Chorwacja - zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 07:29   #661
gosiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
upalow juz tam nie bedzie , moga byc deszcze i burze

czesto bywalam w chorwacji i tam we wrzesniu juz sie robi jakby jesien, deszczowa pora przychodzi

no to słabe pocieszenie bo wykupiliśmy już te wakacje..
gosiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:47   #662
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Mam pytanie i baardzo liczę na odpowiedź, bo już w zasadzie powinnam rezerwować wakacje bo pozostało 5 wolnych miejsc
myslalam ze jeszcze nie i zdarze was uprzedzic

a jak nie to pozostaje mi 3mac kciuki za pogode poprostu ale za to zwiedzac w Chorwacji tez jest co
jedziecie na jaki okres czasu tam? bo jak tydzien tylko no to roznie trafic mozna, gdyby to dluzej bylo to inna sprawabo zawsze wypogodzic sie jeszcze moze po burzy
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 14:32   #663
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Ja byłam na wyspie Ciovo. Prześliczna.
W Chorwacji bardzo mi zasmakowały figi, zresztą miałam je na wyciągnięcie ręki - rosły w ogródki i właściciel pozwolił nam zrywać
Ceny podobne do polskich, tanie alkohole - 50kun (ok. 25zł) za litr rakiji - 'ich' alkoholu, palił się na łyżce.
Świetny klimat. Szkoda, że szybko robiło się ciemno.
Byłam przez tydzień i miałam tydzień słońca, raz padało, ale tylko rano, potem już było ładnie
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:25   #664
Silbia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 206
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Ja z zapytaniem - na dniach wybieram się na Isrię, nie wiem dokładnie gdzie Porec albo Pula. Wiem, że w sezonie prawie codziennie są wycieczki z m.in. tych miast do Wenecji, tylko jak to jest we wrześniu... Wie ktoś?
Silbia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 20:25   #665
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Które rejony Chorwacji polecacie najbardziej? Zastanawiam się nad rejonem najlepszym na niezbyt długi pobyt (ok 5 noclegów), podczas którego mogę jak najwięcej zobaczyć? wiem, że ogólnikowo, ale zupełnie nie wiem który rejon jest najbardziej warty zobaczenia
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 21:44   #666
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Okolice Zadaru są fajne... tylko zamiast ręcznika na plażę to bierz karimatę... kamieniste plaże dają w kość ale jest pięknie! Albo może Rijeka, bliżej do piaszczystych plaż i do Plitvickich, które powinny być obowiązkowe

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-02-09 o 21:47
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:43   #667
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Jakby ktoś miał kontakty na tanie apartamenty w tych rejonach to dajcie znać Nie zależy mi na luksusach, a na fajnej okolicy. Dla 5 osób
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 12:55   #668
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Chcielibysmy w tym roku pojechac do Chorwacji. Tylko szukam plaż piaszczystych jak najbliżej kwatery.
Rab odpada, bo jednak prom sporo kosztuje i na samej wyspie drogo.
Korcula Lumbarda, Pag Povljana, Orebic, Omnis (ale podobno ruchliwe miasteczko).
Polecacie jakis apartament, w poblizu którego jest właśnie piaszczysta plaża.
Jedziemy z dwójką dzieci, więc wolę jednak piasek
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:42   #669
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Hej Dziewczyny!

wybieramy sie w 6 osob do Chorwacjii w lipcu. Czy moglybyście polecic jakis pensjonat? najlpeiej wokolicach makarskiej lub dubrownika. Koniecznie z 3 sypialniami
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 13:37   #670
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

aleksaa jaką trasą jedziecie przez Chorwację to może coś podpowiem. Nadal powinnam posiadać w gps współrzędne punktu widokowego przy NP Krka. Poza objechaniem wybrzeża i wyspami gorąco polecam Plitvickie Jeziora, a z miasta zdecydowanie Dubrownik.
Uważam, że musisz przemyśleć co najbardziej chciałabyś zobaczyć, bo w tydzień wszystkiego nie dacie rady. Jeśli miałabym wybrać jeden najatrakcyjniejszy turystycznie region to stawiałabym na Dalmację.
Nam przejechanie wybrzeża, centralna część kraju plus wybrane wyspy wypełniły dwie wycieczki. Łącznie ponad trzy tygodnie intensywnego zwiedzania, bo leżeć na plaży nie lubimy. Pierwszy raz zaczynaliśmy z włoskiego Triestu, od nas to tylko 170km, przez: Porec, Rovinj, Pulę, dojechaliśmy do Rijeki oraz na wyspę Krka, czyli ogólnie Istria. Rok później mieliśmy dłuższa trasę - od Zagrzebia do Dubrownika, która obejmowała po kolei: Zagrzeb, NP Plitvickie Jeziora, NP Krka, Sibenik, Primosten, Trogir, Split, Brac, Hvar, Dubrovnik, Zadar, do Rijeki. Oczywiście i tak nie widzieliśmy wszystkiego, ale najciekawsze miasta, dwa parki narodowe, stolica, kilka wysp i przejechanie całego wybrzeża już za nami.


Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

wybieramy sie w 6 osob do Chorwacjii w lipcu. Czy moglybyście polecic jakis pensjonat? najlpeiej wokolicach makarskiej lub dubrownika. Koniecznie z 3 sypialniami
W zeszłym roku spędziliśmy trzy noce w House Boninovo i byliśmy bardzo zadowoleni. Dobra lokalizacja jeśli przyjeżdżasz autem, sympatyczna właścicielka oraz przyzwoity stosunek jakości do ceny.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:25   #671
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Tez myslimy z Tż o Chorwacji we wrzesniu.Tylko czy jeszcze bedzie pogoda???Czy lepiej np. pod koniec sierpnia????Polecacie jakies dobre biura podrózy????

Edytowane przez stokrotka1404
Czas edycji: 2012-03-19 o 18:26 Powód: ///
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 19:38   #672
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Tez myslimy z Tż o Chorwacji we wrzesniu.Tylko czy jeszcze bedzie pogoda???Czy lepiej np. pod koniec sierpnia????Polecacie jakies dobre biura podrózy????
Byłam dwa razy w Chorwacji i za każdym razem we wrześniu z dwóch prostych powodów: ceny spadają i jest mniej ludzi. Co do pogody, to za pierwszym razem byłam tydzień od 13 września, okolice Szybenika - cały czas słońce, wieczory bardzo przyjemne (trzeba było narzucić lekki sweterek), nie było męczących upałów, ale i tak się ładnie opaliłam. W zeszłym roku byliśmy z TŻ od 5 do 16 września w okolicach Makarskiej i pogoda była przeboska - pierwszego dnia przeszła burza, a później non stop słońce i upały. Ani razu nie założyłam długich jeansów ani sweterka, nawet w nocy włączaliśmy klimatyzację. Opaliliśmy się bardzo, woda była ciepła, naprawdę pięknie.
Co do biur podróży to niestety nie pomogę, bo nie korzystałam.
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 19:48   #673
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Byłam dwa razy w Chorwacji i za każdym razem we wrześniu z dwóch prostych powodów: ceny spadają i jest mniej ludzi. Co do pogody, to za pierwszym razem byłam tydzień od 13 września, okolice Szybenika - cały czas słońce, wieczory bardzo przyjemne (trzeba było narzucić lekki sweterek), nie było męczących upałów, ale i tak się ładnie opaliłam. W zeszłym roku byliśmy z TŻ od 5 do 16 września w okolicach Makarskiej i pogoda była przeboska - pierwszego dnia przeszła burza, a później non stop słońce i upały. Ani razu nie założyłam długich jeansów ani sweterka, nawet w nocy włączaliśmy klimatyzację. Opaliliśmy się bardzo, woda była ciepła, naprawdę pięknie.
Co do biur podróży to niestety nie pomogę, bo nie korzystałam.
Jechaliście w ciemno????Samochodem dojechaliście???Moze polecicie jakieś pensjonaty,kwatery???Bede wdzięczna za info
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 20:01   #674
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Jechaliście w ciemno????Samochodem dojechaliście???Moze polecicie jakieś pensjonaty,kwatery???Bede wdzięczna za info
Polecam stronę www.booking.com - mnóstwo ofert, opinii, podana lokalizacja na mapie, warunki zakwaterowania, zdjęcia itd.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 09:00   #675
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Jechaliście w ciemno????Samochodem dojechaliście???Moze polecicie jakieś pensjonaty,kwatery???Bede wdzięczna za info
Tak, za każdym razem jechaliśmy samochodem i za każdym razem w ciemno. Nie mam niestety adresów apartamentów, w których mieszkaliśmy. Baaardzo dużo kwater ogłasza się w Internecie, trzeba na to poświęcić trochę czasu, ale można coś znaleźć. Powodzenia
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 16:25   #676
pytalska94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
chorwacja

witam jestem nowa na forum, wiec moglam zle umiescic temat, lub on po prostu juz sie pojawil. z gory za to przepraszam. zalozylam tutaj konto w sumie tylko po to by zapytac sie Was moi drodzy o jedna rzecz. a mianowicie w te wakacje, w lipcu wyjezdzam z rodzicami na wakacje do chorwacji. chcielismy zabrac z nami mojego chlopaka , ktory dopiero w sierpniu(tj miesiac po naszym wyjezdzie) skonczy osiemnascie lat. nie wiem czy nie potrzeba zadnych dokumentow od jego rodzicow czy oswiadczen ze zezwalaja na przekroczenie granicy pod opieka moich rodzicow. jezeli ktos orientuje sie w tej sprawie i wie jak to obecnie wyglada to bardzo prosze o pomoc.
pytalska94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:28   #677
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: chorwacja

Cytat:
Napisane przez pytalska94 Pokaż wiadomość
witam jestem nowa na forum, wiec moglam zle umiescic temat, lub on po prostu juz sie pojawil. z gory za to przepraszam. zalozylam tutaj konto w sumie tylko po to by zapytac sie Was moi drodzy o jedna rzecz. a mianowicie w te wakacje, w lipcu wyjezdzam z rodzicami na wakacje do chorwacji. chcielismy zabrac z nami mojego chlopaka , ktory dopiero w sierpniu(tj miesiac po naszym wyjezdzie) skonczy osiemnascie lat. nie wiem czy nie potrzeba zadnych dokumentow od jego rodzicow czy oswiadczen ze zezwalaja na przekroczenie granicy pod opieka moich rodzicow. jezeli ktos orientuje sie w tej sprawie i wie jak to obecnie wyglada to bardzo prosze o pomoc.

musi mieć dowod, najlepej zeby wyrobil tymczasowy, taki może mieć nawet osoba niepełnoletnia
__________________
Nie trzeba słów żeby bolało wystarczy widzieć jak patrzy na inną....
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 22:18   #678
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: chorwacja

Chorwacja nie należy do UE więc konieczny jest paszport i nie sądzę, żeby cokolwiek innego.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 21:09   #679
Anastazja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: chorwacja

Byliśmy w Chorwacji rok temu w 10 osób, żadna nie miała paszportu.Wystarczy dowód .
Anastazja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 09:21   #680
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: chorwacja

A lecieliście czy jechaliście?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 16:22   #681
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: chorwacja

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Chorwacja nie należy do UE więc konieczny jest paszport i nie sądzę, żeby cokolwiek innego.
Nie jest potrzebny paszport, wystarczy dowod.
Calkiem mozliwe, ze przy podrozy samolotem rzecz ma sie inaczej, ale my bylismy autem 3 razy i paszport nie jest potrzebny

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-04-09 o 16:23
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 16:51   #682
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: chorwacja

W takim wybaczcie za wprowadzanie w błąd... ja potrzebowałam paszport gdy udawałam się do Chorwacji, ale fakt to było jakiś czas temu.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:29   #683
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: chorwacja

Na podstawie decyzji Rządu Republiki Chorwacji obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, którzy przebywają w Republice Chorwacji do 90 dni, mogą przekroczyć chorwacką granicę z ważnym dowodem osobistym lub paszportem. Sugerujemy jednak posługiwanie się paszportem (NIE JEST TO OBOWIĄZKOWE), gdyż niektóre instytucje mogą wymagać okazania tego dokumentu (np. kantory, banki czy ośrodki zdrowia).
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:10   #684
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: chorwacja

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Na podstawie decyzji Rządu Republiki Chorwacji obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, którzy przebywają w Republice Chorwacji do 90 dni, mogą przekroczyć chorwacką granicę z ważnym dowodem osobistym lub paszportem. Sugerujemy jednak posługiwanie się paszportem (NIE JEST TO OBOWIĄZKOWE), gdyż niektóre instytucje mogą wymagać okazania tego dokumentu (np. kantory, banki czy ośrodki zdrowia).
Wielkie dzięki za tę informację!
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:12   #685
Agusia_4you
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: Chorwacja

Postanawiam trochę odkurzyć wątek Chorwacji ;D

Dla wszystkich, którzy chcą wyjechać do Chorwacji na wakacje i mieszkają w okolicach Gdańska mam fajną propozycję. Otóż Studenci Slawistyki organizują warsztaty języka chorwackiego 24 maja od godziny 17.00 na Wydziale Filologicznym w Gdańsku. Nauka od podstaw. Nie ma tu żadnych ukrytych opłat czy chwytów marketingowych, po prostu chcemy zainteresować Chorwacją coraz większą grupę osób i pokazać wspaniały język i kulturę. Wszystko to dzieje się w ramach Festiwalu Slawistyki, na którym mamy więcej wydarzeń związanych z Chorwacją. Chętne w udziale prosimy o wysłanie swoich danych (wystarczy imię i nazwisko) na adres festiwal.slawistyki@gmail .com. Pod tym adresem pełny program festiwalu hrvat.webd.pl/festiwal/?page_id=24
__________________
32 dnia 13 miesiąca roku wpadnę na Ciebie po 25 w wielkomiejskim tłoku..
Agusia_4you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 21:46   #686
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Chorwacja

hej
Myślimy z TŻ nad wyjazdem samochodem do Chorwacji, tylko szukamy jakiejś sensownej kwatery, może poradziłybyście drogie Wizażanki coś? Interesowałaby nas wyspa Krk
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 21:12   #687
aga_1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 430
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Witam , to ja odświeżę wątek.
Wybieramy się do Chorwacji konkretnie Baśko Voda, z córką jedziemy 22 lub 23 czerwca oczywiście w ciemno, może ktoś się wybiera w podobnym terminie a może ktoś był w ubiegłym roku w takim terminie , jak kształtują się ceny teraz bo ostatnio byliśmy 2008 roku i płaciliśmy 10euro za osbę w Breli w ap. z aneksem kuchennym z widokiem na morze
__________________
JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20051119310117.png
aga_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:44   #688
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Cytat:
Napisane przez aga_1981 Pokaż wiadomość
Witam , to ja odświeżę wątek.
Wybieramy się do Chorwacji konkretnie Baśko Voda, z córką jedziemy 22 lub 23 czerwca oczywiście w ciemno, może ktoś się wybiera w podobnym terminie a może ktoś był w ubiegłym roku w takim terminie , jak kształtują się ceny teraz bo ostatnio byliśmy 2008 roku i płaciliśmy 10euro za osbę w Breli w ap. z aneksem kuchennym z widokiem na morze
Ja się wybieram do Baśkiej teraz na długi weekend bożociałowy, nie zdecydowaliśmy się na wyjazd w ciemno, płacimy 20 euro od osoby za apartament o podwyższonym standardzie (oby w rzeczywistości też taki był ), znajomi byli rok temu w Makarskiej i spali za 10 euro/os., więc myślę, że w tym sezonie również uda się znaleźć nocleg w takiej cenie. Mam jednak wrażenie po poszukiwaniu noclegu, że ceny w Chorwacji poszły w tym roku nieco w górę w porównaniu do lat ubiegłych...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 13:22   #689
edytami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Witam

Jedziemy z koleżanką (24l i 29l) na Pag w okolicy 01.08.2012-11.08.2012, ruszamy z Warszawy. Możemy zabrać dwie młode osoby, najchętniej dziewczyny (nie koniecznie ze stolicy).

wszelkie informacje mogę przesłać na e-mail


Edytowane przez edytami
Czas edycji: 2015-01-13 o 11:53
edytami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 13:25   #690
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Niestety Chorwacja nie jest juz tak tania jak w latach ubiegłych.

Kilka postów wyżej pisałam, ze się wybieramy, jednak Mąż chciał, zeby dzieci pobawiły się na plaży piaszczystej i szerokiej
Niestety wygrało to z widokami i atmosferą Cro
Trochę żałuję, ale obiecane mam, ze jak chłopcy podrosną wybierzemy się. Ale bardziej na południe. Orebic, Korcula te rejony.
W tym roku ruszamy do Włoch
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.