Jestem załamana....pomóżcie proszę - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 15:17   #211
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Złapałam się nawet na tym że brakuje mi go nawet jako przyjaciela,brakuje mi rozmów i ciepła.
Wiem ze powinnam zapomnieć ale nie potrafie,może potrzeba więcej czasu.Rzeczy też sobie nie oddaliśmy.Mam wielką chęć napisac do niego smsa w walentynki ale ta resztka honoru mi nie pozwala.I nawet myśle że gdybym nie napisała to wyszłoby tylko na lepsze.
Nie umiem zamknąc tego rozdziału,może i niechce,wciąż licze na to ze się odezwie bo nie wyobrazam sobie żeby po ponad 4 latach tak poprostu zamknąć wszystko i nawet o tym zapomnieć.
Atka podziwiam cię ,że jesteś taka twarda-u mnie jakoś kiepsko idzie.
Zastanawiam sie jeszcze czy powinnam sie odezwać jak będą jego urodziny?
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:30   #212
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Dlatego tak sie dzieje,bo to sie skonczylo w dziwny sposób bez konkretnego powodu.Nie Ty to skonczylas ,a poza tym jestes zdezorientowana.
Co chcialabys mu napisac w walentynki??
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:41   #213
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Nie wiem co ale niechcialabym zeby o mnie zapomniał.Choć to chyba nie najlepszy pomysl?
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:45   #214
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

To głupi pomysl.Najwyzej mozesz czekac ,az on napisze.Na pewno nie zapomni, bo to po prostu niemozliwe.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:57   #215
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

tylko do niego nie pisz!
to naprawdę nie jest dobry pomysł
ja wiem,że to jest bardzo trudne,ale zobaczysz,że kiedyś,kiedy wspomnisz sobie tę sytuację będziesz z siebie dumna,że nie dałaś się ponieść emocjom.
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:01   #216
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
atka pamietam Twój wątek. Bardzo się cieszę, że się pozbierałas
Naprawdę twarda z Ciebie kobitka i jak juz wcześniej zauważyła bess - dziewczyny spokojnie mogą brać z Ciebie przykład

to tyle słodzenia
A dziękuje,jak miło się czyta takie słowa Wiesz/wiecie minął ten szok,załamka i teraz korzystam z życia Robie to na co mam ochote,to czego wcześniej nie robiłam. Jednym słowem szaleństwo

Vicky_83,wiesz ja cię rozumiem,bo takie same miałam myśli zaraz po rozstaniu,nadzieja że będzie ok,że brakuje mi go,że może wrócii tp No,ale teraz mi mineło i zgodze się z tym,czas goi rany.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
To głupi pomysl.Najwyzej mozesz czekac ,az on napisze.Na pewno nie zapomni, bo to po prostu niemozliwe.
Dokładnie tak,mój były jakś czas temu-13 stycznia pisał mi w smsach,że on mnie nigdy nie zapomni,że nie da się wymazać tych długch lat,jak byliśmy razem,pisał że zostawi pamiątki ode mnie,bo będą mu o mnie przypominać,że będe zawsze w jego pamięci jako ważna osoba,że znaczyłam dla niego bardzo dużo.Ahhhhhh jakie to wzruszające
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:37   #217
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak,mój były jakś czas temu-13 stycznia pisał mi w smsach,że on mnie nigdy nie zapomni,że nie da się wymazać tych długch lat,jak byliśmy razem,pisał że zostawi pamiątki ode mnie,bo będą mu o mnie przypominać,że będe zawsze w jego pamięci jako ważna osoba,że znaczyłam dla niego bardzo dużo.Ahhhhhh jakie to wzruszające
A nie zyczyl Ci jeszcze ,zebys byla szczesliwa?Ze chce Twojego szczescia?Zeby Ci sie ulozylo?? Jesli nie to badz przygotowana
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 16:53   #218
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Mój mi życzył przed sylwestrem ( byłaby nasza rocznica ) żebym bawiła się szampańsko z drugą połówką, bo on wciąż szuka i zapomnieć nie potrafi "tych szczęśliwych chwil, które spędziliśmy razem"
Pfffffffffff
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:02   #219
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
A nie zyczyl Ci jeszcze ,zebys byla szczesliwa?Ze chce Twojego szczescia?Zeby Ci sie ulozylo?? Jesli nie to badz przygotowana
No jakbyś zgadła,tego nie przytoczyłam,ale owszem też mi to pisał.
cytuje:
Życze Ci jak najlepiej w życiu,układaj sobie tak byś była szczęśliwa już na zawsze..Miej tego jednego,jedynego z którym przez życie będziesz iść.Bądz z nim na dobre i złe.Tego Ci wszystkiego Ci życze.
Dokładnie tak brzmiał jego sms..

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Mój mi życzył przed sylwestrem ( byłaby nasza rocznica ) żebym bawiła się szampańsko z drugą połówką, bo on wciąż szuka i zapomnieć nie potrafi "tych szczęśliwych chwil, które spędziliśmy razem"
Pfffffffffff
Ah,cóż za pech,że nie mogł/może zapomnieć tych szczęsliwych chwil
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:07   #220
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Jaka ta miłość jest schematyczna
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:07   #221
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
No jakbyś zgadła,tego nie przytoczyłam,ale owszem też mi to pisał.
cytuje:
Życze Ci jak najlepiej w życiu,układaj sobie tak byś była szczęśliwa już na zawsze..Miej tego jednego,jedynego z którym przez życie będziesz iść.Bądz z nim na dobre i złe.Tego Ci wszystkiego Ci życze.
Dokładnie tak brzmiał jego sms..


coz moge rzec .....buhehehe Oni chyba korzystaja z tego samego poradnika.I jak ja mam nie byc cyniczna skoro moge razem z takim gostkiem deklamowac te texty w tym samym momencie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 17:10   #222
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Jaka ta miłość jest schematyczna
Dokładnie....

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
coz moge rzec .....buhehehe Oni chyba korzystaja z tego samego poradnika.I jak ja mam nie byc cyniczna skoro moge razem z takim gostkiem deklamowac te texty w tym samym momencie
Jestem ciekawa,co to za mądry poradnik,chyba dla ciasnych umysłów-ptasie móżdzki Jakaś wizażanka,przyjdzie tu z problemem z tż-tem,to My już będziemy wiedzieć/już wiemy,po jego zachowaniu co ją będzie czekać...
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:21   #223
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Najgorsze- przynajmniej dla mnie jest to ,ze po takich doswiadczeniach trudno od kogos innego przyjmowac te deklaracje bez takiej miny
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:58   #224
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Właśnie. I przyjmować bezkrytycznie
Krzywdę nam zrobili
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:33   #225
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Post Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Vicky, czy Ty nie masz znajomych?? Przyjaciół?? ja rozumiem, że często jest tak, iż życie kobiet kręci się wokół faceta. Ale to nie jest za dobre. Trzeba mieć zainteresowania, znajomych, przyjaciółki. I nie mysl tyle o nim, bo i po co?

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:49   #226
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

nie moglam oprzec sie zeby nie napisac o sobie
to bylo juz dawno ale on wtedy byl moim pierwszym TZ i to wszystko bylo bardzo wazne
sytuacja byla identyczna
chcial przerwy bo nie byl pewny czy jeszcze mnie kocha
teraz jak o tym pisze to widze jakie to byly wymowki, ale wtedy wierzylam mu w kazde slowo
najgorsze ze powiedzial mi to dzien(!!!!!!) przed studniowka, na ktora mial ze mna isc. w koncu poszedl ale przesiedzial cala w kiblu z kumplem jarajac trawe, eh szkoda slow
potem byly 2 miesiace przerwy w ciagu ktorych nabralam dystansu, zmadrzalam i przejzalam na oczy ze moj ksiaze to zwykly palant, ktory na mnie nie zasluguje
wtedy on chcial wrocic ale ja juz nie, i wtedy pamietal o walentynkach i chcial mnie na randki zapraszac o czym nie pamietal podczas zwiazku
eh co to sie kobiety namecza
a swoja droga to skoro oni nas zostawiaja to powinni zadbac o nasze dobre samopoczucie
jakies wesole piosenki w radio zamawiac, albo czekoladki wysylac
w koncu to oni sa odpowiedzialni za te nasze doly
glowa do gory Vicky, trzymam kciuki zeby bylo ci lepiej i zebys doszla do siebie
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:59   #227
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
a swoja droga to skoro oni nas zostawiaja to powinni zadbac o nasze dobre samopoczucie
jakies wesole piosenki w radio zamawiac, albo czekoladki wysylac
w koncu to oni sa odpowiedzialni za te nasze doly
glowa do gory Vicky, trzymam kciuki zeby bylo ci lepiej i zebys doszla do siebie
Taaa takie rzeczy to tylko w Erze Tacy nie mają sumienia,ani bardziej serca.Najlepiej zwalić wine na dziewczyne,żeby się wybielić,przecież to takie niewiniątko. Eh,egoisci dbąjacy tylko o swoją dup...przyjemnosci...blee ee
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:22   #228
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

ja tak tylko sobie fantazjuje
zadnemu to nawet do glowy nie przyjdzie
a co do tego, ze on zostawil cie Vicky bez konkretnego powodu to moge sie zalozyc, ze za jakis czas powod sie znajdzie albo, co gorsza, dowiesz sie od innych ludzi o co tak naprawde mu chodzilo
obym sie mylila...
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 15:14   #229
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Czasem mam ochotę "przez pomyłke wysłac smsa"ale resztka dumy mi nie pozwala.Wiem że myślenie nie ma sensu,ale nie potrafie go znienawidzić i zapomnieć.Już dziś wiem że to był najbardziej szalony i najwspanialszy związek w moim życiu.Tylko dlaczego on się juz nie odzywa?Najpierw sam chciał utrzymywać kontakt.
Przed nami walentynki,też nie powinnam sie odzywać,prawda?


Vicky,posłuchaj doświadczonej,starszej ,bardzo życzliwej Ci kobiety.
Przepraszam z góry,za słowa ,ktore będą Cię ranić
Nie wysyłaj Mu przez pomyłkę sms-a,nie dzwoń już więcej.Zrobiłaś wszystko co mogłaś.To okrutne co powiem:On nie chce już tego związku i próbuje w sposób delikatny to powiedzieć.Obawiam się,że jeżeli będziesz dalej przeciągać sprawę to użyje bardzo dobitnych,kończących słów, a wtedy będzie Ci jeszcze bardziej przykro.
A skąd wiesz ,że to był najwspanialszy związek w Twoim życiu? Takie podsumowanie swych (podkreślam liczbę mnogą) związków możesz zrobić za lat 40.Kochanie,dokładnie wiem co przeżywasz,jak cierpisz,jak sprawdzasz czy telefon się nie rozładował .Ale uwierz mi-czas goi rany.Jeszcze długo będzie bolało,ale przestanie.Zacytuję tu mój ukochany wiersz bardzo mądrego,znającego meandry życia człowieka kś.Jana Twardowskiego.Kiedyś przeczytasz ten wiersz i uśmiechniesz się do siebie.A może zacytujesz go innej nieszczęśliwej dziewczynie.Bo wtedy będziesz już wiedziała,że to prawda.

Nic

***
jakie to dziwne
tak bolało
nie chciało się żyć
a teraz takie nieważne
niemądre
jak nic.

Przepraszam,że napisałam Ci takie przykre słowa.Byłabym bardzo szczęśliwa gdybyś za jakiś czas powiedziała mi"...a widzisz,nie miałas racji,jesteśmy razem..."Czego Ci z całego serca życzę.Ale walentynek nie pisz pierwsza do Niego.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

Edytowane przez starsza pani
Czas edycji: 2007-01-20 o 23:15
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 15:51   #230
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Amen
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 16:20   #231
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

starsza pani - bardzo mądre i serdeczne rady
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 10:48   #232
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Kochane!Wątek chyba zmierza ku końcowi,jeszcze dwa dni temu miałam nadzieje ale dowiedziałam się takich rzeczy że koparka mi opadła.Ktoś mnie uświadomił,piate przez dziesiąte powiedział o co chodzi,choć nie chciał się wtrącać!Mój "ukochany" udawał biednego, bo nie wiedział co ma zrobić i jak mi powiedziec że chce się rozstać,do końca utrzymywał że nie ma nikogo i że o nikogo nie chodzi,zato swoją rodzinkę zdążył już zapoznać ze swoją nową "miłościa".Żenada!!!!!!Pr zed znajomymi i przedemną udawał i nadal udaje biednego a generalnie się dobrze bawi aktualnie z kimś innym.Składając wydarzenia w całość prawdopodobnie miał z tą zdz*** kontakt cały czas a rozstać się nie umiał ze mną,dlatego tak to wszystko wyglądało.Teraz nie widać podobno żeby był szczególnie przybity,podejrzewam ze poraz 3 planuje przyszłość w ten sam sposób zostawiając dla innej kolejną.Dla mnie takie zachowanie cechuje człowieka bez zasad.Już nie czuje żalu ale wściekłość,taka osoba jest dla mnie szma** i nie chce go znać.4 lata zmarnować dla "kolejnej wielkiej miłości"-to nie ze mną chyba było coś nie tak?!Zaufana osoba również powiedziała mi ze nie mam co liczyć na powrót i ze nie widzi dalszej przyszłości mojego związku, bo musiałoby się stac coś naprawde zeby mógł do mnie wrócić.I to wszystko za oddane serce,lojalność,szacunek a przedewszystkim miłość którą go obdarzyłam-tak odpłacił mi się los!!!
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 10:52   #233
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Czyli tak jak u mnie (i u wielu innych dziewczyn, które się tu udzielały..)
To jest tak schematyczne, że powinno się broszurki informacyjne rozdawać
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 11:18   #234
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

klasycznie..
Dziewczyny miały słuszne podejrzenia,Sherlockiem nie trzeba być,by na to wpaść
nie myśl w ten sposób,że los Ci się tak odpłacił - coś zyskałaś,coś straciłaś
nigdy nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i tego się trzymaj
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 11:26   #235
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Poza tym Vicky - to nie los tylko on.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 11:53   #236
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

I cóż Vicky83 mam napisać,tylko witaj w klubie-niestety Aż mi brak sów na takich typków.
Trzymaj się...
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 12:12   #237
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Już nie czuje żalu ale wściekłość,taka osoba jest dla mnie szma** i nie chce go znać.
Jak najczęściej czytaj sobie to zdanie,które sama napisałaś.A kiedy górę nad wściekłością będzie brał smutek i łzy (bo to normałne,że długo będziesz dochodziła do siebie),wracaj do wiersza kś. Twardowskiego.Nie bez powodu Ci go zacytowałam.I choć to paradoksalne ,ciesz się,ze z takim draniem nie związałaś się na stałe.
Przeżywałabyś gehennę zrad,kłamstw ,fałszu.Az wreszcie pewnego dnia zostałabyś w wieku 40-50 lat sama bo nie mogłabyś dłuzej tego wytrzymać.
Jeśli poczujesz potrzebę pisz do nas. Jesteśmy tu-Twoi przyjaciele.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 16:57   #238
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
,
Nic

***
jakie to dziwne
tak bolało
nie chciało się żyć
a teraz takie nieważne
niemądre
jak nic.

.
Piękne.Mam nadzieje,że prawdziwe.Tak trudno uwierzyć,że będzie lepiej
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 19:16   #239
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Dziękuje Wam z całego serduszka.Jest mi ciężko i to bardzo,przykro ale już nie dlatego że tęsknie tylko dlatego że nie potrafię pojąć jak osoba która samo robiła plany na nasze życie,która kochała mnie nad życie,na ktorą zawsze mogłam liczyć tak perfidnie mnie oszukała,okłamała i zawiodła.Teraz już wiem że że on miał poprostu straszne wyrzuty sumienia i nie wiedział jak ze mną zerwać,prawdopodobnie czekał aż sama to zrobie.Boli mnie to że on-który był osobą której całkowicie ufałam,który był częścią mnie tak mnie oszukał.Tak zachowuje się tylko "śmieć" bez zasad i szacunku do siebie i innych.Obrzydliwość!!!Wie cie że poraz pierwszy zaczęłam się nim brzydzić?Przecierz to jest obrzydliwość!Mało tego zaufana osoba powiedziała mi żebym nie robiła sobie złudzeń i nadzieji że do mnie wróci bo musiałoby się niewiadomo co stać-nie wiem czy ona taka piękna,czy on taki zakochany ale chyba coś z nim nie tak skoro po raz 2 zostawił swoja dziewczynę dla innej.Co za obrzydliwy typ!!!!I pomyśleć że był jak moja rodzina niemalże,a mnie wiecznie przedstawiał jako narzeczoną!Oświadczał się i mnie i poprzedniej-mnie po 4 mcach znajomości(takie zaręczyny między nami-oczy mi wyszły jak mnie zapytał o to czy kiedyś będe jego żoną-po 4 mcach).Po co on był ze mną 4 lata?Po co jeszcze w listopadzie opowiadał mi gdzie będziemy kupowac bułeczki na śniadanie jak już razem zamieszkamy.Co za frajer!!!
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 19:29   #240
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Vicky
staraj się już o tym nie myśleć,nie warto tracić czasu na takiego d..ka
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.