś do połowy swej długości by był prosty, a dopiero dalej wykrzywiony - masakra

w normalnym coraz bardziej powszechne są te wkładki - chyba jest na nie zapotrzebowanie
w takim ze sprzętem rehabilitacyjnym są droższe

nie ma w sumie różnicy czy to peep toe czy but zakryty, ale w tym typie właśnie widać jak nienaturalnie palec się układa jak jest zakryty to się o tym nie myśli w sumie nawet płaskie kozaki mogą być niebezpieczne, na pewno nie same obcasy są winne

ja noszę do płaskich - mam parę w kozakach i drugą w kapciach
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:22   #4619
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Gelee jest śliczny, ale nie przepadam za różowymi odcieniami, w letniej kolekcji będzie beżowy rozświetlacz i na niego się czaję
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:31   #4620
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi ortopeda pokazywał co by było w bucie - u podstawy palec gdzieś do połowy swej długości by był prosty, a dopiero dalej wykrzywiony - masakra

w normalnym coraz bardziej powszechne są te wkładki - chyba jest na nie zapotrzebowanie
w takim ze sprzętem rehabilitacyjnym są droższe

nie ma w sumie różnicy czy to peep toe czy but zakryty, ale w tym typie właśnie widać jak nienaturalnie palec się układa jak jest zakryty to się o tym nie myśli w sumie nawet płaskie kozaki mogą być niebezpieczne, na pewno nie same obcasy są winne

ja noszę do płaskich - mam parę w kozakach i drugą w kapciach
No na pewno nie same obcasy są winne, bo mi się chyba stopa zaczęła wykrzywiać w tym roku od jednych niebyt wygodnych baletek. No i na pewno nie zrezygnuję całkiem z noszenia szpilek, lekarzowi facetowi to łatwiej powiedzieć.

Dzięki za informacje o wkładkach, muszę się rozejrzeć za nimi i kupić, bo to faktycznie żartów nie ma.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Gelee jest śliczny, ale nie przepadam za różowymi odcieniami, w letniej kolekcji będzie beżowy rozświetlacz i na niego się czaję
Beżowy brzmi dla mnie lepiej (chociaż gorzej dla polityki zaciskania pasa ) ale nie widzę żadnych zdjęć w google?

Ja myślę teraz o The Balm Mary-Lou Manizer https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...u-manizer.html ale nie oglądałam jeszcze na żywo.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

W ogóle to nie mam żadnego rozświetlacza teraz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.