Do wszystkich:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-01, 13:35   #61
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Do wszystkich:)

Ja myślę podobnie, już napisałam, widzę, że wiele osób tak uważa. To o czymś świadczy.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:36   #62
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Burza na Ciebie? Na pewno nie za moderowanie, bo zaczęłaś dwa dni temu? Nie widzę powodu żeby ktoś z kosmetycznego miał pisać do Ciebie PW. Niby dlatego, że wątek przesunęłaś? Nonsens, z takimi sprawami nikt nie pisze, bo to normalne, że przesuwa się wątki na odpowiednie forum. Odnoszę wrażenie (podkreślam! nie jestem pewna) że poczułaś zew władzy i trochę przesadzasz z tą odpowiedzialnością ale to moje prywatne zdanie. Nie wiem czy ktoś myśli podobnie.
Dokładnie tak jak piszesz-miałam wczoraj PW o tym,że przesunęłam wątek o SPA z kosmetyczki na plotkowe.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:37   #63
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Każdy kto tutaj czyta moje wypowiedzi wie,że reaguję emocjonalnie,więc dziwne są te wypowiedzi,że powinnam się uspokić,bo zmieniłam status z nałogu na moderatora.
Ja bym powiedziała raczej, że nie powinnaś nim być, ale to tylko moje skromne zdanie. Tylko nie reaguj emocjonalnie! I nie zamykaj z tego powodu wątku
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:38   #64
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
1.Jak dla mnie ten wątek klasyfikuje się do zamknięcia,a nie przesunięcia---> tak napisała,ale nie ma tu mowy,że ZAMKNĘ wątek,ale że on generalnie się do tego nadaje,bo będzie niepotrzebna wojna
2.Wątek był wpierw na Pytaniach do Wizażystki-tam mam taką możliwość przesunięcia.
Napisałaś, że gdybyś chciała to już nikt nie pisałby w tym wątku, bo byś go zamknęła. Odpowiedziałam więc, że nie zrobiłabyś tego, ponieważ nie masz uprawnień. Wątki zamykają tutaj Złoś i AgaZ.
Cytat:
Każdy kto tutaj czyta moje wypowiedzi wie,że reaguję emocjonalnie,więc dziwne są te wypowiedzi,że powinnam się uspokić,bo zmieniłam status z nałogu na moderatora.
I to Cię dziwi? Moderator nie może się unosić, choćby nie wiem co o nim pisano
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:40   #65
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Dokładnie tak jak piszesz-miałam wczoraj PW o tym,że przesunęłam wątek o SPA z kosmetyczki na plotkowe.
Napisz do Zło z nickiem tej osoby, skopiuj obraźliwego maila i będzie po sprawie. Tak czy siak, nadal odnoszę wrażenie, że zachłysnęłaś się statusem moderatora.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:53   #66
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Napisz do Zło z nickiem tej osoby, skopiuj obraźliwego maila i będzie po sprawie. Tak czy siak, nadal odnoszę wrażenie, że zachłysnęłaś się statusem moderatora.
Coooo tu się dzisiaj dzieje Ja zgadzam się z ewelinką co do pewnych kwestii i nie uważam, żeby jej post kogoś obraził, troszkę niefortunnie się wyraziła, ale potem chciała to naprawić. Ja przeglądam forum MM, ale komentuje tylko to co mi się podoba, a niewiele tego jest Pamiętam jaka ostatnio była burza po krytyce i wolę byc bierna, niż dostać po łapach. Zresztą na forum MM komentują w większości te same osoby, mi to nie przeszkadza, ja na tym forum jestem bierna, ale dziewczyny zauważyły ciekawe zjawisko.

Co do natii, to postuluje o więcej pokory.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 14:07   #67
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Do wszystkich:)

uważam, że kazda z nas ma inny gust i ma prawo W SPOSÓB KULTURALNY wyrazić swoją opnię o danym makijażu.

natii, uważam, że jako moderator nie powinnaś używać słów "Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały". następnym razem może policz do dziesięciu a potem pisz
pozdrawiam
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 14:09   #68
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Forum Moje makijaze jest moim zdaniem troszke kontrowersyjne ...
Ja rzadko komentuje makijaze ale to niekoniecznie dlatego, ze mi sie cos nie podoba - po prostu nie umiem tego umiejetnie ocenic pod wzgledem "technicznym".
Druga sprawa - sama ostatnio odwazylam sie zamiescic tam swoje makijaze ale nie dlatego, ze chcialam sobie poczytac pochwały ...
Wiedzialam, ze dziewczyny czesto sie zachwycaja niektorymi dzielami i nie razi mnie to, bo maja do tego prawo. Tak samo kazdy ma prawo skrytykowac jakis makijaz.
Nie obrazilabym sie gdyby ktos napisal cos zlego o moim...
Jezeli zamieszczam swoje zdjecia na forum to musze liczyc sie z tym, ze moga sie znalezc zarowno osoby ktorym moje "dziela" sie spodobaja, jak i takie dla ktorych beda one beznadziejne.
I te i te osoby maja prawo napisac co mysla, bo to przeciez jest forum internetowe. I nigdzie nie jest napisane "tutaj mozna tylko słodzić".

Jednocześnie apeluje do "obrońców pokrzywdzonych" - pozwolcie innym krytykować! Jezeli nie zamienia sie to w chamskie odzywki, a jest tylko luznym "nie podoba mi sie bo np. za mocno, za kolorowo, nie pasuje do koloru oczu itp." to po co od razu ataki "pokaz jak ty malujesz, itp, itd.".

Jesli chodzi o kweste "burzy" i zamykania niewygodnych wątków to zgadzam się z Lovisą, Justyną, Smoczycą, Maddlen i Zlośnicą...
OO tak, to forum kontrowersyjne jest... Ale myślę, że nie byłoby tak, gdyby każdy mógł napisać co myśli i nie był przez to zakrzykiwany. Już i tak nie można napisać, że po prostu mi sie nie podoba - rozumiem, konstruktywna krytyka. Ale wydaje mi się, że jednocześnie spowodowało to, że wiele dziewczyn nie wypowiada się wcale - bo np nie znają się na tym, czy kolory są dobrze roztarte, a kreska idealnie równa. Widzą całokształt i nie podoba im się. I już. Ale się nie odzywają.

Zadko zaglądam na MM. Kiedyś robiłam to częściej, ale teraz ewentualnie tylko patrzę na zdjęcia makijażu na początku wątku, kilka pierwszych komentarzy i już. Reszta jest dla mnie tak powtarzalna jakby to wciąż ta sama osoba pisała... Nudzi mnie po prostu czytanie jedna po drugiej opinii typu : "pieknie, wspaniale, cudownie" itp. Jedyne wątki na temat makijaży do oceny, które rzeczywiscie były różnorodne i wiecej krytyki w nich było to wątki monny (która dzięki temu zrobiła ogromne postępy!).

Ale cóż, pozostaję tylko biernym obserwatorem, chyba, że naprawdę coś mi się spodoba. Juz nawet nie mam ochoty pisać tam co myślę - szczególnie jeśli to nie pochwała, bo to chyba nie ma wielkiego znaczenia. Wiec forum MM zostawiam dla dziewczyn, które stale sie tam udzielają.

Co do zamykania niewygodnych wątków - zgadzam się ze Smoczycą.

Natii, naprawdę Cię lubie, ale zaskoczyłaś mnie postem, ze ten watek nadaje sie do zamknięcia. Proszę Cie, staraj się podchodzić jednak do wszystkiego trochę mniej emocjonalnie i nie dziw sie, że ktoś zwraca na to uwagę - bo dopuki nie zostałaś moderatorem mogłaś tak reagować, teraz jesteś "na świeczniku" wiec wiele osób będzie oczekiwać od Ciebie chłodnego osądu i bezstronności... Tak już mają moderatorzy
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 14:09   #69
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały
UUU to zabrzmiało jak... groźba?

Z tego co się orientuję to od kasowania wątków jest tutaj Złośliwiec i AgaZ, więc chyba jednak nie masz takich uprawnień? To stwierdzenie było zbędne.

A jeśli chodzi o tą "emocjonalność" to zgadzam się z niektórymi dziewczynami, że moderator nie powinien do takich rzeczy podchodzić emocjonalnie. Trzeba mieć mocne nerwy, a najlepiej, żeby zostać moderatorem, trzeba przechodzić test na wytrwałość psychiczną
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 14:50   #70
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Do wszystkich:)

Ojej dziewczyny.....
Ewelina rozpoczęła kontrowersyjny wątek .... jednak zreflektowała się szybko, że mogła kogos urazić, ale mało kto to zauważył .. wyjaśniła o co jej chodziło, przeprosiła... wystaczyło wątek przesunąc...
A teraz po co go ciągnąc?
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 15:54   #71
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Do wszystkich:)

Czytam i własnym oczom nie wierzę

Dziewczyny co się z Wami dzieje???
Czy tak już będzie w każdym wątku? Groźby (NAtii wybacz ale nawet jeśli wątek jest mocno kontrowersyjny to Ewelina miała prawo go założyć - na prawdę trochę przesadziłaś), wzajemne obrażania i zarzuty? Jesteście moderatorami i raczej powinnyście dawać przykład, a nie skakać sobie do gardeł - jak to właśnie robicie

Ewelinko - jeśli Ci się makijaż nie podoba to śmiało pisz - naprawdę nie bijemy no chyab, że krytyka jest w stylu: obrzydliwe, bo napaćkane i wstrętne
Olu - a dlaczego się boisz napisać co myślisz? jeśli to będzie konstruktywna i sensowna krytyka to czemu nie - z chęcią poczytam (i myślę, że autorki makijaży także)
Ines - podpisuję się pod Twoja wypowiedzią, Lexie pod częścią Twojej też
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 16:23   #72
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Red face Dot.: Do wszystkich:)

To ja też udzielę się w tym wątku Fakt makijaż to moja pasja bardziej niż plotki np i dlatego na "MM" zabieram głos najwięcej razy. Nie wszystko mi się podoba i nie wszystkim jestem zachwycona- i potrafie to napisać lub udzielić jakiś wskazówek - krytykę co do mojej osoby przyjmuję tak samo jak słowa pochwały i doceniam to ,że ktoś wyraża swoją opinie na NIE ! I tego wątku "Do wszystkich" nie wzięłam absolutnie do siebie ale po przeczytaniu go nasunęła mi się pewna myśl - faktycznie może zacznijcie w końcu pisać swoje zdania na temat danego makijażu zwłaszcza te negatywne? Niektóre z Was tylko przeglądają, nie chcą się udzielać itd i właśnie dlatego są same odpowiedzi na TAK , pochwalające dany makijaż - najłatwiej jest nic nie napisać , obejrzeć i wio dalej a potem zdziwienie same dobre recenzje? A kto ma udzielać tych negatywnych? Może mówiąc delikatnie "mi się nie podoba połączenie kolorów, coś mi tu nie gra z tą kreską-może spróbuj bez " itp itd kilka słów a może akurat dadzą do myślenia , zmobilizują

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57592
Przeglądnijcie sobie ten wątek
I odwagi w wyrażaniu własnych myśli

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:07   #73
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Do wszystkich:)

Ja nie wiem po co wy zaglądacie na MM jak WAm się nic nigdy nie podoba?
Ja nie rozumiem po co sobie oczy psuć na czytannie "waty cukrowej" ?
Ja nie rozumiem dlaczego ogladacie makijaże? DLa mnie jest jasne, że jak mnie coś nie interesuję to tam NIE WCHODZĘ, BO NIE MA PO CO!
OMIJAJCIE MM i zgłowy. NikT nie karze wam tego oglądać skoro i ta <często z góry> wiecie, ze są tam same wygłupy i przesadzone zmalowane gęby. .

NIe zgodze się z opinią, że jest sam lukier. W moich wątkach pojawiła się wielokrotnie krytyka, że coś nie pasuję mnie/do mnie i nie było afery! NIe czułam się ŁObrażona, ani skrytykowana. Tak samo jak jedne dziewczyny piszą, że mam fajne brwi, a przyszły inne i powiedziały są sztucze! I nikogo nie plułam inwektywami, że "jak mogło CI się nie podobać to co ja stworzyłam. Takich brwi nie ma w całym powiacie?" Proste nie podoba się i koniec balu!
MNie się tez kilkarazy coś tam nie podobało i to napisałm. Fakt, że są wątki które ominełam, bo nie miałam na ich temat zdania. Więc uznałam, że sztuczne wyslianie się nie ma sensu. I tyle.

POza tym Kochane jak wam się coś nie podoba to piszcie. Po co to tłumić w sobie emocje? Walić śmiało? Najwyżej dojdzie do strzelaniny i samosądów
POza tym wszystkie oponetki, które uważają, że "źel się dzieje" na forum MM chciałabym zobaczyć w makijażu jaki one preferują. MIłoby mi było bardzo . I wtedy możemy dyskutowac na calego!

Aby była jasność nie szukam na MM dowartościowania znam swoją watość z forum czy bez niego!
I na koniec:
BARDZO ŁATWO JEST SKRYTYKOWAĆ KOGOŚ,

BARDZO TRUDNO SAMEMU WYSTAWIĆ SIĘ NA FORUM!

Aha nie traktujcie mojego posta w kategorii ataku! NIe to jest moim celem. Korzystam jedynie z wolności wypowiedzi.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:11   #74
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
I na koniec:
BARDZO ŁATWO JEST SKRYTYKOWAĆ KOGOŚ,

BARDZO TRUDNO SAMEMU WYSTAWIĆ SIĘ NA FORUM!
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę - właśnie dlatego nie komentuję i milczę na MM
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:26   #75
wera25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 41
Dot.: Do wszystkich:)

Myslę , że Ewelina miała na myśli to, że ilekroć pojawia się na wizażu nowy makijaż to jest on zwykle tylko chwalony, a nie ma negatywnych komentarzy. Wizażanki, którym ten makiaż sie nie podoba zwykle go nie komentują, w związku z tym osoba, która go wykonała dostaje tylko pozytywne opinie i zachęcona takim odzewem jest zadowolona, mysli że wszystko jest ok. I niejednokrotnie zamiast coś w swoim makijażu zmienic nie robi nic bo nikt jej nie powiedział, że jest źle...
I koło się zamyka... I chyba o to chodziło Ewelinie.
Poza tym skoro ktoś prezentuje swoje prace do oceny to liczy się z tym, że nie będą to same pochwały i nawet moze czeka na jakąkolwiek podpowiedź, poradę.


Cytat:
Napisane przez natii4
Jak dla mnie ten wątek klasyfikuje się do zamknięcia,a nie przesunięcia.


Zauważam tu podobieństwo do wątku odnośnie Opola i słów typu "Brodka i Mezo popełnili plagiat".Wyrażanie takich słów jest bardzo kontrowersyjne i dla mnie nie na miejscu.Kiedyś już powiedziałam,że najpierw przedstawcie dowodu na istnienie danej sytuacji,na zajście sytuacji,a nie zaczynajcie od oskarżania.Jeżeli ktoś uważa,że inne Wizażanki kłamią oceniając makijaże to ja najpierw poproszę o dowodu i wskazanie konkretnych osób i przypadków.Sformułowania wydaje mi się,odnoszę wrażenie to nie to samo co mam pewność.


Zostawiam tu ten wątek na razie.Jeżeli rozpięta się burza to będzie go tu łatwiej zamknąć.
wera25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:30   #76
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Do wszystkich:)

No ale przeciez sa jeszcze do oceny gwiazdki jak ktos nie chce publicznie krytykowac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:35   #77
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez wera25
... I niejednokrotnie zamiast coś w swoim makijażu zmienic nie robi nic bo nikt jej nie powiedział, że jest źle....
Nie zgodze się. Na swoim przykładzie wiem, że tak nie jest.
Wielokrotnie dziewczyny pisały mi, że powinnam <nawet muszę> modelować twarz pudrem/różem, bo jest zbyt.....Teraz tylko ode mnie zależy, czy ja to wdroże w swoje makijaże czy pozostane dalej okrągła i niepocieniowana. To samo widziałam na innych wątkach. Prosby, sugestie, podpowiedzi wskazówki....żeby coś sobie potencjalna pokazująca się zmieniła, poprawiła bo jest jej źle w tym...
Cytat:
Napisane przez wera25
I koło się zamyka... I chyba o to chodziło Ewelinie.
Poza tym skoro ktoś prezentuje swoje prace do oceny to liczy się z tym, że nie będą to same pochwały i nawet moze czeka na jakąkolwiek podpowiedź, poradę.
Licze się jak najbardziej z tym, że przyjdzie X i powie mi, że wyglądam jak...
pól d-upy za krzaka. Ale to ja, nie wiem jak inne osoby pokazujące się.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:46   #78
wera25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Do wszystkich:)

[QUOTE=Pomadka]Nie zgodze się. Na swoim przykładzie wiem, że tak nie jest.
Wielokrotnie dziewczyny pisały mi, że powinnam <nawet muszę> modelować twarz pudrem/różem, bo jest zbyt.....Teraz tylko ode mnie zależy, czy ja to wdroże w swoje makijaże czy pozostane dalej okrągła i niepocieniowana. To samo widziałam na innych wątkach. Prosby, sugestie, podpowiedzi wskazówki....żeby coś sobie potencjalna pokazująca się zmieniła, poprawiła bo jest jej źle w tym...

Ale również zostało tu już wcześniej napisane, że czasem aż sie ciśnie na usta negatywna opinia, ale jednak nie zostaje ona przedstawione, bo "żeby nie urazić"

Licze się jak najbardziej z tym, że przyjdzie X i powie mi, że wyglądam jak...
pól d-upy za krzaka. Ale to ja, nie wiem jak inne osoby pokazujące się.

I taki jest cel forum MM. I chyba o to chodzi...
wera25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:51   #79
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Do wszystkich:)

Denerwuję mnie jeden fakt. Że nieustannie ktoś prubuję zakłocić spokój na Wizażu. I to, że bezprerwy albo z małą przerwą mówi co jest fajne a co be.
Dziewczyny dajcie luz. Niech każdy robi to co lubi.
Dystansu bym sobie i innym życzyła.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 17:54   #80
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Do wszystkich:)

ja nie goszczę zbyt często na mm ale też zauważyłam, że nie jest to tylko forum wzajemnej adoracji, dziewczyny oceniają swoje makijaże, doradzają poprawki...
nie rozumiem czemu to, ze są dla siebie miłe stanowi taki problem

ale autorka miała prawo założyć taki wątek, żeby wyrazić swoje wątpliwość, niewątpliwie użyła dość niefortunnych sformułowań i należało zwrócić jej uwagę, dziewczyna przeprosiła, tylko czemu mają służyć te personalne wycieczki w wypowiedziach bo na pewno nie dyskusji
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:58   #81
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Wink Dot.: Do wszystkich:)

Ja zauważyłam, że właściwie każdy temat może wywołać kłotnię. Trudno jest się zawsze ze wszystkimi zgadzać, ale tutaj naprawdę trzeba ważyć każde słowo, wyrażając pozytywną, bądź negatywną opinię, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto błędnie ją zinterpretuje. Ja sama wiele razy się spierałam, ale już nie mam siły, bo to jak walka z wiatrakami, dosłonie Albo ktoś nieuważnie coś przeczyta, albo coś źle zrozumie, albo coś mi wmawia, albo... a już nie wiem co Tez zalecam dystans, sama się przekonałam, że to pomaga w komunikacji [na forum zwłaszcza ]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:01   #82
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez natii4
Jakbym chciała go naprawdę go zamknąć to teraz byście tu nie pisały
Dwa-skoro Smoczyco chcesz korzystać z narzędzi moderatora to korzystaj,bo niestety dziś miałaś możliwość i nie zrobiłaś tego.


Od dłuższego czasu wybuchają afery odnośnie MM i pisania tam.Raz był to fakt,że dziewczyny słodzą,potem,że piszą tylko,że coś jest fajne albo nie,a teraz,że są kłamczuchami.

Jak można nazywać kogoś kłamczuchą nie ma się na to ani przykładów,ani dowodów.Niesłuszne oskarżanie kogoś to nie jest miła rzecz.

Szczerze-moderator bardzo fajna funkcja,ale więcej w niej odpowiedzialności i minusów niż plusów.Przesunę wątek źle,nie przesunę też źle,czytanie wszystkich wątków i ewentualne zmiany tematów z Help,Pomocy itp na takie,gdzie bez wchodzenia wiadomo o co chodzi,sprawdzanie czy nie ma przekleństw,bo i takie wpisane w innej formie jakiej nie wyłapuje cenzura się pojawiają.

Droga Natii niestety jestem zmuszona odebrać Ci Moderatora. Niestety reagujesz zbyt impulsywnie. Jak sobie przypominam to Twoja rola i Rzastin miała się ograniczyć do porządków - łączenia czy przenoszenia wątków. Ty zaczęłaś cenzurować i wytyczać granice. Tak nie można. Forum żyje swoim życiem, każdy ma prawo się wypowiedzieć w różnych kwestiach. Jedynie chamstwo i obrażanie innych wizażanek może być karane banem czy uwagą.
W tym wątku nie było powodów do interwencji moderatora.
Jestem Ci bardzo wdzięczna, że chciałaś wziąć na siebie tę trudną rolę. Nie gniewaj się na mnie i nie miej żalu, ale funkcję moderatora musi dostać osoba mniej impulsywna.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:02   #83
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez wera26
ilekroć pojawia się na wizażu nowy makijaż to jest on zwykle tylko chwalony, a nie ma negatywnych komentarzy.
Oj Wero Ty chyba nie wiesz co napisałaś - każdy makijaż był kiedyś nowy. Z tego co mówisz to wszystkie powinny mieć ocenę bardzo dobrą a tak nie jest
Przykładem jest Pomadka - niepasował mi u niej róż na policzkach i napisałam to ! Gdzie tu pochwały? A ten makijaż , o który piszę zaliczam go do świerzych
Nie każdy był chwalony, drugi przykład to Princessa
No coby klarowność jakaś była.
Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:07   #84
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez mazia_85
Ciekawa jestem jakie to makijaże Ci sie nie podobały Może dodasz swoją

opinie a nie zakładasz nowy wą

tek !!

Ps Nie były to "cudeńka" Wielkiej Agi?
Zapewne nie wiesz o tym, ale:

- najważniejszą Agnieszką tutaj jest Szefowa; obrażasz ją?
- moją najlepszą moderatorką jest AgaBil, a ja jestem adminem tej strony. Złośliwym. Jedynym trollem na tej stronie. Próbujesz może obrazić AgęBil? Czy uderzasz w konkury o największego trolla?

Naaaprawdę bardzo polecam lekturę Regulaminu Forum (patrz nagłówek). Inaczej poznamy się bliżej, co jak sugeruje avatar nie należy do przyjemności

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:11   #85
wera25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 41
Wink Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez mona1978
Oj Wero Ty chyba nie wiesz co napisałaś - każdy makijaż był kiedyś nowy. Z tego co mówisz to wszystkie powinny mieć ocenę bardzo dobrą a tak nie jest
Przykładem jest Pomadka - niepasował mi u niej róż na policzkach i napisałam to ! Gdzie tu pochwały? A ten makijaż , o który piszę zaliczam go do świerzych
Nie każdy był chwalony, drugi przykład to Princessa
No coby klarowność jakaś była.
Pozdrawiam
Rzeczywiscie MM nie należą do moich ulubionych i niezbyt często je przeglądam Stąd i moja opinia nie jest pewnie zbyt obiektywna.
Ale napisałam, że ZWYKLE są tylko chwalone a rzadko mają negatywne opinie. Ja wiem, że są też negatywne komentarze, ale dziewczyny same pisały, że jak mają napisać coś złego to wolą wcale nie pisać))
A może powinny to robic żeby naprawde obraz był jasny.

Tak mi się wydaje

Pozdrawiam gorąco :cmok
wera25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:18   #86
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Droga Natii niestety jestem zmuszona odebrać Ci Moderatora. Niestety reagujesz zbyt impulsywnie. Jak sobie przypominam to Twoja rola i Rzastin miała się ograniczyć do porządków - łączenia czy przenoszenia wątków. Ty zaczęłaś cenzurować i wytyczać granice. Tak nie można. Forum żyje swoim życiem, każdy ma prawo się wypowiedzieć w różnych kwestiach. Jedynie chamstwo i obrażanie innych wizażanek może być karane banem czy uwagą.
W tym wątku nie było powodów do interwencji moderatora.
Jestem Ci bardzo wdzięczna, że chciałaś wziąć na siebie tę trudną rolę. Nie gniewaj się na mnie i nie miej żalu, ale funkcję moderatora musi dostać osoba mniej impulsywna.
Szefowo - ja nie podważam Twoich decyzji broń Boże, ale możeby tak malutką szansę Natii dać
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:21   #87
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez wera25
Rzeczywiscie MM nie należą do moich ulubionych i niezbyt często je przeglądam Stąd i moja opinia nie jest pewnie zbyt obiektywna.
Ale napisałam, że ZWYKLE są tylko chwalone a rzadko mają negatywne opinie. Ja wiem, że są też negatywne komentarze, ale dziewczyny same pisały, że jak mają napisać coś złego to wolą wcale nie pisać))
A może powinny to robic żeby naprawde obraz był jasny.

Tak mi się wydaje

Pozdrawiam gorąco :cmok
Masz rację będzie nawet ciekawiej usłyszeć rózne opinie, coś zacznie się dziać!

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:26   #88
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Do wszystkich:)

edycja wypowiedzi bo nie doczytałam do konca, przepraszam

Edytowane przez bemolka
Czas edycji: 2005-07-01 o 21:04
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:29   #89
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Denerwuję mnie jeden fakt. Że nieustannie ktoś prubuję zakłocić spokój na Wizażu. I to, że bezprerwy albo z małą przerwą mówi co jest fajne a co be.
Dziewczyny dajcie luz. Niech każdy robi to co lubi.
Dystansu bym sobie i innym życzyła.

Nie widzę tu żadnej próby zakłócania spokoju na wizażu - najmniejszej nawet. Dziewczyna wyraziła swoje zdanie, została zganiona zbyt ostro moim zdaniem, okazało się że sporo osób podziela jej spostrzeżenia i już. Gdzieś tu widać awanturę? Albo brak dystansu? Chyba w Twojej poprzedniej wypowiedzi Pomadko, w dość agresywnym tonie sformułowanej.

POza tym Kochane jak wam się coś nie podoba to piszcie. Po co to tłumić w sobie emocje? Walić śmiało? Najwyżej dojdzie do strzelaniny i samosądów wszystkie oponentki, które uważają, że "źel się dzieje" na forum MM chciałabym zobaczyć w makijażu jaki one preferują (...)
BARDZO ŁATWO JEST SKRYTYKOWAĆ KOGOŚ,
BARDZO TRUDNO SAMEMU WYSTAWIĆ SIĘ NA FORUM!


Nie rozumiem za bardzo ustępu o tłumieniu emocji bo co jak co, ale wątki z makijażem wzbudzają we mnie najmniej emocji, zero dramatyzmu z mojej strony
No i ja na przykład między innymi z tego powodu nie mam zamiaru komentować, bo swoich zdjęć zamieszczać nie mam ochoty. Zresztą jak już ktoś wcześniej zauważył - "de gustibus non est disputantum". To że coś się komuś nie podoba, jest kwestią gustu po prostu. Nigdy nie pisałam że źle się dzieje na forum MM, zaglądam tam zbyt rzadko - przeważnie jak ktoś mi podrzuci linka. Nie zaglądam często, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, choc nie przeczę było parę fajnych i przykuwających uwagę wątków, jak choćby ten o kosmetycznych kuferkach wizazanek.
Nie widzę powodów, by tam nie zaglądać, w końcu to otwarte forum publiczne, prawda? NIe jest zamknięte. Każdy ma prawo zajrzeć. Każdy ma też prawo skomentować, bo jeśli zamieszcza sie gdziekolwiek w sieci swoje zdjęcia trzeba się liczyć nie tylko z miłymi, ale i przykrymi tego konsekwencjami
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 18:45   #90
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Do wszystkich:)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie widzę tu żadnej próby zakłócania spokoju na wizażu - najmniejszej nawet. Dziewczyna wyraziła swoje zdanie, została zganiona zbyt ostro moim zdaniem, okazało się że sporo osób podziela jej spostrzeżenia i już. Gdzieś tu widać awanturę? Albo brak dystansu? Chyba w Twojej poprzedniej wypowiedzi Pomadko, w dość agresywnym tonie sformułowanej.
No widzisz Smoczyco? Czysta nadinterpretacja z Twojej strony. Nie pisałam nic w agresywnym tonie i nie zamierzam. Myślę, że gdybym chciała być wsciekle agresywna wyglądałoby to ciut inaczej i skończyło by się dla mnie bananem NIe interpretuj mojej wypowiedzi jako agresywnej...
Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie rozumiem za bardzo ustępu o tłumieniu emocji bo co jak co, ale wątki z makijażem wzbudzają we mnie najmniej emocji, zero dramatyzmu z mojej strony
Cieszy mnie to!
Cytat:
Napisane przez Smoczyca
No i ja na przykład między innymi z tego powodu nie mam zamiaru komentować, bo swoich zdjęć zamieszczać nie mam ochoty. Zresztą jak już ktoś wcześniej zauważył - "de gustibus non est disputantum". To że coś się komuś nie podoba, jest kwestią gustu po prostu. Nigdy nie pisałam że źle się dzieje na forum MM, zaglądam tam zbyt rzadko - przeważnie jak ktoś mi podrzuci linka. Nie zaglądam często, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, choc nie przeczę było parę fajnych i przykuwających uwagę wątków, jak choćby ten o kosmetycznych kuferkach wizazanek.
Nie widzę powodów, by tam nie zaglądać, w końcu to otwarte forum publiczne, prawda? NIe jest zamknięte. Każdy ma prawo zajrzeć. Każdy ma też prawo skomentować, bo jeśli zamieszcza sie gdziekolwiek w sieci swoje zdjęcia trzeba się liczyć nie tylko z miłymi, ale i przykrymi tego konsekwencjami
Oczywiście, że dostęp ma każdy. Absolutnie nikomu nie bronię <nawet nie pomyślałam o tym> aby tam nie zaglądał. Tylko po co te szopki w takim razie? PO co dziewcznyny się skarżą, że tam forum miodem i mlekiem płynące?
Już to pisałam 10 razy i napiszę 11 jeśli się komuś coś nie podoba to "nie widze" powodu, aby się przygladał jakimiś cudzym wypocinom.
Tak samo jak z tematem. Jak mnie nie interesuję nie biorę w nim udziału. Proste? Prawda?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.