Sprawiedliwosc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-02, 14:45   #1
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871

Sprawiedliwosc


Czesc dziewczyny chce poruszyc wszechobecna rzecz ktorej nie ma po prostu:SPRAWIEDLIWOSC!
Chodzi mi o np moj w-f jak bylam chora i dawalam zwolnienie lekarskie to bylo ze zaplacilam za nie, a jak cwicze chocby na chwile stane bo padam z nog to ILona cwicz bo ci jedynke postawie, dodam ze wiele dziewczyn siedzi nawet obok pani nic nie robia ale ILona biegaj i biegam jak taka oferma wokol nich a one siedza i sie smieja glupio mi ale co zrobie,wole nie zadzierac z babka.
Nie cierpie w-f!
2 sprawa to taka ze robimy strone na ocene i trzeba zrobic 10 podstron na 5 ja zrobilam tyle a gosc pozniej powiedzial ze wystarczy 5 i sie poklocilam z klasa, mowia mi ze jestem nadgorliwa-hu.. prawda jakbym wiedziala ze starczy 5 nie robilabym wiecej,gosc mi to powiedzial!Przepraszam za slowa ale mam ochote dac komus w ..twarz no(paru osobom)

A mam b.puste dziewczyny w klasie blondynka solarium i zero w glowie i one zrob mi strone( nie umieja) to powiedzialam ze nie,tym su.. nigdy.I one zaplaca komus i beda miec 5 a ja ktora robilam to 25 godzin w 3 dni bede miec tez tylko 5.
WKurza mnie to.
3 sprawa mam malego hopla na punkcie psow bo nigdy nie mialam i jak tylko mowie to one sie smieja ze jestem nie normalna,ale nie zrozumie mnie ktos kto ma psa w domu jak one, i sie z 1 poklocilam-ma psa i dziwi sie ze ja chce,ja nie mam warunkow mam ciasne mieszkanie w bloku i nie stac nas,moja pasja sa bernardyny kupie sobie kiedys i jak urosnie niech pogryzie pewne osoby w du,. a dostanie kielbase i co zechce

ale bym byla szczesliwa, nic ja z tej strony bede miala 5 bo sie dogadalam z gosciem ale nie uczciwe jest dla mnie kupywanie czegos.

wypowiedzcie sie prosze,i nie mowcie ze mam pogadac z wychowawca o problemie bo osoby ktorych nie lubie sa pupilkami naszego pana,wiec rozumiecie, a kablowanie tez na dobre nie wychodzi,naprawde wiem to.
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:59   #2
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Sprawiedliwosc

Szczerze mówiąc...nie bardzo rozumiem o co ci chodzi trochę namotałaś w swojej wypowiedzi co do wf-u ja na twoim miejscu jesli nie miałabym siły cwiczyc to bym po prostu nie cwiczyła-nikt nie ma prawa mnie zmusic.A jesli nauczycielka grozi ci 1 to powiedz wychowawcy jaka jest sytuacja-moze cos zdziala a dziewczynami sie nie przejmuj
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:06   #3
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Sprawiedliwosc

zycie w szkole po prostu. nie zawsze tu jest sprawiedliwie bo prawo dzugli tu obowiązuje
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:21   #4
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Sprawiedliwosc

Cytat:
Napisane przez ufcio
zycie w szkole po prostu. nie zawsze tu jest sprawiedliwie bo prawo dzugli tu obowiązuje
Dokładnie....Dżungla
Albo zachowujesz sie tak jak pozostali i korzystasz, albo jestes uczciwa i potem czujesz się wykorzystywana i mówisz że wszystko jest niesprawiedliwe.....przyr oda
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:25   #5
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Sprawiedliwosc

w szkole ja w życiu, nikt nie mówił że jest sprawiedliwie. Co do zajęć wf...załatw sobie wogóle zwolnienie (ja tak zrobiłam i miałam całkowity spokój)... Widze, że masz problemy w kontaktach z osobami z klasy, nie zmienisz innych szczególnie kłótniemi... radze czasami mocno zacisnąć zęby i przecierpieć... bo inaczej się będziesz męczyła, albo zmienić klase...
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:44   #6
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Sprawiedliwosc

Cytat:
Napisane przez ufcio
zycie w szkole po prostu. nie zawsze tu jest sprawiedliwie bo prawo dzugli tu obowiązuje


Taka sytuacja.
Język polski,praca klasowa na dany temat.
Koleżanka siedzi na gotowcu i spisuje na kartkę.Ja robię sama-na żywca.
Ja dostaję 5-ona też.

Czy to jest sprawiedliwe.
Jasne,że nie.Ale pocieszam się tym,że ja sobie poradze w liceum,na maturze.Wtedy ona juz nie ściągnie

Sporo jest takich przykładów,nie tylko szkolnych.
Wystarczy się rozejrzeć.
Bo to Polska właśnie.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 17:27   #7
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Sprawiedliwosc

Ilonka, spokojnie Niestety, nie ma sprawiedliwości na tym świecie, to fakt. Na temat wuefistki - tej Twojej- i w ogole wuefistek mi znanych sie nie wypowiadam, bo musialabym tutaj same przekleństwa napisać


- Ilonko - jeśli Twoja wuefistka jest niesprawiedliwa, walcz o sprawiedliwość , ale rzeczowo, kulturalnie, nie daj sobą pomiatać Wiem, ze to trudne, ja dopiero na studiach jakoś zebralam się na odwage, choć też nie do końca, ale z czasem bylo coraz lepiej. Powiedz tej wuefistce,że nie zapłaciłaś za zwolnienie i zapytaj, dlaczego tak uważa (jesli to by sie powtorzylo). Ona nie ma prawa Cię oskarżać, bo to już poważne oskarżenie jest Pytaj spokojnie, poważnie, nie daj po sobie poznać, że się denerwujesz, bo to tylko potęguje złośliwości Jeśli jesteś zmęczona i na chwilke przystaniesz, żeby odpocząć, a wuefistka Ci każe dalej ćwiczyć, to powiedz, że musisz odpocząć, że przed chwilą ćwiczylaś i musisz zrobić przerwę. Nie zmusi Cię na siłę przecież Nie dziwię Ci się, bo ja osobiście mam duuuuże poczucie sprawiedliwości i też mnie nosi, jak widze,że coś niedobrego i krzywdzącego sie dzieje. Co do zlośliwych koleżanek i nauczycieli - przeszłam i to i to i dzięki temu własnie teraz potrafie z tym walczyć Jestem szczera do bólu i pytam wprost : "dlaczego?" jeśli ktoś jest zlosliwy, albo, gdy chcę się odegrać - też jestem złośliwa - ale tak maxymalnie, aż do bólu (a nawet do płaczu kiedyś takiej "koleżaneczce" się ode mnie oberwało,bo przeginala, no miala to,o co się prosiła ). Nigdy nie daję (i nie dawalam) po sobie poznać,że coś mnie zabolało - i Tobie radze to samo, miej "twardą" minę i staraj się na nic nie narzekać,ale walcz o swoje . Odszczekuj tam, gdzie możesz, bądź twarda - w stosunku do koleżaneczek, ale nie wdawaj się w kłótnie czy dyskusje, odpowiadaj krótko i złośliwie oraz rzeczowo - odczepią się, wiem, co mówię . A z wuefistką zrob tak, jak pisalam, a jeśli Ci to nie pomoże, to powiedz mamie (ja tak kiedys zrobilam, gdy bylam w liceum - bo wychowawczyni posądzila mnie o sfałszowanie usprawiedliwienia, a mialam naprawde od mamy. Moja mama zadzwonila do wychowawczyni, powiedziala,że jej przykro , że wychowawczyni tak mnie potraktowala, no i mialam spokoj.Potem wychowawczyni mnie przeprosiila...) , niech ona pójdzie do tej wuefistki i powie, że Ty naprawde nie moglaś ćwiczyć i , ze nie rozumie, dlaczego ona (wuefistka) Ciebie o to oskarża. Mam nadzieje,że jakoś się to ułoży

Co do płacenia - ja też piszę prace na zamówienie (prace mgr, semestralne, głównie na studia, z różnych dziedzin, nawet z ekonomii, moja najgorsza praca "dostala" "4-" hehe) - takie czasy są,że ten, kto nie ma w glowie i jest leniwy i nie ma na co tracić kasy a ma jej za dużo, musi płacić , a ten, kto w głowie ma - może na swojej wiedzy i wyksztalceniu sporo zarobić Uwierz mi - wiedzy nikt Ci nie zabierze, a możesz potem ją spożytkować
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 19:47   #8
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Sprawiedliwosc

Nam wychowawczyni w gimnazjum zawsze mówiła że sprawiedliwości nie ma i miała racje.Niestety
Np.W piątek babka z bioli pytała jeśli ktoś chciał się poprawić i dziewczynom które poprawiały się na cztery zadawała pyt. typu budowa ucha a mojej koleżance która poprawiała się na 3 dowaliła teorię membranową. To nie było w porządku bo jset zdecydowanie trudniejsze a dziewczyna poprawiała się na niższą ocenę niż tamte
A jak ja odpowiadałam to się cała trzęsłam żeby mi nic nie dowaliła naszczęście się poprawiłam ale i tak jeszcze całą przerwę się trzęsłam
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:54   #9
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Sprawiedliwosc

Najbardziej tę niesprawiedliwość widać właśnie na koniec roku Ty się starasz przez cały rok, a ktoś np. prowadząc jedną głupią lekcję poprawia sobie ocenę, na którą nie zasługuje
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:56   #10
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Sprawiedliwosc

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Nam wychowawczyni w gimnazjum zawsze mówiła że sprawiedliwości nie ma i miała racje.Niestety
Np.W piątek babka z bioli pytała jeśli ktoś chciał się poprawić i dziewczynom które poprawiały się na cztery zadawała pyt. typu budowa ucha a mojej koleżance która poprawiała się na 3 dowaliła teorię membranową. To nie było w porządku bo jset zdecydowanie trudniejsze a dziewczyna poprawiała się na niższą ocenę niż tamte
A jak ja odpowiadałam to się cała trzęsłam żeby mi nic nie dowaliła naszczęście się poprawiłam ale i tak jeszcze całą przerwę się trzęsłam
a no nie ma sprawiedliwości... :/ (już gdzieś to napisałam ale napisze jeszcze tu) facet od hiry przyłapał dziewczyne z mojej klasy na sciaganiu na spr i postawil jej 4 z tego spr :| koleżanka jego coreczki..:/ ehhh ta szkola..
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:03   #11
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Sprawiedliwosc

Wszystko w jednym
Nie przejmuj się - każdy nauczyciel musi mieć swojego klasowego osiołka - ty jestes nim na lekcji W-f ( a swoją droga jak się migasz to takie są skutki) Nayuczyciel to też człowiek - na forum tutaj jest wiele nauczycieli........ np
Więc nie ma co czarować.
A jeżeli chodzi o klasę to we wszystkich szkołach tak jest , w każdej klasie jest blondynka solaryjna Takie jest szkolne życie
Ja dawno temu skończyłam szkołę i pomimo to straszliwie tęsknię za tamtymi klimatami .... Ty też zatęskisz.

Rada ode mnie : jeżeli wiesz , że masz rację i dowody na Twoje postępownanie broń tego - nie ulegaj innym - na tym możesz tylko zyskać !




mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 20:06   #12
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Sprawiedliwosc

ehh to tak ja zwykle w szkole - zawsze trzeba komuś dokuczyć
Mi tez dokuczają ale Ilona się ciesz wakacje idą i nie musisz ich wysłuchiwać
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:36   #13
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Sprawiedliwosc

Cytat:
Napisane przez maniutek-mania
Najbardziej tę niesprawiedliwość widać właśnie na koniec roku Ty się starasz przez cały rok, a ktoś np. prowadząc jedną głupią lekcję poprawia sobie ocenę, na którą nie zasługuje
Otóż to
Ale mi to lotto.
Wiedza zostanie mi w głowie,nie na świadectwie i tym głupim pasku
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:36   #14
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Sprawiedliwosc

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Szczerze mówiąc...nie bardzo rozumiem o co ci chodzi trochę namotałaś w swojej wypowiedzi co do wf-u ja na twoim miejscu jesli nie miałabym siły cwiczyc to bym po prostu nie cwiczyła-nikt nie ma prawa mnie zmusic.A jesli nauczycielka grozi ci 1 to powiedz wychowawcy jaka jest sytuacja-moze cos zdziala a dziewczynami sie nie przejmuj

Zgadzam sie
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:44   #15
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Sprawiedliwosc

Cytat:
Napisane przez windykatorka
Otóż to
Ale mi to lotto.
Wiedza zostanie mi w głowie,nie na świadectwie i tym głupim pasku
Dokładnie .Co umiem to moje .
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:01   #16
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Sprawiedliwosc

To ja przytoczę kolejny przykład.

Geografia. Dziewczyna, która totalnie olewa ten przedmiot, takie pstro w główce.
Oceny za semestr I: 1, 1/2.
Oceny za semestr II: 1, 1, 1,
Ocena końcoworoczna: dopuszczający

Przedmiot ten sam. Chłopak, który stara się niesamowicie, chodzi na korki.
Oceny za semestr I: 2, 2/3, 4
Oceny za semestr II: 2, 3, 4, 1
Ocena końcoworoczna: dopuszczający

To się dopiero nazywa sprawiedliwość
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:12   #17
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Sprawiedliwosc

no nie ma sprawiedliwosci i tyle, niestety tak jest...
sama ostatnio miałam też "niesprawiedliwą" sytuacje
wpisy z pewnego przedmiotu, parenaście osób robiło referat po 4 osoby, reszta nic, no i ja dostałam tylko zaliczenie jak reszta nic nie robiących a po mnie koleżanka z mojej czwórki robiącej 5, kolejna też 5...
najlepsze że ta jedna co dostała 5 prawie nic nie zrobiła, chodziła rzadziej na zajęcia, poszłam sie spytać czemu ja dostałam zalke a one po piątce i stary dziad mi powiedział że one niby chodziły czesciej na zajęcia ,siedziały w pierwszej ławce...mówie mu że tez chodziłam i że to nie w porządku ale z kim miałam sie kłócić, co miałam mu powiedzieć że ja siedziałam kilka dobrych godzin nad referatem a tamta robiła prowizorke, że nie chodziła na zajęcia...?!
no i po co sie starałam jak niesprawiedliwie mnie niedoceniono...i rozliczono jak wszystkich bez referatu
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 15:34   #18
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Sprawiedliwosc

Moja mama jest nauczycielką i uczy syna swojej koleżanki,również nauczycielki. Sytuacja na koniec roku. Moja mama" No, nie wrąbię mu tej 3 będzie miał jedną na świadectwie na dodatek znamy się z Agnieszką (jago mama)tyle czasu..." Postawiła 4
Mamo zawiadłam się na Tobie
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.