czy to prawda? powieki. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-20, 17:37   #31
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: czy to prawda? powieki.

Cytat:
Napisane przez julka:)
Wcale nie uwazam ze mi niczego nie udowodnilas.Mialas racje ze jednak byly o tym watki,ale Ty sie uporczywie upieralas ze nie sprawdzilam wcale.A to bylo pomylka bo jednak szukalam.Ze bez jakis konkretnych rezulatow? to fakt.Ale szukalam i to wiem.
Trzeba szukać tak aby znaleźć-sęk w tym co wpisujesz. Jak za pierwszym razem czegoś nie znajdę to szukam tak długo aż w końcu się coś wyszuka. Dopiero jak nic nie ma odnośnie mojego pytania to albo podbijam jakiś stary wątek albo zakładam nowy. Poza tym zgadzam się ze Smokiem,że baz nie trzeba używać,by wiedzieć o ich istnieniu. Ja pamiętam,że w każdej głupiej gazetce dla nastolatek można takie porady przeczytać-czy to Bravo Girl, Dziewczynie, Twiście i co tam jeszcze jest. Ja nie malując się wiedziałam,że taką sztuczkę warto wykonać dla przedłużenia żywotności cienia na powiece. Jeżeli nie czytasz/nie czytałaś takich gazet to chyba jakieś gazety dla kobiet czytasz? Tam również tego typu porady to norma.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 17:54   #32
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: czy to prawda? powieki.

No musze przyznac ze sie troche opuscilam z czytaniem gazet dla kobiet.Przez pare lat bylam za granica i nie mialam na to czasu jak i za bardzo dostepu do polskich gazet.Ale teraz to nadrobie
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:29   #33
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: czy to prawda? powieki.

ja uzywam również bazy Lumene, zazwyczaj po nałożeniu jej opruszam powieki delikatnie pudrem, sprawdziłam to na sobie i takie połączenie najbardziej mi odpowiada, cienie nie ważą sie w załamaniu powieki, z cyzm wcześniej miałam problem, sama baza tez sobie radzi dobrze, ale z pudrem na bazie jeszcze lepsze efekty są
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 19:20   #34
christina
Raczkowanie
 
Avatar christina
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 294
Dot.: czy to prawda? powieki.

Hejka!!! Te forum coraz bardziej mi się podoba, chcę omówić mój problem a tu już ktoś zaczął ten temat ...hehe....będę musiała spróbować z tą bazą...jeszcze mój problem poszerza się o tyle,że mam głęboko osadzone oczy (jak mam otwarte oczy to powieka całkowicie mi się "zwija") co oznacza,że cień utrzymuje się maximum godzinę!!!....jak dotychczas kładłam najpierw podkład i dodatkowo puder....ale w sumie niewiele to daje... ....no cóż będę próbować różnych sposobów....

Pozdrowienia dla kłócących się wizażanek ja jestem tu nowa więc jeszcze nie jestem zbytnio obeznana z tym forum...ale jak narazie podoba mi się
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła



christina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:35   #35
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Cool Dot.: czy to prawda? powieki.

Dziewczyny!!!
To jest forum o kosmetykach itp i nie ma sensu dyskutować o nim o kulurze osobistej;-) Albo ją ktos ma albo nie. Niemiłe posty należy ignorować.

Co do bazy ja posiadam Art Deco ale szczerze mówiąc u mnie nie sprawdza się aż tak dobrze. Po kilku godzinach cienie się rolują:-(
Musze przetestowac inną wówczas będe miała porównanie;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 18:52   #36
Zeta Zeta
Przyczajenie
 
Avatar Zeta Zeta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: czy to prawda? powieki.

Przeważnie maluję oczy na dośc intensywne i nasycone kolorki tak więc bardzo zależy mi na trwałości cieni na powiekach. Wypracowałm sobie coś w rodzaju metody kombinowanej i nakładam sobie:

1. krem
2. baza pod makijaż
3. korektor
4. podkład
5. (opcjonalnie) kredka lub eyeliner
6. cienie do powiek

i się trzyma perfekcyjnie : D

próbowałam z pudrem, ale wydaje mi się, że nie o to chodzi, żeby mieć wiele warstw makijarzu na sobie, ale żeby te warstwy dobrze się ze sobą związały. Puder + cienie są za suche i się za szybko osypują i trzeba uwazać, żeby się ładnie kolorek rozłożył.

Co do bazy - po kilku próbach mniej lub bardziej udanych z róźnymi bazami wybrałam sobie dermikę - trochę droga, ale na prawde godna polecenia ( i jak slicznie pachnie : D).


(Szykując się do debiutu w MM pozdrawiam )
Zeta Zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:53   #37
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: czy to prawda? powieki.

Osobiscie wydaje mi sie,ze latem i tak nic nie pomoze przy takich temperaturach.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 15:58   #38
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: czy to prawda? powieki.

Najlepiej sie trzyma na odrobnie podkładu Moja koleżanka używa pod cień błyszczyka ale nie polecam tego.
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.