Problem :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 10:26   #1
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501

Problem :(


nieaktualny !
__________________
FREE

Edytowane przez kali765
Czas edycji: 2008-11-05 o 16:31
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:41   #2
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Problem :(

Ja test gimnazjalny mialam juz dosc dawno temu, i tez bardzo sie balam.Ale generalnie nie bylo trudno, jak to sobie wyobrazalam.Dlatego nie martw sie, nie taki Diabel straszny jak go maluja, naprawde! Przekonasz sie sama
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:53   #3
Schanti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 72
Dot.: Problem :(

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest problem w tym roku szkolnym pisze test gimnazjalny i strasznie sie boje Polski jeszcze napisze ale matematyka? chemia? fizyka? historia? tak bardzo sie boje ze nie moge spac po nocach... jest to trudne? ile miałyście punktów?
Jestem totalnie załamana a jeszcze na dodatek pisze z angielskiego ;/ .... Wesprzyjcie jakoś
Ja w tym roku pisałam test gimnazjalny. Powiem Ci, że też się bałam. Trzęsły mi się ręce jak bym miała parkinsona . Ale jakoś skupiłam się i wyszło z tego: human - 45 pkt., a mat.-przyr. - 33 pkt. Byłam baaardzo zadowolona, bo razem wszystkich pkt. rekrutacyjnych miałam 75 . Dostałam się do tego liceum i klasy, do których chciałam i mam nadzieje, że sobie poradzę .

Nauczyciele będą Was pewnie solidnie przygotowywać, więc nie bój żaby. Tak jak koleżanka wyżej napisała: nie taki diabeł straszny, jak go malują . Będziesz mieć pewnie mnóstwo kartek z zadaniami próbnymi. Ja miałam dodatkowe zajęcia po lekcjach z matmy i polskiego i uzbierała się na nich niezła makulaturka, którą jeszcze raz przejrzałam przed egzaminem . Życzę powodznia . Szczególnie na angielskim .
Schanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:57   #4
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Problem :(

Nie martw się, moja kuzynka też teraz pisze gimnazjalny i trzęsie portkami jak głupia, bo w ogóle sobie nie radzi w szkole, ale jak robi testy próbne to jej wychodzą elegancko. Tak naprawde niewiele potrzeba wiedzy do tego wszystkiego, a więcej logicznego myślenia

Ja w tym roku piszę mature i się tak nie martwie.
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:04   #5
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Problem :(

Tylko że jest jeszcze jeden problem bo ja od 6 klasy podstawówki cały czas jade na ściagach .... i właśnie obawiam się że nic nie napisze polski lubie i nawet umie... a mialyscie rozprawke charakterystyke czy jakies wypracowanie? a z matematyki co tam było? chemii jest dużo? z historii jest dużo dat?
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:17   #6
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Problem :(

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Tylko że jest jeszcze jeden problem bo ja od 6 klasy podstawówki cały czas jade na ściagach .... i właśnie obawiam się że nic nie napisze polski lubie i nawet umie... a mialyscie rozprawke charakterystyke czy jakies wypracowanie? a z matematyki co tam było? chemii jest dużo? z historii jest dużo dat?

Nie panikuj! Zobaczysz, ze po wszystkim bedziesz sie smiala ze sie tak balas
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:20   #7
xxDaffodil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Problem :(

,

Edytowane przez xxDaffodil
Czas edycji: 2012-07-27 o 00:29
xxDaffodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 11:21   #8
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Problem :(

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Tylko że jest jeszcze jeden problem bo ja od 6 klasy podstawówki cały czas jade na ściagach .... i właśnie obawiam się że nic nie napisze polski lubie i nawet umie... a mialyscie rozprawke charakterystyke czy jakies wypracowanie? a z matematyki co tam było? chemii jest dużo? z historii jest dużo dat?
To nie lepiej zaczac polegac na wlasnej wiedzy?

Test gimazjalny jest latwy, ja mialam w sumie 77 punktow a moja II i III klasa przypadly na okres buntu i dosc czesto mnie w szkole nie bylo.
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:25   #9
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Problem :(

Wyluzuj co najwazniejsze.gorsza bedzie matura
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:30   #10
wijaczka
Raczkowanie
 
Avatar wijaczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Problem :(

Mi się wydaję że skoro pierwsi piszecie ten angielski to nie ma się czego tak bać No bo muszą go tak "delikatnie" wprowadzić... :P No i to na pewno będzie tak jak z j.polskim: jakiś długi tekst pytania do tego... A take rzeczy na pewno robiliście już na angielskim?
wijaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:50   #11
Katarzyna xD
Zadomowienie
 
Avatar Katarzyna xD
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 249
Dot.: Problem :(

ja też pisze w tym roku test gimnazjalny ;/ uwielbiam przedmioty ścisłe, ale i tak najbardziej się boje ścisłego. a z angolem to mam łatwiej bo chodzę do klasy ang a będę pisać ten test co klasy ogólne, ale i tak się boję
__________________
Life is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 11:54   #12
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Problem :(

nie taki diabel straszny

ja bylam pierwsysm rokiem bodajze ktory pisal i to byl stracgh
a wszystko loooz i dobrze poszlo
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:05   #13
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Problem :(

Owszem robiliśmy juz takie rzeczy na angielskim .... i wiem chce juz teraz polegać na własnej wiedzy a nie na tym co pisze na kartkach;/... oglądałam juz korepetycje z maty chemii i fizy .... no my mamy dwa próbne testy z angielskiego pierwszy jest zaraz we wrześniu .... a możecie mi podać stronkę gdzie znajdę drugą i trzecią formę z angielskiego ? bo szukam i sie nie doszukam ...
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:13   #14
Kaotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 507
Dot.: Problem :(

Ja też w tym roku pisze testy. Na razie o tym nawet nie myślę. Mam zamiar założyc sobie taki zeszyt i pisać ważniejsze rzeczy z przedmiotów takie ogólne. Np. z matematyki wzory sobie wypiszę, z polskiego jakieś tam rzeczy ;p Ja gorzej z polskiego , matematyki się nie boję, angielski też na pewno jakoś przejdzie. W szkole będziemy rozwiązywać testy, które były we wcześniejszych latach. Mi mama już podsuwała mat. - przyr. i to nawet nie jest takie trudne, tylko trzeba czytać uważnie treści zadania. U ciebie też na pewno będziecie takie testy rozwiązywać. A egzaminy przejdą i na pewno będą dobre wyniki. Gorzej będzie z maturą :p

EDIT: Przydatne linki do angielskiego.

http://angielski.edu.pl Kompendium wiedzy o angielskim - dla każdego uczącego się tego języka.
http://www.ling.pl Największy darmowy zbiór słowników w Polsce! http://www.samouk.plStrona dla wszystkich, którzy chcą się pouczyć angielskiego on-line.
http://www.czytamy.plNowa seria edukacyjna Czytamy w oryginale, tworzą ją adaptacjenajsłynniejszych powieści pisarzy anglojęzycznych.
http://www.tsj.pl/Targi Szkół Językowych - odwiedź stronę w sieci, odwiedź targi osobiście- szczegóły na stronie
http://marksesl.comZbiór materiałów dla uczących się angielskiego
http://www.1-language.com/Kolejna ciekawa strona jezykowa
http://www.jezykangielski.plhttp://english.wsl.edu.pl/Nowa strona dla uczacych sie angielskiego, zawierajaca quizy, cwiczenia
jezykowe i ciekawe linki.
http://www.filo.pl/Vortal językowy
http://www.cambridge-efl.org.uk/Strona poświęcona egzaminom nadzorowanym przez uniwersytet w Cambridge. Na podstronach znajdują się przykładowe testy, odpowiedzi do nich, porady dotyczące zdawania egzaminu, etc.
http://www.esl.about.com/homework/esl/Zawiera odsyłacze do stron o tematyce związanej z językiem angielskim i jego nauką, pogrupowane na kategorie.
http://www.eslcafe.com/Kolejna strona z cennymi linkami.
http://www.bbc.co.uk/Coś więcej, niż strona telewizji i radia BBC.
To kopalnia wiedzy na prawie każdy temat.
http://www.independent.co.uk/Jedna z najpopularniejszych gazet w Wielkiej Brytanii. Warto na nią zajrzeć !
http://www.ang.pl//Nowa strona dla miłosników języka angielskiego
http://www.tlumaczenia-angielski.info/ Dużo ćwiczeń gramatycznych, zestawień czasów - dobra stronka!
Informacje o egzaminie - Przykładowe zadania gimnazjalnego egzaminu z angielskiego -

Edytowane przez Kaotka
Czas edycji: 2008-08-28 o 12:27 Powód: linki
Kaotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:45   #15
meditative92
Zadomowienie
 
Avatar meditative92
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 450
Smile Dot.: Problem :(

Ja pisałam test w kwietniu tego roku i wcale nie było tak strasznie . Nauczyciele będą was do niego solidnie przygotowywać, a poza tym możesz robić sobie powtórki w domu. Tylko nie zaczynaj w ostatnie dwa tygodnie przed testem, bo to już troche za późno żeby przypomnieć sobie taki materiał. Polskiego się nie obawiaj - pytania zamknięte są proste, trzeba tylko uważnie czytać polecenia. Powtórz sobie formy wypowiedzi takie jak rozprawka itp. ( my mieliśmy charakterystykę ale nie sądzę że w tym roku popełnią taki sam błąd ;d). Z historii jest niewiele pytań, jedynie do tekstu, więc dasz rade .

A co do testu matematyczno-przyrodniczego - ja też się go strasznie bałam, bo jestem humanistką. Ale nie było tak źle. Nauczyciele pewnie powtórzą z wami wszystkie wzory (fizyczne,matematyczne). Jak będziesz sie w tym roku przykładac do nauki do test znasz napewno na wystarczającą ilość punktów, żeby dostać się do wymarzonej szkoły i nie zapominaj że punkty dostajesz nie tylko za test, punkty przyznają Ci także za oceny z poszczególnych przedmiotów, za działalność np. w wolontariacie , za konkursy itp. Więc chyba warto się w coś zaangażować

Jestem pewna że sobie poradzisz, na razie ciesz się końcówką wakacji, nie zamartwiaj się tak bo ze swojego doświadczenia wiem że to niezdrowe i całkowicie niepotrzebne
__________________
' Jak pozbierać myśli
z tych nieposkładanych ? '

***

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312634 wymianka
meditative92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:53   #16
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Problem :(

Pisałam w zeszłym roku. Miałam 75 pkt (37 z humana i 38 z mat-przyr), dostałam się do dobrego liceum. Naprawdę nie ma się czego bać! W życiu czekają Cię o wiele gorsze egzaminy A angielski na pewno będzie prosty, bo dopiero pierwszy raz kiedy cos takiego organizują Głowa do góry!
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:02   #17
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Problem :(

Teraz się boisz a za rok spojrzysz na to inaczej też się bałam i nie chciałabym znów przeżywać tego stresu.Ale nie było tak źle,wystarczy się skupić i nie denerwować,po 15 minutach zaczytasz się i wyluzujesz i poczujesz,że rozwiązujesz zwykły test,a nie jakiś gimnazjalny
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:35   #18
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Problem :(

słuchaj nie ma się w ogóle czego bać.
jeśli chodzi o część humanistyczną - do wszystkiego są teksty, wystarczy ruszyć głową
to na prawdę nic trudnego.
część mat-przyr dla mnie była dość prosta. trzeba wszystkie zadania czytać dokładnie i po kilka razy, bo w niektórych są 'haczyki'.
ja miałam z humana 47pkt a z mat 45pkt jestem ścisłowcem więc powinno być odwrotnie ale..
co do ang na pewno nie dadzą wam nic trudnego, bo nikt by tego nie zdał

głowa do góry i nic się nie martw! a przede wszystkim nie przejmuj się nauczycielami i ich głupim gadaniem bo zawsze straszą, taka ich praca
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 13:56   #19
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Problem :(

Ja Pisałam ten test 4 lata temu i dla mnie porównując do matury ten test to pikuś
Nie ma sie czym denerwować lepiej wywalić wszystkie ściągi i sumiennie przygotowywać sie nie przez ostatnie 3 tyg przed a cały rok. Jeśli skończysz ze ściąganiem a postawisz na własną wiedze to gwarantuje Ci ze zdasz bez problemu na w miare dobrych wynikach Nauka na bieżąco a nie tylko przed sprawdzianami. Nikt nie każe Ci siedziec po nocach ale godzinka dwie na pocztanie posiedzenie nad zadaniami dobrze zrobi. A ty bedziesz miec świadomośc że coś działasz że sie przygotowujesz i stres minie
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 14:19   #20
Ismi
Raczkowanie
 
Avatar Ismi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 135
Dot.: Problem :(

A ja na takich testach zadziwiająco dobrze wypadam.. W szkole raz lepiej, raz gorzej, a na próbnych testach miałam najlepszy wynik w klasie.. Ja tez w tym roku piszę Test Gimnazjalny i jedyne czego sie obawiam to angielski, bo zupełnie nie wiem czego się spodziewac :| Ale nie martw się! Bedzie dobrze Tylko przyłóż się w tym roku do nauki
Ismi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:29   #21
wijaczka
Raczkowanie
 
Avatar wijaczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 40
Dot.: Problem :(

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
ja miałam z humana 47pkt a z mat 45pkt jestem ścisłowcem więc powinno być odwrotnie ale..
heh ja miałam dokładnie tak samo i też ścisłowiec jestem :P
mnie właśnie martwiło to że wszyscy się boją a ja jakaś spokojna jestem :P ale poszło wszstko ok No może trochę bałam się geografii i biologii bo nie szło mi z tych przedmiotów ale wg mnie ten test który ja pisałam był taki bardziej "matematyczny" niż przyrodniczo-matematyczny


Cytat:
Napisane przez siokoladka
Ja Pisałam ten test 4 lata temu i dla mnie porównując do matury ten test to pikuś
Ejjj bo zaraz ja założe temat że się matury boję i mnie tam będziesz pocieszać
wijaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:32   #22
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Problem :(

Matura to bzdura przekonasz sie o tym po ostatnim egzaminie
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:38   #23
stella06
Raczkowanie
 
Avatar stella06
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: Problem :(

No matura to bzdura ja z gimnazjalnego mialam 79 pkt i pamietam, ze w mojej przecietnej klasie nie było osoby, która miałaby ponizej 50 pkt.
Przez 2 lata nauki, chcac czy nie, cos tam w główce Ci zostało, a na takich egzaminach liczy sie logiczne myslenie. Pytania sa takie "z życia" i sprawdzaja naprawdę podstawowy zakres wiedzy z gimnazjum. Zobaczysz, poradzisz sobie, trzymam za Ciebie kciuki
__________________
stella06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:50   #24
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Problem :(

Dobra dziewczyny a powiedzcie mi czy warto brać korepetycje z maty chemii i fizy?
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:55   #25
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Problem :(

To zależy jakich masz nauczycieli w szkole.
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:57   #26
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Problem :(

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny a powiedzcie mi czy warto brać korepetycje z maty chemii i fizy?
warto czasem słuchac na lekcjach tego co mowi nauczycielka

Ja tez pisze teraz test. Troche sie boje ,że zawale coś i nie dostane się do LO. Ale nie panikuje az tak. Wszystko trzeba na spokojnie
Jak pisałam probny to obawialam sie czesci matematycznej , bo tez jestem lepsza z polskiego.
A okazało sie ze mialam tylko punkt mniej ze scislych
Z angielskiego tez trzeba dac jakos rade...
Jeszcze jest duzo czasu. Ja mam zamiar od wtorku sluchac na lekcjach i bedzie ok na pewno
Nie martw sie tak
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:57   #27
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Problem :(

Nie martw się ja też w tym roku piszę egzamin kupuje sobie victoria gimnazjalistę i wszystkie innego dodatki przygotowujące do egzaminu i damy radę!

Co do korków, to jak jesteś w tych przedmiotach naprawdę słaba to tak, a jeżeli "ujdzie" to wydaje mi się, że właśne takie próbne egzaminy /testy do rozwiązywania jakie dodają czesto do gazet wystarczą. Najczęściej są dodawane tak od lutego. A poza tym, zawsze można chodzić na kółka w szkole (np. u mnie są specjalne koła przygotowawcze uczniów do egzaminu gimnazjalnego), albo poprosić nauczyciela o dodatkowe materiały do egzaminu. Jeszcze sobie plusy podłapiesz.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 15:00   #28
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Problem :(

Jam stara baba Nie miałam na gimnazjalnym angielskiego. Jak ma on u was wygladac? Objaśnicie mi
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 15:03   #29
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Problem :(

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Jam stara baba Nie miałam na gimnazjalnym angielskiego. Jak ma on u was wygladac? Objaśnicie mi

ja pisałam probny w tym roku.
To było cos takiego ,że babka puscila kasete i byly dialogi i trzeba bylo zaznaczac potem w tekscie prawidlowe odpowiedzi, polaczyc cos...

A druga czesc to byl tekst i trzeba bylo pozaznaczac odpowiedzi w nim.

Pare zdan do napisania, zapytanie o podkreslona czesc w zdaniu i wogole...
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 15:07   #30
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Problem :(

A to bardzo podobnie jak na maturze czyli że proste tym sie nie ma co przejmowac

A! I jeszcze w każdej księgarni dostaniecie różne testy. I z doświadczenia wiem ze im więcej rozwiązujecie tym łatwiej idzie. Szukacie informacji coś innego przy okazji się przyswoi. Dacie rade
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.