Wszystko o Avonie 3 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 13:44   #121
aszia
Raczkowanie
 
Avatar aszia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 88
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Widziała któraś z Was torebkę Eleanor? Warto ją kupić? Patrząc na zdjęcie w katalogu podoba mi się
aszia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:46   #122
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie 3

co do mozaiki rozświetlającej, to ja bym się bała ją dawać na całą twarz, bo ona jednak ma lekki połysk, a nie chciałabym się świecić jak choinka. Dlatego na całą twarz daję perełki rozświetlające, a na policzki jako róż ta mozaikę. Lub tez jako cień, bo ładnie podkreśla
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:17   #123
avonkasia
Raczkowanie
 
Avatar avonkasia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Szkoda, że piszę tu na forum tylko jak mnie wnerwią. Ale czy Wy też tak macie, że jak czekacie z niecierpliwością na podgląd faktury, to przeciągają w czasie jak mogą jej wystawienie, a jak się chce edytować zamówienie to od razu pobierają do realizacji? Mi się przydarzyła ta druga sytuacja, chciałam sobie po 5 minutach coś dodać a tu zonk, już mi pakują kosmetyki i nie można
avonkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:16   #124
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie 3

avonkasia , to zrób drugie zamówienie i zamów to co chcesz i podbij sobie brakami, żeby mieć ponad 50 zł i nie płacić za paczkę.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:05   #125
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Złożyłam zamowienie wczoraj i do teraz nie mam wystawionej faktury. Jest pobrana do realizacji i koniec.Nie zalegam z zadnymi platnościami. Paczka miala byc do odbioru jutro w COK-u.Co robić?Dzwonilam do koordynatorki, ale nie moge jej zlapac.Dzisiaj jeszcze chce zamowić następną, ale ta wcześniejsza jest wazna, bo miala mi wyrobić upust. Ta dzisiejsza jest malutka.Ratunku!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:42   #126
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Złożyłam zamowienie wczoraj i do teraz nie mam wystawionej faktury. Jest pobrana do realizacji i koniec.Nie zalegam z zadnymi platnościami. Paczka miala byc do odbioru jutro w COK-u.Co robić?Dzwonilam do koordynatorki, ale nie moge jej zlapac.Dzisiaj jeszcze chce zamowić następną, ale ta wcześniejsza jest wazna, bo miala mi wyrobić upust. Ta dzisiejsza jest malutka.Ratunku!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwoń na Avon Non Stop i dopytaj, może jednak mimo, że zapłaciłaś, oni jeszcze nie maja informacji z banku.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:56   #127
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Napiszcie cos jeszcze o tych cieniach wygładzających Anew, bo moja mama chce sobie zamowić go w zestawie z kat.3. Kiedys miała w starszej wersji i cien był bardzo suchy, nie dało się nim malować. Ale nie byłam wtedy jeszcze taka mądra, zeby to zwrócić
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 18:27   #128
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Złożyłam zamowienie wczoraj i do teraz nie mam wystawionej faktury. Jest pobrana do realizacji i koniec.Nie zalegam z zadnymi platnościami. Paczka miala byc do odbioru jutro w COK-u.Co robić?Dzwonilam do koordynatorki, ale nie moge jej zlapac.Dzisiaj jeszcze chce zamowić następną, ale ta wcześniejsza jest wazna, bo miala mi wyrobić upust. Ta dzisiejsza jest malutka.Ratunku!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miałam podobną sytuację kilka dni temu.Złożyłam zamówienie i nie było pobrania do realizacji więc weszłam na edytuj raz jeszcze i wtedy pobrano ale wciąż nie było fv. Fakturkę wystawili na drugi dzień
Chyba mają za dużo zamówień skoro są takie opóźnienia .....
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:29   #129
mgpoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z mieszkania
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Napiszcie cos jeszcze o tych cieniach wygładzających Anew, bo moja mama chce sobie zamowić go w zestawie z kat.3. Kiedys miała w starszej wersji i cien był bardzo suchy, nie dało się nim malować. Ale nie byłam wtedy jeszcze taka mądra, zeby to zwrócić
Tak jak pisałam strone wczesniej to teraz te cienie są bardzo mokre, dla mnie straszne malowac sie nimi nie da, mażą się, dłuuuugo schną, a na dodatek potem dziwnie powieki się kleją i cień się roluje klei i źle to wygląda.... nie wiem może ja akurat trafiłam na jakąś wadliwa partię...
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
mgpoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:34   #130
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację kilka dni temu.Złożyłam zamówienie i nie było pobrania do realizacji więc weszłam na edytuj raz jeszcze i wtedy pobrano ale wciąż nie było fv. Fakturkę wystawili na drugi dzień
Chyba mają za dużo zamówień skoro są takie opóźnienia .....
Pocieszające,ze nie tylko mnie spotykaja takie niespodzianki.Poczekam i zaraz rano bedę interweniowac, ale wtedy juz ostro.Dzieki.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 19:40   #131
messy
Raczkowanie
 
Avatar messy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Witam. Czy ktoś wie co jest w DEMO katalogu 4 ?
Czy jest tam tusz SuperShock i podład kremowo pudrowy w kompakcie ?
Jakie są ceny ?
Dzieki za odp
messy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 19:46   #132
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez messy Pokaż wiadomość
Witam. Czy ktoś wie co jest w DEMO katalogu 4 ?
Czy jest tam tusz SuperShock i podład kremowo pudrowy w kompakcie ?
Jakie są ceny ?
Dzieki za odp

w demo jest tusz w cenie 10,9zł oraz Krem nawilżająco-opalizujący na dzień z serii Solutions Hydra radiance za 11,9zł
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 19:47   #133
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Wszystko o Avonie 3

1.Tusz do rzęs SuperShock
Odcienie Black i Brown/Black - cena za 10ml 10,90 zł netto
2. Krem nawilżająco-opalizujący na dzień seria Solutions Hydra radiance
75ml cena 11,90 zł
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 19:50   #134
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez mgpoziomka Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam strone wczesniej to teraz te cienie są bardzo mokre, dla mnie straszne malowac sie nimi nie da, mażą się, dłuuuugo schną, a na dodatek potem dziwnie powieki się kleją i cień się roluje klei i źle to wygląda.... nie wiem może ja akurat trafiłam na jakąś wadliwa partię...
Czyli masz takie powieki, jak ja Niestety mi też tak się kleją ale już siostrze i koleżankom pięknie leżą i zero klejenia i są bardzo trwałe To zależy tylko odpowiek, moje przyjmują tylko sypkie cienie... By tak rzec, szybko się świecą, przetłuszczają (?)
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 20:03   #135
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
w demo jest tusz w cenie 10,9zł oraz Krem nawilżająco-opalizujący na dzień z serii Solutions Hydra radiance za 11,9zł
mam nadzieje ze ten krem nie bedzie robil pomaranczowej twarzy...
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 20:17   #136
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Witajcie w kolejnej części
nie polecam biżuterii Courtney...klientka nawet nie wzięła jej ode mnie, za 40 zł komplet powinien jakoś wyglądać, a nie jak tandeta z bazarku....zwykły plastik...jeszcze na dodatek nie na łańcuszku te elementy- tylko na sznureczku...beznadzieja!
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 20:41   #137
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
Witajcie w kolejnej części
nie polecam biżuterii Courtney...klientka nawet nie wzięła jej ode mnie, za 40 zł komplet powinien jakoś wyglądać, a nie jak tandeta z bazarku....zwykły plastik...jeszcze na dodatek nie na łańcuszku te elementy- tylko na sznureczku...beznadzieja!
W którym katalogu jest ta biżuteria bo jakoś jej nie mogę skojarzyć.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:00   #138
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
W którym katalogu jest ta biżuteria bo jakoś jej nie mogę skojarzyć.
w k4 na 83 stronie takie czerwone płyteczki (naszyjnik i bransoletka)
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:27   #139
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie 3

witam

Co możecie powiedzieć o konsystencji kremu do biustu Solutions? Kiedyś był taki w buteleczce i to był płyn a to jest typowy krem ?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:30   #140
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Dzięki ashiva , znalazłam ..... w katalogu wygląda całkiem dobrze aż trudno uwierzyć ,że to taka tandetna jak piszą wyżej. Mogli by się bardziej postarać o lepszą jakość tych świecidełek bo później to my musimy świecić oczyma przed klientkami.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:37   #141
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
witam

Co możecie powiedzieć o konsystencji kremu do biustu Solutions? Kiedyś był taki w buteleczce i to był płyn a to jest typowy krem ?
tak, to typowy krem, o dość przyjemnej konsystencji (ani za lekki, ani za ciężki), dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie i ładnie wygładza skórę

marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:39   #142
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie 3

marta md- dziękuję, może się skuszę
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 10:01   #143
mgpoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z mieszkania
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
witam

Co możecie powiedzieć o konsystencji kremu do biustu Solutions? Kiedyś był taki w buteleczce i to był płyn a to jest typowy krem ?
Ja polecam gorąco ten kremik
U mnie efekt zauważył mój Tż a nie wiedział, że używam jakiegoś mazidła do biustu.

Efekt został zauważony po miesiącu stosowania 2-3 razy w tygodniu po kąpieli
Pozatym co mogę jeszcze powiedzieć, to kremik jest gęsty i baaardzo wydajny, zapach przyjemny.
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
mgpoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 10:27   #144
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez aszia Pokaż wiadomość
Widziała któraś z Was torebkę Eleanor? Warto ją kupić? Patrząc na zdjęcie w katalogu podoba mi się
Widziałam, ale zawirowania z działaniem nowych serwerów Wizażu ale do rzeczy.
Wg mnie ona jest fatalnie wykończona, ma ciemnobrązowe odszycia, które by mi nie przeszkadzały, gdyby to nie wygladało jak ręczne szycie i to w dodatku małej dziewczynki, która się dopiero uczy ściegów
Może ktoś jeszcze inny wyrazi swoją opinię, bo może to tylko tak wygląda egzemplarz z wrocławskiego COK.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 10:51   #145
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Brakuje mi słów oburzenia. Nie przerobili mi paczki z dnia 12.02 na odbiór w COK-u i w nastepnym zamówieniu z dnia 13.02 oczywiście dali mniejszy upust.Klientce zależało na czasie, dlatego rozbilam zamowienia na dwie części. Teraz to wlaśnie co bardzo potrzebowalam nie mam. Płatności oczywiscie mam w porzadku.Jak ochłone to zadzwonie do nich.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:09   #146
darg23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Dziewczyny, mam pytanie o płatności kartą Avon. Czy na stronie Avonu mogę spłacić kartą swoje faktury? Jeśli tak, to w jakim czasie pieniądze znajdą się na koncie Avonu?
darg23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 12:00   #147
kwiatek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez darg23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o płatności kartą Avon. Czy na stronie Avonu mogę spłacić kartą swoje faktury? Jeśli tak, to w jakim czasie pieniądze znajdą się na koncie Avonu?
Monesz zaplacic faktury ta karta, tylko musisz ja zarejestrowac w strefie, a pieniadze sa od razu widoczne na koncie.

Odnosnie maseczek PS: ja polecam sake i ryz Na mineralach z morza martwego sie zawiodlam A jesliby ktos sie mnie spytal do jakiej cery, jaka maseczka, to powiedzialacym, ze na pewno do cery tlustej i mieszanej z tendencja do przetluszczania nie nadaje sie maseczka z serii srodziemnomorskiej, jako ze zawiera oliwke. Pozostale maseczki wedlug mnie mozna stosowac do wszystkich cer.

Odnosnie cieni do powiek z Anew: ja je mialam jeszcze w tej starej wersji. Moje powieki tez sie swieca, tak jakby przetluszczaly i tez sie rolowaly, ale znalazlam patent: najpierw nakladamy podklad, puder, pozniej cien i jeszcze ten cien delikatnie pudrujemy. Cienie w ten sposob nalozone trzymaja sie o wiele dluzej.
kwiatek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 12:14   #148
darg23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie 3

kwiatek04 bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
darg23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:15   #149
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Brakuje mi słów oburzenia. Nie przerobili mi paczki z dnia 12.02 na odbiór w COK-u i w nastepnym zamówieniu z dnia 13.02 oczywiście dali mniejszy upust.Klientce zależało na czasie, dlatego rozbilam zamowienia na dwie części. Teraz to wlaśnie co bardzo potrzebowalam nie mam. Płatności oczywiscie mam w porzadku.Jak ochłone to zadzwonie do nich.
Wiecie co było powodem,ze nie otrzymałam paczki. Po prostu ktoś bardzo mądry w WArszawie WYKASOWAŁ mi zamówienie, bo uznał,że to nie możliwe,abym codziennie zamawiała paczkę.W zamowieniach były różne produkty, co jednak CAPOWI nie przeszkadzało mi ją wykasowac zamiast zadzwonić i spytać jak miał jakieś wątpliwości.
A ja bylam 2 tygodnie na feriach z dziećmi i dlatego teraz puszczałam zamówienia codziennie, bo tak mi klientki dawały.Nie wspomnę tego,że czekaly na kosmetyki do mojego powrotu więc zależało im, aby były już. Puszczałam więc na odbiór w COK-u, ale się nie doczekałam.Boję się spotkac z klientkami.Ależ mi głupio, a Avon - nic, nie poczuwają się do winy.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 14:45   #150
li_lia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 216
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Ankoro, Domagaj się prezentów przeprosinowych- chociaż tyle, zagroź, że sprawę nagłośnisz, nie daj się.
li_lia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.