Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-15, 08:51   #91
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomo¶ci: 2 074
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

1) mia³am wtedy mo¿e z 3/4 lata, by³am sama w domu, nudzi³o mi siê; wziê³am tak± specjaln± szczotke do ubrañ (by³o w niej chyba kilka kude³ków ), przeczesa³am ni± grzywkê i ciachnê³am nozyczkami chcia³am to oczywi¶cie zrobic tak, jak moja mama, ale wysz³y jedynie schodki
2)w wieku ok. 5 lat bawi³am siê gumow± rurk±, nie wiem ju¿ od czego by³a; zabawa polega³a na tym, ¿e wrzuca³am do niej pod³u¿ny, w±ski kawa³ek metalu i tak przesuwa³am w jedn± i w drug± stronê; przy okazji przysuwaj±c koniec rurki do ust...
No i siê doigra³am, metal wpad³ mi do przelyku...
Ile pó¼niej by³o przez to nerwów, ¿eby ten metal gdzie¶ nie przebi³ mi jelita albo co¶. No ale w koñcu i na szcze¶cie wyszed³ wiadomo jak
3)mia³am ok. 4 lata; rodzice zrobili z takiej specjalnej siatki z cienitkich drucikow zagrode dla malych kurczaczkow, po pewnym czasie siatka siatka sie pochylila i zrobilam sobie z niej zjezdzalnie... Niestety podczas ktoregos z rzedu zjazdu przejechalam tylkiem po wystajacym drucie i sie nabawilam szramy na tylku.
4)mia³am ok 11 lat, gdy z moj± najlepsz± kumpel± nauczy³y¶my siê je¼dziæ na rowerach bez trzymanki pokazuj±c podniesionymi obiema rêkami f*ck u... albo podczas spacerów macha³y¶my do kierowców samochodów...
5)owa kole¿anka wspomniana wy¿ej ma m³odszego o 4 lata brata; nie raz zdarza³o siê, ¿e lubi³ nas drêczyæ i robiæ nam na z³o¶æ a my g³upie zawsze przed nim ucieka³ysmy i chowa³y¶my siê gdzie popad³o (w sumie zabawa nie raz by³a przednia, nazywa³y¶my to "uciekinierkami");
pewnego razu jednak do g³owy przyszed³ nam bardzo g³upi pomys³, zabawa mia³a siê nazywaæ "próby ci±¿owe". Tata mojej kole¿anki mia³ zepsuty samochód na podwórzu, taki do¶c spory, mo¿na nim by³o woziæ jakiech¶ towary.
Ja z kole¿ank± zamknê³ysmy siê w kabinie kierowcy i po³ozy³y¶my siê "do góry nogami" na siedzeniach. Jej brat natomiast mia³ nas drêczyæ siedz±c na masce samochodu i pluj±c na szybê a my mia³y¶my siê na to patrzeæ...
Przy okazji dar³y¶my siê w niebog³osy, a on mia³ niez³± zabawe patrz±c na takie wariatki.
Jaki to cz³owiek by³ g³upi

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2009-08-15 o 09:14
lalalabamba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 09:12   #92
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3 896
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Jak mia³am kilka lat ksi±dz przyszed³ po kolêdzie. Na pytanie jak siê nazywam odpowiedzia³am: "Jestem Norek, pracujê w kana³ach"
Chyba za du¿o 'Miodowych lat' ogl±da³am
__________________
Poka¿ na co siê staæ, niech inni patrz±, nic nie mówi±, a zazdroszcz±....!
Zdobyæ ¶wiata szczyt to jest najwa¿niejszy cel..

Rozzz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 09:40   #93
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Rozzz Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mia³am kilka lat ksi±dz przyszed³ po kolêdzie. Na pytanie jak siê nazywam odpowiedzia³am: "Jestem Norek, pracujê w kana³ach"
Chyba za du¿o 'Miodowych lat' ogl±da³am
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 11:21   #94
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 11 650
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Wraz z moj± przyjació³k± i koleg± pozbiera³y¶my szyszki w lasku, zapakowa³y¶my w torebki foliowe i podchodzili¶my do ludzi siedz±cych na ³awce pytaj±c czy nie chc± kupiæ szyszek
__________________
fragment mojego makija¿owego ¶wiata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-15, 11:30   #95
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 2 907
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Rozzz Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mia³am kilka lat ksi±dz przyszed³ po kolêdzie. Na pytanie jak siê nazywam odpowiedzia³am: "Jestem Norek, pracujê w kana³ach"
Chyba za du¿o 'Miodowych lat' ogl±da³am
hahhhahaa dobre
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-16, 15:18   #96
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na koñcu ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 530
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Gdy bylam w klasie "O" ogladalam serial "Alo alo" czy jakos tak potem wchodzac do klasy przez pol roku mowilam "Dzin Dybry" zamiast dzien dobry

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Gdy mialam 6 lat mialam taki okres ze nie dawalams ie zbadac u lekarza, lekarka skierowala mnie do psychologa po namowie pielegniarki poszlam tam z mama mialam miec przy sobie moje rysunki. Facet mi wszystkie zabral , dal kartke i kazal cos rysowac, ja zdenerwowana ze mi zabral moje malunki nie chcialam nic rysowac, probowal przekupic mnie kredkami ale mu sie nei udalo, probowal rozsmierzac itp ale ja z kamienna twarza nie mialam ochote z nim bawic sie i rozmawiac. Smial sie jak kon i robil z siebie niesamowitego blazna co mnie wogole nie smieszylo.Powiedzial do mojej mamy " nie wiem co to za dziecko, moze innym razem pani przyjdzie!" Wychodzac zapytalam mamy " Mamo ten pan byl normalny?? bo mi sie zdaje ze nie!??"

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

W podstawowce w 4-5 kl zaczelam z kolezankami palic papierosy. Kupowalysmy darki czarne po czym podczas gdy niby bylysmy na rozancy, majowce itp spalalysmy cala paczke potem gdy szlam do domu najpierw zachaczalam o ogrodek by najesc sie szczypiorku. Myslalam ze po szczypiorku mama nie wyczuje nop i nie wyczula, zima gdy kiedys wrocilam nie wiedzialam co zrobic to wyplukalam sobie usta plynem do naczyn
ewelline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-17, 17:11   #97
Liiibiia
Raczkowanie
 
Avatar Liiibiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

1. Nie pamiêtam tego, mama mi mówi³a. Wsta³am wcze¶niej, gdy jeszcze wszyscy spali, posz³am do kuchni i zaczê³am bawiæ siê m±k±. Moja mama wsta³a , posz³a do kuchni a tu ca³a kuchnia i pod³oga w m±ce , w tym ja
2. Kiedy¶ (mo¿e mialam 4 lata) powiedzia³am do mojego dziadka (ot tak, bez powodu) "Jeste¶ stary i g³upi"
3. Tañczy³am z kole¿ank± przy bramce od boiska, ¿e to niby przy rurzeona jednej,a ja drugiej...oczywi¶cie my¶l±c,¿e nikt nas nie widzi by³am nie¶wiadoma i musia³am to zobaczyæ w jakich¶ filmach

hmm du¿o tego by³o, narazie tylko to mi siê przypomnia³o
Liiibiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 17:58   #98
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomo¶ci: 1 264
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

-ja pamiêtam jak mia³am jakie¶ 6 lat i chyba naogl±da³am siê za du¿o pokazów mody tam by³y takie modelki na wysokich obcasach,mia³y jakie¶ tam rajstopy w kratê i paradowa³y po wybiegu...
Zafascynowa³y mnie te wysokie buty,takie kobiece Posz³am na strych wyci±gnê³am mamy wysokie buty na korku i takie grube rajstopy czarne (obklejone by³y czym¶ bia³ym).Ubra³am to,do tego spódniczka i posz³am tak do sklepu Pamiêtam jak mama ze wstydem mnie z chodnika zabiera³a do domu

- kiedy¶ z s±siadk± nie mia³y¶my co robiæ to wozi³y¶my siê na kosiarce do trawy!! haha mia³y¶my chyba te¿ po 6 lat
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-17, 18:53   #99
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na koñcu ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 530
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Byl Sylwester. Mialam 7 lat, wszyscy juz spali, wstalam w nocy ok 3:00 poszlam do kuchni i zobaczylam jedna prawie cala otwarta butrlke zmpana, wypilam prawie wszystko ale mi smakowal a jak sie dobrze spalo
ewelline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-17, 19:13   #100
sister1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Mia³am identycznie tylko, ¿e z winem i mia³am 5 lat. Rodzice nie zauwa¿yli a ja ju¿ z buzi± do butelki, a ¿e by³o s³odziutkie i wi¶niowe to wszystko co w niej by³o wypi³am
__________________
http://interia360.pl/artykul/emocje-...wnie-nie,24571 - bojê siê skutków mêskiej dumy
sister1979 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-17, 19:15   #101
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beld¿ja
Wiadomo¶ci: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ja jak mia³am pare lat, to by³o jako¶ mo¿e w 1 podstawówce to z kole¿anka wzie³y¶my z apteki pliczek taki ulotek i niby sprzedawa³y¶my ludziom hehe oczywi¶cie nikt nie kupi³. Dobrze ¿e mnie mama nie widzia³a bo by siê spali³a ze wstydu jakby widzia³a co robie.
gsk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 19:37   #102
ania z wzgórza marzeñ
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeñ
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez ewelline Poka¿ wiadomo¶æ
Byl Sylwester. Mialam 7 lat, wszyscy juz spali, wstalam w nocy ok 3:00 poszlam do kuchni i zobaczylam jedna prawie cala otwarta butrlke zmpana, wypilam prawie wszystko ale mi smakowal a jak sie dobrze spalo
mój wujek jak by³ ma³y tez po kryjomu wypil podkradziony rodzicom alkohol a potem ¶piewa³
¼ije siê laz
__________________
nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia...

Przerzuæ kartkê, zaryzykuj, b±d¼ dziwakiem
Nie id¼ ¶cie¿k±, w³asn± depcz, otwórz g³owê
Zanim powiesz, zrozum, b±d¼
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, my¶l i czuj
ania z wzgórza marzeñ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 15:05   #103
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 371
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Jak mia³am oko³o 4 lat strasznie pok³óci³am siê z rodzicami. O co? Nie pamiêtam Postanowi³am, ¿e ucieknê z domu.
Szybko wybieg³am w rajstopkach z domu i uda³am siê w stronê ³±k. Po chwili moi rodzice us³yszeli przera¼liwy krzyk.
To ja wpakowa³am siê w krowi placek... no có¿... daleko nie uciek³am

Ja jako rozpieszczona jedynaczka lubi³am siê buntowaæ. W wieku 6 lat znów podjê³am siê misji zwiania z domu. By³a to wiosna. Roztopy. Moim ulubionym kierunkiem ucieczki nie by³a ulica tylko pole. Nie wiem czemu. Teraz mam na nie alergiê hehe Wracaj±c do tematu- z zawziêt± min±, dumna sz³am przez siebie. Nagle poczu³am, ¿e... stojê w miejscu i jestem ca³a w b³ocie po kolana. Znowu w krzyk. Rodzice- stan przed zawa³owy. Tata w nogi biegnie mnie ratowaæ. Nagle... trach! On te¿ siê nie mo¿e ruszyæ
Zostawi³ buty w b³ocie i zacz±³ mnie wyci±gaæ. S±siedzi, którzy to widzieli do tej pory wspominaja moje ucieczki z domu hehhe

Ponadto zjad³am gumkê do ¶cierania, mia³am w nosie koralik ( o co siê ta mama piekli³a to ja nie wiem ). Sam wszed³- sam wyszed³. Za to moja babcia gdy by³a ma³a chodzi³a i mówi³a: " nosio grosio". Nikt nie wiedzia³ o co jej chodzi. Biedna chodzi³a kilka dni z ziarnem grochu w nosie
__________________
"Dziêki Tobie jestem kobiet±, wiem, ¿e mam kusz±ce biodra, wra¿liwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzie³o i nie chcesz, ¿ebym by³a inna."
Wreeednia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 15:36   #104
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 5 240
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Rozzz Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mia³am kilka lat ksi±dz przyszed³ po kolêdzie. Na pytanie jak siê nazywam odpowiedzia³am: "Jestem Norek, pracujê w kana³ach"
Chyba za du¿o 'Miodowych lat' ogl±da³am


podczas jakiej¶ zabawy z koleg± wywalili¶my wszystkie zabawki na pod³ogê w moim pokoju, a kiedy rodzice kazali nam sprz±taæ, wpadli¶my na genialny pomys³ poupychania tego pod biurko, ³ó¿ko, za szafki itp. potem oczywi¶cie sama to musia³am uk³adaæ
z tym samym koleg± bawili¶my siê w dom, tym razem u niego i 'gotowali¶my obiad' obieraj±c kredki woskowe z tych papierków i... ¶cieraj±c na tarce podwêdzonej z kuchni biusty i pupy lalkom barbie jego siostry ale by³a afera
peggy_blue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 17:27   #105
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

bralam mamy tusz do rzes i malowalam sobie brwi. przez dluzszy czas i wiele prob nie moglam pojac czemu nie wyladam ladnie i tak samo jak mama :| po pewnym czasie sie zorientowalam ze tuszem maluje sie rzesy

wrac z kolezanka zerwalysmy kwiatki z wawozu z prywatnych dzialek i poszlysmy je sprzedawac. nikt nie byl zainteresowany :/

jako mala dziewczynka, naogladalam sie kiepskich ktorzy zawsze probowali rozkrecic jakis biznes
takze w domu zabarykadowalam kuchnie i proponowalam robienie kawy i herbaty za drobna oplata... siadlam w przedpokoju, wyciagalam cymbalki, stawialam pudeleczko na darowizny i zaczynalam grac... i wieeeele innych biznesow

probowalam wysiedziec jajko bo bylam swiecie przekonana ze urodzi sie pisklak- efekt? mama miala troche wiecej sprzatania...

poniewaz mialam kolezanke za ktora nie przepadalam, ulepilam jej tort z piasku i kazalam jesc :| na szczescie w pore obudzilo sie moje "dobre serce" i zabronilam kolezance degustacji...

aaa...i jak dla mnie the best. czesto jezdzilam na rowerku, a mama spacerowala ze mna. raz powiedziala do mnie bym jechala do przodu, nie czekala na nia i robila np. jakies koleczka. tak wlasnie zrobilam. zaczelam kresic sie wokol sadzawki i z calym impetem i rowerkiem wpadlam do tego blota. cala bylam wymazana i mama musiala mnie prowadzic do domu... no ale co... przeciez sama sie prosila :P

narazie tylko tyle sobie przypominam, wiecej grzechow nie pamietam, za wszystkie serdecznie zaluje

Edytowane przez aguna
Czas edycji: 2009-08-21 o 17:32
aguna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 19:31   #106
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 3 851
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Rozzz Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mia³am kilka lat ksi±dz przyszed³ po kolêdzie. Na pytanie jak siê nazywam odpowiedzia³am: "Jestem Norek, pracujê w kana³ach"
Chyba za du¿o 'Miodowych lat' ogl±da³am
ciekawe, co na to rodzice

u nas zawsze by³a kupa ¶miechu na kolêdzie
za ka¿dym razem brat szepta³ do mnie i do siostry co¶ w stylu: "Ciekawe co by by³o, jakby ksi±dz na g³os pierdn±³?" - i ca³a trójka w ¶miech, a rodzice spaleni ze wstydu, bo nie wiedzieli, co siê dzieje

* * *

Jak by³am sama z bratem w domu, przyszed³ dziadzio i przyniós³ miêso z królika w galarecie i kaza³ schowaæ do lodówki, ale po kawa³ku da³ mi i bratu i mieli¶my je¶æ. Jak wyszed³, nie wiem, czemu nie wrzucili¶my tego te¿ do lodówki, tylko poszli¶my na balkon i powpychali¶my to miêso miêdzy doniczki kwiatów

potem chyba które¶ musia³o to z balkonu jednak powyrzucaæ, bo jak opowiadali¶my to kilka lat temu rodzicom, to pierwsze s³yszeli, ale nie pamiêtamy z bratem, co by³o dalej
TOMORROW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 20:05   #107
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 183
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Poka¿ wiadomo¶æ
ciekawe, co na to rodzice

u nas zawsze by³a kupa ¶miechu na kolêdzie
za ka¿dym razem brat szepta³ do mnie i do siostry co¶ w stylu: "Ciekawe co by by³o, jakby ksi±dz na g³os pierdn±³?" - i ca³a trójka w ¶miech, a rodzice spaleni ze wstydu, bo nie wiedzieli, co siê dzieje

* * *

Jak by³am sama z bratem w domu, przyszed³ dziadzio i przyniós³ miêso z królika w galarecie i kaza³ schowaæ do lodówki, ale po kawa³ku da³ mi i bratu i mieli¶my je¶æ. Jak wyszed³, nie wiem, czemu nie wrzucili¶my tego te¿ do lodówki, tylko poszli¶my na balkon i powpychali¶my to miêso miêdzy doniczki kwiatów

potem chyba które¶ musia³o to z balkonu jednak powyrzucaæ, bo jak opowiadali¶my to kilka lat temu rodzicom, to pierwsze s³yszeli, ale nie pamiêtamy z bratem, co by³o dalej
Jak napisa³a¶ o tej kolêdzie... to tak zaczê³am ¿a³owaæ, ¿e mam tylko siostrê Pewnie jest 100x weselej jak ma siê tak± dru¿ynê, chocia¿ tê trójeczkê dzieci.
agniesikk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 22:27   #108
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3 896
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Poka¿ wiadomo¶æ
ciekawe, co na to rodzice
mama tylko by³a i wiadomo, ¿e siê trochê zawstydzi³a, ale upomnia³a mnie i ju¿. No co mia³a zrobiæ jak by³am dzieckiem
__________________
Poka¿ na co siê staæ, niech inni patrz±, nic nie mówi±, a zazdroszcz±....!
Zdobyæ ¶wiata szczyt to jest najwa¿niejszy cel..

Rozzz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 23:46   #109
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 768
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Widzê ¿e niektóre z was maj± na prawde fantazjê

Ja jako dziecko z³aknione nowych prze¿yæ zainspirowane gol±cym siê tat± wziê³am jego maszynkê na³o¿y³am na ni± pastê do zêbów (pomarañczow± do dzi¶ pamiêtam! ) i z rozmachem przejecha³am ni± sobie po jêzyku
Oby³o siê na szczê¶cie bez szycia.

Rzuci³am w kolegê kijem. w sumie nie pamiêtam ju¿ za co by³am na niego z³a.

Potem ten sam kolega mia³ przeze mnie rozwalony nos.

I by³am te¿ uczestniczk± sceny godnej Omena w warszawskim zoo.
Jak by³am ma³a mia³am ma³± maniê ta temat zwierz±t wiedzia³am wszystko pokoj by³ pe³en ksi±¿ek itp.
Pamiêtam jak dosta³am od mamy encyklopediê o kotach na p³ycie.
By³y tam tak¿e nagrane d¼wiêki ró¿nych wielkich kotów. Ja jako dziecko g³odne wrêcz wiedzy nauczy³am siê d¼wiêku geparda (o czym rodzice nie wiedzieli) i kaza³am siê zaprowadziæ do zoo.
Stanêli¶my przy fosie z gepardami i wziê³am siê za sprawdzanie.
Reakcja zwierz±t by³a piorunuj±ca. Na moje wo³ania zareagowa³ jeden który przed chwil± spa³, a chwilê po¼niej zacz±³ wariowaæ wali³ w fosê ³apami i rycza³.

Widok ponoæ by³ piêkny uciekaj±ce matki z wózkami i ja patrz±ca siê jak zahipnotyzowana.

Potem, w domu okaza³o siê ¿e nauczy³am siê d¼wiêku godowego
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 12:24   #110
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomo¶ci: 1 264
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Taranka Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê ¿e niektóre z was maj± na prawde fantazjê

Ja jako dziecko z³aknione nowych prze¿yæ zainspirowane gol±cym siê tat± wziê³am jego maszynkê na³o¿y³am na ni± pastê do zêbów (pomarañczow± do dzi¶ pamiêtam! ) i z rozmachem przejecha³am ni± sobie po jêzyku
Oby³o siê na szczê¶cie bez szycia.

Rzuci³am w kolegê kijem. w sumie nie pamiêtam ju¿ za co by³am na niego z³a.

Potem ten sam kolega mia³ przeze mnie rozwalony nos.

I by³am te¿ uczestniczk± sceny godnej Omena w warszawskim zoo.
Jak by³am ma³a mia³am ma³± maniê ta temat zwierz±t wiedzia³am wszystko pokoj by³ pe³en ksi±¿ek itp.
Pamiêtam jak dosta³am od mamy encyklopediê o kotach na p³ycie.
By³y tam tak¿e nagrane d¼wiêki ró¿nych wielkich kotów. Ja jako dziecko g³odne wrêcz wiedzy nauczy³am siê d¼wiêku geparda (o czym rodzice nie wiedzieli) i kaza³am siê zaprowadziæ do zoo.
Stanêli¶my przy fosie z gepardami i wziê³am siê za sprawdzanie.
Reakcja zwierz±t by³a piorunuj±ca. Na moje wo³ania zareagowa³ jeden który przed chwil± spa³, a chwilê po¼niej zacz±³ wariowaæ wali³ w fosê ³apami i rycza³.

Widok ponoæ by³ piêkny uciekaj±ce matki z wózkami i ja patrz±ca siê jak zahipnotyzowana.

Potem, w domu okaza³o siê ¿e nauczy³am siê d¼wiêku godowego



rozwali³a¶ mnie!!!
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-22, 13:01   #111
ania z wzgórza marzeñ
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeñ
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Taranka Poka¿ wiadomo¶æ
os.

I by³am te¿ uczestniczk± sceny godnej Omena w warszawskim zoo.
Jak by³am ma³a mia³am ma³± maniê ta temat zwierz±t wiedzia³am wszystko pokoj by³ pe³en ksi±¿ek itp.
Pamiêtam jak dosta³am od mamy encyklopediê o kotach na p³ycie.
By³y tam tak¿e nagrane d¼wiêki ró¿nych wielkich kotów. Ja jako dziecko g³odne wrêcz wiedzy nauczy³am siê d¼wiêku geparda (o czym rodzice nie wiedzieli) i kaza³am siê zaprowadziæ do zoo.
Stanêli¶my przy fosie z gepardami i wziê³am siê za sprawdzanie.
Reakcja zwierz±t by³a piorunuj±ca. Na moje wo³ania zareagowa³ jeden który przed chwil± spa³, a chwilê po¼niej zacz±³ wariowaæ wali³ w fosê ³apami i rycza³.

Widok ponoæ by³ piêkny uciekaj±ce matki z wózkami i ja patrz±ca siê jak zahipnotyzowana.

Potem, w domu okaza³o siê ¿e nauczy³am siê d¼wiêku godowego
boskie az sie poplakalam
chcialabym to zobaczyc
__________________
nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia...

Przerzuæ kartkê, zaryzykuj, b±d¼ dziwakiem
Nie id¼ ¶cie¿k±, w³asn± depcz, otwórz g³owê
Zanim powiesz, zrozum, b±d¼
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, my¶l i czuj
ania z wzgórza marzeñ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-22, 13:10   #112
DreamEater
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 259
GG do DreamEater
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Jak mia³am jakie¶ 5- lat, wychodzi³am z mam± z cukierni, obok przechodzi³a jaka¶ pani, krzyknê³am - najg³o¶niej jak potrafi³am:
"MAMOOOOOOOOOO!!! TA PANI MA W¡SY!!!!"
owa pani do dzisiaj na mnie dziwnie patrzy
DreamEater jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 01:39   #113
madlen0607
Raczkowanie
 
Avatar madlen0607
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

a ja pamietam jak postanowi³ysmy z kolezankami spac w namiocie (wiadomo jak to sie spi w namiocie w wieku 15 lat ;D) korzystajac z wolnej nocki bez rodzicow postanowilysmy po³azic sobie po miescie... 12 w nocy telefon(moja mama)
Kochana mamusia:i jak tam spicie juz?
Ja:tak mamusiu juz zasypiamy za chwilke bedziemy spac
Kochana mamusia:no dobra, dobra ja nie wiem gdzie Ty spisz ale wracaj do domu, bo ja jestem w namiocie i jakos zasypiajacych was tutaj nie widze

Reszty opowiadac nie musze ;/

Widze, ¿e tak jak wiêkszosc kolezanek bawi³am sie w wieku 5 lat w fryzjerke i podcina³am grzywke, czasem efekty nie by³y takie jakich oczekiwa³am

Jak mialam z 8 lat bedac blondynka farbowa³am sobie w³osy bibu³k± (najlepsza by³a czerwona albo zielona) i dumna z koloru pasemek na wlosach wychodzi³am z domu, z reszta pozniej kolezanki zaczely brac ze mnie przyklad hahaha, gorzej jak sie czasme ubiera³o biala bluzke i pozniej te zielone wlosy sie na niej odbijaly... oj mamuska zadowolona to raczje nie byla

-pamietam jeszcze, ze jak bylam mala to zawsze mamie uciekalam gdy mi obiad naklada³a i sz³am jej do kolezanek bo tam mi bardziej smakowaly ziemniaki ze smietana niz kotlet schabowy w domu
__________________
przepraszam, za literówki jak z kim¶ piszê robie ich miliony, wszyscy moi znajomi ju¿ przyzywczaili siê do rozszyfrowywania co ja mam na my¶li jak pisze na wizazu staram sie pisaæ "po polsku" ale jak by siê gdzie¶ trafi³a literówka to wybaczcie

Edytowane przez madlen0607
Czas edycji: 2009-08-23 o 01:44
madlen0607 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 10:19   #114
holga
Raczkowanie
 
Avatar holga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: dogodna
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ss±c jeszcze maminego cycuszka, podsuniêto pod drug± pier¶ plastikow± lalkê. Podobno rzuci³am siê na ni±, poobija³am twarz, a potem ju¿ zawsze ss±c, na drugiej piersi trzyma³am r±czkê, aby nikt mi tej dobroci nie porwa³. Bardzo d³ugo pi³am mleko matki:/

Mia³am mo¿e z roczek, podkre¶lê, ¿e by³am od urodzenia "za du¿a" i "za silna" od innych dzieci, mama przynios³a mi now± szyt± laleczkê z w³osami z rudej w³ókniny. Mamusia siedzi w pokoju, w ³ó¿eczku o dziwo cicho, my¶li sobie: pewnie córeczka dalej ¶pi. Nagle ze szczebelków wysuwa siê laleczka. Laleczka bez w³osów.

Z ³ó¿eczkiem, tym razem kuzyna. Bêd±c zazdrosna o wujka, który wiêcej czasu po¶wiêca³ nowo narodzonemu synkowi ni¿ mnie, podesz³am pod ³ó¿eczko i zaczê³am ci±gn±æ kuzyna za nó¿ki- szczebel miêdzy nogami. Potem czêsto go naparza³am. Silny ch³op z niego wyrós³.

Pozostawiona z dziadkiem, wymaza³am szyby ¿elem do w³osów.

Mamusia za³o¿y³a mi bawe³niane, eleganckie rajstopy. By³a bardzo dumna z tego powodu, bo wiadomo-prezent z zagranicy, w Polsce nie dostaniesz. Wysz³a ze mn± przed blok. Bawiê siê przy ³awce na kucka. Nagle wrzask. Nie, nie mój. Mamy. Córcia nape³ni³a rajtuzy miêkk± kupk±.

Apropo kupy. K±pano mnie z bratem. Wiadomo- du¿o klocków, lalek, gumowych kaczek i innych zabawek. Widzê, ¿e na wodzie unosi siê co¶ kulistego. Jaki¶ nowy klocek? my¶lê sobie. Biorê do rêki, przygl±dam siê. O! I drugi tu p³ywa. I trzeci. Ej, co¶ tego za du¿o. Wo³am mamê...wybiegam z wanny.

Du¿o mam historii, ale co za du¿o to niezdrowo
__________________
5 miesi±c nie farbujê w³osów





holga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 10:29   #115
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Mia³am z 7 - 8 lat.
Mia³am przyjació³kê z tej samej ulicy i zawsze "bawili¶my siê" w wojnê z ch³opakami z naszej ulicy. polega³o to na tym ¿e albo siê gdzie¶ t³ukli¶my, albo oni w nas rzucali kamieniami. Którego¶ dnia stwierdzi³y¶my, ¿e nie damy siê im. Zrobi³y¶my sobie ³uki z ga³±zek i linki, strza³y, proce, nazbiera³y¶my ¿o³êdzi, mia³y¶my d³u¿sze paznokcie, które ponacina³y¶my sobie ¿eby lepiej drapa³y. Tak uzbrojone wsiad³y¶my na rower (1!). kiedy zbli¿a³y¶my siê do ich bunkru (w krzakach) wywali³y¶my siê porz±dnie w wielk± ka³u¿ê na piaskowo - ¿u¿lowej drodze. Pamiêtam ¿e by³y¶my ca³e brudne, podrapane a ch³opaki oczywi¶cie wszystko widzieli i strasznie siê z nas ¶miali, by³o nam strasznie wstyd - szybko uciek³y¶my do domów.

Jaki¶ rok po¼niej wprowadzi³± siê na nasza ulice inna dziewczyna, której nikt nie lubi³. Ona strasznie chcia³a siê z nami bawiæ, a my wym¶lali¶my jej ró¿ne "próby" po których mog³a ju¿ siê nami bawiæ. Jako ¿e zjednoczyli¶my si³y z ch³opakami przeciwko wspolnemu wrogowi, wymy¶lali¶my czasami straszne rzeczy. na przykad kazali¶my jej wypiæ magiczny eliksir po którym bedzie m±drzejsza i bêdzie mog³a sie z nami bawiæ. Chcieli¶my ten eliksir zrobiæ ze startych li¶ci na kamieniu ale co¶ nam nie wychodzi³o - za ma³o soku puszcza³y, wiêc kazali¶my koledze nasikaæ do butelki dodali¶my troche tych startych li¶ci ¿eby kolor by³ mniej podejrzany i dali¶y jej do napicia. Wypi³a wszystko - zdesperowana by³a.
Kazali¶my jej te¿ wchodziæ do rzeki z zbieraæ glony dla nas. I jeszcze wiele innych rzeczy.

teraz siê tego wstydze, jak mog³i¶my byæ tak g³upi i wymy¶laæ takie rzeczy, od których mog³o siê jej co¶ staæ.:/
__________________
kate_rossi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 13:29   #116
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki¶ rok po¼niej wprowadzi³± siê na nasza ulice inna dziewczyna, której nikt nie lubi³. Ona strasznie chcia³a siê z nami bawiæ, a my wym¶lali¶my jej ró¿ne "próby" po których mog³a ju¿ siê nami bawiæ. Jako ¿e zjednoczyli¶my si³y z ch³opakami przeciwko wspolnemu wrogowi, wymy¶lali¶my czasami straszne rzeczy. na przykad kazali¶my jej wypiæ magiczny eliksir po którym bedzie m±drzejsza i bêdzie mog³a sie z nami bawiæ. Chcieli¶my ten eliksir zrobiæ ze startych li¶ci na kamieniu ale co¶ nam nie wychodzi³o - za ma³o soku puszcza³y, wiêc kazali¶my koledze nasikaæ do butelki dodali¶my troche tych startych li¶ci ¿eby kolor by³ mniej podejrzany i dali¶y jej do napicia. Wypi³a wszystko - zdesperowana by³a.
Kazali¶my jej te¿ wchodziæ do rzeki z zbieraæ glony dla nas. I jeszcze wiele innych rzeczy.

teraz siê tego wstydze, jak mog³i¶my byæ tak g³upi i wymy¶laæ takie rzeczy, od których mog³o siê jej co¶ staæ.:/
Hahaha czytam i sikam a ta dziewczyna dowiedzia³a siê pó¼niej z czego sk³ada³ siê eliksir??
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 14:12   #117
kar0lajn
Zakorzenienie
 
Avatar kar0lajn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z po³udnia Polski.
Wiadomo¶ci: 9 629
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ja pamiêtam by³am raz z kole¿ank± na dworze i zachcia³o nam siê siku. Wiêc kole¿anka ¿eby by³o ¶miesznie wymy¶li³a,¿e wysiusiamy siê przed furtk± s±siada, gdzie jeste¶my na widoku. Nie chcia³abym nas wtedy widzieæ. Dwa brzd±ce (ja 4,kole¿anka 7 lat) sikaj± i u¶miechaj± siê do ludzi
__________________
Racja jest jak du*a, ka¿dy ma swoj±.







kar0lajn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 14:20   #118
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 14 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

W wieku 8 czy 9 lat:
- urz±dza³y¶my sobie z by³± przyjació³k± piknik w bibliotece ;d rozk³ada³y¶my koc na dziale z ksi±¿kami dla dzieci i m³odzie¿y, jedzenie, zabawki itp. ;d
- z t± sam± dziewczyn± poca³owalam siê pod moim biurkiem

W wieku 10 czy 11 lat razem z kuzynami (jeden w moim wieku, drugi o dwa lata starszy) spotykali¶my siê u babci i tam bawili¶my siê na korytarzach. Spuszczali¶my windê, pukali¶my lub dzwonili¶my do s±siadów a potem uciekali¶my. Raz nie zd±¿yli¶my i jeden facet nie¼le siê nas wydar³

Albo brali¶my szpulki z niæmi, przywi±zywali¶my pocz±tek nitki do reklamówki , wk³adali¶my do niej jakie¶ ciê¿kie przedmioty i spuszczali¶my z balkonu szóstego piêtra a¿ na sam dó³. Czasami zachacza³y siê o czyje¶ balkony i musieli¶my nitkê odcinaæ

Jak by³am ma³a to lubi³am buty na szpilkach, wiêc ubiera³am takie du¿e babci i chodzi³am w nich po ca³ym mieszkaniu, mówi³am ¿e to s± 'buty tupi±ce'. A¿ s±siadka z do³u przysz³a na skargê ¿e tak w nich ha³asujê
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 14:29   #119
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 371
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

A propo spania w namiocie...
Wraz z moj± siostr± cioteczn±-rówie¶niczk±- postanowi³y¶my, ¿e bêdziemy spaæ w namiocie. Mia³y¶my wtedy po 9 lat. Poznosi³y¶my mnóstwo ko³der, poduszek i innych zbêdnych rzeczy. Nasta³a noc. Umyte, w pi¿amach pobieg³y¶my do namiotu na "babsk± noc". Wszystko by³o fajnie. Do czasu... Nagle us³ysza³y¶my huk. Pó¼niej d¼wiêk przypominaj±cy walenie drutem o blachê. Zblad³y¶my... Biegiem na boso do domu. Nie mog³y¶my siê dostaæ do ¶rodka. Drzwi zamkniête bo ju¿ wszyscy ¶pi±. Normalnie czu³am siê jak w horrorze W koñcu uratowa³a nas babcia. Gdy zaczê³y¶my jej o tym opowiadaæ ( a w³a¶ciwie krzyczeæ jedna przez drug± ) ta zalewa³a siê ³zami ze ¶miechu. Co jest??? Pomy¶la³am. Okaza³o siê, ¿e owy ha³as robi³y jab³ka, które spada³y z drzewa na psi± budê. Bohaterki...
__________________
"Dziêki Tobie jestem kobiet±, wiem, ¿e mam kusz±ce biodra, wra¿liwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzie³o i nie chcesz, ¿ebym by³a inna."
Wreeednia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 14:34   #120
ania z wzgórza marzeñ
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeñ
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 3 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

W wieku lat 7-8 zabralam mamie rózowe szpilki (oczywiscie za duze parê dobrych numerów) i jezdzilam w nich caly dzien na rowerze
__________________
nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia...

Przerzuæ kartkê, zaryzykuj, b±d¼ dziwakiem
Nie id¼ ¶cie¿k±, w³asn± depcz, otwórz g³owê
Zanim powiesz, zrozum, b±d¼
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, my¶l i czuj
ania z wzgórza marzeñ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.