Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 11:49   #2461
annasofia
Zadomowienie
 
Avatar annasofia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam, ja wybieram się na kurs wizażu I stopnia do aesthetic w Lublinie, który rozpoczyna się pod koniec listopada. Czy może którać z Was też sie tam zapisała?
annasofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 13:42   #2462
gospie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
Postanowiłam ze rozpocznę od stycznia - nie chce na gorąco podchodzic do tematu i potem żałować .
Teraz mam trochę czasu na wybór i biore pod uwagę tylko te dwie
Fashion i Beauty art
Zobaczymy może pojawią sie tu jeszcze jakieś dziewczyny co szkolą sie od października w fashion i opowiedzą coś więcej bo generalnie jest to mloda szkoła i za dużo o niej nie wiadomo.
Poza tym teraz we wszystkich szkołach już zajęcia się rozpoczęły i musiała bym gonić.

Folaron kończyła moja koleżanka i jest średnio zadowolona , przede wszystkim sesje zdjęciowe średnio profesjonale byłam z nią na egzaminie jako modelka to szkoła bardzo fajna ale sama sesja tragedia jakas młoda dziewczyna nie mająca pojęcia o robieniu zdjęć i potem takie zdjęcia otrzymujesz do portfolio . Zresztą mają na stronie te zdjęcia to już widać że ktoś kto je robił nie ma pojęcia o fotografi.
A np w beauty art sesje są bardzo profesjonalne no i bardzo mnie kusi to że można mieć praktyki u Mangda i jej zdjęcia są przepiękne..

Rozmawiałam z Panią z beauty art i namawiała mnie bym osobiście przyjechała i zobaczyła szkolę generalnie była bardzo zorientowana w temacie i na wszystkie pytania umiła odpowiedzieć czego już nie mogę powiedzieć o Pani z fashion ktora się motała we wszystkim nawet na jakich kosmetych pracują twierdziła że teraz będą na astorze , no i nie umiała odpowiedziec gdzie odbywają się praktyki twierdziła że większość dziewczyn sama sobie je załatwia hmm dziwne trochę . A i nawewt pędzli nie dostaniesz od nich trzeba samemu sobie kupić.
A w BA zapytałam wprost o te niby przeterminowane kosmetyki to mówiła ze to totalna bzdura bo wszystko jest świerze bo mają dużo uczniów i na bierzącą kosmetyki się rozchodzą
Co do Twojej wypowiedzi o Fashion, to chyba musiałaś coś pokręcić. Przede wszystkim szkoła pracuje na kosmetykach Make up studio-profesjonalnych dla wizażystów. Z tym Astorem to - z tego co wiem, to stylizowali dziewczyny z konkursu z Gazety Wyborczej do bilbordów i możliwe że tam pracowali na Astorze, ale tego pewna nie jestem. Na pewno jednak nie pracują na nim w szkole.
Praktyki jak najbardziej organizuje słuchaczkom szkoła, Pani mówiła jedynie (notabene wg mnie bardzo sympatyczna i rzeczowa), że jak ktoś jednak ma jakąś sugestię co do odbycia ich w wymarzonym przez siebie miejscu - to mogą taki wniosek rozpatrzyć i wyrazić zgodę.
Co do pędzli-w każdej szkole, i tej również, są pędzle na zajęciach do ćwiczeń, natomiast żadna szkoła i BA też zapewniam Cię, że nie daje na własność studentkom.
Ja porównywałam sobie też obie te szkoły. Fashion zrobiła na mnie miłe wrażenie jak tam pojechałam, Beaty Art mnie nie przekonała. Jednak, każdy z nas jest inny i musisz sama dokonać wyboru. Powodzenia
gospie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 13:51   #2463
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez gospie Pokaż wiadomość
Co do Twojej wypowiedzi o Fashion, to chyba musiałaś coś pokręcić. Przede wszystkim szkoła pracuje na kosmetykach Make up studio-profesjonalnych dla wizażystów. Z tym Astorem to - z tego co wiem, to stylizowali dziewczyny z konkursu z Gazety Wyborczej do bilbordów i możliwe że tam pracowali na Astorze, ale tego pewna nie jestem. Na pewno jednak nie pracują na nim w szkole.
Praktyki jak najbardziej organizuje słuchaczkom szkoła, Pani mówiła jedynie (notabene wg mnie bardzo sympatyczna i rzeczowa), że jak ktoś jednak ma jakąś sugestię co do odbycia ich w wymarzonym przez siebie miejscu - to mogą taki wniosek rozpatrzyć i wyrazić zgodę.
Co do pędzli-w każdej szkole, i tej również, są pędzle na zajęciach do ćwiczeń, natomiast żadna szkoła i BA też zapewniam Cię, że nie daje na własność studentkom.
Ja porównywałam sobie też obie te szkoły. Fashion zrobiła na mnie miłe wrażenie jak tam pojechałam, Beaty Art mnie nie przekonała. Jednak, każdy z nas jest inny i musisz sama dokonać wyboru. Powodzenia
Beauty Art daje komplet pędzli na start - dwa pędzle w różnych rozmiarach do cieniowania oczu, pędzel do kresek, pędzel do brwi, pędzel do różu, do ust, komplet wymiennych pacynek, szczoteczkę do rzęs/brwi, puszek do pudru (nakładany na palce) i komplet bardzo fajnych gabeczek.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 14:34   #2464
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dokładnie właśnie większość szkół daje na start własny zestaw pędzli i gabeczek
Zarówno w BA jak i w Folaron tylko właśnie w Fashion nie dają i trzeba pracować na ich. Wiadomo że pędzle nie są wyznacznikiem wybierania szkoły ale wydaje mi się że jak placi się co miesiąc nie małą kase i na strat wpisowe to chociaż te pędzle można by było zapewnić .

Co do Astora i Fashion to pani z która rozmawiałam mówiła że będą wkrótce pracować na kosmetykach właśnie Astora..

Jeszcze nie zdecydowałam mam troche czasu do stycznia

A ty gospie jak oceniasz szkołę rozumiem ze jesteś zadowolona
__________________
15.12.2010 nowa ja

kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 00:32   #2465
Cebulka_89
Przyczajenie
 
Avatar Cebulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ktoś potrafi mi coś powiedzieć na temat Akademii Fryzjerstwa Filmowego i Kreatywnego we Wrocławiu? Zastanawiam się nad studium WIZAŻYSTA-STYLISTA-CHARAKTERYZATOR właśnie w tej szkole.
Cebulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 12:08   #2466
Miselka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Mam pytanie z innej beczki, ale nie ma takiedo tematu: czy znacie kogoś kto chodzi do technikum odzieżowego lub je skończył i mógłby dac korki z materiałoznawstwa w Warszawie? Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam
Miselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 22:31   #2467
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Jest tu jakaś wizażanka, która wybiera się od lutego do Beauty-Art w Krakowie?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 17:31   #2468
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Jest tu jakaś wizażanka, która wybiera się od lutego do Beauty-Art w Krakowie?
Wprawdzie się nie wybieram, ale napisz jak Ci się podoba
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 18:36   #2469
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Wprawdzie się nie wybieram, ale napisz jak Ci się podoba
Dziś byłam w szkole, wygląda fajnie, program wydaje mi się bardzo ciekawy. Rozmawiałam z panią, która prowadzi grupę zaoczną - mam nadzieję, że i ja będę mieć z nią zajęcia, bo wygląda na spoko babkę No i zapisałam się
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:57   #2470
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dobrze wiedzieć, że będziesz się szkolić w wizażu, każda dobra wizażystka jest na wagę złota
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 12:51   #2471
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny czy może któraś z Was powiedzieć mi co nie co o tych kursach??może któraś z Was była?
http://www.szkoly-wizazu.pl/wizaz.html
Z gory dziękuje
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 19:31   #2472
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

gospie, i co, zdecydowałaś się już na jakąś szkołę??
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 15:35   #2473
Elleez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

W czerwcu kończyłam Szkolę Anity Folaron pod Poznaniem. Jestem bardzo zadowolona. Nie było nudnej, suchej teorii, tylko teoria wykładana z ogromną pasją (notować też nie musiałyśmy , były kserówki na każde zajęcia razem z programem na kolejny zjazd). Mnóstwo, milion, bilion nauki praktycznej: podczas zjazdów, w dni ćwiczeniowe (nawet, kiedy starsza grupa miała wyznaczone takie dni w w tygodniu, mogłyśmy śmiało do nich dołączyć). Wszystkie zajęcia były prowadzone przez Państwo Folaron. Generalnie mega pozytywnie zaskoczona Panem Ireneuszem- facet, a taka wiedza! Szok . W tym roku miałam się wybrać na drugi stopień, ale wyjechałam zagranicę. Natomiast byłam we wrześniu na kursie dla zaawansowanych Stylista wizerunku ślubnego. Powiem Wam, że podchodziłam z dystansem do tego. Ale teraz ?! Nie żałuję. W chwili obecnej "moje panny młode" korzystają z całego apkietu, łącznie z upiększeniem i ubraniem pana młodego.
J
Elleez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 13:09   #2474
HugDaddy
Przyczajenie
 
Avatar HugDaddy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam
Czy możecie mi polecić jakiś dobry kurs wizażu( po którym łatwiej będzie mi znaleźć prace ) na terenie Łodzi lub Warszawy ? ja zastanawiam się nad 5 dniowym kursem wizażu Kryolan ,ktoś z was na nim był ? możecie coś więcej napisać,już od kilku miesięcy zastanawiam się nad kursem i słyszałam kilka opinii,ze na ten do warszawy warto pojechać, o kursach w Lodzi nie słyszałam za dobrych opinii, a raczej,ze są mało profesjonalne.(być może się mylę ? )szukam takiego na którym naucza mnie czegoś nowego,podstawy i trochę więcej mam ,wiec zależy mi na czymś na którym przygotują mnie dobrze
Pozdrawiam !
HugDaddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 19:59   #2475
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

.

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-01-13 o 00:36
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 20:12   #2476
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A może ktoś się wybiera do Make up star [warszawa], albo do aspttf [wawa]

Chciałam iść do pierwszej, bo mają już od lutego i nauka trwa rok, więc to zawsze więcej czasu na zdobycie doświadczenia niż siedzenia w szkole.
Ale marzę o aspttf tyle, że nie stać mnie na 2 lata płacenia blisko 500/mc.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 10:49   #2477
mango
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

szukaj raczej tam gdzie dużo sie dzieje i praktyki mają, bo kilkudniowy kurs to jako całe wykształcenie to mało, jak chcesz pracować potem
mango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:11   #2478
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez mango Pokaż wiadomość
szukaj raczej tam gdzie dużo sie dzieje i praktyki mają, bo kilkudniowy kurs to jako całe wykształcenie to mało, jak chcesz pracować potem
do kogo to było?

Ja może będę startować do asptf, ale zobaczymy czy mnie wezmą.
Wiesz- nie każdy ma 20 tys. na szkołę...
Także trzeba korzystać z tańszych opcji.
A nie mówię, że kurs- tylko roczna szkoła.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:36   #2479
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hej a ma któraś z Was zdanie na temat ece Kraków? Mam na myśli jednoroczną szkołę wizażu i stylizacji
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 14:10   #2480
kathaireo
Przyczajenie
 
Avatar kathaireo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej, wiecie coś na temat Fashion School w Poznaniu, chcę zacząc kierunek projektowanie i stylizacja mody.
kathaireo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 18:50   #2481
gospie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja jestem zadowolona z Fashion School. Nie mam zastrzeżeń do szkoły.
Ogólnie fajna atmosfera, zajęcia ciekawe. Mogę polecić, jednak każdy ma różne oczekiwania i wymagania, więc musicie same podjąć decyzję.
gospie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:00   #2482
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam.
Jestem z okolic łodzi w maju pisze mature.
chcialabym dalej isc w strone wizazu i charakteryzacji czy mozecie mi doradzic jakas szkole w wmiare dobrej cenie ale nie zbyt wygurowanej.
Czym sie kierowac przy wyborze takiej szkoly . patrzac na oferty w internecie powiem wam ze zglupialam ... i zalamalam sie lekko bo niewiem w co wlozyc rece ze tak powiem.
ratujcie
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 09:18   #2483
mala_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja mam pytanie dotyczące żaka w Tarnowie. Czy, któraś z was chodziła może tam na stylizacje i wizaż? Jeżeli tak, to co możecie powiedzieć o tej szkole? a może lepsza profesja?
mala_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:57   #2484
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez mala_5 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie dotyczące żaka w Tarnowie. Czy, któraś z was chodziła może tam na stylizacje i wizaż? Jeżeli tak, to co możecie powiedzieć o tej szkole? a może lepsza profesja?
Moim zdaniem żadna z tych szkół nie będzie dobra. To nie są szkoły wizażu - tylko firmy które z jakochś tam powodów wymyslają dodatkowe kierunki - dotacje unijne czy też po prostu dodatkowe zyski

Ale nie znam tych szkół więc, jeśli nie masz innej opcji, dowiedz się kto tam wykłada (dobra kadra to połowa sukcesu), ile osób jest w grupie czy jeden czy dwóch opiekunów na grupę, jakie są warunki nauki - czy dysponują stanowiskami do wizażu - ile stanowisk, jakie mają kosmetyki (powinny być profesjonalne, bo na byle czym możesz ćwiczyć w domu)
Na to powinnaś zwrócić uwagę, żeby nie włożyć pieniędzy w błoto
No dobrze też jeśli współpracują z fotografem, który po zajęciach zrobi dokumentację Twojej pracy. Z dobrej szkoły wychodzisz z niewielkim, ale jednak portfolio.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 15:42   #2485
mala_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

aha super wielkie dzięki za rady z tego co widzialam to mają tam swoją pracownie (żak) ale masz racje, trzeba to wszystko posprawdzać, żeby w coś nie wtopić.
mala_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 16:16   #2486
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez mala_5 Pokaż wiadomość
aha super wielkie dzięki za rady z tego co widzialam to mają tam swoją pracownie (żak) ale masz racje, trzeba to wszystko posprawdzać, żeby w coś nie wtopić.
No szczególnie, że ryzyko, że w takich szkołach nie przywiązują wagi do organizacji na dodawanych kierunkach, jest spore.

Ja kończyłam Studium Kosmetyczne w śląskim wydziale Żaka i warunki praktyk były żenujące, a to co robimy na zajęciach nie bardzo obchodziło dyrekcję. Z tym, że to było 10 lat temu Mam nadzieję, że cos się pozmieniało
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 18:39   #2487
mala_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

aha ja się wlaśnie zastanawiam, czy wybrać się do żaka albo innej szkoly policealnej na kierunki związane z wizażem i stylizacją, czy może na jakieś studia, a czasu już niewiele mi zostalo na podjęcie decyzji tak, że chociaż informacji szukam na temat tych szkól.
mala_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:07   #2488
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny, a gdzie obecnie najlepiej pójść na kurs w Warszawie? Chodzi mi o takie 4-5 dniowe żeby tylko dla samej siebie się nauczyć
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 20:24   #2489
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez karolina_les Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie obecnie najlepiej pójść na kurs w Warszawie? Chodzi mi o takie 4-5 dniowe żeby tylko dla samej siebie się nauczyć
Jeśli chcesz się nauczyć wizażu dla samej siebie to polecam naukę indywidualną u dobrej wizażystki
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:50   #2490
margoooooo
Przyczajenie
 
Avatar margoooooo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cześć . Możecie mi doradzić jakieś dobre studium dwuletnie w Warszawie ? Szukam w necie ale jest ich sporo i nie wiem co wybrać
margoooooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.