Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 19:08   #31
kosmicznakrowa
Przyczajenie
 
Avatar kosmicznakrowa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

Witam!! Też mam krótkie włosy i dobrze mi z tym!!
Dodaję kilka załączników z krótkimi fryzurami. Mam nadzieje, że nie psuję koncepcji autorki co do sensu powstania wątku, ale któraś wizażanka napisała, że szuka inspiracji, więc jestem...
Dodam jeszcze, że jedną z tych fryzurek zamierzam sobie sprawić niedługo, ale nie mogę się zdecydować którą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg intresting.jpg (31,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8961933.jpg (40,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1492680.jpg (19,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5883073.jpg (15,8 KB, 30 załadowań)
kosmicznakrowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 22:18   #32
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

Ja mialam zapuszczac, ale mi sie sprzykrzylo i do tego wygladalam jak stara baba ze wsi i dzis scielam i jest mi dobrze i lekko
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:56   #33
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

dag_mar, dzięki Ci za tak wspaniały wątek Na wizażu nie było mnie dość długo, po czym, gdy weszłam do słynnego "z długich na krótkie..." to ręce mi opadły. Dziewczyny pokazują "super metamorfozy", z włosów długich na półdługie... albo wręcz z półdługich w półdługie, tylko troszkę krócej Nie wiem, jakoś też tego nie rozumiem. Chcę zobaczyć dziewczyny, które NAPRAWDĘ coś zrobiły ze swoimi włosami. A wątek atakuje mnie nudą i ciągle tym samym.
Sama mam krótkie włosy i gdy nachodzi mnie chęć zapuszczania (czasem mi się zdarza) to dochodzę do długości do żuchwy... po czym załamuję się i jak najszybciej biegnę do fryzjera Nie mówię, że każda dziewczyna ma mieć krótkie włosy. Nie każdej to pasuje. Ale niechże te z półdługimi nie zaśmiecają wątku, w którym powinny być krótkie fryzury...
Pozdrawiam
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:21   #34
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

Cytat:
Napisane przez Ketsu Pokaż wiadomość
dag_mar, dzięki Ci za tak wspaniały wątek Na wizażu nie było mnie dość długo, po czym, gdy weszłam do słynnego "z długich na krótkie..." to ręce mi opadły. Dziewczyny pokazują "super metamorfozy", z włosów długich na półdługie... albo wręcz z półdługich w półdługie, tylko troszkę krócej Nie wiem, jakoś też tego nie rozumiem. Chcę zobaczyć dziewczyny, które NAPRAWDĘ coś zrobiły ze swoimi włosami. A wątek atakuje mnie nudą i ciągle tym samym.
Sama mam krótkie włosy i gdy nachodzi mnie chęć zapuszczania (czasem mi się zdarza) to dochodzę do długości do żuchwy... po czym załamuję się i jak najszybciej biegnę do fryzjera Nie mówię, że każda dziewczyna ma mieć krótkie włosy. Nie każdej to pasuje. Ale niechże te z półdługimi nie zaśmiecają wątku, w którym powinny być krótkie fryzury...
Pozdrawiam
Można też na probem spojrzeć z innej strony- jego tytuł brzmi: "Z długich na krótkie: która się odważyła". Czemu ktoś ma pokazywać, jak to obciął się z półdługich na krótkie, czy z krókich na jeszcze krótsze? Oczywiście, rozumiem frustrację bywalczyń tamtego wątku- ja sama miałam nadzieję, że zobaczę tam spektakularne metamorfozy, a ostatnio wątek zamienił się raczej "Która się odważyła obciąć końcówki". I wg mnie tamten wątek nie powinien tylko pokazywać krótkich fryzur- powinien pokazywać długie włosy przed i krótkie po.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:28   #35
baldissima
Raczkowanie
 
Avatar baldissima
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Polnocny Zachod
Wiadomości: 127
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

zgadzam sie z przedmowczynia.
baldissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:38   #36
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:16
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 02:29   #37
Ketsu
Raczkowanie
 
Avatar Ketsu
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
GG do Ketsu
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

weegirl, ja myślę, że trzeba by przede wszystkim zdefiniować co oznaczają te długie i krótkie włosy. Wtedy chyba cały problem by zniknął Dla mnie długie włosy = za łopatki, a krótkie = maks. do linii brody. I w tym momencie jak ktoś ściął się z włosów do pasa na włosy do ramion, to dla mnie to znaczy z długich na półdługie
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
I wg mnie tamten wątek nie powinien tylko pokazywać krótkich fryzur- powinien pokazywać długie włosy przed i krótkie po.
Ale mi przecież chodziło dokładnie o to samo. Niech będzie tak, jak w nazwie wątku. Tylko że dla każdego definicja krótkości i długości pewnie będzie inna... Są jakieś uniwersalne, fryzjerskie definicje długości włosów? Bo aż jestem ciekawa
Ketsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 18:51   #38
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

nie wiem czy dobry wątek, a nie chce zakładać kolejnego na temat długości włosów.. ale znajomej babcia twierdzi, że włosy szybciej rosną jak się je nosi.. związane.. Możecie obalić tudzież to potwierdzić?
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:05   #39
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

.

Edytowane przez ewciaa92aa
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:25
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 19:24   #40
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

Cytat:
Napisane przez Ketsu Pokaż wiadomość
weegirl, ja myślę, że trzeba by przede wszystkim zdefiniować co oznaczają te długie i krótkie włosy. Wtedy chyba cały problem by zniknął Dla mnie długie włosy = za łopatki, a krótkie = maks. do linii brody. I w tym momencie jak ktoś ściął się z włosów do pasa na włosy do ramion, to dla mnie to znaczy z długich na półdługie

Ale mi przecież chodziło dokładnie o to samo. Niech będzie tak, jak w nazwie wątku. Tylko że dla każdego definicja krótkości i długości pewnie będzie inna... Są jakieś uniwersalne, fryzjerskie definicje długości włosów? Bo aż jestem ciekawa
Nie istnieje raczej definicja włosów krótkich czy też długich... z tego, co czytałam i słyszałam od fryzjerów faktycznie za włosy krótkie uznaje się takie, które nie przekraczają linii żuchwy, półdługie- takie do ramion, włosy za ramiona- długie. Oczywiście, każdy może mieć swoją własną definicję krótkich czy długich włosów, tak samo, jak dla każdego co innego oznacza, że dana osoba jest niska, czy wysoka. Zgadzam się z podanym przez Ciebie przykładem- ścięcie włosów do ramion byłoby równoznaczne z uzyskaniem półdługiej fryzury.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:08   #41
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

No tak , to jak ktos ma 2 metry wzrostu, to dla niego, ten co ma 1,85cm jest niski. Wlasnie istnieja takie wyznaczniki. Na ich podstawie np w starych dowodach mialo sie napisane, czy czlowiek jest wysoki, niski, czy sredniego wzrostu. Teraz juz wzrost mamy w cm. To jasne, ze jak ktos ma cale zycie wlosy do pasa, to dla niego/niej takie do ramion, sa krotkie. Ale to tylko subiektywna ocena.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 19:52   #42
takamarcia
Przyczajenie
 
Avatar takamarcia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 7
Dot.: Chcesz mieć KRÓTKIE włosy? Forumowiczki pomogą Ci ich nie ściąć :)

Jutro stanę się posiadaczką takiej fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCAVR2FLO.jpg (10,8 KB, 18 załadowań)
takamarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.