Wymarzony Pierścionek cz. XIII :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 13:42   #541
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Dzień dobry

Stokrotko, jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego już prawie Męża. Dbajcie o siebie i bądźcie bardzo bardzo szczęśliwi

Twin, zdjęcia troszkę niewyraźne, ale widać że sukienka leży na Tobie pięknie Gratuluje zakupu O, to tata pokazał że jednak jest twardy Twin, kiedy macie ślub? Dziękuję Ci za kciuki, mam nadzieje że dzieki Waszemu wielkiemu wsparciu dostanę tą pracę...

Kasiu, gratuluję 5 z zaliczenia Ile jeszcze do końca sesji?
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 14:48   #542
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Twin pięknie wyglądasz w tej sukience
Naprawdę wygląda jakby była szyta na ciebie
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 15:10   #543
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Twin ślicznie

Stokrotko trzymam kciukasy za Wasz slub :cmok
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 15:26   #544
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Twin, suknia prześliczna, dokładnie w moim stylu chociaż nie wiem czy taka będzie pasowała do mojej figury.

Olśnisz swojego przyszłego męża w dniu ślubu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 17:34   #545
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Twin, piękna!
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 17:38   #546
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cześć

Twin, suknia faktycznie jakby szyta na Ciebie Super, że udało Ci się znaleźć tak szybko - i to tą wymarzoną Tak na marginesie, jest piękna

stokrotko, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, dużo szczęścia, miłości, ciepła, spokoju i spełnienia marzeń

A ja byłam dziś w CH...kupiłam jedną długą bluzeczkę/tuniczkę w Cubusie i buty - nie wiem, gdzie w nich będę chodzić, ale musiałam je mieć. Czarne zamszowe trampki z wyszytymi kwiatkami z futerkiem w środku
Jestem w nich po prostu zakochana...
Ehhh... ale mnie te przeceny rozochociły - chyba jeszcze gdzieś skoczę

No i kupiliśmy panele... Teraz mamy całe mieszkanie zawalone paczkami paneli, listwami, gąbką itp

A teraz mam wielkie parcie, żeby gdzieś wyjść...

Miłego wieczoru Dziewczyny
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 17:41   #547
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Stokrotko, jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego już prawie Męża. Dbajcie o siebie i bądźcie bardzo bardzo szczęśliwi

Twin, zdjęcia troszkę niewyraźne, ale widać że sukienka leży na Tobie pięknie Gratuluje zakupu O, to tata pokazał że jednak jest twardy Twin, kiedy macie ślub? Dziękuję Ci za kciuki, mam nadzieje że dzieki Waszemu wielkiemu wsparciu dostanę tą pracę...

Kasiu, gratuluję 5 z zaliczenia Ile jeszcze do końca sesji?
Ślub za 6 miesięcy i 23 dni czyli 9 sierpnia

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Twin pięknie wyglądasz w tej sukience
Naprawdę wygląda jakby była szyta na ciebie
Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Twin ślicznie

Stokrotko trzymam kciukasy za Wasz slub :cmok
Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Twin, suknia prześliczna, dokładnie w moim stylu chociaż nie wiem czy taka będzie pasowała do mojej figury.

Olśnisz swojego przyszłego męża w dniu ślubu
Przyszły mąż marudzi od wczoraj, że nie wytrzyma pół roku, żeby mnie zobaczyć w tej sukni ale jestem i będę twarda

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Twin, piękna!
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć

Twin, suknia faktycznie jakby szyta na Ciebie Super, że udało Ci się znaleźć tak szybko - i to tą wymarzoną Tak na marginesie, jest piękna

stokrotko, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, dużo szczęścia, miłości, ciepła, spokoju i spełnienia marzeń

A ja byłam dziś w CH...kupiłam jedną długą bluzeczkę/tuniczkę w Cubusie i buty - nie wiem, gdzie w nich będę chodzić, ale musiałam je mieć. Czarne zamszowe trampki z wyszytymi kwiatkami z futerkiem w środku
Jestem w nich po prostu zakochana...
Ehhh... ale mnie te przeceny rozochociły - chyba jeszcze gdzieś skoczę

No i kupiliśmy panele... Teraz mamy całe mieszkanie zawalone paczkami paneli, listwami, gąbką itp

A teraz mam wielkie parcie, żeby gdzieś wyjść...

Miłego wieczoru Dziewczyny
Dzięki za miłe słowa
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 19:28   #548
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

A ja byłam dziś w CH...kupiłam jedną długą bluzeczkę/tuniczkę w Cubusie i buty - nie wiem, gdzie w nich będę chodzić, ale musiałam je mieć. Czarne zamszowe trampki z wyszytymi kwiatkami z futerkiem w środku
Jestem w nich po prostu zakochana...
Ehhh... ale mnie te przeceny rozochociły - chyba jeszcze gdzieś skoczę

No i kupiliśmy panele... Teraz mamy całe mieszkanie zawalone paczkami paneli, listwami, gąbką itp

A teraz mam wielkie parcie, żeby gdzieś wyjść...

Miłego wieczoru Dziewczyny
Ua Wiedziałam że jak pójdziesz już na zakupy to wreszcie coś wypatrzysz Ciekawa jestem tych tunik w Cubusie które wszystkie kupujecie, chyba aż się z ciekawości wybiorę A teTwoje butki tez ciekawie się zapowiadaja, może wrzucisz zdjęcie?

Super że udało Wam się nabyc panele. Ogólnie dzień chyba bardzo udany zakupowo?

Mnie też te przeceny rozochociły, wczoraj po rozmowie poszłam dla odstresowania na rynek i tak mi się jakoś zajrzało do benettona i znalazłam śliczną koszulę (muszę w końcu kompletowac garderobę na wypadek pracy ) No i zastanawiałam się czy tak, na próbę, nie skamuflować przed TŻ ale nie wytrzymałam i powiedziałam zaraz jak przyszedł mamy ten sam gust, pochwalił mój wybór

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Ślub za 6 miesięcy i 23 dni czyli 9 sierpnia

Ok, zapamiętane


Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Przyszły mąż marudzi od wczoraj, że nie wytrzyma pół roku, żeby mnie zobaczyć w tej sukni ale jestem i będę twarda
Oj też bym na jego miejscu nie wytrzymała tyyyyle czasu Cóż, cierpliwość jest cnotą Za to przed ołtarzem oniemieje z zachwytu


Stokrotko myślimy o Tobie w TYM najważniejszym dniu

A Hania pewnie teraz odpoczywa po całym dniu śmigania i eeeh dobrze jej
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 20:35   #549
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Ua Wiedziałam że jak pójdziesz już na zakupy to wreszcie coś wypatrzysz Ciekawa jestem tych tunik w Cubusie które wszystkie kupujecie, chyba aż się z ciekawości wybiorę A teTwoje butki tez ciekawie się zapowiadaja, może wrzucisz zdjęcie?

Super że udało Wam się nabyc panele. Ogólnie dzień chyba bardzo udany zakupowo?
O tak, zakupowo się zakupy udały, tylko jak przebierałam w aucie buty, żeby założyć już te nowe, to zepsuł mi się zamek w moich ukochanych ofecerkach i muszę je oddać do reklamacji, więc trochę się zezłościłam

W Cubusie generalnie towar był już mocno przebrany, ale jedną bluzeczkę udało mi się wyhaczyć całkiem ładna, długa, fioletowa, z paskiem i dekoltem w łódkę. Za 15 zeta
Co do butów, to zrobiłam im zdjęcie telefonem, żeby wysłać siostrze...ale nie mam kabelka, żeby przerzucić. Zmuszę TŻ, żeby to jakoś rozpracował, wtedy wrzucę
Już od jakiegoś czasu chciałam takie zwykłe trampki właśnie, ale na lato... No to teraz mam na zimę, a na lato kupię bez futerka
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 20:44   #550
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cześć!

Dziś od rana na nogach, byłam u promotora, u teściowej w barze studenckim na obiedzie i u dwóch Tomkowych babć Po powrocie dopiero posprzątaliśmy nasze kąty.
Teraz sobie popijam whisky z colą

Twin, suknia piękna Zawsze mi się takie podobały, choć sama żadnej takowej nie przymierzałam W sumie nie wiem dlaczego.

Stokrotko, pewnie szalejszesz na weselu Przesyłam Ci uściski i życzę dużo szczęścia na nowej drodze!



Ja się nie mogę doczekać małej Hani
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 21:11   #551
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Asiuk, jakiej Hani, bo chyba nie kojarzę?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 21:53   #552
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cześć,

Stokrotko
wszystkiego najlepszego, cudownego życia i ciągłego uśmiechu na twarzy.

Twin sukienka śliczna i pięknie w niej wyglądasz

Butter zazdroszczę zakupów ja nic nie mogę znaleźć a chciałabym kupić spodnie jednak na moją grubą i nieproporcjonalną nic nie ma.
U mnie znowu kryzys, mam wrażenie, że nikt mnie nie słucha i nie chce słuchać ani nie rozumie i nie chce zrozumieć, a zwłaszcza TŻ. Jestem w środku 2 sesji, piszę swoją i TŻ pracę mgr i jeszcze pracuję na pełny etat a on jest głuchy na moje potrzeby, nie zwraca chyba uwagi na to co mówię i jest mi strasznie przykro bo nie rozumie mnie
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 08:17   #553
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Czesc Dziewczyny !
Chcialam sie przywitac i powiedziec, ze caly czas jestem z Wami, ale nic nie pisze. Takie czasy. Czasu niet, ledwo nadrabiam co skrobiecie. Zyc sie jednak bez Was nie da.
Haniuuu! dziekuje za osobiste zyczenia swiateczne. Wzruszylam sie normalnie, chlip, chlip. Pewnie fajnie sobie smigasz teraz i wypoczniesz sobie za wszystkie czasy!
Dorinko, podziwiam Twoj zapal do dbania o siebie. Ja zapuscilam sie ostatnio w cwiczeniach, a i dieta pozal sie boze. Czytam co piszesz i motywuje sie zagryzajac ciasteczkami
Butter, strasznie fajna z Ciebie kobitka. Trzymam kciuki z remont i zdrowie pieska.
Svinecka gratuluje dzidzi!! Zazdroszcze dziewczynom z instynktem macierzynskim, ktorego sama nie mam za grosz, a lata leca Na pewno urodzisz piekna coreczke
Sonerko, moja dobra kolezanka ma dwojke chlopakow blizniakow. Pierwsze pol roku ciezko bylo, fakt, chociaz slodziaki z nich straszne byly, ale teraz maja juz rok naprawde jawia sie jako podwojne szczescie.Kazdy z nich jest inny i cudownie jest obserwowac te roznice miedzy nimi. Ja ich uwielbiam, choc za dziecmi spejalnie nie przepadam.
Etko, jak praca w szkole? Wnioskuje, ze humorek nienajgorszy Fajnie, ze macie swoje mieszkanko. Oj, bedzie sie dzialo!
Nemo, ciesze sie Twoim szczesciem. Milo sie czyta o Waszej milosci, az takie ciepelko na serce mi splywa mrrr.

Oho, wena mi odplywa. Pozdrawiam zatem reszte dziewczyn, bez ktorych najlepszy watek nie byl byl by najlepszy czyli:
L_V, Diane, Mango, Zare, Goske, Kaske, Madzialenke, Madlen, Anitke, Pzs1, Asiuk, Miskowa, Twin, Madmuazelle, Stokrotke, Czeremchowa, Sanetke, Poemi, Ines, Czarna Nocke (gdziej jestes? Mam nadzieje, ze tez czytasz zza krzaka, jak ja )Melodie, Lemoorke, Rav, choc nieobecna obecnie

Stokrotko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!

Edytowane przez caperucitaroja
Czas edycji: 2009-01-18 o 08:19
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 09:08   #554
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Kasiu, gratuluję 5 z zaliczenia Ile jeszcze do końca sesji?
w sumie to nie liczyłam ale jeszcze 2 tygodnie, bo teraz to miałąm przedterminy


cześć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 09:14   #555
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny !
Chcialam sie przywitac i powiedziec, ze caly czas jestem z Wami, ale nic nie pisze. Takie czasy. Czasu niet, ledwo nadrabiam co skrobiecie. Zyc sie jednak bez Was nie da.
Haniuuu! dziekuje za osobiste zyczenia swiateczne. Wzruszylam sie normalnie, chlip, chlip. Pewnie fajnie sobie smigasz teraz i wypoczniesz sobie za wszystkie czasy!
Dorinko, podziwiam Twoj zapal do dbania o siebie. Ja zapuscilam sie ostatnio w cwiczeniach, a i dieta pozal sie boze. Czytam co piszesz i motywuje sie zagryzajac ciasteczkami
Butter, strasznie fajna z Ciebie kobitka. Trzymam kciuki z remont i zdrowie pieska.
Svinecka gratuluje dzidzi!! Zazdroszcze dziewczynom z instynktem macierzynskim, ktorego sama nie mam za grosz, a lata leca Na pewno urodzisz piekna coreczke
Sonerko, moja dobra kolezanka ma dwojke chlopakow blizniakow. Pierwsze pol roku ciezko bylo, fakt, chociaz slodziaki z nich straszne byly, ale teraz maja juz rok naprawde jawia sie jako podwojne szczescie.Kazdy z nich jest inny i cudownie jest obserwowac te roznice miedzy nimi. Ja ich uwielbiam, choc za dziecmi spejalnie nie przepadam.
Etko, jak praca w szkole? Wnioskuje, ze humorek nienajgorszy Fajnie, ze macie swoje mieszkanko. Oj, bedzie sie dzialo!
Nemo, ciesze sie Twoim szczesciem. Milo sie czyta o Waszej milosci, az takie ciepelko na serce mi splywa mrrr.

Oho, wena mi odplywa. Pozdrawiam zatem reszte dziewczyn, bez ktorych najlepszy watek nie byl byl by najlepszy czyli:
L_V, Diane, Mango, Zare, Goske, Kaske, Madzialenke, Madlen, Anitke, Pzs1, Asiuk, Miskowa, Twin, Madmuazelle, Stokrotke, Czeremchowa, Sanetke, Poemi, Ines, Czarna Nocke (gdziej jestes? Mam nadzieje, ze tez czytasz zza krzaka, jak ja )Melodie, Lemoorke, Rav, choc nieobecna obecnie

Stokrotko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!
Miło Cię widzieć
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 09:15   #556
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Miło Cię widzieć
tak i Ciebie też
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 09:20   #557
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

wymarzone pierścionkonówki wychodzą z ukrycia
żeby tylko zostały..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 10:13   #558
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Asiuk, jakiej Hani, bo chyba nie kojarzę?
Etko, moja siostra ma termin porodu za 3 dni, spodziewa się córeczki Już się nie mogę doczekać!

Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
U mnie znowu kryzys, mam wrażenie, że nikt mnie nie słucha i nie chce słuchać ani nie rozumie i nie chce zrozumieć, a zwłaszcza TŻ. Jestem w środku 2 sesji, piszę swoją i TŻ pracę mgr i jeszcze pracuję na pełny etat a on jest głuchy na moje potrzeby, nie zwraca chyba uwagi na to co mówię i jest mi strasznie przykro bo nie rozumie mnie
Jak to piszesz jego pracę?
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:18   #559
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Twin, suknia piękna Zawsze mi się takie podobały, choć sama żadnej takowej nie przymierzałam W sumie nie wiem dlaczego.
Ja się nie mogę doczekać małej Hani
Ja wiedziałam, że ta albo żadna

My z TŻem też chcemy małą Hanię ale gdzieś tak za 1,5 roku

Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
Cześć,

Twin sukienka śliczna i pięknie w niej wyglądasz


U mnie znowu kryzys, mam wrażenie, że nikt mnie nie słucha i nie chce słuchać ani nie rozumie i nie chce zrozumieć, a zwłaszcza TŻ. Jestem w środku 2 sesji, piszę swoją i TŻ pracę mgr i jeszcze pracuję na pełny etat a on jest głuchy na moje potrzeby, nie zwraca chyba uwagi na to co mówię i jest mi strasznie przykro bo nie rozumie mnie
Dzieki Może przez te sesję jesteś rozdrażniona i nie możesz dogadać się z Tżem...

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
wymarzone pierścionkonówki wychodzą z ukrycia
żeby tylko zostały..
oby zostały
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 11:21   #560
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cześć dziewczyny!

Cape
, gdzie ty byłaś jak cię nie było?

Oglądałam dzisiaj Martynę WOjciechowską w DDTVN. Jak się zapatrujecie na jej eskapadę na Mnt. Vinson? Zostawiłybyście 8-miesięczną córę i pojechały na Antarktydę spełniać swoje pasje?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:23   #561
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Cape
, gdzie ty byłaś jak cię nie było?

Oglądałam dzisiaj Martynę WOjciechowską w DDTVN. Jak się zapatrujecie na jej eskapadę na Mnt. Vinson? Zostawiłybyście 8-miesięczną córę i pojechały na Antarktydę spełniać swoje pasje?

Cześć L_V.


Ja bym nie zostawiła dziecka, żeby spełniać swoje marzenia. Jak pierwszy raz usłyszałam co planuje Wojciechowska to nie mogłam tego zrozumieć. Ciekawe co ona czuła gdy pogoda zatrzymała ją w górach na dłużej. Ciekawe czy wtedy żałowała, że wybrała się na tę eskapadę...
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:32   #562
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
W temacie gasronomicznym : pracowałam w małej gastronomi typu kebab,nalesniki,pierogi i co tam jeszcze. I moge powiedziec ze 100% przekonaniem ,ze wszytsko bylo swieze i czysciutkie Surowki ,ktore zostawały wyrzucało się a rano byly robione swieze + dorabianie w ciagu dnia,zeby te od rana nie były zleżałe.Pieczarki dostarczane swieze,przerabiane. Mieso tak samo.
Sanepid nigdy do niczego sie nie przyczepił,a wymagania naprawdę są z kosmosu.
Bajka, u nas jest totalnie odwrotnie .

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Poemi, nie działaj na moją wyobraźnię i nie sugeruj jakie syfy wsadzają do jedzenia... bo teraz mnie obrzydzi ale jak będę głodna to i tak zjem Co u Ciebie?
No dalej chwal się, chwal Przesądna chyba nie jesteś to nie zapeszysz
Nie chcę obrzydzać tylko dać do myślenia... Gdy ktoś ma słabszy żołądek to może się u nas nieźle struć... W ogóle to chyba teraz ludzie są odporni na obrzydzanie. W konkurencyjnej pizzerii na oczach klientów zlewa się sosy, a ruch nadal mają duży... U nas przynajmniej sosów się nie zlewa .

Może przesądna nie jestem, ale na razie jeszcze nie ma o czym mówić

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
To ja muszę powiedzieć, że u nas w hotelowej restauracji jest wszystko czyste i świeże. Nawet jak komuś coś upadnie na ziemię to normalnie wyrzucają do kosza Rozumiem, że tego ludzie/klienci nie widzą, ale i dziewczyny w kuchni, a już szczególnie szefowa strasznie tego pilnuje Czasami klienci się wkurzają, że długo czekają na jakiś posiłek, a oni po prostu wszystko dostają świeże. Nie mnożone, stare, tylko wszystko na bieżąco pieczone, gotowane. Dlatego uprzedzamy, że trzeba trochę poczekać...
U nas prawie nigdy nie wyrzucamy... Szef pilnuje żeby za dużo nie schodziło. To go najbardziej interesuje. Mrożonki rozmrażamy i zamrażamy gdy nie zejdą, nawet kilka razy... A wędliny... Praktyki podobne do tych z hipermarketów .

Wróciłam do mieszkania babci, tutaj bywam tylko gdy potrzebuję dostępu do internetu . Wczoraj w nocy w bloku popsuł się domofon i nie przyjmował kodów ani nie dało się zadzwonić . Oczywiście nikt nie nosi kluczy bo przecież są kody . Jakaś dziewczyna stała pół godziny pod drzwiami, dopiero ja zadzwoniłam do mamy żeby otworzyła drzwi manualnie . Dzisiaj rano już działało.

Muszę się pożalić troszkę... Wczoraj szef doprowadził mnie do ostateczności! Jego wspólnik wyjechał i teraz on ma wszystko na głowie i szaleje... Zadzwoniłam po tuńczyka (dzwonimy do niego i on zezwala na wydanie towaru z magazynu) bo zostały mi 3 puszki (na otwarciu miałam 5, więc zeszły 2)... A on kazał dziewczynom liczyć pizze z tuńczykiem . Przypuszczał, że ukradłam te puszki . Znajomi przyszli do pizzerii gdy skończyłam zmianę i zamówiliśmy sobie pizze, przyjechał szef, przechodził koło naszego stolika i... Uśmiechnął się i puścił do mnie oczko . Najpierw puszcza wiązanki przez telefon a potem... Dobrze, że nic do mnie nie mówił bo zapowiedziałam, że jeśli ten kretyn się do mnie odezwie to zwolnię się w trybie natychmiastowym.

Znikam bo sesja sesja . A raczej zaliczenia bo ja sesji nie mam.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:32   #563
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Cześć L_V.


Ja bym nie zostawiła dziecka, żeby spełniać swoje marzenia. Jak pierwszy raz usłyszałam co planuje Wojciechowska to nie mogłam tego zrozumieć. Ciekawe co ona czuła gdy pogoda zatrzymała ją w górach na dłużej. Ciekawe czy wtedy żałowała, że wybrała się na tę eskapadę...

No właśnie. Ona dzisiaj w studio tłumaczyła, ze jest zaskoczona że kobiety tak na nią naskoczyły, ze zostawiła dziecko i pojechała na wyprawę. Wg niej macierzyństwo nie oznacza, ze człowiek ma zostać kura domową i zrezygnować ze swoich pasji.

Tylko wg mnie macierzyństwo zobowiązuje do rozsądku. Nie będę robić ekstremalnych rzeczy będąc mam. Czy ta kobieta nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogła zginać, a jej córeczka nie miała mamy?

Zresztą tata nie lepszy - pojechała właśnie nurkować w jaskiniach w Meksyku

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2009-01-18 o 11:33
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:39   #564
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
No właśnie. Ona dzisiaj w studio tłumaczyła, ze jest zaskoczona że kobiety tak na nią naskoczyły, ze zostawiła dziecko i pojechała na wyprawę. Wg niej macierzyństwo nie oznacza, ze człowiek ma zostać kura domową i zrezygnować ze swoich pasji.

Tylko wg mnie macierzyństwo zobowiązuje do rozsądku. Nie będę robić ekstremalnych rzeczy będąc mam. Czy ta kobieta nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogła zginać, a jej córeczka nie miała mamy?

Zresztą tata nie lepszy - pojechała właśnie nurkować w jaskiniach w Meksyku
Ja też uważam, że macierzyństwo nie oznacza siedzenia non stop w domu z dzieckiem ale żeby ryzykować własne życie podczas wypraw?jej córeczka mogła w ogóle nie pamiętać mamy, gdyby ta zginęła podczas wyprawy spełniając swoje marzenia. Ja nadal jestem zdania, że niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci albo powinni poczekać aż dojrzeją i będą odpowiedzialni...

O, o tatusiu nie słyszałam! Myślałam, że on chociaż ma jakiś rozsądek.
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:46   #565
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że macierzyństwo nie oznacza siedzenia non stop w domu z dzieckiem ale żeby ryzykować własne życie podczas wypraw?jej córeczka mogła w ogóle nie pamiętać mamy, gdyby ta zginęła podczas wyprawy spełniając swoje marzenia. Ja nadal jestem zdania, że niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci albo powinni poczekać aż dojrzeją i będą odpowiedzialni...

O, o tatusiu nie słyszałam! Myślałam, że on chociaż ma jakiś rozsądek.
No właśnie razem z TZ doszliśmy do tych samych wniosków - że niektórzy ludzie nie powinni się rozmnażać.

Tak tatuś tez jest ekstremalny.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:10   #566
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cape, witaj...gdzie byłaś, jak Cię nie było? Dziękuję bardzo za miłe słowa :cmok: :o

Co do Martyny W., to ja też bym dziecka tak małego nie zostawiła... głównie ze względu na to, że to wiek, kiedy ciągle dzieje się coś nowego, tak jak z resztą ona mówiła, tu nowy ząbek, tu się czegoś nowego nauczyła - nie chciałabym tego przegapić.
Nie patrzę na to tak, jak Wy, że jakby zginęła, to by mała nie znała matki. Ta kobita tam pojechała z całą ekpią - kamerzyści itp, itd. Nawet, jakby jej się coś stało, to by nie została tam sama na pastwę losu, tylko by ją ktoś z tych tabunów ludzi ratował. Ekstremalne byłoby, jakby pojechała sama, albo z jeszcze jakąś jedną osobą, taszczyła swój bagaż sama i musiala zadbać sama o siebie. Tak, to tylko wydarzenie medialne - kolejne z jej udziałem - na szczęście mniej tandetne niż prowadzenie Big Brothera. (Nie lubię jej zbytnio :-p )
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:47   #567
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

zgadzam się z Wami, co do zachowania Wojciechowskiej. nie uważam, że dziecko to smycz, ale zobowiązuje do pewnego rodzaju odpowiedzialności i zachowania rozsądku. takie przynajmniej mam wyobrażenie

Twin, Ty też chcesz dziecko już tak za chwilę? jejku..chyba rzeczywiście nadchodzi czas, że osoby w moim i zbliżonym do mnie wieku się statkują
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:12   #568
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Cape
, gdzie ty byłaś jak cię nie było?

Oglądałam dzisiaj Martynę WOjciechowską w DDTVN. Jak się zapatrujecie na jej eskapadę na Mnt. Vinson? Zostawiłybyście 8-miesięczną córę i pojechały na Antarktydę spełniać swoje pasje?

Helou !

Ooo, Wojciechowska. Nie dalej jak wczoraj z mama na jej temat rozmawialam i normalnie druty mi szyji wychodzily z nerwow, bom spokojnie nie mogla o niej rozmawiac. Podzielam Wasze zdanie, powiem krotko.

Twin- sliczna sukienka .

Stokrotko, co Ty robisz na wizazu ?
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:01   #569
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
zgadzam się z Wami, co do zachowania Wojciechowskiej. nie uważam, że dziecko to smycz, ale zobowiązuje do pewnego rodzaju odpowiedzialności i zachowania rozsądku. takie przynajmniej mam wyobrażenie

Twin, Ty też chcesz dziecko już tak za chwilę? jejku..chyba rzeczywiście nadchodzi czas, że osoby w moim i zbliżonym do mnie wieku się statkują
może troszkę później ale tak, żeby przed 30 mieć już 2 mój Tż to już teraz by chciał

Cytat:
Napisane przez caperucitaroja Pokaż wiadomość
Twin- sliczna sukienka .
dzięki

Właśnie zrobiłam murzynka. Siedzi w piekarniku a ja wracam do nauki :/
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:45   #570
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

witam
od wczoraj juz jestem w Polsce w koncu hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.