OKRADZIONA przez pracowników Poczty Polskiej :(:(:( - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 21:43   #451
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: OKRADZIONA przez pracowników Poczty Polskiej :(:(:(

Mnie drażni teraz listonosz, bo nigdy nie nosi przesyłek, tylko od razu wrzuca awizo. Rozumiem, jakby paczka była duża czy ciężka, ale ten nie przyniesie nawet małej koperty, gdzie są dwie pary rajstop. A poczta jest dosłownie naprzeciwko. Na poczcie są ogromne kolejki, ostatnio było przede mną 30 osób - ponad godzina stania (poczta w Warszawie na Belgradzkiej).Zgłaszałam to tym dziewczynom na poczcie (i nie tylko ja, bo widziałam, że dość trochę osób to zgłasza), ale oczywiście nic to nie daje. A gdyby listonosz normalnie roznosił przesyłki, to przecież nie byłoby tam aż takich kolejek. Ech, i tak już zamawiam zwykle kurierem, poczta to straszna porażka.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:52   #452
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: OKRADZIONA przez pracowników Poczty Polskiej :(:(:(

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Na rynek weszła już konkurencja czyli InPost ale jak na razie nie mogą zajmować się listami - stąd te ciężkie płytki doklejane. Europejskie firmy na razie nie zainteresowane bo jednak lekkie listy (rachunki, pisma urzędowe itd) są najbardziej dochodowe. Ale w 2012 kończy się czas ochronny dla PP, który miała na modernizację by móc sprostać konkurencji. Jak widać nie wykorzystała tego i specjaliści mówią że zostanie zmiażdżona przez konkurencję.
To żadna konkurencja dla poczty polskiej. U mnie mają minus na starcie. Trzeba zapieprzać na koniec miasta, do siedzib hurtowników, dosłownie na zadupie, żeby odebrać przesyłkę. O niemiłej obsłudze nie wspomnę. Żenada, a nie konkurencja. Po konkurencji to ja oczekuję jakości i kultury, przynajmniej o poziom wyższej niż PP.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.