Massimo Dutti - część IX - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 13:28   #4651
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
przynajmniej nie będę jedyna osamotniona :
Omg! no to tak się cieszysz, że mnie takie nieszczęście spotkać mogło? niezła z Ciebie psiapsióła. nie ma co!

Swoją drogą gdzie Twoje ostrzeżenie mlenka_85? Czyżby zatarcie skazania? Ile się czeka?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kata80 Pokaż wiadomość
ja też dziś odebrałam swoje zamówienia
brązowe na obcasie są świetne ,
brazowe płaskie wizualnie piekne, ale waskie, niestety muszę oddać.
Prawdę mówiąc wolałabym, żeby płaskie był dobre, bo takich nie mam, a na obcasie mam i to brązowe

i jeszcze torebki :
http://static.massimodutti.net/3/pho...=1406795551625 podoba mi się, pomimo ze nie ma zamka, zostaje ze mną
http://static.massimodutti.net/3/pho...=1415983122190 z ta mam proble, podoba mi się, ale bardzo zadko nosze małe torebki i raczej wtedy sportowe, nie mam pomysłów jak ją nosić, z drugiej strony za takie pieniądze ....

i jeszcze dla męża: mokasyny brązowe zostają, pikowana marynarka i koszula w kratę niebieska.

Zakupy udane i tylko dwustronnego płaszcza żal.
fajnie że zakupy Ci się udały
zostaw sobie tą granatową torebkę. wg mnie jest śliczna.
wy załujecie jaszczurkowych a ja zaluje ze nie udało mi sie jej kupic.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

odebrałam swoje paczki:
w jednej trampki ale musiałam zostawić paczkę w samochodzie bo moj tz dzis w domu
w drugiej sweter - od razu oddałam. faktycznie krotki i szeroki. wyglądałam jak beczka
http://static.massimodutti.net/3/pho...=1413478263305

choc teraz jak zerknelam na to zdjecie, to wg mnie znowu jest przekłamane - tak jak z tym białym, czy kurtką.
ten znowu siegał mi do pasa a na zdjeciu wydaje sie nie byc az tak krotki.
to ich czarowanie na zdjeciach ... w moim przypadku już 3cie az tak mocne. na co liczą? nie wiem...

Ciociu Edziu - wysłałam pasiaka. przepraszam, że dopiero dziś

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Nie żałuję, że nie kliknęłam brązowych szpilek, nie żałuję, nie żałuję, nie potrzebuję, nie potrzebuję, nie żałuję...

No i tak... se powtarzam...

mogę tez Cię strzelić bacikiem jeśli chcesz, jesli czujesz że Ci to też jakoś pomoże

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-07 o 13:26
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:41   #4652
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Dziendoberek Mordeczki
Ogłoszenia parafialne ;
Wąż na łańcuszku jeden do wzięcia brąz . i co ja tu widzę, rozpacz za szpileczkami ? Czyżby takie cudne były? Pytam bo u mnie w sklepie nadal są 😊
__________________
"A teraz prędko ,zanim dotrze do nas że to bez sensu" by król Julian
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 13:55   #4653
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Dziendoberek Mordeczki
Ogłoszenia parafialne ;
Wąż na łańcuszku jeden do wzięcia brąz . i co ja tu widzę, rozpacz za szpileczkami ? Czyżby takie cudne były? Pytam bo u mnie w sklepie nadal są ��
ciocia Edzia niczym święty mikołaj pytanie tylko kto byl grzeczny a kto rozge dostanie

nie wiem jak Wy ale ja duzo kupiłam podczas tej wyprzedazy, wszystko mi się bardzo podoba ale jak widzę coś nowego u Was to jestem jak sroczka i też bym chciała to nienormalne bo tej ilości ubrań nie sposób przechodzić. nie sposób też kupić wszystkiego co ładne i teraz w miare tanie.

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:04
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:05   #4654
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
ciocia Edzia niczym święty mikołaj pytanie tylko kto byl grzeczny a kto rozge dostanie

nie wiem jak Wy ale ja duzo kupiłam podczas tej wyprzedazy, wszystko mi się bardzo podoba ale jak widzę coś nowego u Was to jestem jak sroczka i też bym chciała to nienormalne bo tej ilości ubrań nie sposób przechodzić. nie sposób też kupić wszystkiego co ładne i teraz w miare tanie.
Byłam grzeczna

Mam to samo co Ty. Brałabym wszystko, ale jakies resztki rozsądku powstrzymują mnie przed tym. Siedzę w domu, w dresie z małym dzieckiem, nie potrzebuje tych ciuchów. Na zapas nie ma co kupować, bo za chwilę moda się zmieni.

Edytowane przez kolorowa99
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:08
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:12   #4655
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
ciocia Edzia niczym święty mikołaj pytanie tylko kto byl grzeczny a kto rozge dostanie

nie wiem jak Wy ale ja duzo kupiłam podczas tej wyprzedazy, wszystko mi się bardzo podoba ale jak widzę coś nowego u Was to jestem jak sroczka i też bym chciała to nienormalne bo tej ilości ubrań nie sposób przechodzić. nie sposób też kupić wszystkiego co ładne i teraz w miare tanie.
Ja chyba aż tak nie mam, że muszę mieć bo ktoś ma. Ale zgadazam sie że czasami na kimś ciuch fajnie wygląda i wtedy się zastanawiam nad zakupem. Ale jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie.

Edytowane przez kanazos
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:15
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:16   #4656
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kolorowa99 Pokaż wiadomość


Byłam grzeczna

Mam to samo co Ty. Brałabym wszystko, ale jakies resztki rozsądku powstrzymują mnie przed tym. Siedzę w domu, w dresie z małym dzieckiem, nie potrzebuje tych ciuchów. Na zapas nie ma co kupować, bo za chwilę moda się zmieni.
ja sie zastanawiam czy u mnie w tej kwestii nie odbijają się niedostatki dzieciństwa - moi rodzice w latach 80 troche handlowali ciuchami - kupowali w PL i sprzedawali na targu w Rosji. pamietam jak dzis te wszystkie ubranka dla dziewczynek w kolorze wscieklego rozu z okropnymi cekinami które ogladałam sobie w domu, tak bardzo chciałam je mieć ale niestety szly na sprzedaz.
jeste tez druga opcja - jestem po prostu rozpuszczoną i zachłanną babą
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:18   #4657
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
ja sie zastanawiam czy u mnie w tej kwestii nie odbijają się niedostatki dzieciństwa - moi rodzice w latach 80 troche handlowali ciuchami - kupowali w PL i sprzedawali na targu w Rosji. pamietam jak dzis te wszystkie ubranka dla dziewczynek w kolorze wscieklego rozu z okropnymi cekinami które ogladałam sobie w domu, tak bardzo chciałam je mieć ale niestety szly na sprzedaz.
jeste tez druga opcja - jestem po prostu rozpuszczoną i zachłanną babą
na szczęście pozytywna z Ciebie ,,baba''
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:18   #4658
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kanazos Pokaż wiadomość
Ja chyba aż tak nie mam, że muszę mieć bo ktoś ma. Ale zgadazam sie że czasami na kimś ciuch fajnie wygląda i wtedy się zastanawiam nad zakupem. Ale jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie.
ale to nie tak - ze X ma, to ja też chcę, tylko zależnośc jest taka - x pokaze zdjecie, mabuu pomysli - allllle ładna, że tez ja jej wczesniej nie zauważyłam
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:19   #4659
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
ale to nie tak - ze X ma, to ja też chcę, tylko zależnośc jest taka - x pokaze zdjecie, mabuu pomysli - allllle ładna, że tez ja jej wczesniej nie zauważyłam
a to trochę tak, bo te modelki to czasami takie nijakie i ciuch wtedy wyglądu nie ma
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:20   #4660
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kanazos Pokaż wiadomość
na szczęście pozytywna z Ciebie ,,baba''
dzieki - baba, która ma zdecydowanie za dużo ciuchów
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:20   #4661
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
dzieki - baba, która ma zdecydowanie za dużo ciuchów
jak z metkami to możesz jeszcze oddać

na pocieszenie:
dużo kobiet ma za dużo ciuchów, ale jak przychodzi do ,,wyjścia'' to dramat bo ,,ja nie mam sie w co ubrać''

Edytowane przez kanazos
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:23
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:23   #4662
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kanazos Pokaż wiadomość
a to trochę tak, bo te modelki to czasami takie nijakie i ciuch wtedy wyglądu nie ma
dokladnie, ja wole te nasze zdjecia robione w domu bo na nas te ciuchy dopiero zyją.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kanazos Pokaż wiadomość
jak z metkami to możesz jeszcze oddać
no chyba żartujesz nigdy nie oddam

chociaz przegladam dwa razy do roku szafe i oddaje zawsze wielką torbę ubrań sąsiadce która ma biedną rodzinę na wsi. wyznaje zasade dwóch sezonów - jak dana rzecz wisi nienoszona przez ten czas, jedzie na wies.

dobra ide robic mielone. jak ja nie lubie babrac się w tym mięsie...
milego wieczoru wszystkim

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:26
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:23   #4663
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
ale to nie tak - ze X ma, to ja też chcę, tylko zależnośc jest taka - x pokaze zdjecie, mabuu pomysli - allllle ładna, że tez ja jej wczesniej nie zauważyłam
To nie jest na zasadzie, że ktoś ma, a raczej cos jest ładne więc chcę to mieć
A to forum niestety pomaga w odkrywaniu pięknych rzeczy
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:24   #4664
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
dokladnie, ja wole te nasze zdjecia robione w domu bo na nas te ciuchy dopiero zyją.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


no chyba żartujesz nigdy nie oddam
pozytywna zachłanna baba
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:25   #4665
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kolorowa99 Pokaż wiadomość


Byłam grzeczna

Mam to samo co Ty. Brałabym wszystko, ale jakies resztki rozsądku powstrzymują mnie przed tym. Siedzę w domu, w dresie z małym dzieckiem, nie potrzebuje tych ciuchów. Na zapas nie ma co kupować, bo za chwilę moda się zmieni.
Ja też w domku z dzidzią jeszcze przez prawie rok będę siedziała, ale od zakupów mnie to niestety nie powstrzymuje
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:27   #4666
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kolorowa99 Pokaż wiadomość


Byłam grzeczna

Mam to samo co Ty. Brałabym wszystko, ale jakies resztki rozsądku powstrzymują mnie przed tym. Siedzę w domu, w dresie z małym dzieckiem, nie potrzebuje tych ciuchów. Na zapas nie ma co kupować, bo za chwilę moda się zmieni.


moda to jedno ale nasz gust sie też zmienia czasem jak patrze na swoje bluzki to zadaje sobie pytanie - Ty chyba pijana byłaś jak to kupowałaś mabuu
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:28   #4667
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Ja też w domku z dzidzią jeszcze przez prawie rok będę siedziała, ale od zakupów mnie to niestety nie powstrzymuje
ja jak siedziałam z dziećmi to też gromadziłam zapasy, które później bardzo się przydały/przydają
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:31   #4668
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Ja też w domku z dzidzią jeszcze przez prawie rok będę siedziała, ale od zakupów mnie to niestety nie powstrzymuje
Emka, na spacerze masz być laska! Ty masz tendencję do takiego samobiczowania się, tak jak w tym szpitalu pisałaś że nie powinnaś kupować. jesteś matką ale i kobietą. masz czuć się ładna. szczesliwa mama = szczęśliwe dziecko
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:32   #4669
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Emka, na spacerze masz być laska! Ty masz tendencję do takiego samobiczowania się, tak jak w tym szpitalu pisałaś że nie powinnaś kupować. jesteś matką ale i kobietą. masz czuć się ładna. szczesliwa mama = szczęśliwe dziecko
mabuu - człowiek orkiestra
prawnik i psycholog w jednym
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:34   #4670
duch0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Massimo Dutti - część IX

A ja im więcej kupuję tym większe porządki w szafie muszę zrobić, żeby było miejsce na nowe ciuchy. Potem okazuje się, ze znowu muszę kupić nowe ciuchy bo w szafie pusto i jakoś tak dużo miejsca jest . No i jeszcze żeby kolor do koloru pasował i tak sobie myślę, ze lubię mieć ładną szafę, a na koniec na jakąś psychoterapię pewnie trafię coś w stylu zakupoholizm to się może przeleczę
duch0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:35   #4671
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Emka, na spacerze masz być laska! Ty masz tendencję do takiego samobiczowania się, tak jak w tym szpitalu pisałaś że nie powinnaś kupować. jesteś matką ale i kobietą. masz czuć się ładna. szczesliwa mama = szczęśliwe dziecko
Też uważam, że coś w tym samobiczowaiu się jest, ale mój mąż odbierając kolejną paczkę by się z tym nie zgodził, o nie

Edytowane przez emmilly
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:36
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:35   #4672
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Też uważam, że oś w tym samobiczowaiu się jest, ale mój mąż odbierając kolejną paczkę by się z tym nie zgodził, o nie
mogłaś do domu zamawiać
Coś mi się własnie przypomniało, jak moja młodsza córka miała kilka miesiecy to zachorowała na zap. płuc i oczywiście szpital, ja w tym szpitalu miałam traumę bo długo siedziałyśmy (ponad 3tyg) i kupiłam tam na all jakiś sweterek i co? nigdy go nie założyłam

Edytowane przez kanazos
Czas edycji: 2015-02-07 o 14:38
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:36   #4673
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Mabuu psycholog chałupnik 😲😘
__________________
"A teraz prędko ,zanim dotrze do nas że to bez sensu" by król Julian
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:38   #4674
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kanazos Pokaż wiadomość
jak z metkami to możesz jeszcze oddać

na pocieszenie:
dużo kobiet ma za dużo ciuchów, ale jak przychodzi do ,,wyjścia'' to dramat bo ,,ja nie mam sie w co ubrać''
ja tak mam, ale to jest problem w duzej mierze tego ze ja kupuje przypadkowo. w sensie nie zastanawiam sie z czym to bede nosić, tylko - o majn gad ale ladna koszula - biore. no i potem mam za☠☠☠istą koszule a nie moge dobrać dołu.powinnam robic liste, czego potrzebuje i wg niej kupować. zrobilam taka na tą wyprzedaz. myslicie ze sie niej trzymałam, a gdzie tam. miała być czarna skóra - jest granatoczerń i pikowana granatowa ciagle powtarzam sobie - granat to new black

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Mabuu psycholog chałupnik 😲😘

ja jestem człowiek orkiestra, tylko ze swoim bajzlem nie umiem sobie poradzić
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:39   #4675
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
Emka, na spacerze masz być laska! Ty masz tendencję do takiego samobiczowania się, tak jak w tym szpitalu pisałaś że nie powinnaś kupować. jesteś matką ale i kobietą. masz czuć się ładna. szczesliwa mama = szczęśliwe dziecko
Z drugiej strony jak sie siedzi w domu, to nie oznacza, że trzeba byc zaniedbaną kura domową. tak sobie zrobiłam pourodzeniu pierwszego dziecka - taki mega kocmołuch
Teraz, równiez dzięki Wam jest lepiej

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kanazos Pokaż wiadomość
mabuu - człowiek orkiestra
prawnik i psycholog w jednym
I stylista w wolnych chwilach
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:39   #4676
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Mabuu psycholog chałupnik 😲😘
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:41   #4677
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
Też uważam, że coś w tym samobiczowaiu się jest, ale mój mąż odbierając kolejną paczkę by się z tym nie zgodził, o nie
Ty mi przypominasz moja przyjaciółkę, która tez niedawno urodziła. i ciagle ma wyrzuty ze za malo robi dla dziecka, a siebie tak zapuściła że czuje sie fatalnie. musze ją pilnować
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:42   #4678
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez kanazos Pokaż wiadomość
mogłaś do domu zamawiać
Coś mi się własnie przypomniało, jak moja młodsza córka miała kilka miesiecy to zachorowała na zap. płuc i oczywiście szpital, ja w tym szpitalu miałam traumę bo długo siedziałyśmy (ponad 3tyg) i kupiłam tam na all jakiś sweterek i co? nigdy go nie założyłam
Ja wszystko w tym roku do domu zamawiam bo do najbliższego MD mam 40km. Kurier zawsze przyjeżdża jak na spacerze, albo w szpitalu jestem. I większość paczek odbiera mój mąż.
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:42   #4679
kanazos
Zadomowienie
 
Avatar kanazos
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 024
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
ja tak mam, ale to jest problem w duzej mierze tego ze ja kupuje przypadkowo. w sensie nie zastanawiam sie z czym to bede nosić, tylko - o majn gad ale ladna koszula - biore. no i potem mam za☠☠☠istą koszule a nie moge dobrać dołu.powinnam robic liste, czego potrzebuje i wg niej kupować. zrobilam taka na tą wyprzedaz. myslicie ze sie niej trzymałam, a gdzie tam. miała być czarna skóra - jest granatoczerń i pikowana granatowa ciagle powtarzam sobie - granat to new black

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------




ja jestem człowiek orkiestra, tylko ze swoim bajzlem nie umiem sobie poradzić
ta zdolność co wyżej napisałaś to powinna Ci z wiekiem przyjść (ja - chyba) jestem trochę starsza i już rozsądniej do tego podchodzę)
kanazos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 14:43   #4680
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

ide stąd bo se żarty wszystkie ze mnie robią a ja kobiecie pomóc chciałam
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 09:43:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.