Dopasować kolor brwi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 09:51   #1
meah
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 15

Dopasować kolor brwi...


Witam!
Moim problemem jest kolor brwi. Jestem blondynką (dość jasną) i mam jasne brwi i rzęsy, ale mam też bardzo ciemne oczy. Czy mogę malować brwi czarnym tuszem, gdyż, kiedy próbuję nadać im brązowy kolor, wyglądają jak rude!
Rzęsy zawsze maluję na czarno, więc uważam, że brwi też mogę tak malować. Czy mam rację?
meah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:14   #2
Tamlin
Raczkowanie
 
Avatar Tamlin
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 404
GG do Tamlin
Dot.: Dopasować kolor brwi...

Ja radziłabym Ci tylko dalikatnie przyciemnic brwi jesli juz koniecznie chcesz cos z ich naturalnym kolorkiem robic.Nadac im odcien tylko o jeden ton ciemniejszy.Co do rzes moze zamiast czarnego tuszu,pomalujesz je brazowym.Efekt bedzie dalikatniejszy i ale moze ładniejszy
__________________
,,Chcę czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pragnę być wolny" F. Mercury


60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Tamlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:22   #3
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Dopasować kolor brwi...

Jeśli już chcesz koniecznie przyciemniać proponuję zrobić to delikatnie grafitowym cieniem, nie tuszem. Pozdrawiam
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 13:24   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Dopasować kolor brwi...

Brwi powinny mieć raczej kolor zbliżony do włosów niż do rzęs. Rzęsy przecież możesz malować nawet na zieleń czy fiolet....

Jeżeli masz problem z tym, że są one niewidoczne to możesz je podkreslić o ton ale jeżeli są widoczne to nic nie zmieniaj - możesz je jedynie ułożyć za pomocą wosku czy bezbarwnej odżywki;-)

Jeżeli jesteś jasną blondynką to radziłabym malować brwi brązem , a nie czernią;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 18:56   #5
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Dopasować kolor brwi...

a ja jestem blondynka i zawsze przyciemniam brwi czarna henna . oczy mam zielone ale podkreslam je czarnym eyelinerem. nei wyobrazam sobei miec brazowych brwi, gdyz po prostu by nei pasowaly i wygladaly sztucznie, a wiec takei gadanie ze blondynki tylko braz radze wsadzic miedzy bajki . po propstu trzeba dobrac taki odcien zeby pasowal do calosci, i najlepsza bylaby fotka zeby to ocenic a jak nie ma mozzliwosc to sprobuj sama w czym sie lepiej czujesz, czy to braz, grafit czy czarny.
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 10:04   #6
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Dopasować kolor brwi...

po prostu używasz zbyt chłodnego brązu spróbuj znaleźć jakiś jaśniejszy w tonacji wysuszonej ziemi, ewentualnie wpadający w khaki lub szarość. Jako jasna blondynka używam paltki Sephory do brwi i tam są 2 kolorki- jeden brąz w którym wyglądam właśnie rudo (więc go nie używam) oraz drugi brąz taki własnie ziemisto-khaki-szarawy i ten jest idealny Do kompletu w paletce jest też wosk dla ujarzmienia niegrzecznych włosków. Kosztuje ok, 32 złote ale się opłaca- te malutkie cienie są strasznie wydajne
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.