Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 17:00   #4141
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nic nie pisze, ale podczytuje was z ukrycia
Pomysl z nowym watkiem bardzo fajny, podoba mi sie
Anula tys to jest szybki bill poczytalam twoje recenzje i podtrzymuje swoja teze, ze masz dar pisania i powinnas zalozyc bloga
Evito maseczka do twarzy spisuje sie bardzo dobrze, mysle ze by Ci sie spodobala takze przy najblizszej okazji upomnij sie o nia
Musze sie pozachywcac zlota maska do wlosow, ktora dostalam od mlodziutka85 chyba rusie zawladna moja lazienka
Trzymalam ja 20 min troche podgrzalam suszara, wloski ladnie nawilzone i bylszczace oraz efekt push up niesamowity 2 razy wiecej wlosow Zapach z tych ciezszych takich indyjskich bardzo przypadl mi do gustu, takze zakupie ja na pewno przy najblizszej okazji
Anula ja dzis paczki nie dostalam mam nadzieje, ze jutro dotrze to sobie razem ze strojem odbiore bo szczesliwie juz sobie czeka na mnie i nie bede musiala latac z gola doopa
Kurcze znaczy ze złotą trzeba mieć
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam

Uczciwie przyznaje,że nie nadrobiłam i nie zamierzam z braku czasu

Ja również jestem za pomysłem MałgosiMam kilka swoich hitów i chętnie się nimi głośno podzielę.

Przez 3 tygodnie nic nie kupiłam!nic!ale teraz wracam pomału do świata żywych i zaczynam zakupy nadrabiać.

Maska drożdżowa jest nadal i niezmiennie boska.
Szampon NS do przetłuszczająych się nadal wielbię

Maska sanoflore z serii zielonej świetna
Żel sanoflore zielony może być,dobrze oczyszcza,ale z lekka mi capi.Mi bardzo rzadko kiedy co capi(uwielbiam zapach spiruliny,sesy,mydła allep czy jak ono się tak zwie)ale ten żel mi się nie podchodzi zapachowo strasznie

No i tak,tak Evi to smarkula z podstawówki
Szkoda że mi maskę z sanoflore wykupili
A szampon do tłustych u mnie czeka na swoją kolej
Kochana popraw się i rób zakupy!!
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:02   #4142
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Magi wow śliczne włoski
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:07   #4143
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kurcze znaczy ze złotą trzeba mieć

Szkoda że mi maskę z sanoflore wykupili
A szampon do tłustych u mnie czeka na swoją kolej
Kochana popraw się i rób zakupy!!
Magijuż mam ugadane z Panią z kaliny,że przy dzisiejszej dostawie odłoży mi małe co nieco

zamówienie z p&r też już szykuję,ale trochę mi się odechciało po tym jak laska na blogu opisała i pokazała te różniące się miceleale ich balsam do ciała uważam za najlepszy dla siebie i innego już nie chcę.

no i w naturnice jeszcze zamawiam,no i chyba gaia pójdzie na wypróbowanie

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Magi włoski jak zawsze piękne!Jakie już długie są!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:20   #4144
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kurcze znaczy ze złotą trzeba mieć

Szkoda że mi maskę z sanoflore wykupili
A szampon do tłustych u mnie czeka na swoją kolej
Kochana popraw się i rób zakupy!!
piekne wlosy:love : boshe dziewczyny jakie wy macie piekne wlosy co jedne to lepsze serio mozna w kompleksy popasc
Jesli podpasowala Ci maska z figa i dorodzowka to mysle, ze ta zlota tez Ci sie spodoba Czekam jeszcze na maske NS od Anuli zobaczymy co toto za cudo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:37   #4145
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Pomysł nowego wątku bardzo mi sie podoba
Dzisiaj użyłam szamponu nawilżenie i objętość oraz maski drożdżowej-fajna ale chyba z figa bardziej mi sie podoba Na końcówki dałam jeszcze sprayu witaminowego i moje włosy bez żadnego modelowania, wysuszone samoistnie prezentują się tak:
2 pierwsze zdjęcia przed farbowaniem (bez lampy):
Kolejne po farbowaniu
1 bez lampy, 3 kolejne z lampą
boszzz ja lepiej usune wszystkie moje zdjecia klaczkow, bo mi normalnie wstyd! z czym ja do ludzi!!! sliczny efekt! no i jak tu na ruskie sie nie skusic
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:44   #4146
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za odpowiedź Nie uwierzycie, ale dzisiaj trzymałam w łapce ten krem i myślałam nad nim, ale stwierdziłam, że najpierw zobaczę co mi odpiszecie
Także wrócę jutro po ten AA. Alterry się trochę boję, bo dziwne ma recenzje. Te ze sklepów internetowych właśnie oglądam, ale boję się na razie tak w ciemno kupować, w dodatku nie są zbyt tanie. Kwas hialuronowy mi się kojarzy ze zmarszczkami Chyba muszę poczytać więcej, bo to jakiś kosmos
Przeznaczenie
Ja Ci podrzuciłam linki do sklepów tylko tak orientacyjnie, bo one dość dobrze przedstawiają ogrom i różnorodność naturalnego asortymentu kosmetycznego.
No to teraz zajrzyj na kalinę
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nic nie pisze, ale podczytuje was z ukrycia
Pomysl z nowym watkiem bardzo fajny, podoba mi sie
Anula tys to jest szybki bill poczytalam twoje recenzje i podtrzymuje swoja teze, ze masz dar pisania i powinnas zalozyc bloga
Evito maseczka do twarzy spisuje sie bardzo dobrze, mysle ze by Ci sie spodobala takze przy najblizszej okazji upomnij sie o nia
Musze sie pozachywcac zlota maska do wlosow, ktora dostalam od mlodziutka85 chyba rusie zawladna moja lazienka
Trzymalam ja 20 min troche podgrzalam suszara, wloski ladnie nawilzone i bylszczace oraz efekt push up niesamowity 2 razy wiecej wlosow Zapach z tych ciezszych takich indyjskich bardzo przypadl mi do gustu, takze zakupie ja na pewno przy najblizszej okazji
Anula ja dzis paczki nie dostalam mam nadzieje, ze jutro dotrze to sobie razem ze strojem odbiore bo szczesliwie juz sobie czeka na mnie i nie bede musiala latac z gola doopa
coś w tym jest
musiałaś? no musiałaś o tej złotej masce takie rzeczy nawypisywać???
Jutro powinna juz przesyłka być, skoro dzisiaj dziewczyny dostały.
No i jednak się cyci nierówno opalą.........
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Pomysł nowego wątku bardzo mi sie podoba
Dzisiaj użyłam szamponu nawilżenie i objętość oraz maski drożdżowej-fajna ale chyba z figa bardziej mi sie podoba Na końcówki dałam jeszcze sprayu witaminowego i moje włosy bez żadnego modelowania, wysuszone samoistnie prezentują się tak:
2 pierwsze zdjęcia przed farbowaniem (bez lampy):
Kolejne po farbowaniu
1 bez lampy, 3 kolejne z lampą
Magi - włosy jak marzenie
Ty je wycałuj za to, że są takie piękne po tym wszystkim co je spotkało z Twoich rąk
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:58   #4147
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Magi wow śliczne włoski
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Magijuż mam ugadane z Panią z kaliny,że przy dzisiejszej dostawie odłoży mi małe co nieco

zamówienie z p&r też już szykuję,ale trochę mi się odechciało po tym jak laska na blogu opisała i pokazała te różniące się miceleale ich balsam do ciała uważam za najlepszy dla siebie i innego już nie chcę.

no i w naturnice jeszcze zamawiam,no i chyba gaia pójdzie na wypróbowanie

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Magi włoski jak zawsze piękne!Jakie już długie są!
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
piekne wlosy:love : boshe dziewczyny jakie wy macie piekne wlosy co jedne to lepsze serio mozna w kompleksy popasc
Jesli podpasowala Ci maska z figa i dorodzowka to mysle, ze ta zlota tez Ci sie spodoba Czekam jeszcze na maske NS od Anuli zobaczymy co toto za cudo
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
boszzz ja lepiej usune wszystkie moje zdjecia klaczkow, bo mi normalnie wstyd! z czym ja do ludzi!!! sliczny efekt! no i jak tu na ruskie sie nie skusic
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przeznaczenie
Ja Ci podrzuciłam linki do sklepów tylko tak orientacyjnie, bo one dość dobrze przedstawiają ogrom i różnorodność naturalnego asortymentu kosmetycznego.
No to teraz zajrzyj na kalinę

coś w tym jest
musiałaś? no musiałaś o tej złotej masce takie rzeczy nawypisywać???
Jutro powinna juz przesyłka być, skoro dzisiaj dziewczyny dostały.
No i jednak się cyci nierówno opalą.........

Magi - włosy jak marzenie
Ty je wycałuj za to, że są takie piękne po tym wszystkim co je spotkało z Twoich rąk
Bardzo Wam dziękuję
Cieszę się że Wam się podobają-ale tak jak Anulka mówi, powinnam je wycałować że są w takim stanie po tym wszystkim co im zafundowałam
Anakazarku widzę że lista pokaźna czekam na zdjęcia nabytków
Closzku przesadzasz przecież Twoim włoskom nic a nic nie brakuje i najważniejsze że są Twoje
Effa Kurcze mam przeczucie że tą złotą bym pokochała
Anulka Kurcze zachwalasz tą maskę z NS....czekam na Twoje kolejne użycia i zobaczę czy inni tak samo zadowoleni z niej będą
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 18:05   #4148
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Pomysł nowego wątku bardzo mi sie podoba
Dzisiaj użyłam szamponu nawilżenie i objętość oraz maski drożdżowej-fajna ale chyba z figa bardziej mi sie podoba Na końcówki dałam jeszcze sprayu witaminowego i moje włosy bez żadnego modelowania, wysuszone samoistnie prezentują się tak:
2 pierwsze zdjęcia przed farbowaniem (bez lampy):
Kolejne po farbowaniu
1 bez lampy, 3 kolejne z lampą
Wow... Przepiękne włoski! Takie gładziutkie i lśniące. Chciałabym, żeby moje też tak wyglądały bez udziału suszarki... I kolor wyszedł bardzo fajnie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:26   #4149
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Wow... Przepiękne włoski! Takie gładziutkie i lśniące. Chciałabym, żeby moje też tak wyglądały bez udziału suszarki... I kolor wyszedł bardzo fajnie.
a jak wyglądają Twoje włoski jeśli nie potraktujesz ich suszarką? Ja suszarki używam 2 razy w roku więc nie widzę różnicy
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:33   #4150
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ale ja pisząc, że polecam, nie mam na myśli robienia reklamy pt. kup koniecznie olej wspaniały!!! Będziesz zadowolona!
Rozumiem to mniej więcej tak, jak to opisałaś powyżej
Jeśli dzielę się z kimś swoimi doświadczeniami, to w jakiś sposób "polecam" - nie bez kozery laski zaglądają tu z pytaniem - a co dziewczyny polecacie z naturalnej pielęgnacji na wypadanie włosów?????

Tylko ważne, żeby dobrze nazwać wątek: jak będzie się nazywał "naturalne hity i kity" to zasugeruje tylko listę kosmetyków, ja bym jednak poszła w kierunku bardziej całościowym, czyli nasze sprawdzone sposoby naturalnej pielęgnacji
Świetny pomysł z tymi nowymi wątkami. Należałoby dokładnie opisać rodzaj cery, włosów itp. Jestem za pisaniem tego co nam nie służy. Mi na przykład jest bardzo trudno dobrać kosmetyki do cery naczynkowo - wrażliwo - "trądzikowej". Zwykle krem dziełający na jedną sferę pogarsza drugą.

effa_j anula_ga

Super, że podpasowała Ci złota maska. Dodam, że miałam po niej taki piękny, miękki skręt.
effa_j - nieśmiało przypominam się odnośnie paczuszki

magnesita
Masz boskie włosy
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:41   #4151
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
a jak wyglądają Twoje włoski jeśli nie potraktujesz ich suszarką? Ja suszarki używam 2 razy w roku więc nie widzę różnicy
Kiedyś wyglądały jakby piorun w nie strzelił. Teraz jest trochę lepiej, ale ciągle bez suszenia wydają się jakieś takie wymięte. Część jest prosta, część lekko faluje.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 18:42   #4152
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Pomysł nowego wątku bardzo mi sie podoba
Dzisiaj użyłam szamponu nawilżenie i objętość oraz maski drożdżowej-fajna ale chyba z figa bardziej mi sie podoba Na końcówki dałam jeszcze sprayu witaminowego i moje włosy bez żadnego modelowania, wysuszone samoistnie prezentują się tak:
2 pierwsze zdjęcia przed farbowaniem (bez lampy):
Kolejne po farbowaniu
1 bez lampy, 3 kolejne z lampą
no piękne włoski
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Magijuż mam ugadane z Panią z kaliny,że przy dzisiejszej dostawie odłoży mi małe co nieco

zamówienie z p&r też już szykuję,ale trochę mi się odechciało po tym jak laska na blogu opisała i pokazała te różniące się miceleale ich balsam do ciała uważam za najlepszy dla siebie i innego już nie chcę.

no i w naturnice jeszcze zamawiam,no i chyba gaia pójdzie na wypróbowanie
i co bierzesz z kaliny? co z naturniki? z gai (jednak?)

kocham cię za ten tekst -jako że w wolnych chwilach sobie nadrabiam powolutku stare wątki, to na ten tekst natrafiam co jakiś czas, ale wolę w wersji "innego już nie szukam"
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:44   #4153
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

evitka21, Melya piękne zakupy
Jeśli przegapiłam ostatnio czyjeś zakupy, to przepraszam. Teraz dopiero nadrabiam

cloche, magnesita
cudne włoski

małgoś super pomysł z wątkiem
anula genialny początek i pytam się, kiedy ten blog

jeszcze 4 dni i nowy miesiąc
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:57   #4154
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no piękne włoski

i co bierzesz z kaliny? co z naturniki? z gai (jednak?)

kocham cię za ten tekst -jako że w wolnych chwilach sobie nadrabiam powolutku stare wątki, to na ten tekst natrafiam co jakiś czas, ale wolę w wersji "innego już nie szukam"
Eviś no z kaliny to bankowo szampon NS,maska drożdżowa,peeling złoty,scrub do ciała,myślę nad serum OT i więcej nic mnie nie kusi póki co.
Z naturniki chcę serum z mącznicy JMO.
Krem gaia mnie kusi,bo kremu nowego potrzebujęa że nic kompletnie mnie innego nie kusi(może ciut tylko wiesz,który sanoflore)to chyba wypróbuję tego samoroba
Z p&r musowo balsam dzieciowy i balsam ten dla kobit w ciążyno i chyba tonik,bo mam już na dnie.

aaa wiesz co?widziałam,że odżywka phenome w ogóle Ci nie podpasowała.Powiem Ci,że mam słowo w słowo identyczne odczuciapo trzykrotnym mega wow!zaczęła mi taki tłusty uklep na włosach robić,że masakra.Normalnie niedomyte,mega obciąże włosy po niej miałam-identyko jak po szampnach p&r.
Oddałam calusieńką siostrze i nawet nie wiem czy jej pasi czy nie,bo ona jeszcze nie zdążyła jej użyć,bo cały czas pasożyt na mojej ukochanej JMO jedzie

Co do odżywek to już dosyć mam szukania i próbowania.JMO cytrusowa i miętowa to jest TO i nie mam co szukać skoro ideał już mam.

patrz no nawet nie wiedziałam,że to mój teskt
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:05   #4155
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

a no zapomniałabym-użyłam maski NS od anuli -i faktycznie, boskie włoski mam . Lekkie, gładkie, lejące, mięciutkie. No miodzio. Ja to już zawsze przy spłukiwaniu "czuję" jakie będą włosy i na ogół się sprawdza. Zobaczymy jak po kilkukrotnym użyciu, bo próbka ogromna (odlewka chyba raczej)i starczy mi na długo (ja mało daję odżywek.masek, bo mi obciążają). Bo ze mną tak jest że niektóre rzeczy na początku zachwycają, a potem....no cóż...zachwyt mocno topnieje....

Spróbowałam też peelingu papayowego-ale łazienka fajnie pachniała. Zapomniałam że anula polecała na suchą skórę i walnęłam jak zwykle-na mokrą i mimo że tych drobinek faktycznie sporo, to mi się jakby...rozłażą i takie no...hm... tępe się wydają, jakby za mało zdzierające jak dla mnie, a peeling sam (ten żel, czy co to tam jest) taki gładki, . Popróbuję na sucho jeszcze. No i testy kawowego przede mną

Ale póki co w kwestii poziomu zdzieralności (ło matko ale to brzmi ), to jednak na razie niepodzielnie króluje rosmanowski wellness , szkoda tylko że nie pachnie jak organic shopy

ana, a jakie serum OT rozważasz?

no, to jednak odżywka tobie też na dłuższą metę nie spasowała-ja swoją resztę dałam mel-zobaczymy czy jej podpasi
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-08-27 o 19:09
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:27   #4156
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Ś

magnesita
Masz boskie włosy

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kiedyś wyglądały jakby piorun w nie strzelił. Teraz jest trochę lepiej, ale ciągle bez suszenia wydają się jakieś takie wymięte. Część jest prosta, część lekko faluje.
O widzisz, ja nie bardzo wiem jaki to efekt bo ja mam włosy proste jak druty co widać na zdjęciahc więc mogę sobie pozwolić aby same wysychały
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no piękne włoski
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

cloche, magnesita
cudne włoski

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a no zapomniałabym-użyłam maski NS od anuli -i faktycznie, boskie włoski mam . Lekkie, gładkie, lejące, mięciutkie. No miodzio. Ja to już zawsze przy spłukiwaniu "czuję" jakie będą włosy i na ogół się sprawdza. Zobaczymy jak po kilkukrotnym użyciu, bo próbka ogromna (odlewka chyba raczej)i starczy mi na długo (ja mało daję odżywek.masek, bo mi obciążają). Bo ze mną tak jest że niektóre rzeczy na początku zachwycają, a potem....no cóż...zachwyt mocno topnieje....
No musiałaś to napisać?? i co to znaczy?Że trza kupić
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:36   #4157
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Evi to do mieszanej/tłustej.Choć no nie wiem czy brać,bo albo to serum kupię albo serum johna,a JMO mam sprawdzonei tak se rozmyślam,które...chciała m dwa,ale po co mi dwa
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:03   #4158
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Przyznaję się podobnie jak Anakazar nie jestem w stanie nadrobić wątku Mam teraz bardzo dużo pracy. Siedzę po uszy w papierkowej robocie od rana, do praktycznie rana i nie mam pojęcia, czy z tego wyjdę. Nie zanosi się na to Wpadłam przejrzeć przynajmniej dwie ostatnie strony

Magnesiu piękne włoski i nie widać po nich, że tak wiele przeszły. Zieleni także Muszę doczytać czym farbowałaś. Ja dzisiaj też hennowałam. Tym razem na brąz. Nie wiem, czy hennowanie się udało bo to była "zsypka" resztek Khadi i jeszcze dodatkowo papka wyszła zbyt płynna.

Nie mam pojęcia o jakim nowym wątku piszecie, ale wierzę że to dobry pomysł

Melduję, że jako chyba jedynej szampon i odżywka Natura Siberica (nawilżenie i objętość) nie pasują. Włosy pierwszego dnia są ładne, ale robią się błyskawicznie oklapnięte i nieświeże. Także drugiego dnia musiałabym znów myć głowę. No i kosmetyki podam dalej.

I teraz najważniejsze nie poczyniłam żadnych zakupów! Nic, zero! Mój post mniej lub bardziej dobrowolny nadal trwa
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:08   #4159
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przyznaję się podobnie jak Anakazar nie jestem w stanie nadrobić wątku Mam teraz bardzo dużo pracy. Siedzę po uszy w papierkowej robocie od rana, do praktycznie rana i nie mam pojęcia, czy z tego wyjdę. Nie zanosi się na to Wpadłam przejrzeć przynajmniej dwie ostatnie strony

Magnesiu piękne włoski i nie widać po nich, że tak wiele przeszły. Zieleni także Muszę doczytać czym farbowałaś. Ja dzisiaj też hennowałam. Tym razem na brąz. Nie wiem, czy hennowanie się udało bo to była "zsypka" resztek Khadi i jeszcze dodatkowo papka wyszła zbyt płynna.

Nie mam pojęcia o jakim nowym wątku piszecie, ale wierzę że to dobry pomysł

Melduję, że jako chyba jedynej szampon i odżywka Natura Siberica (nawilżenie i objętość) nie pasują. Włosy pierwszego dnia są ładne, ale robią się błyskawicznie oklapnięte i nieświeże. Także drugiego dnia musiałabym znów myć głowę. No i kosmetyki podam dalej.

I teraz najważniejsze nie poczyniłam żadnych zakupów! Nic, zero! Mój post mniej lub bardziej dobrowolny nadal trwa
O Margolciu dziękuję i cieszę się że nie widac zieleni
jejku ale masz roboty Kochana....
Ja zobacze jakie jutro będę miała włosy po tym szamponie ale dzisiaj jest super
Tobie hennowanie na pewno wyszłokomu jak komu ale Tobie zawsze wychodzi
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 20:15   #4160
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Melduję, że jako chyba jedynej szampon i odżywka Natura Siberica (nawilżenie i objętość) nie pasują. Włosy pierwszego dnia są ładne, ale robią się błyskawicznie oklapnięte i nieświeże. Także drugiego dnia musiałabym znów myć głowę. No i kosmetyki podam dalej.

I teraz najważniejsze nie poczyniłam żadnych zakupów! Nic, zero! Mój post mniej lub bardziej dobrowolny nadal trwa
Nie jesteś osamotniona Mój szampon Natura Siberica wzmacniający też oceniam jako nijaki. Słabo domywa i puszy mi włosy. Zniechęciłam się i chyba nie będę już polować na ruski, też pozostanę przy sprawdzonym JMO i masce P&R.

Magnesia, Closzek - śliczniutkie włoski macie, zadbane i kobiece. Z dużą przyjemnością na nie patrzyłam

Też jestem na odwyku zakupowym, zasypana robotą, tylko Was podglądam od czasu do czasu...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-08-27 o 20:17
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:18   #4161
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przyznaję się podobnie jak Anakazar nie jestem w stanie nadrobić wątku Mam teraz bardzo dużo pracy. Siedzę po uszy w papierkowej robocie od rana, do praktycznie rana i nie mam pojęcia, czy z tego wyjdę. Nie zanosi się na to Wpadłam przejrzeć przynajmniej dwie ostatnie strony

I teraz najważniejsze nie poczyniłam żadnych zakupów! Nic, zero! Mój post mniej lub bardziej dobrowolny nadal trwa
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość


Też jestem na odwyku zakupowym , zasypana robotą, tylko Was podglądam od czasu do czasu...
Czyli na naszych przykładach wychodzi,że najlepszym sposobem na post zakupowy jest nawał pracy

właśnie włożyłam do koszyka nowość,masło OS biała czekolada
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:23   #4162
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli na naszych przykładach wychodzi,że najlepszym sposobem na post zakupowy jest nawał pracy

właśnie włożyłam do koszyka nowość,masło OS biała czekolada
Anula, teraz posucha, ale harujemy na kolejne zachcianki, przypominam o Dniu Darmowej Dostawy. Już całkiem niedługo
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:30   #4163
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anula, teraz posucha, ale harujemy na kolejne zachcianki, przypominam o Dniu Darmowej Dostawy. Już całkiem niedługo
o!faktycznie to już niedługo,trzeba się szykować
Akurat teraz złożę kilka zamówień i do DDD nie kupię na pewno już nic.Teraz dałam rade tyle tygodni bez zakupów to i drugi raz dam
Zadowolenie/duma z siebie z tego powodu-bezcenne
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:30   #4164
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
O Margolciu dziękuję i cieszę się że nie widac zieleni
jejku ale masz roboty Kochana....
Ja zobacze jakie jutro będę miała włosy po tym szamponie ale dzisiaj jest super
Tobie hennowanie na pewno wyszłokomu jak komu ale Tobie zawsze wychodzi
Oby się udało. Jak nie, wrócę grzecznie do Lush'a. Chciałam zużyć resztki Khadi i po prostu je wymieszałam Teraz boję się jutro spojrzeć w lustro. W sumie z okazji powrotu do pracy wypadałoby mieć przynajmniej ładne włosy. Skoro moja twarz zwariowała i mam kilka bolących gul (i nie tylko)

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Nie jesteś osamotniona Mój szampon Natura Siberica wzmacniający też oceniam jako nijaki. Słabo domywa i puszy mi włosy. Zniechęciłam się i chyba nie będę już polować na ruski, też pozostanę przy sprawdzonym JMO i masce P&R.

Magnesia, Closzek - śliczniutkie włoski macie, zadbane i kobiece. Z dużą przyjemnością na nie patrzyłam

Też jestem na odwyku zakupowym, zasypana robotą, tylko Was podglądam od czasu do czasu...
Właśnie obok rozkładów materiału próbuję napisać recenzję szamponu i odżywki JMO. Ale żałuję, że się skończyły

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli na naszych przykładach wychodzi,że najlepszym sposobem na post zakupowy jest nawał pracy

właśnie włożyłam do koszyka nowość,masło OS biała czekolada
Oj chyba tak. Chociaż bardziej obstawiałabym brak czasu na nasz wątek
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:44   #4165
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Evitka ja mam tyle samo lat co Ty, ten sam zawód i mnie nawet dzieci mówią, że się nie wyróżniam za bardzo

Pomysł z wątkiem świetny Mam skromne doświadczenie, ale chętnie się poudzielam (jeśli oczywiście będę w stanie coś sensownego napisać).

P.S. Właśnie doczytyłam, że Margoltka robi to samo - ja rozkłady zostawiam na "po środzie"

Edytowane przez Zielony Kalcyt
Czas edycji: 2012-08-27 o 20:49
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:47   #4166
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przeznaczenie
Ja Ci podrzuciłam linki do sklepów tylko tak orientacyjnie, bo one dość dobrze przedstawiają ogrom i różnorodność naturalnego asortymentu kosmetycznego.
No to teraz zajrzyj na kalinę

coś w tym jest
musiałaś? no musiałaś o tej złotej masce takie rzeczy nawypisywać???
Jutro powinna juz przesyłka być, skoro dzisiaj dziewczyny dostały.
No i jednak się cyci nierówno opalą.........

Magi - włosy jak marzenie
Ty je wycałuj za to, że są takie piękne po tym wszystkim co je spotkało z Twoich rąk
Anula ostudze Twoj zapal obawiam sie, ze dla Ciebie ta maska bedzie za moco obciazac. Poczekaj jak ja kupie to Ci probke dam i sama ocenisz takze relax take it easy
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kurcze mam przeczucie że tą złotą bym pokochała
No skoro mamy te same typy to niewykluczone, ze Ci sie spodoba

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
effa_j
Super, że podpasowała Ci złota maska. Dodam, że miałam po niej taki piękny, miękki skręt.
effa_j - nieśmiało przypominam się odnośnie paczuszki
wysle po urlopie tak jak obiecalam tylko przypomnij mi sie kolo 8 wrzesnia bo wtedy wracam ok?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 21:10   #4167
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Magi prześliczne masz włoski
Małgosia fajny pomysł z wątkiem, choć jeszcze brakuje mi jakiegoś podsumowania naszych opinii, ale też ogólnie wszystkich a nie tylko polecanych. Chyba dlatego, że ja w sumie nie wiem co chciałabym polecić. To się u mnie zmienia jak w kalejdoskopie, a takich hitów do których ciągle wracam mam mało. Zresztą może dojść do takiej sytuacji, że wszyscy polecą np szampony NS, a gdzieś zabraknie stwierdzenia, że Margo one nie pasowały (co prawda będzie widać, że poleca inne, ale nie będzie jej zdania właśnie o NS). Więc taki wątek to fajny pomysł, ale jednak będzie mi jeszcze brakować naturalnego KWC (np w formie bloga, do którego każda miałaby dostęp)...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 21:54   #4168
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Magnesia Ale masz cuda na tej głowie, juz nie mogę się doczekać, żeby na żywo zobaczyć
Anulka, boska jesteś! Tutaj ledwo pomysły idą a ta wzięła i już napisała
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:22   #4169
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczęta, bardzo mi się podoba pomysł z nowym wątkiem Ja mam dużo skromniejsze doświadczenia niż Wy i bardzo by mi takie wpisy pomogły Zresztą już mi pomógł "wstępny" wpis Anuli
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:30   #4170
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta, bardzo mi się podoba pomysł z nowym wątkiem Ja mam dużo skromniejsze doświadczenia niż Wy i bardzo by mi takie wpisy pomogły Zresztą już mi pomógł "wstępny" wpis Anuli
Popieram, pomysł jest doskonały Zapewniam również swój skromny udział

Dziewczyny, pisałyście czasami o rogowaceniu okołomieszkowym... wiem, że potrzebne jest stosowanie mocznika, ale może są jakieś gotowe preparaty (naturalne) godne polecenia? W ostateczności sobie coś ukręcę, ale pewnie potrzebne mi będzie sporo takiego kosmetyku, więc może się coś znajdzie Desperacko próbuję zastąpić czymś kremy apteczne, zresztą wcale nie takie skuteczne.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.