Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 20:43   #1741
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez bestla Pokaż wiadomość
Dzieki za pochwaly

La Senze kupilam w lumpku za cale 3zl))) wyglada na nowke
A Ultimo tak jak juz wczesniej pisalam w outlecie, ze wszystkimi metkami troszke przybrudzona byla ale sie wypralo
używanego bym nie kupiła chociaż nie raz widziałam takie śliczniutkie i w idealnym stanie ;( ale mam opory
Fajny masz outlet, ja u siebie takiego nie mogę znaleźć

Ciekawe, na razie mam tylko staniczki Kostar, reszta jakoś nie bardzo mi pasuje
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 21:07   #1742
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

A mi nikt nie poradzi ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 21:14   #1743
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
A mi nikt nie poradzi ?
Trudno ci doradzac, sama najlepiej wiesz jak sie w nim czujesz i wygladasz.
Mozesz go wymienic na wiekszy rozmiar? Kupowalas w sklepie?
Jesli nie, to wystaw go na gieldzie Lobby, albo Ebayu. Venus jest dosc droga.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 06:05   #1744
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
A mi nikt nie poradzi ?
Wydaje mi się, że głównym problemem w tym staniku są za wąskie fiszbiny.
Jeśli obwód wydaje Ci się za luźny to bez wahania bierz 28E. Jeśli jest dobry to tez możesz spróbować 28E bo wówczas fiszbiny może będą szersze niż w 30DD, ale to bywa różnie w różnych modelach.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:39   #1745
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Misiapisia wyraznie widze ze miseczki sa za male tylko nie wiem jaki rozmiar teraz poszukiwac... ten byl 30D, wiec co mam teraz kupic: 30DD ? 28D ? 28DD ?
Gubie sie !
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:41   #1746
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Misiapisia wyraznie widze ze miseczki sa za male tylko nie wiem jaki rozmiar teraz poszukiwac... ten byl 30D, wiec co mam teraz kupic: 30DD ? 28D ? 28DD ?
Gubie sie !
A jakie masz wymiary?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:42   #1747
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

70/82
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 09:49   #1748
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

moim zdaniem 28E, ewentualnie 30DD. 28D i 28DD też będą za małe.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:50   #1749
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
70/82
Niby powinnas nosic 30C, a tu 30D za male, dziwne... Gdyby stanik byl "rejected" moznaby podejrzewac, ze ma wszyta zla metke i w rzeczywistosci to inny rozmiar. Masz inny stanik 30C lub D, zeby mniej wiecej porownac wielkosc miseczki?
Spojrz tutaj
http://docs.google.com/View?docid=dfq559j5_1fjkt4n
30D jest na 84 w biuscie, gdybys miala brac mniejszy obwod, tzn. 28 to 28E tez jest na 84, wiec musialabys szukac 28F, zeby miec i mniejszy obwod, i wieksze miseczki.
Ale jakby nie patrzec ja mam 72/92, czyli tabelkowe 30F i taki rozmiar Venus jest na mnie dobry, mialam przeciez 30FF i odsylalam, bo byl duzo za duzy. Pojecia nie mam, dlaczego tobie nie pasuje
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 09:55   #1750
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Moze dlatego za mam piersi takie szerokie... i troche szeroko rozstawione.

Oto lista stanikow ktire dotad przymierzalam

PANACHE
  • Samba 30DD black – miseczki ledwo w sam raz (prawie za male)
  • Tango II 60D – duzo za male miseczki, obwod ok
  • Panache Flamenco 30D – pasuje. Pozniej dowiedzialam sie ze Flamenco ma duze miseczki, dlatego pasowal na mnie.

TRIUMPH
  • Flaunt 30DD green – sliczny, miseczki ciut za duze, obwod ok

FANTASIE
  • Serenity 30DD: miseczki za duze, mocno zabudowany.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:03   #1751
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Pojecia nie mam, dlaczego tobie nie pasuje
Może dlatego, że o wielkości miseczki decyduje też kształt, konsystencja i inne cechy piersi
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 10:04   #1752
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Moze dlatego za mam piersi takie szerokie... i troche szeroko rozstawione.

Oto lista stanikow ktire dotad przymierzalam

PANACHE
  • Samba 30DD black – miseczki ledwo w sam raz (prawie za male)
  • Tango II 60D – duzo za male miseczki, obwod ok
  • Panache Flamenco 30D – pasuje. Pozniej dowiedzialam sie ze Flamenco ma duze miseczki, dlatego pasowal na mnie.

TRIUMPH
  • Flaunt 30DD green – sliczny, miseczki ciut za duze, obwod ok

FANTASIE
  • Serenity 30DD: miseczki za duze, mocno zabudowany.
A kiedy sie ostatnio mierzylas? Moze zmienily ci sie wymiary? Ja pomiedzy pierwszym zamowieniem, a dostawa przeszlam z 75/98 (chyba, bo juz nie pamietam) na 73/92, teraz to juz 72/92-93. Moze jestes przed @ i powiekszyl ci sie ciutke biust?
Rozstaw piersi tez mam szeroki, obie patrza w przeciwne strony, gdyby trzeba mi bylo robic masaz serca, to chyba spokojnie moznaby polozyc miedzy nimi reke

Masz mozliwosc wymiany tej Venus?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Może dlatego, że o wielkości miseczki decyduje też kształt, konsystencja i inne cechy piersi
Myslisz, ze to dlatego moj starczy zwis napiersny wychodzi tabelkowo?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:07   #1753
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Niby mierzylam sie wczoraj w bistonoszu, ale wlasnie zmierzylam sie bez... no i prosze, migracja dziala !
Mam 70/84

Dzieki
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:15   #1754
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nowa notka na stanikomanii:
http://stanikomania.blox.pl/2008/05/...ush-up-na.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:20   #1755
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Doszły do mnie Fantasie Belle
Zamawiałam na ebay w piątek wieczorem i we wtorek już miałam w skrzynce!!!! Szok!

Do rzeczy: staniczek dość zabudowany, ramiączka grube, tkaniny (taka jakby satyna łączona z koronką) mięciutkie, nic nie ociera, nie drapie.

Mam 30DD, moje wymiary 71-72/85.
Obwód 30 jest dla mnie akurat. Stanik mało się rozciąga, na siłę zapnę się na najciaśniejszy obwód, ale ledwo oddycham wtedy. Noszę dziś od rana i jest bardzo wygodny. Tylko przy obcisłej bluzce wyrazie widać, że mnie ściska Też tak macie? To chyba normalne w ciasnych obwodach?

W ogóle mam wrażenie, że biały Belle jest jakby ciut mniejszy od czarnego...mierząc miałam takie wrażenie.
Fiszbiny nie zachodzą bardzo pod pachę, mogłyby w sumie ciut więcej. Natomiast między piersiami sięgają dość wysoko.

Stanik ładnie modeluje piersi, ale chyba trochę mi spłaszcza, w każdym razie jak nałożę bluzkę to bez rewelacji, raczek poprawnie.

Ogólnie to w miseczkach mam jeszcze ciut miejsca (moje wymiary przy obwodzie 30 są na między D i DD). Mam więc nadzieję, że coś spod pach mi wyemigruje do miseczek

Teraz raczej będę szukała jakiegoś modelu, który lepiej zbierze piersi. Jakie modele wg Was ładnie zbierają?
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:35   #1756
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

troche sie zalamalam jak przeszlam wczoraj po wszystkich sklepach z bielizna w moim miasteczku. Myslalam ze chociaz w tym z drozsza bielizna znajda sie modele w rozmiarze 60D ale pani stwierdzila ze nikt nie szyje stanikow z tak malymi obwodami :| jedynie moze dzieciece wzory i pokazuje mi stanik (w sumie top) w kroliczki. Tutaj nikt nie slyszal o tym ze moga istniec inne rozmiary. Rozmiary stanikow zaczynaja sie od 70A nawet ciezko jest znalezc stanik z miseczka B czy C ktory mialby w obwodzie 70 bo automatycznie wraz z wiekszym rozmiarem miseczki obwody takze sie zwiekszaja tak jest przynajmniej w sklepach ktore odwiedzialam :| bede musiala sie wybrac do jakiegos wiekszego miasta
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:43   #1757
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Notka na stanikomanii genialna !

Jeszcze raz przypominam ze bardzo bym chciala umiescic zdjecia Waszych metamorfoz na moim blogu. Moga byc zdjecia + jakis tekst o tym jak znalazlyscie idalny stanik i jak sie w nim czujecie, lub same zdjecia, lub sam tekst. Na angielski ja moge przetlumaczyc.
No bo nic tak nie przekonywuje jak takie zdjecia, bez nich ten sposob dopasowywania stanikow moze sie wydac jakis nienormalny...

A ja bym chciala wszystkich uswiadamiac

Ja jak wsiadam do autobusu to tylko sie rozgladam jaki wiekszosc kobiet ma zle dopasowan staniki, a z pozniejszym wiekiem to juz wisza na brzuchu... rozumiem ze wiek robi swoje i ze bez stanika biust moze wisiec, ale przeciez dobry stanik powinine je utzymywac na wlasiwej wysokosci.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 10:58   #1758
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez mtlk Pokaż wiadomość
troche sie zalamalam jak przeszlam wczoraj po wszystkich sklepach z bielizna w moim miasteczku. Myslalam ze chociaz w tym z drozsza bielizna znajda sie modele w rozmiarze 60D ale pani stwierdzila ze nikt nie szyje stanikow z tak malymi obwodami :| jedynie moze dzieciece wzory i pokazuje mi stanik (w sumie top) w kroliczki. Tutaj nikt nie slyszal o tym ze moga istniec inne rozmiary. Rozmiary stanikow zaczynaja sie od 70A nawet ciezko jest znalezc stanik z miseczka B czy C ktory mialby w obwodzie 70 bo automatycznie wraz z wiekszym rozmiarem miseczki obwody takze sie zwiekszaja tak jest przynajmniej w sklepach ktore odwiedzialam :| bede musiala sie wybrac do jakiegos wiekszego miasta
Jeśli wybierasz sie do większego miasta, to zorientuj się wcześniej (na lobby jest taki wątek) gdzie w nim można kupić odpowiednie biustonosze. Nie licz na Triumph czy Atlantic. Usłyszysz tylko "60 się nigdzie nie produkuje, a 65 mamy zerówki" lub coś w tym stylu.
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:18   #1759
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ale fajnie,że ten temacik powrócił Poruszałam go tutaj na wizażu chyba 2 lata temu (albo rok, nie pamietam już ), bo wtedy odkryłam,że noszę zły stanik ( od zawsze 70B,heheh) i postanowilam sie tym z kimś podzielić Od tamtej pory zaczęłam poszukiwania i niewiele znalazlam;/ Kupilam (z racji cenowej) Alles Brigitte w rozm. 65d i okazal sie porażką - coś już tutaj ktos wspominał, że robi buły i jest to prawda najprawdziwsza!! Fason dziwaczny, w ogole nie do noszenia, biust sie wylewa górą i pod pachami a miseczka pusta w środku!!. Kolejny zakup to slynny Panache Inferno , 60E (czarny) - porażka jak dla mnie;/ (kupiony na allegro po 49,99 zl) Fason nie ten, spłaszczający na maxa, w ogole nie wiem czy jest mi za duży czy za mały, dziwnie leży... szkoda gadac;/ - ale obwod jak najbardziej ok, gdyż w Alles zapinalam sie na najciaśniejszą haftke świeżo po zakupie, wiec 65-tki są mi za luźne... Potwierdzam to, co jest napisanie w tej tabelce przy tym rozmiarze Panache Inferno: http://spreadsheets.google.com/pub?k...Gjb8-r-aEKk9Hw

I po tych zakupach, nietrafionych, boję sie dalej kupować;/ aha - moje wymiary- 82/66-67. Naprawde wielka szkoda, że w sklepach nie ma tych rozmiarow Ja nie wiem, czy właściciele sklepow oczu nie mają???;/;/ Strasznie mnie to wkurza

Jak narazie zmniejszam samodzielnie obwody stanikow, ale uwaga - to nie to samo, gdyż fason sie zmienia, niestety;/ Ale jakos sobie radzę - wole to niż 70B/C z latającym obwodem;/
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 11:24   #1760
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

mtlk i czekoladka sprzedawcom trzeba mowic ze nie tylko ze sie takie produkuje ale nawet mozna je w wiekszych miastach kupic. Moze niektorzy sprzedawcy sie tym zainteresuja, poinformuja sie i sprowadza...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:37   #1761
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
mtlk i czekoladka sprzedawcom trzeba mowic ze nie tylko ze sie takie produkuje ale nawet mozna je w wiekszych miastach kupic. Moze niektorzy sprzedawcy sie tym zainteresuja, poinformuja sie i sprowadza...

Ja się właśnie ostro wzięłam za uświadamianie sprzedawcow nawet... No i nawet byłam w Poznaniu (poszlam do Plazy, jak na razie), jednak nie mogłam wszystkich sklepow oblecieć, a żałuję bardzo;( Pouświadamialam ich tam troszke, ale sprzedawczynie stwierdzily, że NIKT NIGDY (!!!) O TAKIE ROZMIARY NIE PYTAł!!!! A u mnie w mieście robią wielkie oczy, albo standardowo dają 65A - wlasnie Atlantica dla nastolatek (gdyż nie rozumieją roznicy między 65A a 65C/D ). W Triumphie, jak już wiadomo, nic nie ma...A jesli chcę kupić w Triumphie 70D (push up jakis) - w celu zmniejszenia obwodu do 65, to mowią że nie ma takiego rozmiaru, bo są tylko do 70C;/ - no i raz kupilam ten 70C model 01 WHU - miski byly dobre, ale obwod latał i zmniejszyłam....i miski są teraz za małe...Super;/ Szkoda słow w ogole na to wszystko;/ Pozdrawiam Sorki,że narzekam, ale staniki to temat, ktory mnie po prostu dobija!!
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:58   #1762
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja też niedawno w akcie desperacji postanowiłam zmniejszyć obwód w staniku, w którym miałam tyci luz w miskach... Dłubałam z godzinę albo i dłużej i jak go ubrałam to okazało się że miski za małe. Stanik poszedł w kosz

Powiem Wam, że w Gdyni coraz więcej sklepów zaczyna zdawać sobie sprawę, że są inne staniki na rynku niż standardowe 75B.
Póki co już nie dziwią się gdy pytam o obwód 60, ale niestety nadal kończy się tylko na stwierdzeniu "no, będziemy musiały pomyśleć o tym, bo Panie pytają"....

Czyli pytać i pytać!!!!!
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:58   #1763
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie pytal, bo tez nie wiedzial ze takie sa... :-( niestety !
A wiec stanikomaniaczki, moze trezba zawsze pytac, wlasnie po to by ci sprzedawcy zaczeli sie zastanawiac... bo jak przyjdzie do nich kiljka uswiadomowionych dziweczate z wizazu i lobby, to moze zaczna takie rozmiary sprowadzac.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:12   #1764
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny, wklejam fortki mojej metaomorfozy ! Nie wiedzialam ze az taka wielka roznica !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bra_bad0006.jpeg (77,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bra_good0005.jpeg (79,7 KB, 125 załadowań)
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:20   #1765
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Rzeczywiscie widac roznice
A ja zaszalalam i wczoraj wygralam na ebayu na aukcji Freye Mitzy czerwona 60DD i Freye Tie czarna 60D. Czytalam ze jesli sie jest na granicy rozmiarow to lepiej wziac mniejsza i mam nadzieje ze bedzie dobra Teraz czekam az przyjda
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:13   #1766
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Również miałam ochotę wczoraj trochę po uświadamiać sprzedawczynię
Z przymierzalni słyszałam jak wciskała jakiejś kobiecie 80B, wrr a ta głupia kupiła.
Szczerze to dobija mnie ta nieświadomość kobiet :/ Przecież teraz praktycznie co rusz można natknąć sie w necie na stanikowo itp., w gazetach też widziałam kilka wzmianek.
Systematycznie tłumaczę koleżankom co i jak, że praktycznie żadna kobieta nie powinna nosić 75B,ale mów do słupa,a słup jak d... Nawet przyjaciółka mnie nie posłuchała, drobna dziewczyna 150cm.wzrostu, szczuplutka,a nosi 80C. Wybrałyśmy się razem na zakupy,zrobiła oczy jak 5zł.,kiedy poprosiłam o 70D (no bo przecież co ja tam włożę), jeszcze większe zrobiła kiedy stanik kupiłam. Dla niej to 'jakaś nowa głupota',a stanik za 100zł. to przesada. No dobra, to niech nosi te swoje 80C,tyle że w wieku 19 lat już jej piersi wiszą to co będzie za 20 lat?
Z jednej strony wkurza mnie taki hmm 'ciemnogród',a z drugiej szkoda mi kobiet, które (świadomie lub nie) robią krzywdę swoim piersiom. Moim zdaniem przydałaby się w Polsce jakaś głośna akcja na ten temat. Chociaż obawiam się, że i tak znajda sie kobiety, do których to nie dotrze i nadal będą uwielbiały swoje buły
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:33   #1767
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

no wlasnie przez takie myslenie "co ja tam wloze" ciezko jest kogokolwiek przekonac no ale najlepiej pokazac stronki internetowe lub pokazac przemiane na wlasnym przykladzie. Panie w sklepach zaczne uswiadamiac. No ale prawda jest taka ze to one powinny sie interesowac takimi sprawami a nie wmawiac klientkom ze nikt nie produkuje takich rozmiarow
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:02   #1768
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Zobaczcie jaki sliczy jest ten Gossard... niestety ni moj rozmiar
http://cgi.ebay.co.uk/GOSSARD-superb...QQcmdZViewItem
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:08   #1769
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez mtlk Pokaż wiadomość
no wlasnie przez takie myslenie "co ja tam wloze" ciezko jest kogokolwiek przekonac no ale najlepiej pokazac stronki internetowe lub pokazac przemiane na wlasnym przykladzie.
Na niektórych niestety nawet to nie działa. Ale co tam, całego świata nie zbawimy, na siłę ich przekonywać nie będę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:28   #1770
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Zobaczcie jaki sliczy jest ten Gossard... niestety ni moj rozmiar
http://cgi.ebay.co.uk/GOSSARD-superb...QQcmdZViewItem
Sliczny, sliczny, potwierdzam, bo go mam. Szkoda, ze na mnie nie dziala No chyba, ze ten 30F zrobi jakies cuda z moja klata.


A tu tania (stosunkowo) Arabella, niby 30F, ale z tego co pamietam, Arabelle trzeba brac mniejsza i w obwodzie, i w miseczce
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.