Wszystko o Avonie - cz.32 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 20:33   #1171
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to jest, że Wam księgują wpłaty tak szybko, kiedy ja robiłam dziś przelew, koło południa może i kicha
Ja jak robię rano to mam zaksięgowany tego samego dnia. Może Twój bank przetrzymuje pieniądze i wychodzą później.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:42   #1172
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość

Ale mgiełka Riviera Goddess ma czerwoną kropę
Wg mnie to najgorszy zapach w avonie a sprzedaje sie jak świeże bułeczki

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak to jest, że Wam księgują wpłaty tak szybko, kiedy ja robiłam dziś przelew, koło południa może i kicha
Ja wpłacam w PKO rano ok 9:00-10:00 i na drugi dzień mam już saldo wyzerowane

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleDevil14 Pokaż wiadomość
wrrrr..... przeginają pomału..

Dziewczny pisałyście tutaj, że reklamowałyście zły numer Focusa na fakturze, ja nie dostałam go wogóle w jaki sposób mogę zgłosić reklamacje ?
Też nie dostałam, ale co tam reklamacji na 50gr robić nie będę
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:43   #1173
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja wpłacam w PKO rano ok 9:00-10:00 i na drugi dzień mam już saldo wyzerowane
Nie wiem co tu nie pasuje im z moim kontem, bo wszystkie inne przelewy są tego samego dnia, a z avonem zawsze problem
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 22:20   #1174
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Zatem Avon musi zjechać z cenami i pozwalniać nadmiar Konsultantek, wtedy damy radę
myślisz, że im się to opłaca? czy lepiej dla nich jak nam dają opusty 40% czy 15-20?

Cytat:
Napisane przez tess_d Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o torebce Molly ?
W katalogu wygląda ślicznie, natomiast zdjęcie w wątku katalogowym już mnie do końca nie przekonuje. Sama nie wiem co mam sądzić. Widziałyście, macałyście na żywo ? Warto kupić ?
Molly wygląda ładnie z daleka. Mam ją, już 4ty dzień stoi daleko ode mnie na korytarzu bo strasznie capi taką "ceratą". Z bliska nie wygląda tak super, bardzo nieładnie wykończone szwy w niektórych miejscach, tak jakby nitka im ciągnęła się (tzn szyjącym tę torebkę Chińczykom ). Biały materiał wygląda jak naszyty na ten pomarańczowy, a że nie jest ładnie wykończony to niezbyt mi się to podoba. Zamek tak działa, że aż trzeszczy, jest metalowy i taki jakiś "tępy" -chyba go będę musiała potraktować świeczką aby było mniejsze tarcie. Zostawię ją na lato, ponoszę z miesiąc-dwa, ale na pewno potem zwrócę.

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Nie wiem co tu nie pasuje im z moim kontem, bo wszystkie inne przelewy są tego samego dnia, a z avonem zawsze problem
Kiedyś interesowałam się tym. Oni księgują w jakiś godzinach tylko i tylko w jakiś godzinach sprawdzają zdolność kredytową konsultantek -chyba między 9-12tą. Bo sesje bankowe to inna sprawa, ale w Avonie jakoś to jeszcze inaczej chyba robią
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 06:20   #1175
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja jak robię rano to mam zaksięgowany tego samego dnia. Może Twój bank przetrzymuje pieniądze i wychodzą później.
ja ostatnio robiłam przelew z PKO około 13 a wieczorem jak patrzałam na strefie to miałam wyzerowane już konto.
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 08:52   #1176
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
myślisz, że im się to opłaca? czy lepiej dla nich jak nam dają opusty 40% czy 15-20?

Molly wygląda ładnie z daleka. Mam ją, już 4ty dzień stoi daleko ode mnie na korytarzu bo strasznie capi taką "ceratą". Z bliska nie wygląda tak super, bardzo nieładnie wykończone szwy w niektórych miejscach, tak jakby nitka im ciągnęła się (tzn szyjącym tę torebkę Chińczykom ). Biały materiał wygląda jak naszyty na ten pomarańczowy, a że nie jest ładnie wykończony to niezbyt mi się to podoba. Zamek tak działa, że aż trzeszczy, jest metalowy i taki jakiś "tępy" -chyba go będę musiała potraktować świeczką aby było mniejsze tarcie. Zostawię ją na lato, ponoszę z miesiąc-dwa, ale na pewno potem zwrócę.

Kiedyś interesowałam się tym. Oni księgują w jakiś godzinach tylko i tylko w jakiś godzinach sprawdzają zdolność kredytową konsultantek -chyba między 9-12tą. Bo sesje bankowe to inna sprawa, ale w Avonie jakoś to jeszcze inaczej chyba robią
Molly mi się bardzo podoba, a co do suwaka to się zgadzam, że jakiś tępy i cięzko chodzi, trzeba bedzie świeczki użyć
ale moja jest dobrze wykończona
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:23   #1177
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Wiecie, ja już dawno nie kupuję torebek w Avon- której bym nie kupiła, po 2 miesiącach zupełnie nie nadaje się do użytku, psuje się nawet podszewka (przy naprawdę normalnym użytkowaniu, nic intensywnego). Znam sklep, gdzie są super torebki i ubrania po max 40zł (nowiuśkie) i tam się zaopatruję.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 09:37   #1178
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Wg mnie to najgorszy zapach w avonie a sprzedaje sie jak świeże bułeczki
Mam takie samo zdanie, a u mnie poszły 3 zestawy.

U mnie też ciężko z zamówieniami... w LO miałam więcej klientek, więc zamówienie 600-700 zł było na porządku dziennym. Na studiach ciężko kogoś namówić. Ostatnie 2 katalogi były dobre, bo przekroczyłam 550, ale to chyba pierwsze takie od października. Duża zasługa w tym moich cioć, które zabierają katalogi do pracy (ponadto, jedna ma bzika na punkcie perfum i praktycznie co katalog coś bierze ) i jednej kumpeli, która robi tak samo. Gdyby nie one, to chyba bym zrezygnowała, dlatego dla nich zawsze jakiś gratis wyskrobię.
i te zmiany, z których każda jest na gorsze...
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:52   #1179
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
Wiecie, ja już dawno nie kupuję torebek w Avon- której bym nie kupiła, po 2 miesiącach zupełnie nie nadaje się do użytku, psuje się nawet podszewka (przy naprawdę normalnym użytkowaniu, nic intensywnego). Znam sklep, gdzie są super torebki i ubrania po max 40zł (nowiuśkie) i tam się zaopatruję.
Ja mam czarną torebkę (bodajże Abigail) i 2 lata ją nosiłam codziennie (teraz przeszłam na inną, którą mogę przez ramię założyć, bo z kulami chodziłam) i nic się jej nie stało. Jedynie mi się dziurka zrobiła w kieszonce tej na zamek która jest w środku. Ale poza tym nadal wygląda na nową Ale fakt, ze są i takie, które się niszczą dość szybko, szczególnie te cienkie. Wszystko zależy jak sie trafi.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mardy bum Pokaż wiadomość
U mnie też ciężko z zamówieniami... w LO miałam więcej klientek, więc zamówienie 600-700 zł było na porządku dziennym. Na studiach ciężko kogoś namówić. Ostatnie 2 katalogi były dobre, bo przekroczyłam 550, ale to chyba pierwsze takie od października. Duża zasługa w tym moich cioć, które zabierają katalogi do pracy (ponadto, jedna ma bzika na punkcie perfum i praktycznie co katalog coś bierze ) i jednej kumpeli, która robi tak samo. Gdyby nie one, to chyba bym zrezygnowała, dlatego dla nich zawsze jakiś gratis wyskrobię.
i te zmiany, z których każda jest na gorsze...
Ja zaczęłam przygodę z Avonem równo z rozpoczęciem studiów. Ale u mnie zamawia właśnie głównie rodzina, mam dużo cioć, kuzynek, które zabierają katalogi do pracy itp. Na studiach tak naprawdę dziewczyny zamawiały drobiazgi, ale niektóre zabierały katalogi do domu i te większe zamówienia to miałam od ich mam, cioć, sąsiadek itp Więc warto katalogi dawać Mama też zamawiała dużo z Avonu, nawet jak nie byłam jeszcze konsultantką więc teraz zamawia u mnie
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 10:48   #1180
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
myślisz, że im się to opłaca? czy lepiej dla nich jak nam dają opusty 40% czy 15-20?
Oni mają w nosie ile nas jest, byleby towar im schodził
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:14   #1181
fiatka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Drogie Konsultantki, co sądzicie na temat jedwabistego musu do ciała (masło shea i trufla czekoladowa) z serii planet spa? jaki efekt daje na skórze?
Ponadto interesuje mnie mineralny olejek w sprayu z drobinkami SSS, jaki efekt?
Nadal nie wiem jak z tym programem solutions, mam jednak obawy co do tych prezentow za zamoeinie 4 lub 8 produktow, czy ktoras z Was juz to sprawdzila u siebie zamawiajac 8 solutions ktore dostalyscie za zlotoeke, planet spa czy far away, a moze obydwa?
fiatka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 11:31   #1182
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez fiatka84 Pokaż wiadomość
Drogie Konsultantki, co sądzicie na temat jedwabistego musu do ciała (masło shea i trufla czekoladowa) z serii planet spa? jaki efekt daje na skórze?
Ponadto interesuje mnie mineralny olejek w sprayu z drobinkami SSS, jaki efekt?
Nadal nie wiem jak z tym programem solutions, mam jednak obawy co do tych prezentow za zamoeinie 4 lub 8 produktow, czy ktoras z Was juz to sprawdzila u siebie zamawiajac 8 solutions ktore dostalyscie za zlotoeke, planet spa czy far away, a moze obydwa?
ja dostałam wszystkie 3 sztuki czyli obydwie sztuki z serii Planet Spa i FA Bella za zakup 8 sztuk kremów....
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:41   #1183
fiatka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Honey dzieki, Ty jak odpowiedz to wszystko już jest jasne i przejrzyste
fiatka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:04   #1184
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez fiatka84 Pokaż wiadomość
Drogie Konsultantki, co sądzicie na temat jedwabistego musu do ciała (masło shea i trufla czekoladowa) z serii planet spa? jaki efekt daje na skórze?
Ponadto interesuje mnie mineralny olejek w sprayu z drobinkami SSS, jaki efekt?
Mus pachnie nieziemsko, lekko się rozprowadza, tak jakby subtelnie przyciemnia jasną skórę. Efektu jakiegoś spektakularnego wygładzenia czy nawilżenia nie zauważyłam.

Olejek z drobinkami jest fajny o ile ktoś lubi drobinki. Są subtelne, super wyglądają na opalonej skórze. No i zapach tej serii też bardzo lubię. Efekt według mnie jak po oliwce, tyle że delikatniejszy.
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:35   #1185
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Wszystko o Avonie - cz.32

Mus truflowy. Na bardzo jasnej skórze daje wyraźny efekt "opalenia", przy czym ja osobiście nawet nim potrafiłam sobie zrobić smugi na nogach Żeby wszystko ładnie wyrównać musiałam go więcej nałożyć, a wtedy zamęczył mnie zapachem, użycie perfum w jego towarzystwie jest niewykonalne. Zraziłam się do niego.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:13   #1186
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez fiatka84 Pokaż wiadomość
Drogie Konsultantki, co sądzicie na temat jedwabistego musu do ciała (masło shea i trufla czekoladowa) z serii planet spa? jaki efekt daje na skórze?
Z planet spa zdecydowanie bardziej wolę masła a nie musy. One pozostawiają na skórze jakiś taki nieprzyjemny film (jakby talk ). Zapach tego truflowego może nie każdemu odpowiadać, jest bardzo słodki. Ja go lubię, ale np. mój mąż twierdzi, że go mdli gdy go czuje.

Dziewczyny z katalogu 8 składałam już jedno zamówienie na ponad 250zł, teraz składam kolejne na około 100zł i strefie pokazuje się mi się opust 15%. Myślicie, że taki mi naliczą i będą musiała się upominać o korektę? Czy na fakturze będzie już dobry?
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:15   #1187
badromance1992
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2016
 
Avatar badromance1992
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. łódzkie, Kustrzyce
Wiadomości: 431
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez fiatka84 Pokaż wiadomość
Drogie Konsultantki, co sądzicie na temat jedwabistego musu do ciała (masło shea i trufla czekoladowa) z serii planet spa? jaki efekt daje na skórze?
Ponadto interesuje mnie mineralny olejek w sprayu z drobinkami SSS, jaki efekt?
Jedwabisty mus daje efekt delikatnej opalenizny. Skóra jest bardzo gładka i nawilzona po jego użyciu. Klopotliwy jest zapach który jest przyjemny, taki czekoladowy ale bardzo intensywny i żadne perfumy nie pasują do niego dlatego chyba trzeba by użyć samego musu i nim pachniec tylko. A olejek jest dobry chociaż dla mnie zostawia taka tłusta warstewke jeśli używa sie na sucha skórę dlatego ja nakładam na mokra po kąpieli i wtedy jest ok ale rewelacji po nim nie ma. Gdy używa sie go na sucha skórę podkreśla opalenizne i trochę tych drobinek na skórze zostaje zapach jest bardzo ładny, delikatny i przyjemny. Na dzień polecalabym ten olejek ze SSS

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Z planet spa zdecydowanie bardziej wolę masła a nie musy. One pozostawiają na skórze jakiś taki nieprzyjemny film (jakby talk ). Zapach tego truflowego może nie każdemu odpowiadać, jest bardzo słodki. Ja go lubię, ale np. mój mąż twierdzi, że go mdli gdy go czuje.

Dziewczyny z katalogu 8 składałam już jedno zamówienie na ponad 250zł, teraz składam kolejne na około 100zł i strefie pokazuje się mi się opust 15%. Myślicie, że taki mi naliczą i będą musiała się upominać o korektę? Czy na fakturze będzie już dobry?
Na fakturze bedzie już dobry
__________________
http://cosmeticsandwoman.blogspot.com/
25-11 kuracja AT z olejkiem arganowym
26-11 Planet Spa Sleep Serenity - mgiełka i balsam
27-11 Anew Reversalist krem na dzień
28-11 balsamy Care
29-11 tusz Infinitize
05-12 krem SSS z olejkiem arganowym
badromance1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:17   #1188
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez badromance1992 Pokaż wiadomość


Na fakturze bedzie już dobry
Dzięki
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:27   #1189
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Dopiero drugi katalog jestem konsultantką a zamówienie z kat 8 poszło na 570 zł Jestem z siebie dumna

I pytanie takie na szybko: jeżeli mam 33.53 punktów to po tym zamówieniu ile będę miała? 90 się uzbiera? Jeżeli tak to robię domówienie bo zapomniałam
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2013-06-01 o 13:43
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 13:55   #1190
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Dopiero drugi katalog jestem konsultantką a zamówienie z kat 8 poszło na 570 zł Jestem z siebie dumna

I pytanie takie na szybko: jeżeli mam 33.53 punktów to po tym zamówieniu ile będę miała? 90 się uzbiera? Jeżeli tak to robię domówienie bo zapomniałam
dokladnie bedzie 90
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:57   #1191
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
dokladnie bedzie 90
A mogę zrobić domówienie tylko na te rzeczy za punkty? Bo jakieś 10-20 minut temu składałam zamówienie
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:59   #1192
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Dopiero drugi katalog jestem konsultantką a zamówienie z kat 8 poszło na 570 zł Jestem z siebie dumna

I pytanie takie na szybko: jeżeli mam 33.53 punktów to po tym zamówieniu ile będę miała? 90 się uzbiera? Jeżeli tak to robię domówienie bo zapomniałam
każde 10zł to jeden punkt, więc na to wygląda że te 90punktów nazbierasz, skoro już masz 33
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 14:02   #1193
_mp_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
A mogę zrobić domówienie tylko na te rzeczy za punkty? Bo jakieś 10-20 minut temu składałam zamówienie

tak teraz domówienie jeszcze jest możliwe, ale równie dobrze możesz zamówić produkty za punkty w następnym katalogu bo do 9 można wykorzystać zebrane punkty.
_mp_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 15:15   #1194
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

No wiecie, firma zaskakuje... Zamówienie złożone w czwartek (czyli de facto wolny dzień) dziś było do odebrania w paczkomacie Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 15:34   #1195
senwinowajcy
Raczkowanie
 
Avatar senwinowajcy
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 289
Odp: Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
No wiecie, firma zaskakuje... Zamówienie złożone w czwartek (czyli de facto wolny dzień) dziś było do odebrania w paczkomacie Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
Moje złożone wczoraj rano też już odebrane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
senwinowajcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:08   #1196
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
No wiecie, firma zaskakuje... Zamówienie złożone w czwartek (czyli de facto wolny dzień) dziś było do odebrania w paczkomacie Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
Ale Ci dobrze, u mnie Inpost nie pracuje w sobotę. Zamówienie złożyłam także w czwartek ale na paczkę muszę czekać do poniedziałku
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:19   #1197
fiatka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Dziękuje Wam za opinie dot musu planet i olejku sss. skusze sie na obydwa, zwlaszcze ze teraz planet spa dwa produkty w dobrej cenie.

P.S. zamawiam pierwszy raz, czy bede widziala na koncu zamowienia jakis rozpis czy faktycznie mam 40%?

Edytowane przez fiatka84
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:21
fiatka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:20   #1198
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Odp: Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez senwinowajcy Pokaż wiadomość
Moje złożone wczoraj rano też już odebrane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja swoje złożyłam w środę (napewno po 11) i dziś odebrałam
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:53   #1199
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Czy jak zamówienie z wczoraj zostało pobrane ale nie zafakturowane to domówienie z dziś przejdzie do tego czy już nie?
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:54   #1200
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Czy jak zamówienie z wczoraj zostało pobrane ale nie zafakturowane to domówienie z dziś przejdzie do tego czy już nie?
trudno powiedzieć

każde zamówienie ma status od razu pobrane
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.