Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 08:47   #181
smilcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ech, sierotka jestem...

To może w takim razie tak: który wybrać?
Makijaż - moja pasja, zamierzam się w tym doskonalić. Moje aktualne pędzelki idą do kosza ze względu na zużycie, więc powiem tak-załóżmy, że nie mam nic, a potrzebuję fajnego, w miarę profesjonalnego i uniwersalnego zestawu. Który powinnam wybrać? Pomocy, bo mam już mętlik w głowie...

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=47501

smilcia1
smilcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 09:05   #182
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez smilcia1 Pokaż wiadomość
Ech, sierotka jestem...

To może w takim razie tak: który wybrać?
Makijaż - moja pasja, zamierzam się w tym doskonalić. Moje aktualne pędzelki idą do kosza ze względu na zużycie, więc powiem tak-załóżmy, że nie mam nic, a potrzebuję fajnego, w miarę profesjonalnego i uniwersalnego zestawu. Który powinnam wybrać? Pomocy, bo mam już mętlik w głowie...

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=47501

smilcia1
Słyszałam, że nasz polski Inglot ma genialne pędzle (poczytaj na KWC). A czy je sprzedają na allegro to nie wiem...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 09:40   #183
r-ecia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Widze ze wszystkie te zestawy wystawil jeden uzytkownik..co oznacza ze wszystkie sa tak samo dobre i jedyne w czym wybieramy to ilosc i cena?

jezeli tak jak mowisz makijaz bezustannie ci towarzyszy to wybralabym taki zestaw w ktorym masz pelen komplet pedzli i mini zestaw ktory zawsze mozesz zabierac z soba makon dal trzy takie oferty (kazda ma w opisie "plus 7 gratis")

i wiecej nie potrafie doradzic poniewaz decyzja zalezy od tego czego potrzebujesz, nie znam sie tak dobrze na pedzelkach, dlatego uwazam ze powinnas przeczytac dokladnie opisy roznych pedzli w tych ofertach i wybrac te ktorych wlosie najbardziej ci odpowiada i te ktorych ksztalty czy tez ilosc cie satysfakcjonuje
oferta piata: 18+7, szosta: 20+7, trzecia: 24+7

osobiscie wybralabym oferte szosta, wlosie pedzelkow jest jasne i estetyczne i najwyrazniej b. dobrej jakosci, pedzelki sa roznych ksztaltow i wielkosci, co daje nam wiele mozliwosci, a zestaw podrozny jest po prostu uroczy:P
r-ecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 01:03   #184
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

yo Dziewczyny mam zamiar sobie zakupić troche akcesoriów do malowania. przeglądnęlam wateczek i widze, że przewinely sie tu pedzle z allegro, oraz firmy donegal. ma ktoraś z Was porównanie, które sa lepsze-donegal, czy ktores z allegro?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:36   #185
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

no wlasnie, sama ostatnio stalam w drogerii nad pedzlami donegal i sie zastanawialam, w koncu wyszlam bez nich i chyba zdecyduje sie na jakis zestaw z allegro, choc na kwc sa bodajze 3 pedzle donegala zrecenzowane i dziewczyny sobie je chwala
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 00:47   #186
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
no wlasnie, sama ostatnio stalam w drogerii nad pedzlami donegal i sie zastanawialam, w koncu wyszlam bez nich i chyba zdecyduje sie na jakis zestaw z allegro, choc na kwc sa bodajze 3 pedzle donegala zrecenzowane i dziewczyny sobie je chwala
a dlaczego jednak nie kupilas donegala i myslisz nad zestawem z allegro? wydaly Ci sie cos nie teges czy jak? w jakiej drogerii je widzialas? w jakiejs zwyklej? bo zastanawiam sie gdzie, oprocz netu, mozna je kupic.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 07:52   #187
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Donegal mnie ostatnio zaskoczyl, na minus niestety. Bylam w sklepie zeby kupic kolejnego "grubosza" - teraz sa takie z mleczna raczka i czarno-czerwonym wlosiem i niestety ale ten nowy nie umywa sie do tego mojego ze starszej czarno-zlotej serii - jest o polowe cienszy Ten moj przypomina rozmiarem Sephore XL, a ten nowy to jakis wyplosz jest. Musze sprawdzic w innych sklepach.

Carolina jak tam twoje Donegale? Twoj "grubosz" jest OK?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-06-08 o 08:15
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 08:57   #188
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

a czy pędzelki donegala do cieni są godne polecenia?
oglądałam ostatnio w drogerii i wyglądały przyzwoicie,ale zafoliowane (wiadomo) więc pomacać się nie dało i takie tanie (4zł), więc myslała ze to badziew całkiem, a tu się okazuje że niekoniecznie.....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:03   #189
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
a dlaczego jednak nie kupilas donegala i myslisz nad zestawem z allegro? wydaly Ci sie cos nie teges czy jak? w jakiej drogerii je widzialas? w jakiejs zwyklej? bo zastanawiam sie gdzie, oprocz netu, mozna je kupic.
te pedzle widzialam w drogerii natura, zwrocilam uwage wlasnie na te do cieniowania ale po pierwsze jak pisze evitka21 byly zafoliowane i nie dalo sie pomacac a po drugie jakos mnie wizualnie nie zachwycily

te grube pedzle donegala do pudru dziewczyny chwala, nie wiem jak z tymi do cieni
zreszta mnie czeka kompletowanie pedzli od nowa bo teraz opieram sie na malym kompleciku pedzli z max factora ktory dostalam kiedys jako bonus do zakupow + kilka swoich i kupno pedzli z alegro bedzie dla mnie po prostu wygodniejsze
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:30   #190
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Kupowałyście od tego użytkownika jakieś pędzelki?

http://www.allegro.pl/show_user_auct...054020&p=1&p=0
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:33   #191
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez ka_ma Pokaż wiadomość
te pedzle widzialam w drogerii natura, zwrocilam uwage wlasnie na te do cieniowania ale po pierwsze jak pisze evitka21 byly zafoliowane i nie dalo sie pomacac a po drugie jakos mnie wizualnie nie zachwycily

te grube pedzle donegala do pudru dziewczyny chwala, nie wiem jak z tymi do cieni
zreszta mnie czeka kompletowanie pedzli od nowa bo teraz opieram sie na malym kompleciku pedzli z max factora ktory dostalam kiedys jako bonus do zakupow + kilka swoich i kupno pedzli z alegro bedzie dla mnie po prostu wygodniejsze
dzieki za info-chyba sie przejde i je obczaje tylko lipa, ze nie mozna zmacac... no 'le lepsze jest chociaz obczajenie ich w realu niz tylko na fotce, gdzie wsio zawsze wyglada super.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 13:58   #192
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Kocie jezyki na dlugiej szarej raczce z Donegala sa dobre, poza tym skosnie scietym, niby do zalamania powieki - jest pieronsko sztywny, przypomina szczecinowy pedzel do brwi. Do pudru i rozu tez dobre, wszystkie jak leci. Ogolnie pedzle tej firmy sa dobrej jakosci, starannie wykonane i trwale. Trzymaja fason, nie odkszalcaja sie i nie koltunia po praniu, nie sztywnieja, nie gubia wlosia. Nie wspomne juz o cenie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 14:32   #193
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Kupowałyście od tego użytkownika jakieś pędzelki?

http://www.allegro.pl/show_user_auct...054020&p=1&p=0
Ja kupowałam i jestem zadowolona, zresztą parę dni temu pisałam o moim zakupie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:51   #194
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kocie jezyki na dlugiej szarej raczce z Donegala sa dobre, poza tym skosnie scietym, niby do zalamania powieki - jest pieronsko sztywny, przypomina szczecinowy pedzel do brwi. Do pudru i rozu tez dobre, wszystkie jak leci. Ogolnie pedzle tej firmy sa dobrej jakosci, starannie wykonane i trwale. Trzymaja fason, nie odkszalcaja sie i nie koltunia po praniu, nie sztywnieja, nie gubia wlosia. Nie wspomne juz o cenie.
to ja drążę: a czy pędzelki do cieni są wg ciebie miękkie, czy bardziej sztywne? i czy nie "kłują", bo mam w domu fajne ,dość miekki,ale jakoś tak kłują w powiekę jak chce troszkę cienie rozetrzeć ....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 16:43   #195
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kocie jezyki na dlugiej szarej raczce z Donegala sa dobre, poza tym skosnie scietym, niby do zalamania powieki - jest pieronsko sztywny, przypomina szczecinowy pedzel do brwi. Do pudru i rozu tez dobre, wszystkie jak leci. Ogolnie pedzle tej firmy sa dobrej jakosci, starannie wykonane i trwale. Trzymaja fason, nie odkszalcaja sie i nie koltunia po praniu, nie sztywnieja, nie gubia wlosia. Nie wspomne juz o cenie.
hm tak sobie mysle ze moze skusze sie jednak na te z donegala skoro zachwalasz, a przynajmniej jeden na probe cena jest faktycznie niska, czesc pedzli juz mam i gdybym kupila zestaw z allegro mialabym kilka dubli
nie wiem ile tych pedzli do cieniowania jest, ja widzialam chyba tylko 3 wlasnie kocie jezyczki
nie zdecydowalam sie na ich kupno tez z tego wzgledu ze mam z tej firmy aplikator do cieni na dlugiej raczce i jest beznadziejny - od poczatku podczas nakladania cieni wyginal sie w prawo i w lewo i mimo ze go scisnelam u nasady nie bardzo nadaje sie do uzytku - dziadostwo takie ze szkoda gadac
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 18:10   #196
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Mam sredni koci jezyk, wlosie jest gladkie, miekkie i sliskie (blyszczace jak u zadbanego kota), warstwa wlosia jest dosc cienka ale pedzel nie jest "przezroczysty", nadaje sie zarowno do cieni prasowanych jak i sypkich. Co najwazniejsze - pralam go juz x-razy, a wlosie wciaz jest idealnie uformowane w koci jezyk, nic nie odstaje, nie ma absolutnie efektu "wachlarza". Zreszta, za 4 zl mozna sprawdzic samemu. Pedzle na krotszych trzonkach maja bardziej szorstkie wlosie. Wklejalam tu juz zdjecie moich pedzli z Donegala.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=77
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 08:36   #197
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

sama zastanawiam się nad jakimś zestawem z allegro, ale nie jakimś ogromnym (80-100zł) bo mam kilkanaście pędzli z We-ma i Sephory.
Może ten? http://www.allegro.pl/item201353916_...promocja_.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 08:48   #198
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
sama zastanawiam się nad jakimś zestawem z allegro, ale nie jakimś ogromnym (80-100zł) bo mam kilkanaście pędzli z We-ma i Sephory.
Może ten? http://www.allegro.pl/item201353916_...promocja_.html
Trudno doradzać takiemu specowi od makijażu jak Ty, ale jak już mam coś powiedzieć, to powiem, że ten zestaw bardzo mi się podoba i sama często brałam go pod uwagę Często, bo z zamiarem kupna nosiłam się z pół roku chyba
W sumie chyba jedyne, czego mu brakuje, to skośny do różu, ale jak masz taki, to to żaden problem. A znów pędzelków do cieni jest w nim całe zatrzęsienie :benneton: Ciekawi mnie tylko jak się sobol sprawdza w pędzlach do pudru/różu Zresztą chyba to inny sobol niż ten w pędzelkach do cieni, bo i ten jest czarny, a tamten żółtawy, i ten, nawet na oko, wygląda milej.

A tak w ogóle to miło Cię widzieć Ostatnio coś rzadko się pojawiasz...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 09:00   #199
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Trudno doradzać takiemu specowi od makijażu jak Ty, ale jak już mam coś powiedzieć, to powiem, że ten zestaw bardzo mi się podoba i sama często brałam go pod uwagę Często, bo z zamiarem kupna nosiłam się z pół roku chyba
W sumie chyba jedyne, czego mu brakuje, to skośny do różu, ale jak masz taki, to to żaden problem. A znów pędzelków do cieni jest w nim całe zatrzęsienie :benneton: Ciekawi mnie tylko jak się sobol sprawdza w pędzlach do pudru/różu Zresztą chyba to inny sobol niż ten w pędzelkach do cieni, bo i ten jest czarny, a tamten żółtawy, i ten, nawet na oko, wygląda milej.

A tak w ogóle to miło Cię widzieć Ostatnio coś rzadko się pojawiasz...
MagJa

Fakt, nie ma skośnego do różu szkoda bo moje pędzle do policzków to kapcie . Czyli muszę znaleźć inny komplet, może ten http://www.allegro.pl/item203105428_..._promocja.html

Dziękuję za pomoc


Pojawiam się prawie codziennie ale tylko zaglądam, czytam. Mało piszę, brak czasu, ochoty, sił.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 09:41   #200
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
MagJa

Fakt, nie ma skośnego do różu szkoda bo moje pędzle do policzków to kapcie . Czyli muszę znaleźć inny komplet, może ten http://www.allegro.pl/item203105428_..._promocja.html

Dziękuję za pomoc


Pojawiam się prawie codziennie ale tylko zaglądam, czytam. Mało piszę, brak czasu, ochoty, sił.
Ten też wygląda zachęcająco Tylko znów - tu nie ma skośnych pędzelków do cieni. Nie wiem, czy takich potrzebujesz, ale dla mnie to też był jeden z wyznaczników, bo odkąd swego czasu skusiłam się na We-Mę, baaardzo polubiłam skośne pędzelki A nawet w Sephorze takich nie ma więc mój komplet skośne do cieni mieć musiał. Skośny do różu odpuściłam, dokupię przy najbliższej promocji 2 w cenie 1 Choć w sumie tym zaokrąglonym też się nieźle maluje.
Może napisz, na jakich pędzelkach najbardziej Ci zależy? Czy masz szczególne wymagania co do włosia? No bo zakres cenowy już znamy. A wspólnymi siłami coś tam Ci na pewno doradzimy, w końcu jest tu na wątku parę szczęśliwych posiadaczek tych kompletów.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 09:45   #201
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie tylko jak się sobol sprawdza w pędzlach do pudru/różu Zresztą chyba to inny sobol niż ten w pędzelkach do cieni, bo i ten jest czarny, a tamten żółtawy, i ten, nawet na oko, wygląda milej.
właśnie, to jest jakiś inny sobol? , trochę się zdziwiłam...jakbym miała się smerać po twarzy sobolem takim jakie mam w pędzelkach do oczu to chyba to nie byłby dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
MagJa

Fakt, nie ma skośnego do różu szkoda bo moje pędzle do policzków to kapcie . Czyli muszę znaleźć inny komplet, może ten http://www.allegro.pl/item203105428_..._promocja.html

Dziękuję za pomoc


Pojawiam się prawie codziennie ale tylko zaglądam, czytam. Mało piszę, brak czasu, ochoty, sił.
mnie się obydwa podobają, w tym drugim fajne się wydają pędzle do różu i pudru
ale zastanawia mnie jedno: w tym drugim zestawie widać na pierwszy rzut oka że dużo pędzli do cieni jest albo o bokach mniej więcej równych sobie albo o mniejszej długości od szerokości a kiedy się spojrzy na opis do tych pedzlków to tam pisze że jednak nie, że jednak one są typowe tzn dłuzsze niż szersze. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi. Czyżby to złudzenie optyczne? Albo sfotografowali inny zestaw? Bo w tym pierwszym już zgadzają się za sobą zdjęcia i opisy. Same porównajcie.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:06   #202
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ten też wygląda zachęcająco Tylko znów - tu nie ma skośnych pędzelków do cieni. Nie wiem, czy takich potrzebujesz, ale dla mnie to też był jeden z wyznaczników, bo odkąd swego czasu skusiłam się na We-Mę, baaardzo polubiłam skośne pędzelki A nawet w Sephorze takich nie ma więc mój komplet skośne do cieni mieć musiał. Skośny do różu odpuściłam, dokupię przy najbliższej promocji 2 w cenie 1 Choć w sumie tym zaokrąglonym też się nieźle maluje.
Może napisz, na jakich pędzelkach najbardziej Ci zależy? Czy masz szczególne wymagania co do włosia? No bo zakres cenowy już znamy. A wspólnymi siłami coś tam Ci na pewno doradzimy, w końcu jest tu na wątku parę szczęśliwych posiadaczek tych kompletów.
faktycznie a już byłam pewna że go wezmę.
Skośne do cieni to fajna sprawa mam z We-Ma mały skośny i bardzo go lubię.
Na jakich mi zależy? Hmmm-na pewno duży do pudru, średni do pudru lub bronzera, skośny do różu, skośne do cieni, kilka różnych zaokrąglonych do cieni, płaski do cieni, coś do ust, wachlarz, ewentualnie do kresek, do brwi... nie potrzebuję pędzla do podkładu ani aplikatorów.
Najlepiej ok. 20 pędzli do 100zł.
Włosie niezbyt sztywne ale też nie miękkie bo szybko stracą wygląd- takie średnie . Dobrze przycięte, zwarte. Porządnie wykonane.

Dziękuję za pomoc
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:10   #203
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja mam od makona, w sumie w porzadku jest ten zestaw, tylko mialam wrazenie ze troche niestarannie wykonany (ale dziewczyny chwala) i mam wszystkie te pedzle + do ust, do brwi, ro rozcierania kresek i w ogole taki bardzo funkcjonalny. Zerkne czy ma podobny.


http://allegro.pl/item204091296_pedz...s_promocj.html


cos podobnego tylko ja mam wachlarz zamiast jumbo kabuki (teraz bym wziela ten jumbo, wachlarz jest na cienki )

zauwazylam ze makon ma wiecej rodzajow pedzli. Niestety mojego kompletu nie ma ale mam mniej wiecej takie jak na tej aukcji. Teraz musze dokupic krotki polokragly do cieni bo mam tylko jeden (taki krotki krotki ) i chce wiecej

a i ja mam do tego taki maly do rozu sciety (taki do poprawek) ale go nie uzywam kompletnie (moze wrzuce na targowisko czy cos )
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:24   #204
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

znalazłam jeszcze takie:
http://www.allegro.pl/item204091296_...s_promocj.html

edit Sabbatha, wkleiłyśmy ten sam zestaw podoba mi się i ma jeszcze gratis zestaw podróżny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:33   #205
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

ja jak szukalam pedzli to zauwazylam ze makon ma roznorodne a edyta_ok ma np dwa linery albo inne pedzle podwojnie, a to jest w sumie zbedne.

potanialy pedzle... ja placilam wiecej ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:41   #206
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
znalazłam jeszcze takie:
http://www.allegro.pl/item204091296_...s_promocj.html

edit Sabbatha, wkleiłyśmy ten sam zestaw podoba mi się i ma jeszcze gratis zestaw podróżny
Zestaw fajny i ten dodatkowy też jest niewątpliwą zaletą, ale ja musiałabym poznać wymiary pędzelków, bo tak w ciemno bym nie wzięła Tylko z tym może być problem, jak już wspominałam, pisałam kiedyś do makona w tej sprawie i odpowiedzi się nie doczekałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:44   #207
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

szkoda tylko że w tym zestawie jest tak wiele zaokrąglonych pędzli do cieni a skośnych jak na lekarstwo. No i jak sama napisałaś:
Cytat:
ja mam od tego pana i nie jestem zadowolona za bardzo, ja mam wiekszy z kucyka i kozy. Same pedzelki by uszly gdyby nie kiepskie wykonanie, dwa mialam uszkodzone (odpadly z raczek) i tak dalej:/ przynajmniej reklamacje szybko zalatwili;]
MagJa masz rację-brak info o rozmiarach zniechęca.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 11:01   #208
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

skosnych w ogole wiecej niz 1 nie uswiadczycie nigdzie ) A w ogole moze piszmy do nich zeby zaczeli sprzedawac na sztuki tez
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 11:05   #209
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Dziewczyny, ja nadal zastanawiam sie nad tymi pędzlami z Donegala http://sklep.donegal.com.pl 'le nie mam zbytniego doświadczenia z pędzlami, więc nie wiem jakie byłyby ok [chodzi mi o kształt no i o jakość, jeśli któraś ma jakieś donegale]. a niektórych pedzli, np do cieni, czy pudru, jest kilka rodzajów-które wybrać? jeśli któraś z Was byłaby taka miła mi coś doradzić a potrzebuje pedzli do:
-pudru
-różu
-pudru brązującego
-pudru rozswietlającego, z drobinkami, na ciało
-cieni [oczywiscie kilka]
-korektora
-ust

interesowałaby by mnie jeszcze pedzle chowane, ktore mają w ofercie i tyż nie wiem, który byłby odpowiedni, a ceny sa rozne, wiec na pewno sie czyms roznia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 11:29   #210
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
skosnych w ogole wiecej niz 1 nie uswiadczycie nigdzie ) A w ogole moze piszmy do nich zeby zaczeli sprzedawac na sztuki tez
Jak to nie http://www.allegro.pl/item201910133_...bol_kucyk.html Sama mam ten komplet i sobie chwalę. Aktualnie maluję powieki i zgadnijcie jakie dwa pędzelki trzymam w dłoni
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.