Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 20:42   #3091
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mala_czarna9 Pokaż wiadomość
czyli w momencie pojawienia sie rozciagliwego przezroczystego sluzu wystepuje owulacja, niekiedy taka konsystencja sluzu utrzymuje sie u mnie do 3 dni a owulka trwa co najwyzej do 12 godzin, czy wykonanie testow owulacyjnych bylo by dobrym pomyslem?
taniej bedzie robic pomiary npr. bierzesz termometr i codziennie mierzysz sie rano o konkretnej godzinie. po miesiaczce. skok temperatury (jak dobrze pamietam, roznica musi byc 0,2 stp c) oznacza ze owulacja byla.

wiecej -> google.p
moim zdaniem lekarz moglby zrobic jakies badania i zbadajcie nasienie meza
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:54   #3092
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mala_czarna9 Pokaż wiadomość
czyli w momencie pojawienia sie rozciagliwego przezroczystego sluzu wystepuje owulacja, niekiedy taka konsystencja sluzu utrzymuje sie u mnie do 3 dni a owulka trwa co najwyzej do 12 godzin, czy wykonanie testow owulacyjnych bylo by dobrym pomyslem?
Raczej pojawienie sie śluzu płodnego wskazuje, że organizm przygotowuje się do owulacji - test owulacyjny na pewno nie zawadzi. Jak ci zależy na informacji o dokładnym terminie owulacji to podejdź do gina z USG - powinie to bez problemu ustalić (przez monitoring USG cyklu).
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:53   #3093
Abiby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam pytanie.
Jeżeli współżyję z TŻ i za każdym razem używam prezerwatywy, i mimo tego uskuteczniamy stosunek przerywany to jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Zaznaczę, że po każdym wytrysku, który jest poza mną i do gumki, mój partner idzie się porządnie umyć, a potem mija sporo czasu zanim zaczniemy od nowa.
Dziś wiruje mi w głowie. Z tego co wiem powinnam dostać @ wczoraj lub dziś. Na razie jednak nic się nie dzieje. Takie dwu dniowe odchyłki zdarzają mi się od stycznia. Do tej pory było co 25 dni, równo jak w zegarku. Czy długa podróż pociągiem i te skoki pogody mogą wpłynąć na długość cyklu?
Abiby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:24   #3094
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie dziwne, że masz wahania cyklu jak się taks tresujesz -to dokładne mycie itd.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:50   #3095
Abiby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Tak, mycie jest bardzo dokładne. Do tego starannie się suszy i unika bliskości przez jakiś czas. Zwykle z 30 minut. Wtedy zazwyczaj spokojnie leży obok mnie. Życie stresujące mam od dawien dawna, ale faktycznie ten rok zaczął się trudniej.
Co do zawrotów głowy, to najsilniej odczuwałam to popołudniu, kiedy było tak gorąco. Zazwyczaj przy gwałtownej zmianie pozycji lub wzmożonym wysiłku. Poza tym boli mnie brzuch, ale to od kilku dni... Tak jak zawsze przed okresem. Wczoraj miałam bardzo nerwowy dzień, łatwo było mnie wyprowadzić z równowagi - to też stała atrakcja każdej kolejnej @.
Abiby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:58   #3096
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Abiby Pokaż wiadomość
Tak, mycie jest bardzo dokładne. Do tego starannie się suszy i unika bliskości przez jakiś czas. Zwykle z 30 minut. Wtedy zazwyczaj spokojnie leży obok mnie. Życie stresujące mam od dawien dawna, ale faktycznie ten rok zaczął się trudniej.
Co do zawrotów głowy, to najsilniej odczuwałam to popołudniu, kiedy było tak gorąco. Zazwyczaj przy gwałtownej zmianie pozycji lub wzmożonym wysiłku. Poza tym boli mnie brzuch, ale to od kilku dni... Tak jak zawsze przed okresem. Wczoraj miałam bardzo nerwowy dzień, łatwo było mnie wyprowadzić z równowagi - to też stała atrakcja każdej kolejnej @.
Nie wiem jakie dokładnie jest prawdopodobienstwo, ale jak dla mnie to dużo mniejsze od trafienia 6 w toto lotka.
Gumka, która nie pękła + stosunek przerywany, nie ma szans na ciążę...
A objawy chyba sama se wymyślasz. Nie schizuj tylko czekaj na okres, który zapewne na dniach sie pojawi.
A mycie się takie dokładne to nie wiem po co, chyba tylko po to żeby być czystym, bo jeśli chodzi o zabezpieczenie to to niewiele da - facet i tak nie wymyje sobie cewki moczowej i nasieniowodów.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 08:46   #3097
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny, otóż miesiąc temu przestałam brać tabletki. Kochałam się od tamtego czasu z facetem raz, ale no... nie skończył we mnie. Od jakiegoś czas borykam się z zapaleniem pęcherza, brałam silny antybiotyk ( Nolicin ), teraz jestem na Furaginum. Od kilku dni mam straszne hmm skurcze? w dole brzucha i kłucie, ale takie, że nie idzie wytrzymać i muszę brać coś przeciwbólowego, wtedy przechodzi. Gdy nacisnę mocniej w czasie skurczu na to miejsce to boli niemiłosiernie. U ginekologa byłam na badaniach w kierunku jakiegoś torbiela lub grzybicy. Zrobił mi USG dopochwowe, to było gdzieś półtora tygodnia temu. Zapytałam czy nie jestem w ciąży, ale powiedział, że nie. Martwię się trochę tym tygodniem opóźnienia i tym kłuciem.
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 09:05   #3098
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, otóż miesiąc temu przestałam brać tabletki. Kochałam się od tamtego czasu z facetem raz, ale no... nie skończył we mnie. Od jakiegoś czas borykam się z zapaleniem pęcherza, brałam silny antybiotyk ( Nolicin ), teraz jestem na Furaginum. Od kilku dni mam straszne hmm skurcze? w dole brzucha i kłucie, ale takie, że nie idzie wytrzymać i muszę brać coś przeciwbólowego, wtedy przechodzi. Gdy nacisnę mocniej w czasie skurczu na to miejsce to boli niemiłosiernie. U ginekologa byłam na badaniach w kierunku jakiegoś torbiela lub grzybicy. Zrobił mi USG dopochwowe, to było gdzieś półtora tygodnia temu. Zapytałam czy nie jestem w ciąży, ale powiedział, że nie. Martwię się trochę tym tygodniem opóźnienia i tym kłuciem.
Na to to tylko lekarz Ci coś poradzi.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:13   #3099
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam. wiem ,ze pewnei pytatanie sie powtarzało ale watek jest strasznie długi wiec proszę o wyrozumiałość
czytałąm, ze jest sens robić test 14 dni po domniemanym zapłodnieniu? jednak na testach pisze, ze wykrywaja juz 6 dniowa ciąża. wiem,ze początek ciąży nie rowena sie momentowi zaplodniania ale czy robienie go 8 dnia po stosunku jest całkowicie bezsensu czy można zrobić go dla uspokojenia a potem ( te 14 dni) powtórzyć dla pewności? rozumiem,ze wynik nie będzie w 100% wiarygodny ale zawsze coś
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 13:15   #3100
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
witam. wiem ,ze pewnei pytatanie sie powtarzało ale watek jest strasznie długi wiec proszę o wyrozumiałość
czytałąm, ze jest sens robić test 14 dni po domniemanym zapłodnieniu? jednak na testach pisze, ze wykrywaja juz 6 dniowa ciąża. wiem,ze początek ciąży nie rowena sie momentowi zaplodniania ale czy robienie go 8 dnia po stosunku jest całkowicie bezsensu czy można zrobić go dla uspokojenia a potem ( te 14 dni) powtórzyć dla pewności? rozumiem,ze wynik nie będzie w 100% wiarygodny ale zawsze coś
Test z moczu robi się minimum 14 dni po stosunku.

8 dnia po stosunku = bez sensu.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 19:52   #3101
celestica
Raczkowanie
 
Avatar celestica
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny.
Nie wiem czy to dobry temat, bo w ciąży nie jestem, no chyba że od dwóch minut :P

Dzisiaj (dosłownie przed 15 minutami) kochałam się z moim chłopakiem. Jest to 26 dzień cyklu, zazwyczaj mam takie ok. 33 dniowe. Uzyliśmy prezerwatywy i globulki, ale w trakcie, o zgrozo, zauważyliśmy że gumka utknęła w środku! TŻ szybko ją wyciągnął, i użyliśmy jeszcze jednej globulki.
I teraz moje pytanie: jaka jest szansa że zajdę w ciążę?
Czy jutro mam udać się do ginekolożki po escapelle? Czy może nie ma to sensu?
Słyszałam też, że można wziąć kilka tabletek anty naraz, ale wydaje mi się to wątpliwą metodą, co wy o tym sądzicie? Nie zaczęłam jeszcze ich brać, ale mam opakowanie Yasminu w domu.
Proszę o szybką odpowiedź!
celestica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 20:07   #3102
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez celestica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Nie wiem czy to dobry temat, bo w ciąży nie jestem, no chyba że od dwóch minut :P

Dzisiaj (dosłownie przed 15 minutami) kochałam się z moim chłopakiem. Jest to 26 dzień cyklu, zazwyczaj mam takie ok. 33 dniowe. Uzyliśmy prezerwatywy i globulki, ale w trakcie, o zgrozo, zauważyliśmy że gumka utknęła w środku! TŻ szybko ją wyciągnął, i użyliśmy jeszcze jednej globulki.
I teraz moje pytanie: jaka jest szansa że zajdę w ciążę?
Czy jutro mam udać się do ginekolożki po escapelle? Czy może nie ma to sensu?
Słyszałam też, że można wziąć kilka tabletek anty naraz, ale wydaje mi się to wątpliwą metodą, co wy o tym sądzicie? Nie zaczęłam jeszcze ich brać, ale mam opakowanie Yasminu w domu.
Proszę o szybką odpowiedź!
wątpię, aby doszło do zapłodnienia.

co do pogrubionego -> owszem, jest to stosowane w kryzysowych przypadkach (zażywa się wtedy całe opakowanie), ale można to zrobić tylko z niektórymi tabsami i za zgodą lekarza!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 10:43   #3103
celestica
Raczkowanie
 
Avatar celestica
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dzięki za odpowiedź
Mimo wszystko wzięłam escapelle po 14 godzinach... chociaż nie było łatwo zdobyć to cudo. Jedna pani ginekolog wyjechała, do drugiej nie można było się dodzwonić... Na pogotowie iść nie chciałam bo znowu by mnie potraktowali jak szmatę. Ale mój TŻ nie odpuścił i praktycznie zaciągnął mnie na oddział ginekologiczny :P
Po tym całym stresie matura to będzie pikuś
celestica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 16:25   #3104
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

mnie tez sie zdarzalo ze gumka utknela (partner z nasieniem mial slisko) i mozna byla wyciagnac pociagajac za koniec. nie lecialam po pigulke po, gdyz to jest bez sensu - tak samo przeciez gumka jest wprowadzona do pochwy
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:18   #3105
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez celestica Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Mimo wszystko wzięłam escapelle po 14 godzinach... chociaż nie było łatwo zdobyć to cudo. Jedna pani ginekolog wyjechała, do drugiej nie można było się dodzwonić... Na pogotowie iść nie chciałam bo znowu by mnie potraktowali jak szmatę. Ale mój TŻ nie odpuścił i praktycznie zaciągnął mnie na oddział ginekologiczny :P
Po tym całym stresie matura to będzie pikuś
Bez sensu zrobiłaś z tym Escapelle. Szkoda zdrowia kobieto. Nie dość, że to koniec cyklu to jeszcze używaliście prezerwatywy (nie pękła przecież) to po kija lecieliście po Escapelle?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:20   #3106
tequila24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jakie jest prawdopodobieństwo żebym była w ciąży po stosunku z moim kochanym w czasie dni płodnych ale byl to stosunek bez wytrysku dodam ze był to mój pierwszy raz .... czy to w ogole jest możliwe ?? hmm... a czy napewno mialam dni płodne bo już sama nie wiem ostatnio miesiaczke mialam 15 kwietnia kochalam sie 26 kwietnia mam cykl nieregularny ostatnio 33,31,24 dni ... czy byly to dni płodne ??? odpowie mi ktos ?? a moj facet powiedzial mi ze nie mial wytrysku ...
tequila24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 19:49   #3107
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez tequila24 Pokaż wiadomość
Jakie jest prawdopodobieństwo żebym była w ciąży po stosunku z moim kochanym w czasie dni płodnych ale byl to stosunek bez wytrysku dodam ze był to mój pierwszy raz .... czy to w ogole jest możliwe ?? hmm... a czy napewno mialam dni płodne bo już sama nie wiem ostatnio miesiaczke mialam 15 kwietnia kochalam sie 26 kwietnia mam cykl nieregularny ostatnio 33,31,24 dni ... czy byly to dni płodne ??? odpowie mi ktos ?? a moj facet powiedzial mi ze nie mial wytrysku ...
dni płodnych na oko nie wyliczysz- to po1. przed wytryskiem wydostaje się wydzielina z plemnikami- to2. pierwszy raz nie ma nic do rzeczy- to po3.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:52   #3108
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez tequila24 Pokaż wiadomość
Jakie jest prawdopodobieństwo żebym była w ciąży po stosunku z moim kochanym w czasie dni płodnych ale byl to stosunek bez wytrysku dodam ze był to mój pierwszy raz .... czy to w ogole jest możliwe ?? hmm... a czy napewno mialam dni płodne bo już sama nie wiem ostatnio miesiaczke mialam 15 kwietnia kochalam sie 26 kwietnia mam cykl nieregularny ostatnio 33,31,24 dni ... czy byly to dni płodne ??? odpowie mi ktos ?? a moj facet powiedzial mi ze nie mial wytrysku ...
Na podsatawie samych dni menstruacji trudno wyczuc kiedy dokładnie są dni plodne. Zwłaszcza podcas nieregularnego cyklu wtedy nic nie wiadomo.

Co do preejakulatu, ludzie trochę przesadzają, poczytaj sobie na wikipedii, nigdy nie zostało udowodnione, że preejakulat zawiera plemniki, jesli nawet zawiera sladowe ich ilosci, sa one zazwyczaj z uposledzona ruchliwoscia i niezdolne do zapłodnienia, kiedys nawet jakies amerykanskie badania udowodnily, ze niemozliwe jest zapłodnienie preejakulatem, jednak na 100% to nie jest pewne, dlatego lepiej zawsze stosowac antykoncepcje jesli nie chce sie byc w ciazy, zwlaszcza, ze jesli facet 'wyjmuje' tuz przed samym wytryskiem, to juz sladowe ilosci samej spermy mogly sie do srodka dostac...

Mysle, ze szanse na ciaze masz niewielkie, aczkolwiek nie 0...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:10   #3109
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dopiero zaczynam przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi i za wiele o nich nie wiem ;/
rozpoczelam pierwsze opakowanie w pierwszym dniu okresu ,teraz jestem na 11 tabletce... to co mnie niepokoi to plamienia . dzis kochalam sie z chlopakiem (nie skonczyl we mnie) czy mimo brania tabletek i plamien jest ryzyko ciązy? prosze o odp . pozdrawiam
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 13:23   #3110
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez madziuniaaaaa Pokaż wiadomość
Dopiero zaczynam przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi i za wiele o nich nie wiem ;/
rozpoczelam pierwsze opakowanie w pierwszym dniu okresu ,teraz jestem na 11 tabletce... to co mnie niepokoi to plamienia . dzis kochalam sie z chlopakiem (nie skonczyl we mnie) czy mimo brania tabletek i plamien jest ryzyko ciązy? prosze o odp . pozdrawiam
Ech Kochana no.... poczytaj trochę tej ulotki Jak się jest na tabletkach i bierze się je zgodnie ze wskazaniami, to nie ma szans na ciążę.

Plamienia mogą występować przy pierwszych opakowaniach.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:34   #3111
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez madziuniaaaaa Pokaż wiadomość
Dopiero zaczynam przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi i za wiele o nich nie wiem ;/
rozpoczelam pierwsze opakowanie w pierwszym dniu okresu ,teraz jestem na 11 tabletce... to co mnie niepokoi to plamienia . dzis kochalam sie z chlopakiem (nie skonczyl we mnie) czy mimo brania tabletek i plamien jest ryzyko ciązy? prosze o odp . pozdrawiam
ulotka tabletki przyjmowane od 1d.c. zabezpieczają od początku plamienia to skutek uboczny brania tabletek.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:52   #3112
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

oki oki dzia
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 15:46   #3113
celestica
Raczkowanie
 
Avatar celestica
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Bez sensu zrobiłaś z tym Escapelle. Szkoda zdrowia kobieto. Nie dość, że to koniec cyklu to jeszcze używaliście prezerwatywy (nie pękła przecież) to po kija lecieliście po Escapelle?
Może dlatego, że nie wiedziałam czy mam jeszcze dni płodne czy nie? Obliczając na oko można się pomylić. Nie wiem, czy mój cykl będzie 27 dniowy czy może 35.
Teraz przynajmniej czuję się spokojna. I nie mam żadnych skutków ubocznych
celestica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:37   #3114
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez celestica Pokaż wiadomość
Może dlatego, że nie wiedziałam czy mam jeszcze dni płodne czy nie? Obliczając na oko można się pomylić. Nie wiem, czy mój cykl będzie 27 dniowy czy może 35.
Teraz przynajmniej czuję się spokojna. I nie mam żadnych skutków ubocznych
No ale Wisienka dobrze prawi. Guma była, globulka też. Escapelle w ogóle nie potrzebna, a tylko zdrowie rujnuje. Na przyszłość trochę rozwagi.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:57   #3115
nesvitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej 10.04 skonczylam brac tabletki 16,04 wystapilo krwawienie z odstawienia, nie zaczynalam juz nowego opakowania po 7dniowej przerwie jakies 4 dni po skonczeniu sie krwawienia byl pierwszy pelen stosunek pozniej nie pamietam dokladnie kiedy byly jeszcze 3 pelne stosunki bez dodatkowych zabezpieczen, przedwczoraj byl jeden ale nie pelny stosunek tez bez zabezpieczenia, jakie mam szanse na dzidziusia ? Czy ktoras z Was tak szybko zaszla w ciaze po odstawieniu tabletek ? Dodam ze od kilku dni boli mnie podbrzusze, ale nie jest to bol bardzo mocny tylko taki ze czasem boli mniej czasem mocniej no i jakies 2 dni temu zauwazylam na majtkach taka jakby galaretke przezroczysta - sluz ale to bylo jednorazowe. Co to moglo oznaczac ?
nesvitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 21:59   #3116
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez nesvitka Pokaż wiadomość
hej 10.04 skonczylam brac tabletki 16,04 wystapilo krwawienie z odstawienia, nie zaczynalam juz nowego opakowania po 7dniowej przerwie jakies 4 dni po skonczeniu sie krwawienia byl pierwszy pelen stosunek pozniej nie pamietam dokladnie kiedy byly jeszcze 3 pelne stosunki bez dodatkowych zabezpieczen, przedwczoraj byl jeden ale nie pelny stosunek tez bez zabezpieczenia, jakie mam szanse na dzidziusia ? Czy ktoras z Was tak szybko zaszla w ciaze po odstawieniu tabletek ? Dodam ze od kilku dni boli mnie podbrzusze, ale nie jest to bol bardzo mocny tylko taki ze czasem boli mniej czasem mocniej no i jakies 2 dni temu zauwazylam na majtkach taka jakby galaretke przezroczysta - sluz ale to bylo jednorazowe. Co to moglo oznaczac ?
Szansa jest moja koleżanka zaszła w ciąże od razu po odstawieniu, także życzę tego samego (bo zdaje sie, że starasz sie o dziecko).
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:06   #3117
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czasem po odstawieniu tabletek następuje gwałtowny skok hormonalny, dzięki któremu wiele kobiet bardzo szybko zaszło w planowaną ciążę w bardzo krótkim okresie po odstawieniu. szansa jest zawsze
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:12   #3118
nesvitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

a jak myslicie to moga byc oznaki ciazy ten bol podbrzusza i sluz ktorego raz jest duzo - wodnisty a raz malo? za jaki czas powinnam zrobic test ?
nesvitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 22:55   #3119
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez nesvitka Pokaż wiadomość
a jak myslicie to moga byc oznaki ciazy ten bol podbrzusza i sluz ktorego raz jest duzo - wodnisty a raz malo? za jaki czas powinnam zrobic test ?
Test z moczu 14 dni po stosunku, test z krwi 10 dni po stosunku.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:11   #3120
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez nesvitka Pokaż wiadomość
a jak myslicie to moga byc oznaki ciazy ten bol podbrzusza i sluz ktorego raz jest duzo - wodnisty a raz malo? za jaki czas powinnam zrobic test ?
test zawsze najwcześniej można zrobić 14 dni po współżyciu (mocz) albo 10 dni po (krew)
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.