**Bo muszę się "wygadać"... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 18:54   #1
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Unhappy

**Bo muszę się "wygadać"...


Jeszcze niedawno wszystko było ok.Był czuły,kochany i poprostu cudowny.A teraz... ehh Czuje,że zaczynamy się oddalać. Że coś zaczyna zgrzytać. A ja nie potrafie dotrzeć do Niego i ostatnio nie możemy dojść do żadnego porozumienia.
Boli mnie Jego zachowanie. A konkretnie to,że jest jakiś powód tego zachowania a on nie chce ze mną o tym porozmawiać. Bo wkońcu jeżeli zrobiłam coś źle lub jeżeli On ma jakies problemy to chyba powinnam o tym wiedzieć.
Tak jak dzisiaj- kiedy wspomniałam o tym przez telefon,bo dalej był naburmuszony-lepiej było wszystko zignorować.... Bo przecież pewnie samo się ułoży?!Bo pstrykne palcami i nagle znów będzie taki jak zawsze?


Nie wiem już co mam robić.Powoli zaczyna brakować mi chęci i sił...




** Poprostu musiałam się gdzieś wyżalić.
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:27   #2
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: **Bo muszę się "wygadać"...

nie martw się! może to jeden z waszych gorszych dni, albo po prostu spędzacie ze sobą za dużo czasu. może warto od siebie troszkę odpocząć? pokaż mu, że może na Tobie polegać i Ci zaufać. może rzeczywiście ma jakieś problemy... daj mu troszke odetchnąć, po jakimś czasie na pewno sam Ci powie co się dzieje. 3maj sie!
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:28   #3
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: **Bo muszę się "wygadać"...

AguSsSia skad ja to znam.... wszytsko jest si az nagle...bum...zle i cos sie sypie...czuje to ale nie moge nic zrobic...u mnie skonczylo to sie nagle...ten "zwiazek", ale mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej . Najlepiej byloby gdybyscie pogadali...szczerze...bar dzooo szczerze ( u mnie wlasnie zabraklo szczerosci ze strony faceta i moze takich..."glebokich" rozmow... nie wiem dlaczego ale po prostu tak bylo..)no ale piszesz, ze niezbyt dobrze Wam to wychodzi wiec moze dajcie sobie troszke odpoczac (??) lub sprobuj z Nim jeszcze raz pogadac...a moze to poprostu maly kryzys. Bedzie dobrze Agusiu Pamietaj ze na wizazanki zawsze mozesz liczyc


pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:40   #4
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: **Bo muszę się "wygadać"...

W każdym związku zdarzają się złe chwile! W moim związku niedawno był taki paskudny tydzień, kiedy prawie cały czas się kłóciliśmy. Byłam zdołowana i nie widziałam co mam dalej robić. Wydaje mi się, że prędzej czy później każdej parze zdarza się kryzys. Odczekaj trochę, nic na siłę. Wierzę, że skoro się kochacie to będzie dobrze!
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:41   #5
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: **Bo muszę się "wygadać"...

Cytat:
Napisane przez Agatka_90
nie martw się! może to jeden z waszych gorszych dni, albo po prostu spędzacie ze sobą za dużo czasu. może warto od siebie troszkę odpocząć? pokaż mu, że może na Tobie polegać i Ci zaufać. może rzeczywiście ma jakieś problemy... daj mu troszke odetchnąć, po jakimś czasie na pewno sam Ci powie co się dzieje. 3maj sie!

Ehh.. no właśnie nie spędzamy ze sobą dużo czasu bo widujemy sie tylko w weekendy i to nie zawsze.Ja mam studia,on ma prace i studia.Ale dziękuje za wsparcie Agatko_90
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:46   #6
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: **Bo muszę się "wygadać"...

Dziekuje wam wizażanki za otuche i zrozumienie. Postaram się jeszcze z Nim pogadać.Ale po 4 latach... to dla mnie troche dziwne,że nagle nie potrafi powiedzieć o co chodzi.
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.