Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 12:07   #1561
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dizeń Dobry!
Ja podczytuje wasz wątek i jakiś czas temu kupiłam panache Frillys Clarissa rozmiar 30FF. Wklejałam też zdjęcia w nim. Teraz szukam kolejnego stanika, niestety fundusze dość ograniczone, nawet bardzo są. Pod biustem mam 73, w biuście 93.
Znalazłam coś takiego
http://allegro.pl/item535396970_mych...oz_kwiaty.html
co myślicie?? znacie ten model?
szukałam na lobby i nic o nim nie znalazłam, czy rozciągliwiec, czy nie i co z miskami.

I jeszcze jedno pytanie: Jak zmierzyć szerokość fiszbin i głębokość miseczki?? bo podane są na stronie. ale nie wiem jak zmierzyć w tym który mam. Mogłabym porównać.


raczej za duży będzie chyba ze małomiseczkowy jest , ale przy tych wymiarach to 30FF ... clarissa ma troche mniejsze miseczki

szerokość fiszbin to mierzysz od 1 końca do drugiego fiszbiny tak na "prosto"
a głębokość niby bierze się w najszerszym miejscu i delikatnie "ugina" miarkę żeby wypełniła miskę :P nie wiem jak to wytłumaczyć
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:09   #1562
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10666278]raczej za duży będzie chyba ze małomiseczkowy jest , ale przy tych wymiarach to 30FF ... clarissa ma troche mniejsze miseczki

szerokość fiszbin to mierzysz od 1 końca do drugiego fiszbiny tak na "prosto"
a głębokość niby bierze się w najszerszym miejscu i delikatnie "ugina" miarkę żeby wypełniła miskę :P nie wiem jak to wytłumaczyć [/quote]

dzięki zmierzę te moje. Może kupię go, najwyżej odsprzedam jak nie będzie dobry. A podoba mi sie bardzo, no i tani....
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:08   #1563
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dostałam moje staniczki Obydwa Emily CK czarny i kremowy. Zaczęłam od czarnego - przedłużka wymagana, ale z tym się liczyłam. Poza tym leży dobrze, ciut duże miseczki, ale jak wszystko powygarniałam to może nawet nie.
Kremowy - jakby z innej bajki, a ten sam rozmiar. Zapięłam się od razu najluźniej, ale bez przedłużki żadnej. Miseczka za mała - bułkuje
A ja tak liczyłam, że w końcu dobiorę jasny stanik ...
W załączeniu czarny przodem i bokiem. Nie wiem czy fiszbina nie jest za szeroka, ale nie czuję tego.

Edit: stanik nie jest krzywy tylko ja krzywo podciągnęłam ramiączka, tak się spieszyłam do mierzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0017.jpg (38,1 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (6,6 KB, 109 załadowań)
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2009-01-26 o 15:17
xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:10   #1564
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dostałam moje staniczki Obydwa Emily CK czarny i kremowy. Zaczęłam od czarnego - przedłużka wymagana, ale z tym się liczyłam. Poza tym leży dobrze, ciut duże miseczki, ale jak wszystko powygarniałam to może nawet nie.
Kremowy - jakby z innej bajki, a ten sam rozmiar. Zapięłam się od razu najluźniej, ale bez przedłużki żadnej. Miseczka za mała - bułkuje
A ja tak liczyłam, że w końcu dobiorę jasny stanik ...
W załączeniu czarny przodem i bokiem. Nie wiem czy fiszbina nie jest za szeroka, ale nie czuję tego.

Edit: stanik nie jest krzywy tylko ja krzywo podciągnęłam ramiączka, tak się spieszyłam do mierzenia
Ale Ci zazdroszczę, bo mój stanik jeszcze nie doszedł..a w czwartek wysłano..ta poczta.....Emilka czarna cudna, bardzo ładnie leży...niestety mojego rozmiaru brak..szkoda,że biała za mała, jeszcze chyba nikt nie wklejał jej zdjęć na żywo..
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-01-26 o 17:11
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:20   #1565
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja dopiero zobaczyłam wątek gapa ze mnie
poczytam.
i przyznaję
od jakiegoś miesiąca w końcu mam dobry stanik na moje "maleństwa" trudno znaleźć rozmiar
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:27   #1566
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszczę, bo mój stanik jeszcze nie doszedł..a w czwartek wysłano..ta poczta.....Emilka czarna cudna, bardzo ładnie leży...niestety mojego rozmiaru brak..szkoda,że biała za mała, jeszcze chyba nikt nie wklejał jej zdjęć na żywo..
Jak dostałaś maila że wysłane to przejdź się jutro na pocztę popołudniu i zapytaj. One wysyłają priorytetem więc już dzisiaj powinno byc.
Co do kremowej emilki "na żywo" mowisz - masz .
Moja za mala niestety więc pewnie nawet nie ułozyłam porządnie. Fotki z popołudnia.
Na nr 2 widać jak nawet nie do końca ułozona pierś lewa bułkuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (10,5 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (24,0 KB, 111 załadowań)
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:42   #1567
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

do mnie też dzisiaj doszły wysłane w czwarek czarna Emily 28ff i Romanitca Mileny 65F, niestety Milene musze odesłać...jakoś dziwnie leży..za to Emilka cudnie, mogłam wziąć większy rozmiar, na moje 70/89 jest ok (pierwszy dobrze dobrany stanik), ale zapewnei niebawem z niej wyrosnę, choć jak zobaczyłam pomyślałam "jak ja to zapnę i co ja w to włożę?". I teraz mam pytanie, ponieważ chceiałabym odesłać do Dopasowanej te Milene i w zamian wziąć mamie taką sama Emilkę, tylko większą i coś dla mnie jeszcze, ale jasnego. Myslałam nad Portią 28G (bo podobno ma mniejsze miseczki od Emily, ale obawiam się, że mnie spłaszczy, a ja mam dosyć krągłe piersi. Zastanawiam się tez nad Inferno Superbra Panache białym, ale nie wiem w jaki rozmiar pasowac???
I jeszcze jedno, nie orientujecie się może, jak to wygląda w przypadku zwrotów w dopasowanej? Czy jeśli odeślę jeden stanik w ramach wymiany i dokupię drugi, to przesyłka będzie darmowa? Tzna, jeśli chciałabym zwróci te Milenę i wymienić ją na np. Portię, to wysraczy jeśli odeśli, wpłącę na konto dopasowanej róznicę +opłatę za stanik dla mamy? Nie wiem czy nie za bardzo pogmatwałam
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 17:45   #1568
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

aliś, o kwestie zwrotu to najlepiej pytaj w dopasowanej, to sa konkretne kobietki i na pewno szybciej Ci odpowiedzą na to pytanie. Pewnie będziesz musiała odesłać na swój koszt i złożyć nowe zamówienie + koszt przesyłki, no chyba, że powyzej progów darmowej wysyłki
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:54   #1569
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak dostałaś maila że wysłane to przejdź się jutro na pocztę popołudniu i zapytaj. One wysyłają priorytetem więc już dzisiaj powinno byc.
Co do kremowej emilki "na żywo" mowisz - masz .
Moja za mala niestety więc pewnie nawet nie ułozyłam porządnie. Fotki z popołudnia.
Na nr 2 widać jak nawet nie do końca ułozona pierś lewa bułkuje.
Dzisiaj byłam na poczcie, bo miałam awizo w skrzynce, ale niestety była dla mnie tylko jedna przesyłka, tej z"dopasowanej "brak .
Dzięki za zdjęcia . Biała emilka też fajnie się prezentuję..jest taka delikatna,dziewczęca..n a początku właśnie ten kolor brałam pod uwagę, potem spodobała mi się czarna, najchętniej zamówiłabym obie..tylko na razie nie ma nigdzie rozmiaru..czekam na ten mój harmony, a jak mi nie będzie leżał, to wymienię na inny, teraz taka dostawa w dopasowanej..tyle ciekawych modeli
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-01-26 o 17:58
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:16   #1570
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
aliś, o kwestie zwrotu to najlepiej pytaj w dopasowanej, to sa konkretne kobietki i na pewno szybciej Ci odpowiedzą na to pytanie. Pewnie będziesz musiała odesłać na swój koszt i złożyć nowe zamówienie + koszt przesyłki, no chyba, że powyzej progów darmowej wysyłki
chyba tak zrobię, tylko nadal nie wiem na co sie zdecydowac bo rozmiarówka juz przebrana. Chciałabym coś jasnego, dlatego mnie ta portia kusi, nie wiem już naprawdę. Ja z moim 70 wbijam się w 60, ale faktycznie fiszbiny się wtedy naciagają, jednak obwód mam przyjemnie mocno-ścisły. Nie wiem naprawdcę, może wziąc coś ciemnego np Flamenco Mileny, ale 65g...one są podobno bardzo ciasne, bo ta moja Princess 65f nie bardzo, czuję, że szybko się naciągnie i już bułkuje. Tylko to Flamenco w realnych zdjęciach wydaje się taki...nie wiem "oskubane" u góry
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:24   #1571
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

aliś, na dopasowanej jest chyba 28 dni na zwrot? Poczekaj aż uzupełnią rozmiarówkę. Zawsze możesz zrobić normalnie zwrot a poźniej od nowa zamówienie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 18:27   #1572
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja też na czarną emilkę czekam. I jeszcze 2 inne, ale już nie pamiętam jakie. Mam nadzieję, że jak jutro wyślą to dojdzie jeszcze w tym tygodniu
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 23:03   #1573
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny
odkopalam ten watek, pochodzilam po kalkulatorach stanikowych po necie, zajrzalm do szafy, zmierzylam sie i TAK,ja tez mam zlyXD. kurcze fakt schudlam 5 kg od czasu wybrania dobrego stanika ale wtedy wybieralam go na czuja z pobieznym przymierzaniem i trafilam...schudlam od 'momentu wybrania tego JEDYNEGO modelu' jakies hmm 6 kg? i chyba poszlo mi po klatce i zebrach zamiast po udach czy tylko;/ diety sa niesprawiedliwie nierownomierne^^

i mam probelm. mam 71cm pod ciasno/81 biust i z kalkulatora wychodzi mi 65c...ale w 65 (nie mierzylam c bo jak patrze na b to juz sie czuje taka taka malutka zazdrosnica...chodz czasem chodzilam w 75bXDalbo 70) to mi sie brzydkie waleczki robiainna wizazanka/lub osoba z polecanego forum o malobiusciastych miala takie same wymairy i trafila w 65 c...to jakie modele powinnam wziac pod uwage w przymierzalni? juz widze jak podchodzer do babki i ii 65c,70b,75a porszeo_O
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 23:19   #1574
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
dziewczyny
odkopalam ten watek, pochodzilam po kalkulatorach stanikowych po necie, zajrzalm do szafy, zmierzylam sie i TAK,ja tez mam zlyXD. kurcze fakt schudlam 5 kg od czasu wybrania dobrego stanika ale wtedy wybieralam go na czuja z pobieznym przymierzaniem i trafilam...schudlam od 'momentu wybrania tego JEDYNEGO modelu' jakies hmm 6 kg? i chyba poszlo mi po klatce i zebrach zamiast po udach czy tylko;/ diety sa niesprawiedliwie nierownomierne^^
no cóz biust sklada sie głównie z tkanki tłuszczowej

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
i mam probelm. mam 71cm pod ciasno/81 biust i z kalkulatora wychodzi mi 65c...ale w 65 (nie mierzylam c bo jak patrze na b to juz sie czuje taka taka malutka
jak najbardziej 65C. Zauważ, że nie ma uniwersalnej miski A, B, C itd. Zależnie od obwodu wielkosc miski różni się. Było to chyba pokazane w pierwszym poście tego wątku na przykladzie miski DD.


Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
czasem chodzilam w 75bXDalbo 70) to mi sie brzydkie waleczki robiainna wizazanka/lub osoba z polecanego forum o malobiusciastych miala takie same wymairy i trafila w 65 c...
wałeczki robia ci sie bo nosisz za luzny obwód. Obwod podjeżdżając do góry tak jakby podcina skórę i dlatego tworza sie fałdki. W obwodzie leżącym poziomo na plecach nie ma takiego efektu. (tzn. na poczatku zanim wszystko zmigruje do miseczki moze sie trochę odznaczać, pozniej plecki sa gladkie)

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
to jakie modele powinnam wziac pod uwage w przymierzalni? juz widze jak podchodzer do babki i ii 65c,70b,75a porszeo_O
nie proś ani o 70b ani o 75a
dla ciebie tylko obwód 65
Na początkek polecam miekie staniki o kroju balkonowym
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 01:06   #1575
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
no cóz biust sklada sie głównie z tkanki tłuszczowej
tylek przeciez tez czemu stamtad nie poszlo czy z ud natura mnei nie lubiXD
Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
wałeczki robia ci sie bo nosisz za luzny obwód. Obwod podjeżdżając do góry tak jakby podcina skórę i dlatego tworza sie fałdki. W obwodzie leżącym poziomo na plecach nie ma takiego efektu. (tzn. na poczatku zanim wszystko zmigruje do miseczki moze sie trochę odznaczać, pozniej plecki sa gladkie)
Na początkek polecam miekie staniki o kroju balkonowym
kroju balkonowym?yyy moge prosic lopatologicznie?^^
i nie zrozumialas mnie:

"ale w 65 (nie mierzylam c bo jak patrze na b to juz sie czuje taka taka malutka zazdrosnica...chodz czasem chodzilam w 75bXDalbo 70) to mi sie brzydkie waleczki robia"nie wiem , moze on nieeleastyczny jest czy jak, ale 65 to za ciasno jak na obwod.chyba ze uprac z 5 razy i dopiero jak sie poluzuje to chodzic^^
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 06:41   #1576
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ona2008 ja również polecam 65. Nie z tej firmy co do tej pory nosiłaś, tylko z takich bardziej wyspecjalizowanych w takich rozmiarach. Maja one szersze obwody (w sensie wysokości) i nie są tak naciągliwe. Ta szerokość nam nie przeszkadza tylko pomaga ukryć tłuszczyk rownomiernie. Jak nie są naciągliwe materiały to gumka się nie wrzyna a material powiewa wierzchem przez co też nie ma wałeczków. Jeżeli jesteś skłonna do tego rozmiaru, ale boisz się tych wałeczków wybierz się do sklepu stacjonarnego, zmierz i przekonaj. Firmy ktorymi tutaj operujemy naprawdę szkody nie robią.
Ja, przy moim 72 pod skusiłam się na 60 (z przedłuzką bo 65 nie było) i nawet jak wciągnę powietrze, zapnę bez przeduzki to po ulozeniu tragedii nie ma.

Krój balkonowy - sama nie wiedziałam kiedyś co to, ale na "chłopski rozum" ma pionowe cięcie w dolnej części miseczki. To cięcie powoduje, że nie spłaszcza biustu tak jak niektóre bez niego, tylko ladnie wypycha do przodu
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:06   #1577
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

melduję się.
wydałam...189zł na freyową cassie w peachfield, no i brafitting bo jestem zupełnie zielona w tym temacie (ograniczam się do czytania lobby). od tej pory zamierzam przerzucić się na brastop, taniej a i witam wszystkie biuściaste z moim 70G
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:35   #1578
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, może któraś była robiła zamówienie z zagranicznej www dla siebie i mogłabym się dorzucić z jednym stanikiem? Oczywiście wszelkie koszty do podziału
+ pokrywam wysyłkę do mnie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:35   #1579
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
ja dopiero zobaczyłam wątek gapa ze mnie
poczytam.
i przyznaję
od jakiegoś miesiąca w końcu mam dobry stanik na moje "maleństwa" trudno znaleźć rozmiar
Super

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
dziewczyny
odkopalam ten watek, pochodzilam po kalkulatorach stanikowych po necie, zajrzalm do szafy, zmierzylam sie i TAK,ja tez mam zlyXD. kurcze fakt schudlam 5 kg od czasu wybrania dobrego stanika ale wtedy wybieralam go na czuja z pobieznym przymierzaniem i trafilam...schudlam od 'momentu wybrania tego JEDYNEGO modelu' jakies hmm 6 kg? i chyba poszlo mi po klatce i zebrach zamiast po udach czy tylko;/ diety sa niesprawiedliwie nierownomierne^^

i mam probelm. mam 71cm pod ciasno/81 biust i z kalkulatora wychodzi mi 65c...ale w 65 (nie mierzylam c bo jak patrze na b to juz sie czuje taka taka malutka zazdrosnica...chodz czasem chodzilam w 75bXDalbo 70) to mi sie brzydkie waleczki robiainna wizazanka/lub osoba z polecanego forum o malobiusciastych miala takie same wymairy i trafila w 65 c...to jakie modele powinnam wziac pod uwage w przymierzalni? juz widze jak podchodzer do babki i ii 65c,70b,75a porszeo_O
Jeśli mierzylaś 65, ale z mniejszą miską to nic dziwnego, że Ci się wałeczki robią. Jak przymierzysz stanik z odpowiednio dużą miską to wałeczki znikną. Większość pewnie od razu, a reszta po jakimś czasie jak zaczniesz nosić dobry stanik.

I absolutnie nie przymierzaj 75A. Taki stanik naciąga się bez problemu do ponad 90cm. To jak on będzie miał na Tobie siedzieć całkowicie nieruchomo? Taki stanik to będziesz mogła bez rozpinania jak bluzkę ściągnąć. Obwód 75 jest dobry dla kogoś kto ma pod biustem ciasno mierzone ponad 80cm, na przykład 84cm, a Ty masz mniej w biuście! Rozmiar 75A naprawdę nie jest dla Ciebie

Nie wiem jak jest z asortymentem i obsługą w Katowicach, bo chyba tam miałabyś najbliżej (w profilu masz śląskie ) do sklepu stacjonarnego, więc ciężko Ci zaproponować wycieczkę do tego sklepu. Może któraś wizażanka napisze.

A jeśli boisz się reakcji ekspedientki to zamów taki rozmiar przez internet. Nikt wtedy na Ciebie nie spojrzy i nie będzie się dziwił (nawet jeśli zamówisz za duże 65F - czego oczywiście nie rób). Przymierzysz, a jak będzie zły to najwyżej wymienisz lub oddasz.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 08:41   #1580
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
melduję się.
wydałam...189zł na freyową cassie w peachfield, no i brafitting bo jestem zupełnie zielona w tym temacie (ograniczam się do czytania lobby). od tej pory zamierzam przerzucić się na brastop, taniej a i witam wszystkie biuściaste z moim 70G
Gratuluje
Bardzo lubilam ten rozmiar, kiedy jeszcze taki nosilam jest czym wybierac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 08:48   #1581
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość

kroju balkonowym?yyy moge prosic lopatologicznie?^^
na dole zalaczylam zdjecia trzech najbardziel typowych krojów staników (rysunki z dopasowana.pl) i rzuc okiem jeszcze kilka postów wyżej na zaprezentowany biały i czarny stanik - to są balkoniki

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
i nie zrozumialas mnie:

"ale w 65 (nie mierzylam c bo jak patrze na b to juz sie czuje taka taka malutka zazdrosnica...chodz czasem chodzilam w 75bXDalbo 70) to mi sie brzydkie waleczki robia"nie wiem , moze on nieeleastyczny jest czy jak, ale 65 to za ciasno jak na obwod.chyba ze uprac z 5 razy i dopiero jak sie poluzuje to chodzic^^

zrozumiałam ze boisz sie ciaśniejszego obwodu i wiekszej miski, bo myslisz ze to nie dla ciebie. Czy tak?


65 bedzie mniej wiecej na najluznejszej haftce tak scisly jak 70 na najciaśniejszej. Więc to chyba niewielka róznica

Poza tym jesli obwód to tylko cieniutki paseczkek, z zapieciem na jeden rzad haftek , to nie ma siły,będzie się wżynać Wybieraj takie które maja dwa rzedy haftek w pionie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balkonetka.jpg (9,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg full-cup.jpg (9,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plunge.jpg (10,2 KB, 49 załadowań)
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:36   #1582
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
dziewczyny
odkopalam ten watek, pochodzilam po kalkulatorach stanikowych po necie, zajrzalm do szafy, zmierzylam sie i TAK,ja tez mam zlyXD. kurcze fakt schudlam 5 kg od czasu wybrania dobrego stanika ale wtedy wybieralam go na czuja z pobieznym przymierzaniem i trafilam...schudlam od 'momentu wybrania tego JEDYNEGO modelu' jakies hmm 6 kg? i chyba poszlo mi po klatce i zebrach zamiast po udach czy tylko;/ diety sa niesprawiedliwie nierownomierne^^

i mam probelm. mam 71cm pod ciasno/81 biust i z kalkulatora wychodzi mi 65c...ale w 65 (nie mierzylam c bo jak patrze na b to juz sie czuje taka taka malutka zazdrosnica...chodz czasem chodzilam w 75bXDalbo 70) to mi sie brzydkie waleczki robiainna wizazanka/lub osoba z polecanego forum o malobiusciastych miala takie same wymairy i trafila w 65 c...to jakie modele powinnam wziac pod uwage w przymierzalni? juz widze jak podchodzer do babki i ii 65c,70b,75a porszeo_O
Powinnaś wziąć pod uwagę 65C i 65D. Biustonosz nie tylko trzyma piersi, ale też je kształtuje. Tłuszczyk pod skórą daje się modelować. Jeśli założysz ścisły stanik, np. 65C pewnie pojawią się wałeczki pod pachami, z tyłu pach i przy obwodzie. Należy je wmasowywać w kierunku miseczek. Zobaczysz, że po pewnym czasie wałeczki zrobią się mniejsze, a biust większy (czyli, ze piersi Ci zmigrują).

Każda z nas Ci potwierdzi, że po pewnym czasie noszenia dobrego stanika nasze wymiary się zmieniają. Mi np. z 69/87cm zrobiło się 64/91,5cm, czyli nawet centymetr mi potwierdza, że tłuszcz z pleców znika migrując do miski.

Radzę zamówić stanik balkonetkowy, który byłby mocno zabudowany pod pachami (żeby łatwo było do niego wmasowywać tłuszczyk i żeby ten tłuszczyk z niego nie uciekał, np. staniki CurvyKate). Co do miski, ważne, żebyś miała w niej ok. 1-2 cm luzu, żeby było miejsce na wmasowywanie. I tak w krótkim czasie miska się wypełni. 65D chyba łatwiej dostać, możesz np. spróbować z Portią, ona jest małomiseczkowa, więc nie powinna być dużo za duża, a trochę luzu w miseczce jest na początek potrzebne.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może któraś była robiła zamówienie z zagranicznej www dla siebie i mogłabym się dorzucić z jednym stanikiem? Oczywiście wszelkie koszty do podziału
+ pokrywam wysyłkę do mnie
Ja czasami zamawiam coś z Anglii, ale bałabym się ryzykować zamawiania większej ilości staników i to dla kogoś (różnie z tymi przesyłkami bywa i nawet przesyłka rejestrowana nie daje Ci gwarancji że dojdzie).

Koszt wysyłki to ok. 27PLN. To wcale nie jest tak dużo. Wiadomo, że za bardzo nie opłaca się zamawiać jednego stanika, ale dwa już się opłaca (chociaż jak sobie czasami porównuję ceny - szczególnie Freyi, to na jednym staniku różnica w polskim a angielskim sklepie internetowym to jakieś 50PLN, więc wtedy nawet jeśli tylko jeden się zamówi, to i tak wyjdzie to taniej). Ja więcej niż 3 rzeczy w jednej przesyłce nie zamawiam.

A jeśli chodzi o płatności, to to też nie jest skomplikowane. Mając nawet konto bezpłatne w mBanku i bezpłatną kartę debetową możesz nią płacić w Internecie (tylko wcześniej musisz zadzwonić do konsultanta, żeby limit ustawić). Podobnie jest też chyba w Inteligo. Ja mam kartę elektroniczną (cena za rok to 20zł) i ona działa na zasadzie drugiego konta z którego sklepy internetowe pobierają pieniądze. Także zachęcam do indywidualnego zamawiania
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-01-27 o 10:00
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:36   #1583
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzisiaj zamówiłam w ramach wymiany Romanticy Mileny, Portie. Po tym jak mój biust wyglada w pierwszym miękkim staniku Emily. Emily mam 28 FF i jest ok, dlatego Portie z obawy przed bułkowaniem wzięłam 28G. Zastanawiałam się czy nie wziąć jakieś 30, ponieważ po rozciągnięciu Emily jej fiszbiny również ulegają rozciągnięciu i celuja dalej niż w środek pachy, ale jakoś mi to nie przeszkadza. A nie ciśnie mnie az tak bardzo, tzn jest ścisła, ale nie nieprzyjemna. Dlatego po dniu debatowania w swojej głowie zdecydowałam się na kolejne 28...
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:18   #1584
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jak ktoś nosi rozmiar 30E (65E) to efuniak jest na zbyciu :P :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=537537454
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:02   #1585
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dzieki dziewczyny, w weekend wybiore sie mierzyc
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 17:51   #1586
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ona2008 - masz jakieś sprawdzone sklepy, czy po prostu idziesz na rajd po bieliśniakach? jak to drugie, to sobie daruj, najwyżej dostaniesz kolejne 70B czy inny badziew...
zorientuj się, czy masz koło siebie jakiś polecany sklep, do którego warto zajrzeć;]
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 18:51   #1587
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny, w weekend wybiore sie mierzyc
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...905300&v=2&s=0
Do "tradycyjnych" możesz iść, może odkryjesz coś nowego, ale nie daj się zbajerować "starym wymiarom" nowe i koniec!
Skąd dokładnie jesteś?

Muszę się pożalić, przeszłam się po kilku pasmanteriach i nie znalazłam przedłużki na 3 haftki, kupiłam zestaw taki do zamiany w staniku i zszyłam, inaczej się nie dało.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2009-01-27 o 18:53
xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:05   #1588
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
ona2008 - masz jakieś sprawdzone sklepy, czy po prostu idziesz na rajd po bieliśniakach? jak to drugie, to sobie daruj, najwyżej dostaniesz kolejne 70B czy inny badziew...
zorientuj się, czy masz koło siebie jakiś polecany sklep, do którego warto zajrzeć;]
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...905300&v=2&s=0
Do "tradycyjnych" możesz iść, może odkryjesz coś nowego, ale nie daj się zbajerować "starym wymiarom" nowe i koniec!
Skąd dokładnie jesteś?

Muszę się pożalić, przeszłam się po kilku pasmanteriach i nie znalazłam przedłużki na 3 haftki, kupiłam zestaw taki do zamiany w staniku i zszyłam, inaczej się nie dało.
ja katowic nie znam , tyle co tam studiuje i 'troche' sie orientuje po pierwszym semwiec na rajd ale mysle ze max 3 sklepy odwiedze bo slaby rajdowiec sklepowy jestem
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:10   #1589
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić, przeszłam się po kilku pasmanteriach i nie znalazłam przedłużki na 3 haftki, kupiłam zestaw taki do zamiany w staniku i zszyłam, inaczej się nie dało.
na dopasowanej kiedyś widziałam- no ale zamawiać samą przedłużkę to średnio się opłaca
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 19:10   #1590
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
ja katowic nie znam , tyle co tam studiuje i 'troche' sie orientuje po pierwszym semwiec na rajd ale mysle ze max 3 sklepy odwiedze bo slaby rajdowiec sklepowy jestem
W katowicach to ja znalazłam 2 polecam gorąco w hotelu monopol, wejście od bocznej uliczki, a drugi to na korfantego w przejściu między 2 połączonymi budynkami (charakterystyczne).
Zacznij od monopolu, bardzo sympatyczna i pomocna pani może już nie będziesz musiała iść na korfantego.

Edit: przedłużkę miałam zamowioną na dopasowanej razem se stanikiem, ale był błąd w systemie i jednak nie mają ich na stanie, stąd moje kombinacje. W Bielsku to ja bym wiedziała gdzie tego szukać bo kupowałam na 2 haftki kiedyś. Katowice takie duże miasto a nie mieli No, ok nie byłam w centrum bo mi nie po drodze
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2009-01-27 o 19:12
xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.