Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 10:23   #3481
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcia i jesteś bardzo ładna Mnie osobiście bardziej podobasz się w długich włosach
Dziękuję miło mi choć nie do końca się zgadzam a co do włosków - podobają mi się długie i je zapuszczam


Jednak nie pomaluję paznokci bo czasu mi nie starczy i nie mam nawet płatków by zmyć jakby coś nie wyszło więc tylko poodsuwam skórki i będę się szykować do pracy w końcu patrzyłam na aparaty cyfrowe i chyba już mam nawet upatrzony model
Będę wieczorem, miłego dnia Piękne
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:36   #3482
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;2713186 4]Widzisz o tym nie pomyslałam Ale faktycznie to może jeszcze nie pora by z niego korzystać [/QUOTE]
No na razie nie będziemy z tego sposobu korzystać, aczkolwiek TŻ się zawsze śmieje, że może zrobić mi tak, że przez rok będę miała spokój z okresem.... I nawet nie będzie trzeba używać wtedy gumek
Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Dziękuję miło mi choć nie do końca się zgadzam a co do włosków - podobają mi się długie i je zapuszczam


Jednak nie pomaluję paznokci bo czasu mi nie starczy i nie mam nawet płatków by zmyć jakby coś nie wyszło więc tylko poodsuwam skórki i będę się szykować do pracy w końcu patrzyłam na aparaty cyfrowe i chyba już mam nawet upatrzony model
Będę wieczorem, miłego dnia Piękne
Ja swoje też zapuszczam, ale zaczyna mnie kusić, żeby je skrócić po weselu i trochę rozjaśnić.... Ciągle się nie mogę zdecydować, bo jak patrzę na zdjęcia blondynek, to bym chciała mieć blond włosy, a jak na brunetek, to takie jak one też muszę paznokcie pomalować, bo wczoraj znów kupiłam 3 te malutkie lakiery Ale najpierw muszę dokończyć obcinać żywopłot

Idę poskakać na skakance
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:38   #3483
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Kalpana nie chcę Ci mieszać, ale kiedyś czytałam o ziołach na przesunięcie okresu, ale to chyba na przyspieszenie, nie pamiętam już co to było za zioło, ale możesz poszukać, poczytać... Miałam taką sytuację, że czułam zbliżający się okres na kilka dni przed ważną dla mnie imprezą, a nie powinno go wtedy być, i właśnie zaczęłam wtedy szukać w necie i znalazłam coś o jakimś ziółku, ale doszłam do wniosku, że mam za mało czasu, żeby zaczęło działać więc zrezygnowałam (to było gdzieś tak w okolicach poniedziałku wieczorem, imprezę miałam w sobotę, więc nawet jakbym we wtorek zaczęła pić to okres i tak bym miała na imprezie, a dostałam go w czwartek wieczorem) ale masz jeszcze trochę czasu, możesz poczytać, spróbować, bo wydaje mi się, że lepiej na ślubie być po okresie niż przed...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:49   #3484
anusik
Raczkowanie
 
Avatar anusik
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 88
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

witam piekne

Kalapana a jakie sa szanse, ze okres wyskoczy ci wlasnie tego dnia?? ja bym posluchala tallulach, i niezastanawiala sie czy isc do innego lekarza tylko poszla. to nie sa witaminy tylko hormony. swoja droga pamietam jak na naukach przedmalzenskich babka opowiadala jak to ona sobie wstrzymuje @ wit. C, a przyspiesza aspiryna .a tak z ciekawosici pytam musialas chodzic na takie spotkania??

dziewczyny jesli chcialabym farbowac wlosy, kolorem jak najbardziej zblizonym do swojego, to adrost napewno wyjdzie jasniejszy, a reszta i tak ciemna, ale jakbym ta sama farba powtorzyla to np po tyg?? niewytrzymam z tym odrostem, zeby mial tak chociaz z 7 cm.

gdyby ktoras byla zainteresowana to jest nowa gazetka natury http://www.drogerienatura.pl/aktualn...ka_promocyjna/

musze, powachac gdzies ten zapach , o ktorym pisalyscie. ja uzywam hugo bossa orange alle z tej serii nie ma edp, wiec tak z trwaloscia srednio, mam tez ralpha laurena romance i halle berry, ktore uwielbiam.
__________________
Are you strong enough to be my man

Edytowane przez anusik
Czas edycji: 2011-05-26 o 10:54
anusik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:56   #3485
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
No na razie nie będziemy z tego sposobu korzystać, aczkolwiek TŻ się zawsze śmieje, że może zrobić mi tak, że przez rok będę miała spokój z okresem.... I nawet nie będzie trzeba używać wtedy gumek
Mój też tak mówi jak jęczę że krwawy wtorek nadchodzi .
Że mogę odstawić tabletki a on już się tak mną zajmie ze szybko następnego okresu nie będzie.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez anusik Pokaż wiadomość
witam piekne

Kalapana a jakie sa szanse, ze okres wyskoczy ci wlasnie tego dnia?? ja bym posluchala tallulach, i niezastanawiala sie czy isc do innego lekarza tylko poszla. to nie sa witaminy tylko hormony. swoja droga pamietam jak na naukach przedmalzenskich babka opowiadala jak to ona sobie wstrzymuje @ wit. C, a przyspiesza aspiryna .a tak z ciekawosici pytam musialas chodzic na takie spotkania??
O tej witaminie C i soku z cytryny też gdzieś czytałam ale jakoś w to nie wierzę.
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:39   #3486
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Kalpana nie chcę Ci mieszać, ale kiedyś czytałam o ziołach na przesunięcie okresu, ale to chyba na przyspieszenie, nie pamiętam już co to było za zioło, ale możesz poszukać, poczytać... Miałam taką sytuację, że czułam zbliżający się okres na kilka dni przed ważną dla mnie imprezą, a nie powinno go wtedy być, i właśnie zaczęłam wtedy szukać w necie i znalazłam coś o jakimś ziółku, ale doszłam do wniosku, że mam za mało czasu, żeby zaczęło działać więc zrezygnowałam (to było gdzieś tak w okolicach poniedziałku wieczorem, imprezę miałam w sobotę, więc nawet jakbym we wtorek zaczęła pić to okres i tak bym miała na imprezie, a dostałam go w czwartek wieczorem) ale masz jeszcze trochę czasu, możesz poczytać, spróbować, bo wydaje mi się, że lepiej na ślubie być po okresie niż przed...
Poszukam tych ziółek.... Może chociaż trochę by mi przesunęły okres, chociaż wątpię, bo czytałam że wit.C zmniejsza krwawienie i długość okresu, a w moim przypadku kompletnie nic nie zrobiła...
Cytat:
Napisane przez anusik Pokaż wiadomość
witam piekne

Kalapana a jakie sa szanse, ze okres wyskoczy ci wlasnie tego dnia?? ja bym posluchala tallulach, i niezastanawiala sie czy isc do innego lekarza tylko poszla. to nie sa witaminy tylko hormony. swoja droga pamietam jak na naukach przedmalzenskich babka opowiadala jak to ona sobie wstrzymuje @ wit. C, a przyspiesza aspiryna .a tak z ciekawosici pytam musialas chodzic na takie spotkania??
Pójdę chyba w przyszłym tyg. bo teraz mam jeszcze @ Już nawet znalazłam takiego, którego dużo osób chwali, ale przyjmuje tylko prywatnie i muszę zadzwonić, czy ma terminy, bo podobno zawsze jest u niego sporo ludzi.....
Szanse są ogromne, bo przez ostatnie 3 miesiące miałam okres 22-23, a w tym 20, więc tak czy siak będzie.....
O naukach mi się nawet nie chce myśleć, bo jestem zdecydowanie na NIE, ale ksiądz się uparł i musimy iść. Baba przyjmuje w czwartki o 18, a mój mąż o 18 dopiero wraca z pracy i nie wiem jak z tego wybrnąć. Ksiądz stwierdził, że musimy iść, bo mamy za krótki staż małżeński i osoba świecka z długim stażem małżeńskim (co najmniej 20lat) musi nam o tym opowiedzieć... I nie docierały argumenty, że mogę o to zapytać mamę czy babcię :/
[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;2713260 9]Mój też tak mówi jak jęczę że krwawy wtorek nadchodzi .
Że mogę odstawić tabletki a on już się tak mną zajmie ze szybko następnego okresu nie będzie.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------



O tej witaminie C i soku z cytryny też gdzieś czytałam ale jakoś w to nie wierzę.[/QUOTE]
Na mnie to w ogóle nie zadziałało i nie wiem czy na kogokolwiek działa..... A ci nasi TŻci tacy cwani ale tylko w gadce....
__________________

K

Sz

Edytowane przez Kalpana
Czas edycji: 2011-05-26 o 11:41
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:46   #3487
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość

Na mnie to w ogóle nie zadziałało i nie wiem czy na kogokolwiek działa..... A ci nasi TŻci tacy cwani ale tylko w gadce....
Mój się jeszcze śmieje że jak zachce mu się dzidziusia ja nie będę chciała to mi zamiast tabletek podłoży jakieś witaminki
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 14:46   #3488
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Jestem bardzo smutna...... nie wiem może przesadzam ale nie dostałam nawet zyczeń na dzien mamy... wiem że Zuzia za mała ale jak był dzień Ojca to ja zawsze składałam życzenia Tztowi żeby czuł sie wyjatkowy w tym dniu i malowałam z Zuzia laurke albo jakiś skromny upominek a on zachowuje sie tak jakby tego dnia nie było dla mnie wogóle. Może ja nie zasługuje na to żeby go świetować

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Kalpanko a Ty masz takie bolesne miesiaczki że chcesz przesuwać okres? Może nie warto?
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:53   #3489
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

_blondyneczka_ przecież jeszcze do końca dnia trochę zostało i TŻ z Zuzią cię czymś zaskoczą.
Ja myślałam, że TŻ zapomniał o moich urodzinach bo przyjechał żadnych życzeń ani nic, a dopiero wieczorem miałam super niespodziankę. Może u ciebie będzie podobnie.

Edytowane przez 75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Czas edycji: 2011-05-26 o 14:58
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:57   #3490
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;2713656 4]_blondyneczka_ przecież jeszcze do konca dnia trochę zostało i TŻ z Zuzią cię czymś zaskoczą.
Ja myslałam, że TŻ zapomniał o mojichy urodzinach bo przyjechał żadnych życzeni ani nic, a dopiero wieczorem miałam super niespodziankę. Może u ciebie będzie podobnie.[/QUOTE]
Watpie zreszta mam to gdzieś i tak nie lubie tego dnia, najlepiej jaky sie juz skonczyl
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:02   #3491
anusik
Raczkowanie
 
Avatar anusik
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 88
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

blondyneczka w marcu moj synek skonczyl 3 lata, i przez te trzy lata maz nie wysilil sie, ani razu. a ja juz mysle co zrobic na dzien ojca, zeby mu uszy zwiedly.
__________________
Are you strong enough to be my man
anusik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 15:13   #3492
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Jestem bardzo smutna...... nie wiem może przesadzam ale nie dostałam nawet zyczeń na dzien mamy... wiem że Zuzia za mała ale jak był dzień Ojca to ja zawsze składałam życzenia Tztowi żeby czuł sie wyjatkowy w tym dniu i malowałam z Zuzia laurke albo jakiś skromny upominek a on zachowuje sie tak jakby tego dnia nie było dla mnie wogóle. Może ja nie zasługuje na to żeby go świetować

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Kalpanko a Ty masz takie bolesne miesiaczki że chcesz przesuwać okres? Może nie warto?
Ja myślę, że wieczorem Cię czymś zaskoczą, żebyś myślała, że zapomnieli.... Nie martw się nic
Co do mojej @ to tak, mam bardzo bolesne miesiączki niestety I dlatego chcę przesunąć.....
Jutro będę dzwonić do gina, który jest podobno bardzo dobry, to się dowiem kiedy ma wolne terminy.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:59   #3493
91moniaa161
Zadomowienie
 
Avatar 91moniaa161
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziękuję Bardzo mi miło Farbowałam ciemnym brązem z londy: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0
ładniutki kolorek

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam



bardzo ładne zaproszenia



chociaż nie używałam żadnego z tych produktów, to wybrałabym błotko z czystej ciekawości
.
i ja tak samo wybrałam błotko z ciekawości :P jak na razie to mi nie spasowało, po spłukaniu włosy wcale nie były sypie i gładkie, ale matowe i szorstkie . ehh..
no ale może po dłuższym czasie stosowania się polepszą



Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Talullah dobrze, że nie chcesz nas zostawiać


Dziewczyny, ja dziś te perfumy Moschino I Love Love widziałam w Tesco- zdziwiło mnie to, bo oni takich perfum (przynajmniej u mnie) nie prowadzą w regularnej sprzedaży

Dziś miałam egzamin i prezentację pracy nt etosu pracy Z egzaminu dostałam piątaka a z etosu- nie wiem, ale zaliczone jest

Został mi jeszcze ang, ostatnie, kosmetyczne poprawki pracy i te 20pytań do nauczenia

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Talullah pozwoliłam sobie przeczytać tą wymianę zdań, ta dziewczyna jest nie wiem jak to nazwać, obojętna wobec tej sprawy i jednocześnie bardzo niemiła
gratulacje

Cytat:
Napisane przez judus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
A mnie jeszcze pamiętacie? Jakoś się tak zaniedbałam troszkę i potrzebuje mobilizacji, a kto zna lepszą motywację niż Was? Przyjmiecie spowrotem? Troszkę Was podczytywałam ale to nie to samo co się poudzielać zwłaszcza, że nadajecie jak samolot, aż wstyd się przyznać na której części utknęłam...
a my się nie znamy więc Witaj


blondyneczka nie przejmuj się Tż na pewno zrobi Ci jeszcze jakąś niespodziankę z Zuzią
I czekam na zdjęcia Twojego skalniaka

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Kalpana byłam na Twoim blogu niezłe zakupy
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20130615311120.html
PM 2013

zapuszczam włosy ...
51cm
cel-> 70 cm

91moniaa161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:08   #3494
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Monia dzięki No i ładną kasę za to zapłaciłam.... Ale przynajmniej jest to coś, co mi długo (mam nadzieję) posłuży
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:15   #3495
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Hej piękne Jeszcze tylko jutro ostatnie zaliczenie i wolność na razie poszło spoko ale jutro będzie najgorzej...

Cytat:
Napisane przez judus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
A mnie jeszcze pamiętacie? Jakoś się tak zaniedbałam troszkę i potrzebuje mobilizacji, a kto zna lepszą motywację niż Was? Przyjmiecie spowrotem? Troszkę Was podczytywałam ale to nie to samo co się poudzielać zwłaszcza, że nadajecie jak samolot, aż wstyd się przyznać na której części utknęłam...
Pamiętamy, pamiętamy za opuszczenie nas

buahhot
gratuluję zaliczeń

Jak na razie to u mnie ciągle podstawa, jestem taka padnietam tym tygodniem
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:55   #3496
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Monia dzięki No i ładną kasę za to zapłaciłam.... Ale przynajmniej jest to coś, co mi długo (mam nadzieję) posłuży
Świetne zakupy na blogu i teraz ja też chce takie pędzle.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:35   #3497
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Świetne zakupy na blogu i teraz ja też chce takie pędzle.
Podobno są polskimi odpowiednikami pędzli z MACa. I na pewno tańszymi Jak je dostanę, to zdam relacje Ale myślę, że nie będę żałować, zwłaszcza, że nie mam żadnych pędzli (oprócz flat topa do podkładu, z którego jestem średnio zadowolona i tego z essence do pudru)
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:22   #3498
judus
Rozeznanie
 
Avatar judus
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 660
GG do judus
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

angelinmyheart dianulaa za Waszą zgodą zagaszczam się znowu...


Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
A ja się zmusiłam i poszłam pobiegać i w ten oto sposób jestem już po 4km i po kąpieli, nasmarowalam stopy balsamem i wsadzilam w grube skarpety
Czytałam, ajk dziewczyny debatowały na temat Twojego wyglądu, mi przypominasz Bahledę jak patrzę na avatar to zawsze ja widzę, długo juz biegasz?


blondyneczka wiesz że na facetów niestety często trzeba brać poprawkę, i pewne rzeczy wymiać zdecydowanie głośno...mimo to trzymam kciuki że jeszcze wpadnie na pomysł ze złożeniem życzeń z córeczką <kciuki>
Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Ja swoje też zapuszczam, ale zaczyna mnie kusić, żeby je skrócić po weselu i trochę rozjaśnić.... Ciągle się nie mogę zdecydować, bo jak patrzę na zdjęcia blondynek, to bym chciała mieć blond włosy, a jak na brunetek, to takie jak one też muszę paznokcie pomalować, bo wczoraj znów kupiłam 3 te malutkie lakiery Ale najpierw muszę dokończyć obcinać żywopłot

Idę poskakać na skakance
Jakbym o sobie czytała... narazie zapuszczam swoje brązowe włoski i nawet nieźle mi to idzie ale przy każdej napotkanej blondynce lub ciemnej brunetce mam ochotę na zmianę...skakanką mi ochotę narobiłaś..a tu nie mam


Cytat:
Napisane przez 91moniaa161 Pokaż wiadomość
a my się nie znamy więc Witaj
ja również witam
Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej piękne Jeszcze tylko jutro ostatnie zaliczenie i wolność na razie poszło spoko ale jutro będzie najgorzej...
<kciuki>
wczoraj was troszkę podczytałam i troszkę u mnei zaowocowało:
był peeling kawowy, olejowanie włosów, i kolejny dzień biegania dziś też troszkę napociłam się w siłowni także bieganie odpuszczam za to stopkami się zajmę i paznokcie pomaluję a później hh przy filmie..
__________________
Nigdy nie rezygnuj z pragnień!!!
patrzę przez różowe okulary
dbam o siebie
pilnie się uczę
oszczędzam
prowadzę zdrowy tryb życia
właściwie zarządzam czasem
judus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:36   #3499
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

monia napewno wstawie zdjecia i dziekuje

Cytat:
Napisane przez anusik Pokaż wiadomość
blondyneczka w marcu moj synek skonczyl 3 lata, i przez te trzy lata maz nie wysilil sie, ani razu. a ja juz mysle co zrobic na dzien ojca, zeby mu uszy zwiedly.
Masz racje
Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Ja myślę, że wieczorem Cię czymś zaskoczą, żebyś myślała, że zapomnieli.... Nie martw się nic
Co do mojej @ to tak, mam bardzo bolesne miesiączki niestety I dlatego chcę przesunąć.....
Jutro będę dzwonić do gina, który jest podobno bardzo dobry, to się dowiem kiedy ma wolne terminy.
Juz mnie nie zaskocza trudno ja tez zapomne o dniu Ojca

judus dziekuje za odpowiedz
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 20:07   #3500
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

hej dziewczyny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:10   #3501
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Hej Właśnie robię aerobik z pussycat dolls, zaraz będę
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:20   #3502
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Hej
Dziewczyny, gdzie kupić kosmetyki Miss Claire?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:22   #3503
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny, gdzie kupić kosmetyki Miss Claire?
Ja nawet nie znam tych kosmetyków (musiałam w google sprawdzić). Ale widzę, że są dostępne w sklepach internetowych ale pewnie to Cię nie interesuje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:32   #3504
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

judus
W tamtym roku zaczęłam biegać około marca, jednak z wakacjami przestałam. Teraz od nowa zaczęłam i biegam od miesiąca Więc nie tak długo.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:52   #3505
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja nawet nie znam tych kosmetyków (musiałam w google sprawdzić). Ale widzę, że są dostępne w sklepach internetowych ale pewnie to Cię nie interesuje
Tzn chciałabym kupić to : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...b3.html&next=1 i zamówiłabym z internetu, ale mam problem z kolorem... Kurczę, nigdy tych kosmetyków nie widziałam, nazwa nie rzuciła mi się w oczy, ciekawe gdzie recenzujące dziewczyny ją kupiły...

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Znalazłam! Gdzieś w Krakowie jest sklep, gdzie mają kosmetyki tej firmy. Niestety nie wiem gdzie to jest, mam nadzieję, że nie potwornie daleko od mojego mieszkania... zaraz sobie sprawdzę.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:04   #3506
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

witam

muszę się pochwalić, że w końcu się odważyłam i zafarbowałam się na blond efekt można zobaczyć w moim albumie
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:07   #3507
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam

muszę się pochwalić, że w końcu się odważyłam i zafarbowałam się na blond efekt można zobaczyć w moim albumie
Bardzo ładnie wyglądasz, a jak się czujesz w tym kolorze?
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:08   #3508
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam

muszę się pochwalić, że w końcu się odważyłam i zafarbowałam się na blond efekt można zobaczyć w moim albumie
wow ale piękny chłodny blondziak czym robiłaś mamy chyba takie same aparaty
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:10   #3509
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyglądasz, a jak się czujesz w tym kolorze?
jeszcze się nie przyzwyczaiłam, ale na pewno lepiej się czuję w takich niż w moim nijakim ciemnym blondzie
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:12   #3510
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. VIII

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
jeszcze się nie przyzwyczaiłam, ale na pewno lepiej się czuję w takich niż w moim nijakim ciemnym blondzie
Fajny kolor

Judus, cześć fajnie, że do nas wróciłaś
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.